Reede, 6. august 2021
19:26
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Premium liiga 19. vooru avamängus pannakse pall kohe mängu. Legion on kindlasti Pärnu Vapruse vastu soosik, aga eks seda ole sel hooajal Vapruse kohta juba nii mõnigi meeskond arvanud ja seejärel ikkagi kaotajana platsilt ära läinud.
19:30
Kristjan Jaak Kangur: Mõlemal on koosseisudes päris palju muutusi ja väikeseid üllatusi. Legion on pingile jätnud Artjom Artjunini ja keskkaitses alustab Sigitas Olberkise kõrval Dmitri Kovtunovitš. Pingil on ka uus mees Dušan Bakic, aga Nikita Andrejevit ei ole täna üldse.
19:31
Kristjan Jaak Kangur: Vaprusel on Tauno Tekko pingil, sest vigastus segab alustamast. Seetõttu leiab Henri Hansoni seekord hoopis keskväljalt ja Virgo Vallik saab rünnakul alustada.
19:31
Kristjan Jaak Kangur: Ja läks!
19:33
Külastaja Skeptik kommentaar
Huvitav kas Legioni mehed peavad ka ise enda mãngusärke pesema vôi mis ...
19:34
Kristjan Jaak Kangur: Faktiliselt ei tea. Aga julgeks arvata, et seal on asjad veidi paremini korraldatud.
19:35
Kristjan Jaak Kangur: Mäng, nagu arvata võiski, on alanud Legioni survega. Mais lasi Vaprus endale esimese ära lüüa avaminutil ja kaheksandaks minutiks oldi juba vähemuses, juulis tuli avavärav 14. minutil. Nii et esimene eesmärk peaks olema võimalikult kaua taga nulli hoida.
19:38
Külastaja optik kommentaar
pole vahet, kes peseb, kui just orjatööd öösel ei pea tegema.
19:38
Külastaja Mässaja kommentaar
ekraanigraafika on sassis
19:38
Külastaja J kommentaar
Kas on täpsemat infot miks Andrejev puudub?
19:38
Kristjan Jaak Kangur: Püüame pärast mängu selgust saada.
19:39
Külastaja asd123 kommentaar
Ekraanil on meeskondade nimede ja värvidega mingi kala
19:39
Kristjan Jaak Kangur: Info edasi antud, tegeletakse.
19:39
Kristjan Jaak Kangur: Täpsustan: tegeleti! Nüüd peaks korras olema.
19:39
Kristjan Jaak Kangur: Volodin annab kaitsjate vahelt välisküljega supersöödu liini taha Nesterovile, kuid Vainu püüab tsenderduse.
19:40
Kristjan Jaak Kangur: Uuesti tullakse samalt äärelt Nesterovi kaudu, aga Puri lööb karistusalast taevasse!
19:40
Kristjan Jaak Kangur: Nesterovile on esimese kümnekonna minuti jooksul küll ääre peal kriminaalselt palju ruumi jäetud.
19:44
Kristjan Jaak Kangur: Paar kord on nüüd Legion väikeste vigadega surve käest ära andnud ja lubanud Vaprusel tempot alla lüüa.
19:45
Eino Puri mängib täna ka, seekord saaremaal
19:46
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd tuleb Vaprus hästi, Saartsile mängitakse läbisööt, aga Kovtunovitš vahel.
19:46
Kristjan Jaak Kangur: Värav  VIRGO VALLIK JA VAPRUS EES!!!
19:47
Kristjan Jaak Kangur: Kovtunovitš jätab Krutogolovi ohutu söödu täiesti arusaamatult kellelegi teisele, Vallik näppab palli vahelt ja kuigi Baturins saab käe vahele nii esimesele kui ka teisele löögile, on pall lõpuks ikkagi võrgus!
19:48
Külastaja qq kommentaar
Krutogolov saab söödu?
19:49
Kristjan Jaak Kangur: Saab ikka.
19:50
Kristjan Jaak Kangur: Aga see tähendab nüüd siis seda, et Vaprus on kõigis kolmes mängus Legionile värava löönud. Tõsi, seni on lastud seitse ja neli vastu panna, aga juhtima minnakse ise esimest korda.
19:53
Kristjan Jaak Kangur: Kovtunovitš suudab nüüd enda mainet veidi päästa, kui võtab esmalt palli ära Krutogolovi ja seejärel ka Valliku jalalt.
19:55
Kristjan Jaak Kangur: Seekord tsenderdus Arhipovilt vasakult äärelt, aga need pallid ei kipu kuidagi karistusalasse Šapovalovi ega kellegi teiseni jõudma, ükskõik kummalt poolt antakse. Villota ja Kaljumäe on seni õhus head olnud.
19:56
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd on Mark pikali maas ja hoiab hüppeliigest, kuid saab siiski lõpuks jalad alla. Vigastustega on Vaprusel niigi probleeme, tänasest seitsmest pingimehest neli on ka kuuldavasti vaid poolterved.
19:57
Kristjan Jaak Kangur: Nesterov kastis pikali, Martti Puki vile vaikib. Ega ei olnud ka midagi.
19:59
Kristjan Jaak Kangur: Nesteroviga ääred ära vahetanud ja paremale tulnud Arhipov teenib ohtlikust kohast karistuslöögi.
19:59
Külastaja realist kommentaar
Šapovalov vôiks digimuutuda Messiks ning hakata taas vâravaid lööma ...
19:59
Külastaja Fann kommentaar
Kristian,mis Kadrioru st. oli tehtud remondi ajal?
20:01
Kristjan Jaak Kangur: Kuna ei ole ise seal veel pärast remonti käinud, siis täpselt ei tea. Aga igatahes järgmisel nädalavahetusel saan teada, siis peavad nii Legion kui ka Kalju seal oma selle hooaja esimesed mängud.
20:01
Kristjan Jaak Kangur: Šleini karistuslöök võtab rikošeti ja lendab napilt postist mööda küljevõrku!
20:04
Külastaja asd kommentaar
Huvitav kui Pãrnu siit korraliku tulemuse võtab siis minnakse Grillfestivalile tâhistama ka vôi ...
20:05
Kristjan Jaak Kangur: Oioi mis segadus nüüd Vapruse värava all! Nesterov jätab audivske kannaga üliefektselt - kui oleks värav tulnud, olnuks aasta sööt! - Purile, Puri söödab veel keskele, aga lõpuks löövad kaitsjad kuidagi üksteise põrkest palli üle otsajoone. Nurgalöögist midagi ei tule.
20:05
Kristjan Jaak Kangur: Jälle jõuab Legion palliga värava alla, kuniks Kaljumäe klaarib.
20:05
Külastaja parnakas kommentaar
see 1 nadal, kui loogiline motlemine sai fanlusest voitu ja baturins seisab fantasys postide vahel....
20:07
Kristjan Jaak Kangur: Legionil kaks nurgalööki järjest, kuid Vapruse kaitse peab. Avapoolaja lõpuni jääb kümmekond minutit ja Vainu pole veel pidanud ühtegi tõsist tõrjet tegema.
20:09
Kristjan Jaak Kangur: Legioni kaitsjad püüavad Krutogolovile jälle ise võimalust tekitada, nende õnneks teeb Vallik lõpuks vea.
20:11
Kristjan Jaak Kangur: Legioni karistuslöök lubavast kohast, kuid Šlein laseb pehme planeeriva palli otse Vainule sülle. Jälle raisatud olukord.
20:14
Kristjan Jaak Kangur: Vaprus käib ka korraks vastase kastis, mille peale tuleb Legionilt lubav vasturünnak. Aga puuted veavad alt ja siis lõpetab Šarnin kogu ürituse täiesti ebaõnnestunud tsenderdusega värava taha.
20:15
Kristjan Jaak Kangur: Mark proovib eemalt, kuid libastub löögi hetkel ja midagi korralikku sealt ei tule. Õigemini tuleb küll - järjekordne Legioni vasturünnak, mis lõpeb Arhipovi teenitud nurgalöögiga.
20:16
Kristjan Jaak Kangur: Šapovalovi tsenderdus leiab tagumise posti juures Olberkise, paraku napib keskkaitsjal tehnikat, et palli edukalt alla võtta.
20:16
Külastaja Endel-Anton G. Org-Turin kommentaar
Legioni poistel on õhtused multikad ära keelatud või miks nad nii tujust ära on? See on ju sulahuumor, mida siin täna tippjalgpalli pähe presenteeritakse punaste härrade poolt. Eriti kaitses.
20:17
Kristjan Jaak Kangur: Avapoolaeg läbi! Vaprus 1:0 ees ja Legionil napib selgelt rünnakul teravust. Kas näeme teisel poolajal juba ka uut meest Bakicit?
20:30
Külastaja Ain kommentaar
Belovi tänane tulemus ei kõiguta: tahame endiselt esinelikusse pääseda. 😀
20:31
Kristjan Jaak Kangur: Tahtma peab!
20:32
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetus Topeltvahetus! Artjunin ja uus mees Bakic sisse, välja võetakse Arhipov ja Dmitrijev!
20:32
Kristjan Jaak Kangur:  Läks teine poolaeg.
20:33
Kristjan Jaak Kangur: See tähendab siis, et Artjunin läheb keskkaitsesse oma kohale ja Olberkis läheb sealt ... ründesse! Ehk Olberkis-Bakic ründepaar. Selline põnev avantüür.
20:34
Kristjan Jaak Kangur: Nesterov saab lähedalt lüüa, aga Vainule sülle.
20:35
Kristjan Jaak Kangur: Bakic mõnelt meetrilt ja jälle Vainu jaol. Nüüd ongi kaks korda saanud Olberkis kõrget palli suunata ehk huvitav lüke, aga kohe toidab.
20:35
Kristjan Jaak Kangur: Värav  OLBERKIS!!!!!
20:36
Kristjan Jaak Kangur: Geniaalne vahetus, sest leedukas võtab ehtsa ründaja kombel palli alla ja paneb stiilselt ära ka! 1:1!
20:42
Kristjan Jaak Kangur: Mõned Liisi Troska fotod ka avapoolaja tipphetkest ehk Virgo Valliku väravast:

20:42
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Reno Mark saab 55. minutil mängu esimese kollase kaardi.
20:43
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Hoiatus  Ja kohe tuleb veel kaks juurde, mõlemad Legioni pingile! Ühe sai Deniss Belov endale, aga keegi läks kellelegi muule.
20:45
Kiidaksin Soccerneti kommentaatorit hr. Roosalu kalambuuri "Olberkis lükkab edasi ja palju on siginat" eest.
20:45
Külastaja sakster kommentaar
Dusan Bakic toodi siis Andrejevile otseseks vahetuseks klubisse. Mis vanameistrist edasi saab on huvitav.
20:45
Külastaja S kommentaar
Leedus ja Lätis vene keel teiseks keeleks? Või kuidas Olberkis ja Baturins pea puhtalt vene keeles kõnelevad?
20:46
Kristjan Jaak Kangur: Lätis räägivad ikka väga palju vene keelt. Leedus ilmselt veidi vähem, aga seal ka. Ja eks ole ka palju mängitud meeskondades, kus venekeelseid mängijaid.
20:46
Sigitas mis ta sigitas, aga näe, ära olberkis.
20:46
Külastaja calmiz kommentaar
Tulevikus mängis kunagi selline keskkaitsjast tipuründaja nagu Armand Naris - Olberkis on Narise teine tulemine :)
20:47
Kes Oblerkisele söödu andis sealt oma väljakupoolelt?
20:47
Kristjan Jaak Kangur: Vaatsin just ise ka üle, Šlein oli see mees.
20:47
Kristjan Jaak Kangur: Kõik Legioni rünnakud käivad praegu läbi Olberkise ja mees naudib!
20:48
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Legioni kolmas ja viimane vahetus, 61. minutil tuleb Mašitšev Šarnini asemele.
20:48
Külastaja To S kommentaar
No Baturins ikka venekeelne lätlane, s-id pannakse seal kõigile nimedele külge, muidu on ta Ivan Baturin ju. Olberkis Valgevenes ja Lätis mänginud, kui enne ei soanud ju sealt külge jäi.
20:48
Külastaja Jsjsjs kommentaar
Kas Sapovalov Itaaliasse ei lähe siis?
20:48
Külastaja Sapo kommentaar
Kas Sapovalov jääb selleks hooajaks Legionisse?
20:49
Kristjan Jaak Kangur: Täpsemalt ei tea öelda, aga praegu on ta igatahes Legionis. Eks välismaal ole veel aknad lahti.
20:49
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Vihmoja tõmbab Puri pikali ja saab 63. minutil kollase kaardi. Järgmine mäng Paidega jääb vahele.
20:50
Kristjan Jaak Kangur: Šleini kollane jäi ka ennist siin märkimata.
20:52
Kristjan Jaak Kangur: Legion otsib võiduväravat, aga see jätab Vaprusele vasturünnakuteks võimalusi. Põnev lõpp tulekul!
20:53
Kristjan Jaak Kangur: Bakic proovib nurgalöögi järel penaltipunktilt, Villota ees.
20:57
Külastaja Pašavalov kommentaar
Šapovalovil on suured probleemid mentaliteediga. Itaaliasse ta läheb parimal juhul vaid turistina.
20:58
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd lähevad Hanson ja Olberkis veidi tõuklema, kuid Pukk rahustab mehed maha.
21:00
Kristjan Jaak Kangur:  Värav SIGITAS OLBERKIS TEIST KORDA!!!
21:02
Kristjan Jaak Kangur: Volodini diagonaal paremalt, Olberkis on taga postis peaga vaba ja suunab ilusti, Vainu hakkab püüdma ... ja laseb palli läbi näppude võrku.
21:02
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Hanson vaidles värava järel liiga kaua kohtunikuga ja sai selle eest kollase.
21:03
Kristjan Jaak Kangur: Šapovalov saab valusa paugu alaselga, kuid võtab ikkagi jalad alla. Legionil heast kohast karistuslöök.
21:03
Kristjan Jaak Kangur: Šlein lööb madalalt täie jõuga, kuid Vainu püüab.
21:06
Külastaja johhaidii123 kommentaar
Kuradi Vainu...pärnul normaalset vv vaja!!!
21:07
Kristjan Jaak Kangur: Kovtunovitši madal löök, Vainu püüab. Kas Vaprus suudab viimase kümne minutiga veel ühe hea võimaluse tekitada?
21:08
Kas mängu parima auhinna Belovile anda saaks? Olberkis küll lõi, aga otsuse, mis väravateni viis, tegi siiski treener.
21:08
Kristjan Jaak Kangur: Eks ikka saab. Meil selles osas küll mingeid piiranguid pole.
21:10
Või tegelikult eriti aus oleks nende kahe vahel ära jagada.
21:10
Kristjan Jaak Kangur: See on jah kõige õigem ilmselt.
21:10
Kristjan Jaak Kangur: Vaprus otsib oma šanssi, aga viimasel kolmandikul on käigud üpris kinni pandud.
21:11
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Šapovalov lükkab palli ühelt poolt Kaljumäest mööda, läheb ise teiselt poolt, kukub kontakti järel ja ... saab sukeldumise eest kollase. Ega ei vaidle ka ja kordus näitab, et oli üsna otsitud kontakt.
21:12
No see ei ole kollane Šapovalovile… kontakt oli, jah, viga mitte, aga selgelt mitte kollane. Lisaks nii hiline vile
21:13
Kristjan Jaak Kangur: Krutogolov läheb ajalugu tegema, kuid lööb kõrgelt üle ja mööda.
21:14
Kristjan Jaak Kangur: Ilves eksib karistusalas palli mängides, tema selja tagant välja hiilinud Šapovalov saab jala vahele ja lööb, aga Ilves blokeerib siiski.
21:15
Kristjan Jaak Kangur: Puri proovib kaugelt, napilt üles ristnurga!
21:16
Kristjan Jaak Kangur: Vaprusel jäävadki vist täna vahetused tegemata, sest lihtsalt ei ole terveid mehi tuua, kes mängu muudaksid.
21:18
Kristjan Jaak Kangur: Vaprus proovib, tsenderdused ei leia aga omasid. Šapovalov pääseb vasturünnakule, kukub, aga Pukk ei vilista!
21:18
Külastaja ?? kommentaar
Tõesti polnud Ilveselt puudet v
21:19
Kristjan Jaak Kangur: Meil kasutada oleva kaameranurga alt midagi täpset selle olukorra kohta küll öelda ei saa.
21:19
Külastaja ee kommentaar
Šapovalov peab natukene püherdama ikka, muidu päris piinlik
21:19
Kristjan Jaak Kangur: Praegu see muidugi sobib Legionile kenasti. Kohe on ju mänguaeg läbi ka.
21:20
Kristjan Jaak Kangur: 90+4, Vaprusel karistuslöök ja Vainu ka kasti!
21:21
Kristjan Jaak Kangur: Vapruse mehed palli ei saa, saab hoopis Baturins ja paneb pika ette Šapovalovile, kuid Krutogolov jõuab meeleheitlikku kaitsetööd tehes tagasi ja jääb tühja löömata!
21:21
Kristjan Jaak Kangur: Kõik! Legionile raske 2:1 võit, jokker kaardipakist oli täna leedulane Sigitas Olberkis!