Reede, 25. juuni 2021
19:44
Heiti Heli: Tere ilusat jalgpalliõhtut minu poolt! Natukese aja pärast saab alguse järjekordne raudteederbi!
19:45
Heiti Heli: Flora poolt alustab üllatavalt Märten Kuusk. Isegi minul puudus täna hommikul info, et Kuusk mängib, veel vähem, et alustab põhikoosseisus.
19:46
Heiti Heli: Tänase mänguga algab Flora jaoks euromängude peaproovide aeg. Täna mängitakse Nõmme Kaljuga ja kolmapäeval Paidega.
19:47
Heiti Heli: Hetkel tundub, et Tammeka on kaotamas Paidele 2:0 ja Pärnu Tulevikule 3:1.
19:49
Külastaja Asd kommentaar
Natho vigastatud ?
19:49
Heiti Heli:  Vooru eel oli info, et Kalju ridadest pole keegi vigastatud. Võimalik, et trennis tõmbas midagi ära või ei mahtunud Frantsevi koosseisu.
19:53
Heiti Heli:  Mängu alguseni on alla kümne minuti. Jagage minuga, kelle poolt olete algavas mängus.
19:53
Heiti Heli:  Viljandi ja Pärnu mäng lõppes viljandlaste 3:1 võiduga.
19:55
Heiti Heli:  Ja Paide võitis Tammekat 2:0.
19:55
Külastaja Panustaja kommentaar
Rahad Flora võidu peal sisimas lootes, et nad põruks. Oot.
19:56
Heiti Heli:  Mängijad sammuvad väljakule ja kõlab Premium liiga hümn!
19:58
Heiti Heli: Leinaseisak Olev Reimi mälestuseks.
19:59
Heiti Heli:  A. Le Coq Arenal hakkas vihma just sadama.
20:00
Heiti Heli:  Avavile, läksime!
20:01
Külastaja dreida kommentaar
Lelov vist hilineb statale :D
20:01
Heiti Heli: Mäng on alanud väga mõnusa andmisega ning mõlemad tiimid on heas mõttes viha täis.
20:02
Heiti Heli:  Lelov on täitsa olemas, seisab minust viie meetri kaugusel.
20:02
Heiti Heli:  Sappinen murdis kasti, kuid Kalju kaitsemehed olid ees.
20:04
Heiti Heli:  Minu arvates on väga mõnus EM-ile vahelduseks ka koduse vuti üht parimat vastasseisu vaadata.
20:04
Heiti Heli:  Vassiljev 20 meetri pealt, kuid Meeritsale pehmelt käte vahele.
20:04
Külastaja H kommentaar
Peale EM mänge tundub nagu aegluubis see kohtumine.
20:05
Heiti Heli:  Ai-ai-ai Alex Matthias Tamm ja Märten Kuusk panid pead kokku, kuid tundub, et kõik on korras meestega.
20:05
Külastaja Ol kommentaar
Kuidas publikiga lood?
20:05
Heiti Heli: Publikut aina koguneb, silma järgi umbes 700-800.
20:05
mul vist vutiväsimus juba, kuidagi tõesti aeglane
20:06
Heiti Heli:  Ojamaa proovis samuti kastijoonelt, kuid Markovitš oli ees. Vassiljev sai palli ja koheselt vajutas, kuid hetkel veel mööda.
20:08
Heiti Heli:  Hetkel tundub, et mängupaus on Kaljule päris hästi mõjunud, sest alustatud on väga energiliselt.
20:09
Heiti Heli:  Ojamaalt hea sööt Vassiljevile, kes omakorda kavalalt lasi palli jalgevahelt läbi, kuid kedagi polnud selle palli peale minemas.
20:10
Heiti Heli: Igonenilt nõrk sööt Kuusele ja Tamm libistas pallile järele. Kuusk kukkus ja pall veeres üle otsajoone.
20:11
Heiti Heli:  Flora fännidelt juba traditsiooniks saanud 12. minuti pürotehnika demonstratsioon.
20:12
Heiti Heli: Marin purjetas ja purjetas ning vajutas umbes 25 meetri pealt latti!
20:12
Heiti Heli:  Igonen ainult vaatas palli lendu.
20:13
Heiti Heli:  Ilus tsenderdus Homutovile, kes sai peaga löögile, kuid Igonen sai näpud vahele ja nurgalöök Kaljule.
20:15
Heiti Heli:  Mõnus võitlus Subbotini ja Soometsa vahel laheneb sellega, et peakohtunik Koppel määrab karistuslöögi Florale.
20:15
Heiti Heli:  Flora esimene nurgalöök.
20:17
Heiti Heli:  Mängitakse lahti, Vassiljevilt vasakuga tsenderdus, mis ikka täielikult põrub. Ojamaa noppis selle palli, andis vasaku jalaga teisest äärest tsenderduse, mis lendas kõikidest mängijatest üle.
20:18
Heiti Heli:  Kalju palli hoidmas praegu.
20:19
Heiti Heli: Zenjov tabab küljevõrku! Ojamaalt sööt Vassiljevile keskele, Vassiljev omakorda läbisööt Zenjovile, kes tabab Meeritsa värava küljevõrku.
20:20
Heiti Heli:  Paur sai anda maast tsenderduse, mis veeres Flora ühest kastiotsast teise, kuid tulemuseta.
20:20
Külastaja Oi tere kommentaar
Heiti uus? Kas lootust OJ lahkumisele soccernetist?:)
20:21
Heiti Heli:  Täitsa uus, jah. Võin öelda, et Ott pole lahkumas.
20:21
Heiti Heli:  Muideks, täna tähistab oma 26. sünnipäeva Kalju kaitsja Andri Markovitš, palju õnne talle!
20:22
Kahju. Aga edu Sulle :)
20:22
Heiti Heli:  Aitäh, annan endast parima! :)
20:22
Heiti Heli:  Järjekordne löök Flora poolt, kuid Kalju puurilukk Meerits jälle püüab palli.
20:24
Heiti Heli:  Päris põnev on jälgida Kalju keskväljatrio Tjapkin, Subbotin ja Homutov liikumisi, sest ründes on Kalju formatsioon pigem 4-1-4-1.
20:26
Heiti Heli: Flora hoidis pikalt palli. Vassiljevilt kehv puude ja pall on tagasi Kalju käes.
20:27
Heiti Heli:  Soometsalt pikk pall mööda vasakut äärt Vassiljevile, kuid Vassiljev selleni ei jõua. Äkki 10 aastat tagasi oleks jõudnud.
20:28
Heiti Heli:  Paur sai 25 meetri pealt ohtlikult löögile, kuid pall lendas Igoneni väravast mööda.
20:30
Heiti Heli:  Sappinen saab jooksu, kuid Tsivelekidis oli õige mees õigel kohal ning sai jala vahele.
20:31
Heiti Heli: Ojamaa rammis Markovitši üle küljejoone ning oli kuulda vene keeles pehmelt öeldes, et mida sa teed?
20:32
Heiti Heli:  Vassiljevilt vasakult äärelt maast tsenderdus, Tsivelekidis tundus palli tabavat käega, kuid enne seda fikseeriti suluseis.
20:34
Heiti Heli:  Kalju fännid skandeerivad: "Kalju suru, koondis vastu muru!".
20:34
Külastaja Haigutus kommentaar
Jube tuim mäng
20:35
Heiti Heli:  Subbotin sai penaltipunkti juurest peaga löögile, kuid Igonenil sellega raskusi ei tekkinud.
20:35
Külastaja rallikas kommentaar
Koondis, mitte loodus
20:35
20:35
Heiti Heli:  Pressisektorisse polnud päris hästi kuulda. Kõlas nagu loodus.
20:37
Heiti Heli:  Homutav teeb Ojamaa vastu vea. Tundus, et Homutov ise ei uskunud, et ta selle tegi.
20:37
Tõesti kaljukatel nii hapud viinamarjad et nende poolt pikalt saadetud Sander Puri koondise põhisse mänginud on
20:38
Heiti Heli:  Vassiljevilt tsenderdus tagumisse tsooni, kuid ükski mängija selleni ei pürginud.
20:39
Heiti Heli:  Miller sai obaduse pähe, kuid tundub, et kõik on hästi.
20:39
Heiti Heli: Hoiatus  Kollane kaart Subbotinile 39. minutil.
20:39
Külastaja delfi kommentaar
kehva lugu, kui ükski koondislane kaljusse ei taha ja konteineriga roosasid jâreltulijaid võetasse
20:42
Heiti Heli:  Kalju on viimased minutid palli hoidnud. Üritatakse omavahel taga kõigutada ning õigel hetkel pika sööduga ründemängijaid leida.
20:43
Heiti Heli: Zenjovilt hea tõste Sappinenile kasti, kes üritas Ojamaale edasi sööta, kuid Kalju kaitsjad olid vahel.
20:44
Heiti Heli:  Sappinen sai kastijoonelt kukkudes löögile, kuid pall lendas väravast üle.
20:44
Heiti Heli:  Esimene poolaeg on kohe-kohe lõppemas.
20:45
Heiti Heli:  Üks minut lisati sellele poolajale juurde.
20:46
Heiti Heli:  Peakohtunik Karl Koppel vilistab esimese poolaja lõppenuks. Raudteederbi esimene poolaeg lõppes seisul 0:0.
20:57
Heiti Heli: "Kui vaadata väljakul Nõmme Kalju tervikpilti, siis tekitab küsimusi. Mulle tundub, et mõni mees seal väljakul on mingisugusest kohustusest, puudub igasugune mängutahe, nagu kõik oleksid võlgu talle. Puudub võitlusvaim ja midagi seal Nõmme Kalju meeskonnas on valesti. Võin vabalt ette öelda, kes panust ei anna - Homutov seal keskel võiks täitsa vabalt pingil olla ja keegi teine võiks tema tööd teha, laiutab käsi ja jutustab liiga palju." - Rimo Hunt stuudios. Päris karmid sõnad endiselt Kalju mängijalt.
20:59
Heiti Heli:  Mängijad tulevad tagasi väljakule.
21:02
Heiti Heli:  Teine poolaeg, läks!
21:04
Heiti Heli: Tamm sai karistusalajoonelt palli rinnaga maha ning teravalt pöörata, kuid suluseis.
21:05
Heiti Heli: Ojamaalt tsenderdus, Zenjov kerkis õhku ning sai peaga löögile, kuid pall lendas väravast mööda.
21:07
Heiti Heli:  Homutov sai põlvega näkku. Paistab, et läbis füsio kontrollküsimused ning saab mänguga jätkata.
21:09
Heiti Heli: Oii, milline söödueksimus Igonenilt ja Subbotin sai kasti söösta, kuid Soomets võttis palli ära.
21:10
Heiti Heli: Floral oli hea võimalus kontrasse minna, aga Ojamaa unustab palli endaga kaasa võtta.
21:12
Heiti Heli:  Kalju on teist poolaega väga aktiivselt alustanud. Floral on päris raske oma väljakupoolelt üle saada.
21:13
Heiti Heli:  Paistab, et Alliku on mängu tulemas.
21:14
Külastaja juhei kommentaar
kalju on lõvikonservi söönud, ennustaks flora kontrat
21:14
Heiti Heli:  Vahetus Vahetus Flora poolt. Mängust lahkub 58. minutil Zenjov ja asemele tuleb Alliku.
21:17
Heiti Heli:  Tamm sai karistusalas ohtlikult löögile, kuid pall lendab väravast mööda.
21:17
Heiti Heli:  Tsivelekidisel tunduvad olevat krambid.
21:18
Heiti Heli:  Võimalik, et midagi muud ka. Kreeklane saab jätkata mänguga.
21:19
Heiti Heli:  Flora rünnak surutakse tagasi Pürgile, kes üritab uut rünnakut alustada.
21:20
Heiti Heli:  Sappinen sööstis kasti, üritas Vassiljevile tagasi sööta, kuid Markovitš oli vahel ning tabas palliga Sappineni.
21:21
Heiti Heli:  Meeritsa lahtilöök.
21:22
Heiti Heli:  Alliku sai mööda äärt tõusta, kuid otsustas tagant läbi mängida.
21:23
Heiti Heli:  Ojamaa läks jõuliselt Markovitšile sisse. Tundub, et Ojamaa hetkel pääseb kaardist.
21:24
Heiti Heli: Tundub, et Sten Reinkort on Flora poolt mängu sekkumas.
21:26
Heiti Heli:  Vahetus69. minutil vahetatakse Reinkort sisse ning Vassiljev välja. Tõsi, Vassiljev pole täna just eriti särav olnud.
21:28
Heiti Heli: Vahetus Kalju poolelt on 72. minutil mängu sekkumas Aleksandr Volkov, Homutov lahkub.
21:29
Heiti Heli:  Paistab, et Reinkort läks paremale äärele, Alliku Vassiljevi asemel ründava poolkaitsja kohale.
21:33
Heiti Heli: Hoiatus Kollane kaart Markovitšile. Markovitš üritas pallile järgi libistada, kuid tabas Ojamaad jalgadesse.
21:34
Heiti Heli:  Hoiatus Kollane kaart ka Soometsale.
21:34
Kohtunik otsustas flira kiire maha võtta.
21:35
Heiti Heli:  Sappinen sai kastis söödu, mille üritas edasi viia, aga ükski florakas selleni ei jõudnud.
21:36
Heiti Heli: Värav! Esimest korda maandub pall väravavõrgus, lööjaks Usta, kuid suluseis.
21:36
Heiti Heli:  VäravVÄRAAAAAAAAAAAAAAV!!! RAUNO ALLIKUUUU!! FLORA ASUB KOHTUMIST 1:0 JUHTIMA!
21:37
Heiti Heli:  10 minutit normaalaega veel. Kas Kalju suudab kaotusseisu ümber pöörata?
21:38
Heiti Heli:  Alliku sööstis väravaolukorras palliga kasti, pani Tsivelekidise ja Kulinitši maha ning vajutas palli Meeritsast mööda.
21:40
Heiti Heli:  Ojamaalt ohtlik sööt Sappinenile kasti, Sappinen sai veel ohtlikumalt löögile, kuid Meerits tõrjus.
21:40
Heiti Heli:  HoiatusKollane kaart ka Tammele!
21:41
Heiti Heli:  Lilanderi vastu viga. Lubavast kohast karistuslöök Florale.
21:42
Külastaja K. kommentaar
Väga amatöörlik värav. Kalju mängija pani külje maha, mida ei tohiks teha. Ja no lahendus oli ka kukkumise pealt, aga kobistas ära. Kuidas muidu mängupilt on olnud. Kas Flora on peajagu parem olnud ?
21:43
Heiti Heli:  Minu arvates on üsna võrdne mäng olnud. Mõlemal meeskonnal on päris palju häid võimalusi tekitanud ning palli on ka võrdselt hoitud.
21:44
Heiti Heli:  Kolm minutit normaalaega veel.
21:45
Heiti Heli:  Markus Poom on Flora poolelt viimasteks minutiteks sekkumas.
21:45
Heiti Heli:  Alliku lamab maas, kuid Kalju mängijad ei soovi palli auti lüüa.
21:46
Heiti Heli:  Vahetus Flora poolt Ojamaa välja ning Poom sisse.
21:47
Heiti Heli:  Kohtumisele lisati juurde neli minutit.
21:48
Heiti Heli: Tsenderdus Flora kasti, kuid Marin ei ulata pallini.
21:49
Heiti Heli:  Meerits on keskkaitsja rollis. Annab pika palli Flora kasti, Igonen pillab palli maha ning Volkov saab löögile, kuid kohtunik fikseeris vea.
21:50
Heiti Heli: Viimane minut veel minna, kas Kalju suudab värava lüüa?
21:51
Heiti Heli: Ja Flora on võitnud järjekordse raudteederbi. Mäng lõppes 1:0 ning värava lõi Rauno Alliku!
21:52
Heiti Heli:  Mina omalt poolt tänan teid, et olite minuga. Nautige suve, EM-i ja homseid Premium liiga kohtumisi!