Pühapäev, 19. september 2021
14:41
Külastaja skeptik kommentaar
Flora seebiks. Loodetavasti Kalju kasutab igasuguseid musta kunsti võtteid siin pelas, et Floralt mänguisu ära võtta (ja seeläbi kaotust vältida).
14:41
Siim Pulst: Tere päevast! Premium liiga nädalavahetus jätkub vooru maiuspalaga, kui FC Flora võtab vastu Nõmme Kaljut.
14:42
Siim Pulst:  Sel hooajal on meeskondade käekäigud küll väga erinevad olnud, kuid tegemist on siiski põhimõttelise vastasseisuga, kus milleski ei saa kindel olla. Kahes eelmises selle hooaja omavahelises mängus vajas Flora hilist võiduväravat.
14:44
Siim Pulst: Võrreldes eeldatud koosseisudega on mõlemas meeskonnas kaks muudatust. Suurim uudis on Rauno Sappineni jäämine pingile, tema asemel mängib tipus ilmselt Rauno Alliku, samal ajal kui algkoosseisu naaseb Henrik Ojamaa. Samuti alustab Flora keskväljal siiski Markus Poom ja mitte Markus Soomets.
14:45
Siim Pulst:  Kalju väravat kaitseb siiski Sergei Lepmets, sest vigastusest taastuv Marko Meerits ei ole veel mängukõlbulik. Samuti on algkoosseisu lülitatud Vladimir Avilov, jättes pingile Deniss Tjapkini.
14:50
Siim Pulst: Huvitaval kombel on just Rauno Alliku, kes täna Sappineni asemel alustab, löönud sel aastal mängudes Kaljuga mõlemad Flora võiduväravad. Esimeses mängus 85. ja teises 80. minutil.
14:59
Siim Pulst:  Huvi pärast vaatasin, et millised oli Coolbeti koefitsiendid eelmiste omavaheliste mängude eel. Tuleb välja, et Florat hinnatakse täna isegi suuremaks soosikuks kui suvel ja kevadel. Mõneti üllatav, arvestades Flora mängugraafikut, mis Kalju kasuks peaks rääkima.
15:00
Siim Pulst:  Igatahes on kõik mänguks valmis ja praegusel hetkel on Flora koefiks kõigest 1,55.
15:00
Siim Pulst: Kalju pani palli mängu!
15:02
Siim Pulst:  Flora teenib juba 2. minutil esimese nurgalöögi.
15:03
Siim Pulst:  Vassiljevi nurgalöök leidis kuuelt meetrilt Kuuse peanupu, aga löök lendas üle värava.
15:03
Külastaja Trim kommentaar
Kus on Välja ja Reinkort?
15:03
Siim Pulst:  Välja ja Reinkort mängisid eile 90 minutit Esiliigat.
15:06
Külastaja Tuuli kommentaar
Kaljul fänne enam ei olegi?
15:06
Kasper Elissaar: Melu ja meeleolu Lillekülas on võrdlemisi nadi. Inimesi ei ole, fänne on vähevõitu ja nad on vaiksed. Neljapäevaga võrreldes meeletu kontrast. Eks siin on muidugi ka päris külm ja tuuline. Aga noh, praegu on alles september. Loodetavasti mängijad platsil suudavad emotsioone kerida.
15:08
Siim Pulst: Esialgu ei pakuta tulevärki ka väljakul. Käib kõva võitlus, aga Kuuse olukord on siiani ainus teravam moment.
15:10
Siim Pulst: Kuidas küll Homutov Kaljut ette ei viinud!? Markovitš andis kontrarünnakul söödu tahaposti, kus Homutov oli üksinda värava ees, aga ei suutnud palli kannaga võrku tõmmata.
15:11
Siim Pulst: Territoriaalne ülekaal on kaldunud Florale, aga Kalju pressib uljalt ja on kontratel ohtlik. 
15:13
Siim Pulst: Mitmete ärevate olukordade järel jõudis Flora nüüd ka löögile, aga Lilander lõi 17 meetrilt üle värava. 
15:13
Siim Pulst: Värav  1:0! Alliku!
15:13
Külastaja mkm kommentaar
Flora ikka klass
15:14
Siim Pulst: Hokisööt Ojamaalt ja otsustav kannasööt Zenjovilt, viies Alliku Lepmetsaga silmitsi, ning Rauno Alliku sajas värav Eesti kõrgliigas on tõsiasi.
15:15
Külastaja Maraton kommentaar
Alliku 100 värav Premium liigas
15:15
Külastaja suits kommentaar
Palju õnne, Rauno Alliku! Nüüd vaja võita see mäng
15:16
Siim Pulst:  Lilander pommitas kaugelt, Lepmets tõrjus. Flora on juba sõiduvees ja Kalju tõsises hädas.
15:17
Kasper Elissaar: Vahetult enne väravat lugesin publikut. Küljetribüünil on alla 200 inimese. Fännisektorid juurde ja saab natuke üle 200 kokku. Päris masendav värk. Koroona ja piirangud on inimesed kodumaisest jalgpallist ikka väga kaugele viinud. Praegu peaks olema vooru absoluutne maiuspala, kus Flora varasemalt suutis publikunumbri 1000 kanti vedada.
15:18
Siim Pulst:  Flora teine nurgalöök. Seekord andis Poom ja Kallaste pääses neljalt meetrilt vabalt peaga löögile, kuid Lepmets vastas tasemel reaktsioonitõrjega.
15:19
Külastaja Hmm kommentaar
Lõpetage see koroona testimise pull ära ning inimesed tulevad
15:20
Siim Pulst: Hoiatus  Avilov võttis 19. minutil Ojamaa maha ja Flora teenib otsajoone ning kastijoone ristumiskoha juurest karistuslöögi.
15:21
Siim Pulst: See mängiti lahti ja Lilander pääses kastijoonelt ka löögile, aga ebamugavalt ega saanud palli raami.
15:23
Siim Pulst:  23. minutil pääses Flora taas standardolukorrast peaga löögile. Lepmets tõrjus Kallaste pealöögi.
15:24
Külastaja Rimm ja rämm kommentaar
Kalju täiega rämmib!
15:24
Külastaja Camron kommentaar
Kalju mäng on kuidagi ootamatult nukker. Kui nii edasi, siis on tegu tulevikus selline Tammeka laadse klubiga, mis aastaid mängib 5-6. koha peale ja siis hääbub täielikult.
15:25
Siim Pulst: Lepmets tassis jälle, võttes Lilanderi löögi tagumise posti juurest ära. Järgnes Flora kolmas nurgalöök, kust vahelduseks pealelööki ei järgnenudki.
15:27
Siim Pulst:  Miller ühe puutega 17 meetrilt - veidi üle.
15:27
Külastaja Irma kommentaar
Aga Flora mängu korraldaja vaadaku peeglisse või astugu tagasi .Genti mängu 100 m järjekorrad, Legia mängu totaalne kaos jne. Mõni ei viitsi selle pärast tulla. Lisaks käib sertifikaadi kontroll üliaeglaselt .
15:27
Külastaja M. kommentaar
Kas publiku vähesus seotud tingimata piirangutega? Saku suurhalli erinevatele spordisündmustele on ju publikut viimasel ajal jagunud küll.
15:27
Külastaja Moepolitsei kommentaar
Ise staadionil, päike paistab ja mõnus. Aga täna oleks inimesele piletihind 7€. Kui kaks mängu nädalas, siis ei ole paljudel mahti.
15:30
Siim Pulst:  Flora kombineerib Kalju kasti ümber nii ladusalt ja pidevalt järgnevad sellele ka teravused, nii et teine värav näib vaid aja küsimus. Kalju on ikka väga hale vari sellest Kaljust, kes varasematel aastatel Floraga võrdselt heidelnud.
15:31
Siim Pulst:  Flora neljas nurgalöök ja taaskord pääseti löögile. Seekord saatis Miller seitsmelt meetrilt palli maapõrke kaudu üle värava.
15:32
Siim Pulst:  Ja eikusagilt oleks Kalju 32. minutil äärepealt viigistanud! Homutov tabas latti!
15:32
Siim Pulst: Värav Ja Flora tuleb paneb kohe vastu. 2:0 ja jälle Alliku!
15:32
Külastaja hmm kommentaar
Pakuks ise ka, et väike publikuarv on osaliselt tingitud tihedast mängugraafikust. Kuigi Eesti liiga mõttes on suur mäng, siis neljapäeva mäng oli ju selgelt palju suurem.
15:33
Siim Pulst:  Kontrarünnak, mille lõpetuseks mängis Alliku Tsivelekidise puhtalt üle ja saatis palli tagumise posti kõrvale.
15:34
Külastaja urmar kommentaar
No see, et Alliku just Kalju spets on, see peaks kõigil teada olema.
15:34
Siim Pulst:  Väravasööt läks Millerile.
15:35
Külastaja Fann kommentaar
Siim,kuidas arvad keda saab Flora müüa talvel?
15:35
Siim Pulst:  Põhimõtteliselt kõiki, kui välja arvata veteranid. Eks kõik sõltub kosilastest ja pakkumistest.
15:38
Külastaja abloi kommentaar
Kaljut ja Tammekat on ju klubiliselt üsna kohatu võrrelda. Tammeka klubilisele tegevusele ju küll esindusmeeskonna järg hinnangut anda ei saa. Seal vist käib korralik töö ka sõltumata esindusmeeskonna edust või ebaedust ja kriitiline arv oma kasvandike on alati võtta, et enamvhem punt välja panna.
15:39
Külastaja Rimm ja rämm kommentaar
Kaljul väravatevahe 2 viimase mänguga viiega miinuses
15:39
Külastaja Rimm ja rämm kommentaar
Kaljul väravatevahe 2 viimase mänguga viiega miinuses
15:40
Siim Pulst: Kalju on nüüd sunnitud ründama ja mingil määral suudavad nad ka keskväljal palli vallata, aga iga Flora üleminek on väga-väga ohtlik.
15:40
Külastaja Camron kommentaar
Kalju ja Tammeka võrdlus tuli esindusklubi võistlustulemuste vahele paralleele tõmmates, mitte klubilisele tegevusele hinnanguid andes.
15:43
Külastaja Irma kommentaar
14,5 tuhandelisel staadionil 200 inimest :) keegi protsenti viitsib arvutada ? Millega need suure hurraaga tööle võetud kogukonnajuhid igapäevaselt tegelevad ? Tulevad hommikul kontorisse ja edasi ....?
15:45
Siim Pulst: Kalju teenis poolaja lõpus esimese nurgalöögi. Marini tsenderduse klaaris aga Zenjov. Teisest või õigemini kolmandast lainest otsustas ülikaugelt peale vajutada Kulinitš, kes aga raame ei ohustanud. 
15:45
Külastaja abloi kommentaar
Mis asi on esindusklubi ? Esindusvõistkonna järgi ei saa ju klubi hääbumist ennustada. Klubi on ju pisut rohkemt, kui esindusvõistkond. Naistejalgpall, noortepüramiid, treenerid jne.
15:46
Siim Pulst:  Poolaeg 2:0! Ja tuleb öelda, et Kalju peab olema mängupilti vaadates selle skoori üle pigem õnnelik.
15:48
Külastaja Camron kommentaar
Muidugi, esiliigas võib ka klubi teha ja mitmed seda ka teevad. Aga Euroopasse Esiliigast ei saa.
15:48
Külastaja Camron kommentaar
Muidugi, esiliigas võib ka klubi teha ja mitmed seda ka teevad. Aga Euroopasse Esiliigast ei saa.
15:48
Siim Pulst: Kalju abitreeneri Marko Kristali poolajakommentaar võtab kõik kokku: "Üks meeskond mängib, teine on lihtsalt väljakul. Nii ei saa mängida seda mängu."
15:49
Külastaja Mad kommentaar
Ilnselgelt on asi selles tõendite ja testimises, et publikut ei tule. Suvine Legia mäng 4k inimesi, kus kõik oli veel vaba. Seega kui praegu oleks kõik vaba ss oleks neljap minu arvates olnud palju rohkem kui see 4k.
15:50
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Hunt tuli motikaga mängule w :D
15:50
Siim Pulst: FlashScore'i statistika järgi on pealelöögid Flora kasuks 15:3, löögid raamide vahele 7:1, nurgalöögid 4:1, pallivaldamine 54-46.
15:51
Külastaja abloi kommentaar
Ja Kaljust rääkides. Olid plaanid, olid ideed, olid eesmärgid. No ei õnnestunud. See on ju spordis tavaline, et osadel õnnestub ja teistel ei õnnestu eesmärke täita. Nii ei saaks ju sporti teha, kui ühe-kahe mitte nii hea hooaja pärast tuleks klubid või võistkonnad maha kanda. On tõusud ja on mõõnad. See käib kõik ju asja juurde. Mis selle Arsenaliga ntks tegema peaks või Southamptoniga ? Kuulutame mõttetuteks ja saadame laiali ?
15:55
Külastaja Uuno Munapesu kommentaar
Ära nüüd ülehinda lapikmaalaste hulka jalgpallihuviliste hilgas, see on max 20% mis selle taha jääb. Ikka üldine inimeste vähesem üritustel käimine, ilm ja all olev suurem mäng.
15:55
Külastaja asd123 kommentaar
Esiliigast ja ka madalamalt võib hea õnne korral pääseda - Santos
15:57
Külastaja urmar kommentaar
No santosele tähendas euroopasse pääs kokkuvõttes katastroofi
16:00
Külastaja LaRaBla kommentaar
15 on kõige kehvem kellaaeg mänguks. Kui hakkaks 13, jõuaks muud asjad peale mängu ära teha. Kui hakkaks 19, jõuaks enne mängu. Aga 15 puhul peaks keset muid tegemisi staadionile jooksma. Aga mis Kaljusse puutub, siis üsna selgelt neil vahet pole, kas see hooaeg neljas, viies või kuues. Järgmine aasta saadakse neljas eurokoht tagasi, eks siis visatakse veidi rohkem pappi peale. Selle koosseisuga oli selge, et kolmandaks ei vea. Kuigi Paide on ka selgelt alla ootuste mänginud.
16:00
Külastaja Uuno Munapesu kommentaar
Santose euroopasse viinud uks löödi UEFA poolt kohe järgmine aasta kinni. Kui varem oli Karikavõitja asendajaks finaali kaotaja, siis UEFA tegi muudatuse, et kui karikavõitja asendaja tuleb liigast
16:02
Siim Pulst: Teine poolaeg!
16:03
Siim Pulst: Hoiatus  46. minutil Lukka. Kaljule lubavast kohast trahvilöök.
16:04
Siim Pulst:  Kulinitši karistuslöök põrkas müüri kaudu ohutult Igonenile.
16:07
Siim Pulst: Kalju on alustanud isukalt ja agressiivselt, aga Flora kontrollib ikkagi pallivaldamist.
16:07
Siim Pulst: Ojamaa pääses nüüd keskväljalt tulema ja lõpetas sooloreidi trahvikasti tagant löögiga, mis paar meetrit esinurgast mööda lendas.
16:09
Siim Pulst: Hoiatus  Marin võttis 52. minutil Lilanderi maha.
16:09
Külastaja abloi kommentaar
Kalju on väga suuri hetki pakkunud Eesti jalgpallile nii Eestis kui ka Euroopas ja juba sellepärast omavad nad minu silmis õigust ka mõned kehvemad aastad teha. See kui klubil on nii tõusu kui ka mõõnaperioode, see näitab ainult klubi soliidset ajalugu ja võimekust raskete aegadega hakkama saada. Minu pärast kukkugu või esiliiga beesse, Kalju on klubina bränd ja loodetavasti selle brändi püsimine ei sõltu esindusmeeskonna hetkeseisust. Ka tänases mängus, oleks Khomutov 20 cm teises kohas paiknenud, siis räägiksime sellest võibolla, kui mõttetu KLUBI on Flora, et ei suuda kahte liigat paralleelselt korralikult mängida.
16:10
Siim Pulst: Hoiatus  Ja Tsivelekidis tegi 53. minutil oma kasti juures ohtliku vea Allikule.
16:11
Siim Pulst:  Poomi söötlöök keeras värava eest läbi, ilma et keegi seda värava peale jõudnuks suunata.
16:13
Siim Pulst: Milleril kastijoonelt ühe puutega väga hea võimalus, aga jälle meeter mööda. Mäng on jälle täielikult Flora kätte vajunud.
16:14
Siim Pulst:  Ojamaa liikus trahvikasti tagant keskele ja vajutas peale, aga üle. Flora võimalusi sajab kui oavarrest.
16:16
Siim Pulst:  Flora nurgalöök number viis. Vassiljev andis ja Tsivelekidis klaaris.
16:17
Külastaja rallikas kommentaar
Kalju puhul ei ole tegemist enam kehvemate aastatega esindusmeeskonna esinemistest. Probleem on klubi juhtimises.. täpsemalt klibi juhitamatuses ning klubi sõnad, teod ja väärtused ei käi juba ammu samat jalga.
16:17
Siim Pulst:  Tamm tekitas vahelduseks ka teises väljakuotsas elevust, võttes söödu vahelt ja minnes ise ka löögile, aga sahistas raskelt positsioonilt vaid küljevõrku.
16:19
Siim Pulst:  Vassiljev kastist lubavalt kohalt löögile, aga sihik oli paigast.
16:20
Siim Pulst:  Veel üks nurgalöök Florale. Poom andis ja Alliku pääses peaga löögile, aga ei tabanud korralikult.
16:22
Siim Pulst: Vahetus  Sappinen sisse, Zenjov välja. 66. minutil.
16:23
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Kaljult ka kaks käiku: Tjapkin ja Volkov sisse, Subbotin ja Homutov välja.
16:24
Külastaja muigega kommentaar
Kalju puhul on tõesti nii, et korraga on hakanud võimenduma kõik puudused.
16:25
Siim Pulst:  Kaljul oli kasutada oma teine nurgalöök, aga sellest sündis vaid Flora kiirrünnak, mis siiski samuti ohtlikuks ei kujunenud.
16:30
Siim Pulst:

Fotod: Jana Pipar / jalgpall.ee 
16:31
Siim Pulst:  Sappinen näitas suurt väravanälga, aga Lepmets noppis palli tema jala eest.
16:32
Siim Pulst:  Sappineni viimane värav pärineb muide 29. augustist, nii et nälg pole ka imestada.
16:32
Siim Pulst:  Kalju teenis kaks nurgalööki järjest. Pealelööki neile aga ei järgnenud.
16:34
Siim Pulst: Vahetus  77. minutil Kuraksin sisse, Ojamaa välja.
16:35
Siim Pulst:  Veel üks nurgalöök Kaljule, need on nüüd Flora kasuks vaid 6:5, aga kui peaaegu iga Flora korner on põhjustanud suurt ohtu, siis Kalju ei pääse kuidagi standardolukordadest löögile.
16:36
Siim Pulst: Ja tuli ka kuues nurgalöök Kaljule. Marini tsenderdus langes väikeste raskustega Igoneni saagiks.
16:40
Siim Pulst: Paur jättis löömata! Kalju pääses sisuliselt kolm ühe vastu vasturünnakule ning Volkov pani kandikul palli ette, aga Paur ei suutnud seda võrku kõksata.
16:41
Siim Pulst: Vahetus  84. minutil Soomets sisse, Miller välja.
16:41
Külastaja muigega kommentaar
Kolm kaljukat ühe floraka vastu ja löövad palli mööda. Võtab mängu hästi kokku.
16:41
Siim Pulst: Vahetus Viimane vahetus: Usta sisse, Paur välja.
16:43
Siim Pulst: Hoiatus Eemaldamine  87. minutil võttis Avilov kontra maha ja saadetakse duši alla.
16:44
Siim Pulst:  Kuraksin oli läbi pääsemas ja Avilov libistas end hoolimatult ja hilinedes sisse. 
16:47
Siim Pulst:  3 lisaminutit.
16:50
Siim Pulst: Kõik! Flora võtab üsna mugava võidu ja kindlad kolm punkti, mis vähendab vahe Levadiaga 12 punkti peale ja jätab kõik nende enda kätesse.
16:51
Siim Pulst: Tänan jälgimast, peagi saate Soccernetist lugeda ka mängu analüüsi ja järelkajasid. Ning täna kell 19 ootab ees veel üks Premium liiga mäng, kui Tartu Tammeka võõrustab Paide Linnameeskonda. Seda mängu näitab Soccernet TV.
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!