Kolmapäev, 30. juuni 2021
19:21
Kasper Elissaar: Tere ja kaunist jalgpalliõhtut! Koosseisud on uudises olemas. Flora poolelt on eelmise mängu sangar Rauno Alliku tõusnud põhikoosseisu ning lükanud sealt välja Sergei Zenjovi. Paide eelmise mängu täht Hadji Drame on samas pingil ning tema asemel algkoosseisus mängukeelu alt vabanenud Sergei Mošnikov.
19:59
Kasper Elissaar: Tervitused nüüd ka Lillekülast!
20:00
Kasper Elissaar: Saan öelda, et tegu on täna selle hooaja seni kõige kehvema korraldusega jalgpallimänguga Eestimaa pinnal. Null eelinfot, aga mingid sepad seisid tee peal ees ega lasknud autoga ligi. Siis kästi kuskile vapsjee kohtadesse minna ja all pressiväravas toimus järjekordne mähkimine. Ei tunne end väga oodatuna sel mängul.
20:00
Kasper Elissaar: AVAVILE!
20:01
Külastaja skeptik kommentaar
Ammu oleks aeg Paidel hakata ka Floralt punkte võtma - äkki isegi 3 ...
20:01
Kasper Elissaar: Paidel juba supervõimalus, aga värava eest ei saadud palli võrku! Flora pääses.
20:01
Külastaja Naudipeer kommentaar
Kas kuskil on mingi inf läbi jooksnud, et millega Mait Toom tegeleb?
20:01
Kasper Elissaar: Mait Toom on hetkel Paide kolmas väravavaht.
20:01
Külastaja ee kommentaar
Saliste ja Luts näol on Paidel seekord vähemalt pingilt kedagi tuua, iseasi kui vormis nad on. Mis seis Kauberiga ka
20:03
Kasper Elissaar: Saliste ja Luts on nüüd natuke saanud treenida, aga kindlasti hea vormi saavutamiseks läheb veel aega.

Kauber taastub endiselt põlvevigastusest. Pisivigastustega on täna eemal Sander Sinilaid ja Raimond Eino. Sinilaid said trauma nädalavahetusel duubli mängus. Einot segab kerge seljamure.
20:03
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Tänast mängu mitte puudutav küsimus, kas see komme, et em ajal ja ka mujal, mängijad lastega väljakule jalutavad hümnideks on eemaldatud koroonareeglitega seoses, või see komme ammusest juba kadunud, alles eile jäi silma :D
20:03
Kasper Elissaar: Koroona ajal kadusid maskotilapsed.
20:04
Kasper Elissaar: Flora sai korneri, aga liiga ohtlikuks ei läinud.
20:07
Kasper Elissaar: Flora teine korner samuti liiga teravaks ei läinud.
20:08
Kasper Elissaar: Yusif söötis nüüd Vassiljevile jala peale, aga Flora poolkaitsja ei saa palli võrku!
20:10
Kasper Elissaar: Kuusk sai Vassiljevi kornerist peaga löögile, aga Aksalu püüdis probleemideta.
20:10
Julgen väita et kui Paide siit täna tulemust ei tee, siis vähemalt teine koht jääb saavutamata
20:13
Kasper Elissaar: Sappinen sai nüüd vastamisi Aksaluga, aga taas väravavaht tasemel. Flora on veidi paremini tänast matši alustanud.
20:14
Kasper Elissaar: Ojamaa ei saanud nüüd paremalt tulnud tsenderdusele jalga korralikult vastu.
20:16
Kasper Elissaar: Sappinen tuli taas, aga Yusif peatas hoo!
20:18
Kasper Elissaar: Alliku vasaku jala löök lähetas palli väga kõrgele ja kaugele väravast.
20:21
Kasper Elissaar: Flora rünnak jooksis väga ludinal, aga Sappineni viimane sööt oli halb.
20:21
Kasper Elissaar: Nüüd sai Paide vasturünnakule, aga Igonen noppis Deabease eest palli.
20:21
Külastaja joptv kommentaar
no esimsed 20 minti paide ei saa üldse pihta mis toimub
20:22
Kasper Elissaar: Aksalu tõi altnurgast Ojamaa löögi ära!
20:24
Kasper Elissaar: Flora mäng on olnud täna ikka väga ladus.
20:24
Pole võimalik mängu vaadata, jälgin bet365 live graafikut, ja pidevalt näitab et Paide kaotab enda väljaku poolel palli ära. On ka nii hull Paidel seis?
20:25
Kasper Elissaar: Paide on umbes kolm korda jõudnud vastase väljakupoolele. Ehk jah.
20:25
Kasper Elissaar: Nüüd aga joogipaus! Pole tegelikult üldse nii soe ja väljak on varjus ka, aga eks kosutus kulub ikka ära.
20:27
Nōnda ei tee Paide Euroopas midagi, tullakse suure pakiga tagasi
20:28
Kasper Elissaar: Eks loos ei soosi niigi Paidet. Slask on kõva vastane!
20:29
Kasper Elissaar: Markus Soomets lööb Flora kuuendast standardist peaga ära!
20:29
Kasper Elissaar: 29. minutil sai Turi eest vabaks joostud ja mõnelt meetrilt. Vassiljevi korner.
20:30
Kasper Elissaar: Värav Värav Kohe 2:0! Vassiljev lööb Aksalu käe alt palli läbi!
20:32
Kasper Elissaar: 31. minutil söötis Yusif palli Flora Ojamaale jalale. Ta otsis läbisööduga Sappineni. Yusif tuli vahele, aga pall lendas tagasi Ojamaale. Sööt keskele nüüd juba Vassiljevile. Rahulik kontroll ja tugev löök läbi väravavahi võrku.
Külastaja Suss kommentaar
Mida istmiku sa teed kaitses sellise lameda söödu üle platsi eikellelegi?
Külastaja Kridu kommentaar
Paide ikka Flora vastu täiesti mõttetu sats, i suudeta peale bussi parkimise midagi.
20:33
Kasper Elissaar: Drame saadeti sooja tegema ja Salistega käivad pingil juba tihedad vestlused.
20:34
Kasper Elissaar: Kordusest tundus, et esimese värava puhul võis ka Palumets see olla, kes Soomets ära kaotas.
20:34
Kasper Elissaar: Henrik Ojamaa tuleb nüüd jälle soologa ja Aksalu hea tõrjega vahel!
20:35
Kasper Elissaar: Hoiatus33. minutil sai Palumets hoiatada ka.
20:36
Kasper Elissaar:  Hoiatus36. minutil võttis Hindrek Ojamaa Flora kontrasse mineku maha.
20:36
Paidele võiks hooaja alguses flora vastu 4kaotust kirja panna, mis ikka aega raisata niisama
20:37
Kasper Elissaar: Hoiatus38. minutil hilineb Frolov olukorda ja Alliku saab korralikult kossi.
20:39
paide lännu ka, 4:0 vähemalt täna
20:40
Kasper Elissaar: Drame on tulemas!
20:41
Kasper Elissaar: Vahetus42. minutil tuleb Palumets ära ja Drame sisse!
20:41
Kasper Elissaar: Zahovaiko võttis Palumetsa enda kõrvale istuma ja selgitab nüüd väga täpselt ära, mida oleks pidanud teisiti tegema.
20:42
Kasper Elissaar: Palumets läheb sellise võrdlemisi nutt kurgus moega riietusruumi poole. Jaagup Luts jooksis talle järele, et võti kaasa anda.
20:43
Külastaja Tõru kommentaar
Hah, nädal tagasi vinguti Tammeka kallal, kui nad Floralt 3-0 said. Fakt on, et Flora tõmbab igale meeskonnale see hooaeg 3-0 ka ilma pingutamata
20:45
Kasper Elissaar: Kaks üleminutit!
20:46
Kasper Elissaar: Drame tsenderdus lendas üle värava.
20:47
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud Flora 2:0 eduseisuga! Täiesti teenitud seis. Paide on väga hambutu täna olnud.
20:47
Paide fännina olen väga pettunud, nii halba Paidet pole tükk aega näinud. Teist poolaega isegi ei hakka vaatama.
20:50
Kasper Elissaar: "Selliseid muretekitavaid asju on sedavõrd palju, et peame valima, millega praegu täpselt tegeleda," ütles Erki Kesküla ETV2 stuudios.
20:50
Külastaja Oeh kommentaar
Väga mõru pill vaja nüüd Palumetsal alla neelata...
20:50
Külastaja R kommentaar
Kui ma ei eksi, siis neil päevil peaks Kristofer Pihti laenuleping läbi saama. On teada, et mis temaga plaan edasi on?
20:50
Kasper Elissaar: Ilmselt homme kuuleme lähemalt.
20:54
Külastaja Ma loodan kommentaar
Et teine poolaeg pigistab paide parima, sest kui see poolaeg ka nüüd ei õnnestu, siis on väga kahju Poolaga mängu vaatama üldse hakata. Jusif on see hooaeg kehva..
21:01
Siin ju teised on ette näidanud, kuidas Floraga mängida, pidev ja agressiivne press, ei lase üldse ehitada. Paide samal ajal 10 mehega bussi parkimas lihtsalt kaitses ja no see söödutäpsus... Ma ei mõista mida seal Tehvandil tehti nädal aega. Kokkumäng on täielik 0, üksteist üldse ei mõisteta, nagu paar korda aastas mängitaks koos ainult.
21:02
Kasper Elissaar: VahetusFlora vahetab: enne korraliku obaduse saanud Alliku tuleb ära ja Zenjov tema asemel sisse.
21:03
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
21:03
vaene paide, sellise mänguga tuleb poola satsi vastu kahe mängu kokkuvõttes väga õhepoolne korvpalliskoor
21:05
Külastaja virrvarr kommentaar
Kasper kuidas nende eurorahadega on, kui jääd see hooaeg liigas 3daks, siis vaja karikas võita muidu aamen? Mõtlen, siis just Paide seisukohast, Leva tundub ka korralikus hoos olevat
21:07
Kasper Elissaar: Kolm eurokohta on Eestil. Võitja saab Meistrite liigasse, hõbe Konverentsiliigasse ning karikavõitja samuti Konverentsiliigasse. Kui karika võidab emb-kumb liiga kahest esimesest, saab viimase eurokoha endale Premium liiga kolmas. Aga üle kolme klubi Euroopasse ei saa.

Päris rahata ei jää aga keegi, sest EJL on loonud solidaarsusmehhanismid klubidele, kes eurosarjast välja jäävad. Näiteks tänavu naudib Kalju seda privileegi koos teiste väikeklubidega.
21:07
Keegi julgeb kahe mängu skoori Poolaga ka siia ära mainida juba?
21:09
Kasper Elissaar: Paide on nüüd teisele poolajale tulnud väheke parema hingamisega.
21:09
Aitäh selle põhjaliku selgituse eest Kasper!
21:11
Kasper Elissaar: Hindrek Ojamaa terav tsenderdus põhjustas natuke elevust, aga Igonen oli jaol.
21:13
Kasper Elissaar: Siim Luts on Paide poole pealt sisse tulemas.
21:14
Kasper, kas on juba mingi lubadus välja ka mõeldud kui Inglismaa EMi võidab? Sa ju lubasid, et ei tule. Igaksjuhuks vms.
21:15
Kasper Elissaar: Ei tunne praegu vajadust sellele mõelda.
21:15
Kasper Elissaar: Vahetus59. minutil tuleb kahvatult esinenud Deabeas ära ja Luts sisse.
21:18
Kasper Elissaar: Lutsult terav pall värava ette, aga Flora kaitsjad vahel.
21:18
Kasper Elissaar: Paide on palju paremini palliga mängus sees, aga teravusi napib endiselt.
21:18
Kasper Elissaar: Lutsu sööt lendas nüüd rikošetiga Igoneni kätte.
21:19
Kasper Elissaar: Luts ehitas nüüd väga hea momendi, aga Drame löök lendas lõpuks üle värava. Luts on toonud täiesti uue hingamise.
21:20
Kasper Elissaar: Kesküla on praegu Paide pingi jääres püsti ja väga häälekalt juhendamas. Zahovaiko jälgib eemalt. Nii juba mitu minutit.
21:21
Kasper Elissaar: Tur tulistas nüüd, aga napilt üle!
21:21
Kasper Elissaar: Flora ei ole ise saanud enam rünnakule.
21:21
Külastaja r kommentaar
kas mängu otse ka näeb?
21:21
21:21
Kasper Elissaar: Eesti televisiooni teiselt kanalilt.
21:22
mina kiidan
21:22
Kasper Elissaar: Paide pressing on teisel poolajal kõrgem ja agressiivsem.
21:23
Kasper Elissaar: VäravFloral pole palju vaja! Paide ründab, Flora lööb! Vassiljev vedas satsi rünnakule, äärevahetus vasakule. Sealt sööt Millerile jooksule, joone pealt sööt värava ette ja Sappinen võrku. 3:0!
21:24
Kasper Elissaar: 66. minutil see värav sündis. Kostja kogus Flora kokku ühte ringi, et mingid põhitõed veel omadele meelde tuletada. Ilmselt, et jalga lõdvaks ei lastaks.
21:25
Kasper Elissaar: Uuesti joogipaus. Esimesel poolajal läks selle järel Flora mäng käima.
21:26
Kasper Elissaar: Nüüd ei öelnud Zahovaiko midagi. Jälgis eemalt. Kesküla ei käinud ka rääkimas. Paide mehed ainult jõid. Zelinski ja Veis olid mängijatele lähemal.
21:28
Külastaja junn kommentaar
Paidet ootab euromängus küll kindel lutt!
21:29
Kasper Elissaar: Vahetus73. minutil tuleb Vassiljev puhkama ja Välja sisse.
21:33
Kasper Elissaar: Paide sai nüüd löögile, aga mööda.
21:33
Kasper Elissaar: Henni kehakeel on teisel poolajal olnud väga rahulolematu moega.
21:34
Külastaja asd123 kommentaar
Kõrvalistel teemadel: Sancho Manchester Unitedisse tehakse kohe avalikuks, viimased pool tundi sellest juba väga kindlas kõneviisis räägitud, sh. Rio Ferdinand on edu soovinud
21:35
Kasper Elissaar: Vahetus79. minutil lõpeb Saliste vigastuspaus. Mošnikov ära.
21:36
Kasper Elissaar: Henrik Ojamaa tegi kasti taga konksu ja lõi palli üle värava!
21:36
Kasper Elissaar: Vahetus80. minutil Ojamaa puhkama ja Poom sisse. Nüüd mõlemal vahetused tehtud.
21:37
Kasper Elissaar: Saliste mängutulekuga sai Tur paremaks ääreründajaks vasakkaitsja kohalt. Drame liikus keskele.
21:38
Kasper Elissaar: Poomi tulek nihutas Milleri äärele.
21:38
Kasper Elissaar: Nüüd on Flora pallivaldamise enda kätte võtnud.
21:39
Kasper Elissaar: Lilander lõi jala palli alt läbi.
21:41
Külastaja Kia kommentaar
Järgmise nädala algaval euromängude hooajal juba võõrsilvärava reegel ei kehti enam?
21:41
Kasper Elissaar: Täpselt nii. Võõrsil värava reegel on nüüd möödanik!
21:42
Kasper Elissaar: Salistelt hea kross kasti. Tur maadles seal kaitsjatega ja kukutati. PENALTI!
21:42
Rõõm kuulda!
21:42
Kasper Elissaar: VäravAnier lööb 86. minutil penaltist 1:3! Pall paremasse alla nurka, Igonen teisele poole.
21:44
Kasper Elissaar: Penaltivea tegi Kuusk, kes kukkus Turile selga.
21:44
Kasper Elissaar: Värav88. minutil ANIER KAKS!
21:46
Kasper Elissaar: Taas Saliste tsenderdus, Anier jooksis Lilanderi pealt maha ja viiekasti joonelt löök otse õhust võrku! 2:3 Paide poolt vaadatuna.
21:47
Kasper Elissaar: Hoiatus89. minutil sai Zenjov kollase ka.
21:47
Haha, ei ole võimalik :D
21:47
Kasper Elissaar: Neli üleminutit!
21:47
Külastaja Mihkel kommentaar
Mis täna esiliigas toimus, Pärnu-Nõmme United mängus? Mitu punast kaarti täiesti mängu lõpus. Kas kaklus?
21:47
Kasper Elissaar: Ei oska praegu öelda.
21:49
Kasper Elissaar: HoiatusRauno Sappinen saab kaardi. Astus Salistele jalale.
21:50
Kasper Elissaar: Frolov teenib veel karistuslöögi. Paide viib jõud ette. Viimased sekundid.
21:51
Kasper Elissaar: HoiatusVälja saab distantsi varastamise eest kaardi!
21:51
Kasper Elissaar: VäravANDRE FROLOV!!!! 3:3!
21:52
Kasper Elissaar: Ei olnud Frolov! Vist oli Ojamaa, kes sai Anieri söödule jala vastu!
Külastaja Calmiz kommentaar
Mingid mehed on hoolega EM'i vaadanud - nüüd hakkabki nii olema, viimastel sekunditel pannakse see 3:3 ikka ära :D