Neljapäev, 19. august 2021
17:40
Kris Ilves: Tere õhtust, head jalgpallisõbrad. 80 minutit on jäänud Flora ja Shamrock Roversi Konverentsiliiga play-off'i avamängu alguseni. Koosseisud on väljas.
17:40
Kris Ilves: Flora on eelmise euromänguga (kodus Omoniaga) võrreldes teinud algkoosseisus kaks muudatust: mängukeelu saanud Märten Kuuse asemel on keskkaitses Markkus Seppik ja Markus Poomi asendab keskväljal Markus Soomets.
17:42
Kris Ilves: Huvitav on see, et UEFA kodulehel on märgitud Flora asetuseks 4-1-4-1, mitte 4-2-3-1. Seal on Soomets kontrolliv poolkaitsja ning Miller ja Vassiljev veidi kõrgemal. Saame näha, kuidas mängijad väljakul paiknevad. Oleme varemgi näinud, et UEFA kodulehte ei saa alati usaldada.
17:42
Külastaja Lendur kommentaar
Flora kindel võit
17:47
Külastaja to soccernet kommentaar
Tere, Kas Flora alustab mängu 10 mängijaga, kooseisu lugedes on seal ainult 10 nime?
17:48
Kris Ilves: Tere. Michael Lilander oli puudu, aga nüüd on apsakas parandatud. Flora alustab ikka 11 mängijaga ja loodetavasti mängib kõik 90 minutit nii, et väljakul on 11 mängijat.
17:49
Külastaja No gg kommentaar
Flora keskkaitse täna, eriti Pürg, ei ole kohe kindlasti sellise taseme kohane. Kui iirlased sellest puujalast Pürgist aru saavad, on Floral aamen.
17:51
Külastaja Kevin kommentaar
Tervist, Igaljuhul kui flora tahab siit paarist edasi minna tuleb täna kodus võit ära võta :)
18:02
Külastaja Si kommentaar
klassikuid tsiteerides: "Kui me ei suuda mängu võita on oluline seda mitte kaotada"!
18:07
Kris Ilves: Mõlema meeskonna väravavahid on soojenduseks väljakule tulnud.
18:08
Külastaja marutaudis koduküülik kommentaar
Ega see Iirimaa meister nüüd nii kehv ka pole, et peaks üle jooksma. Pigem ikka vastupidi. Aga hoimae pöialt, muidu see "ülisuperkindelalagruppipääsemisehooaeg" ka lappes
18:17
Kelledel kollase kaardi saamise korral järmine mäng vahele tuleb jätta?
18:17
Kris Ilves: Mängukeelu ohus peaksid olema vaid Sergei Zenjov ja Marco Lukka.
18:20
Kris Ilves: Nüüd saabusid soojendusele ülejäänud Flora mängijad. Külalised olid veidi varem väljakul.
18:20
Kihlveokontorites on jah Shamrok favoriidiks läinud, mõned päevad tagasi oli Flora kerge soosik. Tavaliselt on neil õigus, kuid parafaseerides SN-i sloganit: Lömastagem tavalise ja elustagem erilise"!
18:21
Kui Flora alagruppi ei saa siis kas Sappinen saadetakse kuhugi kus saab alagrupis mängida (Riias?) ?!?
18:30
Kris Ilves: Shamrock Roversi kuulsaim mängija on ilmselt 35-aastane kaitsja Joey O'Brien, kes pidanud Inglismaa Premier League'is Bolton Wanderersi ja West Ham Unitedi ridades kokku veidi üle 100 mängu. Ta mängib Shamrock Roversis alates 2018. aastast.
18:31
Külastaja Est kommentaar
Palju pealtvaatajaid peaks olema
18:32
Kris Ilves: Praegu vara öelda, aga loodetavasti tuleb rohkem kui eelmine kodumäng Omonia vastu, siis oli 1560 pealtvaatajat.
18:33
Külastaja . kommentaar
Loodetavasti on täna flora 12-nekesi ehk publik toetab ka kõvasti.
18:38
Külastaja vanaema konnasilm kommentaar
There is only one flower or flora...Shamrock!
18:38
Kava järgi kommenteerivad Alvar Tiisler ja Marko Pärnpuu.
18:38
Aga ennustame kah siis. Minu ennustus tänaseks on flora 2:1 võit. On ilmselge, kes lööb flora mõlemad väravad..
18:44
Kris Ilves: Ma võin öelda, et soojendusel on Ojamaa sihik paigas ja vähemalt kaks korda siseküljega Nõmmele tagumisse nurka keerutanud.
18:47
Kris Ilves: Nüüd on soojendus lõppenud ja mängijad riietusruumi lahkunud.
18:47
Kui Flora mängis 9 aastat tagasi sama klubi vastu. Jäi kodus seis 0:0. Praegustest meestest oli ainult Alliku platsil.
18:50
Soojendus on yks asi, mäng teine.
18:50
Külastaja Mõnuagent 007 kommentaar
Nüüd on kõik hästi, ma jõudsin ka kohale!
18:56
Kris Ilves: Meeskonnad tulevad tagasi väljakule. Avavile juba nelja minuti pärast.
18:59
Külastaja Trk kommentaar
Flora valges!
18:59
Kris Ilves: See tähendab head või halba?
18:59
Vähemalt pildi kvaliteet on päris hea seekord.
19:00
Kris Ilves: AVAVILE!
19:01
Külastaja Fann kommentaar
Sure edu Florale!
19:04
Kris Ilves: Esimesed neli minutit on pall rohkem Shamrocki poolel olnud ja Flora teenis ka ühe nurgalöögi, mille külalised suutsid klaarida.
19:04
Külastaja asd kommentaar
Miks Lukka isegi pingil pole ?!?
19:05
Kris Ilves: Lukka sai Kuressaare vastu hüppeliigesevigastuse.
19:06
Kris Ilves: Shamrock sai oma esimese nurgalöögi ja korraks oli pall Flora karistusalas lahti, aga see löödi lõpuks minema.
19:07
Kris Ilves: Shamrock sai uuesti palli karistusalasse ja päris ohtlikult, aga Pürg klaaris. Seejärel ei õnnestunud Zenjovil ja Sappinenil kontrarünnakusse minna.
19:07
Külastaja Dr gosjugin kommentaar
Flora saab tapa niikuinii, ja jääme unistama sellest alagrupi kohast
19:07
Kris Ilves: Hoare võttis keskväljal Sappineni maha ja pääses suulise hoiatusega.
19:08
Kris Ilves: ETV2-st või ERR-i spordiportaalist näeb otsepilti.
19:11
Kris Ilves: Floralt suurepärane kontrarünnak: Zenjov-Vassiljev-Miller-Ojamaa-Kallaste. Viimase söödule sai Shamrocki kaitsja karistusalas jala vahele.
19:11
Kris Ilves: Vassiljev otsis nurgalöögist Seppikut, kes aga korralikult löögile ei saanud.
19:11
Valget on liiga palju näha ja siis pani valget teipi peale.
19:13
Kris Ilves: Veel üks nurgalöök Floral, mille külalised klaarisid, seejärel virutas Soomets kaugelt mööda.
19:13
Kris Ilves: VäravZENJOV!
19:13
Kris Ilves: Miller võitis keskväljal palli, Ojamaa lükkas edasi Vassiljevile, kes leidis karistusalasse avanenud Zenjovi, kes lahendas meisterlikult.
19:16
Kris Ilves: Ojamaa otsis karistusalast Sappineni, aga sööt oli seekord ebatäpne. Mäng on pigem Flora käes, aga ka Shamrock suudab Flora karistusala lähistel kombineerida.
19:16
Külastaja 1kord võidame nkn kommentaar
Tere ka minu poolt ja palju õnne meile hea alguse puhul. Ei pea seda mängu tagaaja rollis alustama
19:17
Loodetavasti sappinenen vigastada ei saa, iirlased ennast tagasi ei hoia.
19:20
Kris Ilves: Shamrock mängis karistuslöögi lahti ja tsenderdas paremalt äärelt, pall oli karistusalas lahtine, aga Lilander klaaris selle kaugele.
19:21
Kris Ilves: Nüüd on Shamrockil kerge surve. Külalised said nurgalöögi ja Hoare kerkis kõige kõrgemale, jätkuolukorras saadi kaugelt löögile, aga see blokeeriti.
19:23
Kris Ilves: Sappinen oli paremale äärele jäänud ja tsenderdas sealt palli karistusalasse, aga Zenjov löögile ei saanud, sest kaitsja oli küljes.
19:25
Kris Ilves: Vihma on sadama hakanud, aga see on selline uduvihm, vähemalt praegu.
19:26
Kris Ilves: Burke läks kaugelt löögile, aga lõi üle.
19:26
Novembris on konverentsis kaks mängu ja Detsembris üks mäng. Kas Sportland Arenal on ka võimalik neid mänge mängida?
19:26
Kris Ilves: Ma olen üpris veendunud, et see ei ole võimalik.
19:27
Kris Ilves: Värav MILLER!
19:27
Kris Ilves: Suurepärane kontrarünnak Floralt: Sappinen jooksis palliga karistusalasse, konksutas seal ja leidis penaltipunktile jooksnud Milleri, kes lahendas kindlalt.
19:30
Shamrocki kaitse on hullem kui floral. Ja see juba ytleb midagi.
19:31
Kris Ilves: Shamrocki standardolukorrad on päris ohtlikud olnud. Flora ei ole esimese hooga neid klaarida suutnud.
19:31
Kris Ilves: Nüüd on vihmasadu tugevnenud.
19:34
Kris Ilves: Teise värava järel on Shamrock domineerivam pool olnud, aga korralikku löögiüritust pole veel. Seni on kõik hästi.
19:36
Kris Ilves: Zenjovilt pall karistusalasse, aga Sappinen ei saanud seda omaks. Ja seal määrati Flora kahjuks suluseis või Sappineni viga.
19:37
Kris Ilves: Hoiatus Mängu esimene kollane kaart läks 37. minutil O'Brienile, kes võttis keskväljal Ojamaa maha.
19:38
Kris Ilves: Shamrockilt tsenderdus karistusalasse, aga Pürg ja Kallaste said kahekesi klaaritud. Seejärel läks Flora kontrarünnakusse, mis lõppes Lilanderi möödalöögiga.
19:39
Külastaja realist kommentaar
Kui Flora saabki alagruppi siis Roma ja/või Tottenham ilmselt tähendaks unelmate vastast kes ilmselt ka publiku staadionile toob (kui nad enne välja ei kuku ofc) ...
19:39
Kris Ilves: Shamrocki kaitsja Hoare teeb väga kõva häält, olles kuri meeskonnakaaslaste peale.
19:41
Kris Ilves: Shamrock sai ohtlikult Flora karistusalas löögile, aga Seppik tegi hea blokeeringu.
19:41
... Muidugi Tottenham Tallinnas ilmselt tähendaks ka Paskotšit siin mängimas ... Seni vist Käit Domzalega kõige lähemal olnud eurosarja raames Tallinnasse tulemise osas ...
19:41
Külastaja sadura kommentaar
viaplay võib eestlastele varsti kasulikuks muutuma hakata :D
19:41
Külastaja das.hf kommentaar
Seppik on väga hästi mänginud. Seni pole Kuusest puudust tuntud.
19:42
Külastaja Jaanika kommentaar
Palju Floral juba rahaline toetus on olnud, ja palju seda tuleb veel kui saadakse alagrupi?
19:43
Kris Ilves: Igonenilt supertõrje! Watts sai ohtlikult karistusalast löögile, aga Flora väravavahil oli hea positsioonivalik ja tõrjus lähilöögi. See oli Shamrocki parim võimalus.
19:43
Kris Ilves: Värav SHAMROCK LÕI ÜHE TAGASI!
19:44
Kris Ilves: Shamrockil oli nurgalöök ja pall oli karistusalas lahti, lõpuks löödi see karistusala joone juurde, kust Finn selle ristnurka lajatas.
19:44
Flora kaitse on ka ikka paras huumor
19:44
Külastaja Marts kommentaar
Jälle poolaja lõpus...krt küll!!!
19:45
Kris Ilves: Burke on siiski väravalööja.
19:45
Kris Ilves: Sellega on esimene poolaeg lõppenud. Flora mängis hästi, asudes Zenjovi ja Milleri tabamustest 2:0 ette, aga valus värav enne poolajavilet ja seis on 2:1.
19:46
Külastaja jah kommentaar
No tra mis paska korraldatakse karistusalas nagu oli omoniaga täielik paanika
19:46
Oma mehed lõid palli Igoneni käest ära põhimõtteliselt
19:46
Kurat ytlesin, et 2:1 aga enam poleks rahul selle tulemusega.
Külastaja Utd kommentaar
Kuna Flora endale teise korraliku keskkaitsja toob? Pürgi pealt iga mäng vähemalt üks värav. Ta ei tohiks isegi Tammekas põhisse saada
19:48
Külastaja Matkustaja kommentaar
Igonen on standardites ikka täiesti kasutu.
Külastaja Lol kommentaar
Sa ise ei oleks paanikas, kui pall lahti värava all?
19:51
Külastaja Värvipsühholoogia phD kommentaar
Igonen on ju k6ik m2ngud n2idanut et tema tase on jube
19:51
Külastaja Värav kommentaar
ega, kui värav lüüakse eemalt, siis pole midagi teha.
19:51
Siis su koht ei olegi konverents/Euroopa/meistrite liigas, kui sa selliste asjade pärast nii paanikas oled, et ei suuda palli klaarida
19:52
Rahu sõbrad. Flora juhib ju veel. Uus ennustus on 4:2 florale.
Külastaja stranglers kommentaar
kui meeskonnas on 2 nõrka kohta Igonen ja Pürg ei ole võimalik Euroopas mängida, ei saa aru, miks klubi midagi ette ei võta
19:56
Just. Sappinen lööb 2 ja siis 87. minutil lööb Pürg omavärava.
19:58
@lol no mina võib olla tõesti oleks paanikas, aga ma ei ole ka profijalgpallur. Samas profijalgpallur kohe kindlasti ei tohiks paanikas olla. Niisamuti teiste ametitega. Sa ei saa esitada sellist teooriat iga ameti tegevusele, kas sina ei oleks paanikas kui..., kui tegelikult see ametnik peakski spetsaliseeritud olema selleks, et ta teaks mida ja kuidas käituda ning teha vastavas olukorras. Mittespetsialiseerunud inimene oleks muidugi igas asjas paanikas, mis vähegi ärevam moment.
19:58
Külastaja Kotid kommentaar
Villiota saaks ka paremini kui Pürg hakkama
19:59
Kris Ilves: Meeskonnad tulevad tagasi väljakule.
19:59
Kuulsin, et Paskotši olevat Tottenhami mängupäeva koosseisus täna, ei?
19:59
Kris Ilves: Kohe peaks Tottenhami koosseis ilmuma. Siis saame teada.
20:00
Kris Ilves: Teine poolaeg algas.
20:04
Kris Ilves: Towell läks kaugelt löögile, aga pall lendas floraka jalgadesse ja see eriti ohtlik ei olnud, kuigi Shamrocki mehel oli väga palju ruumi.
20:05
Kris Ilves: Nüüd proovis Scales karistusala nurgast, aga Lilander blokeeris.
20:06
Kris Ilves: Vassiljev lajatas omakorda karistusala nurgast peale ja selle löögi blokeeris Lopes.
20:06
Kris Ilves: Milleri tsenderdus meeskonnakaaslast ei leidnud.
20:07
Kris Ilves: Alliku on Floral ainus mängija, kes praegu sooja teeb.
20:08
Kris Ilves: Pürg jooksis Gaffneyga võidu ja klaaris palli nurgalöögiks.
20:08
Kris Ilves: Ja Pürg ise klaaris ka selle nurgalöögi peaga.
20:09
Kris Ilves: Vahetus Shamrocki esimene vahetus 54. minutil: Gaffney välja ja Greene sisse.
20:10
Kris Ilves: OI KUI KAHJU! Ojamaalt suurepärane sööt Sappinenile kaitseliini selja taha, aga Sappineni löögi tõrjus Mannus!
20:11
Kris Ilves: Vassiljev leidis nurgalöögist Seppiku, kes lükkas edasi Kallastele, kelle löök ebaõnnestus.
20:12
Kris Ilves: Shamrock proovis kaugelt, aga täpselt Igonenile sülle.
20:12
Kris Ilves: Floral teevad nüüd lisaks Allikule sooja Poom ja Shein.
20:13
Kris Ilves: JÄLLEGI OI KUI KAHJU! Taas sai Sappinen peaaegu täiesti vabalt positsioonilt löögile, aga libastus ja lõi üle värava.
20:14
Külastaja vadim kommentaar
go Flora
20:15
Sappineni enesekindlusega midagi lahti :s esimeses momendis ei saa vinguda, kuna vv tegi supertõrje, aga kui sellise momendi puhul mööda lööb siis on pahasti :/
20:15
Niimoodi ei saa raisata. See maksab kätte.
20:15
Kris Ilves: Pürgilt suurepärane sööt Zenjovile, kes konksutas ennast vabaks, aga puude karistusalas läks liiga pikaks.
20:19
Kris Ilves: Pürg klaaris Shamrocki nurgalöögi ja jätkuolukorrast lendas tsenderdus üle otsajoone.
20:19
Külastaja Kx kommentaar
Paskotši pingil
20:21
Kris Ilves: Hoiatus Ojamaa jooksis O'Brienile sisse ja sai 66. minutil kollase kaardi.
20:21
Külastaja noorfänn kommentaar
Ojamaal vanust juba 30 aga suu käib nagu 18 aastasel.
20:22
Kris Ilves: Miller blokeeris Shamrocki kauglöögi.
20:22
Kris Ilves: Vahetus Shamrocki teine vahetus 68. minutil: Mandroiu sisse ja Towell välja.
20:23
Külastaja Mark kommentaar
Kaameratöö on lihtsalt fantast, korneri aeg vend täiesti välja zuuminud oma süsteemid seal, sita nurga alt, hilinenud kordused. Bullshit seekord see ETV kahjuks.
20:23
Kris Ilves: Oi kuidas Floral nüüd oli õnne. O'Brien sai nurgalöögist peaga suunata, aga suunas napilt mööda.
20:24
Tubli Ojamaa. 1 Kaart veel ja olied mängukeeluga tribüünil.
20:25
Kris Ilves: Vahetusest sekkunud Greene sai karistusalast peaga löögile, aga see polnud nii ohtlik kui veidi varem O'Brieni löök.
20:27
4-1 oleks seis, kui sappinen oleks 2 90% momenti ära löönud :/
20:28
See #4 Shamrockil näeb Sappineni unes vist homme
20:28
Jah, aga no Pürg juba omale löömata ei jäta.
20:30
Kris Ilves: Sappinen sai keskväljal palli ja mängis Zenjoviga kokku, aga Sappineni tsenderdus ei jõudnud korralikult Ojamaani.
20:31
Kris Ilves: Värav SAPPPPPPPINEEEEEN!
20:31
Kris Ilves: Vassiljevi löök blokeeriti, Zenjovi löök tõrjuti väravavahi poolt ja Sappinen oli esimesena jaol.
20:32
Külastaja TV kommentaar
ZAP ZAP
20:32
Jessss
20:32
Oodake nyyd! Yks tyyp siin varem kirjutas,et Sappinen l66b v2rava. Oled mentalist v6i?
20:32
Külastaja Maarek kommentaar
Kaitses kõva palun
20:33
Kris Ilves: Shamrockil oli nurgalöök, aga Igonen tuli väravast välja ja klaaris rusikaga.
20:33
Kris Ilves: SHAMROCK LÕI POSTI!
20:34
Külastaja H kommentaar
Sappinen Kane-i asemel Man Citysse
20:35
Kris Ilves: Taas oli Shamrockil nurgalöök, seekord klaaris Pürg.
20:35
Mis lood Paškotsiga
20:35
Kris Ilves: Paskotši praegu Tottenhami pingil Konverentsiliigas.
20:36
pingil
20:37
Kris Ilves: Greene sai karistusalast löögile, aga Seppikult suurepärane blokeering.
20:38
Külastaja Külmik kommentaar
See on ikka tore kui Watts ja Sappinen väljakul kokku saavad
20:38
Kris Ilves: Nüüd on Seppik murul pikali, vist krambid.
20:39
Kris Ilves: Tõugjas läks sooja tegema.
20:40
Kris Ilves: Ja nüüd lonkab ka Kallaste.
20:40
Kris Ilves: Värav SHAMROCK LÕI TEISE! 86. MINUTIL!
20:41
Kris Ilves: Shamrock surus ja surus ja lõpuks realiseeris tsenderduse Scales, kes sai tagumisest postist peaga löögile ja lõi üle Igoneni.
20:42
Kris Ilves: Värav MILLER! FLORA LÕI NELJANDA!
20:42
Kris Ilves: Sappinenilt hea sööt karistusala joone juurde, kus oli Miller, kes virutas latipõrkest sisse.
20:43
Kris Ilves: Vahetus Flora tegi 89. minutil esimese vahetuse: Sappinen välja ja Alliku sisse.
20:44
jälle lasevad poolaja lõpus ära rsk
20:44
Keegi ennustas siin 4:2. Hmm, ei tea kes see kyll olla võis.
20:44
ainult rünne päästab!! hea seegi
20:44
Kõva värk
20:44
Igoneni tänased pikad söödud mitte ükski ei ole vist kohale jõudnud, otsustus suht kehv ja nüüd selline asi ka otsa. Ei ole esimene mäng kus sellises probleemid... igonen on vist vv'na oma maksimum taseme kätte saanud. Vedas et miller kasvatas.
20:45
Ulme mäng! See on olnud puhas nauding ja täielik ameerika mäed! Jalgpall on imeline!
20:46
Kris Ilves: Nüüd on keegi Flora mängija värava ees pikali ja käib tohterdamine. Ma kaugelt ei saa aru, kes see on, aga vist Seppik.
20:46
Kris Ilves: Tõugjas on igatahes valmis vahetusest sekkuma.
20:46
Kris Ilves: Või siiski Pürg.
20:47
Pürg jah
20:48
Kris Ilves: Vahetus Pürg lahkus, Tõugjas sisse.
20:48
Kas sellise vigastusega on lubatud jätkata?
20:49
Aga tegelt päris kõva sõna, et flora lõi Iiri meistri vastu 4 väravat.
20:50
Kris Ilves: Alliku pääses veel karistusalast löögile, aga löök jäi pehmeks. Sellega on ka mäng lõppenud.
20:50
Kris Ilves: Flora oli parem meeskond ja lõi neli väravat, aga eksimused kaitses ja ka Shamrock Rovers sai kaks väravat löödud. Korduskohtumine järgmisel neljapäeval Iirimaal.