Kolmapäev, 7. juuli 2021
21:34
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Pool tundi, isegi natuke vähem, on jäänud teise poolfinaali alguseni. Kõigi lemmik Taani ja veidi vähemate lemmik Inglismaa. Itaalia juba ootab.
21:39
Kristjan Jaak Kangur: Kumbki peatreener täna ei üllata. Inglastel on Bukayo Saka tagasi ja Jadon Sancho pingil, täna pole koosseisu üldse mahtunud Dominic Calvert-Lewin ja Ben Chilwell. Taanlased lähevad täpselt samamoodi nagu veerandfinaalis tšehhidega.
21:39
Külastaja Mõrutablett kommentaar
Miks ei lubata Taani ränne staadionile? Kas kunagi varem on jalgpallis sellist rämedat ühe tiimi soosimist ja finaali vedamist nähtud? Kas UEFA saab rakendada mingeid sanktsioone?, kuna enne turniiri algust oli ju lubatud ausad finaalmängud?
21:40
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Go Taani!
21:40
Kristjan Jaak Kangur: Ma nüüd Taani fännide puudumist päris Inglismaa finaali vedamisega ei võrdsustaks, aga jah, see on tõsi, et inglaste käitumine liiga aus ei ole.
21:40
Külastaja Krudu kommentaar
Kas täna on sul selline tunne, et Süda ütleb Taani, aga mõistus Inglismaa?
21:41
Kristjan Jaak Kangur: Umbes-täpselt nii, jah. Isiklikult on selge, et ükskõik kumb siit paarist finaali jõuab, sellele ka pöialt hoian.
21:41
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
No vähemalt Brych ei vilista jälle... ma mõtlesin juba korra, et teisi vilemehi ei lastudki Londonisse
21:43
Külastaja Mõrutablett kommentaar
Staadionile ei lubata ju vaktsineeritud Taani fänne. Mis selle süsti mõte üldse on, kui jalgpalli ja rahus vaadata ei tohi?
21:44
Kristjan Jaak Kangur: Jah, kõik õige, nõmedus kuubis. Aga finaali peab Inglismaa ikkagi kõige selle abil jõudma, mis väljakul ära tehakse.
21:45
Kristjan Jaak Kangur: Inglismaa on Wembleyl viimasel ajal suurepäraselt mänginud. Üks väheseid erandeid oli ... just-just. Taani vastu.
21:45
Külastaja Moepolitsei kommentaar
Whyyy me peame saadikujuttu kuulama enne suurt poolfinaali - midagi paremat mängust pole rääkida? Selline jutt oleks pidanud jääma alagrupimängude vahepalaks
21:45
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Loen ja imestan, Paide homseks euromänguks oli pressikonverentsil kohal eesti poole pealt ainult soccernet?... Klavan tagasi Eestis, euromäng, Poola suurklubi vastu ja 0 fooks given...Häbi eesti meedia.
21:46
Kristjan Jaak Kangur: Julgen arvata, et oleks see pressikonverents Tallinnas olnud, olnuks ka rohkem meediat kohal. Eks ta näitab paraku natuke seda, mis positsioonis Eestis jalgpall praegu on.
21:47
Kristjan Jaak Kangur: Inglased püüdsid vahepeal head tuju hoida. Üsna hästi tuli välja ka. Nii et see säuts on rohkem pildi, mitte teksti pärast.
21:49
Kristjan Jaak Kangur: Ja Taani poole pealt selline meeleolupilt. Ei tea, kas alates esmaspäevast saavad Peter ja Kasper selle peale kivi-paber-käärid teha, kumma EM-karikas on ilusam?
21:49
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Kas meediaväljaannetel mitte ei ole ajakirjanikud ju üle eesti laiali ikkagi? Või see selline üritus ja koht, kuhu peaks saatma ainult spetsiaalse spordiajakirjaniku?
21:51
Kristjan Jaak Kangur: No ütleme nii jah, et Pärnu Postimees või Järva Teataja võinuks ju olla. Aga pole ka meie asi kolleege kritiseerida. Slava Zahovaiko kasutas muidugi võimaluse meeskonda motiveerida väga osavalt ära, selline natuke mourinholik lüke.
21:52
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Pohlak täna kommenteerib mängu ka, tean paljusid kes kanalit reaalselt vahetavad sellepärast :D
21:56
Külastaja Moepolitsei kommentaar
Eks siin eesti spordiajakirjanike pigem vähe, saata ajakirjanik eraldi Pärnusse 2 päevaks Konverentsi liiga eelvooru mängu jaoks, kus on suur sanss, et kukutakse koheselt välja…siis toimetuste juhid ei näe kulul mõtet. Levadial oli täna Tallinnas pressikonverents ja ma arvan, et seal oli rohkem rahvast kohal.
21:56
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Ma ei ole eilse Flora mängu kõiki järelkajasid jõudnud lugeda aga Kasper oma luup peale loos mainis, kui halvas seisus väljak selle võimlemispeo pärast oli, kas sellest on veel räägitud kuskil, et kas keegi kuskil kellegi peale pahane ka? Kas Flora ise kurtis sellel teemal midagi või kas Levadia on midagi öelnud, nemad peavad ka seal homme madistama.
21:56
Kristjan Jaak Kangur: Tegelikult ei olnud häda suurt midagi, Märten Kuusk ütles pärast mängu ka, et tip-top.
21:57
Kristjan Jaak Kangur: Aga nüüd EM-i lainele. Hümnid kõlavad!
21:58
Kristjan Jaak Kangur: God Save The Queen ei ole kindlasti päris Itaalia hümni mõõtu. Aga kui rahvast täis Wembley laulab ... ei ole viga!
21:58
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Loodetavasti täna saab rohkem siin mängust chatida kui muust tilulilust aga eks need lõpumängud ikkagi tavaliselt suht kinnised kahjuks on.
21:59
Kristjan Jaak Kangur: Taani saab enne avavilet inglastelt Erikseni nime-numbriga ja autogrammidega särgi. Ilusad žestid.
22:00
Külastaja eika kommentaar
Eks need Eesti klubide pressikad pahatihti sellised... natuke igavad. Mõned stamplaused ja ümar keerutamine, mis mõne minutiga läbi. Vast seegi üks põhjus, miks paljud ei hakanud selleks Tallinn-Pärnu-Tallinn trippi ette võtma.
22:00
Kristjan Jaak Kangur: Insigne Uber toob jälle kohtunikule palli kohale ja kohe saab minema hakata!
22:00
Kristjan Jaak Kangur: Pall mängus!
22:02
Kristjan Jaak Kangur: Shaw teeb juba Stryger Larsenile küljejoone juures haiget. Õnneks ei midagi hullu.
22:03
Kristjan Jaak Kangur: Inglased nõuavad tagasisöötu Schmeichelile ja vabalööki, Makkelie on teist meelt. Taani on nüüd paar korda oma poolel palli kaotanud, see on ohtlik.
22:06
Kristjan Jaak Kangur: Terav sööt paremalt äärelt värava alla, Sterling napilt ei jõua!
22:07
Kristjan Jaak Kangur:
Kui Kane täna ei tee, siis tribüünilt on üks sama numbriga mees veel võtta:
22:08
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
neli taani kaitsjat jooksis koos sterlinguga liinis tagasi kaitsma ja värava ette välja saatis sterlingut lõpuks ainult 1 taani kaitsja, nii jätkates küll finaali ei jõuta, lõpuni tuleb ikka joosta need olukorrad
22:08
Külastaja KaKa kommentaar
Kas Makkelie ei ole mitte see kohtunik, kes turniiri avamängus oli täielik fopaa ja kaos? Kuidas talle on selline oluline mäng lubatud??
22:10
Kristjan Jaak Kangur: Damsgaard pääseb jooksu, aga Walker jõuab järele ja blokeerib ründaja kindlalt ära.
22:10
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
ennustan et kuipers saab finaali
22:12
Kristjan Jaak Kangur: Mount mängib Sakaga seina, jõuab ise karistusalasse välja, aga laseb viimase puute pikaks. Siiski nurgalöök, mängu esimene!
22:13
Kristjan Jaak Kangur: Ei tule midagi, Phillips kaotab palli ja Taani proovib kontrasse tulla, kuid ei õnnestu. Hoopis Sterling pääseb löögile, ent keskele ja nõrgalt. Schmeichel püüab.
22:13
Külastaja H kommentaar
Hea paar. Mõlemad sümpaatsed meeskonnad. Loodavasti siit ka EM võitja tuleb.
22:13
Külastaja Helar kommentaar
Oi kuidas ma tahan, et täna taanlased võidaks. Enne EMi väga suur fänn polnud ja noorusajast meelde jäänud vaid Schmeichel ja Laudrupid. Kuid nagu kunagi Island.. siis nüüd Taani on väga sümpaatseks saanud ( ja mitte ainult Erikseni juhtumi pärast ). Täna hoian hea meelega Taanile pöialt ja otsin homseks oma vanakooli Select palli välja ning lähen homme mängima. Vanade aegade mälestuseks ja uute aegade valguses.. Go Taani :)
22:15
Kristjan Jaak Kangur: Kane proovib karistusala tagant pöördelt, aga taevasse. Ruumi iseenesset tekkis, Taani ei ole seda mängu üleliia hästi alustanud. 15 minutit saab kohe mängitud.
22:16
Kristjan Jaak Kangur: Selle peale võidetakse kohe hästi pall, aga Höjbjerg lööb otse Pickfordile sülle. Pickford eksib palli mängu pannes ja Braithwaite lööb, nurgalöök nüüd Taanile!
22:16
Külastaja Alek kommentaar
Tere ka minu poolt!
22:16
Kristjan Jaak Kangur: Tere, Alek!
22:16
Külastaja Alek kommentaar
et te teaksite, taani võidab 3:1 (2:0).
22:17
Kristjan Jaak Kangur: Hea nurgalöök, kuid Pickford tuleb ja lööb palli rusikatega minema! Jätkuolukorras teeb Stryger vea.
22:20
Kristjan Jaak Kangur: Veider olukord: taanlaste karistuslöök lendab kõrge kaarega üle karistusala ja kõik jäävad justkui vaatama, mis nüüd saab. Saab see, et pall jääb mängu, aga lõpuks ikkagi inglastele.
22:21
Külastaja H kommentaar
Sterling on terav. Jääb vabaks päris tihti.
22:22
Kristjan Jaak Kangur: See kena mängueelne moment ka pildis:
22:23
Kristjan Jaak Kangur: Inglismaa alustas teravamalt, aga nüüd on Taani kenasti mängu sisse saanud ja valdab samuti veidi pikemalt palli.
22:25
Kristjan Jaak Kangur: Vahetatakse valesööte, lõpuks saab Damsgaard ristnurka otsida ja krutib mööda, aga päris napilt!
22:25
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Ma mäletan, et ka minu lemmik oli kunagi Taani, küll aga teisel põhjusel. Mäletan, et mingis vanas fifa mängus lõin Tomassoniga täiesti ulmelise värava, mida aastaid veel meenutati mul sõprusringkonnas ja sellest sai alguse ka mu Tomassoni fännamine päris palliplatsil ja koos sellega muidugi ka Taani toetamine aga üsnapea ikkagi armusin Bayernisse ja Saksa koondisesse ja seda siiani.
22:27
Kristjan Jaak Kangur: Saka võitleb nelja taanlase vahelt karistuslöögi välja. Mount tõstab Maguire'i pea peale, kuid Kjaer võidab õhuduelli.
22:28
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd tõmbab Mount Dolbergi maha ning Taanil karistuslöök. Veidi kaugel, et otse peale proovida, aga ohtlik siiski.
22:29
Kristjan Jaak Kangur: Taani saab lähemale tulla, sest palli peale jooksmiseks valmistuvas pundis tõmbab Shaw Christenseni maha. Siit võiks juba pelae ka lüüa.
22:30
Kristjan Jaak Kangur: Värav  DAMSGAARD JA INGLISMAA NULLID ON NULLITUD!!!
22:31
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
22:31
Külastaja virrvarr kommentaar
SIUKE MUSTIKAS
22:31
Külastaja ee kommentaar
Pickfordile kõrvade vahele
22:31
Kristjan Jaak Kangur: Läheb Pickfordi kraesse küll!!! Üle müüri ja lati alla, korralik löök, aga üsna keskele!
22:33
Külastaja apoc kommentaar
Esimene värav trahvilöögist see EM.. Ja milline..
22:33
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
selle emi esimene karistusest löödud värav?
22:33
Kristjan Jaak Kangur: Peaks olema esimene küll, jah.
22:33
Külastaja Gg kommentaar
Selle laulu võib vist ymber nimetada, “it’s NOT coming home (again) 😊
22:33
Kristjan Jaak Kangur: Noh, natuke on veel mängida ka. Aga inglaste mäng ei ole seni liiga veenev küll olnud.
22:33
Kristjan Jaak Kangur: Pickford eksib JÄLLE, aga seekord ei suuda Taani seda ära kasutada.
22:34
Külastaja Porr kommentaar
Inglased tahavad et var üle vaataks 🤣
22:34
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
ma loodan et taani nüüd eilset itaaliat ei tee, et bussi jääb ainult parkima
22:34
Kristjan Jaak Kangur: See oleks ilmselt suurim viga tõesti. Aga vast ei hakata juba poole tunni järel niimoodi minema.
22:35
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd võtab Delaney Kane'i maha ja inglastel sisuliselt samasugusest kohast karistuslöök, kust taanlased ära panid.
22:35
Külastaja apoc kommentaar
Ja äkki kohe vastu?
22:36
Külastaja Gg kommentaar
Aga Itaalia võitis ju eile 😀 (kahjuks)
22:36
Kristjan Jaak Kangur: Sterling läheb lööma - müüri!
22:38
Kristjan Jaak Kangur: Taanilt väga lubav vasturünnak, aga viimane sööt äärelt ebaõnnestub ja lendab üle kõigi oma meeste! Raami läinud löögid seni 2:1 Taanile, löögid kokku 4:3.
22:38
Kristjan Jaak Kangur: KASPER SCHMEICHEL!!! Sterling saab viielt meetrilt lüüa, aga sisse ei saa!
22:38
Külastaja KaKa kommentaar
Nalja olete kuulnud? Inglismaa jalgpall :)
22:38
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
aaarrgghhhh see viimane tõste krt, nii mammu kiirrünnak oli, kõik need stopid ja söödud, muah
22:39
Kristjan Jaak Kangur: Värav  AGA NÜÜD ON IKKA 1:1!!! Saka lükkab paremalt värava ette ja sealt enam eksida ei saa!
22:40
Kristjan Jaak Kangur: Kane algatab supersööduga liini taha Sakale, sealt tuleb värava ette ja see on hoopis Kjaer, kes Sterlingu eest omale lükkab! Ega seal muud teha ei olnud ka, kui meeleheitlikult libistada.
22:40
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
krdi head jalkat näeb täna, vähemalt seni
22:40
Külastaja virrvarr kommentaar
uhhhhhhh
22:41
Kristjan Jaak Kangur: Meeldetuletus, et tõesti, Damsgaardi värav oli esimene sel turniiril, mis löödi otse karistuslöögist.
22:42
Külastaja Moepolitsei kommentaar
Milline pass Kaneilt Sakale….uhhhh oleks Kane vaid kuskil mujal kui Spurisis
22:42
Külastaja Keitsik kommentaar
Noo väga vastik ja ebameeldiv on kuulata Tiisleri ja Pohlaku kommentaare. Nii ühepoolne kogu see värk
22:42
Kristjan Jaak Kangur: Taani on jalgpalli mõistes väike nagu meiegi ja nende poolt olemist ei saa ju küll pahaks panna?
22:44
Külastaja virrvarr kommentaar
nõus Kristjaniga!
22:44
Külastaja ee kommentaar
Telekommentaator võiks ikka neutraalne olla, natukenegi.
22:44
Külastaja Moepolitsei kommentaar
To Keitsik..eile ja kogu turniir on üks suuur Itaalia ülistamine olnud - nagu oleks Itaalia rahvusringhääling, rõve kuulata
22:44
Kristjan Jaak Kangur: Maguire kasti taga palliga ja rahvas soovitab ise pealelööki proovida, aga lükatakse söötu edasi.
22:44
Külastaja Gg kommentaar
Mina kyll pahaks ei pane!
22:44
Külastaja virrvarr kommentaar
Kane ehitavas rollis täna või mulle tundub lihtsalt?
22:45
Kristjan Jaak Kangur: Ta liigub tihti madalamale ja seob mängu, selles mõttes pole üllatav. Täna on pall talle rohkem jõudnud kui mõnes varasemas mängus ja taanlased on sellega natuke hädas olnud.
22:45
Külastaja H kommentaar
Pohlak, palun tee nii, et tuleks penaltid.
22:45
Külastaja Solveig kommentaar
Järjekordne omavärav, no lihtsalt uskumatu kuidas nii palju omaväravaid. Juba üheteiskümnes omavärav
22:46
Kristjan Jaak Kangur: Esimene poolaeg läbi! 1:1 tablool ja pigem on see ka õiglane tulemus. Kohati üsna kinnine, aga samas põnev mäng. Jääme teist poolaega ootama!
22:56
Külastaja virrvarr kommentaar
ahso, tundub, jah et kuidagi rohkem pildis kui varasemalt
22:56
Külastaja Keitsik kommentaar
Ma ikka pidasin silmas seda kuidas Inglismaa fännid kommenteerivad antud mängu
22:56
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Vahet ei ole kes ja kus ja mida kommenteerib, alati on keegi kellegi poolt natuke rohkem, sa ei saa ikkagi otse-eetris nii võlts olla, et üldse emotsiooni välja ei näita, siis oleks seda veel kohutavam kuulata. Ei ole olemas kommentaatorit, kes suudaks olla alati täiesti 100% neutraalne, mingil hetkel mingi asi ikka kaalub kaalukausi alati ühele poole ja päris nii ikka olnud ei ole, et ühele elatakse palju kaasa ja teisele üldse mitte
22:56
Külastaja H kommentaar
Braithwaite otsustab ära nüüd.
22:56
Külastaja ee kommentaar
No ega seal poleks muud olnud, kas üritad palli mängida ja riskid omaväravaga, või lased sterlingul endal lüüa
22:57
Kristjan Jaak Kangur: Ekspertide sõna ka natuke sekka:
23:01
Kristjan Jaak Kangur: Läks jälle! Vahetusteta.
23:01
Külastaja suits kommentaar
Nojah, Taani on väike riik nagu meiegi, kuid Holland on tõeline jalgpalli suurriik. Suurturniiride võite on neil aga samapalju. Lihtsalt üks mõte.
23:01
Külastaja Dan kommentaar
Pickford on üks ülehinnatumaid väravavahte maailmas
23:01
Külastaja Bussijuht kommentaar
Mäng on alanud - avastad, et ühel saidil ootab 10€ tasuta panus - kasutad selle turul "1. poolaeg môlemad skoorivad @11 kui mängust möödas 10-15 min - vaatad poolaja skoori ja BOOM - 100€ nagu maast leitud,
23:02
Kristjan Jaak Kangur: Sterling proovib kohe jooksu pääseda, aga Schmeichel tuleb vastu.
23:03
Kristjan Jaak Kangur: Sel turniiril on endale palju löödud, aga ootamatul kombel on EM-i ajaloos tegu esimese korraga, kui inglased vastaste sellisest vääratusest kasu lõikavad.
23:03
Külastaja Dan kommentaar
Kristjan Jaak, sa vaatad palju premier league'i. Kumba eelistaksid oma väravat kaitsma - Pickford või Schmeichel ?
23:04
Kristjan Jaak Kangur: Schmeichel. Eksib vahel ka, aga päästab kõvasti rohkem. Mulle isiklikult ei meeldi Pickfordi juures nii mõnelegi väravavahile omane "võltsenesekindlus" ehk talle meeldib jubedalt näidata, kuidas tal on kõik kontrolli all.
23:05
Kristjan Jaak Kangur: Vestergaard teeb äärel Sakale vea ja inglastel järjekordne karistuslöök.
23:06
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Maguire läheb palli peale ja saab kollase. Ise on küll väga kuri, aga kordus näitab, et küünarnukk oli ohtlikult ees küll. Mängu esimene kaart. Kjaer sai päris valusa paugu, teda tohterdatakse siiamaani.
23:07
Kristjan Jaak Kangur: Kjaer võtab ka siiski õnneks jalad alla. Kõrv on küll sama punane nagu särk seljas, aga mängimist see ei sega.
23:08
Kristjan Jaak Kangur: Dolbergilt terav löök alla nurka ja nüüd Pickfordilt hea tõrje! Aga enne oli ka suluseis, lipp tõusis tavapäraselt hilja.
23:09
Kristjan Jaak Kangur: Inglaste seni kiita saanud keskväljaduo tegi avapoolajal sellised ootamatud numbrid. Näitab, kui tubli Taani oli!
23:10
Kristjan Jaak Kangur: Pickford lööb tsenderduse rusikatega minema. Aga inglastel on nüüd oma poolel palli hoidmisega raskusi.
23:10
Külastaja virrvarr kommentaar
pickford mängib põhjusega evertonis
23:10
Kristjan Jaak Kangur: Kane lükatakse äärel pikali ja inglastele järjekordne karistuslöök. Maehle kasutas natuke liiga agaralt käsi.
23:11
Kristjan Jaak Kangur: JÄLLE SCHMEICHEL!!! Seekord saab Maguire ilma käte abita end löögile mängitud, pall on teel posti kõrvale, aga sealt toob Schmeichel sõrmeotstega välja!
23:12
Kristjan Jaak Kangur: Kui avapoolajal sai veel rääkida, et pigem jättis Sterling löömata, siis nüüd oli lihtsalt suurepärane tõrje.
23:12
Külastaja virrvarr kommentaar
schmeichel i - m - e - l - i - n - e
23:12
Kristjan Jaak Kangur: Braithwaite teenib nüüd Taanile nurgalöögi, neile on see mängus alles teine.
23:14
Kristjan Jaak Kangur: Selline tähelepanek. Peab nõustuma!
23:14
Külastaja Dan kommentaar
Isiklikult näen palju suuremat potensiaali Dean Hendersonil, juhul kui temast saab Unitedi no1. Samas Southgate on näidanud, et sa võid Leedsis mängida, aga kui alati mängid, oled ka koondises edu seisus. Seega Henderson võib ka Sheffield Unitedi tagasi minnes saada koondise esikindaks. Pickford veab veel koondist olulisel hetkel alt, pange tähele.
23:14
Kristjan Jaak Kangur: Dolberg saab pöörata ja lüüa, kuid Pickfordile lihtne pall.
23:16
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd käib pall ohtlikult Taani värava eest läbi! Shaw madal sööt värava ette võtab Höjbjergi jalast rikošeti ja läheb lõpuks nurgalöögiks. Sealt midagi ohtlikku ei tule, aga ilmselt oli see inglaste parim rünnak teisel poolajal.
23:17
Kristjan Jaak Kangur: Niivõrd kuivõrd seda Schmeicheli tõrjet saab seisva pildiga kokku võtta, aga:
23:18
Kristjan Jaak Kangur: Mount pääseb peaaegu Schmeicheliga silmitsi, aga kaitsjad jõuavad juurde.
23:18
Kristjan Jaak Kangur: Poolaja alguses oli Taani periood, nüüd saab jällegi Inglismaa söötu lükata.
23:20
Kristjan Jaak Kangur: Sterling ja Saka püüavad kokku mängida, siis saab Mount healt positsioonilt lüüa, kuid löök jääb pehmeks ja Schmeichel püüab suurema vaevata.
23:20
Külastaja Dan kommentaar
Sampdorias on unelmate ajad - eile pääses koondis finaali, täna hõõrutakse käsi kokku - Damsgaardi eest kasseeritakse ikka magus summa, tõenäoliselt mingi Evertoni või Aston Villa suguselt satsilt
23:22
Kristjan Jaak Kangur: Taani tahab nüüd teha lausa kolme vahetust, aga esialgu ei tee lõpuks ühtegi. Christenseni niigi juba teibitud reit seoti veel rohkem kinni.
23:22
Külastaja Moepolitsei kommentaar
Òelge keegi pohlakule et mängiti see otsajoone olukord lõpuni - Taanlased lõid palli üle värava.
23:23
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetus Vahetus Nii, nüüd lõpuks need vahetused. Strygeri asemele Wass, Damsgaardi asemele Poulsen ja Dolbergi asemele Nörgaard.
23:23
Külastaja Moepolitsei kommentaar
Mis pull seal toimub? 3 minti lihtsalt mâng seisis
23:24
Kristjan Jaak Kangur: Christensen istus maas ja lasi end tohterdada, sellest vist oli ka paus.
23:24
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Inglaste avavahetus ka, publiku suurel nõudmisel ja juubeldamisel. Grealish tuleb Saka asemele.
23:26
Kristjan Jaak Kangur: Taanlaste karistuslöögi lööb Stones küljeauti. Jäänud veel 20 minutit, aga kas ka mängu lõpuni?
23:28
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Grealish hakakb kohe tegema, Wass jookseb ta pikali ja saab esimese taanlasena kollase kaardi.
23:29
Kristjan Jaak Kangur: Mounti tsenderdus kerib nii ohtlikult lati alla, et Schmeichel lükkab nurgalöögiks.
23:29
Kristjan Jaak Kangur: Sterling saab kastis löögile, aga blokeeritakse!
23:30
Kristjan Jaak Kangur: Kane karistusalas pikali ja valged särgid nõuavad penaltit!
23:30
Kristjan Jaak Kangur: VAR vaatab ja ei ole! Makkeli algne otsus jääb jõusse. Pigem lõi tõesti ise vastu kaitsja jalga.
23:30
Külastaja H kommentaar
Braithwaite järgmine hooaeg Barca esiründaja.
23:31
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
õige otsus var-ilt, siin küll pennut polnud
23:34
Kristjan Jaak Kangur: Christensen võtab Maguire'i söödu akrobaatilise hüppega vahelt, aga teeb jälle endale liiga. Meenutame, et alles teda lapiti. Vist ongi vahetus?
23:34
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Tulebki Joachim Andersen, Christenseni mäng saab sellega läbi.
23:35
Külastaja karl kommentaar
Loodetavasti Pohlakut enam kommenteerima ei lasta
23:36
Kristjan Jaak Kangur: Grealish võetakse jälle maha, aga Makkelie laseb mängida. Phillipsilt tuleb kauglöök, mis keerab siiski mööda.
23:37
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
sel em-il enam pohlakut ei kuule aga edaspidi pigem kindlasti, ta ikka kümnendeid juba err-i eetrites käinud ja ka soccernetis kommib vahel kuressaare mänge :D
23:38
Kristjan Jaak Kangur: Delaney teeb vea vilistamise järel kohtuniku peale nii kurja häält, et Makkelie tahab natuke juttu rääkida. Shaw karistuslöök leiab Stonesi, kuid keskkaitsja suunab mitu-mitu meetrit mööda. Alla kümne minuti jäänud, kuigi lisaminuteid tuleb ilmselt ka päris palju.
23:39
Külastaja Dan kommentaar
Kui Southgate tahab võita, peab Rashford-Sancho mängu tulema.. Sterling on täiesti kustunud.
23:39
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
krt siit tuleb jälle lisaaeg ikka
23:40
Kristjan Jaak Kangur: Delaney on äärel palliga ja kastis on mitu valikut, aga lõpuks hoiab palli üle ja tsenderdab täiesti tühja tsooni. Väsimus on juba meestel nii jalgades kui ka peas.
23:40
Külastaja Moepolitsei kommentaar
Pohlak jah pigem sobib Kure mängudele kommima, kus saab heietada rohkem. Siin ikkagi EMi poolfinaal
23:41
Kristjan Jaak Kangur: Poulsen hoiab kõvasti Maguire'it särgist, viga tuleb, kaarti mitte.
23:41
Külastaja karl kommentaar
ta täiesti emotsioonitu, vahet pole kumb värava lööb ta ikka filoseerib edasi, Pohlakust räägin
23:41
Külastaja virrvarr kommentaar
Kristjan mis sa arvad miks vahetusi ei tehta, kas ei kardetakse rütmi rikkuda? Pingimehed pole ju mingid soss-sepad
23:42
Kristjan Jaak Kangur: See võiks olla üks põhjus küll. Võib-olla nüüd juba mõtleb Southgate ka lisaajale.
23:42
Külastaja virrvarr kommentaar
See lause läks lappama, aga mõte arusaadav ehk
23:43
Kristjan Jaak Kangur: Taani pusib veel siiski kõvasti nurgalipu juures ja saabki lõpuks nurgalöögi!
23:44
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Delaney enam ei saa ja Jensen tuleb sisse! Taanil on nüüd kõik viis vahetust tehtud, lisaajal saavad siiski veel ühe juurde.
23:44
Kristjan Jaak Kangur: Nurgalöök antakse Vestergaardi suunas, kuid Makkelie fikseerib vea.
23:46
Kristjan Jaak Kangur: Inglismaa kord otsida. Shaw tõuseb ise, löögile siiski ei pääseta.
23:46
Kristjan Jaak Kangur: Kuus minutit juurde!
23:46
Kristjan Jaak Kangur: Kane sätib pikalt, aga liiga palju mehi on ees!
23:48
Külastaja Gg kommentaar
Kuidas lisaaegade on siin turniiril, võrreldes eelmiste turniiridega? Tundub, et seekord on neid päris palju olnud. Eeldan juba et lâheb lisaajale täna.
23:48
Kristjan Jaak Kangur: Seni on kuus lisaajaga mängu ja seitsmes kohe tulemas. Eelmisel EM-il oli näiteks viis lisaajaga mängu, kaasa arvatud finaal.
23:49
Kristjan Jaak Kangur: Taani magab inglaste karistuslöögi lahtimängimise hetke maha ja Sterling pääseb värava alla söötma, aga Vestergaard ees! Rünnak läheb edasi, Phillips eemalt - üle!
23:51
Kristjan Jaak Kangur: Inglastel veel üks karistuslöök, jälle Maguire peaga ja jälle Schmeichel! Seekord oli lihtsam tõrje.
23:51
Kristjan Jaak Kangur: Täpselt nii on praegu igal pool:
23:52
Külastaja virrvarr kommentaar
kas inglased alati standardolukordades head olnud? kuidagi nagu torkab silma viimases kahes mängus
23:52
Kristjan Jaak Kangur: Maguire kerkib võimsalt, ega seal muud ei olegi. Hästi antakse tema pea peale muidugi ka.
23:53
Kristjan Jaak Kangur: Maguire pikendab, seejärel Grealish värava ette, aga Kane ei saa korralikult pihta! Inglaste turmtuli, kuid ei midagi.
23:53
Kristjan Jaak Kangur: LISAAEG!
23:57
Külastaja Krudu kommentaar
Jällegi päev, kus Inglismaa tahab, et ma higistan oma Inglismaa särgi ära.
23:57
Külastaja Gg kommentaar
Ma ei kujuta ette kuidas Taani nyyd penaltideni ära kannatab. Aga no kuidagi peab!
23:57
Külastaja Miks kommentaar
Oli Teie ühes artiklis, Grealish lojaalse näitena Aston Villas kui ta 2013 2014 oli notts countys?
23:58
Kristjan Jaak Kangur: Noored jalgpallurid käivad ikka vahel koduklubist laenul. Pretensioon jääb arusaamatuks.
23:58
Kristjan Jaak Kangur: Läks aga jälle! Pool tundi vähemalt veel. Siis ehk ka penaltid.
23:59
Külastaja Uno Munapesur kommentaar
Mis on ühel EM turniiril mängitud lisaaegade rekord ja penaltiseeriani jõudnud mängude arv, päris palju juba neid olnud
23:59
Külastaja Miks kommentaar
No asi põhimõttes. Kas noorena ei olda jalgpallur?😂 on mehi kes reaalselt noorest saati ühes klubis
00:00
Kristjan Jaak Kangur: No see on ju rumal jutt, et kui klubi saadab mängija laenule arenema ja mänguaega saama, siis mängija justkui ei oleks lojaalne?
00:00
Külastaja Miks kommentaar
Arusaamatuks jääb, siis väga naljakas küll ajakirjaniku kohta😂
00:01
Kristjan Jaak Kangur: Aga naera terviseks :)
00:01
Kristjan Jaak Kangur: Makkelie käis vahepeal midagi neljanda kohtunikuga arutamas, aga mis seal valesti oli, jäi vähemalt mulle arusaamatuks.
00:02
Kristjan Jaak Kangur: SCHMEICHEL KOLMANDAT KORDA! Jälle Kane, jälle tõrje! Keskele küll, tema õnneks on seal oma mehed.
00:02
Külastaja virrvarr kommentaar
kes siiani mängu motm? damsgaard oma ilusa karistuslöögiga või schemeichel oma savedega?
00:02
Kristjan Jaak Kangur: See küsimus sai vist ka nüüd vastuse? Kuigi ise oleksin juba ennegi Schmeichelile andnud. Aga vaatame lisaaja ka ära.
00:03
Külastaja virrvarr kommentaar
vastus olemas:)
00:05
Kristjan Jaak Kangur: EM-i lisaaegade rekordi osas: kontrollida praegu ei jõua, aga kuna enne 2016. aastat oli vähem meeskondi ja sõelmängudes maksimaalselt üheksa kohtumist, siis eelmise EM-i viit lisaaega oli väga raske juba puhtteoreetiliselt üle teha. Nii et ilmselt 2016 ja viis? Või siis nüüd 2021 ja seitse, koos tänasega.
00:05
Külastaja Gg kommentaar
Schmeichel viib veel Taani pennudega edasi ka. Mark my words!
00:05
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetus Inglastelt ka topetlvahetuse, Mount ja Rice ära ning Henderson ja Foden sisse.
00:06
Kristjan Jaak Kangur: Foden annab nurgalöögi - Stones peaga, tuuakse välja. Grealish annab tuld - Schmeichel tõrjub. Sterling annab tuld - üle! Kõik see mõnekümne sekundi jooksul. Taani on praegu suures hädas!
00:07
Külastaja Dan kommentaar
Lihtsalt mainin, et Southgatel on pingil koondises 45mängu pidanud ja 12 väravat löönud ründaja
00:07
Külastaja Jes kommentaar
Pickford pole küll top väravavaht (tõsi, EM-il enim nullimänge), kuid tema puhul paistab silma ikka tohutult pikk ja tugev mõlema jalaga löök
00:07
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Taani üldse oma poole pealt on tulema saanud korra? :(
00:08
Kristjan Jaak Kangur: Ega väga ei ole. Kümme minutit Inglismaa pressi.
00:09
Kristjan Jaak Kangur: Henderson lõikab äärelt hästi karistusalani, Vestergaard saab tsenderdusele pea vahele. Veel üks nurgalöök, neid annab nüüd Foden. Wass lööb siiski minema.
00:09
Külastaja Uno Munapesur kommentaar
Poulsen päris kahvatu täna, ei saa palli kätte ja ei suuda hoida
00:10
Kristjan Jaak Kangur: Sterling murrab kasti, tõmmatakse maha ja penalti Inglismaale!
00:10
Kristjan Jaak Kangur: Nooh ... VAR vaatab selle veel üle. Kas ikka on?
00:10
Külastaja suits kommentaar
Tundus sukeldumise moodi
00:10
Külastaja Gg kommentaar
Schemichel võtab ära!
00:10
Külastaja Mk kommentaar
Foden ju ütles, et kui Inglismaa võidab EM-i, siis kogu punt peab värvima pea selliseks nagu tal endal… kasvõi selle tõttu tahaks inglismaa voitu et Kane, Maguiret jne näha
00:11
Külastaja . kommentaar
pahanduuuuus
00:11
Külastaja Keegi ei taha, et inglism kommentaar
Nii ongi.
00:11
Külastaja virrvarr kommentaar
pole pennu
00:11
Kristjan Jaak Kangur: Aga ikkagi on penalti!
00:11
Külastaja Uno Munapesur kommentaar
Kui see on penalti olen mina jõuluvana
00:11
Kristjan Jaak Kangur: Tere, jõuluvana! Sest penalti siit antakse.
00:11
Külastaja K. kommentaar
Kas see tõesti ei olnud simu?
00:11
Kristjan Jaak Kangur:  Kane lööma, kes muu.
00:12
Kristjan Jaak Kangur: Värav  SCHMEICHEL VÕTABKI ÄRA, AGA PALL JÄÄB KANE'ILE ETTE JA SEES!
00:12
Külastaja Vittu kommentaar
Häbiiiiiii
00:12
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
oota mis asi see nüüd oli
00:12
Külastaja Adf kommentaar
Kuidas see penalt on? Joppenpuhh härra kohtunik
00:12
Külastaja Gg kommentaar
No penalti võttis ära!
00:13
Kristjan Jaak Kangur: Kehv löök Kane'ilt, Schmeichel oleks peaaegu isegi püüdnud, aga põrkas tagasi täpselt keskele ja Kane'ile jäi sealt vormistamise vaev.
00:13
Külastaja Dan kommentaar
Karm Taanile, tundus dive, ilmselt oli ka dive
00:13
Külastaja Moepolitsei kommentaar
Puude ju oli vastu jalgu, tänapäeval ei pea enam jalaluud murdma selleks, et pennu saada
00:13
Külastaja What kommentaar
Ma Inglismaa poolt, aga PÄRISELT sellise asja eest antakse tänapäeval penalteid või? Nüüd küll ütleks, et jõuluvana on tõesti väga vara kingituse teinud Inglismaale…
00:14
Külastaja Gg kommentaar
Eks nyyd näeb kas taanlastel on veel midagi sees või mitte.
00:14
Külastaja Skrrrr kommentaar
IT’S COMING HOME
00:14
Külastaja suits kommentaar
No nüüd on Taanimaa laul lauldud ma kardan
00:14
Külastaja K. kommentaar
Täpselt selline olukord, milleks VARi on vaja. Tundub et vägisi tahetakse Inglismaale tiitel anda.
00:14
Külastaja Uno Munapesur kommentaar
VAR ruumis on mehed punavalgetes parukates õllekannud laual. puhas dive. no häid jõule.
00:15
Külastaja virrvarr kommentaar
nii õhkõrn puude oli, et kui selliste eest antakse pennu, siis pole ime, et lubega koguaeg pikali oli :D
00:15
Külastaja Mhm kommentaar
Olin nii kindel, et Kane skoorib pennust… eksib ju nii arva
00:15
Külastaja Uno Munapesur kommentaar
Kui on kohtuniku kaalutlus otsus oleks väljakukohtunik läinud ekraani vaatama.
00:15
Kristjan Jaak Kangur: Lisaaja esimesel poolel on nii palju arutamist olnud, et lausa kolm minutit pandi juurde.
00:15
Külastaja Njaa kommentaar
Inglismaa sukeldub finaali. Õnneks Itaalia paneb seal klassi maksma.
00:16
Külastaja Moepolitsei kommentaar
Puude oli piisav, et VARil seda raske ümber pöörata…sest tehniliselt ta ju võeti maha
00:16
Külastaja Värvipsühholoogia phD kommentaar
See pennal on hullem sk2mm kui gamma tyvi
00:17
Kristjan Jaak Kangur: Vaata neid kordusi kuidas tahad - puude oli, aga puute hetkeks oli Sterling juba teel pikali.
00:17
Kristjan Jaak Kangur: Kiire joogipaus ja siis veel 15 minutit minna.
00:20
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Huvitav vahetus inglastelt: vahetusest sekkunud Grealish uuesti ära, Trippier sisse ja pannakse viiemeheline kaitseliin püsti.
00:20
Külastaja nba kommentaar
kossuviga
00:20
Külastaja Naljamehed kommentaar
Kindel pennal, puude oli, sellisel kiirusel ja väga tark pikali viskamine puute peale. Pole vaja surkida ongi kõik
00:20
Külastaja Mhm kommentaar
No ei näe seda jõudu Taanilt prg
00:20
Külastaja Tüüp kommentaar
No vaatan neid korduseid ühe ja teise nurga alt aga 100% veendumusele ei jõua kas puude ikka oli.
00:20
Külastaja Uno Munapesur kommentaar
Tehniliselt ta komistas õhu taha ja kukkus maha
00:20
Külastaja virrvarr kommentaar
grealish välja?? tüüp alles vahetati sisse ju :D
00:21
Külastaja GK kommentaar
Puude oli aga Sterling daivis juba ennem seda, selline jama ei saa penalti olla. Ilma VARita ei imesta etnkohtunik penalti annaks, aga et koos VARiga selline bläkk läbi läheb.
00:21
Külastaja Krudu kommentaar
aga kas see reegel enam ei kehti, et sama mees ei tohi lüüa penaltist põrkuvat palli tagasi lüüa?
00:21
Kristjan Jaak Kangur: See kehtib siis, kui latti või posti lööd. Väravavahi tõrjutud palli võib uuesti lüüa.
00:22
Kristjan Jaak Kangur: Kõige arusaamatumaks jääb siin tõesti see, miks kohtunik ei läinud olukorda üle vaatama. Võimalus ju on. Ja isegi kui siis penalti ikkagi jõusse jätad, on asjast kuidagi parem mulje.
00:22
Külastaja KaKa kommentaar
Eluaeg on Inglismaa minus tülgastust tekitanud. Peale seda Sterlingul daivi olen ma shokis. Itaalial ei ole võimalik 12 mehe vastu võita.
00:22
Külastaja Adf kommentaar
Puude oli siis kui Sterling oli pikali juba
00:22
Külastaja Uno Munapesur kommentaar
It's diving hole
00:24
Külastaja suits kommentaar
Grealish välja...? Oleks võinud ju 105 minutit jooksnud Sterlingu välja võtta
00:24
Külastaja To Krudu kommentaar
Väravavaht puutub siis võib, latt/post ainult siis sama mees lüüa ei tohi
00:25
Külastaja Munajoodik kommentaar
No nutke mis te tahate, aga Inglismaa on siiski parem sats. Kogu lugupidamise juures Taani oli super ja on ilusat mängu mänginud, aga overall imglismaa parem
00:25
Kristjan Jaak Kangur: See on muidugi tõsi, et lisaaja esimesel poolel oli Inglismaa üle ja normaalaja lõpus ka. Iseasi, et selliselt tulnud värav jätab alati halva maigu.
00:26
Külastaja Big Ben kommentaar
hea otsus meie suurelt treenerilt, kes jättis väsinud mehed vahetusteta väljakule. sterling oli nii laktaadis et sai isegi pendla kätte #easy
00:26
Külastaja Titanic kommentaar
Jack come back, Jaaaack come baaack... Vaene Grealish
00:27
Külastaja H kommentaar
Miks nüüd vilistati 2 palli.
00:27
Kristjan Jaak Kangur: Inglased tulevad Sterlingu vedamisel kolmekesi rünnakule, aga Kane surutakse otsajoone juurde. Inglismaa juba hoiab.
00:28
Külastaja Uno Munapesur kommentaar
No oma paremuse võiks ausalt maksma panna, mitte olematu penaltiga.
00:28
Kristjan Jaak Kangur: Võiks muidugi, jah.
00:29
Külastaja parnakas kommentaar
alexa, play its coming home
00:29
Külastaja Big Ben kommentaar
isegi see 113. min hendersoni kukkumine oli rohkem pennu :D
00:29
Kristjan Jaak Kangur: Braithwaite paneb hea pommi, vist oleks küll mööda läinud, aga Pickford tõrjub! Nurgalöök. Ei ole see asi veel läbi.
00:29
Kristjan Jaak Kangur: Kane klaarib.
00:30
Külastaja Titanic kommentaar
See vörav oli viimased 30min õhus, oleks tulnud nii ehk naa.. nüüd pole vaja rünnata
00:31
Kristjan Jaak Kangur: Taani proovib ja tahab, aga lihtsalt vist ei jõua enam. Inglased otsivad pika palliga Kane'i, Schmeichel tuleb välja ja lööb palli vastu Kane'i, aga tema õnneks vastu kätt.
00:31
Kristjan Jaak Kangur: Maguire lükkab veel ühe tsenderduse nurgalöögiks. Wass annab, Sterling saab taas jooksu, aga pall võetakse ära.
00:31
Külastaja Karmo Sink kommentaar
No Inglismaa võiks selle Itaalia ka välja lülitada ja It's Coming Home
00:31
Külastaja Karmo Sink kommentaar
Õnneks hakkab Johannese lähetamine kohe varsti
00:31
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd on juba väga lahtine jooksmine.
00:32
Külastaja , kommentaar
Finaalis võiks kohtunik ka Inglismaale alguses paar penaltit ära anda, ega need väravad tuleks niikuinii.
00:35
Külastaja Uno Munapesur kommentaar
Erapooletu fänni jaoks pole kahtlustki finaalis 120% finaalis Itaalia poolt olla, kes finaalikoha on ausalt välja teeninud
00:35
Külastaja Gg kommentaar
Ise Taani poolt ja kahju sellest penaltist, aga no saage üle juba, ausalt!
00:35
Kristjan Jaak Kangur:  Sterling läheb veel Schmeicheliga silmitsi, veel üks tõrje.
00:35
Külastaja Moepolitsei kommentaar
Controversial võit aga siiski väâritud. Peale Taani kolli pole nad peaaegu midagi teinud.
00:35
Külastaja Uno Munapesur kommentaar
Fratelli d'Italia, l'Italia s'è desta! siam pronti alla morte.Siam pronti alla morte, l'Italia chiamò
00:35
Kristjan Jaak Kangur:  Üks minut pandi veel juurde, see juba käib.
00:36
Kristjan Jaak Kangur: KÕIK! Inglismaa on pühapäevases finaalis!
00:36
Külastaja Joomas Tara kommentaar
Parem meeskond võitis
00:36
Kristjan Jaak Kangur: Pühapäeva õhtul Inglismaa-Itaalia, see on igatahes vägev finaal!
00:37
Külastaja suits kommentaar
Taani mängiti selgelt üle
00:44
Külastaja Uno Munapesur kommentaar
Man of the match Danny Makkelie
00:44
Külastaja H kommentaar
Nüüd siis Itaalia ainus lootus, et katastroofi ära hoida.
00:44
Külastaja , kommentaar
Taani ei olnud täna Inglsmaast kindlasti parem aga neilt võeti ka võimalus Šveitsi moodi penaltiteni välja kannatada
00:44
Kristjan Jaak Kangur: Inglastele on tegu esmakordse EM-finaali pääsemisega:
00:45
Külastaja To auita kommentaar
12meeat on 12meest
00:45
Külastaja GK kommentaar
Taani mängis täna Inglismaa ja kohtuniku vastu kahjuks :/
00:45
Külastaja Valdur kommentaar
Danny Makkelie on cancelled
00:45
Külastaja Alek kommentaar
Minu kommentaar taani langemise kohta: Ebaõiglus on seekord võitnud. Var on oma millimeetriliste otsustega ajanud taga punktuaalset õiglust, nüüd siis selline eksimus. Taani oli parem, kõik teavad seda. Var tuleks kaotada, kui temast kasu pole. Kysimuste korral: 53011079 Aleksanderpihlak@gmail.com
00:45
Külastaja Big Ben kommentaar
kohtuniku kohustus on kaitsvama satsi poolt vilistada 5050 olukorrad, eriti ka need, mis 99-1 olukorrad nagu see pennal
00:47
Külastaja kohtunik kommentaar
Anna andeks tegin vea
00:47
Külastaja Moepolitsei kommentaar
Nii lolli juttu tuleb siin Taani “fännide” poolt. Puude oli, niiet VAR ei saaks ümber pöörata. Muidu oleks teistpidi mäss - keegi ei saa võita 😄
00:47
Kristjan Jaak Kangur: Kuid teeme lõpukummarduse ka Taanile. See oli neilt vägev ja ennekõike emotsionaalne turniir, müts maha!
00:50
Kristjan Jaak Kangur: 55 aastat on ühtlasi Euroopa koondiste kohta pikim aeg kahe finaali vahel. Pühapäeval saab selgeks, kas tiitel jääb Inglismaale või läheb Itaaliasse.
00:50
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Järvela oma tweedis ütle, et kohtunikku ei saadetud videot vaatama, sest VAR terve em-i seda joont hoidnud, et ei minda vaatama neid. Kas siis võib öelda, et var on hoidnud em-il valet joont?
00:50
Külastaja Alek kommentaar
Kavatsen esitada kaebuse uefale. see kohtunik tuleb lahti lasta ja kuldmedal taanlastele riputada
00:50
Külastaja suits kommentaar
Sel teemal võib lõpmatusenu vaielda. Võinoh, tegelt ei või. Puude tuli siis, kui Sterling oli juba kukkumas. Ta läks selgelt sukelduma. Aga see ei muuda asja, et Inglismaa vääris nii või naa võitu. Otsus oli aga selgelt vale.
00:51
Kristjan Jaak Kangur: Kindlasti vaieldakse veel kõvasti, selles pole küsimustki. Aga meil on aeg oma arutelule siin joon alla tõmmata. Ilusat ööd ja koguge finaaliks energiat, seal on ka kindlasti, millest rääkida!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!