Linki mänguks?
20:10
Kristjan Jaak Kangur: Pall mängus!
20:11
Kristjan Jaak Kangur: Linkidega on lugu nii, et siia me neid panna ei saa, sest see teeb meie live-akna lootuseult katki. Aga nagu öeldi: kanal Orf Sport + näitab. Ja kui trükkida guuglisse näiteks sõna livetv ja punkt ja sx, siis võib juhtuda, et satute leheküljele, kust leiab lingi mängule...
20:13
Kristjan Jaak Kangur: Koondise aastakäik on võrreldes eelmise tsükliga mõistagi uus ja uus on ka peatreener.
20:14
Kristjan Jaak Kangur: Miil saab esimest korda oma kuulsat pikka auti proovida, seekord küll on see paraku pigem kõrge aut ja lüüakse klaariks. Aga vähemalt austerlastest kommentaatorites tekitas elevust.
20:15
Kristjan Jaak Kangur:  Esimene võimalus Austrial! Yusuf Demir proovib eemalt, aga Sapp tõrjub hästi. Nurgalöögi puhastamisega jäädakse natuke hätta, aga lõpuks on pall Sapi süles.
20:15
Sapp teeb hea tõrje...
20:15
Tänud!
20:16
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Aga siit paraku tuleb ... Kuuendal minutil 1:0 Austriale.
20:18
Kristjan Jaak Kangur: Järviste kaotab keskväljal palli, Romano Schmid tõuseb sellega karistusala jooneni ja lööb posti kõrvale. Sapp ainult vaatab. Aga pole kindel, et oleks sinna ulatanud, hea löök.
20:18
Mida Sapp nüüd tegi?
20:21
Kristjan Jaak Kangur: Järgmisest nurgalöögist oleksid austerlased äärepealt peaga löögile saanud, õnneks jõuti segama. Aga nagu karta võis, on Eesti jäänud varakult paraja surve alla.
20:22
Kristjan Jaak Kangur: Tamm saab keskväljalt antud karistuslööki peaga edasi suunata. Küljevõrku.
20:24
Kristjan Jaak Kangur: Austria on kahtlemata tugev meeskond: 2019. aastal jõuti finaalturniirile ehk kaheksa parema sekka ning võideti seal Serbiat ja viigistati Saksamaaga. Eelmises valiksarjas jäädi oma grupis Inglismaa järel teiseks, kuid edestati näiteks Türgit.
20:25
Kristjan Jaak Kangur: Austria järjekordne nurgalöök ja üks mees säitb end juba väravat lööma, aga kuskilt jõuab meie õnneks peaga vahele Rasmus Saar.
20:28
Kristjan Jaak Kangur: Pall teist korda väravas, aga meie õnneks on lipp üleval! Salzburgi ridadesse kuuluv, aga viimati Šveitsi kõrgliigas St Galleni eest mänignud Junior Adamu lõi peaga ära. Siiski oli napilt suluseisus.
20:30
Korduses küll ei näitud et oleks puutunud...
20:30
Või siis oli õrn rastapatsi puude...
20:30
Külastaja kivipallur kommentaar
Ma olen ajast natukene maha jäänud. Kas see on sama koondis, kes siis aasta tagasi supertulemusi tegi? Prantsusmaad vist võitis jne?
20:32
Kristjan Jaak Kangur: Ei, siin on vanemad mängijad, 2000-2001 aastakäigud. See, keda mõtled, on praegune U19 koondis. Kuigi näiteks täna keskväljal mängiv Shein on juba sealt 2003. aasta poiste seast kõrgemale edutatud.
20:32
Külastaja Loodan kommentaar
8 väravat, siis saab pappi. 8 Austria lööb, siis eriti palju pappi
20:32
Krt kas tänaseks hispaania u21 on niipalju kõvem leedust, et leedu koef üle 8? Maru ahvatlev see8
20:33
Kristjan Jaak Kangur: Šarnin tõmbas Adamu maha ja Austrial oli karistusala nurgast kasutada karistuslöök, ent selle noppis Sapp. Austerlased otsivad endiselt väravat, aga viimastel minutitel mitte enam sellise teravusega nagu enne.
20:34
Kristjan Jaak Kangur: Prass üritab eemalt. Mööda.
20:37
Tänud! Tasub kursis olla.
20:38
Kristjan Jaak Kangur: Grauberg Lepik võtab nüüd vasakult äärelt mehi ette, ühest saab mööda, Daniliuc taklab palli minema. Aga kohtuniku meelest vea hinnaga. Meie karistuslöögist sünnib paraku täpselt nii palju, et Austria saab kiirelt vastu tulla, õnneks lõpetab Demir rünnaku möödalöögiga.
20:40
Kristjan Jaak Kangur: Ai-ai, Sapp! Laseb pealtnäha lihtsa tsenderduse näppude vahelt lahti, tema õnneks on Saar peaga esimesena jaol.
20:40
8-1 löögid hetkel Austriale siis...
20:41
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd 9-1, sest Adamul lubatakse pöörata ja lüüa. Õnneks keskele ja Sapp püüab.
20:43
Kristjan Jaak Kangur: Austria kapten Daniliuc tahab nüüd meile kingitust teha, kui palliga enda karistusalas liiga mugavaks läheb, aga tema õnneks näeb kohtunik kahevõitluses Grauberg Lepiku viga.
20:43
Külastaja Mel kommentaar
Hea näha, et Kure mehed rahvusvahelise tasemega nii hästi toime tulevad
20:45
Kristjan Jaak Kangur: POSTI! Wimmer sai juba hetk varem proovida, kui eestlased olid lasknud Demiril karistusalas pikalt keerutada, aga sealt tuli nurgalöök. Jälle segadus ja Viini Austria äärekaitsja kolistab terava lähilöögiga väravaraame.
20:47
Kuressaare😂😂😂 Kaks venda Kuressaarest ainult põhis😂
20:48
Kristjan Jaak Kangur: Ei tule, aga võinuks tulla!!! Saar pääses äärelt läbi, söötis otsajoonelt tagasi Grauberg Lepikule, aga healt positsioonilt üle! Kaitsja küll jõudis ka veidi segada, aga...
20:48
Graubergilt plönn...
20:48
Kristjan Jaak Kangur: Kahjuks jah, sellise koha pealt tuleb vähemalt raami panna.
20:49
Kristjan Jaak Kangur: Järvistelt keskjoone kandist äärelt väga hea karistuslöök, aga keegi ei suuda viie kasti kukkuvat palli rünnata. Võrreldes esimese 35 minutiga, kus meie vastumäng oli pea olematu, hakkab justkui vaikselt pilti looma.
20:50
Kristjan Jaak Kangur: Sellised tähelepanekud tähendavad enamasti muidugi peagi saabuvat vastase väravat, nii et vabandan juba ette.
20:51
Nurgad 5-0 Austriale hetkel...
20:51
Kristjan Jaak Kangur: Adamu neljalt meetrilt - üle! Seesama viies nurgalöök jõudis kuidagi värava ette, aga austerlaste ründaja ei olnud ka õnneks valmis, et pall temani tuleb.
20:55
Kristjan Jaak Kangur: Demir meelitab karistusala joone taga Tammelt vea välja. Austrial ilmselt avapoolaja viimane võimalus, ohtlik karistuslöök.
20:56
Kristjan Jaak Kangur: JÄLLE POSTI! Schmid keerutab karistuslöögi selles mängus juba teist korda vastu väravaraame ning tagasipõrkunud palli lööb Wimmeri värava eest üle.
20:56
Poolaja lõpuks veelkord õnne-post ja siis viie pealt taevasse...
20:56
Hea poolaeg Eestilt. Tasemevahet vaevu märgata. Parema õnne korral võiks isegi juhtida
20:57
Kristjan Jaak Kangur: Puhkama! Poolaja lõpp oli tõesti üsna korralik ja ühe hea šansi tekitasime ka. Aga teisalt on ka vastased löönud kaks korda posti ja jätnud headelt positsioonidelt realiseerimata. Võiks olla 1:1, võiks olla 0:3. Aga on 0:1 ja selle seisuga jääme teist poolaega ootama.
21:11
Külastaja Üllatus kommentaar
Ma vist ei vaata sama mängu, mida Mel :D, aga läheb-läheb Eesti. A-koondise positiivset emotsiooni vaja edasi tassida
21:12
Kristjan Jaak Kangur: Näitab austerlaste telekanal ORF SPORT+. Kui proovite leida netist sellist lehekülge, mille aadressi moodustavad sõna livetv, punkt ja sx, siis sealt võib isegi mõne striimi avastada. Linke me siia panna kahjuks ei saa, need teevad meie live-akna katki. On ka veel kohti, nagu näiteks veebileht, mille nimes on sõna firstrowsport.
21:13
Kristjan Jaak Kangur: Läks jälle! Näib, et vahetusteta.
21:14
Keegi muidu teab, et kui hea Zenjovi inglise keele oskus on? Kas sama "hea" nagu tavalisel eesti noorukil vene keele oma - et siis suht olematu ?!?
21:15
Kristjan Jaak Kangur: Hea šanss Austrial! Karistulöök, aga peaga suunatakse Sapile täpselt sülle.
21:19
Kristjan Jaak Kangur: Aga tagasi mängu juurde. Austerlased otsivad pika palliga Adamut, Sapp tuleb hästi välja.
21:21
Kristjan Jaak Kangur: Tamm võidab palli ja veab selle vastase poolele, aga Shein on sunnitud tagasi pöörama ja lõpetame rünnaku valesööduga.
21:22
Kristjan Jaak Kangur:  Seekord otsitakse Adamut püstsööduga, Sapp püüab selle ja pillab siis, aga ainult seetõtu, et Adamu tegi talle vea.
21:23
Kristjan Jaak Kangur: Tunjov teeb äärel Wimmeri vastu vea, austerlased mängivad kiirelt lahti ja jõuavad ka löögile, aga vastu oma meest!
21:23
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Nüüd see 2:0 ikkagi tuleb.
21:25
Kristjan Jaak Kangur: Wimmeril lastakse karistusala servas liiga vabalt tegutseda, Saar jõuab liiga hilja ligi. Kaitsja lükkab söödu keskele ja Yusuf Demir suunab selle libistamise pealt sisse.
21:25
Kristjan Jaak Kangur: Kolmas ei olnud ka kaugel, aga Schmidi löök suudetakse nurgalöögiks suunata. Sealt õnneks midagi ei tule.
21:30
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetus Eesti teeb 63. minutil topeltvahetuse. Grauberg Lepik ja Tunjov ära, Kristofer Piht ja Henri Välja sisse.
21:30
Külastaja Trk kommentaar
Austria on ikka paberil väga tugev, märksa tugevam kui Eesti A-koondis.
21:32
Kristjan Jaak Kangur: Paberil kindlasti, jah. Peale Austria tippklubide on esindatud Chelsea, Bremeni Werder, Düsseldorf, Nice, St Gallen ja Zizkovi Viktoria.
21:35
Kristjan Jaak Kangur: Ebareaalne - nüüd siis järjest post JA latt! Kõigepealt kukub Demir kastis, penaltit ei saa, ajab end välkkiirelt jälle jalule ja põrutab lähilöögi posti. Eesti kaitsjad klaarivad, järgnenud nurgalöögi suunab peaga põiklatti keskkaitsja Nemeth! Juba neljas kord, kui pall vastu Eesti väravaraame käib.
21:38
Kristjan Jaak Kangur: Paarkümmend minutit jääb mängida ja statistika on märksa ühepoolsem kui skoor. Pealelöögid 17:2, raamide vahele läinud löögid 8:0, kusjuures neli korda on austerlased ka vastu raame löönud, mis viimasesse arvestusse ei lähe. Nurgalöögid nüüd ka juba 8:0 austerlastele.
21:38
Kristjan Jaak Kangur: Adamul hea võimalus kolmas lüüa, aga suunab peaga küljevõrku.
21:38
Eestil seevastu on küll Premium liiga põhimehi, aga mitte ühtegi nö võtmemängijat. Soomets A-koondises ja kõik. Ei ole kõige parem seis paraku.
21:41
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus 73. minutil Eesti kolmas vahetus, Järviste ära ja Kevor Palumets sisse. Kaptenipael Sappi käe ümber.
21:42
Kristjan Jaak Kangur: Läbisööduga leitakse Adamu, kuid Miil saab jala löögile ette. Järjekordne nurgalöök, sealt midagi ei tule. Vahepeal näidatakse pallivaldamisprotsenti ka, see on 69-31.
21:42
Külastaja asd kommentaar
tasemevahe on golossaale.üllatab kaua veel lastakse mudaliiga koondistel parematega mängida. umbes sama kui jagada kõik eesti klubid (premmist IV liigani) gruppidesse ja mängida selliselt jalgpalli.
21:45
Kristjan Jaak Kangur: Jälle leitakse karistusalast Adamu, kuid Eesti kaitsjad on vist otsustanud, et vähemalt sellel mehel täna lüüa ei lase. Jälle on blokk ees. Aga väga palju on viimase hetke päästmist. Meie enda palliga mäng on teisel poolajal olnud praktiliselt olematu.
21:47
ja varsti on vaja neid a-koondisesse kutsuda.... et nad rahvusvahelist taset näha saaksid.
21:48
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  80. minutil veel kaks vahetust Eestilt. Sisse tulevad Michael Schjönning-Larsen ja Nikita Mihhailov, välja Saar ja Tamm. Ääremärkus: koos A-koondisega saaks vist tervenisti "puudest" koosneva algrivistuse välja panna.
21:51
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetus Vahetus 83. minutil tuleb Austrialt ka viimaks lausa kolmikvahetus. Aplausi saatel lahkuvad Demir, Adamu ja Prass, sisse tulevad Thierno Ballo, Oliver Strunz ja Vesel Demaku. Ehk klubide mõistes siis Chelsea, Viini Rapid ja Viini Austria.
21:56
kuidas täpsemalt? kas erinevad puuliigid või lähevad metsad, palumetsad jne ka siia alla?
21:56
Kristjan Jaak Kangur: Ma loeks ikka kogu looduse sisse, jah.
21:57
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Shein tõmbab 89. minutil veel keskväljal vastase maha ja saab kollase kaardi. Aga üldiselt käib platsil juba rahulik vormistamine. Ühed saavad oma võidu kätte ja teiste jaoks ei lähe seis piinlikuks.
21:59
Kristjan Jaak Kangur: Kolm minutit anti juurde ja publik tõusis püsti, et omadele aplodeerida. Viisakas esitus Austrialt: väravaid jäi ehk nende jaoks väheks, aga löögid 26:2, raami 10:0, nurgalöögid 10:0 ... Need numbrid räägivad enda eest.
22:01
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Austria teeb veel üleminutitel ühe vahetuse, Schmid aplausiga ära ja Luca Kronberger sisse. Uus mees teeb kohe ka efektse soolo, aga Šarnin saab löödud palli austerlaste 11. nurgalöögiks.
22:01
Kristjan Jaak Kangur:  KÕIK! Eesti alustab uut valiksarja numbriliselt viisaka, aga sisuliselt ülikindla 0:2 kaotusega Austriale.