Kolmapäev, 15. september 2021
21:48
Otto Kase:  Tere, kõigile! Pisut rohkem kui kümne minuti pärast hakkab taaskordne ääretult põnev Meistrite liiga õhtu! Mis te ennustate, kes võidavad ja kes kaotavad? Lisaks sellele, et seda mulle mainite, minge kindlasti mängige ka Ristnurgas olevat ennustusmängu!
21:50
Otto Kase:  Kuigi proovin hoida pilku peal igal mängul, siis põhiliselt keskendud D-alagrupi suurduellile: Milano Inter - Real Madrid. Algkoosseisud on järgmised:
21:53
Otto Kase:  Seejuures on täna juba kaks mängu ka peetud: võidud said kirja nii Dortmundi Borussia kui ka debütant Tiraspoli Sheriff (!). Võistkonnad alistasid vastavalt 2:1 ja 2:0 seisul Besiktase ja Donetski Šahtari. Nendest mängudest ilmub varsti ka kokkuvõttev uudis.
21:53
Mis seisud jäid varasemas kahes mängus?
22:00
Otto Kase:  Nonii, ei tule ennustusi? Panen siis ise enda oma kirja. Pakun, et Real lööb kolm/kaks ning Inter kaks/üks. Täpsemalt ennustada ei julge.
22:00
Külastaja R kommentaar
Kes täna Viaplays mänge kommenteerivad?
22:01
Otto Kase:  No Interi ja Reali duelli kommenteerivad meie erikorrespondent Ott Järvela ning Premium liiga mängumees Markus Jürgenson.
22:01
Külastaja Äss kommentaar
Ott Järvela mis asi sa oled et sa hümni ajal millised??
22:01
Ja kas kuskil Viaplay telekava ka on kui kontot pole?
22:01
Külastaja Hei kommentaar
Maru naljahammas seal viaplays. Väga lame ja kurb mis tasemele oleme langenud.
22:01
Ülikõva nali qatari klubi osas.
22:02
Otto Kase: Aga alustame!
22:02
Külastaja suits kommentaar
Tähelepanu läheb kõigil tõenäoliselt varasemalt mainitud mängule + PSGle ja Liverpoolile, siis õhtu maasikas võib tulla Ajaxi ja Sportingu mängust
22:03
Otto Kase:  Just, põnevaid mänge on täna kõikjal. Kusjuures Amsterdami Ajax lõi esimese kahe minutiga Sportingule ka värava!
22:03
inter paneb Reali täna nii tuttu et on pandud
22:04
Otto Kase:  Milanos on esimestel minutitel palli vallanud pigem Hispaania tippklubi.
22:07
Otto Kase:  Esimese viie minutiga midagi liialt ohtlikku juhtunud pole. Inter tuli kaitses kauni söödumänguga surve alt välja, kuid kui lõpuks pealelöögini jõuti, siis polnud Courtois liialt raskustes.
22:09
Ajax 2
22:09
Otto Kase:  Tõepoolest, hollandlased on Sportingu vastu suurepäraselt alustanud. Haller lõi 9. minutil juba oma teise.
22:11
Otto Kase:  Ai, Courtois päästab! Džeko pääses surmavalt rünnakule, kuid Bosnia mängumees ei suutnud terava nurga alt palli sisse lüüa. Nurgalöök võõrustajatele.
22:11
Otto Kase:  Škriniar proovis peale lüüa, kuid pall lendas napilt üle.
22:11
Liverpool 1
22:12
Otto Kase:  Just nii, Trent Alexander-Arnold lõi britid juhtima!
22:14
Otto Kase:  Milanos on nüüdseks initsiatiivi haaranud kodutiim. Real pigem ootab kontrarünnakuid.
22:15
Külastaja Haller kommentaar
See mees naitab, kss ta oli frankfurtis, elukas!
22:15
Otto Kase:  Casemiro lõi kaugelt peale, aga pall põrkas napilt raamidest mööda.
22:15
Külastaja Asd kommentaar
Psg tundub kehv
22:16
Otto Kase:  Maignan päästis Milani: esiteks tõrjus Salah penalti ning jätkuolukorras blokeeris vastase pealöögi.
22:17
Otto Kase:  Darmian näitas tehnikat ning Nacho tõmbas mehe pikali. Interile heast kohast karistuslöök.
22:18
Otto Kase:  PSG sai ka oma esimese kätte, lööjaks Ander Herrera.
22:18
Külastaja ebareaalne kommentaar
Kas Viaplay tahab meelega olla totaalne amatöör või miks neil LIverpool-Milan ülekandes kommentaatoreid pole???
22:18
Külastaja asd kommentaar
Lugesin seda Flora homse pela pressikat ning kas neil on plaanis saada tehniline kaotus või mis Ojamaa võimaliku mängutamisega? Või ongi süsteem nii keeruliseks tehtud, et CL ja EL eelringides saadud kollased kaardid Konverentsiliigasse edasi ei kandu kui tiim sinna kukkuma peaks ?!?
22:19
Otto Kase:  Ka City läks Leipzigi vastu juhtima. Manchesteris andis Greaslish hea nurgalöögi Akele ning keskkaitsja lükkas palli võrku.
22:20
olen kindel, et kollased kaardid kustutatakse alagrupiturniirile jõudes
22:20
Otto Kase:  Inter surub! Lautaro Martinez suunas Perišici tsenderduse värava poole, aga Courtois tõrjus.
22:20
Külastaja Siider kommentaar
Jama et tv3 sport enam ei näita meistriteliigat
22:21
Flora jah. Kas astub ämbrisse homme Ojamaaga???
22:21
Külastaja Lurr kommentaar
kogu aeg olnud reegel, et eelvoorude kaardid kustutatakse alagruppides CL, EL ja nüüd ka ECLis
22:24
Otto Kase:  Real ei jõua kuidagi rünnakule. Inter täielikult kontrollib mängukäiku.
22:24
Et siis kui playoffi korduskohtumises saab mängija X kaardi mis toob talle mängukeelu jãrgmiseks kohtumiseks läheb see túhistamisele kui klubi alagruppi murrab - nii vôi?
22:27
Otto Kase:  Carvajal eksis kaitses, kuid jõudis olukorra päästa. Reali seis ei ole hetkel väga ilus.
22:27
Külastaja Liverpool kommentaar
Ka ainult ründabmilani vastu.
22:28
Otto Kase:  Värav Club Brugge viigistas PSG vastu! Lööjaks Hans Vanaken.
22:29
Otto Kase: Real pääses kontrarünnakule, kuid võimalus lõppes Benzema ebaõnnestunud puutega.
22:31
Otto Kase:  Värav City sai kirja oma teise! Nordi Mukiele lükkas väga ebaõnnestunult palli omaenda väravasse.
22:31
Külastaja Kahju kommentaar
Äärmiselt kahju tõesti, et Tv3 Spordilt Ucl ära võeti. Uute kommentaatorite suhtes olen samuti hetkel pigem kriitiline, kuid see on ju paratamatu. Kruusi, Vara ja co poolt seatud latt on lihtsalt niivõrd kõrge. Hetkel küll psg-brugge matši vaadates on tunne nagu sööks võileiba ilma või ja vorstita.
22:33
Otto Kase:  Carvajal proovis välisküljega kasti tsenderdada, kuid ükski tiimikaaslane palli kätte ei saanud.
22:35
Otto Kase:  Värav Sporting sai tänu kiiper Pasveeri eksimusele oma esimese kirja.
22:37
Otto Kase:  Realile nurgalöök. Kas tuleb ka siin mängus esimene?
22:37
Otto Kase:  Ja värav polnud üldse kaugel! Militao oli täiesti üksinda, kuid lõi palli raamidest mööda.
22:38
Otto Kase:  Ja Martinez proovis peaga väljaku teises otsas, kuid tema lõi pisut rohkem mööda.
22:39
Otto Kase:  Ai, kui lähedal oli Interi esimene! Brozovic lõi kaugelt peale ning pall veeres millimeetritega postist mööda.
22:41
Otto Kase:  Inter pääses jälle ohtlikult trahvikasti ning kuigi tegemist oli suluseisuga, siis Reali kaitse peab end ikkagi kokku võtma.
22:41
Otto Kase:  Värav Ajax ei lase Sportingut liialt lähedale - 39. minutil löödi oma kolmas.
22:43
Otto Kase:  Real ja Inter said nüüd järjest head rünnakud, kuid kumbki pealelöögini ei jõudnud.
22:44
Otto Kase:  Värav Liverpool domineerib, aga Milan lõi viigivärava! Rebic lõpetas superilusa kombinatsiooni.
22:44
Otto Kase:  Courtois päästis jälle! Džeko sai heast kohast löögile, ent belglane tõusis suurepärase reaktsiooniga kangelaseks.
22:45
Otto Kase:  Värav Liverpool laguneb!! Milan lõi koheselt ka oma teise!
22:47
Otto Kase:  Värav Ka teine Inglismaa klubi lasi värava sisse: Leipzig lõi Nkuku pealöögist oma esimese.
22:48
Otto Kase:  Hoiatus Lautaro Martinez sai kollase kaardi ning kohe peale seda lõppes ka avapoolaeg!
22:48
Otto Kase:  Väike puhkus vahele ning seejärel saame (loodetavasti) sama põnevat teist poolaega jälgida.
23:01
ise mängu ei vaata, aga Leipzig olevat löönud ühe korralikku "meemvärava"
Külastaja Kenert kommentaar
Manchester City-Leipzig ning Liverpool-AC Milan mängudes on kommentaatorid täna eriti jutukad
23:01
jah kõik eelringides tehtud kaardid ja karistused tühistatakse 1 alagruppidesse ja 2 poolfinaalidesse jõudmisel.
23:01
real inter nii igav v?
23:01
Külastaja CSI kommentaar
Kes seal nö uues kanalis need kommentaatorid on?
23:01
AC milan on olnud üsna näotu olnud....
23:01
Aii sõnusin ära nüüd. Oh-oh-oh. Liverpooli kaitseliin hävitati!
23:01
Külastaja mc kommentaar
Otto, Reali kaitse ongi see hooaeg ikka väga kehva, kui vaadata ka nende liigamänge
Külastaja Graham Poll kommentaar
Viaplay kommentaatorid on muidugi tase. Olen käinud Kairos Egiptuse muumiate muuseumis. Ja nood eksponaadid seal on märksa enam elus kui need kommentaatorid kuigi nad juba tuhandeid aastaid surnud on. Aga ega loodus ju tühja kohta ei salli. Kuna kogu mõeldav kvaliteetne jalkapilt kolib niikuinii Viaplaysse, siis küllap see Kruus-Vara-Kangur-Kams jne. kamp millalgi sinna järele suundub. Headel asjadel on komme ikka koos eksisteerida.
23:02
Otto Kase:  Nii, mõned kommentaarid pugesid millegipärast minu eest peitu, aga nüüd said vist kõik üles leitud. Igatahes alustame kohe teise poolajaga.
23:03
Otto Kase:  Ja eelmise poolaja lõpus lõi City tõepoolest oma kolmanda, kui peale pikka VAR-i kontrollimist skooris Mahrez penaltist.
23:04
Otto Kase: Teine poolaeg algas!
23:07
Otto Kase:  Värav Salah heastas oma vea ning lõi viigi tabloole!
23:10
Otto Kase: Milanos on juhtrollid vahetunud: Real hakkas domineerima ning Inter püsib kaitses.
23:12
Otto Kase:  Värav Leipzig ehitas pikalt ning lõpuks lükkas Nkunku palli väravasse. City veel juhib, kuid Leipzig pole kaugel.
23:12
Otto Kase:  Inter saab teise poolaja esimese nurgalöögi.
23:13
Otto Kase:  Kuidas see sisse ei läinud?! Džeko pani peaga värava suunas, Courtois tegi taas supertõrje ning Škriniar ei suutnud kuidagi tagasipõrkunud palli maha võtta.
23:14
Otto Kase:  Vahetus Inter tegi kaks vahetust: Dumfries ja Dimarco sisse ning Darmian ja Perišic puhkama.
23:14
Otto Kase:  Värav Haller lammutab! Mees lõi Portugalis juba oma neljanda ning Sporting laguneb.
23:15
Otto Kase:  Milanos on samaaegselt haaranud kodutiim taas initsiatiivi. Peab tõdema, et kuigi seis on alles 0:0, siis sellegipoolest on tegemist vägagi põneva duelliga.
23:16
Otto Kase:  Handanovic tegi oma esimese tõrje! Carvajal lõi peale, kuid sloveen päästis.
23:17
Külastaja To graham poll kommentaar
Pean sinuga nõustuma. Kuid arvestades fakti, et Viaplay on tv3spordi suur rivaal, siis tõenäosus kuulda Kruusi, Vara jt läbi Viaplay on nullilähedane
23:18
Otto Kase:  Värav City taastas jällegi kaheväravalise eduseisu - Jack Grealish purjetas trahvikasti ning keerutas kaunilt tagumisse nurka.
23:19
Otto Kase:  Hoiatus Alaba võttis lubava rünnaku maha ning teenis Reali esimese kollase kaardi.
23:19
Aga mida GO3 uus 2022 jäitama hakkab? Kruus saab kossu teha edasi, aga peale WRC ja kossu vist muud polegi
23:19
Vähemalt NBA ja ingliseliigst näitab tv 3 sport hea seegi
23:19
Otto Kase:  Kahjuks pean kurvastama, et järgmisest aastast kolib ka Premier League Viaplaysse.
23:21
Külastaja , kommentaar
Haller on siiski Portugalis löönud 3, ühe värava lõi Berghuis (tema esimene Ajaxi eest).
23:21
Vb harjumatu aga Viaplays rohkem 1 kommentaator mängudel ja ka see võib tekitada teistsugust feelingut.
23:21
Otto Kase:  Vabandan, Haller lõi tõepoolest (alles) kolmanda.
23:23
Otto Kase:  Dumfries jooksis rünnakule, ent pall põrkas kehvast puutest üle otsajoone.
23:24
Otto Kase:  Vahetus Inter teeb veel muudatusi: Lautaro ja Calhanoglu pingile, Vidal ja Correa platsile.
23:25
Otto Kase:  Vahetus Real vahetas samuti, Vazquez puhkama ja Rodrygo sisse.
23:25
Nüüd lõi Haller neljanda ka
23:26
Otto Kase:  Värav Tuleb välja, et ma olen väiksemat sorti maag, jah. Haller lõi nüüd siis oma neljanda ning Ajaxi viienda. Sporting laguneb ikka täielikult.
23:27
Otto Kase:  Värav Liverpoolis käib ka tõeline põnevusmatš: Henderson lennutas ilusa volley'ga palli võrku.
23:28
Otto Kase:  Naastes Milanosse võime öelda, et viimastel minutitel on jällegi Inter olnud pisut särtsakam, ent Real on samuti jooksnud ohtlikult vasturünnakutele. Ühesõnaga tegemist on vägeva duelliga.
23:28
Külastaja Livekas kommentaar
HENDO!!
23:31
Külastaja asd123 kommentaar
Palju see Shakhtari brasiillane kunagi ühes mängus lõi?
23:32
Otto Kase:  Tegin veidikene guugeldamist ning 2014. aastal lõi Luiz Adriano ühe Meistrite liiga alagrupimänguga viis (!). Halleril veel ainult üks puudu.
23:33
Külastaja Lingardinho kommentaar
Otto Kase ikka kõige ausam soccerneti kommentaator! Poisil on tuleviku ja varsti ootaks ka Viaplaysse päris mänge kommenteerima!
23:33
Otto Kase:  Aitäh ilusate sõnade eest! Eks tulevik näitab, mis juhtub.
23:34
Otto Kase:  Värav Kui keegi tahab väravaid näha, siis soovitan soojalt vaadata City ja Leipzigi mängu. Nkunku lõi oma kolmanda ning seis on 4:3! Kui vaadata senini püsinud seeriat, siis peaks järgmisena skoorima City ...
23:34
ja Messi lõi Leverkuseni vastu viis
23:35
Otto Kase:  Reali ja Interi mängus püsivad aga endiselt nullid. Ainult viisteist minutit veel mängida. Ausalt öeldes oleks viik ikka üdini aus tulemus.
23:36
Otto Kase:  Värav Ja mis ma ütlesin ... Rodri saatis korraliku pommlöögi teele ning Leipzigi värav sahises juba viiendat korda.
23:36
Kuidas see viapley töötab kas ikka tv või läbi neti kus mänge näeb
23:36
ja Messi brügge vastu null.
23:37
Otto Kase:  Viaplayd näeb läbi neti või siis kui pisut asjaga vaeva näha, siis ka televiisorist.
23:37
Otto Kase:  Messi on hetkel nulli peal jah. Vaatasin, et lõi just ühe palli totaalselt taevasse. PSG jaoks oleks viik ikka täielik pettumus.
23:38
Otto Kase:  Benzema sai peaga väga ohtlikult löögile, ent mööda. Lõpuks tuli välja, et tegemist oli ka suluseisuga.
23:38
Cancelo lõi 5nda
23:39
Otto Kase: Eemaldamine Vabandust, vaatasin valesti. Aga kui sellest mängust juba jutuks läks, siis teenis Angelino teise kollase ja jättis Leipzigi vähemusse.
23:40
Otto Kase:  Vahetus Meie tähelepanu nautivas kohtumises lõppes staarmängija Luka Modrici tööpäev. Asemele tuli noor tulevikulootus Eduardo Camavinga.
23:43
Otto Kase:  Mainiks siis selle ära, et täna pole ma veel rääkinud vaid ühest kohtumisest ehk Atletico Madridi ja Porto duellist. Sarnaselt Milanos toimuvale kohtumisele on ka seal hetkel nullid tablool ning kuigi hispaanlastel on tekkinud mitu ohtlikku võimalust, siis samaaegselt on pildis püsinud ka Porto mängumehed.
23:43
Otto Kase:  Vahetus Inter tegi oma viimase vahetuse ning võttis Barella välja. Asemele tuli Vecino.
23:45
Otto Kase:  Kus hundist juttu ... Porto lükkas palli väravasse, kuid Mehdi puudutas kukkumise pealt palli käega ning VAR tühistas tabamuse.
23:46
Otto Kase:  Värav Tundub, et Manchesteris tahetakse ikka mingeid rekordeid murda: Gabriel Jesus lõi 85. minutil selle matši üheksanda!!
23:48
Otto Kase:  Värav Tehtud!!! Rodrygo lõi 89. minutil Real Madridi ning selle mängu esimese!
23:49
Otto Kase:  Vahetusmehed ehitasid selle värava: Camavinga andis ühe puutega maagilise söödu Rodrygole ning brasiillane lahendas olukorra surmkindlalt.
23:50
Otto Kase:  Kahju Interist, aga selline see jalgpall juba on. Kaks lisaminutit on veel jäänud.
23:50
Otto Kase: Selle värava võib vast ka siia vaatamiseks panna:
23:51
Otto Kase:  Camavinga patustas väljaku teises otsas ning kinkis Interile karistuslöögi. Handanovic tuleb ka üles. Kas äkki ... ?
23:52
Otto Kase:  Milanos on mäng lõppenud! Real alistab võõrsilväljakul 89. minutil löödud väravaga Milano Interi!
23:53
Otto Kase:  Lõppenud on ka teisi mänge: PSG viigistas Club Bruggega, Liverpool ja Ajax alistasid Milani ja Sportingu.
23:54
Otto Kase:  Ainult Atletico Madridi - Porto matš veel käimas.
23:55
Otto Kase:  Tundub, et seal viidavad portugallased suurepäraselt aega.
23:56
Otto Kase:  Kaks lisaminutit siin veel jäänud. Porto viimased minut aega palli lükanud.
23:56
kusjuures mulle pakub ka nalja, et PSG nii "impotentne" Brügge vastu on
23:56
Külastaja Ti kommentaar
Mess, neymar, mbappe ümmargune null Belgia klubi vastu. Usun et sappinen paneb homme üksi 2 Belgia klubi vastu
23:56
Eeldatavalt nõrgimad meeskonnad Sherriff ja Brugge võtsid kahepeale 4 punkti ära
23:56
Haller lõi oma Meistrite liiga debüütmängus neli väravat.. pole paha või kuidas?
23:56
Otto Kase:  Jällegi pugesid kommentaarid peitu. Minu viga.
23:57
Otto Kase:  Atletico saatis ühe karistuslöögi teele, ent selle klaaris kindlalt tumedas särgis mängiv Porto kapten.
23:58
Otto Kase:  Eemaldamine Mbemba teenis 20 sekundit enne lõpuvile punase ning Atletico saab heast kohast karistuslöögi. Kas siin võib veel midagi eriti dramaatilist juhtuda?
00:00
Otto Kase:  Luis Suarez saatis ilusa palli teele, kuid hispaanlaste kahjuks lendas see napilt üle värava.
00:01
Otto Kase:  Ja kõik! Barcelonast lahkunud ründeässad - Griezmann ja Messi - pidid täna leppima pettumust valmistava viigiga.
00:02
Otto Kase:  Aga aitäh kõigile! Oli tõeliselt põnev jalgpalliõhtu. Väravaid jagus igale maitsele ning ka draamast ei tulnud puudust. Loodetavasti näeme ka homme A. Le Coq Arenal põnevusmängu. Kindlasti ostke pileteid, kui te veel seda teinud pole.