Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! C-grupi meeskonnad ehk Põhja-Makedoonia ja Holland ning Ukraina ja Austria alustavad peagi.
Kristjan Jaak Kangur: Kes kellele pöialt hoiab?
Kas Markus Jürgenson teeb täna oma debüüdi kommenteerimises ?!?
18:38
Kristjan Jaak Kangur: Ma julgen väita mälu järgi, et ta on suurturniiridel varemgi kätt proovinud. Aga sel EM-il on küll debüüt.
18:42
Kristjan Jaak Kangur: Tänaste esimeste mängude koosseisud ka. Põhja-Makedoonia ja Holland lähevad nii:
Ning Ukraina ja Austria nii:
19:00
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Loodetavasti Taani läheb täna edasi. Mängu vilistab mu lemmik kohtunik Turpin ka, ehk siis kõik eeldused selleks nagu on loodud. Austria Ukraina puhul ei oskagi poolt valida, keda meelsamini edasi minemas näeks :D
19:00
Kasper Elissaar: Tere ja kaunist õhtut nüüd ka minu poolt!
19:00
Kasper Elissaar: Premium liiga on selja taga, EM-i alagrupimängud algasid!
19:06
Kasper Elissaar: Ukraina ja Austria vahel on hea tempoga matš alanud. Põhja-Makedoonia on Hollandi vastu samuti näljane, ent ajab seal taga grupiliidrit.
19:07
Kasper Elissaar: Sabitzer (Austria) saatis kasti tagant palli taevasse!
19:10
Kasper Elissaar: Austria on praegu innukas. Järjest teenitakse nurgalööke.
19:11
Kasper Elissaar: Hollandi rünnak samal ajal ei kandnud vilja, kui kaitsjad lükkasid Depay värava ette otsitud söödu ta enda kaudu auti.
19:19
Kasper Elissaar: Põhja-Makedoonia on ikka väga näljane. Kui enne jäi Trickovski suluseisu tõttu lugemata värav, siis nüüd oli Pandev värava ees aktsioonis.
19:19
Kasper Elissaar: Hoiatus18. minutil saab Ristovski kollase.
19:20
Kasper Elissaar: Ukraina on hädas Austria kõrge survega.
19:21
Kasper Elissaar: VäravAustria läheb 21. minutil juhtima! Christoph Baumgartner!
19:21
Kasper Elissaar: Nurgalöögist tsenderdus ja pall väravavahi käte vahelt sisse jalaotsaga.
19:22
Kasper Elissaar: Trajkovski virutas Hollandi posti palli! Põhja-Makedoonia paneb ikka hullu!
19:23
Kasper Elissaar: Austria värav sündis mõistagi Alaba tsenderdusest.
19:24
Kasper Elissaar: VäravAga ikka Holland! 24. minutil lööb Depay ikkagi Hollandi juhtima!
19:25
Kasper Elissaar: Kontrarünnak, paar sööduvahetust ja Depay lükkab penaltipunkti lähiselt palli sisse.
19:29
Kasper Elissaar: Ukrainal nüüd supervõimalus, aga Šaparenko löök langes Bachmanni saagiks ja Jarmolenko ei ulatanud jätkuolukorras pallini.
19:31
Kasper Elissaar:
19:32
19:33
Kasper Elissaar: Vahetus32. minutil peab Baumgartner vigastuse tõttu väljakult ära jalutama. Tema asemel sekkub Alessandro Schöpf.
19:34
Kasper Elissaar: Uus mees tuli paremale äärele ja Laimer läks teise serva.
19:35
Kasper Elissaar: Hetkeseisul siis tabeliseis selline, et Holland täiseduga esimene, Austria potentsiaalse kuue punktiga teine ja Ukraina kolme silmaga kolmas. Aga mängida on veel üle tunni aja!
19:37
Kasper Elissaar: Baumgartnerist sai muide selle turniiri noorim võrgusahistaja.

19:37
Kasper Elissaar: Laimer murdis keskele ja lõi, aga kiiper ees.
19:38
Kasper Elissaar: Kuigi Põhja-Makedoonia on kaotusseisus, siis nad ründavad innukalt edasi. Tahavad ikkagi kihvtilt turniiri lõpetada. Edasipääsulootus on kadunud, aga au on mängus.
19:40
Huvitav, et erris Tarmo Tiisler hääldab nimesid täiesti teistmoodi võrreldes kõigi teiste kommentaatoritega, mina kui vaataja muidugi ei tea , kumb versioon õige on, et kas Tarmo üksi hääldab valesti, või tema üksi hääldab ainult õigesti aga lihtsalt natuke veider kuulata :D näiteks teised ütlevad "Alaaaaba ja Pobgaaaa" aga tema ütleb "Alabaaaa ja Poooobga"
19:43
Kasper Elissaar: Arnautovic mängitakse kastis täiesti vabalt löögile, aga ei saa pallile korralikult pihta ja saadab viis meetrit selle mööda!
19:46
Kasper Elissaar: Ukraina - Austria mängus kolm ja teises kaks üleminutit.
19:47
Kasper Elissaar: Sabitzer koperdas kastis pikali, aga jõudis söödu Arnautovicile lükata, kelle chipi-laadne sooritus oli väravavahi saak.
19:47
Kasper Elissaar: Holland läheb riietusruumi 1:0 eduseisuga!
19:49
Kasper Elissaar: Austria ehitas omale viimastel sekunditel nurgalöögi. Ukraina tsenderdus langes aga Laimeri saagiks. Esimene poolaeg 1:0 Austriale.
19:50
20:04
Kasper Elissaar: Teised poolajad läksid!
20:04
Kasper Elissaar: Holland tegi ka vahetusi.
20:09
Kasper Elissaar: VahetusHollandi vahetused olid sellised: Dumfries ja de Vrij ära, Berghuis ja Timber sisse.

VahetusUkraina vahetas ka: Tsõngakov tuli Malinovski asemel väljakule.
20:09
Kasper Elissaar: Hoiatus48. minutil sai Musliu (Põhja-Makedoonia) poolelt hoiatada.
20:10
Kasper Elissaar: De Ligt sai peaga löögile tsenderdusest, aga põhja-makedoonlased olid ees!
20:10
Kasper Elissaar: VäravJa nüüd tuleb ära! 51. minutil lükkab Wijnaldum mõne meetri pealt palli tühja. Sööt vasakult ja sealt oleks isegi mina löönud. 2:0 Hollandile!
20:11
Kasper Elissaar: Söötis mõistagi Depay. See mees on ka täitsa ulme hoos!
20:15
Kasper Elissaar: Bardhi karistuslöök langes Stekelenburgi saagiks!
20:16
Kasper Elissaar: Vahetus56. minutil Trickovski ära ja Tšurlinov sisse.
20:17
Kasper Elissaar: VäravWijnaldum lööb 58. minutil värava eest juba 3:0! Nüüd Holland juba lustib! "Söötis" taas ... Depay, kelle löögi väravavaht Gini ette tõrjus.
20:19
20:20
20:20
Kasper Elissaar: Austria nüüd oli Ukraina standardist endale löömas, aga väravaht oli valvel!
20:21
Kasper Elissaar: Pealelöögid 17:4 Austriale. Ulme!
20:22
20:23
Kasper Elissaar: Tundub, et siit grupist tahavad ikka Austria ja Holland edasi minna. Ukrainal ei tundu täna piisavalt rammu olevat.
20:23
Külastaja , kommentaar
Väravad on löönud 2 endist vaba agenti.
20:26
Kasper Elissaar:  Hoiatus65. minutil Alioskile kaart.
20:26
Kasper Elissaar: Vahetus66. minutil topeltvahetus Hollandilt: Malen ja Depay puhkama. Wehorst ja Promes sisse.
20:27
Kasper Elissaar: Weghorst kohe latti! Sai kastis palli ja purakas ei lenda võrku.
20:28
Kasper Elissaar: VahetusGoran Pandevi koondisekarjäär on läbi! Mängijad võtsid rivvi ja plaksutasid legendile. Kostadinov tema asemel sisse.
Lisaks ka Hasani Trajkovski asemel sisse.

20:28
Äkki Wijnaldumile Kübar?
20:28
Kasper Elissaar: VahetusUkraina vahetas ka 68. minutil: Marlos tuli Šaparenko asemele.
20:31
Kasper Elissaar: VahetusLaimer saab vigastada ja Ilsanker tema asemel väljakule.
20:31
Külastaja K. kommentaar
Ukraina mängib nagu amatöörsata. Veits tujutud,paljud üritavad ise ette võtta( kui saab mööda, siis deiblab kuni palli kaotab) ning tarbetud kannasöödud ja muud väärtust mitte lisavad elemendid
20:33
Kasper Elissaar: Tšurlinov sahistas Hollandi võrku, aga teist korda jääb Põhja-Makedoonia suluseisu tõttu väravast ilma.
20:36
Külastaja Vatipüksid ja kuum tee kommentaar
Tundub et keegi sunnib neid ukrainlasi jalgpalli mängima kuigi nad ise üldse ei taha seda teha
20:37
20:37
20:39
Kasper Elissaar: Vahetus78. minutil Põhja-Makedoonia viimased vahetused: Bardhi ja Ademi ära, Stojanovski ja Nikolov sisse.

Vahetus79. minutil võtab Holland de Jongi ära ja Gakpo sisse. Neil nüüd ka kõik käigud tehtud.
20:44
Kasper Elissaar: Hoiatus84. minutil jäi Kostadinov keskväljal selgelt hiljaks. Polnud küsimust ka. Kaart pidi tulema.
20:44
Ukrainlased saavad kohe bussi peale minna või on mingi võimalus et kolme punktiga peavad korra veel seda ebameeldivat mängu tüütu muru peal mängima
20:44
Kasper Elissaar: No variandid jäävad veel õhku. Esialgu peavad trenni edasi tegema.
20:45
Kasper Elissaar: VahetusUkarina vahetab: Mõkolenko lahkus, Besiedin sisse.
20:46
Kasper Elissaar: Weghorsti löök jäi kaitsesse pidama.
20:46
Kasper Elissaar: Ukraina teeb oma mängu kõige aktiivsemaid liigutusi! Jaremtšuki löök lendas väga napilt väravast mööda! Üsna terava nurga alt proovis ka.
20:47
Kasper Elissaar: De Ligt proovis väga kaugelt, aga Dimitrievski oli jaol!
20:49
Kasper Elissaar: VahetusArnautovic tuleb 90. minutil ära, Kalajdzic sisse.
20:49
Kasper Elissaar: Ukrainal on kolm minutit armuaega!
20:49
Kasper Elissaar: Makedoonlaste turniir lõppeb nelja minuti pärast.
20:53
Kasper Elissaar: LÄBI! Austria alistab Ukraina 1:0 ja läheb alagrupi teisena edasi! Ukraina jääb oma saatust ootama.
20:53
Kasper Elissaar: Nüüd on ka Põhja-Makedoonia ajalooline turniir läbi! Holland saab 3:0 võidu ja võidab alagrupi.
20:58
20:58
21:33
Rasmus Voolaid: Tervitus! Ja nüüd on Soome koondise suur päev.
21:37
Rasmus Voolaid:
21:38
Rasmus Voolaid: Belgia ikka liiga palju Soomele armu ei anna. Isegi Eden Hazard ja Kevin de Bruyne on algkoosseisu nimetatud.
21:42
Otto Kase:  Tere kõigile ka minu poolt! Mina toon siis teieni Venemaa - Taani mängus toimuva.
21:46
Otto Kase:  Algkoosseise vaadates näeme, et tehtud on vaid üks vahetus: Venemaa jättis Barinovi pingile ning tõi mängu Kudrjašovi. Seejuures alustab ka Mario Fernandes, kes eelmises mängus kanderaamiga minema viidi.
21:48
Otto Kase:  Mis muidu lugejad arvavad? Kas teiseks tuleb Soome, Venemaa või Taani? Või juhtub hoopis midagi põnevat ning Belgia kaotab liidrikoha?
21:51
Rasmus Voolaid: Kui Soome saab viigi kätte, siis on nad koha 16 seas kindlustanud.
21:51
Külastaja drida kommentaar
Teemu Pukki lööb hattricki!
21:53
Kui Soome kaotab ja Taani võidab, siis on Soome viimane?
21:53
Rasmus Voolaid: Siis sõltub kõik väravate vahest. Mängule minnakse seisus, kus Soome väravate vahe on 0, Venemaal -2 ja Taanil -2.
21:54
Kasper, Eestis oleks juba ammu see EM pooleli jäänud selliste juhtumitega. :D
21:57
Belgia võit tähendaks ka seda et šveits on 16 hulgas
21:57
Rasmus Voolaid: Soome laulis päris vingelt! Aga neil on päris vahva hümn ka.
21:58
Otto Kase: Kopenhaagenis oli taanlaste hümn võimas, kuid noh eks kodufännid aitasid kaasa.
22:00
Otto Kase:  Ja pall on mängus!
22:01
Rasmus Voolaid: Avavile ka Peterburis! See on ka põnev, et Peterburis mängitakse, aga Venemaa on samal ajal Kopenhaagenis.
22:01
Otto Kase:  Venelased alustasid mänguga ning kohe oli kuulda võimsat vilekoori.
22:03
Otto Kase:  Kusjuures Venemaa mängib esimest korda peale 2016. aastat suurturniiri kodust eemal! 2018. aastal toimus ju MM Venemaal ning ka Belgiat ja Soomet võõrustati Peterburis.
22:04
Otto Kase:  Esimesed minutid olnud pigem tagasihoidlikud ja võrdsed, kumbki veel vastaste trahvikasti jõudnud pole.
22:05
Rasmus Voolaid: Ja Peterburis on esimesed minutid olnud ilmselgelt Belgia käes. Pallivaldamine ilmselt 90-10 neile.
22:09
Otto Kase: Taanlased pisut kontrolli võtmas, teeniti just oma esimene nurgalöök.
22:09
Otto Kase:  Sellest aga midagi siiski ei tulnud, kuna Poulsen tõmbas venelase trahvikastis pikali.
22:11
Rasmus Voolaid: Pukki sai karistusalas palli, aga esimesega löögile ei läinud ja siis olid belglased juba jaol. Aga Soome ikka natuke näitab end!
22:14
Otto Kase:  Taani ehitas pikalt rünnakut - trikitada said nii Braithwaite, Damsgaard kui ka Delaney - kuid lõpuks tegi Maele valesöödu ning lõpetas olukorra.
22:16
Rasmus Voolaid: De Bruyne näitas jälle oma imelist söödunina, kui Lukaku löögile mängis. Löök läks mööda ja suluseis oli ka, aga De Bruyne tõestas oma ohtu.
22:17
Otto Kase:  Taani puhul on hetkel silma paistnud see, et palju proovitakse pika palliga leida Poulsenit, Braithwaite'i ja Damsgaardi.
22:18
Otto Kase:  Aga esimene lubav võimalus tekkis Venemaal! Aleksandr Golovin purjetas kolmest-neljast mehest mööda ning pealelöögi tõrjus jalgadega Schmeichel.
22:21
Otto Kase:  Venelased näitavad, et neid tasub karta: viimase paari minutiga on paar korda ohtlikult ründesse saadud.
22:22
Rasmus Voolaid: De Bruyne järjekordne hetk briljantsust ja kõva paanika Soome karistusalas, aga põhjanaabrid pääsevad.
22:23
Rasmus Voolaid: Kaitsja põlvest läks pall isegi värava poole, aga Hradecky pea päästis!
22:25
Külastaja Alek kommentaar
Nii, taani tyybid on seni vaid umbes rinhi kooserdanud, selget plaani pole hetkel paista. Siiski on näha, et nemad tahavad rohkem kui venemaa. Aga venelastel reaalsemad vòimalused olnd
22:25
22:26
Otto Kase:  Just, umbes nii ongi olnud. Taanlased proovivad rohkem, aga venelased lähedamal olnud.
22:27
Otto Kase:  Päris huvitav olukord: venelased mängisid juba 26. minutil jube pikalt karistuslööki lahti ning said kohtunikult noomida.
22:28
Otto Kase:  Hoiatus 28. minutil esimene kollane olemas: Kudrjašov lendas vastasele jõuliselt sisse.
22:30
Otto Kase:  Ai kui lähedal! Hojbjerg pani 30 meetri kauguselt kuuli teele, aga pall keris napilt väravast mööda.
22:30
Kuradi haigelt hea lőők hojbergilt
22:30
Otto kase vaats etvplus siis sa pole maas kaks minti
22:31
Otto Kase:  Tegin refresh'i, loodame, et nüüd pilt pole maas.
22:31
Rasmus Voolaid: Belgialt vinge kombinatsioon kastis, aga soomlased suutsid Doku löögi/söödu puhtaks klaarida. Paarkümmend sekundit hiljem pääses kasti tagant löögile Witsel, aga planeeris siseküljega palli taevasse.
22:32
Külastaja Dex kommentaar
Venelased on tulnud pigem mängu lõhkuma,
22:32
Rasmus Voolaid: Kuigi Axel Witsel on Peterburi Zenitis viis hooaega mänginud, siis sellel staadionil tal pallida ei õnnestunud. Krestovsky staadion avati 2017. aastal ja ehitati MM-i jaoks, Witsel lahkus Venemaalt 2016.
22:33
Otto Kase: Venelased on tulnud viiki võtma. Seni on iga karistus- või lahtilöögiga maksimaalselt aega kulutatud.
22:34
Venemaa mängib korralikku Emery-balli, raiskavad mõnusalt aega
22:34
Rasmus Voolaid: Joogipaus!
22:36
Otto Kase: Schmeicheli lahtilöögid suhteliselt viletsad olnud, peaaegu ükski üritus pole üle keskjoone lennanud ning paar korda on pall otse venelastele läinud.
22:37
Otto Kase:  Maehle mängis suurepäraselt venelase üle, kuid tema tsenderdusele sai pea vahele Divejev.
22:37
Rasmus Voolaid: Jälle De Bruynelt hea tsenderdus ja Lukaku pääses peaga löögile, aga täpselt Hradeckyle sülle. Ilmselt mängu parim võimalus.
22:37
Divock Origi on Belgia koondisest väljas?
22:37
Rasmus Voolaid: Jah.
22:38
Otto Kase:  Värav OSSA!! Damsgaard pani korraliku kuuli võrku.

22:38
ILUUUS
22:39
Otto Kase: Mees sai 38. minutil palli, tegi kaks puudet ning keerutas täpselt ristnurka! Safonov saatis palli lihtsalt silmadega.
22:41
Paras venelastele. Ise lohuvad ja venitavad
22:42
Otto Kase:  Teine polnud kaugel! Nurgalöök jõudis Vestergaardi puutest ohtlikku tsooni, kuid keegi pallile pihta ei saanud.
22:42
Rasmus Voolaid: 2002. aastal sündinud Doku on täna jube terav olnud, aga Hradecky hoiab Soomet jätkuvalt pinna peal! Kaitsja tagant kaval löök tahaposti, aga Hradecky!
22:42
Otto Kase:  Ai-ai, mul jäi olukord kahe silma vahele, aga kellegi jaoks toodi kanderaam väljakule.
22:42
Venrlastele ja portugallasele*
22:43
Nyydseks oli teine ikka päris kaugel. Peaasjalikult ajalises mőttes
22:43
Otto Kase:  Vist midagi liiga hullu siiski polnud, kuna tundub, et jätkatakse samade meestega.
22:43
jälle parken ja kanderaam, ei tohi seal mängida.
22:43
Hradecky uus shaka hislop?
22:43
Rasmus Voolaid: Parem isegi.
22:45
Külastaja Tibu kommentaar
Perfektne. Soome alagrupis teine ja Venemaa viimane. Nii hoida.
22:45
Rasmus Voolaid: O'Shaughnessy võtab kastis Hazardi välja. Kohtunik ei anna, aga kas VAR muudab?
22:46
Rasmus Voolaid: Ei anta. Hazardil on valus, aga penaltit ei tule.
22:46
Otto Kase:  Ai, kui ilus! Braithwaite tõmbas ilusa trikiga Kudrjašovi kõhuli.
22:46
Rasmus Voolaid: Valugrimassides Hazardit ei meeldi kohe üldse vaadata. Ousmane Dembelega koos maailma suurimad klaasmehed.
22:46
Rasmus Voolaid: Poolaeg Peterburis läbi! 0:0 ja praegu on Soome grupis teine!
22:47
Otto Kase:  Aga lisaminuteid ei tulnud ning mäng läheb pausile!
22:47
Kuidas see Belgia mängus penalti ei olnud?
22:49
Otto Kase:
22:52
Rasmus Voolaid: Praeguse seisuga näeksime me laupäeval Wales - Soome kaheksandikfinaali. Soome siis kaheksa sekka?
22:53
Venemaa alagrupis viimane, see oleks korralik eestlase märg unenägu
22:54
Külastaja M kommentaar
kes siis teisena edasi saab, kui Taani võidab 1:0 ja Soome kaotab?
22:54
Rasmus Voolaid: Taani.
22:57
Külastaja om kommentaar
Vaadates Vene jalgpalliportaale, siis pigem on seal täna olnud fookuses Ukraina halb tulemus ja juba mõeldakse sellele, kuidas neile nüüd ära tehti. Aga praeguse seisuga on Ukrainal palju suurem tõenäosus grupist edasi saada.
23:01
Rasmus Voolaid: Sain Twitterist valeinfot. Õnneks tuleb ikka Hazard tagasi.
23:01
Otto Kase:  Nii, aga Kopenhaagenis sai teine poolaeg alguse!
23:02
Rasmus Voolaid: Läksime Peterburis vahetusteta!
23:04
Otto Kase:  Joakim Maele tegi põlvele liiga ning käib arstidega platsi kõrvale.
23:04
Rasmus Voolaid: Soome on teist poolaega alustanud üsna bravuurikalt ja käiakse ülevalt belglastele peale.
23:04
Otto Kase:  Venelased on nüüd aga tunduvalt rohkem äksi täis. Tundub, et saadi aru, et väravata siit alagrupist edasi ei minda.
23:05
Otto Kase:  Maele ka ikkagi tagasi tulnud. Ju siis olukord liiga hull polnud.
23:06
Otto Kase:  Aga samal hetkel, kui seda kirjutasin, põrkasid Hojbjerg ja Kudrjašov kokku.
23:07
Otto Kase:  Kudrjašovi peal hoiti pisut külma, aga nüüd saab mees jätkata.
23:08
Peaasjalikult suitsetamas
23:08
Rasmus Voolaid: Belglased on nüüd mängu jälle enda kätte saanud, aga löögid seni veel ebatäpsed.
23:10
Otto Kase:  Supersööt Hojbjergilt Braithwaite'ile, kuid Barcelona mängumehe esimene puude vedas alt.
23:10
Oi taani juba mángib páris hásti
23:10
kas soomes tuleb kõige närvilisemad minutid fännide jaoks ajaloos?
23:11
Rasmus Voolaid: Kindlasti. EM-ile pääs läks neil pigem leebelt ja suurt närveerimist ei olnud.
23:11
Otto Kase:  Teine poolaeg seni vägagi põnev olnud, kuna mõlemad tahavad nüüd juba väravaid lüüa.
23:12
Külastaja Lukaku kommentaar
Lukaku võiks oma lubadusest ikka kinni pidada.
23:12
Otto Kase:  Taani fännid on laulu üles võtnud. Pole ammu nii ühtsat ja võimsat lauluviisi kuulnud!
23:13
Otto Kase:  Hoiatus57. minutil võttis Delaney Zobnini maha ning teenis taanlaste esimese kollase.
23:14
Taani
23:14
Külastaja R kommentaar
Kuida ETV+ eestikeelseks saada kui üldse saab?
23:14
Rasmus Voolaid: Teleka seadetes peaks saama muuta.
23:15
Otto Kase:  Värav Poulsenile kingitakse 59. minutil värav!
23:17
Otto Kase:  Zobnin proovis kiiprile tagasi sööta, aga no ikka täiesti mööda ning Poulsen napsas palli vahelt. Safonov proovis veel tagasi joosta, kuid taanlane tühjast väravast juba mööda ei löö.
23:17
Otto Kase:  Vahetus 61. minutil esimesed vahetused Larsen ja Dolberg sisse, Wass ja Poulsen puhkama.
23:17
Tuleb ära. Putini pisarad on magusad :D
23:18
Otto Kase:  Vahetus Venelased võtsid samaaegselt Ozdojevi ja Mirantšuki välja, mängu pääsesid Žemaletdinov ja Sobolev.
23:19
Rasmus Voolaid: Soome pääses pealelöögile, aga Kamara üritus lendas rikošetist Courtois'le sülle. Esimene pealelöök raami.
23:20
Otto Kase:  Taanlased läksid viie mehega kontrarünnakule, kuid venelased suutsid hulleima siiski ära hoida.
23:20
Rasmus Voolaid: Hazard pääses Soome väravavahiga silmitsi, aga Hradecky päästab!
23:20
Otto Kase:  Braithwaite ja Dolberg kombineerisid suurepäraselt, aga vahetusmehe viimane puude vedas alt.
23:21
soome ikka meenutab mulle islandit igast nurgast, nagu inglismaa vastu eelmisel emil
23:21
Otto Kase:  Venemaa olukord ikka vilets, kuna praegu tuleb taanlastel korralikult rünnakuid. Hetkel Taani kolmas värav selgelt rohkem õhus kui venelaste esimene.
23:22
Rasmus Voolaid: Värav DE BRUYNE SÖÖDAB JA LUKAKU LÖÖB! BELGIA SAAB KÄTTE!
23:22
JAAAAA
23:23
Rasmus Voolaid: Ei ole suluseisu ja värav loeb.
23:24
Otto Kase:  Kopenhaagenis sai juba fännide rõõmurõketest aru, et Soome lasi ühe sisse.
23:24
Checlivad alles ju?
23:24
Otto Kase:  Venelastele penalti!
23:24
Rasmus Voolaid: Ohhoo, ikkagi leiti suluseis. Kordusest küll tundus, et ei ole suluseisu. Värav ei loe!
23:24
Külastaja Adf kommentaar
Suluseis
23:25
Otto Kase:  Jannik Vestergaard võttis Sokolevi trahvikastis maha ning ongi penalti!
23:25
Otto Kase:  Lööma läheb Artjom Dzjuba ...
23:25
See pidi olema ikka tõsine millimeetrite mäng
23:26
Rasmus Voolaid: Räägime umbes 1,6 sentimeetrist tõesti!
23:26
Otto Kase:  Värav Olemas! Venemaa on veel mängus! Dzjuba lõi mängu 70. minutil oma karjääri 30. koondisevärava.
23:27
Otto Kase:  VahetusVahepeal ka paar vahetust tehtud: 67. ja 68. minutil võtsid venelased välja vastavalt Kuzjajevi ja Kudrjašovi ning mängu toodi Muhhin ja Karavajev.
23:27
Kui keskväljal eelneval rünnakul ei tehtud viga, siis kuidas see sai olla penalti? Kas kohtunik soosib venelasi?
23:28
Otto Kase:  Venemaa täielikult uuesti sündinud. Rünnakule minnakse hoopis optimistlikumalt!
23:29
Otto Kase:  Vahetus Taanlased võtavad väravalööja Damsgaardi 72. minutil välja. Sisse saab Christian Norgaard.
23:29
Tundub, et Taani peab Poulseni tagasi sisse tooma nüüd :D
23:29
Karmid mängud täna, tõesti karmid :D
23:29
23:30
Otto Kase:  See ikka põnev jah, kuidas umbes kümme minutit tagasi oli selline tunne, et venelastel kõik läbi, kuid nüüd on asi totaalselt muutunud.
23:31
Rasmus Voolaid: Soomel veel vaja 20 minutit vastu pidada!
23:31
Rasmus Voolaid: Värav USKUMATU VÄRAV! THOMAS VERMAELEN VIIB BELGIA SOOME VASTU IKKAGI ETTE!
23:32
Rasmus Voolaid: Vermaelen, post, Hradecky käsi ja 20 sentimeetrit üle joone. Läheb Hradecky omaväravaks.
23:32
Otto Kase:  Hoiatus Taani saab lubavast kohast karistuslöögi. Igor Divejev tegi 75. minutil kaarti väärt vea.
23:32
Og see vb iseg
23:32
Kes nüüd grupi 2?
23:32
Rasmus Voolaid: Taani on nüüd teine, Soome kolmas ja Venemaa neljas.
23:33
Otto Kase:  Ai, milline pauk! Oli vist Hojbjerg see, kes 35 meetri pealt otse risti lüüa proovis. Lõpuks sai Safronov siiski palli vabalt kätte.
23:34
Otto Kase:  Taanlastele jälle heast kohast karistuslöök ...
23:34
Rasmus Voolaid: Kui Belgia peaks lööma 2:0, siis püsib Soome veel kolmandana, aga edasimineku võimalused on üpris väiksed.
23:34
Otto Kase:  ... aga pall vihises üle kõikide pea.
23:35
Omavärav muidugi, pall liikus väravast eemale aga Hradecky püüdis ja pillas sisse
23:35
Otto Kase:  Christensen sai nurgalöögist ohtlikult löögile, aga Safronov tõrjus.
23:36
Otto Kase:  Värav JA TULI TAANI KOLMAS! Safonov tegi kaks supertõrjet, aga siis lõpuks lõi keegi korraliku puraka võrku.
23:37
Otto Kase:  Lööjaks siis Christensen ning tegemist oli ikka vägeva löögiga.