Maardu 2:3 Kuressaare
18:01
Kris Ilves: AVAVILE!
18:05
Kris Ilves: Esimesed viis minutit on pimedas ja külmas Maardus üpris rahulikud olnud, aga meeldiv on näha, et Kureultrad on tee staadionile leidnud ja esimesed laulud juba üles võtnud.
18:06
Kris Ilves: Nüüd polnud aga Kovtun rahul, kuidas Kelder päris jõuliselt keskväljal kellelegi sisse lendas.
18:08
Kris Ilves: Seekord tehti Kelderi vastu karistusala lähistel viga.
18:08
Kris Ilves: Värav PAJUNURM KARISTUSLÖÖGIST 8. MINUTIL!
18:09
Kris Ilves: Kahtlemata peab Maardu väravavaht Kassantšjuk endale tuhka pähe raputama, sest Pajunurme löök tuli esimese posti kõrvale.
18:11
Kris Ilves: Värav LAHT KONTRARÜNNAKUST 11. MINUTIL!
18:11
Kris Ilves: Männilaan leidis suurepärase sööduga Lahe karistusala lähistelt, mõned konksud ja Laht pani vasakuga palli väravasse.
18:15
Kris Ilves: Kaldma sikutas keskväljal Gussevi maha, aga pääses kollasest kaardist.
18:16
Kris Ilves: Maardu on isegi päris palju palliga Kuressaare karistusalasse saanud, aga rünnakut pole suudetud löögiga lõpetada.
18:17
Külastaja Hyrax kommentaar
Kohtunik tundub hoiab Flo... Sry Kuressaaret. Kaks kindlat kollast on jäänud andmata
18:20
Kris Ilves: Kelder tegi kahele mehele ära ja söötis palli Lahele, kes lõi kaugelt peale, aga mõne meetri jagu väravast mööda.
18:20
Kris Ilves: Männilaan ei realiseerinud üks-üks olukorda ära. Kuressaare kolmas värav oli väga-väga lähedal.
18:22
Külastaja aleksander kommentaar
nüüd ei antud ka maardule kollast, võrdsus ikkagi
18:23
Kris Ilves: Värav ARISTOV KAUGELT ILUVÄRAV RISTNURKA 23. MINUTIL!
18:23
Külastaja Okei kommentaar
Ohsa
18:24
Kris Ilves: Maardul oli nurgalöök, mille Kuressaare mängijad said ära klaaritud, aga Aristov virutas umbes 30 meetri kauguselt peale ja superlöök ristnurka.
18:24
Kris Ilves: Hoiatus Männilaan kukkus karistusalas ja nõudis penaltit. Ei saanud penaltit, sai hoopis kollase kaardi.
18:27
Kris Ilves: Gussev teenis Maardule ohtlikust kohast karistuslöögi. Gussev nõudis kollast kaarti, aga Külljastinenil jäid kaardid tasku.
18:28
Kris Ilves: Aristov keerutas üle värava.
18:30
aristovi puhul võib öelda, et pime kana leidis värava. Temalt väravaid pole just palju tulnud
18:31
Kris Ilves: Kaldmal on mingisugused probleemid, aga tundub, et mängib edasi. Ega muud võimalust ei olegi, sest Kuressaare pingil on ainult Roland Kütt ja Sten Penzev.
18:32
Kris Ilves: Maardu viigivärav oli päris lähedal, kui Aksjonov proovis, aga Karofeld lendas posti kõrvale pallile järgi.
18:32
Kris Ilves: Seejärel oli Maardul nurgalöök ja uuesti pidi Karofeld sekkuma. Maardu teine on lähemal kui Kuressaare kolmas.
18:33
Kris Ilves: Maksimenko teenis Maardule heast kohast karistuslöögi. Kuressaare eksib päris palju.
18:33
Kuressaare mehed on päris verejanulised täna. Maas lamajat minna jalaga surkima. Ühtepidi äge et ollakse sajaga mängus aga võib nii punasesse ka minna
18:34
Kris Ilves: Gussevi pommlöök lendas üle värava. Maardu haistab väravalõhna.
18:34
Kris Ilves: Hoiatus Pajunurm lõpetas Ogorodniku soolojooksu vea hinnaga.
18:35
Kris Ilves: Krivošein pääses tsenderdusest peaga löögile, aga Karofeld lükkas palli üle lati. Maardu surub korralikult.
18:38
Kris Ilves: Schjönning-Larsen sai hoobi vastu jalga ja viskas korraks murule, aga mängib edasi.
18:39
Kris Ilves: Hoiatus Krivošein tegi robustse vea Lahe vastu.
18:40
Kris Ilves: Pall oli Maardu karistusalas lahtine ning esimesena oli jaol Valmas, kes virutas üle värava. Mõlemal meeskonnal on häid võimalusi olnud.
18:42
Kris Ilves: Valmas proovis uuesti, seekord Lahe söödust ja kaugelt, aga jälle päris palju mööda. Mõned minutid poolajavileni.
18:45
Kris Ilves: Värav KRIVOŠEIN! KAKS-KAKS!
18:46
Kris Ilves: POOLAJAVILE!
18:47
Kris Ilves: Kuressaare asus avapoolajal 2:0 juhtima ja Männilaan raiskas kaheväravalises eduseisus üks-üks olukorra, aga Maardu sai paremini mängu sisse ja lõi kaks väravat. Põnev avapoolaeg.
19:01
Kris Ilves: MÄNG JÄTKUB!
19:02
Kris Ilves:  Vahetus Maardu tegi esimese vahetuse, kui Bulavkin tuli sisse ja Krivošein läks välja.
19:03
Kris Ilves: Värav ZELENTSOV!
19:04
Külastaja Tegelikult kommentaar
Aristov paar aastat tagasi lõi poole valjaku pealt sisse. Et jah, ta palju ei löö, aga kui lööb, siis ulmeväravaid
19:04
Külastaja Kure kommentaar
Tartust mängu vaadates (suur tänu selle eest Soccernetile) tundub mulle küll, et Kure langemisest kaotaks Premium Liiga rohkem kui Maardu tõusust. Esiteks Kuressaare ainulaadne mängukoht – oleks väga kahju, kui Saaremaale sõidu asemel ja Õ/Ö piirist läbi sõitmise asemel tuleks ette võtta sõit ajamasinaga Nõukogude Liitu, Maardusse. Teen küll Maardule ehk natuke liiga, aga siiski. Teiseks suutsid nood "EJ-EJ-EJ, TÕ NI VIIDJEL, STOLI?" ja "UMNITSA" nii ära tüüdata, usun, et temperamenti jagub Premium Liigas nii treenerite pingil kui ka väljakul niigi. Ja eelmise hooaja pealt oli ju ka näha, et Maardu oleks taas koht, kus Flora saab realiseerimist harjutamas käia. Seega, Kure – jöudu, poisid!
19:04
Külastaja Laheb maardu!! kommentaar
Maardu oppinud kaugelt looma
19:05
Karofeld pole väravavaht
19:06
Kris Ilves: Tõesti, keegi ei oodanud, et Zelentsov läheb vasakult äärelt löögile, võib-olla Maardu mehed ootasid, aga Kuressaare mehed kindlasti mitte. Ilus löök üle Karofeldi ristnurka.
19:11
Kris Ilves: Maardul oli hea kontrarünnak, aga Kelder jõudis karistusalasse ja klaaris olukorra.
19:14
Kris Ilves: Aksjonov pääses karistusalast löögile/söötma, aga pall veeres napilt postist mööda. Gussev oli ülilähedal, aga ei saanud jalga pallile vastu. Maardu neljas oli väga-väga lähedal.
19:15
Kris Ilves:  Hoiatus Maksimenko pani Kelderile küünarnukiga kuklasse.
19:16
Kris Ilves: Kuressaarel said kordamööda mehed karistusalast löögile, korra päästis Maardu väravavaht Kassjantšuk.
19:17
Kris Ilves: Bulavkin pääses karistusala joone juurest löögile, aga napilt mööda.
19:18
Kris Ilves: Värav KALDMA! KOLM-KOLM!
19:19
Kris Ilves: Rass tõstis palli karistusalasse, Kassjantšuk hüppas pallist mööda, Kaldma ütles "aitäh" ja pani tühja.
19:20
Kris Ilves: Kohe sarnane olukord Kuressaarel ja Valmas pani palli võrku, aga seekord nägi Külljastinen karistusalas Valmase viga.
19:20
Kris Ilves: Hoiatus Kuressaare peatreener Kožuhhovski sai protsteerimise eest kollase kaardi.
19:21
Külastaja MNa kommentaar
Kassjantšuk on täiesti kohutav :D
19:21
Kris Ilves: Värav SCHJÖNNING-LARSEN! KURESSAARE NELI!
19:22
Külastaja Mkm kommentaar
Maardul mõnel poisil juba kuu lõpp? :D
19:22
Kris Ilves: Ilus löök Schjönning-Larsenilt ning seekord ei olnud Kassjantšukil suurt midagi teha, lisaks oli mingisugune rikošett.
19:23
Hästi Kuressaare:)
19:26
Tõsi, selle osas, et hea löök oli, pole mingit argumenti
19:27
Kris Ilves: 70 minutit mängitud ja seitse väravat löödud. Ilmselt tuleb juurde. Mäng on väga lahtine.
19:31
Kris Ilves: Kuressaarel oli kaks standardolukorda järjest, aga Maardu mängijad said need kuidagi klaaritud.
19:37
Kris Ilves: Schjönnin-Larsen läks taas keerutama, väga optimistlikult, aga seekord keerutas küljeauti. Viimased minutid on üpris rahulikud olnud. 80 minutit mängitud.
19:38
Kris Ilves: Värav SAAR! KURESSAARE VIIS!
19:39
Kris Ilves: Laht pani palli värava ette, Männilaan proovis kannaga väravat lüüa, aga ei saanud pallile pihta, tagumises postis markeerimata olnud Saar lükkas tühja.
19:40
Hea töö kure!Üpris tõenäoliselt järgmisel aastal saab meistriliigas jätkata.
19:41
Kris Ilves: Kelder teenis karistusala lähistel Kuressaarele karistuslöögi. Hoiatus Mihhailovile kollane kaart.
19:42
Kris Ilves: Pajunurm lõi karistuslöögi selgelt üle värava.
19:42
Külastaja junn kommentaar
Valmas paneb lühikeste varrukatega nagu Klavan !
19:43
Kris Ilves: Männilaan realiseeris nüüd üks-üks olukorra, aga suluseis ja värav ei lugenud.
19:45
Kris Ilves: Ogorodnik teenis Maardule ohtlikust kohast karistuslöögi. Hoiatus Kelderile kollane kaart.