Kolmapäev, 26. mai 2021
21:03
Kasper Elissaar: Tere ja kaunist jalgpalliõhtut! Täna selgitavad Villarreal ja Manchester United, kellest saab Euroopa liiga võitja. Finaal peetakse Poolas Gdanskis ja õigepea toome teieni natuke ka kohapealset. Enne aga mängust endast.

21:15
Kasper Elissaar: Mida teie õhtuks ennustate?
21:17
21:17
Mu ennustus on selline et normaal aeg lõpeb 1:1 ning lisa ajal võidab 3:1 Man United
21:24
Kasper Elissaar: Ja kui te nüüd mõtlete, et kes on see Robert Lilleõis, kes seda magusat materjali meile Poolast vahendab, siis: ta on meie hea lugeja ja portaali külastaja. Robert pääses mängule Manchester Unitedi fännina. Mõlema klubi fännidele anti võimalus pileteid soetada ja tal läks õnneks: sai kaks piletit lunastatud. Staadionil on hajutatuse mõttes täna 9500 inimest. Tribüünil istuvad inimesed igal neljandal kohal ehk kolm istet on vahepeal tühjad.

Robert alustas teekonda Poola eile õhtul autoga. Seejuures tegi seda vahetult pärast seda, kui oli Eesti korvpalli esiliigas visanud Viimsi/Noto eest 93:86 võidumängus Tamsalu Los Torose vastu üheksa punkti. Üheksast punktist nii mõnigi tuli ikka vääääääga efektselt. Vaadake ise! Number 2 valges särgis mees alltoodud videos (hetked number 4, 2 ja 1):

21:30
Külastaja H kommentaar
2:0 Villarreal võit.
21:31
21:33
Kasper Elissaar: Praegune seis staadionil on selline, et hispaanlastest fännid on häälekamad ja inglased rahulikumad.
21:34
Kasper Elissaar: Kommentaar kohapealt: "Hinnad on siin odavad. Tasub korraldada asju!"
21:50
Külastaja krudu kommentaar
30% staadion on täidetud?
21:51
Kasper Elissaar: Staadion mahutab muidu üle 40 000 pealtvaataja, jah, seega ametlikult räägime numbrist 25%.
21:53
Kasper Elissaar: Staadionile sisenedes jagati fännidele maske ja nende kandmist ka kontrolliti, ent nüüd avavile eel on kord käest ära läinud ja sisuliselt kellelgi pole enam maske ees.
21:58
Külastaja uudo kommentaar
ELAGU VILLARREAL!
21:58
Kasper Elissaar: Võistkonnad on väljakul.
22:00
Kasper Elissaar: Villarreal mängib 4-3-3 ja seal üllatusi ei ole. United mängib 4-2-3-1.
22:00
Külastaja Tank kommentaar
Kui maske pole ees on kord käest ära ve?
22:01
Kasper Elissaar: Reeglite mõttes küll, jah.
22:01
Kasper Elissaar: AVAVILE!
22:07
Külastaja R. kommentaar
Küll on hea rahvast kuulata
22:08
Kasper Elissaar: Mängu esimene ohtlikum moment, kui McTominay lõi 6. minutil kasti tagant peale, aga mööda!
22:10
Kasper Elissaar: Foyth väänas nüüd natuke jalga. Kanderaam väljakul!
22:11
Kasper Elissaar: Aga hoopis nina on verine, sest sai Pogba põlvega vastu seda kukkumise järel.
22:11
Külastaja saika kommentaar
kas eestis ka sir alex fergusoni filmi näha saab? keegi üldse teab, et see film välja tuleb?
22:12
Kasper Elissaar: Tänapäeval saab juba üpris kõike üks hetk legaalselt vaadata.
22:12
Külastaja Erik kommentaar
Ei ole küll teema kohane aga Conte ka jälle vaba mees. Kahju aga mis teha. Tottenhami minek tal?
22:13
Kasper Elissaar: Conte tõesti vaba mees. Hetkel veel veidi vara spekuleerida, mis tast saab, kuna ta on vaba mees olnud vaid mõned tunnid. Tottenhami on mainitud.
22:13
29 mai peaks tulema vist?
22:14
Kasper Elissaar: Foyth on nüüd kinni seotud ja puhta särgi selga saanud. Naaseb väljakule!
22:14
Kasper Elissaar: Kuidas mäng meieni hetkel jõuab? Nii!

22:16
Ja Soccerneti polegi üheski aknas lahti, no kuidas nii saab
22:17
Kasper Elissaar: Villarreal sai oma esimese võimaluse, kui korneri järel lendas Triguerosi säärelöök väga mööda.
22:18
Kasper Elissaar: Selles ei tasu kahelda, et Raul Soccernetti loeb. Aga eks ülekande ajal on tal oluline ikkagi peaasjalikult mängu jälgida.
22:21
Kasper Elissaar: Shaw löök lendas mööda!
22:23
Kuidas EMil fännidega üldse? samamoodi mingi väike % staadionist saab täidetud ainult?
22:23
Kasper Elissaar: Igal staadionil on inimesi. See protsent on erinev. Sõltub asukohariigist. Aga finaalmängud Inglismaal saavad peetud juba päris suure massi ees.
22:23
Külastaja kx kommentaar
Mis kanalid siis jalkat naitama hakkavad ja kes seal kommenteerima hakkavad?
22:24
Kasper Elissaar: Eurosarjad on uuest hooajast Viaplay käes. Mänge kommenteerivad paljuski Soccernet.ee külastajatele hästi tuntud kommentaatorid.
22:25
Santiago Bernabeu on tules
22:27
Kasper Elissaar: Vastab tõele. Väike tulekahju Reali renoveerimisjärgus staadionil.
22:27
Kasper Elissaar: Aga mängust nii palju, et United on olnud veidike aktiivsem pool seni.
22:28
"The Bernabéu fire wasn’t serious and has been controlled quickly, but it’t still unknown how it started. [marca]"
22:28
Kasper Elissaar: Villarreal üritab inglasi survestada kõrge pressiga.
22:29
Kasper Elissaar: Samas ei ole see pressing ülemäära agressiivne.
22:30
Kasper Elissaar: Värav  GERARD MORENO viib 29. minutil Villarreali juhtima! Oi, kus see mäng läheb nüüd põnevaks!
22:31
Kasper Elissaar: Standardite meister Parejo lasi karistuslöögist tsenderduse kasti, Moreno jooksis kaitsja eest ära ja lükkas palli võrku.
22:35
Kasper Elissaar: Kui seni olid neli varasemat omavahelist mängu väravateta viiki jäänud, siis täna nii ei lähe. Villarreal lõi oma selle hooaja 100. värava kõikide sarjade peale. Moreno on klubi väravalööjate pingereas nüüd jagamas kõigi aegade arvestuses esikohta. Teeb seda endise Unitedi mehe Giuseppe Rossiga. Mõlemal kirjas 82 väravat.
22:40
22:43
Kasper Elissaar: Villarreal lubab Unitedil rahus palliga mängida ja hetkel betoneeritakse kaitset.
22:45
Kasper Elissaar: Kollasärgid käisid ka korra rünnakul, aga ei tulnud sellest midagi, kuigi oleks pidanud järgnema nurgalöök.
22:45
Külastaja apoc kommentaar
Kui võimsalt Cavani töötas tagasi..
22:47
Kasper Elissaar: United paar korda paremat äärt pidi teravad tsenderdusi otsinud viimastel minutitel, aga seni on Villarreal jaol olnud.
22:48
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit on läbi ja Villarreal läheb riietusruumi 1:0 eduseisuga!

23:07
Kasper Elissaar: United oli värava ees nüüd päris hädas, aga Bacca ei suutnud lööki väravale lõpuks ikkagi teha.
23:08
Kasper Elissaar: Natuke huumorit ka.

23:09
Külastaja reval kommentaar
Tere, jõudsin ka lõpuks koju. Lugesin blogi järgi ja kommenteeriks ka, et see on ikka tohutu kaotus Eesti jalka fännidele, et tv3sport näitamise õigustest ilma jäi. Viaplay kes ka Vormel-1 näitamise õigused endale soetas, on juba näidanud, et tehakse asja poolkõvaga. Toomas Vabamäe, kes on väga edukas autospordi kommentaator, ütles juba ise peale esimesi ülekandeid, et see on tohutu info tulg millega ta peab üksi toime tulema, et palun andke talle teine kommentaator kõrvale appi ja vastus oli konkreetne ei, et saa üksi hakkama. Kardan, et jalgpalliga läheb samamoodi, hoitakse kokku ja leitakse ainult 1 mees kommenteerima ühte mängu, mis on kindlasti juba kvaliteedi langus minu silmis. 2 kommentaatoriga ülekanded on igast otsast paremad alati.
23:09
Kasper Elissaar: Täna iseenesest on ka 3spordi pealt ülekanne ühe kommentaatoriga.
23:14
Kasper Elissaar: VAR menetles korraks ka penalti määramise võimalust, aga ei saanud United midagi.
23:14
Kasper Elissaar: Hoiatus54. minutil sai Capoue küll kollase.
23:14
Bruno keskendub ikka väga palju kohtunikuga vaidlemisse
23:14
Kasper Elissaar: Värav  CAVANI viigistab 55. minutil!
23:15
Kasper Elissaar: Rashford lõi kaugelt, pall takerdus mängijatesse, McTominay puutest ette Cavanile, kes lõi viielt meetrilt ära. Aga suluseisu hõng! VAR vaatab üle!
23:16
Kasper Elissaar: Värav loeb! Seis on 1:1!
23:16
Kasper Elissaar: Fernandes otsis juba järgmist, aga lõi mööda.
23:17
23:19
Kasper Elissaar: Vahetus60. minutil esimene vahetus. Bacca ära ja Coquelin sisse. Ründaja asemel kontrolliv poolkaitsja. Huvitav, Emery.
23:19
Kas Soomes kasutatakse VARi või on see sinna tulemas, teab keegi?
23:23
Kasper Elissaar: Kunagi oli plaan VAR Veikkausliigas kasutusele võtta 2022. aastast.
23:24
Kasper Elissaar: United on Villarreali taas väga sügavale enda väljaku poolele surunud. Samas ohtlikkust väga ei suudeta tekitada.
23:26
Kasper Elissaar: 4-3-3 asetusega alustanud Villarreal seisab praegu 4-4-2 asetuses.
23:29
Kasper Elissaar: Rashford raiskas meeletu võimaluse, aga õnneks oli enne seda suluseis ka. Endal kergem.
23:29
Külastaja Em kommentaar
Ehk üritab mängu juba kindlustama hakata? Mine sa tea, Emery on midagi sellist juba varem proovinud.
23:30
Kasper Elissaar: No kui keegi teab, kuidas Euroopa liigat võita, siis on see Unai Emery. Temas ei tasu kahelda.
23:30
Kasper, kas oleks võimalik seal paremas servas kalendris need koondise mängude päevad siniseks teha mis nüüd tulemas, nagu premi omad rohelised hetkel on?
23:30
Kasper Elissaar: Varem nad olid ka. Me oleme natukene oma taustasüsteeme muutnud. Aga hea märkus ja lasen uurida.
23:31
Shaw lõi nii mööda, et sai Cavanile pihta
23:31
Kasper Elissaar: Shaw proovis jah parema jalaga lüüa, aga üle jala ja vastu Cavani pead.
23:34
Pole see hooaeg väga manu mängude peale sattunud. Selline ongi Unitedi mäng tavaliselt?
23:35
Kasper Elissaar: Unitedi mäng on selline, et ise ehitatakse, üldiselt jäädakse ka kaotusseisu ja siis kuidagi tullakse välja.
23:37
Kasper Elissaar: VahetusJa nüüd võib hakata juhtuma. 77. minutil Pino välja ja legendaarne vahetusmees Paco Alcacer isiklikult sisse.
VahetusSamuti välja Manu Trigueros ja sisse Moi Gomez.

23:38
Kasper Elissaar: Cavani proovis kanna tagant lööma minna, aga ei midagi enamat kornerist.
23:39
Kasper Elissaar: Kümme minutit jäänud. Villarreal on kaitses kõva.
23:41
23:41
pennusi võiks näha küll üle pika aja
23:41
krt keegi võiks ära otsustada selle finaali, muidu peab keegi kasperile ületundide eest maksma hakkama
23:42
Kasper Elissaar: Mäng võiks läbi saada küll, jah. Ma hommikul üheksast saati arvuti taga istunud, et noh ... Oleks nagu aeg või nii.
23:43
Kasper Elissaar: Aga ei tegelikult head jalgpalli võib kauem ka vaadata. Tänane on ikka tõeline finaal. Taktikaline madin. Mitte ülemäära lahtine. Mõlemad tahavad väga võita.
23:43
Kasper Elissaar: Shaw teenis kasti äärest vea. Äkki tuleb nüüd midagi ohtlikumat?
23:44
Kasper Elissaar: Hoiatus84. minutil saab Foyth ka kollase kaardi, sest libistas ikka suht robustselt jalga Shaw'le.
23:44
Külastaja jou kommentaar
mitu sammu oled teinud täna, kasper?
23:44
Kasper Elissaar: 291 näitab praegu. Päris karm, jah.
23:45
Kasper Elissaar: Ei tulnud karistuslöögist midagi.
23:46
kööki kohvi järele võtab nii palju samme? :D
23:46
Kasper Elissaar: Ma kohvi ei joo. Aga kohupiima käisin viimati toomas.
23:47
Kasper Elissaar: VahetusPedraza ära 88. minutil, Alberto Moreno sisse.
VahetusLisaks Foyth ära ja Mario Gaspar sisse.

Äärekaitsjate vahetused. Nüüd viis vangerdust tehtud. United jätkab endiselt samamoodi. Nad pole vahetanud.

23:49
Kasper Elissaar: Pogba pealöök lendas kõrge kaarega üle värava. Ei ole Unitedil head teed väravani.
23:49
Kasper Elissaar: Pealelöögid 7:13 nüüd Unitedile. Teine poolaeg on olnud inglaste oma. Ka võimaluste poolest. Palliga mäng on terve mängu nende käes olnud.
23:49
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit lahutab meid lisaajast!
23:53
Kasper Elissaar: LISAAEG! Normaalaeg jääb 1:1!
23:53
Kasper Elissaar: Kui see mäng nüüd penaltitele ei lähe, olen ma pettunud. See on täpselt selline penaltite mäng.
23:55
Villareal ei pääsenud läbi koduliiga meistrite liigasse?
23:55
Kasper Elissaar: Ei. Praegu mängivad Hispaania seitsmes ja Inglismaa teine sats.
23:56
jube ägeda näoga ja omanäoline vilemees on täna, kes see on ? :D
23:56
Kasper Elissaar: Prantslane Clement Turpin.
23:58
Kasper Elissaar: LISAAEG algas!
23:58
kas see on ka juba teada, kes laupäeval vilistab?
23:59
Kasper Elissaar: Jah, ikka. Hispaanlane Mateu Lahoz. Selles uudises on natuke rohkem temast ja Turpinist kirjutatud.
00:03
manu peaks paar vahetust tegema, kui penaltitest pääseda tahavad, hetkel jube raskelt tuleb
00:03
tänud, peale mängu kindlasti loen
00:06
Kasper Elissaar: Villarreal on oma mängu üsna mobiilseks ajanud. Ei olda enam jäigad. Kui üks äär tõuseb, siis teine toetab madalamalt jne. Pallivaldamine on nende jaoks paremaks läinud.
00:06
Kasper Elissaar: Moreno saab 99. minutil löögile, aga ebaõnnestub täielikult.
00:07
Kasper Elissaar: Alcacer läks kasti tagant keerutama, aga üle ja mööda.
00:08
Kasper Elissaar: Vahetus100. minutil esimene Unitedi vahetus! Fred sisse, Greenwood välja. Pigem kaitsev vahetus.
00:08
Külastaja mc kommentaar
Solskjaer ei ole kunagi vahetuste tegemist armastanud
00:08
00:08
Kasper Elissaar: Villarreal on seni lisaajal parem olnud ja mänginud palliga selgelt rohkem. Midagi ebatavalist tänases mängus.
00:09
Kasper Elissaar: Parejo karistuslöögist tulnud tsenderdus lükati De Gea poolt nurgalöögiks.
00:10
Milleks osta van de Beek ja teda siis pingil hoida?
00:10
Kasper Elissaar: Pink peab ka ju ilus olema!
00:11
Kasper Elissaar: Tänane Euroopa liiga finaal on esimene pärast 2014. aastat, mis läks lisaajale. Toona Emery võitis Sevillaga Benficat penaltiseerias.

00:12
Villareali peatreener vist teinud täna rohkem samme, kui Kasper terve päeva peale kokku :D
00:13
Kasper Elissaar:  Emery on hoogsas rütmis, saatjaks lõbus mäng.
00:13
Kasper Elissaar: Üks üleminut lisaaja esimesele poolajale.
00:14
Kasper Elissaar: Paus! Ootame nüüd lisaaja teist poolt.
00:15
Kas Solskjaer võib teha sellise üllatava lükke, et kui peaks penaltite peale minema, siis toob Hendersoni de Gea asemele?
00:15
Kasper Elissaar: Ei usu.
00:15
Kasper Elissaar: Sir Alex ka Gdanskis loožist mängu jälgimas.
00:16
Kasper Elissaar: Läks jälle! See mäng peab minema penaltiteni.
00:17
00:18
00:19
Külastaja Dex kommentaar
Asi liigub penaltite suunas
00:19
Kasper Elissaar: Ma küll endiselt ei usu, et Solskjaer väravavahti vahetama hakkaks, aga noh, statistikat ka natuke:

00:20
Kasper Elissaar: Rashfordi otsiti nüüd liini taga, aga Rulli ajas end vastu.
00:20
Kasper Elissaar: Rashfordi kepsud on läbi.
00:21
Kasper Elissaar: Läheneme Unitedi teisele vahetusele! 110 minutit on mängitud ... Villarreal tegi juba normaalajal oma viis vahetust ära.
00:21
rashford EMilt out?
00:22
Kasper Elissaar: Ei usu. Vana hea väsimus pigem.
00:22
Kasper Elissaar: Aga veel Unitedi väravavahtidest ja penaltitest.

00:24
Kasper Elissaar: Villarreal tekitas nüüd kastis põnevust. McTominay on samal ajal maha jäänud.
00:24
Kasper Elissaar: HoiatusCavani õiendas omale 113. minutil kollase välja.
00:25
Kasper Elissaar: McTominay saab ravi, sest Moreno jooksis talle olukorrajärgselt kehasse. VAR vaatas vahepeal ka penaltit, aga ei antud seda Villarrealile.
00:25
Kasper Elissaar: Käsi oli Fredil, aga löök tuli lähedalt ja käsi oli suhteliselt tavalises asendis.
00:27
Kasper Elissaar: VahetusUnitedi vahetused! 115. minutil Tuanzebe sisse ja Bailly välja.
Vahetus116. minutil Pogba ära ja James sisse.

00:27
Kasper Elissaar: Rashford jäi platsile. On terveks saanud end.
00:27
Rashford jäetakse mängu ilmselt penalti löömiseks.
00:27
seni mängu parim on olnud kohtunik minu silmis :D
00:27
Kasper Elissaar: Ja Pogbal pole vaja antikangelaseks saada. Kõik õige.
00:28
nõustun revali kommentaariga, kohtunik on ikka kunn
00:29
00:29
Külastaja kridu kommentaar
kasperil vist nii pika õhtut nagu marko reikopil laupäeval ei tule, kahju et punkte ei anta 😂
00:29
Kasper Elissaar: Aga mu päev algas kindlasti varem kui Markol!
00:30
Kasper Elissaar: Mäng on väljakul ära surnud. Üks paus ajab teist taga. Ei tea, kas nende pealt lisatakse minuteid ka.
00:30
Kasper Elissaar: Juan Mata tuleb veel penalteid lööma.
00:30
Mata minemas? Kuhu?
00:30
Kasper Elissaar: Ilmselt koju. Leping Unitedis saab otsa.
00:31
00:31
Mata läheb kaugele, väidetavalt pani Paide silma peale talle
00:31
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit tuleb lisaajale!
00:32
Kasper Elissaar: Solskjaer on nüüd pingilt oma lööjad välja otsinud. Telles tuleb ka.
00:32
Paidele kulub hetkel igasugune abi ära :D
00:33
Tundub, et Ole jättis penalti lööjad pingile ja nüüd toob neid üksaaval. Eriti naljakas oleks, kui Mata ja Telles ei lööks penaltit, siis mis mõttega nad pandi sinna mängu üldse
00:33
Kasper Elissaar: United ikka ei tee oma vahetusi.
00:33
Kasper Elissaar: VahetusNüüd siis! 120+3. minutil. McTominay ja Wan-Bissaka ära. Mata ja Telles sisse!
00:34
Kasper Elissaar: VahetusVillarreal teeb oma kuuenda vahetuse ka ära! Capoue ära ja Dani Raba sisse.
00:34
Romero, Grant ja Mata vast kõik minemas pärast seda hooaega. Pigem ei pikendata nende lepinguid
00:34
Külastaja P kommentaar
Kuidas TV3s saab finaali kommenteerida nii ebapäev inimene?! Lihtsalt piinlik.
00:35
Kasper Elissaar: Raulilt väga korralik kommentaar. Ei mõista mure.
00:36
nagu ikka, kui hommikul vaja tööle minna siis alati lähevad mängud nii pikaks, kui võimalik :D
00:36
Kasper Elissaar: See mäng pidi penaltitele minema. Muidu oleks kogu aeg olnud raisatud.
00:36
Piht on Juunis tagasi tulemas, Sanneh ka vast, kui Tšehhi poisid ära ei osta teda
00:36
Raul on täna väga hästi hakkama asanud, mis mure vaevab Hr.P?
00:36
00:37
Kasper Elissaar: Legendid ka üllatuvad.
00:38
Kasper Elissaar: Kuna Ristnurgas on täna olnud vaikne päev, siis natuke huumorit ka.

00:38
Päriselt? Kohati tundub, et ei saa ikka üldse aru, mis toimub, mis on viga jne. Isegi kordusi suudab tõlgendada omapäraselt. Vahetuste puhul ei saa aru kes sisse ja kes välja jne. Ma eeldaks kõvasti paremat sellele kohale. Ja lisaks muidugi emotsiooni!
00:38
Huvitav kas De Gea teab ise ka, et tal kole soeng?
00:39
Mis emotsiooni sa ootad? Lisaaeg oli suht tühi nühkimine ikkagi
00:40
Kasper Elissaar: Ma käisin tegin oma tänase päeva esimesed 50 sammu!
00:40
Kasper Elissaar: Aga kohe algab penaltiseeria. Villarreal alustab löömist!
00:41
Kasper Elissaar: VäravMoreno 1:0! Penalti vasakusse nurka. De Gea teisele poole.
00:41
1/4 sammudest tehtud juba, mis eile :D
00:41
Kasper Elissaar: VäravJuan Mata 1:1! Sama nurk! Rulli läks ka sinna, aga pall sees.
00:41
United ja penaltiseeria ei käi üldse kokku
00:42
Kasper Elissaar:  Nad valisid teisena löömise ka. Uskumatult halb mõte.
00:42
Kasper Elissaar: VäravRaba 2:1! Keskele. De Gea läks nurka.
00:42
Villareal paneb ikka suht külma kõhuga neid pendlaid
00:43
Kasper Elissaar: VäravTelles 2:2! Kõik seni pigem vasakule poole. Rulli teises nurgas.
00:43
Tundub, et Telles ja Mata lõid 10/10st trennis
00:44
Kasper Elissaar:  VäravAlcacer vasakusse alla nurka (kõik seni seal pool) ja 3:2! De Gea riivas juba peaaegu.
00:44
Kasper Elissaar: VäravFernandes ka sinna ja Rulli ka oma käega, aga 3:3!
00:44
Kasper Elissaar:  Kes nüüd mujale lööb?
00:45
Kasper Elissaar: VäravMoreno lööb paremale (!), aga pall sees ja 4:3!
00:46
Kasper Elissaar: VäravRashford 4:4! Vasakule nurka. Rulli paremale. Läheb pikale vist täna.
00:46
oohh rash u bastard :D
00:46
Kasper Elissaar: VäravStandardimeister Parejo lööb 5:4! Vasakule. De Gea lootis reaktsioonile.
00:46
Ei usu, et pikale. Unitedi mehed päästavad su ära Kasper. Keegi neist eksib
00:47
Kuidas see penalti löömine oli, et kui tugijalg maas juba siis enam löögipetet teha ei tohi?
00:47
00:47
Kasper Elissaar: Just.
00:47
Kasper Elissaar: VäravCavani alla vasakule. 5:5! Rulli mujal.
00:47
Kasper Elissaar: Kõik löövad sisuliselt vasakule, aga väravavahid lähevad ikka paremale.
00:47
Ma ütlesin
00:48
Kasper Elissaar: VäravMoi Gomez keskele! 6:5.
00:48
marko: kasper ära jama, jalka mäng saab ikka enne läbi kui eurovisioon kasper: hoia mu kohupiima
00:48
Värvavahtideni välja?
00:48
Kasper Elissaar: VäravFred läbi Rulli näppude 6:6! Paremale lõi.
00:49
Kasper Elissaar: VäravRaul Albiol veeretas paremale alla nurka! 7:6. De Gea läks vasakule.
00:49
De gea lööb selle palli Eesti poole, kui peaks temani see jõudma
00:50
Kasper Elissaar: VäravJames 7:7! Paremale üles. Nüüd oli Rulli vasakul.
00:50
Kvaliteetsed pennud siiani.
00:51
Kasper Elissaar: Värav8:7! Coquelin paremale risti! De Gea all vasakul.
00:51
Kasper Elissaar: Värav8:8 lööb Shaw läbi suure õnne! Rulli juba tõrjus, aga tõrjus enda võrku.
00:52
Siin löövad juba mehed kes lootsid seda mitte teha täna
00:52
Kasper Elissaar:  VäravMario Gaspar 9:8! Keskele.
00:53
Kasper Elissaar: VäravTuanzebe 9:9! Paremale nurka külma kõhuga. Rulli vasakul.
00:53
Kasper Elissaar: Ma ei jõua neid värava ikoone siin vajutada enam ...
00:53
Külastaja Asd kommentaar
Ulme 9-9
00:53
võidki selle tugitallaga teha mis tahad enne lööki sest refi silmad ainult värvavahil, et see jumala eest joone taga püsiks :D
00:53
Alati naljakas vaadata, et esimesed 5kes lööma pannakse ei löö nii kindlalt kui need keda lööma ei pandud tegelikult
00:53
Kas üldse trenni tehti, harjutatigi pennusi terve trenn
00:53
Kasper Elissaar: VäravPau Torres 10:9! Vasakule risti!
00:54
Kasper Elissaar: Värav10:10! Lindelöf sai hakkama! Väravavahid!!!