Kolmapäev, 11. august 2021
21:22
Külastaja 1kord võidame nkn kommentaar
Keegi viitsiks teha spikri mis kanalilt erinevaid liigasid ja turniire edaspidi näeb? Plaanin oma elisa paketti muuta kuna need tv3 sport kanalid vist enam ei näita?
21:24
Otto Kase:  Tere, kõigile! Pisut rohkem kui poole tunni pärast pannakse pall Belfastis mängu ning siis läheb ligikaudu kaks kuni kolm tundi aega, et saada teada, kes võtab seekord Superkarikas võidu. Mis ennustate? Kas favoriidikoormat kandvad britid saavad uue tiitli või suudavad hispaanlased neid üllatada?
21:26
Otto Kase:  Tundub, et tänast mängu ei kanta Eesti kanalites üle jah. Seega tuleb otsida kusagilt internetiavarustest.
21:26
Chelsea 2:0 Villareal, mu ennustus
21:28
Külastaja kx kommentaar
viaplay näitab
21:29
Otto Kase:  Minu paha. Selle peale esimese hooga ei mõelnud. Siis kõik, kellel on Viaplay tellimus, saavad matši ka jälgida!
21:29
Külastaja H kommentaar
Häbiasi, et üle ei kanta. Loodaks Villarreali võitu.
21:31
Otto Kase:  Aga algkoosseisud on samuti uudises olemas: Chelsea kaitses teeb debüüdi noor Trevoh Chalobah ning kaptenina alustab N'golo Kante; Villarreal peab hakkama saama põhikiiper Geronimo Rullita, kuna mängumees alles taastus viirushaigusest.
21:36
Otto Kase: Siin siis klubide koosseisud ka pildis.
21:42
Otto Kase:  Enne jäi mainimata, aga debüüdi teeb ka 24-aastane Boulaye Dia, kes liitus Villarrealiga sel suvel. Mullu esindas ta veel prantslaste Stade de Reimsi.
21:45
Külastaja mc kommentaar
Otto, Viaplay ei plaani oma telekanalit teha?
21:46
Otto Kase:  Guugeldasin pisut aga ei leidnud praegu vastust. Kui pisut televiisoriga jamada, siis vast saab ka Viaplayd vaadata, kuid jah, eks eraldi telekanal oleks tunduvalt mugavam.
21:49
Mingit suuremat spikker-artiklit-juhendit ei viitsi soccernet kirjutada. Oleks hea ylevaade mis liigat või turniiri milliselt kanalilt näeb
21:49
Otto Kase:  Seda võib täitsa teha. Aitäh idee eest ning võtame arvesse!
21:53
Pange hinnad ja parim kombo ka kokku. Tore et ideega arvestate. Edu
21:54
Otto Kase:  Aga vaid viis minutit on veel avavileni jäänud. Viimane võimalus panna kirja ennustused! Ise loodan, et Villarreal suudab üllatada. Ütleme, et seisuks tuleb 2:1.
21:57
Mingid reklaamid on jooksnud viimasel ajal, et Bundesliga ka kusagil Viaplays vôi kus iganes Eurosport2 asemel ... Ilmselt olen midagi maha maganud irw ...
21:57
Villarreal võidab 2:1
21:57
Pöidlad pihku. 0-1 Villarreal võit.
21:58
Otto Kase:  Bundesliga peaks ka Viaplays olema, kui ma nüüd ei eksi. Samuti peaks Inglismaa kõrgliiga neile minema. Seda aga alles järgmisel hooajal.
21:58
Viaplay tahab kõik tippriikide kõrgliigad enda alla võtta
21:58
Külastaja Martin kommentaar
Tere. Kas kuskilt live pilti näeb? Vabandan ette kui siin on juba mainitud et kus live näitab
21:58
21:59
Otto Kase:  Tere-tere! Live pilti näeb näiteks Viaplayst. Teine võimalus oleks internetist otsimine.
22:00
Otto Kase:  Kui just Viaplayd ei oska telekasse panna, siis vist kahjuks mitte.
22:00
Otto Kase:  Chelsea mehed põlvitasid ning läksime!
22:00
Hesgoal.com
22:03
Otto Kase:  Esimesed sada sekundit valdas Chelsea selgelt palli, kuid kahel korral napsasid vastased palli vahelt. Teisel korral saadi ka rünnakule, ent Gerard Moreno ning debütant Dia ei suutnud võimalust ära kasutada.
22:03
Külastaja Koolipoiss kommentaar
Uuel hooajal võiks öelda et Psg võtab meistrite liiga lõpuks ära, Mbappe, Messi, Neymar, Di Maria, Icardi, Wijnaldum. Miks mitte??
22:03
Otto Kase:  Teoorias kõlab kõik superhästi jah, kuid eks pisut tuleb neil ka kokku mängida. Aga kindlasti ootab meid ees väga põnev hooaeg!
22:05
Otto Kase:  Ai-ai! Gerard Moreno lendas päris ohtlikult Alonsole sisse, kuid õnneks hispaanlane ikkagi terve.
22:05
Navas, Ramos ja Hakimi ka
22:05
Ning Donnarumma ja Verratti
22:06
Otto Kase:  Hudson-Odoi võttis Kovacic tsenderduse hästi maha ning andis ka terava söödu trahvikasti, ent ühtegi sinisärki seal polnud.
22:06
Otto Kase:  Jälle Chelsealt ilus rünnak ja nüüd on tasuks nurgalöök.
22:07
Otto Kase:  Milline reaktsioonitõrje! Ziyechi pall lendas tagumisse posti, kust Werner pani jala vastu ning Asenjo sutsas viimasel hetkel käe õhku, et palli peatada.
22:07
Külastaja Alex kommentaar
Psg see hooaeg hirmuäratav
22:07
Otto Kase:  Chelsea hetkel selgelt kontrollib.
22:10
Otto Kase:  Ossa! Kapten Kante varastas palli ning laksas 25 meetri pealt peale, aga seekord vihises nahkkera napilt postist mööda.
22:11
Otto Kase:  Aga Villarrealile nurgalöök ... Chelsea esimene oli päris ohtlik.
22:12
Otto Kase:  Potentsiaali oli! Albiol (just, keskkaitsja Raul Albiol) proovis volley't lüüa, ent ei saanud pallile pihta.
22:12
Külastaja Mart kommentaar
PSG peab umbes 10 meest ära müüma.
22:15
Otto Kase:  Villarreal sai jällegi kontrarünnakule, aga lõpuks võtsid britid palli siiski tagasi.
22:17
Külastaja Gril69 kommentaar
Kus mängu näeb?
22:17
Otto Kase:  Viaplayst, kui tellimus olemas.
22:19
Otto Kase:  Nii, Chelseale heast kohast karistuslöök. Kas äkki?
22:20
Otto Kase:  Ziyech andis karistuslöögist ning sellejärgselt terava tsenderduse värava ette, kuid mõlemal korral jäid "Kollase Allveelaeva" mehed ette.
22:22
Kes mängu kommenteerib?
22:23
Otto Kase:  Meie oma erikorrespondent Ott Järvela!
22:23
Otto Kase:  Chelsea sai jällegi ohtlikult rünnakule. Ei taha küll uskuda, et siin mängus jääksid väravad löömata.
22:24
Otto Kase:  Ning Chelseale nüüd teine karistuslöök ...
22:25
Otto Kase:  Jälle Ziyech tsenderdas kaks korda, kuid esimene löödi Villarreali kaitsjate poolt minema ning teine jõudis Chalobahini, kuid tema löögile pani jällegi jala vahele. Järgnenud nurgalöögist samuti midagi ei tekkinud.
22:25
Otto, sa ise ei oleks soovinud Viaplays seda mängu kommenteerida?
22:25
Otto Kase:  Ma arvan, et mitte.
22:26
Otto Kase:  Ziyechi pallid on täitsa 50-50. Seekord lendas nurgalöök kõigist üle ning pall anti Villarrealile.
22:27
Otto Kase:  Värav Ja tehtud! Ega polegi vaja tsenderdada, saab ka ise löödud!
22:28
Otto Kase:  Chelsea jõudis Alonso supersööduga ohtlikult rünnakule, Havertz andis palli keskele ning täiesti üksinda jäänud Ziyech sutsas palli võrku.
22:29
Otto Kase:  Villarreal tahtis koheselt väljaku teises otsas penaltit, kuid seda ei saadud.
22:30
Otto Kase:  TV3 kaotas UEFA sarjade ülekandeõigused ära jah. Nüüdsest tuleb üle kolida Viaplay peale, mida leiab internetist.
22:30
Vaja jamada muuta neid ülekannete kanaleid koguaeg Nagu arusaan. Ma loll sellekohapealt. Viaplay pole eraldi kanal!?
22:31
Otto Kase:  Ei ole (veel) jah. Tuleb arvutist vaadata või siis kui haldate televiisorit paremini, siis on tõenäoliselt võimalik pilti ka sinna saada.
22:31
Cl hakkab ka sealt olema ja see ainult neti kaudu mitte kuskilt kanalilt telekast?
22:32
Otto Kase:  Meistrite liiga ka internetist jah. Aga küsige ikka, muidu ei saa küsimused vastuseid :).
22:32
Viaplay app täitsa olemas google plays. Sain ise ka alla laetud, makse tehtud ja näeb mängu ilusti.
22:33
Otto Kase:  Pean tõdema, et tegin täpselt sama moodi. Viaplay pakkus 3.33 eest head diili ning mõtlesin, et miks ka mitte.
22:33
Otto Kase:  Aga mängust kah: Dia mängiti suurepäraselt vabaks, ent Mendy säras tõrjega!
22:33
Ohhjumal. Mulle meeldib puldiga teleka taga vanduda. Hakka nüüd jamama veel
22:35
Otto Kase:  Chelsea tõmbas mängutempo korraks väga alla, kuid siis rünnati koheselt väga teravalt. Alonso sai vabalt peale lüüa, aga Asenjo tegi jällegi hea reaktsioonitõrje.
22:35
Otto Kase:  Ja Chelseale (vist) kolmas karistuslöök. Seekord on pall sellises kohas, kust kõvemad mehed võivad ka peale lüüa.
22:37
Otto Kase:  Ziyech pani hea tsenderduse meestesumma ette ja Zouma sai ka lüüa, ent keskkaitsja lajatas kukkumise pealt palli taevasse.
22:37
Viaplay app telefoni? Või kannatab seda arvutist ka, et siis telekasse ühendada? Või on kanal tulemas cli ajaks?
22:38
Otto Kase:  Saab telefonist (ise niimoodi vaatangi hetkel). Saab ka arvutist ning siis näiteks HDMI juhtmetega telekasse ühendada. Telekanali kohta küsiti ka varem, kuid kahjuks selle kohta infot ei leidnud. Kui keegi lugejatest teab paremini, siis võib öelda.
22:39
Otto Kase:  Villarrealile nurgalöök.
22:39
Otto Kase:  ... ei jõudnud kuhugi. Kurt Zouma pani pea vahele ning lennutas selle minema.
22:40
Otto Kase:  Ai, see pole ilus pilt. Väravalööja Ziyech tegi nurgalöögi ajal õlale liiga ning lamab praegu väljakul.
22:41
Otto Kase:  Tuchel vangutab pead ning Pulišic paneb end valmis ...
22:41
Ok. Selge. Vabandust nii paljude küsimuste pärast. Ma hakkasin täitsa muretsema mis saab clist nüüd. Hakka mässama. Krt kes see telefonist kannatab vaadata
22:41
Otto Kase:  Pole viga! Nagu ennist ütlesin, siis küsimused on teretulnud.
22:42
Otto Kase:  Ziyech seda mängu enam ei jätka. Kanderaam toodi küll kohale, kuid mees kõnnib ise minema.
22:43
Otto Kase:  Näoilmed on kurvad ning käsi lahasetaolises asjas. Tundub, et seal võis mingi luu katki minna, kuid loodame ikkagi parimat.
22:43
Otto Kase:  Vahetus Vigastatud Ziyech seega 43. minutil välja ning Pulišic sisse.
22:45
Otto Kase: Hoiatus Zouma lendas Pinole ohtlikult sisse ning teenis kollase, kuid see olukord ei pruugi veel läbi olla.
22:45
Külastaja Sleepwalkers kommentaar
😕😕
22:45
Otto Kase:  Kõik Villarreali leeris olevad mehed soovivad punast, kuid seda vist siiski ei tule.
22:45
Otto Kase:  Hoiatus Tuchel teenis vaidlemise eest samuti kaardi.
22:46
Otto Kase:  Aga nüüd Villarrealile trahvikasti serva pealt karistuslöök ... siit võib kpll tulla.
22:46
Otto Kase:  Ei, nii ikka ei saa. Jube kehv tsenderdus ning pall klaariti koheselt auti.
22:46
Otto Kase:  Kolm lisaminutit avapoolajale!
22:49
Otto Kase: Assa mait!! Alberto Moreno pani ülepuusalöögi latti, kust pall napilt väravast välja põrkas. Kindlasti Villarreali parim võimalus selles mängus.
22:50
Otto Kase:  Aga nüüd poolaeg ka lõppes. Saate korraks telefoni/arvuti/tahvelarvuti vaatamisest puhata ning teha endale näiteks võileiba.
22:56
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Oota, seletage nüüd mulle lollile. Kas enam ei näegi Kruus/Vara kommentaaridega mänge Eestis? Isegi Viaplayst ei kuule neid enam?
22:57
Otto Kase:  Meistrite liiga mänge nende kommentaaridega ei tohiks näha jah. Vähemalt sel aastal.
23:04
Külastaja Puujalg kommentaar
Mis ikka seda meistrite liigat vaatada Psg võtab niikuinii oma
23:04
Otto Kase:  Aga lähme edasi teise poolajaga!
23:07
Otto Kase:  Seekord oli Villarreal see, kes esimesed sada sekundit palli haldas. Kollasärgid teisele poolajale väga aktiivselt peale läinud ning Chelsea oli pisut raskustes.
23:07
Otto Kase:  Pilti sai ka Ziyech kelle käsi ikka täitsa lahases. Ei tea, mis juhtuda võis, ent see käsi on katki.
23:08
Otto Kase:  Havertz jooksis end vabaks ning proovis ka peale lüüa, aga seekord tabas pall küljevõrku.
23:11
No suusatamise vaatamise ma lõpetasin ära kui Lembitu Kuuse enam ei kommenteerinud. Ma loodan, et ma meistrite liiga vaatamist sp ei lõpeta nüüd. Krt kõrv oli ikka nii harjunud juba Kruusi ja Varaga.
23:12
Otto Kase:  No pole õnne Villarrealil!! Mendy lennutas lahtilöögi otse Dia jalale, kes söötis edasi Gerard Morenole. Hispaaniaga EM-il käinud ründaja pääses seega ka üks-ühele jooksma, kuid sarnaselt teisele Morenole tabas ka tema väravaraame. Seekord siis läks pall posti.
23:13
Otto Kase:  Villarreal on ikka väga ohtlikuks muutunud. Pole siin midagi Chelsea jaoks tehtud.
23:14
Otto Kase:  Rüdiger proovis vist Kompany legendaarset tiitlit toonud väravat, kuid sakslase jalast lendas pall seitsme maa ja mere taha.
23:15
Otto Kase:  Mendy eksimust näidati korra veel videopildis. Tundub, et mees ikkagi heastas oma eksimuse, kuna Moreno pealelöök läks tema sõrmeotste õhkõrnast puutest posti.
23:18
Otto Kase:  Vahetus Villarreal teeb 58. minutil oma esimese vahetuse: Pedraza välja, Estupinan sisse.
23:19
Otto Kase:  Viimastel minutitel kollasärgid mitu head võimalust tekkinud ning neid ei ole jõudnud siia üles kirjutada. Kokkuvõtteks võin öelda, et Chelsea kaitse ning keskväli pole sugugi kindel ja Villarreal täitsa domineerib ja ohustab.
23:20
Otto Kase:  Hoiatus Pino sai kollase ning on väga kuri.
23:22
Otto Kase:  Chelsea kohe vahetab veel.
23:23
Otto Kase:  Chelseale teise poolaja esimene karistuslöök. Kui siit nüüd ära lüüa, siis see on suurepäraseks vastuseks Villarreali survele.
23:24
Otto Kase:  Aga ei tulnud. Zouma proovis Villarreali kaitsjale selga hüpata ning seda kahjuks ikkagi teha ei lubata.
23:25
Otto Kase:  Vahetus Chelsea teeb 65. minutil kolm vahetust: Kante, Werner ja Zouma välja; Jorginho, Mount ja Christensen sisse.
23:27
Otto Kase:  Villarreal tegi veel ühe ilusa rünnaku! Vahetusmees Estupinan sai paari meetri pealt löögile, aga Mendy tõrjus kõhuga.
23:29
Otto Kase:  Viimaste minutite kohta polegi midagi tarka olnud kirjutada. Villarreal lihtsalt järjepanu ründab, kuid liiga lähedale pole jõutud. Chelsea samas ka paaril korral kontrarünnakule jõudnud ning ka ohtlik olnud, aga ka nemad pole päris värava ligilähedale jõudnud.
23:30
Otto Kase:  Vahetus Villarrealilt ka kaks vahetust: Gomez ja Gaspar sisse; Capoue ja Trigueros puhkama.
23:32
Otto Kase: Värav  TEHTUD JA OLEMAS!! Gerard Moreno toob viigiseisu tabloole!
23:32
Wohoo
23:34
Otto Kase: Kõik algas sellest, kui Rüdiger klaaris jube kehvalt palli otse vastastele. Seejärel kombineerisid väga meisterlikult Gaspar, Dia ja Moreno ning lõpuks lõi hispaanlane tõelise kuuli tagumisse nurka. Viisteist minutit veel mängida.
23:34
Otto Kase:  See värav oli juba pikemat aega õhus ning nüüd läheb põnevaks selles osas, et kas Villarreal suudab ka edaspidi taolise tempoga suruda ning äkki ka teist otsida?
23:37
Otto Kase:  Ei, Villarreal jääb nüüd kaitsesse ning laseb Chelseal proovida. Korra purjetas Mount osavalt mõnest mehest mööda ja nüüd saadi ka karistuslöök. Jällegi selline koht, kust võiks ideaalis ka peale lüüa.
23:38
Otto Kase:  Vabandust, vist ikkagi polnud karistuslööki. Nüüd pall juba Chelsea väljakupoolel.
23:41
Otto Kase: Kaks VIllarreali meest korraga pikali: Dia oli vist krampides ning keegi kaitsjatest põrkas kiipriga kokku. Õnneks mõlemad saavad aga jätkata.
23:41
Otto Kase:  Vahetus Kes aga jätkata ei saa, on Hudson-Odoi. Tema vahetas (päris) kapten Azpilicueta 81. minutil välja.
23:44
Otto Kase:  Jorginho sai nurgalöögist otse peale lüüa, aga Pino hüppas pallile ette. Esialgu taheti ka käemängust penaltit, kuid kollasärk läks selgelt küljega pihta.
23:46
Otto Kase:  Vahetus Villarreal teeb viis minutit enne lõppu oma kaks viimast vahetust: väravasöödu andnud debütant Dia ning väravalööja nimekaim Alberto Moreno saavad puhkusele, Raba ja Morlanes alles alustavad õhtut. Sellega on normaalaja vahetused ka tehtud, kuid kui kumbki järgmise ~kümne minuti sees väravat ei löö (või kui lüüakse sama palju), siis teenivad mõlemad ühe vahetuse juurde.
23:49
Otto Kase:  Pulišic pani suluseisust Asenjo proovile ning hispaanlane näitas taset. Hetkel küll pole sellist tunnet, et Villarreal kurvastaks, et Rullit pole. Samas Rulli tegi oma tähetunni just penaltiseerias ja varsti on üks vahetus veel nii, et ... ?
23:50
Otto Kase:  Neli lisaminutit.
23:52
Külastaja te kommentaar
Lisaaeg tulemas v
23:52
Otto Kase:  Pigem on tulemas. Pulišic proovis veel korra antiarjenrobbenlikult paremale sisse tõmmata, aga lõpuks jäi talle liiga suur meestemass ette, et sealt väravat lüüa.
23:54
Otto Kase:  Opsti! Korra tundus, et Alonso lõi ka võiduvärava, kuid jällegi lendas pall küljevõrku!
23:54
Otto Kase:  Aga sellega sai matši normaalaeg ka otsa! Meid on ees ootamas veel vähemalt 30 minutit jalgpalli.
23:57
Otto Kase:  Mis vahepausil seni toimunud? Gerard Moreno jalga masseeriti korralikult ning Tuchel saatis päris valjuhäälselt tiimile korraldusi.
23:58
Otto Kase:  Vahetus Villarreali vahetused koheselt otsas: Pino välja, Mandi sisse.
23:58
Otto Kase:  Ja lisaaja esimene poolaeg on alanud!
00:01
Otto Kase:  Chelseale seitsmes nurgalöök.
00:02
Otto Kase:  Aga ei jõudnud see kuhugi.
00:03
Otto Kase:  Emery paistab ka päris aktiivsete hüüetega silma.
00:04
Otto Kase:  Seni oldud lisaajal suhteliselt võrdsed. Võib-olla Chelsea grammivõrra parem olnud, kuid justnimelt grammivõrd ehk ega väga tiime lahutada ei saa.
00:05
Külastaja juss kommentaar
Chelsea veits kange ja ei osanud oodata, et mingi Hispaania keskmiksats oskab ka jalkat mängida?
00:06
Otto Kase:  Võib-olla natukene. Samas Tuchel kiitis pressikonverentsil ametivenda ikka taevani: "Mul on Villarreali ja Unai Emery vastu tohutu austus. Pean silmas, et varsti tuleb Euroopa liiga nimetada ümber Unai Emery karikaks! Ta on imeline."
00:08
Otto Kase:  Lisaaja parim võimalus kohe kindlasti! Chelsea tuli kauni söödumänguga kasti ning kui lõpuks põrkas pall juba jooksvale Pulišicile, siis mehe kiirelt tehtud pealelöök põrkas napilt postist mööda.
00:11
Otto Kase:  Azpilicueta lendas trahvikastis ninali, aga siit penaltit ei anta.
00:12
Otto Kase: Vot selline saavutus jäi mul enne kahe silma vahele. On see alles mees!
00:13
Otto Kase:  Ja ka Pau Torresel on üpris huvitav seeria käsil.
00:14
Otto Kase:  Samal ajal lõppes mängus lisaaja esimene poolaeg. Mida arvate? Kas lööb veel keegi väravaid või tuleb sarnaselt Flora mängule penalteid jälgida?
00:16
Otto Kase:  Ja lähme edasi lisaaja teise poolajaga! Viisteist minutit veel jäänud.
00:19
Otto Kase:  Asenjo on mees oma kohal! Mount sai tänu vastaste kaitsjate koperdamisele palli ning lajatas kohe ka peale, kuid Asenjo tegi taas supertõrje!
00:23
Otto Kase:  Villarreal hakanud selgelt aega mängima. Nemad tahaksid penalteid lüüa.
00:26
Otto Kase:  Huvitav on ka see, et kas Chelsea teeb Inglismaad ehk kas tuuakse alles lõpusekunditel viimane vahetus sisse? Või jäetakse üldsegi tegemata?
00:26
Külastaja aiai kommentaar
Njh homme vara äratus aga kui jalka on ss peab tiksuma ikka äea
00:27
Otto Kase:  Ega palju pole jäänud jah. Samas kui korratakse Euroopa liiga finaali, siis võib ka penaltiseeria kaua kesta.
00:28
Otto Kase:  Nii, Mount tegi Gomezile viga ning Villarreal sai karistuslöögi.
00:28
Otto Kase:  Assa! Villarreal sai hästi löögile, kuid Mendy tõrjus. Tundub, et tegelikult oli tegemist ka suluseisuga.
00:29
Otto Kase:  Nii, aga siit tuleb midagi põnevat. Chelsea viimaseks vahetuseks on vist Kepa. Siinkohal tuleb meelde üks teatud karikafinaal, kus Maurizio Sarri tahtis samasugust vangerdust teha, aga Kepa ise ei soovinud kohe üldse väljakult ära tulla.
00:30
Külastaja Adf kommentaar
Villarreal võidab pennudes 5-4,Mount lööb mööda
00:30
Otto Kase:  Vahetus Ja tulebki Kepa! 119. minutil saab Mendy õhtu lõpu.
00:30
Otto Kase:  Hoiatus Raba sai samal minutil ka kollase ning Chelsea karistuslöögi.
00:31
Otto Kase:  Üks minut veel jäänud ...
00:33
Otto Kase:  Kõlas piip, piip, piiiip ehk inimkeeli - "See mäng on lõppenud."
00:34
Otto Kase:  Nii ja nüüd läheb siis põnevaks. Kas Kepa näitab, et on supervahetus või suudab Chelsea Manchester Unitedi eest kätte maksta?
00:36
Otto Kase: Penalteid lüüakse Villarreali fännide ees.
00:36
Otto Kase:  Ja löömisega alustab Chelsea.
00:37
Otto Kase:  Lööma läheb Havertz.
00:38
Otto Kase:  Nõrk penalti ja Asenjo tõrjub! 0:0
00:38
Otto Kase:  Nüüd läheb Gerard Moreno lööma.
00:39
Otto Kase:  Vedas! Pettis Kepa täielikult ära, lõi posti ning tema õnneks põrkas pall sealt edasi võrku - 1:0!
00:40
Otto Kase:  Azpilicueta tõi viigi tabloole! Asenjo arvas poole ära, kuid Chelsea kapten oli liiga täpne - 1:1.
00:40
Otto Kase:  Kepa teeb seda, mida peab! Mees tõrjus vahetusmees Mendi penalti ning seis on tasa - 1:1!
00:41
Otto Kase:  Marcos Alonso kord.
00:41
Otto Kase:  Libastub johnterrylikult, kuid Asenjo hüppas tema õnneks valele poole - 2:1!
00:42
Otto Kase:  HoiatusArrizabalaga saab kollase ka, läks vastaseid segama.
00:42
Otto Kase:  Oi, kui kindel! Estupinan tegi Jorginhot ehk ootas ära, kuhu kiiper hüppab ning lõi siis võrku - 2:2!
00:43
Otto Kase:  Ja taas kindel! Mount lihtsalt söötis palli Asenjost teisele poole - 3:2!
00:43
Otto Kase:  Moi Gomez saab proovida.
00:44
Otto Kase:  Ja ai, kuidas vedas! Kepa oli millimeetrite kaugusel pallist, kuid Gomez oli piisavalt täpne - 3:3!
00:44
Otto Kase:  Viimased lööjad, enam eksida ei tohi!
00:44
Otto Kase:  Ja teeb nii nagu ikka ning viib omad juhtima! 4:3
00:45
Otto Kase:  Rabal nüüd korralik pinge peal, Chelsea fännid juba laulavad.
00:45
Otto Kase:  Aga ei! Mees lööb superkindlalt sisse! 4:4
00:46
Otto Kase:  Asenjol pole võimalustki! Pulišic lõi väga kindlalt sisse - 5:4!
00:47
Otto Kase:  Kepa hakkas enne lööki juba hüppama ning Foyth lõi kindlalt sisse - 5:5!