Kolmapäev, 9. detsember 2020
19:07
Kris Ilves: Tere õhtust! Meistrite liigas selguvad neli edasipääsejat, kui ühe koha jagavad omavahel Salzburg ja Atletico Madrid, teise koha Amsterdami Ajax ja Atalanta ning ülejäänud kaks kohta selguvad surmagrupist, kus mängivad Mönchengladbachi Borussia, Donetski Šahtar, Real Madrid ja Milano Inter.
19:09
Kris Ilves: Esimesed mängud ehk Ajax - Atalanta ja Midtjyllad - Liverpool algavad kell 19.55. Lisaks algab samal ajal eile rassismiskandaali tõttu katkestatud PSG - Basaksehir, mis jätkub 14. minutist. Meie keskendume eelkõige paarile Ajax - Atalanta, kus selgub edasipääseja.
19:13
Kris Ilves: Ajax - Atalanta algkoosseisud:
19:33
Külastaja realist kommentaar
Loodetavasti Ajax-Atalanta ei kujune igavaks palliveeretamiseks ...
19:42
Ajax läheb edasi kindlasti ja võidab 3:1
19:44
Kris Ilves: Kuigi kaalul ei ole midagi, siis olgu ära mainitud Liverpooli algkoosseis Midtjyllandi vastu. Alexander-Arnold kannab karjääris esimest korda Liverpooli kaptenipaela ning Liverpoolil on klubi ajaloo noorim (keskmine vanus 24 aastat ja 26 päeva) algkoosseis Meistrite liigas.
19:51
Kris Ilves: Taanis (Midtjylland - Liverpool) on publik tribüünidele lubatud. Kindel arv pileteid müüdud, aga kahe inimese vahel on vähemalt üks vaba istekoht. Hollandis (Ajax - Atalanta) ei ole pealtvaatajaid lubatud.
19:53
Kris Ilves: PSG ja Basaksehiri mängijad kandsid soojendusel kirjaga "No To Racism" särke.
19:55
Kris Ilves: AVAVILED!
19:58
Kris Ilves: Värav SALAH! ESIMESEL MINUTIL! LIVERPOOL 1:0 EES! Midtjyllandi kaitsja andis halva tagasisöödu, Salah pääses üks-ühele ja realiseeris külma kõhuga.

20:03
Kris Ilves: Jah, kui samal ajal väga palju asju korraga ei juhtu, siis proovin kõik (või vähemalt olulisemad/ilusamad) väravad LIVE-ülekandesse lisada.
20:04
Kris Ilves: Värav NEYMAR! PSG 1:0 EES!
20:05
Kris Ilves: See on ilus värav. Neymari stiilinäide:

20:06
Mis mängu täna tv 6 näitab oskab keegi öelda?
20:06
Kris Ilves: Inter - Šahtar.
20:09
Kris Ilves: Hollandis on küll mõnus ja hoogne mäng. Häid väravavõimalusi pole olnud, aga mäng on väga lahtine ja üpris jõuline. Algul oli Atalantal raskusi, et Ajaxi väljakupoolele saada, aga nüüd on mäng võrdsustunud.
20:12
Kris Ilves: Enne avavilet Pariisis:
20:15
Kris Ilves: Esimene supervõimalus läks Atalantale. De Roon pääses karistusalast löögile, aga löök läks üle jala ja pall napilt ristnurgast mööda.
20:19
Kris Ilves: VäravNEYMAR! PSG 2:0 EES!
20:20
Kris Ilves: Neymari värav:

20:21
Kris Ilves: VäravBAKKER! PSG 3:0 EES! See mäng on tehtud.
20:22
Kris Ilves: Bakkeri värav:

20:23
Kris Ilves: PARANDUS! PSG KOLMAS VÄRAV TÜHISTATI SULUSEISU TÕTTU!
20:24
Kris Ilves: Värav AGA KOHE LÖÖDI UUS JA PSG IKKA 3:0 EES! MBAPPE PENALTIST!
20:25
Külastaja j kommentaar
mpape penaltist 3 0
20:25
samast olukorrast kus sulg võeti anti penalt.
20:25
Külastaja susi kommentaar
Mis reeglid mängu keskelt alustamisega on? Peab olema samad mehed platsil kui katkestamise ajal?
20:26
Kris Ilves: Jah, samad mehed peavad väljakul olema. Võib-olla mingisuguseid erandid on lubatud.
20:29
Kris Ilves: Midtjyllandi ründaja Kaba pääses peaga löögile ja pall oli peaaegu juba väravas, aga Fabinho oli väravajoonel valvel ja klaaris olukorra.
20:30
Kris Ilves: PARIISIS POOLAJAVILE!
20:34
Kris Ilves:
20:37
Kris Ilves: Hollandis põrkasid kolm mängijat suurel hool kokku. Ajaxi ründaja Brobbey on siiani murul pikali ja Huntelaar läks sooja tegema.
20:39
Kris Ilves: Mäng läheb edasi ja Ajax praegu kümnekesi. Brobbeyl oli suu verine.
20:40
Kris Ilves: Nüüd jälle Brobbey väljakul. Kolm üleminutit Amsterdamis. Seis endiselt 0:0.
20:43
Kris Ilves: Mängu esimene löök raamidesse - Brobbey pääses peaga löögile, aga keskele ja Gollini püüdis.
20:44
Kris Ilves: HOLLANDIS JA TAANIS POOLAJAVILED. PARIISIS MÄNG KOHE JÄTKUB!
20:47
Kris Ilves: Real Madridi algkoosseis Mönchengladbachi Borussia vastu. Ehk Ramos ja Carvajal jälle olemas, kuid Ödegaard, Jovic ja Mariano seekord puudu.
20:49
Kris Ilves: Mönchengladbachi algkoosseis.
20:51
Kris Ilves: Värav NEYMAR KÜBARATRIKK!
20:52

20:54
Kris Ilves:
20:58
Kris Ilves: Värav BASAKSEHIR LÕI ÜHE TAGASI! TOPAL!
20:59
Kris Ilves: Topali värav:

20:59
Kris Ilves: TAANIS JA HOLLANDIS MÄNGUD JÄTKUVAD!
21:01
Kris Ilves: Liverpool tegi poolajal esimese vahetuse. Ajaloolise vahetuse. Koumetio sisse, Fabinho välja.
21:03
Kris Ilves: Midtjylland kolistas Liverpooli latti.
21:04
Kris Ilves: Värav MBAPPE TEINE JA PSG 5:1 EES!
21:05
Kris Ilves: PSG suurepärane kontrarünnak ning Mbappe lükkas tühja:

21:10
Kris Ilves: Hollandis endiselt väravad löömata, aga Atalanta on teisel poolajal esimesed kümme minutit paremini mängus sees olnud. Mida aga ei ole, on väravavõimalused, rääkimata väravatest.
21:11
Ajax ei suuda väravat kuidagi lüüa
21:12
Kris Ilves: Aega on päris palju, sest kui praegu näiteks kaotusseisu jääda, siis tuleb juba kaks lüüa ja see on juba keeruline. Meeldetuletuseks: Atalantale sobib viik, aga Ajax vajab võitu.
21:14
Kris Ilves: PENALTI MIDTJYLLANDILE! Dreyer pääses üks-ühele, aga Kelleher tegi karistusalas vea. Kohtunikud andsid esialgu suluseisu, aga VAR ja penalti Midtjyllandile
21:14
Kris Ilves: Värav SCHOLZ REALISEERIS PENALTI! Kelleher oli lähedal, aga tugev löök!
21:15
Kris Ilves: Henderson tuli sisse ja sai Alexander-Arnoldilt kaptenipaela.
21:16
Kris Ilves: Samal ajal tuli Huntelaar Ajaxit päästma. Umbkaudu 30 minutit mängida.
21:19
Kris Ilves: Kelleheri viga ja Scholzi penalti:

21:22
Külastaja aga kommentaar
kris. kohtunik ju alguses andis suluseisu ja see on ju suluseis?
21:22
Kris Ilves: Pigem jah suluseis, aga hea nurga alt kordust ei näidatud.
21:23
Kris Ilves: Freuler läks Huntelaariga karistusalas kontakti, Huntelaar kukkus, aga Ajax ei saanud penaltit.
21:23
Külastaja Küsimus kommentaar
Ma ei mõista. Viga tehti Liverpooli mängus suluseisus olles, kuidas see viga määrati üleüldse kui enne seda oli fikseeritud suluseis???
21:26
Okei minu viga, suluseis puudus, ilmselge viga 😂
21:29
Kris Ilves: Ajaxi supervõimalus: Klaassen sai karistusalast löögile, aga Gollini tegi suurepärase tõrje.
21:30
Kris Ilves: Schulz skooris Midtjyllandi eest, aga suluseisu tõttu värav ei lugenud.
21:32
Külastaja Co kommentaar
Luges siis või ei lugenud?
21:33
Kris Ilves: Midtjyllandi teine ei lugenud suluseisu tõttu.
21:33
Külastaja mc kommentaar
Kus Ajaxil David Neres?
21:34
Kris Ilves: Hoiatus Eemaldamine AJAX KÜMNEKESI! Gravenberch sai teise kollase ja pani Ajaxi keerulisse olukorda. Meeldetuletuseks: Ajax vajab väravat ja võitu.
21:34
Kris Ilves: PARIISIS LÕPUVILE! PSG viis, Basaksehir üks.
21:35
Kris Ilves: Neres peaks hüppeliigesevigastuse tõttu väljas olema.
21:36
Külastaja kx kommentaar
Neres vigastatud
21:39
Kris Ilves: Värav MURIEL! ATALANTA EES JA EDASIPÄÄSU LÄVEL!
21:41
Kris Ilves: Muriel pääses Onana vastu üks-ühele ja realiseeris külma kõhuga.

21:42
Kris Ilves: Minamino skooris Liverpooli eest, aga suluseisust!?
21:44
Kris Ilves: Mane käega mäng hoopis, Liverpooli värav ei loe.
21:50
Kris Ilves: AMSTERDAMIS LÕPUVILE! Ajax null, Atalanta üks. Atalanta pääses Meistrite liiga play-off'i, Ajax langes Euroopa liiga play-off'i.
21:52
Tv6 mingi reklaam
21:52
Kris Ilves: LÕPUVILE TAANIS! Midtjylland üks, Liverpool üks.
21:58
Külastaja Jürgen kommentaar
Kas reali euroopa liigasse minekut näeb kuskilt kanalilt ka?
22:04
Kris Ilves: Modric pani palli värava ette, aga seal ei olnud ühtegi meeskonnakaaslast. Somme püüdis palli, Modric laiutas käsi.
22:08
Kris Ilves: SURMAGRUPI SPIKKER:

1) Mönchengladbach läheb edasi, kui väldib Real vastu kaotust või Šahtar ja Inter teevad viigi.

2) Šahtar läheb edasi, kui alistab Interi või kui mängib viiki ning Real ei saa jagu Mönchengladbachist.

3) Real läheb edasi, kui alistab Mönchengladbachi või kui mängib viiki ja Šahtar kaotab Interile.

4) Inter läheb edasi, kui alistab Šahtari ja teine mäng ei jää viiki.

22:10
Kris Ilves:  Värav BENZEMA! REAL 1:0 EES!
22:11
Kris Ilves: Vazquezi tsenderdus paremalt äärelt ja Benzema peaga õigel ajal õiges kohas ning korralik löök.
22:11
Jumal, kui sa oled olemas, palun tee nii, et Real Meistrite Liigast välja kukuks.
22:11
Kris Ilves: Thuram pääses karistusalast löögile, aga Courtois tõrjus.
22:12
Kris Ilves:  Värav OTAVIO PENALTIST JA PORTO OLYMPIAKOSE VASTU EES!
22:18
Kris Ilves: Benzema värav:

22:19
Võibolla on siin sellest juba juttu olnud, aga millal järgmise ringi loosimine toimub?
22:19
Kris Ilves: Esmaspäeval.
22:20
Kris Ilves: Modric pääses palliga karistusalasse, kuid tema sööt/tsenderdus blokeeriti, mõned Reali mängijad nõudsid kätt ja penaltit.
22:20
Külastaja Mati Kannisto kommentaar
Kellel internet, sel niikuinii värav nähtud või üle vaadatud.
22:22
Kris Ilves: Benzema pääses karistusala nurgast löögile, aga rikošetist üle värava ja Realile nurgalöök. Sellest aga asja ei saanud.
22:25
Kris Ilves: Vazquez ja Benzema toimetasid karistusalas, aga kumbki löögile ei pääsenud. Real on selgelt domineerivam pool, aga ...
22:25
Kris Ilves: ... kohe oli Pleal supervõimalus, aga Mönchengladbachi ründaja ei realiseerinud üks-üks olukorda.
22:30
Kris Ilves:
22:32
Kris Ilves: Värav BENZEMA KAKS, REAL KAKS!
22:32
Kris Ilves: Rodrygo tsenderdus paremalt äärelt ja Benzema koksas jälle peaga ära. Suurepärane poolaeg seni Hispaania hiiult, aga eriti Benzemalt!
22:33

22:37
Tundub Real ikka võtab alagrupi võidu
22:39
Kris Ilves: Neuhausil oli palju ruumi ja mees läks kaugelt löögile, ent korralikult mööda. Real on nüüd Mönchengladbachi mängu paremini sisse lubanud.
22:39
Kris Ilves: MODRIC POSTI!
22:40
Kris Ilves: Värav HERMOSO JA ATLETICO SALZBURGI VASTU 1:0 EES!
22:41
Kris Ilves: Hermoso värav:

22:43
Kris Ilves: Vinicius teenis Realile karistuslöögi, Kroos tsenderdas palli karistusalasse, aga Benzema ei tabanud hästi. Real sai nurgalöögi, misjärel oli korralikult puterdamist, aga Modric sai palli väravasse.
22:44
Kris Ilves: Värav ei loe!?
22:44
Kris Ilves: Varane oli enne väravat suluseisus. Real endiselt kaks, Mönchengladbach null.
22:47
Kris Ilves: POOLAJAVILED!
22:52
Kris Ilves:
22:55
Külastaja Peep kommentaar
Kui Inter võidab ja Real võidab, kas Inter edasi?
22:55
Kris Ilves: Jah.
23:01
Kris Ilves: Vahetus Mönchengladbach vangerdab: Lazaro ja Zakaria sisse, Wendt ja Embolo välja.
23:02
Kris Ilves: MÄNGUD JÄTKUVAD!
23:02
Inter peaks Šahtarist jagu saama, Real saab Borussiast jagu ja siis on ZZ töötu.
23:05
Kris Ilves: Rodrygo jälle paremalt äärelt tsenderdus ja täpselt Benzema pea peale, aga seekord Sommer püüdis.
23:08
To susi , miks zizou töötu , kui nad siit edasi lähevad ?
23:08
Kris Ilves: Real kaotas oma karistusala lähistel palli ja Neuhaus pääses kaugelt löögile, aga üle värava.
23:09
Kris Ilves: Mönchengladbachil oli ohtlik rünnak, aga löögile ei pääsetud.
23:10
Kris Ilves:  Värav TORRES JA MANCHESTER CITY 1:0 EES MARSEILLE'I VASTU!
23:11
Kris Ilves: Torrese värav:

23:13
Kris Ilves: PLEA POSTI!
23:14
Kris Ilves: Tõsi, enne oli Plea umbes kahe meetri jagu suluseisus. Värav ei oleks niikuinii lugenud.
23:18
Jubedalt vähe väravaid täna
23:19
Kris Ilves: 60 minutit mängitud ja kuue mängu peale viis väravat. Tõesti vähe.
23:20
Kris Ilves: Värav SÜLE! BAYERN LÕI END 1:0 LOKOMOTIVI VASTU JUHTIMA!
23:21
Kris Ilves: Korralik kahur nurgalöögist:

23:21
Kris Ilves: Vahepeal virutas Kroos kaugelt peale, aga Sommer küündis ristnurka.
23:22
Kris Ilves: Plea küljevõrku. Põnevuse huvides oleks Mönchengladbachi väravat vaja.
23:24
Kris Ilves: Realil oli suurepärane kontrarünnak, mille Vinicius ära puterdas. Läks veel söötu otsima, kui endal oli võimalus lüüa, aga sööt kohale ei jõudnud.
23:26
Kris Ilves: Rodrygo pääses karistusala joonelt löögile, aga napilt posti kõrvalt mööda. Hästi kombineerisid Modric ja Benzema.
23:30
Kris Ilves: RAMOS PEAGA, AGA SOMMERI SUUREPÄRANE PANTRITÕRJE! SEEJÄREL BENZEMA LATTI!
23:31
Kris Ilves: Vahetus Real vangerdab: Asensio ja Arribas sisse, Vinicius ja Rodrygo välja.
23:31
Külastaja tere kommentaar
Kas Inter saaks iga vôiduga edasi?
23:31
Kris Ilves: Jah, kui Real ja Mönchengladbach ei mängi viiki, aga praegu Real juhib.
23:33
Inter peab ise ka nuidugi võitma
23:35
Kris Ilves: VAZQUEZ POSTI!
23:36
Külastaja jou kommentaar
Real peaks 5 või 6-0 juhtima, borussia ei saa midagi mis seal platsil toimub.
23:37
Kris Ilves: Värav CHOUPO-MOTING JA BAYERN LOKOMOTIVI VASTU 2:0 EES!
23:38
Kris Ilves: Värav URIBE JA PORTO OLYMPIAKOSE VASTU 2:0 EES!
23:39
Kris Ilves: Värav AGÜERO JA MANCHESTER CITY MARSEILLE'I VASTU 2:0 EES!
23:39
Kris Ilves: Kolm väravat järjest. Keegi just mainis, et vähe väravaid. Nüüd on veidi rohkem.
23:42
Kris Ilves: Vahetus Mönchengladbach vangerdas: Benes, Wolf ja Herrmann sisse, Kramer, Stindl ja Thuram välja.
23:43
Kris Ilves: Värav CARRASCO JA ATLETICO 2:0 EES SALZBURGI VASTU. Atletico on nüüd väga-väga lähedal edasipääsule, sisuliselt on see kindlustatud.
23:47
Kris Ilves: Interi ja Šahtari mängus käivad samuti viimased minutid ning seal on olukord päris põnev, sest mõlemad meeskonnad vajavad väravat, et edasi pääseda, sest praeguse seisu järgi võidab grupi Real ja edasi pääseb veel Mönchengladbach.
23:48
Kris Ilves: Panin Reali ja Mönchengladbachi kinni ning keskendun need viimased minutid Interile ja Šahtarile.
23:48
Naljakqa et inter ei saa euroopa liigasse , ja sahtar keda loputati poolfinaalis 5-0 läheb edasi
23:50
Kris Ilves: KOLM MÄNGU LÕPPENUD. Real - Mönchengladbach 2:0, Salzburg - Atletico 0:2, Bayern - Lokomotiv 2:0.
23:51
Kris Ilves: Interil on päris head võimalused olnud, aga Šahtari väravavaht Trubin ainult tõrjub ja tõrjub. Tundub, et põlv läks ja mängu lõpuni ei saa mängida ...
23:52
Kris Ilves: Värav STERLING JA MANCHESTER CITY 3:0 EES!
23:52
Kris Ilves: Interile tuleb millalgi nurgalöök, aga Handanovic on juba karistusalas.
23:52
Kris Ilves: Trubin siiski jätkab.
23:53
Kris Ilves: Veel üks nurgalöök Interile.
23:53
Kris Ilves: Šahtar klaarib, Handanovici pole väravas, aga ei midagi ohtlikku. Kuues üleminut.
23:54
Kris Ilves: Olympiakos - Porto 0:2 - LÄBI.
23:54
Kris Ilves: Manchester City - Marseille 3:0 - LÄBI.
23:56
Kris Ilves: LÕPUVILE! Inter - Šahtar 0:0. Meistrite liiga play-off'i pääsesid Real ja Mönchengladbach, Šahtar Euroopa liiga play-off'i ja Interi eurohooaeg on läbi.
23:57
Kris Ilves: Aitäh! Kaheksandikfinaalpaaride loosimine esmaspäeval, mida kajastame samuti LIVE-ülekande vahendusel. Head ööd!