Kasper Elissaar: Võistkonnad on väljakul, ilm päikseline ja tuuline.
Kasper Elissaar: Suvinõmm peab hetkel veel oma varianti ootama. Kuressaare koosseis on üldse nii suureks läinud, et mehed ei mahu enam pingilegi. See on nende võistkonna jaoks ebatavaline.
16:01
Kasper Elissaar: LÄKS!
16:08
Kasper Elissaar: Mäng on alanud suures plaanis rahulikult, aga Vaprus on seni isukam olnud. Tahavad Kuret kätte saada!
16:08
Külastaja asd kommentaar
Kas Vaprusest, peale Veensalu, saaks keegi veel kusagil teises klubis algkoosseisu?
16:08
Kasper Elissaar: Tõele au andes ei ole Veensalu isegi alati Vapruse algkoosseisus.
16:14
Kasper Elissaar: Kure on seni väga tagasihoidlik olnud.
16:15
Kasper Elissaar: Kelder proovis kääre ja Allast lõi mööda.
16:15
Villi saaks tegelt imo a la kalju kaitseliinis hakkama
16:21
Kasper Elissaar: Mäng on täna võitluslik, aga ilma eriliste pealelöökideta. Miil proovis nüüd kaugel ja kaugelt üle ka.
16:24
Kasper Elissaar: Männilaan proovis, aga mööda.
16:24
Misasja, mäng on kures ja seda ei kommenteerigi Kasper/Aivar duo. Mis nali see on
16:25
Kasper Elissaar: Ma tegelikult käin suht harva Kuressaares ...
16:26
Külastaja Kalev kommentaar
Kes Vaprusest oktoobrist kaitseväkke lähevad? Pidi lausa 3 meest olema.
16:26
Külastaja pes kommentaar
täieli pühapäevajalgpall
16:27
Kasper Elissaar: Lapa tõrjus jalaga Hansoni löögi!
16:28
mott, grahv ja lehter pakuks, vaadates vanuseid
16:30
Külastaja Jasper kommentaar
Kui täna Kure võidab on vähemalt 8.koht täitsa kindel. Nõus?
16:30
voi tiidermann isegi
16:30
Kasper Elissaar: Kui Kure täna võidab, ollakse juba täitsa seitsmenda koha mängus.
16:31
kas ma olen ainus voi eetrist on vaga raske valjaku jooni naha?
16:32
Kasper Elissaar: Kuressaares ongi raske jooni näha, kui päike madalalt ja vastu kaamerat paistab. Staadionil näeb neid korralikult.
16:32
Aga kui võidab nt Pärnu on vähemalt koht üleminekumängudel suht kindel. Tundub, et Tammeka täitsa augus ja ei näe et võiks tõusta sealt kus on hetkel
16:34
kui parnu voidab, on 17€ purgis nagu naksti
16:34
Kasper Elissaar: Coolbeti koefitsient oli päris kõrge, jaa.
16:35
Kasper Elissaar: Lapa võtab Krutogolovi üks-üks olukorra ära!
16:38
Kasper Elissaar: Jermatšenko sai söödu kaitsjate vahele, aga takerdus lõpuks Kaljumäe otsa.
16:41
Kasper Elissaar: Laht leidis karistuslöögist tsenderdusega Männilaane, kelle pealöök lendas üle tühja värava. Vainu oli oma koha pealt välja tulnud, aga pallini ei jõudnud.
16:46
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud 0:0! Suht aus tulemus. Üpris võimalustevaene on olnud, aga Vaprusel mõned variandid on olnud. Kuressaarel ka midagi tekkis, aga pigem käib pusimine.
17:00
Kasper Elissaar: Teine poolaeg algas! Vahetusi ei tehtud.
17:04
Kasper Elissaar: Värav49. minutil viib Sander Laht Kuressaare juhtima!
17:05
oi perse
17:06
Kasper Elissaar: Kelder läks kasti tagant löögile, kaitsjad blokeerisid, aga Laht saab palli enda kätte ja lööb kindlalt võrku. 1:0 Kuressaarele.
17:07
Ära põe pärnakas, koht üleminekumängudel Maardu või Kalevi vastu siiski kindel
17:07
Kasper Elissaar: Kuressaare sai nüüd kiirelt oma tahtmise. Huvitav jälgida, kuidas see mängu mõjutab.
17:10
Kasper Elissaar: Hoiatus55. minutil Kelder sai kollase.
17:11
oi jumal, see peab punane olema
17:11
kuidas see punane ei olnud
17:13
Kasper Elissaar: Läks suht kenasti palli mängima. Jalgpall ei saa nii steriilne ka olla, et kuskil midagi teha ei tohi.
17:14
Kasper Elissaar: Männilaan lahendas nüüd veidralt olukorra, kus oli Vainuga silmitsi pääsemas.
17:15
Kasper Elissaar: Vahetus60. minutil Kelder ära ja Tutk sisse.
17:17
Külastaja Rabarber kommentaar
Vaatasin kordus ja noo krt kuidas see punane polnud aru ma ei saa, hyppab kaks jalga ees otse jalgade poole, mystika
17:19
Kasper Elissaar: Värav64. minutil lööb Männilaan oma hooaja üheksanda! Jermatšenko söötis värava ette vabaks! 2:0.
17:19
Rasmuse curse krt
17:19
kindel punane, kus kohas see kenasti palli mängimine oli, ei tabanud palligi
17:20
Kasper Elissaar: HoiatusRobin Limberg kallistas Männilaane pikali.
17:23
Kasper Elissaar: Vaatasin ka kordust veel. Mõni nõrgema närvikavaga oleks ilmselt suutnud ka punase anda.
17:24
Vana hüppas kaks jalga ees teisele sisse ja Kasper räägib palli mängimisest. See et mees vigastada ei saanud, ei tähenda, et tegu polnud mõtlematu käitumisega, mis ei vääriks punast
17:24
Kasper Elissaar: Vahetus70. minutil tuleb Vallik Krutogolovi asemele.
17:28
Kasper Elissaar: Värav72. minutil lööb Märten Pajunurm väravaesisest segadusest 3:0!
17:28
Kasper Elissaar: Lahe korneri järel sai Vainu isegi midagi tõrjutud, aga siis Pajunurm on istuli värava ees ja lükkab sisse. Väravasöötu äkki isegi ei ole.
17:29
Kasper Elissaar: Vahetus73. minutil vahetas Mõtt välja Tekko.
17:29
rasmus ei tohi enam meie mange kommida, saame koguaeg peksa🤣
17:30
Kasper Elissaar: Vahetus75. minutil Jermatšenko välja ja Seeman sisse.
17:32
Kasper Elissaar: Vapruse mast on maas ja Kuressaare on päris hullumeelsesse hoogu sattunud.
17:34
Kasper Elissaar: Vahetus79. minutil Männilaan välja ja Lipp sisse.
17:36
Kasper Elissaar: 89 pealtvaatajat vaatlevad praegu Kuressaares, kuidas kodumeeskond suurt võitu on võtmas.
17:38
Kasper Elissaar: Lipp tõmbas kaks-kaks rünnakus tempo maha ja jooksis lihtsalt Kaljumäele otsa. Väga halb lahendus.
17:39
Kasper Elissaar: VäravMarkus Allast lööb 4:0!
17:41
Kasper Elissaar: Standardi järel jäi Allast ette. Pall tuli kastist välja, aga Miil tõi selle sinna tagasi. Allast oli täiesti üksinda ja lõi peaga oma Premium liiga karjääri esimese värava.
17:41
Külastaja Saarlane kommentaar
Härra Mööl on meie tiimiga teinud imesid vist....siukest imelist mängu pole küll Kuressaare pildis paarsada hooaega näind. Väravaid igas mängus niiet muda!
17:42
Külastaja mkm kommentaar
Kure avastanud, et väravate löömine punktide korjamisel abiks, ainult võitlusest ja tahtest ei piisa
17:43
Külastaja rallikas kommentaar
Kure on hoogu sattunud. Floralt skalp, Kaljule 3, Vaprusele 4
17:43
Kasper Elissaar: Värav88. minutil lööb Laht 5:0! VIIS NULL!
17:45
Kasper Elissaar: VäravKUUS! NULL! Otto-Robert Lipp tõstis palli välisküljega üle Vainu.
17:45
Külastaja Naksti kommentaar
Kuressaare võtab selle kuuenda koha ära
17:45
Mööl ütles vist jõudes jep, et seal paide kandis on plaan väravaid lüüa ja see tõi lausa hõbeda eelmisel hooajal, äkki proovime meie ka
Külastaja Opadii kommentaar
Kure läbi aegade suurim võit kõrgliigas?
17:46
Kasper Elissaar: Ilmselt küll.
17:47
Kasper Elissaar: LÄBI! Kuressaare võidab 6:0 Vaprust! Kõik väravad teisel poolajal!