Laupäev, 26. juuni 2021
12:48
Külastaja realist kommentaar
Huvitav kas Jürgenson enne õhtuse Itaalia mängu kommenteerimist ka Uggelt eelvaate vms saab ...
12:48
Siim Pulst: Tere päevast! Enne EM-i jätkumist on täna kavas veel üks Premium liiga kohtumine, kui tabeliliider FCI Levadia võtab vastu FC Kuressaaret.
12:49
Siim Pulst: Õigupoolest küll Levadia jäi eile õhtul tabeliliidri kohast ilma, aga omab nüüd võimalust see FC Floralt tagasi võtta.
12:51
Külastaja johhaidii kommentaar
Rinken vilistab ja Remmelkoor kommenteerib. chipsid on valmis!
12:53
Külastaja haavel kommentaar
Mängu freim on puudu
12:53
Siim Pulst:  Võrreldes eeldatavate algkoosseisudega on mõlemas tiimis mõned muudatused: Levadia keskväljalt puudub Ilja Antonov ja teda asendab Mark Oliver Roosnupp, Kuressaare väravas seisab Magnus Karofeldi asemel Kristen Lapa ning väljakule naaseb ründaja Mattias Männilaan, jättes pingile Artjom Jermatšenko.
12:55
Siim Pulst: Tänud tähelepanu juhtimast, nüüd on jooksev pilt ka artiklis olemas ja ülekanne ongi just algamas.
13:01
Siim Pulst:  Kuressaare pani palli mängu!
13:03
Siim Pulst:  Nagu paberile märgitud, nii tegutsebki Silver Alex Kelder täna kaitseliini ees, kus teda on ka paar korda varem sel aastal tipptiimide vastu kasutatud. Pikkade pallide ettemängimisel tõuseb ta siiski kõrgemale, sest neid suunatakse ikka valdavalt tema suunas.
13:04
Külastaja urmar kommentaar
lev onteine varu vv
13:04
Siim Pulst: Aleksandr Kraizmer istub tõesti Levadia pingil.
13:08
Külastaja Oi tere kommentaar
Ulme kui igav mäng Kommentaator ka maru uimane. Kes kommenteerib?
13:14
Külastaja Si kommentaar
Natuke mitte selle mängu kohane, kuid küsiks kas on teada miks Kallaste eilses Flora-Kalju mängus nimekirjas polnud, kas on jälle vigastus tagasi tulnud?
13:15
Külastaja Oiou kommentaar
Elhi ikka üle keskmise halb
13:16
Siim Pulst:  Vabandust, mu klaviatuur otsustas lambist töötamise lõpetada. Jätkan ülekannet võõra arvutiga ja trükkimise kiirus jätab nüüd soovida.
13:16
Siim Pulst:  Kuressaarel oli 8. minutil hea vasturünnak, mis tõi siiski kaasa vaid nurgalöögi.
13:16
Külastaja urmar kommentaar
pakuks et Kallaste pole veel lihtsalt heas vormis, Hussar on parem
13:17
Siim Pulst: Hoiatus  11. minutil teenis Lepistu ka mängu esimese hoiatuse.
13:18
Siim Pulst:  17. minutil lendas Beglarišvili kauglöök napilt mööda. See oli ühtlasi ka kohtumise esimeseks kirja läinud pealelöögiks. Järgnes ka nurgalöök, mis langes aga otsejoones Lapa saagiks.
13:21
Siim Pulst:  20 minutit saab mängitud ja seni on Kure Levadia pidurdamisega küll väga hästi hakkama saanud. Levadia valdab küll 2/3 ajast palli, kuid selle peale midagi ehitada ei suudeta.
13:26
Siim Pulst:  Mõned tsenderdused kasti Levadialt, kuid blokeeritud löögiüritusest enamat ei järgne.
13:28
Siim Pulst:  Kuressaare tuli 26. minutil teravalt vastu ja Laht lõi kasti vasakust küljest etteposti, kus Vallner mõningate raskustega palli kätte sai.
13:29
Siim Pulst:  28. minutil pääses Kirss viielt meetrilt peaga löögile, aga ei tabanud korralikult palli.
13:31
Siim Pulst: Pajnurm proovis ülikaugelt õnne, pommlöök ei hakanud aga langema ja vihises kõrgelt üle.
13:37
Siim Pulst:  No ei saa Levadia täna kuidagi Kuressaare kaitsemüürist läbi! Proovitakse keskelt, äärtelt, läbisöötudega, tsenderdustega, aga teravust ei teki, sest pall ei liigu piisavalt kiiresti.
13:38
Siim Pulst: Nüüd tekib! 37. minutil oli Levadial kasutada teine nurgalöök, mille lõpetuseks ulatus Kirss kolmelt meetrilt Beglarišvili passi ründama, kuid ei suutnud palli raamide vahele suunata.
13:41
Siim Pulst: Värav  JA OLEMAS! Beglarišili 39. minutil peaga. Liivakult tsenderdus ja grusiinilt kümnelt meetrilt täpne löök.
13:45
Siim Pulst:  Poolaja lõpp on saarlaste jaoks raske. Saadi küll ootamatult ka üks 3v3 vasturünnak, aga seda ei suudetud loogiliselt lõpetada. Nurgalöök siiski järgneb.
13:46
Siim Pulst: Hoiatus  Nurgalöögist ei tulnud midagi, Miil võttis vasturünnakut takistades kollase kaardi.
13:46
Siim Pulst: Poolaeg läbi!
13:47
Siim Pulst:  Levadialt üks löök raami ja üks värav, kuid pallivaldamist valitseti võimsalt ning poolaja lõpuks küpsetas see saarlased päris läbi.
14:02
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
14:02
Siim Pulst: Vahetus  Kure vahetas keskkaitsjat: Suvinõmm sisse, Miil välja.
14:04
Külastaja Hm kommentaar
Kas praegune üleminekuaken on Eestis lahti? Kure peaks küll edurivisse tooma täiendusi.
14:05
Siim Pulst: Uusi mängijaid registreerida saab vist juulist, kindel küll pole, aga igatahes on aken kohe avanemas ja küll neid üleminekuuudiseid varsti voolama hakkab.
14:07
Külastaja johhaidii kommentaar
üleminekuaken on suviti juulis
14:08
Siim Pulst:  Paras segadus Levadia kastis audisisseviske järel, kui Kure nõudis vist käegamängu eest penaltit ning Pajunurm ja Lepistu panid seejärel vihaselt rinnad kokku. Kaartidest siiski pääseti.
14:09
Siim Pulst:  53. minutil ohtlik kontra Levadialt. Beglarišili alustas selle ja sai karistusalakaarel palli Agyirilt tagasi, kuid Lapa suutis tema ühepuutelöögi posti kõrvalt tõrjuda.
14:11
Siim Pulst: Värav  2:0! Roosnupp tegi vasakul eeltöö ja söötis otsajoonelt palli tagasi värava ette, kust Kirss selle võrku suskas.
14:13
Siim Pulst:  Ei märganud täpselt, mis hetkel see muudatus tehti, võimalik et juba poolajal, aga Kelder on tõusnud kaitseliini eest oma tavapärasele kohale ründajate taga.
14:14
Siim Pulst:  57. minutil tekitas Kelder ka hea võimaluse, kui Laht pääses vasturünnaku lõpetuseks kastist löögile, aga Vallner tõrjus.
14:14
Külastaja mc kommentaar
Palju Zakal nüüd väravaid on?
14:14
Siim Pulst:  13. värav oli see talle. Jälitajad on 11 peal.
14:16
Külastaja mc kommentaar
Siim mis arvad, kas Sappinen ja Anier vōivad nüüd suvel välismaale siirduda?
14:17
Siim Pulst: Loomulikult. Väravaid löövad ässad lähevad alati hästi kaubaks. Iseasi, kas ja millistel tingimustel on Flora ja Levadia valmis neist loobuma.
14:18
Siim Pulst: Vahetus 62. Amar Yunis Abdallah sisse, Liivak välja.
Vahetus Samal minutil ka Kure: Jermatšenko sisse, Laht välja.
14:18
Siim Pulst:  22-aastane Austraalia passiga ääreründaja saab kirja oma teise Premium liiga kohtumise.
14:18
Külastaja Hm kommentaar
Endiselt ei saa aru mismoodi see Lepiste kapten on. Kapten ei saa käituda nii
14:19
Külastaja urmar kommentaar
levadia loobuks kindlasti oma Anierist
14:19
Siim Pulst:  :) Paidet pidasin silmas muidugi.
14:21
Siim Pulst: Kuressaare muutub üritavamaks ja Levadia muutub selle tulemusel üha ohtlikumaks. Peaaegu iga rohesärkide rünnak lõppeb nüüd pealelöögiga.
14:27
Siim Pulst:  Levadia mängib kassi ja hiirt, kiirustamata kuhugi ja meelitades Kuressaaret kõrgemale, aga kui võetakse suund ette, siis ollakse kohe ka ohtlikud. Saarlased pole juba ammu midagi korda saata suutnud.
14:29
Siim Pulst: Vahetus  73. minutil Levadia teine vahetus: Õigus sisse, Agyiri välja.
Vahetus Kuressaare viimane: Neubauer sisse, Männilaan välja.
14:30
Siim Pulst: Hoiatus  75. minutil Vaštšuk.
14:34
Külastaja Hm kommentaar
Miks Kure endiselt viie kaitsjaga on... rünnakud praktiliselt puuduvad, vahetused, mis tehti, on ka kaitsva suunitlusega...
14:35
Siim Pulst:  No seda 5-3-2 saab teoorias ka väga ründavalt mängida. Küsimus on eelkõige ikka tasemevahes ja selles, et Kuressaarel lihtsalt ei ole terveid ründajaid võtta.
14:35
Siim Pulst:  Penalti Levadiale!
14:36
Siim Pulst: Hoiatus  Neubauer teenis ka kaardi, kui Roosnupu löök tabas tema kätt.
14:36
Siim Pulst: Vahetus  Krstevski sisse, Kirss välja.
14:36
Siim Pulst: Värav  Ja Zaka realiseerib! 80. minutil 3:0 ja mäng on magama pandud.
14:39
Siim Pulst: Hoiatus  Larsen pääses ootamatult kaitsjate eest palliga plehku, aga mängis palli endale liiga kaugele ette ja teenib lõpuks värava asemel hoopis kaardi, sest Vallner jõudis vahele ja Larsen lendas talle sisse.
14:43
Siim Pulst:  Kurel hea võimalus Jermatšenko nurgalöögi järel, kui kaks meest pääsesid värava ees palli ründama, aga lõpuks saatis Suvinõmm selle väravast mööda.
14:44
Siim Pulst:  Kolmeväravalises eduseisus on Levadia jälle lohakaks muutunud. Viimati lasti Kurel tagasi 2:3 peale tulla. Täna saarlastel selle jaoks pigem aega ei jagu.
14:45
Siim Pulst:  Õigus purjetas vasturünnakul diagonaalis läbi karistusala, kuid ei suutnud lõpuks terava nurga alt palli võrku suunata.
14:46
Siim Pulst:  3 lisaminutit.
14:50
Siim Pulst:  Kõik! Kuressaare jäi auväravata, mida nad täna ehk väärinuks. Võitu oli aga vaieldamatult väärt Levadia, kes ei ole sel aastal loovutanud punkte mitte kellelegi peale Flora ja Paide.
14:50
Siim Pulst:  Tänan jälgimast ja head EM-i jätkumist.
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!