Teisipäev, 23. veebruar 2021
21:00
Kris Ilves: Tere õhtust, head jalgpallisõbrad. Meistrite liiga nädal läheb käima kahe mänguga, kui Bukarestis mängivad Atletico Madrid ja Londoni Chelsea ning Roomas madistavad Lazio ja Müncheni Bayern.
21:00
Külastaja Sisselastud väravad koha kommentaar
Man City 15, Porto & Barca 22, Atletico & Sevilla 16, Juve & Real 19, PSG 17 vs Bayern 31 - huvitav kas Bayernile saab tõesti nende kaitse saatuslikuks tiitlikaitsmisel ?!?
21:02
Kris Ilves: Algkoosseisud on väljas.
21:08
Kaugel Trippier on kümnenãdalase pausiga on muidu ...
21:08
Kris Ilves: Täna veel kannab mängukeeldu, aga kordusmänguks peaks tagasi olema.
21:17
Kris Ilves: Täna ei toimu Atletico "kodumäng" küll Wanda Metropolitanol, aga siiski ...
21:22
Kris Ilves: Mängude alguseni on jäänud veidi rohkem kui 30 minutit. Teeme kiire ennustusvooru. Ma alustan seekord ise ja pakun üpris igavad skoorid: Atletico - Chelsea 1:1, Lazio - Bayern 0:2.
21:26
Külastaja asd kommentaar
Kas Tuchel on varem üldse Atletico vastu saanud oma tiimi juhendada või ...
21:42
Tuchel on vähe olnud meeskonna juures, et loota Atletico vastu mingit positiivset tulemust
21:44
Kris Ilves: Üks huvitav fakt veel enne mängu.
22:02
Kris Ilves: Hoiatus Mount tegi keskväljal Felixi vastu vea ja sai kohe kollase kaardi, mis tähendab, et kordusmäng jääb tal vahele. Ei ole just parim uudis Chelsea jaoks.
22:03
Kris Ilves: Mendyl oli väga halb puude ja Atleticol oli seepärast supervõimalus avanemas, aga seekord Chelsea pääses.
22:06
Kris Ilves: Täna on küll Meistrite liigas kavas kaks kaheksandikfinaali, aga mängitud on ka Inglismaa kõrgliigas.
22:11
Kris Ilves: Bayerni esimene värav oli lähedal, kuid Reina sai Kimmichi söödule käe ette ja pall ei jõudnud Lewandowskini.
22:12
Kris Ilves: Värav LAZIO EHITAS ISE ENDALE JA LEWANDOWSKI KARISTAS ÄRA!
22:12
Bayern juba lôi esimese ju...
22:12
1-0⚽️ Lewandowski
22:14
Kris Ilves: Kuna mul TV-st käib Atletico-Chelsea ja arvutist Lazio-Bayern, siis üks tuleb väikese hilinemisega.
22:14
Kris Ilves: Hoiatus Teine kollane Chelseale, seekord Alonsole.
22:15
Kris Ilves: Nüüd oleks peaaegu Chelsea endale ehitanud, aga Lemar ei saanud Suarezi söötu korralikult kätte.
22:17
Külastaja küssa kommentaar
Kas täna saab ka väravatest videosi?
22:17
Kris Ilves: Ikka saab. Kohe tuleb Bayerni esimene.
22:19
Kris Ilves:
22:25
Kris Ilves: Seni on Tucheli esimene mäng Atletico vastu pigem hästi sujunud, sest ollakse pigem ründavam meeskond, aga midagi ohtlikku pole veel tekitatud, kui Werneri karistusalas kukkumine välja arvata.
22:25
Kris Ilves: Chelsea esimene löök raamidesse, kui proovis Alonso, aga Obalk oli kindel.
22:26
Kris Ilves: Lazio keskendub kontrarünnakutele ja seni on see hästi töötanud. Alberto sai karistusalast löögile, aga Neuer püüdis.
22:26
Kris Ilves: Värav BAYERNI TEINE!
22:26
Kris Ilves: Musiala pääses karistusala joone juurest löögile ja pani alla nurka ära. See on kiirelt käinud.
22:27
Kris Ilves: No see paar on ilmselt juba otsustatud, sest Bayern on võõrsil juba kaks löönud. Karm.
22:28
Kris Ilves: Milinkovic-Savic proovis kaugelt, aga Neuerile see probleeme ei tekitanud.
22:29
Kris Ilves:
22:34
Kris Ilves: Vahetus Laziol juba esimesel poolajal taktikaline vahetus (vist?), kui Musacchio ja Lulic sisse.
22:34
Külastaja K kommentaar
Pakuks Atletico-Chelsea 1-0 Lazio-Bayern 2-3
22:38
Külastaja Alonso kommentaar
Alonso kollast rahvusvahelised saidid ei näita?
22:38
Kris Ilves: Jah, minu paha, pääses siiski suulise hoiatusega. Samamoodi pääses mõned minutid tagasi Azpilicueta.
22:39
Kris Ilves: Werner virutas terava nurga alt peale, aga Oblak oli ees ja tõrjus.
22:40
Kris Ilves: Laziol oli hea kontrarünnak, mis puterdati karistusalas ära, aga oli ka suluseis.
22:41
Kris Ilves: Musiala värav oli siis üpris ajalooline. Nooremana on Meistrite liiga play-off'is skoorinud ainult Bojan.
22:42
Kris Ilves: Chelsea korraks magas ja Atletico nõelas teravalt, aga Correa ja Suarez ei suutnud kahekesi olukorda ära lahendada
22:42
Kris Ilves: Samal ajal on Lazio mitu rünnakut järjest tõestanud, et Bayerni kaitseliin on haavatav.
22:43
Kris Ilves: Värav AGA NÜÜD BAYERNI KOLMAS!
22:43
Kris Ilves: Reina tõrjus küll Comani löögi, aga Sane pani tagasipõrkunud palli väravasse.
22:46
Kris Ilves:
22:47
Külastaja lorenzo kommentaar
Atletico-Chelsea kordusmäng on kus? Londonis, või ka neutraalsel väljakul?
22:55
Kris Ilves: Saksamaal sündinud, aga esindab Inglismaad.
22:57
Kris Ilves:
22:57
Külastaja Asd kommentaar
Atletico chelsea tundus juba enne mängu selge 0-0 mäng. Aga keegi võiks ära lüüa, läheks huvitavaks
23:02
Kris Ilves: LÄHEB EDASI!
23:04
Kris Ilves: Värav BAYERNI NELJAS!
23:05
Kris Ilves: Seekord omavärav: Sane pani palli värava ette ja Acerbi lükkas endale.
23:05
ennustus Bayern võidab 4:0 ei tundugi enam nii utoopiline omg ...
23:07
Kris Ilves: Aga mis Bukarestis toimub? Suarez mitu korda aktsioonis ja mitu korda murul pikali. Algul tegi ise komöödiat, pärast kukkus vastase tõukest.
23:07
Kris Ilves: Värav LAZIO LÕI ÜHE TAGASI. CORREA.
23:09
Kris Ilves: Bayerni kaitsjad lasid Correa lihtsalt karistusalas liiga lihtsalt löögile ja mees ei eksinud.
23:11
Kris Ilves: Acerbi omavärav ja Correa värav.
23:12
Kris Ilves: Bayern on veidi uinuma jäänud ja Lazio noolib teist väravat. Korra säras Neuer väravasuul.
23:15
Kris Ilves: Felix ehitas Atleticole ilusa rünnaku ja pääses ise karistusalas käärlööki proovima, aga pall lendas selgelt üle värava. Oleks ilus olnud.
23:16
Kris Ilves: Bayern on jala ikka päris sirgeks lasknud. Lazio pigem domineerib.
23:20
Kris Ilves: Hoiatus Llorente eksis sööduga ja Werner oli jooksu pääsemas, aga kiire viga ja kollane kaart.
23:21
Kris Ilves: Hoiatus Seejärel võttis Jorginho maha Felixi ja ka tema jääb sarnaselt Mountile kordusmängust eemale.
23:22
Kris Ilves: Hoiatus Atletico peatreener Simeone sai ka millegi eest kollase kaardi. Ilmselt liigse suupruukimise eest. Tulised minutid.
23:23
Bayern kindlalt edasi
23:24
Kris Ilves: Bayern otsustas kiirelt edasipääsu ära, jah.
23:25
Kris Ilves: Värav MIDA VÄRAVAT?!?! GIROUD!
23:25
Kris Ilves: Kahjuks või õnneks suluseis ... Giroud pani käärlöögi Oblakile.
23:26
Kris Ilves: Või siiski ... VAR vaatab?
23:27
Kris Ilves: Jube kaua läheb ikka sellega aega.
23:28
Kris Ilves: Värav JA VÄRAV LOEBKI! GIROUD PANI ULMEVÄRAVA!
23:29
Kris Ilves: PÖÖRANE!
23:31
Kris Ilves: Teises mängus on teisel poolajal juba viis kollast kaarti antud: neli Laziole ja üks Bayernile.
23:34
Kris Ilves: Ja veel üks kollane Itaalias, seekord Comanile.
23:36
Külastaja Oioi kommentaar
No ei ole täna minu päev, Eesti naise 0-9, Bayern 4 (hetkeseisuga) Chelsea 1 (hetkeseisug) 😟
23:37
Kris Ilves: Suarez ja Rüdiger läksid omavahel sõnelema. Kohtunik rahustas korraks mehed maha. 80 minutit mängitud, need mehed saavad veel kokku.
23:37
Kris Ilves: Atletico ei ole veel ühtegi vahetust teinud. Chelseal on mängu tulnud Kante, Ziyech ja James ning välja läinud Mount, Kovacic ja Hudson-Odoi.
23:38
Külastaja Koll kommentaar
SUAREZ on lihtsalt lõdvik
23:40
Kris Ilves: Atletico tegi nüüd vist kolm vahetust korraga, aga ei saanudki aru, kes sisse tulid ja kes välja läksid. Dembele igatahes sees ja Correa väljas.
23:40
Kris Ilves: Torreira ja Lodi tulid ka sisse ning Felix ja Saul välja.
23:41
Kris Ilves: Ja veel: Vitolo sisse, Hermoso välja.
23:42
Külastaja Kiiper kommentaar
Palju Suarez vastaseid kollitand on CL-is??
23:44
Kris Ilves: Chelsea tegi kaks vahetust, kui Havertz ja Pulisic sisse ning Giroud ja Werner välja.
23:46
Kris Ilves: Vahetused on tempo täielikult alla surunud. Mõned minutid veel lõpuni, aga arvestades, et VAR röövis oma aja, siis tuleb ka lisaminuteid.
23:47
Kris Ilves: Kuus minutit juurde.
23:50
Kris Ilves: Hoiatus Lemar võttis veel enne lõpuvilet kollase kaardi.
23:52
Kris Ilves: Roomas on kõik. Lazio - Bayern 1:4.
23:53
Kris Ilves: Bukarestis on ka kõik. Atletico - Chelsea 0:1.
23:54
Kris Ilves: Ei olnud kõige põnevam jalgpalliõhtu, aga aitäh. Varsti valmib Rasmus Voolaidi ülevaade Atletico ja Chelsea mängust.