Laupäev, 3. aprill 2021
15:30
Kris Ilves: Tere, head jalgpallisõbrad. Ragnar Klavan on algkoosseisus, kui Cagliari mängib Itaalia kõrgliigas kodus Hellas Veronaga. Koroona ja traumadega kimpus olnud Klavan on tänavusel hooajal mänginud 12 liigamängu (7 algkoosseisus ja 5 vahetusest). Täna on hooaja 13. liigamäng.
15:51
Külastaja juss kommentaar
Raku võiks nüüd näidata, kuidas mängitakse! Loodetavasti tuleb lõpuks võit!
16:02
Kris Ilves: Mäng algas.
16:02
Kris Ilves: Paberil on Klavan märgitud kolmemehelises keskkaitseliinis vasakule, Godin on keskmine keskkaitsja ja Rugani parempoolne. Tundub loogiline, aga kohe vaatame, kas see peab ka paika.
16:04
Kris Ilves: Jah, tundub, et nii ongi. Klavan sai esimese pallipuute ka tehtud, kui klaaris karistusala lähistelt olukorra.
16:04
Kris Ilves: Mõned sekundid hijem mängis Klavan rahulikult väravavahile palli.
16:07
Kris Ilves: Cagliaril oli hea paariminutiline periood, kus pall püsis kogou aeg Verona karistusala lähistel, aga midagi ohtlikku ei suudetud tekitada.
16:07
Kris Ilves: Klavan võitis õhuvõitluse Lasagna vastu.
16:08
Kris Ilves: Hoiatus Mängu esimene kollane kaart läks Verona kaitsjale Lovatole.
16:09
Kris Ilves: Enne seda läksid Cagliari karistusalas Zappa ja Zaccagni jalad sõlme, aga Veronale ei antud penaltit, sest Zaccagni kukkus üsna kergelt.
16:11
Kris Ilves: Klavan andis paha valesöödu, kaotas palli ja läks seejärel seda heastama, aga tegi keskväljal vea. Kurjem kohtunik oleks ehk andnud ka kollase kaardi, aga Klavan pääses seekord.
16:14
Kris Ilves: Nainggolan kukutas Cagliari karistusala lähistel Lasagna ja Veronal oli ohtlikust kohast karistuslöök, aga Cragno tegi suurepärase tõrje.
16:15
Kris Ilves: Klavan tegi vasakul äärel head kaitsetööd, kui sai palli kätte, aga see läks temast üle küljejoone.
16:17
Kris Ilves: Verona ründab hästi palju parema ääre kaudu, kus on Lykogiannis ja Klavan. Seeres plaanis pole mehed suuri apsakaid teinud.
16:19
Kris Ilves: Veronal oli mängu esimene nurgalöök, aga mul pilt hangus. Väravat igatahes ei sündinud sellest.
16:21
Hea löök Pedrolt!
16:22
Kris Ilves: Väga hea löök, aga suurepärane tõrje ka Verona väravavahilt. Pedro siis tekitas endale karistusala lähistelt löögikoha ja sihtis alumist nurka.
16:23
Kris Ilves: Nandez proovis üsna optimistlikult otse õhust umbes 16 meetri kauguselt, aga pall lendas natuke üle värava.
16:26
Kris Ilves: Lasagna otsis karistusalas endale löögikohta, aga Klavan klaaris olukorra. Mõned sekundid hiljem sai Lasagna aga Klavani nina eest löögile, aga pall lendas üle värava. Verona oli ohtlik.
16:27
Kris Ilves: Klavan tegi vea, aga Lykogiannis sai kohtunikult suulise hoiatuse.
16:28
Kris Ilves: Hoiatus Nüüd oli Klavan sattunud paremale äärele ja võttis seal Zaccagni maha. Kollane kaart 25. minutil Klavanile.
16:29
Kris Ilves: Veronal oli karistuslöök, aga Cagliari sai palli karistusalas klaaritud. Cagliari on surve alla jäänud.
16:30
Kris Ilves: Klavanile tehti üks-üks olukorras ära, aga Godin blokeeris Verona löögi.
16:30
Kris Ilves: Hellas Verona värav on õhus.
16:31
Kris Ilves: Taas oli Verona ohtlikult karistusalas, aga seal oli väga palju Cagliari mängijaid ja korralikult löögile ei saadud.
16:31
Kris Ilves: Verona ründaja Lasagna on palju pahandust teinud Cagliari kaitsjatele.
16:34
Kris Ilves: Palju söödupraaki on mõlemal meeskonnal.
16:36
Kris Ilves: Vahepeal ka üks Cagliari rünnak, aga paremal äärel tõusnud Rugani tsenderdus oli ebatäpne ja lendas üle otsajoone.
16:38
Kris Ilves: Klavan võitis kahevõitluse Lasagna vastu ja suutis palli Cagliarile jätta.
16:41
Kris Ilves: Väga ohtlik olukord Verona karistusalas. Pall jäi kümne meetri peale lahtiselt, aga Lykogiannis tulistas üle värava. Ilmselt mängu parim võimalus.
16:42
Kris Ilves: Verona kaitsja Ceccherini sai oma väravavahilt põlvega kuklasse ja vajas toibumisaega.
16:43
Kris Ilves: Godin astus Lasagnale jala peale, aga pääses kollasest kaardist. Väga-väga halb olukord. Lasagna kukkus karjatuse saatel murule.
16:46
Kris Ilves: Cagliari mängib üpris jõuliselt ja mõnevõrra üllatuslikult on ainult Klavan kollase kaardi kätte saanud.
16:48
Kris Ilves: Cagliari on esimese poolaja lõpus suure surve all. Kaitsjad kordamööda klaarivad palle karistusala juurest minema.
16:49
Kris Ilves: Esimene poolaeg on lõppenud. Väravaid ei ole löödud.
17:04
Kris Ilves: Teine poolaeg algas. Tundub, et vahetusi ei ole tehtud.
17:07
Kris Ilves: Esimene vahetus võib tulla, sest Lykogiannis põrkas Verona mängijaga halvasti kokku ja sai hoobi jalgadesse.
17:07
Kris Ilves: Siiski mitte. Lykogiannis natuke lonkas, aga saab edasi mängida.
17:13
Kris Ilves: Värav HELLAS VERONA JUHIB 1:0. Barak on väravalööja.
17:13
Kris Ilves: Mul pilt hangus ja ei näinud väravat korralikult, aga kohe otsin korduse ja panen video siia.
17:16
Kris Ilves: Ilus kauglöök. Klavan kattis karistusalas oma meest. Temal süüd ei ole. Barak lasti liiga lihtsalt löögile.

17:19
Kris Ilves: Mul on praegu pildiga probleeme. Proovin kiiresti lahenduse leida ja uuesti pildi ette saada.
17:20
Kris Ilves: Vahetus Klavan vahetati 61. minutil välja ja Pereiro tuli sisse. Lisaks samal minutil veel kaks vahetust, kui Asamoah ja Simeone sisse ning Lykogiannis ja Cerri välja.
17:25
Kris Ilves: Sain pildi uuesti ette, aga hangub väga tugevalt. Suures plaanis vahet ei ole, Klavan on välja vahetatud.
17:25
Kris Ilves: Cagliaril oli suurepärane väravavõimalus, aga pall lendas posti.
17:26
Kris Ilves: Verona nõelas kohe vastu, aga Lasagna löök lendas napilt posti kõrvalt mööda.
17:31
Kris Ilves: 61. minutil tehtud vahetused tähendavad, et Cagliari mängib uue formatsiooniga. Üks keskkaitsja, antud juhul Klavan, vahetati välja ja mindi neljamehelise kaitseliini peale.
17:32
Kris Ilves: 74 minutit mängitud ehk Cagliaril on umbes 20 minutit aega viigivärav lüüa.
17:34
Kris Ilves: Klavani väljavahetamine oli loogiline samm, sest kolmest keskkaitsjast oli eestlasel kollane kaart all.
17:36
Kris Ilves: Cagliari otsib viigiväravat, aga viimasel kolmandikul palju söödupraaki.
17:39
Kris Ilves: Pedro pääses karistusalast löögile, aga pall lendas üle värava.
17:43
Kris Ilves: Vahetus Cagliari tegi viimase käigu, kui Pavoletti tuli väljakule. Surve on peale saadud, aga täpsusest on puudu jäänud. Simeone on rünnakule teravust toonud. 85 minutit mängitud.
17:47
Kris Ilves: Hoiatus Sturaro tegi Pedro vastu päris jõulise vea ja sai selle eest kollase kaardi. Mängijad läksid omavahel sõnelema. Mõned minutid jäänud.
17:49
Kris Ilves: Eemaldamine Verona peatreener Ivan Juric ei olnud millegagi rahul ja saadeti minema.
17:57
Kris Ilves: Värav Nüüd on Cagliari lõplikult murtud. Lasagna lõi üheksandal üleminutil Verona 2:0 juhtima.
17:58
Kris Ilves: Cagliari oli kõik jõud rünnakule suunanud ja Lasagna realiseeris üks-üks olukorra.
17:59
Kris Ilves: Kõik. Mäng on lõppenud. Cagliari kaotas Hellas Veronale kodus 0:2. Väravad lõid Antonin Barak ja Kevin Lasagna. Ragnar Klavan kuulus algkoosseisu, aga vahetati teisel poolajal välja.