Neljapäev, 15. aprill 2021
21:22
Martti Kallas: Tere õhtust, head vutisõbrad! Sätime jalgpalli lainele - natuke vähem kui 40 minutit on jäänud hetkeni, mil Euroopa liigas algavad veerandfinaalide korduskohtumised.
21:32
Martti Kallas:  Koosseise kah. Villarreal ja Zagrebi Dinamo:

Dinamo sotsiaalmeedias koosseisu ei avaldanud, aga põllule minnakse järgmiselt: Dominik Livakovic, Josko Gvardiol, Kevin Theophile-Catherine, Rasmus Lauritsen, Stefan Ristovski, Arijan Ademi, Kristijan Jakic, Mislav Orsic, Lovro Majer, Luka Ivanusec, Bruno Petkovic.

Külastaja Purõja pini kommentaar
Jõudu, jaksu, tublile kommentaatorile. Tuleb kõva lahing!
21:36
Meistrite Liiga veerandfinaalis ei suutnud mitte keegi seisu ümber pöörata enda kasuks seega loodetavasti EL veerandfinaalis vähemalt üks triost Granada-Zagreb-Ajax sellega hakkama saab ...
21:37
Martti Kallas: Mina hoian täna eelkõige silma peal Roma ja Ajaxi madinal, aga üritan jooksvalt jälgida ka teistes mängudes toimuvat.
21:41
Külastaja cpidr kommentaar
vaata et magama ei jää pigem :D ei tõota just kõige huvitavam õhtu tulla
21:41
Ajax peab vähemalt 2:0 võitma siis ? :)
21:42
Martti Kallas:  Täpselt nii. Ajax vajab igal juhul kaht väravat.
21:43
Külastaja Hein kommentaar
Miks hein arsenali pingile seekord ei kuulu
21:44
Martti Kallas:  Heina kohal (loe: kolmanda väravavahi) on täna 20-aastane James Hillson. Ausalt öeldes ei tea, kas puhtalt treenerite otsus või segab eestlast mõni trauma.
21:44
Külastaja Tere kommentaar
Ajaxil ja Granadal läheb väga raskeks , aga loodan, et kumbki võidab.
21:44
Külastaja Kaits kommentaar
Martti,mis ennustad Arsenali mängu tulemuseks?
21:47
Martti Kallas: Annan poliitkorrektse vastuse, et keeruline on midagi ennustada. Slavia näitas esimeses mängus, et suudavad üllatada küll. Mina isiklikult hoian (peaaegu alati) pöialt autsaideritele ehk minu arust oleks marukõva see, kui tšehhid siit edasi läheksid.
21:57
Martti Kallas:  Roomas tulevad meeskonnad platsile!
22:01
Martti Kallas:  Ja pall mängus!
22:02
Külastaja Kus kommentaar
Kus toimub super cup Slavia vs PSG?
22:02
Martti Kallas:  2021. aasta UEFA Superkarikas mängitakse välja Belfastis, Põhja-Iirimaal.
22:05
Martti Kallas:  Tadic mängitakse liini taha, otsib värava eest oma mehi, aga Ibanez klaarib.
22:06
Martti Kallas:  Pellegrini sai täiesti vabalt Ajaxi värava poole ajama panna, kuid löök ei tulnud välja.
22:07
Martti Kallas:  VäravManU ees! Cavani!
22:08
Martti Kallas:  Sööduandjaks on märgitud Pogba.
22:08
Külastaja Uks maha. kommentaar
Ajax teeb Ajaxsit ja võtab0 3ärA
22:09
Martti Kallas:  Džeko söödab värava ette Veretout'le, kes palli ka võrku suunab, aga on suluseisus!
22:10
Martti Kallas:  Tagliafico jääb korneri ajal täiesti vabaks, aga pealöök lendab üle värava.
22:14
Martti Kallas:  Supervõimalus Ajaxil! Pau Lopez söödab palli otse Klaassenile jalale, aga ei lahenda Antony ära!
22:15
Martti Kallas:  VäravArsenal! Smith-Rowe lööb!
22:15
Martti Kallas: Smith-Rowe viis Arsenali kontrasse, mängis palli Sakale, kelle löök põrkas postist otse Smith-Rowe'ile jalale ja pall võrku!
22:16
Martti Kallas:  Ei loe! VAR võtab ära. Suluseis.
22:18
Täiesti haige on see var. Ma naudiks pigema vanaviisi edasi. Jääks vaidlused jms. Aga võtab kõik maudingud. Võlud. Tähistused. Kohtunikud üldse ise enam ei vilista
22:18
Martti Kallas: Värav  Ikkagi Arsenal!
22:19
Martti Kallas:  Jälle aktsioonis Smith-Rowe, kes konksutab palliga, söödab seejärel Pepele, viimane mängib end mugavale löögipositsioonile ja pall värava katusesse!
22:20
Martti Kallas:  Arsenal saab penalti!
22:20
Martti Kallas:  HoiatusKaart läheb Jakub Hromadale.
22:21
Martti Kallas: Värav  Arsenal kahega peal! Lacazette lahendab kindlalt!
22:23
Martti Kallas:  Vahetus23. Ajax teeb juba vahetuse. Sean Klaiber ära, Perr Schuurs asemele.
22:24
Külastaja Puõja pini kommentaar
Jakub:)
22:24
Martti Kallas: Nii on.
22:25
Martti Kallas:  VäravArsenal lustib! Prahas köetakse sauna!
22:25
Martti Kallas: Nüüd lööb Saka. Slavia vasakkaitsja lendas täiesti positsioonilt välja, Saka lõikas äärelt sisse ja lõi rahulikult ära. 24 minutit ja kolm.
22:33
Martti Kallas: Vahetus  32. Manchesteris teeb Granada esimese vahetuse. Maxime Gonalons on katki, Jorge Molina pääseb platsile.
22:35
Martti Kallas:  Roomas on pallivaldamine hetkel lausa 71-29 Ajaxi kasuks, aga ohtlike võimalusteni jõutud ei ole.
22:36
Martti Kallas:  Tsenderdusega leitakse värava eest Tadic, kelle löögiüritus ebaõnnestub selgelt ja Lopez nopib ära.
22:38
Martti Kallas: Tadic maadleb kastis Calafioriga ja esimene tahab ka penaltit, aga pikalivise oli rohkem teatrikooli moodi.
22:38
Martti Kallas:  VäravVahepeal on Villarreal ära löönud! 1:0 ja Paco Alcacer!
22:41
Martti Kallas: Tadici nurgalöök läheb Klaasseni pea peale ja sealt väga ohtlikult jätkata soovinud Alvarezile, aga ei saa viimane seda kätte.
22:43
Martti Kallas:  VäravVillarreal lööb teise! Gerard Moreno!
22:44
Martti Kallas:  Hoiatus44. Ibanez saab Roma poolelt mängu esimese kaardi.
22:45
Martti Kallas:  Ajax kontrollib täielikult. Pallivaldamine 76-24, Romal rünnakuid sisuliselt pole.
22:46
Martti Kallas:  Roomas ja Villarrealis poolajad lõppenud!
22:48
Martti Kallas:  Ja nüüd ka Prahas ja Manchesteris. Praeguse seisuga läheksid edasi Roma, ManU, Arsenal ja Villarreal. Viimased kolm on ikkagi juba küllaltki kindlas olukorras, Ajaxi tagasitulek Roma vastu on veel täiesti õhus.
22:58
Kes on märgatavad puudujad antud tiimides? Keda teada võiks
23:02
Martti Kallas:  Keskmisele jalgpallisõbrale ütlevad enim ilmselt Pierre-Emerick Aubameyangi, David Luizi, Martin Ödegaardi ja Kieran Tierney (kõik Arsenal) ning Harry Maguire'i, Scott McTominay, Anthony Martiali, Eric Bailly ja Luke Shaw (kõik United) nimed. Lisaks on Romal puudu näiteks Stephan El Shaarawy ja Chris Smalling, Ajaxil Daley Blind.
23:02
Martti Kallas:  VahetusAjaxilt poolajavahetus: Antony lahkub, Brian Brobbey sisse. Ja läksime!
23:05
Martti Kallas: Vahetus  Ka teistes mängudes tehti mitmeid poolajavahetusi: märkimisväärsematest võttis ManU välja Pogba ja saatis platsile Donny van de Beeki. Slavia läks aga päris kardinaalsete muutuste teed - tehti suisa neli vahetust.
23:06
Martti Kallas: Värav  Ajax saab oma kätte! Äsja sekkunud Brobbey lööb - Erik ten Hag tõmbas jokkeri kaardipakist välja.
23:07
Martti Kallas: Vahetusmehed teevad - Schuursi pikk pall liini taha, Lopeze väljatulek on ebalev ja Brobbey tõstab palli üle puuriluku.
23:07
Külastaja Mina kommentaar
yesssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!11
23:08
Martti Kallas:  Aga tuletan meelde, et Ajaxile sellest ei piisa - nad vajavad igal juhul veel ühte. Praeguse seisuga läheks Roma võõrsil löödud väravaga edasi.
23:09
Martti Kallas:  Pellegrini keerutab karistuslöögi üle värava.
23:13
Martti Kallas: Värav  Ajaxil on kaks!!!
23:13
Martti Kallas:  Brobbey lööb, Lopez tõrjub ja tagasipõrkunud palli lööb sisse Tadic!
23:14
Martti Kallas:  Anthony Taylor läheb VAR-i vaatama! Tagliafico läks eelnevas olukorras päris jõuliselt sisse.
23:14
Martti Kallas:  Ei loe! Võtab vea ikkagi ära.
23:15
Külastaja Asd kommentaar
Miks kohe vile ei tulnud??
23:16
Martti Kallas:  Jäi see müsteeriumiks nii minule kui ka teiste hulgas näiteks mängu telekommentaatorile Kristjan Jaak Kangurile.
23:21
Martti Kallas: Vahetus  United tõi tunnise mänguaja möödudes Daniel Jamesi platsile ja võttis Cavani välja.
23:21
Martti Kallas:  Pellegrini konksutab äärest sisse ja otsib madala sööduga värava eest Džekot, aga Martinez vahel.
23:24
Martti Kallas: Hoiatus  67. Veretout saab keskväljavea eest.
23:26
Martti Kallas:  Romas nõuavad peaaegu kõik kodumeeskonna mängijad viga, aga seda Taylor ei anna. Ajax tuleb vasturünnakule, Gravenberch võetakse maha, nüüd Taylor vilistab. HoiatusMancini protesteerib ja jätab poolfinaali vahele. Mõistagi juhul, kui Roma sinna jõuab.
23:27
Külastaja Juhan kommentaar
Arsenali üle hea meel
23:28
Martti Kallas: Vahetus  69. Ajax vahetas ka. Mohammed Kudus tuli Alvareze asemele.
23:29
Martti Kallas:  VäravRoma viigistab! See on Edin Džeko!
23:29
Martti Kallas:  Roma tuleb kontrasse, Calafiori konksutab Timberi nii ära, et viimane kukub istuli, seejärel pall värava ette ja Džeko koksab ära!
23:30
Külastaja Sina kommentaar
Siiiiiii Daijeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!
23:30
Martti Kallas:  Ajaxi jaoks asi liiga palju keerulisemaks ei läinud, sest kaht väravat vajasid nad niikuinii.
23:31
Martti Kallas: Värav  Aga vahepeal lööb ära hoopis Zagrebi Dinamo!
23:33
Martti Kallas:  Värav kantakse Mislav Oršici nimele.
23:34
Külastaja Mkm kommentaar
Zagrebi Dinamo võiks küll ühe veel panna ja edasi minna
23:34
Martti Kallas: Paraku vajavad nad kahte. Aga 13 minutit on maa ja ilm - kõik on võimalik.
23:35
Martti Kallas: Värav  Ja Arsenal, kes pole juba 53 minutit sahistanud, lööb neljanda! Lacazette.
23:36
Martti Kallas: Hoiatus  79. Džeko astub Martinezele jala peale.
23:37
Martti Kallas: Vahetus  80. Džeko võetakse puhkama. Borja Mayoral saab põllule.
23:38
Martti Kallas: Vahetus  80. Ja Calafiori võetakse ka ära. Gonzalo Villar tuleb.
23:40
Martti Kallas: Vahetus Vahetus  83. Lassina Traore Nerese asemele ja Oussama Idrissi vahetab kohad avapoolajal sekkunud Schuursiga.
23:41
Martti Kallas:  Vahetus78. Mõni minut tagasi tegi kolmikvahetuse Arsenal - Eddie Nketiah, Gabriel Martinelli ja Cedric Soares sisse, Lacazette, Saka ja Partey välja.
23:41
Martti Kallas: Hoiatus  82. Martinelli sai kollase ka kohe.
23:44
Martti Kallas: Hoiatus86. Viimne kui üks Roma mees on kohtuniku peale püha viha täis, aga Cristante saab kollase. Läks Klaassenile keskväljal sisse.
23:44
Martti Kallas:  Vahetus87. Pedro tuleb Mhitarjani asemele.
23:47
Martti Kallas:  Hoiatus89. Tagliafico võttis Mancini Roma rünnaku varajases faasis maha. Roomlased ei mõista, miks Taylor mängida ei lasknud, sest rünnak jätkus, aga otsus on selline.
23:48
Martti Kallas:  Viis minutit Ajaxil armuaega!
23:48
Martti Kallas:  VäravJesus Vallejo omavärav ja United kahega peal!
23:49
Martti Kallas:  Hoiatus90+2. Martinez saab korduva rikkumise eest.
23:50
Martti Kallas:  Prahas kõik! Slavia 0, Arsenal 4, kahe mängu kokkuvõttes 1:5.
23:51
Martti Kallas: Asjad ühel pool ka Villarreali ja Dinamo vahel. Villarreal 2, Dinamo 1, koondskoor 3:1 Villarrealile.
23:51
Martti Kallas:  ManU - Granada samuti lõppenud. 2:0, kokkuvõttes 3:0.
23:53
Martti Kallas:  Kõik! Ajax surus, aga Roma läheb ikkagi poolfinaali! Täna 1:1, kokkuvõttes 3:2 Romale.
00:00
See var on ikka täis jama milleks see kohtumik seal väljakul onn kui ta on1 meetri kaugusel ja ei näe