Teisipäev, 12. jaanuar 2021
16:16
Rasmus Voolaid: Tere päevast! Thomas Häberli on oma esimese algkoosseisu teatavaks teinud - selles on üks Arsenali ja kümme FC Flora mängijat, kolm keskkaitsjat ja null äärekaitsjat. Intriig on üleval! 
16:17
Külastaja realist kommentaar
Loodetavasti ka selles treeningmängus ei harjutata kuidas 90 min kaitses istudes bussiparkida vaid ûritatakse ka ise rünnata jne. Värava võiks ikka kirja saada.
16:17
Külastaja Lol kommentaar
10 mängijat florast - uks on kõigile lahti
16:17
Külastaja Kaupo kommentaar
Täiesti arusaamatu minu jaoks Häberli käitumine. Mees väidab, et koondis ei ole koht, kus anda minuteid meestele lihtsalt selleks, et kogemusi saada. Küll aga topib Seppiku ja Poomi põhisse...
16:17
Külastaja rallikas kommentaar
Milleks seda Heina sinna väravasse toppida? Võinuks Igoneniga ikka minna, siis 11/11.
16:17
Rasmus Voolaid: Aga mis me siis kaitseliinist arvame? Äärtel näiteks Vlasi Sinjavski ja Martin Miller? Või siis Markus Soomets? Äkki keegi keskkaitsjatest äärel ja ikkagi neljane liin?
16:18
Külastaja Papa kommentaar
Ebareaalne!!!!!
16:20
Külastaja Njaa kommentaar
3-5-1-1 formatsioon
16:20
Külastaja Kaupo kommentaar
Mis sinu arvamus sellest on? Lisaks sellest, et 10 Flora meest algkooseisust. Ebareaalne
16:21
Rasmus Voolaid: Minu arvamus on see, et mina esialgu neid 11 mängijat oma peas platsile ära ei mahuta. :)
16:21
Külastaja Plain kommentaar
Ei saa aru miks ei võinud siis mujalt klubidest äärekaitsjaid võtta, kui Flora omad ei sobinud? Täiesti häbiväärne lugu hetkel meie koondisega, lihtsalt makstakse flora sõprusmäng kinni.
16:22
Külastaja ee kommentaar
Pulli peab saama, kui koondis pole see koht kus pulli saab, siis kus veel
16:26
Külastaja trk kommentaar
Sellise mängijate valiku osas oli ju arvata et Flora + Hein. Ise oleks sama pannud, sest vastaseks on hästi kokkumänginud klubi. Samas mängijate valik on muidugi väga üllatav, et mis positsioonid siis?
16:26
Külastaja Oooo kommentaar
Mina arvan et täitsa huvitav. Kolmene kaitseliin praeguses jalkas aktuaalne. Âkki 3-4-2-1
16:27
Külastaja bambaata kommentaar
Vahet pole kes põhis küll vahetusi tehakse korralikult.Aga teiste klubide mängijaid kes on selle rohkem välja teeninud võiks tõesti rohkem olla.
16:27
Külastaja Oooo kommentaar
Oh, miks mitte ka 3-2-3-1-1. Annab keevitada küll.
16:30
Külastaja K kommentaar
Ainuke vahetus oleks olnud roosnupp äärele milleri asemele ja see ka kõik või õigus
16:30
Külastaja dsf kommentaar
täitsa pekkis. suur häbi koht eesti jalgpalli jaoks. paistab, et häbe ei pea eesti jalgpalli mitte millekski. arvan, et ise valiks moldovasse kolides ka kogu mansa sheriffist, sest teisi meeskondi ei tea ja ei tahagi teada. aga täiesti lugupidamatu.
16:31
16:31
Külastaja trk kommentaar
Eesti koondisel ei ole kunagi varem ründajast peatreenerit olnud. Nüüd näeme ründavat jalgpalli:)
16:32
Külastaja hobune kommentaar
Rasmus, kas on vale arvata, et see nädalane jant on tegelikult FCFi talvine lõunamaa laager, koondisega pole siin muud seost, kui dressidel olev logo?
16:33
Rasmus Voolaid: Mõned muud seosed ikka on: Henrik Ojamaa, Rauno Alliku ja mõned mängijad veel on Tallinnas. Ning mõned treenerid kah.
16:33
Külastaja Kaupo kommentaar
Selge on see ka, et põhis peaks olema 100% Lilander ära mahutatud. Mida Voolaid sellest arvab?
16:33
Külastaja Vas kommentaar
Kuskilt telepilti ka näitab?
16:34
Rasmus Voolaid: Otseülekande teeb ERR-i spordiportaal, kommentaatoriks hea kolleeg Kristjan Jaak Kangur.
16:42
Külastaja trk kommentaar
Kaks viimast aastat on Flora mänginud paremat jalgpalli kui koondis, seega tulemust soovides on proovida mängida Flora + mõned tugevdused igati loogiline.
16:42
Külastaja Hmm kommentaar
Mis formaadis Eesti ikkagi mängib sellest ja ei ole aru saanud?
16:42
Külastaja Papa kommentaar
Hea oleks Tarmo Kingi emotsionaalset arvamust algkooseisust arvata:)
16:42
Külastaja Jürx kommentaar
Tooge legendaarne kommentaatorite duo Eigo Kaljurand ja Aavo Sarap tagasi Eesti koondise mänge kommenteerima, küllap siis tõusevad ka vaatajanumbrid.
16:42
Külastaja asd kommentaar
Keegi muidu teab mis Zenjovi edasised plaanid on? Loodab veel välismaa peale või liitub mingi Eesti satsiga ?!?
16:43
Rasmus Voolaid: Kuuldavasti pole Zenjov veel midagi otsustanud. Täpselt nii lahtine ongi, et kas liitub Eesti satsiga või jääb välismaale. 
16:45
Külastaja K kommentaar
Naljakas seda hala lugeda
16:46
Külastaja hobune kommentaar
Ma ei ole Rasmuse öelduga nõus. Asjad pevad olema ja ka näima õiglasena. See et tagala kaitseks nö. "käterätipoisid" on koju jäetud, ei veena noo ei veena ja asi näeb väga halb välja. Samas, varem olen ma korduvalt heietanud mõtet, et kui EJL ja co arvates kõik muu on sula sitt, siis palun väga panemegi riiki esindama FCFi kogu täiega. Pole vaja lolli mängida ja teha nägu, et me vaatame ja kaalume ka teisi mängijaid. Tuleme kapist välja
16:46
Külastaja asd kommentaar
Porto franco, eesti algkoosseis... Lõbus ja naljakas päev
16:46
Külastaja dsf kommentaar
seppikust on kahju nagu liivakust. tema kutsumine on täiesti arusaamatu ja et end õigustada, siis viskab koondise peatreener mängija otse Flora II'st rambivalgusesse. sellega paneb kõik pinged üli noore mängija õlule. kellegil sellest midagi võita ei ole. isegi kui ta saab ilma suuremate vigadeta hakkama, on selge et ta järgmised paar aastat ei ole koondise põhikaitsja. ja noortekoondistest on tal oma 50+ rahvusvahelist mängu all, et pole vaja talle ilmtingimata tutvustada, kuidas välismaalased mängivad.
16:46
Külastaja Mart kommentaar
@trk Flora on mänginud paremaid mänge kui koondis. Kaotati Leedu satsile, võideti raskustega tänu kohtuniku abile Islandi klubi, võideti Malta klubi, kes on võitnud 2/30 mängust eurosarjas jne. Kuuest mängust on üks hea mäng Serbia klubi vastu, seal olid peagu kõik uued mehed kes ei olnud kokku mänginud.
16:46
Külastaja Teet kommentaar
Õhtust. Vaikselt hakkab pinda käima see pidev vingumine siin foorumis juba. Valitud meeste kohapealt - tegu on tühise treeningmänguga, kus pole kohal Eesti parimaid välismaalt ning ausalt väga vahet ei ole kes täna platsil on. Mina pigem vaataks seda kuidas Häberl mänguplaani üles seab - mängu tempo, üleminekufaasid, vahetused, mängijate suhtlus platsil, jne. Formatsioon tundub üsna huvitav, ning just sellised mängud ongi katsetamiseks erinevaid strateegiaid, eriti kui tegu uue peatreeneriga. Mängijate valikut võime hinnata alles järgmiste punktimängude ajal kui kõik mehed saadaval on. Igatahes tõotab tulla huvitav mäng, Ferencvaros mängis eelmine hooaeg Meistrite Liigat, kus läksid vastamisi ka Barcelonaga nii et ei looda väga palju, aga jällegi, tegu treeningmänguga.
16:46
Külastaja dsf kommentaar
flora mängis hästi? kas meelest läinud leedu klubi vastu häbistav mängupilt ja sama islandi meeskonna vastu? vastased olid vähemused ja floral oli hing nööriga kaenlas. kuidagi peeti vastu, aga mingit fantastilist eurohooaega ma küll ei mäleta.
16:50
Rasmus Voolaid: Ferencvaros: Denes Dibusz, Balint Vecsei, Endre Botka, Balint Katona, Abraham Frimpong, Igor Haratin, Laša Dvali, Oliver Nagy, Myrto Uzuni, Tokmac Nguen, Oleksandr Zubkov.
Varus: Adam Bodgan, Gergö Lovrencsicz, Robert Mak, Miha Blažic, Dominik Csontos, Isael Barbosa, Michal Skvarka, Aissa Laidouni, Werginton Do Rosario, David Siger, Roko Baturina, Marcel Heister, Damir Radzic.

16:52
Külastaja Kaupo kommentaar
Tarmo "King" on Eesti jalgpalli esiisa, kutt on mõnusalt terava ütlemisega ning tajub beat`i. Kink ja Lepistu peaks kahekesi Eesti koondise mängu kommenteerima palkama.
16:52
Külastaja dsf kommentaar
"Ferencvaros mängis eelmine hooaeg Meistrite Liigat, kus läksid vastamisi ka Barcelonaga nii et ei looda väga palju". mida annab teadmine, et vastane on mänginud tugevate klubidega juhu alusel? kui eesti mängib moldovaga, siis teatame, et kuna moldova on kuulunud ühte alagruppi prantsusmaa ja hollandiga, siis nad on väga tugevad ja me väga palju ei oota sellest mängust?
16:52
Külastaja trk kommentaar
OK, Flora ei mänginud hästi. Aga need vennad keda taga nutate, nendel ei olnud sügisel Flora vastu ju mitte mingit varianti. Seega nemad veel nadimad. Kahjuks.
16:55
Külastaja R kommentaar
Kõiki Ferencvarosi poisse küll nimepidi ei tea, aga tundub et tullakse parimatega peale ja halastust ei anta.
16:56
Rasmus Voolaid: Nii. Staadionilt on pilt olemas ja vaatame peagi, kuidas mehed platsile asetuvad.
16:56
Külastaja Jeesus kommentaar
Tõesti, mis näitaja see on, et nad 0-3 ja 1-5 Barcale kaotasid?
16:56
Külastaja Teet kommentaar
@dsf Seda, et nad jõudsid ML alagruppi ning tegu on tugeva meeskonnaga? Sa oled ikka päris loll kui tood võrdluse Meistrite Liiga alagrupi ja Euro/MM alagrupi vahel. Ühte pääsevad ainult parimad klubid Euroopas ning teisse kõik riigid vastavas alalliidus.
16:57
Rasmus Voolaid: Avavile!
16:57
Külastaja Ok kommentaar
Poisid-poisid, mis räuskate kogu aeg selle flora teemaga. See tüüpiline nagu kommentaariumites, kõik räuskavad kui ebaõiglane, siis küsid et paku oma variant välja ja siis pakutakse ise 95% samu mehi. 1-2 kutti ehk vahetatud, nagu johhaidi...
17:02
Rasmus Voolaid: Paistab, et formatsiooniks on 3-5-2. Sinjavski vasakul ja Miller paremal äärel. Kostja ja Sappinen koos ees.
17:02
Külastaja Koondis wha kommentaar
Flora suru, Ferencvaros vastu muru!
17:04
Rasmus Voolaid: Sinjavski läks kaheksandal minutil imeväravat lööma, aga selgelt üle ja mööda. Ehtsinjavslikult keeras end sisse.
17:05
Rasmus Voolaid: Millerit ma wingbacki rollist ei mäleta, Sinjavski on U21 koondises Karel Voolaidi käe all seal kindlasti olnud, aga hiljem vist mitte. Samas pole see ka päris fikseeritud 3-5-2, vaid veidike ujuv formatsioon.
17:05
Külastaja asd kommentaar
3-5-2/4-4-2 hübriid, isegi päris huvitav. Rünnakul vlasi tõuseb üles ja Seppik vaskkaitsesse, kaitses tavaline 3-5-2 asetus.
17:07
Rasmus Voolaid: Sappinen kukkus kastis ja laiutas natuke ka käsi, aga penaltit ei saanud. Kohtunikud on muide Hispaaniast ja vilistavad tavaliselt Tercera liigat ehk tugevuselt neljandal tasemel.
17:09
Rasmus Voolaid: Ferencvarose pallikaotuse järel tuli Vassiljevilt ka esimene korralik löök raami. Senised tosin minutit on pigem Eesti käes olnud.
17:10
Rasmus Voolaid: Lahe oli vaadata, kuidas Hein rahulikult palli selgelt üle keskjoone viskas. Loodetavasti jäi natuke purakat veel alles kah.
17:11
Külastaja noorfänn kommentaar
Eesti koondise vahetuspink istub kõik üksteise kõrval. Ferencvarosi omad aga tribüünil laiali hajutatult- millest see tulenev?
17:12
Rasmus Voolaid: Hoiatus 16. Sinjavskilt halb sööt ja Pürg võtab Katona maha. Ca 20 meetrilt ja üsna keskelt.
17:13
Rasmus Voolaid: Terav löök ja üsna keskele, Hein püüab.
17:15
Rasmus Voolaid: Hoiatus 19. Kohe teenib Soomets esimese kollase ka ungarlastele, see tuli Balint Vecseile.
17:18
Rasmus Voolaid: Nüüd tegi Sinjavski oma ära, aga Dibusz toob tugeva löögi välja! Te kõik teate, mis moodi see löök sündis.
17:19
Külastaja noorfänn kommentaar
Kas loogiline oleks oodata, et koondis võidab klubi või vastupidi? Ei teagi nüüd, et kas kaotus oleks draama või loogiline?
17:20
Rasmus Voolaid: Kuna see on täiesti suvaline sõprusmäng, siis on raske öelda, kes on favoriit ja kes mitte. Kui oleks oluline mäng, siis pigem asetaks favoriidikoorma Ungari parima klubi õlgadele.
17:22
Külastaja Kaupo kommentaar
Ise jään kohtunike tasemele mõeldes ja üldse mängu vaadates kindlale arvamusele, et kohtunikud on paremad kui Premium liigas
17:22
Rasmus Voolaid: Eesti proovis lausa oma poolelt peale lüüa, aga mitte kuigi hästi. Suurde plaani võeti Soomets, kuigi selliseid ambitsioonikaid üritusi seostaks pigem ühe teise Eesti jalgpalluriga.
17:24
Külastaja Mart kommentaar
Kas see hooaeg proovitakse VARi ka Eesti liigas?
17:25
Rasmus Voolaid: Ei proovita, koroonaviiruse tõttu on see natuke edasi lükkunud.
17:27
Külastaja Aivar kommentaar
Tõesti lõpetage ära see halamine koosseisu teemal! Kas keegi tõesti arvab, et Pohlak hakkaks mingi klubi upitamiseks koondise huvisid tagaplaanile suruma?! Ilmselgelt on see mees terve oma elu pühendanud Eesti jalgpalli üles ehitamisele, vastu pole ta saanud suurt midagi peale teiesuguste ilkujate sõimu. Go Eesti koondis, teeme ungarlastest guljašši!
17:28
Külastaja Martin kommentaar
Kas mäng kunstil või pärismuru?
17:29
Rasmus Voolaid: Pärismuru, pidavat super olema.
17:29
Külastaja Hyrax kommentaar
Sinjavski kaitsetegevus ei ole eriti hea. Ei tea miks teda selles olukorras kasutatakse. EI tea kas siis üks keskvälja mees peab tulema äärele lappima seda äärt või üks kolmest keskkaitsjast. Miller on ka pigem keskväljal keskel mugavalt mängiv tüüp. 3 kaitsjat on meile tuttav skeem ühelt teiselt peatreenerilt :)
17:29
Külastaja noorfänn kommentaar
to Aivar: kui keegi silma jääb Flora mängijatest, siis mis sa arvad kelle kukrusse see raha kukub? :D
17:31
Rasmus Voolaid: Ferencvarose kõige ohtlikum võimalus! Paremalt äärelt tsenderdus, Zubkov võtab palli maha ja Tokmac pääseb kastist löögile, aga paneb altnurgast mööda.
17:33
Külastaja nõus aivariga, to noorf kommentaar
kas sa tõesti usud, et aivar oleks ehitanud 30 aastat eesti jalgpalli eesmärgiga Rauno Sappineni eest natuke raha saada?? mõtle vähem
17:39
Rasmus Voolaid: Sappinen oli kaitseliinist mööda spurtimas, aga Frimpong võttis ta maha. Huvitav, et siin nüüd kaarti ei järgnenud.
17:39
Külastaja ats kommentaar
See, et palju Flora mehi on koondises on igati loogiline ja mõistetav. Kodus ollakse teistest peajagu üle. Mis see saldo eelmisel aastal peamiste konkurentide vastu oli, 9 võitu ja 2 viiki? Millest me räägime. Samamoodi nagu omal ajal sisuliselt kõik Bayerni saksa mängijad olid ka Saksa koondise edurivis. Ja vb on siiani enamik? Paide ja teised proovige kõigepealt Florast jagu saada ja siis hakake koondisesse nõudma.
17:39
Külastaja Igor kommentaar
Johhaidi, tuleb vaikselt meelde miks koondise sõprusmänge vaadates uni peale tuleb... mida nad katsetavad seal? Ei oska väravat ohustada siis ei saagi oskama
17:41
Rasmus Voolaid: Poolaja viimane minut algas Vassiljevi ebaõnnestunud karistuslöögiga. Vanameistri tsenderdus lendas kõrge kaarega üle värava.
17:42
Külastaja edik kommentaar
vassiljev on nähtamatu, kui end ka näitab, siis kehvasti.
17:42
Külastaja rallikas kommentaar
Kui erinev ungarlaste koosseis võrreldes liigas kasutavatega praegu on? On põhisats või pooleks vms?
17:42
Rasmus Voolaid: Üsnagi pooleks. On nii põhimehi kui ka näiteks 17-aastaseid.
17:43
Rasmus Voolaid: Üks lisaminut saab kohe täis, aga Ferencvarosel veel ohtlik karistuslöök.
17:43
Rasmus Voolaid: Zubkovi tsenderduse järel lendab pealöök napilt tagapostist mööda. Poolaeg läbi!
17:43
Külastaja Martin kommentaar
Tundub et standardite kombinatsioone on rohkem sisse toodud. Mitu surnud palli olukorrad tunduvad kõik olevat mõtestatud ja täpselt harjutatud.
17:43
Külastaja R kommentaar
Seppik andis ilma vaatamata väravale täpselt samasuguse tagasisöödu nagu see, millest Kuusk omavärava lõi. Õnneks seekord jõudis Hein reageerida vähemalt.
17:43
Külastaja Aivar kommentaar
Kuidagi kahtlaselt rahulik on nii platsil kui ka siin nö live-blogis.. Tundub, et pole ikka tõsine mäng, kus iga hinna eest võita tahetakse.
17:49
Rasmus Voolaid: Mõned Liisi Troska klõpsud esimesest poolajast:

17:49
Külastaja skeptik kommentaar
LIVE-statistikat pole võimalik saada kusagilt selle mängu kohta ?!?
17:51
Külastaja Mehhanisaator kommentaar
Tuleb tunnistada, et senimaani on päris sümpaane olnud pilt. Veits selline 2000e vaib, taga seistakse tugevalt ja kui voimalus siis nõelata. Aga kas selline saabki koondise formatsioon olema nt tsehhi vastu ? Tundub veits evareaalne,
17:54
Rasmus Voolaid: Olen nõus, et Eesti mäng on olnud väga sümpaatne. Aga poolajakaadarid näitavad, et enamikel Eesti mängijatel on vest seljas ja kui ei eksi, siis ainult Lepik söödab treeneriga palli võistlusvormis. Aga eks sellest veel põhjapanevaid järeldusi teha ei saa.
17:56
Külastaja oku kommentaar
vestid selja :D kohe näha kelle poisid on
17:57
Külastaja Mehhanisaator kommentaar
Aga julgeks sellegipoolest pakkuda, et mõned mehed kes välja jäid, tugevdaks mitte ei nõrgedaks seda koondist, et selles osas kummalised signaalid ja valikud
17:58
Rasmus Voolaid: Vahetus Nii, hakkame vaikselt vaatama. Väravasse tuleb Matvei Igonen. Kas midagi veel?
17:58
Rasmus Voolaid: Mark Anders Lepik on kah sees. Aga läksime taas!
17:59
Rasmus Voolaid: Kostja Vassiljevit ei paista ehk see vahetus on paigas. Ülejäänud mehed on kõik samad.
18:00
Külastaja Kaupo kommentaar
Nüüd siis 14st 13 on Flora mängijad olnud. Johhaidii
18:01
Külastaja rallikas kommentaar
Tuli ikka täis FCF ära.
18:05
Rasmus Voolaid: 52. minutil penalti Ferencvarosele!
18:05
Rasmus Voolaid: Seppik libistas Uzunile jalgadesse ja pääsu polnud. Võis tulla ka kaart, kindel pole.
18:06
Rasmus Voolaid: Haratin tegi stopi, Igonen ei liikunud ja püüdis penalti altnurgast! Vägev!
18:06
Külastaja Martin kommentaar
Seppik teist korda teeb penaltihõnguse vea...
18:07
Külastaja Aivar kommentaar
Kuldne vahetus Häberlilt - Igonen tegi supertõrje! Pagan, mulle see treener meeldib.
18:07
Külastaja goblin kommentaar
Flora Eesti parim sats järgmised 10 aastat! Loomulikult peavad mehed koondises olema!
18:07
Külastaja H kommentaar
Pelt vs Seppik Rasmus? Oli õiglane?
18:08
Rasmus Voolaid: Minu isiklik arvamus on, et Pelt oleks seda kohta rohkem väärinud. Aga treener valib mängijad, mis temale sobivad.
18:12
Külastaja oku kommentaar
mängime selle koosseisuga lõpuni ja siis pressikonvernensil Häber ütleb et hea mäng oli ja vahetustega panime täppi ( Igoneni tõrje )
18:12
Külastaja Oijah kommentaar
Kes veel vaidlevad, et see pole Flora ja vesti isikliku ego projekt, siis 11st11 mees platsil Florast, kellest osad ei saa premmiski hakkama. See on naerukoht, tegelt vastikult kurb lausa .
18:12
Külastaja Tim kommentaar
Ferencvaros vs Flora
18:12
Külastaja its kommentaar
pelt nüüd küll eriline tugevdus ei ole, paide oli ikka korralik sõel kaitses
18:12
Külastaja R kommentaar
Mis arvate, kas ja kui palju välisklubide skaute kohapeal on?
18:14
Rasmus Voolaid: Vahetus Tund mängitud ja Ferencvaros vahetab pea kogu koosseisu välja. Kes soovib, siis aegamööda tasub uudist refreshida. Proovin seal vaikselt kõik vahetused ära märkida.
18:14
Külastaja ats kommentaar
Pelt oli alguses kui platsile pandi väga hea. Hooaja lõpp oli aga kohutav.
18:14
Külastaja Aivar kommentaar
Kes keelab teistel meestel nii häid mängijaid kasvatada nagu on seda teinud Flora? Natuke võiks peeglisse ka vaadata. Üks klubi on sisuliselt jõudnud juba Champions League tasemele, millest me räägime, ka nende pingil on väga kirkad kriidid.
18:17
Külastaja Mart kommentaar
Aivar Kui palju neist on Flora kasvatatud mängijad? Mis mõttes Flora on Champions League tasemel, raskustega said Malta klubist jagu?
18:17
Külastaja Oijah kommentaar
Champions league tasemele? Kaotati euromängudes enamus mängud ja ühes saadi penaltidega jagu malta, ja just, Malta satsist! Kuidas see CL tase on? See oli Euroopa Liiga ja sinna said ka kaugele tänu sellele, et loositahtel mängiti kääbustega.
18:18
Rasmus Voolaid: Vahetus 64. Nüüd teeb Eesti neli vahetust: Sappinen, Seppik, Miller ja veel keegi välja. Järvelaid, Roosnupp, Zenjov, Marin sisse.
18:19
Külastaja K. kommentaar
Flora ilma Vassiljevita on sama s`tt kui teised satsid. Ta on küll aeglane, aga tark. Kui selline vanameister suudab meil liiga ära otsustada, siis ei ole ka seal Floras keegi väga terav.
18:19
Külastaja ee kommentaar
Vana hea, lepik jälle maas, mine korra vastu mehele ja see mees ravib 3kuud ennast, ja siis koondises jälle
18:19
Rasmus Voolaid: Lepikul on nüüd halvasti, jah. Vasakule põlvele lastakse kõvasti külma peale. Tuttav ja ebameeldiv pilt.
18:19
Külastaja R. kommentaar
Just hakkasin vaatama. Mis erinevused hetkel Voolaidu koondise ja uue peatreeneri koondise vahe on? Mängupilt on parem?
18:19
Külastaja Vahetused kommentaar
Kes nüüd sealt hästi komplekteeritud võistkonnast tippu läheb kui Lepik vigastatud?
18:20
Rasmus Voolaid: Vahetus Tundub, et Frank Liivak tuli kohe tema asemelee tippu.
18:20
Rasmus Voolaid: Tundub, et Eesti mängib praegu neljase liiniga, kus Järvelaid on vasakul ja Soomets paremal.
18:22
Külastaja Jeesus kommentaar
No ja kui ei ole ka kõik oma kasvandikud, siis kes keelab teistel klubidel oma koosseisu eesti noortest kokku panna, selle asemel, et rääkida kaheksa leegionäri palkamisest.
18:22
Külastaja Teet kommentaar
Nonii nüüd ka mõned mitte Flora mehed platsil. Kas lõpuks foorumlased jätavad oma hala või peab ikka igast meistriliiga klubist üks mängija platsil olema, et kõik võrdne oleks?
18:25
Rasmus Voolaid: Ferencvarose vahetused ka nüüd enam-vähem kirja pandud. Platsil on praegu vastased igatahes järgmises koosseisus: Dibusz - Lovrencsics, Blazic, Csontos, Heister - Sigér, Laidouni - Isael, Skvarka, Redzic - Baturina.
18:26
Rasmus Voolaid: Värav 73. Ja tuleb ära! Poom hüppab pallist mööda ja Aissa Ladouni paneb pöördelt tugeva löögi posti kõrvale. Igonen isegi ei liiguta.
18:26
Külastaja realist kommentaar
Roosnupp vôiks kohtumise ainsa vãrava lüüa. Vot see oleks alles ninanips Florale.
18:26
Külastaja Jeesus kommentaar
Ei lihtsalt Florast ei tohi ühtegi mängijat olla, noorfännidel muidu läheb vererõhk üles.
18:26
Külastaja Aivar kommentaar
To R: Mängupilt on kõvasti parem, mängitakse hingestatult, ma ütleks et meeskonnana. Just nimelt - meeskond suure M-iga! See ongi märk saksa kultuuriruumist - die Mannschaft! Ja nägu Häbi ütles, siis tehakse ka tulemust. Tubli mees, kes on Eesti liivakastimängudest üle ja on pannud platsile need, kes hetkel on parimad ja hetkel kõige rohkem tahavad.
18:26
Külastaja gh kommentaar
igav vaadata, kuna eestil 0 ohtlikku olukord tekkinud. see et ka vastastel neid vähe ei tee eesti mängu kuidagi vaadatavaks. "Seppik andis ilma vaatamata väravale täpselt samasuguse tagasisöödu nagu see, millest Kuusk omavärava lõi." mõtlesin täpselt sama seda nähes. esiteks lükkad oma värava suunas ja teiseks annad pmst söödu sedasi vastase ründajale jooksupeale. täiesti lubamatu. ühelt keskkaitsjalt ootaks baasasjade selgeks tegemist, kui see nii suure kella küljes oli
18:27
Külastaja viga kommentaar
Kes seal mööda mineva palli mängu tagasi tõi? Zenjov?
18:27
Külastaja noorfänn kommentaar
Oeh Teet, ära ole lapsik. Kas ajastul, kui Levadia tõi kolm tiitlit järjest, oleks pidanud ka koosseis olema ainult Levadia mehed? Põhjusega, et nad on ju kottinud neid kolm aastat järjest, mis ikka neid võtta siis?
18:27
Külastaja asdf kommentaar
Flora mängijad väljas ja värav sahiseb, krt miks välja võeti omg
18:27
Külastaja Hyrax kommentaar
Foorumlaste hala asendus mitte foorumlaste halaga. Arutage mängu mitte ära nuusutage üksteise tagumikke.
18:28
Külastaja xD kommentaar
Tooge Anier ja Sergei koondisesse ja hakkab minema
18:30
Külastaja 15koef kommentaar
Essa poolaeg oli ok. Teine poolaeg mannetu :(
18:31
Külastaja Igor kommentaar
Kuidas see mäng sümpaatne on? Kust otsast palun vabandust? Vastase poolel ju ei suudeta midagi saavutada, nii palju praaki.. mis muutunud on või taheti muuta? Täiesti 0 nagu ikka
18:32
Külastaja Oijah kommentaar
Vastased tõid lihtsalt põhimehed mängu.
18:32
Külastaja bambaata kommentaar
Hakkab pihta jälle see vana hea pikk pall ette!
18:33
Külastaja Hyrax kommentaar
Teisel poolajal toodi sisse Liivak tipuründesse - selgelt kehvem kui Sappinen Zenjov äärele - mees longib ja teeb pahasid puuteid kogu aeg (sry mulle meeldib zenjov muidu aga ta ei ole viimasel ajal koondise taset välja mänginud). Vassiljev kes dirigeerib mängu ja ehitab võeti välja - kedagi asemele ei toodud. Siit ei ole võimalik, et mäng läheb paremaks. Pane siia mis iganes klubi satsi mängijad platsile.
18:33
Külastaja oku kommentaar
Poom on jälle hea mängu teinud, 80min mängitud ja 0 korda silma jäänud. teeb enda osa ära ikka alati
18:34
Külastaja oku kommentaar
liivak toodi tipuründesse?? sa vaatad mängu ka? oli sunnitud vahetus ju
18:35
Külastaja Hyrax kommentaar
Liigutanud zenjovi sinna või kes iganes. Sunnitud vahetus või mitte. Sinu arust on see hea mõte?
18:36
Külastaja Hyrax kommentaar
Poom on paraku kahvatu jah, tavaliselt klubi mängudes nii ei mängi.
18:39
Külastaja trk kommentaar
Liivak tõesti nõrk, teeb sellist sörkivat pressi.
18:39
Külastaja oku kommentaar
mis vahet sellel on kus zenjov mängib, seisab sirge jalaga igalpool. joosta väga ei viitsi
18:39
Külastaja oku kommentaar
Poom tavaliselt särab kure ja viljandi vastu
18:39
Rasmus Voolaid: Viimased neli minutit minna ja teine poolaeg on tõesti olnud kahvatum kui esimene. Kui avapoolajal tekkis Eestile ka võimalusi, siis teisel on kõik ohtlikumad olukorrad olnud Eesti värava lähistel.
18:39
Külastaja Vahetused kommentaar
Õigus ei saagi võimalust aga Lucca tuuakse Kreida asemele sisse. No palun vabandust aga see on täielik košmaar!
18:41
Külastaja realist kommentaar
Palju muidu Marbellas hetkel sooja on ?!?
18:42
Rasmus Voolaid:  Nagu uudisest vaadata saab, siis umbes 15 kraadi. Võibolla on paari tunniga temperatuur veidi muutunud.
18:44
Rasmus Voolaid: Vahetus Eesti tegi lõpus veel vahetusi. Kreida ja Poom välja, Lukka ning Õigus platsile.
18:44
Rasmus Voolaid: 91. minut lõppeb ja Zenjov teenis karistusala joone pealt karistuslöögi.
18:45
Rasmus Voolaid: Järvelaid palli taga. 
18:45
Rasmus Voolaid: Järvelaid leiab müüri ladva üles. 
18:46
Rasmus Voolaid: Kõik! Eesti koondis kaotas Thomas Häberli esimese (ja mitteametliku!) mängu Ferencvarosele 0:1.
18:46
Külastaja Mehhanisaator kommentaar
Loppkokkuvotteks oli ikkagi paris arusaamatu ja kehv sooritus. Ei õigustanud minujaoks kull need valikud ja taktikad. Fen pani natuke vurri kaima ja midagi ei saadud aru. Lisaks paris mangus oleks ilmselt 2-3 penaltit ka meie vastu antud.
18:46
Külastaja Hyrax kommentaar
Härber ei taha, et keegi suudaks tema liigutusi ette ennustada. Lukka lõhkuvaks poolikuks on geniaalne liigutus. Keegi ei osanud seda ette ennutada. Järgmine mäng väravavahid on ründesse pandud.
18:46
Külastaja its kommentaar
no need mitteflorakad on ikka päris nullid, Roosnupp ehk midagi teeb, kuigi välja ei tule
18:47
Külastaja Aivar kommentaar
Viisakas esitus, teisel poolajal need vahetused rikkusid head rütmi. Mina sain igatahes kinnitust, et uus peatreener on õige mees ja koondis liigub siit edasi õigel rajal.
18:48
Külastaja Mängust kommentaar
Kokkuvõttes ikka päris ilmetu mäng, esimesed 25 minutit nagu mingid kontrad olid aga pärast seda istuti kaitses ja pandi lihtsalt pikka ette. Esimene mäng uue treeneri käe all pigem segane ja ilmetu.
18:52
Külastaja 15koef kommentaar
Jäin ka rahule. Oli näha, et meeskond mängis isu ja suure tahtega. Väga ilusti kombineeriti esimene poolaeg seinasööte jne. Nii edasi ja küll need võidud ka tulevad!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!