Pühapäev, 19. september 2021
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere, lõpetame selle 24. vooru ära Tammeka - Paide kohtumisega.

Eelmise vooruga võrreldes on Paide teinud algkoosseisus ühe ja Tammeka kaks muudatust. Kõik need on seotud mängukeeldudega.

Paidel on punase kaardiga väljas Yusif, keda asendab Sinilaid. Tammekal on mängukeelu alt tagasi põhikoosseisus Järviste ja Toomsalu, välja on jäänud Anderson (kaartidega) ja Tammik.
18:58
Kristjan Remmelkoor: Hooaega Paides alustanud väravavaht Toom mängib esmakordselt pärast sealt lahkumist Paide vastu.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Saliste sai kätte Premium liiga augustikuu parima mängija tiitli.
19:00
Külastaja skeptik kommentaar
Kuulsin sellest intervjuust, et Klavan sõitvat Mini Countryman'iga ?!? Huvitav kas mõni Meistriliiga tippklubi pallur kasutab näiteks veelgi tagasihoidlikumat masinat või on mõni neist nagu Ott Järvela - ei oma isegi juhiluba ?!?
19:01
Kristjan Remmelkoor: Tammeka pani palli mängu.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Tammekal mängib teist mängu järjest Teniste keskväljal ja Laabus äärekaitses.
19:04
Külastaja Goose Hiding kommentaar
miks Ojamaa taas pingil on? Fantasy seisukohalt hakkab garaažis tolmu koguva luksusauto kuju omandama.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  4. minutil pääses Anier kasti joonelt pöördelt löögile, löök oli ebatäpne.
19:06
Külastaja R kommentaar
Ojamaa mängis Esiliigas reedel.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Ilmselt Zahovaiko eelistabki Ojamaale Turi. Täna ei saa asi olla ka KTM-reeglis, sest neid oleks Paidel igal juhul väljakul piisavalt.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Värav 6. minutil lööb Anier 1:0 Paidele!
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Saliste andis vasakult äärelt tsenderduse, Toomsalu ja Lipp ei suutnud seda kahe peale klaarida, vaid nendest põrkas pall kastis ette Anierile, kes lükkas selle võrku.
19:08
Või mitte reedel, eile lausa.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Tur andis paremalt palli karistusalasse, Deabeas lõi, Toom tõrjus! Väga hea võimalus oli Paidel teine lüüa.
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Frolovi nurgalöögi lükkas Toom rusikaga eemale.
19:12
Külastaja muigega kommentaar
Paide muudkui surub. Tammekal lähevad esialgu asjad vaid kehvemeks.
19:15
Kristjan Remmelkoor: Värav  Mošnikov andis läbisöödu, Anier mängis Toomist mööda ja lõi palli tühja võrku! Paide juhib 14. minutil 2:0.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Teise värava olukord algas Uljanovi kehvast valesöödust.
19:16
Külastaja mc kommentaar
Anier talvel välismaale?
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Kiire kübaratrikk ei olnud väga kaugel - Anieri vastuvõtt karistusalas Deabease söödu järel ebaõnnestus, muidu olnuks hea võimalus kolmas lüüa.
19:18
Külastaja Uugo Seep kommentaar
Tammeka võidu korral saab raha 91 kordselt tagasi, panin oma pensifondi rahad sisse.
19:18
Külastaja Fann kommentaar
Kristjan,kas sel aastal hall tuleb valmis Tartus?
19:19
Kristjan Remmelkoor: Järgmisel talvel peaks tartlased saama hallis treenida, jah.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 19. minutil saab kollase kaardi Veelma, kes tegi äärel Turile vea. Järgmise mängu Vaprusega peab Veelma vahele jätma.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Andrei Karhu on sel hooajal esimest korda Premium liigas väljakukohtunikuna ametis, nii et sai hooaja esimese kaardi ära näidata.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 22. minutil sai kollase Aksalu, kes võttis veaga Kapperi maha, väljaspool karistusala.
19:23
Külastaja realist kommentaar
Anier pigem on teel Florasse/Levadiasse kui emb-kumb suudab teha talle pakkumise millest võimatu keelduda.
19:24
Külastaja Pes kommentaar
Masendav, jälle kindel punane mida ei anta et hoida favoriiti.millal see jama lõpeb
19:24
Külastaja Jeesus kommentaar
Aga miks paides ei jätka. Paidel palgafondi on piisavalt.
19:25
Kristjan Remmelkoor: Anier sai karistusalas Mošnikovilt söödu, aga pealelöök ebaõnnestus seekord totaalselt, korralikku lööki ei tulnud.
19:26
Ei olnud otse väravale minemas, seega kollane.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Anier lõi 20 meetrilt, Toom püüdis.
19:30
Külastaja Kas kommentaar
Saliste sai väravasöödu?
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Esimese värava eest söötu ei tule, kuna Anier sai palli tartlaste ebaõnnestunud klaarimisest.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Luts tulistas 30. minutil posti!
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Koskor proovis Tammeka kiirel kontrarünnakul karistusalast Kapperit leida, aga Klavan sai jala vahele.
19:34
Külastaja stranglers kommentaar
Paide praegust koosseisu ja taset vaadates ei ole Florasse või Levadiasse minek tingimata edasi liikumine.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Värav 33. minutil lööb Saliste ilusa löögiga postipõrkest 3:0 Paidele!
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Nurgalöögist Frolov, Saliste ja Anier lühikeste söötudega viisid palli kasti, kust Saliste skooris, väravasöödu saab Anier.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Värav 36. minutil juhib Paide 4:0! Luts sai Toomiga silmitsi, Toom tõrjus jalaga, aga teise palli lõi Anier võrku! Anierilt kübaratrikk, pluss üks resultatiivne sööt.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Siit saab Luts väravasöödu kirja.
19:38
Kuidas see tammeka nii alla käinud on?
19:38
Floras/Levadias on vãhemalt parem vôimalus tiitleid vôita ning ka eurosarjas edukas olla + need 2 ilmselt vajaks Henri Anieri vabalt teatud tingimustel ...
19:38
Külastaja Abc kommentaar
Vapsjee värav ikka
19:38
Eesti liiga tase lihtsalt ei vasta Anieri klassile. Ta peaks ikkagi mängima liigas, kus oleks tase ühtlasem ja konkurents suurem. Meil siin Eesti kõrgliigas ainult 4 professionaalset klubi
19:38
Welco ja tammeka võib ära vahetada, keegi ei paneks tähele, võibolla paar kolli rohkem imevad sisse. Kahju kuhu tammeka vajunud on lihtsalt masendav
19:39
Külastaja AuOhUh kommentaar
Sellise Tammeka koht on esiliigas. Hämmastav on, et sama "materjaliga" on varasemalt välja mängitud EMV-l viies koht. Lisaks praegu on neil Skandinaavia TOP 10 paremkaitsja Taijo Teniste, keda mingil põhjusel mängitatakse EI TEA KUS.
19:40
Külastaja 1kord võidame nkn kommentaar
Paljuga tammeka klibinsaab ara osta?
19:40
sel aastal jah kardan, et tiitel Leva või Flora, aga üldiselt Paide ei ole neist kahest nõrgem ja shansid täpselt samad, ka eurosarja osas.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Mošnikov tegi järjest seinasööte Lutsu ja Anieriga ning lõi karistusalast üle.
19:41
Teniste skandinaavia top10 RB? 😂 ära aja naerma
19:42
Külastaja Paide kommentaar
Fännina ütlen, pole see hooaeg sellist ründemasinat näinud, moše täna nagu eelmine hooeg ja ründemäng kohe toimib!
19:43
Kristjan Remmelkoor: Värav  Frolovilt hea pikk sööt keskväljalt, Luts lõi parema jalaga esiposti äärde, Paide juhib juba esimesel poolajal 5:0!
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Uljanov lõi väga tugevalt, aga ka väga kaugelt ning Aksalu tõrjus.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes! Paide sõitis Tammekast teerulliga üle ja juhib 5:0.
19:46
Külastaja Albert Prosecco kommentaar
Tammeka lihtsalt uinutab vastast, et siis ootamatult ja otsustavalt lüüa!
19:46
Kas see hooaeg võib tähendada Tartu jalgpalli nö surma?
19:47
Naera terviseks. Branni ridades tegi häid hooaegu. Enne seda Sogndaliga Norra esiliiga võitja, hiljem meistrisarjas kindla põhimehena paremkaitses. Norra karikavõistlustel tegi ta samuti korduvalt häid esitusi, kõrgliiga satse sai välja ampsatud. Kokkuvõtteks küsin, mille pealt ta Branni võeti? Skandinaavia TOP 100?
19:47
Stop the count, maaslamajaid ei tohi lüüa
19:47
Külastaja Karl kommentaar
Palju anieril väravaid??
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Anieril on nüüd tänavu Premium liigas 17 väravat, millega jagab Zakaria Beglarišviliga esikohta.
19:49
Külastaja Mauno Pekko kommentaar
Sellepärast tulebki split teha pärast teist, mitte kolmandat vooru.
19:49
Külastaja Bussijuht kommentaar
Vaatasin, et Sofia CSKA ja Bodo/Glimt ja hetkel mängimas - kui Käit veel koosseisus pole siis Mets on ning isegi juba kollase võtnud
19:53
Mets tavalist liigadebüpti tegemas siis ju
19:53
Külastaja Mart kommentaar
@Mauno Pekko. Ja siis on jutt, et oi oi oi. Kogu aeg mängime samade meeskondadega. Nii igav. Kõik tunnevad kõiki.
20:00
Jah, Mart, aga mul on ükskõik, kui mängijatel on igav. Jalgpalli mängitakse fännidele ja sellel mängul pole ju jälle mingit väärtust..
20:00
Külastaja Skandinaavia TOP 10 kommentaar
Ainuüksi Taanist leiab 20+ paremat paremkaitsjat kui Teniste
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on Tartus 173.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Tammeka vahetas enne teise poolaja algust: Teniste välja, Mätas sisse.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
20:03
Teniste oli väljakul esimene pooaleg?
20:03
Skandinaavia TOP 10 - Aitäh info eest! Esita see info siis Bergeni Branni esindusele, Sogndalile ja teistele top klubidele, kel võiks olla huvi... :)
20:03
Külastaja Jänes kommentaar
Nii palju kui ma tean, siis see kuuevarbaline treener on alustanud tammekas treeninguid sellise intensiivsusege nagu hooaja ettevalmistuses tavaline. Ei imesta, et meestel toss väljas.
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 48. minutil teenis Koskor Tammekale penalti, Sinilaid sai kollase kaardi.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Värav 49. minutil lõi Koskor penaltist 1:5! Veeretas enda poolt vasakusse nurka, Aksalu vajus veidi paremale.
20:07
@Jänes. Võib olla saavadki siis peale spliti mängu käima.
20:07
Jah, Teniste oli väljakul, aga keskväljal. Huumor.
20:07
Proua Jänes, millal see toss Tammekal see hooaeg sees olnud on?
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Uljanov lõi 20 meetrilt, Aksalu püüdis.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Saliste istus murule maha ja vajab abi.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Ojamaa on end pingi juures valmis panemas.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Frolov talutas lonkava Saliste väljakult ära.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Veelma tsenderduse lõi Aksalu rusikatega ära.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 56. minutil Paide sunnitud vahetus: Saliste välja, Ojamaa sisse.
20:12
Külastaja FAIR PLAY kommentaar
Tekkis küsimus. Oletame, mängija lööb FAIR PLAY olukorras palli vastasele tagasi, aga... Paneb pallile natukene liiga suure jõu sisse ja pall maandub väravas, mis siis saab?
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Sel juhul pole midagi teha ja värav loeb. Vahel lubatakse siis vastastel värav meelega tagasi lüüa.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Frolov ei ulatanud peaga korralikult tsenderduseni ja õiget pealööki välja ei tulnud.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Deabeas andis madala palli karistusalasse, aga see jäi pisut selja taha nii Anieri kui ka Lutsu jaoks.
20:16
Fair play pole ju mingi reegel vaid teise sõnaga ehk kirjutamata seadus, džentelmen kokkulepe...
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Eemaldamine Sinilaid sai 61. minutil oma teise kollase ka kokku punase kaardi! Paide lõpetab teist mängu järjest vähemuses! Sinilaid tegi vastaste väljakupoolel Kapperile vea, astus korkidega viimase jalale.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Koskor põrkas Paide karistusalas Kondaga kokku ja jäi korraks murule, aga sealt ta penaltit ei saanud.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Värav 68. minutil tulistas Uljanov karistusalast väljaspoolt madalalt nurka ja seis on 2:5!
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Söödu saab Veelma.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 69. minutil Paide teine vahetus: Deabeas välja, Drame sisse.
20:28
Külastaja ee kommentaar
Paide ikka korralik huumor
20:28
Külastaja R. kommentaar
Paide on hea aga miks Paide tiitlile ei mängi? Kaitse, toodi küll Klavan aga arenguruumi kaitse parandmisel on veel kõvasti
20:28
Siin oli FAIR PLAY'st juttu. jalgpall.ee lehel on väravalööjate ja söötude top. Seal on ka meeskondade ausa mängu edetabel. Kuidas see saadakse?
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Aksalu tõi Mätase lähilöögi altnurgast ära! Tammeka kolmas ei olnud kaugel.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 74. minutil sai kollase kaardi Kapper.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Uljanovi pealöök läks napilt mööda.
20:32
Külastaja mina kommentaar
kohtunikud hindavad 1-10 palli skaalal vastaste ja kohtuniku austamist ja lisaks kaardid võtavad veel maha tulemusest. mida kõrgem hinne tuleb kokkuvõtteks seda 'ausam' meeskond.
20:32
See saadakse nii, et peale mängu hindavad kohtunikud meeskondade suhtumist vastasesse ja kohtunikku 8-palli süsteemis
20:37
@R. @mina Tnx!
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Veelma tsenderdus langes Aksalu saagiks.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on läinud viimasel ajal rahulikuks palliveeretamiseks.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Anier purjetas pikalt palliga ja lõi siis üle.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 88. minutil Tammeka teine vahetus: Kapper välja, Laaneots sisse.
20:45
Külastaja M kommentaar
Karhu hooaja essa premmi mäng v
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 3 minutit.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Veelma proovis kasti tagant, Aksalu püüdis.
20:50
Kristjan Remmelkoor: Mäng lõppes Paide 5:2 võiduga! Teise poolaja Tammeka võitis ja Paide jäi 61. minutil vähemusse, vahepeal oli ka tartlaste kolmas värav lähedal, aga lõpus sai Paide palli pikalt ja rahulikult veeretada, Tammeka imelist tagasitulekut 0:5 kaotusseisust siiski õhus ei olnud.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Vaadake ülekandest ka mängujärgseid intervjuusid, kohtumiseni.