Laupäev, 25. september 2021
15:47
Külastaja pühapäevakeemik kommentaar
Ei saa Legion ka seekord esikolmiku vastu punktilisa.
15:48
Siim Pulst:  Tervitused! Nagu värsked uudised räägivad, on peagi algav Legioni ja Levadia kohtumine tänane ainus Premium liiga mäng.
15:49
Siim Pulst:  Aga vaadates nende eelmiseid omavahelisi mänge, siis võibki siit oodata mitme mängu jagu tulevärki. Märtsid võitis Levadia Sportland Arenal 4:3 ja mais TNTK staadionil 3:2. Tänane kolmas vaatus peetakse maha Kadrioru staadionil.
15:53
Külastaja dida kommentaar
koroona jälle möllab, et vaprus ja tammeka mäng jääb ära?
15:54
Siim Pulst:  Jah. Peagi peaks tulema ka ametlik pressiteade selle kohta.
15:57
Siim Pulst: Marko Putincanin naaseb Levadia algkoosseisu, jättes Amir Natho pingile. Legioni poolelt alustab keskkaitses Artjom Artjunini asemel üllatuslikult Artur Šarnin. Eeldatava koosseisuga võrreldes on alustamas ka Pavel Dõmov ja mitte Aleksandr Volodin.
16:00
Siim Pulst: Levadia pani palli mängu!
16:01
Siim Pulst:  Levadia oli juba 45 sekundi järel üliohtlik, aga Liivaku löök 15 meetrilt põrkas meetrikese tagapostist mööda.
16:04
Siim Pulst:  Tammeka olla 30-40 kilomeetri kauguselt tagasi koju pöördunud, kui selgus, et Vapruse koroonajuhtumi tõttu mäng edasi lükkub. Noh, oleks võinud ka hullemini minna selles mõttes.
16:05
Siim Pulst: Levadia lükkab avaminutitel väga kenasti palli ja Legion on sunnitud palli järel jooksma.
16:05
Siim Pulst:  Esimene nurgalöök Levadialt 5. minutil. Beglarišvili tsenderdus klaariti kaitsjate poolt.
16:07
Külastaja Vaataja kommentaar
Miks Bakicil nime pole särgil?
16:07
Siim Pulst: Hoiatus  7. minutil Peetson võttis keskväljal Bakici maha.
16:10
Külastaja Vello kommentaar
Pärnus enamus vaktsineerimata siis huvitav? Kui üks positiivne siis vaktsineeritud ei pea ju isolatsiooni jääma ja oleks saanud mängida.
16:10
Siim Pulst: Eestis on miskipärast endiselt nii, et üks koroonahaige tähendab kohtumise edasilükkamist.
16:11
Külastaja Sander kommentaar
Selline küsimus, et kas teadlikult on Soccernet ja Err otsutanud, et nt. Kadriorus, Tamme staadionil või ka Maardu staadionil tehakse ülekandeid nüüd peatribüünilt või selle poolselt servalt? Eelmised hooajad veel üritati publikupoolne väljakuots backroundi jätta.
16:11
Külastaja parnakas kommentaar
10-12 meest pole vaktsineeritud kogu staffi jne peale
16:13
Siim Pulst:  Telepildi tootmise loogika kohta ei oska ma kahjuks midagi kosta. Aga väljakult nii palju, et mängutempo on praeguseks suhteliselt madalaks vaibunud. Levadia küll valdab endiselt palli, aga üsna ümmarguselt.
16:13
Siim Pulst:  Kirsilt pealelöök kastist, aga Baturinsile suuri probleeme ei valmistanud.
16:14
Siim Pulst:  Ja nüüd Putincanin kaugelt - Baturins pillas korraks, aga jõudis napilt enne Kirssi ikkagi jaole.
16:14
Külastaja lex kommentaar
Vapruse/Coolbeti videos oli öeldud, et neil vaximata 10-12 inimest, kes esindustiimiga seotud. Korralik lamemaalaste punt ja oleks tulnud +/- panna, mitte edasi lükata (toogu noored appi kui muidu ei saa satsi kokku). Aga Frischer ikka andis fantastilise kollase Peetsonile, no selgelt ei aduta seda jalgpalli siin riigis.
16:15
Siim Pulst: Niikui kritiseerisin, hakkas kohe juhtuma. Nüüd Mašitševilt kauglöök, mis oli siis Legioni tänane esimene. Paar-kolm meetrit mööda.
16:20
Siim Pulst: Värav  20. minutil Legion 1:0!
16:21
Siim Pulst:  Bakic tegi kiirrünnakul vasakult äärelt supereeltöö, jättes Peetsoni oma seljataha ja lüües ka peale. Vallner tõrjus, kuid Nesterov koksas "lauapalli" võrku. Bakicile siis söödupunktid fantasy'sse.
16:22
Siim Pulst:  Hoiatus 22. minutil võttis Olberkis keskväljal Lepistu maha.
16:23
Külastaja Huvitav kommentaar
Kas Tammeka oli teel või kohal juba kui teade tuli. Või öeldakse Neile ikka eelnevalt, et tühja sõitu Tartust ei teeks?
16:23
Siim Pulst:  Väidetavalt olid nad 30-40 km sõitnud selleks hetkeks.
16:25
Siim Pulst: Levadia vajutas gaasi juurde. Kõigepealt sai Liivak kastis heas positsioonis söödu, kud puude ebaõnnestus. Veidi hiljem pööras Beglarišvili 9 meetri pealt löögile, aga kaitsja kaudu põrkas nurgalöögiks. Sealt enam midagi ei sündinud.
16:25
Külastaja lex kommentaar
ja kohtuniku topeltvale otsus anda Peetsonile viga ja kollane tõi ka Legionile värava, sest Peetson ei saanud enam viga teha Bakicile enne väravamomenti. OI JAH
16:25
Külastaja Huvitav kommentaar
Kas need asjad ei peaks varem selged olema? Tühja aega raisata. Pärnu tegemata, sitt töö
16:25
Külastaja Äss kommentaar
Kust pilti näeb?
16:25
Siim Pulst:  ETV+ või sport.err.ee.
16:27
Siim Pulst: Nauditav lahing. Üks ohtlik olukord Legioni värava ees järgneb teisele. Legioni kontrad valmistavad aga samamoodi ärevust.
16:28
Siim Pulst: Värav  1:1 29. minutil. Kirss!
16:29
Siim Pulst:  Olberkis klaaris Liivaku tsenderduse vastu Kirssi, kes vajutas palli viielt meetrilt jõuga võrku.
16:31
Siim Pulst:  Vaštšukilt ohtlik pealöök, aga väravast mööda.
16:31
Siim Pulst: Levadia väravale söödupunkte kirja ei lähe, sest pall ei jõudnud Kirsini läbi rikošeti, vaid vastase konkreetsest puutest.
16:33
Siim Pulst: Beglarišvili järjekordne nurgalöök klaariti kaitsjate poolt. Levadia on täna väga palju palle kasti tsenderdanud ja tegelikult teisel korrusel ka päris suurt ohtlikkust üles näidanud.
16:35
Siim Pulst:  Legionil ka vahelduseks variant. Dõmovilt karistuslöök ja Olberkiselt pealöök kuue peetri pealt, aga pall jäi pisut kõrgeks ja lendas taevasse.
16:37
Külastaja Huvitav kommentaar
Kuna eestis see aeg kus igal premm liiga meeskonnal oma staadion tribüünidega, fännipoodidega jne mis sinnajuurde kuulub?
16:38
Siim Pulst:  Tea kas üldse kunagi. Esialgu ei ole ühelgi klubil enda omanduses staadionit.
16:39
Siim Pulst: Vahetus  Arhipov tuli 39. minutil Nesterovi asemele. Legioni väravalööjat tabas ootamatu terviseprobleem.
16:40
Külastaja Tupsu kommentaar
Ei leia seda reeglit, et ühe nakatunu tõttu kogu mäng peaks ära jääma. Hetkel kehtiv reegel on "enne üritusel osalemist peavad osalejad tõendama oma nakkusohutust, esitades COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta." ja isolatsiooni ei pea jääma "kes on läbi põdenud COVID-19 haiguse või kes on läbinud COVID-19 haiguse vastase vaktsineerimise." Lihtsalt tassitakse Vaprust ära jätmisega. Seega, mis see UEFA reegel oli, et kui 14 mängijat ja väravavaht olemas, siis võib mäng toimuda.
16:41
Külastaja Huvitav kommentaar
Ma arvan sama, seal pärnul mingi jama meesetaga vigastustega ja kardavad lihtsalt. Pärnu kardab.
16:41
Siim Pulst:  Natuke halba huumorit ka siia vahele:


16:43
Külastaja Huvitav kommentaar
Argpüksid
16:43
Külastaja Huvitav kommentaar
Argpüksid
16:44
Siim Pulst: Hoiatus 44. minutil Lepistu viga Arhipovi vastu lõpetas Levadia survepuhangu ja lubab Legionil hinge tõmmata.
16:45
Siim Pulst:  Kirss üritas Liivaku söötu kannaga tahanurka tõmmata, aga päris Ibra klassist see liigutus ei olnud.
16:45
Siim Pulst:  2 lisaminutit.
16:46
Külastaja stranglers kommentaar
absurd jah, et ikka veel mänge ära jäetakse. ebaõiglane Tammeka suhtes
16:46
Külastaja Levadija kommentaar
Tore et korralik kaasaelamine käib. Vähemalt tundub etv st. Hääled muidugi sellised, et kas Levadia mängijad on oma lapsed karjuma pannud?
16:48
Siim Pulst: Poolaeg 1:1! Korralik andmine. Levadia on olnud mänguliselt natuke üle, aga pole suutnud seda tablooseisuks realiseerida.
16:50
Külastaja Tupsu kommentaar
Selle loogika järgi peaks Vaprusel ära jääma ka järgmise nädala mäng Levadiaga, kuna mehed ei saa isolatsioonist välja. Aga Leva Legion panevad kogu raha eest.
16:56
Külastaja Endel-Leonid K. Dovlatov kommentaar
Palun tehke mulle üleüldse kõigepealt selgeks, MIKS on vaja praegu allesjäänud mängudega venitada faking detsembrikuusse? Kelle vigastus see on, et nt allotsa satsid, kel on tänase seisuga 5-6 mängu mängida, peavad need venitama KAHE JA POOLE KUU PEALE? P.S. - Miks Vaprust duubliga mängima ei pandud, kus see loogika on? Mitte ainumaski EJL oma reegel ei ütle praegu, et see mäng oleks üldse olnud võimalikki edasi lükata...
17:01
Siim Pulst: Vahetus  Aleksandr Nikolajev sekkus teiseks poolajaks Mašitševi asemele. 18-aastase Nikolajevi jaoks on tegemist alles hooaja teise kohtumisega Premium liigas.
17:02
Siim Pulst:  Teine poolaeg läks!
17:03
Külastaja Andreas kommentaar
Kui uskuda Inglismaa kollast ajakirjandust, siis ega sealgi mõnes võistkonnas vaktsineeritud mängijate hulk just väga suur ei ole. Kahetsusväärne aga on pigem jah see, et mängud täitsa ära jäetakse. "Õnneks" tundub, et mõlemad võistkonnad jäävad tabeli poolitamisel alumisse ossa, seega saab mängu pidada ära ka pärast tabeli poolitamist.
17:04
Siim Pulst:  Roosnupp pääses 14 meetrilt vabalt löögile, aga ei saanud palli väravaesisest meestepuntrast läbi.
17:08
Siim Pulst:  Liivak on olnud täna igati silmapaistev, aga tema tsenderdused pole paraku suuremad asjad olnud.
17:10
Siim Pulst:  Dmitrijev vigastas vasakut tagareit ja Legion peab tegema juba kolmanda sunnitud vahetuse.
17:12
Siim Pulst: Vahetus 55. minutil Nikita Ivanov tema asemele.
17:14
Siim Pulst: Ei tea, kas Legionil sel aastal üldse nii noort koosseisu on platsil olnud. Lisaks sellele, et kolm vahetust asendasid kogenud mehed noortega, alustas ju ka keskkaitses Šarnin ja mitte Artjunin. 
17:16
Siim Pulst: Värav 59. minutil 2:1! Kirss!
17:17
Siim Pulst:  See oli vist Ugge, kelle pikk pall põrkas kaitsja pea kaudu Kirsini. Ründaja võttis tehniliselt selle omaks ja virutas jõuga värava katusesse.
17:17
Siim Pulst:  Ugge või kes iganes selle söödu andis, saab ka fantasy söödupunktid kirja.
17:18
Külastaja Andreas kommentaar
Ei ole nii detaili vaadanud, aga tavaliselt vist selleks hetkeks on juba Levadia tabeli "out of top 4" klubide vastu turvalises eduseisus. Midagi uut neile?:)
17:19
Siim Pulst:  Bakic otsustas keskväljalt lööki proovida. Ei õnnestunud, aga eks see iseloomustab ka seda, kuivõrd madalale on Legion surutud.
17:21
Siim Pulst: Levadia võiduseeria on küll võimas, aga ega see kuigi palju mugavaid võite ei sisalda. Ja tänagi püsib pinget veel kõvasti. 
17:21
Siim Pulst: Hoiatus  Šarnin tiris 64. minutil Beglarišvilit küüniliselt särgist.
17:22
Siim Pulst:  Zaka karistuslöök leidis tagapostist Ugge, aga itaallase pealöök oli ebatäpne.
17:22
Siim Pulst: Vahetus  65. minutil Podholjuzin sisse ja Peetson välja. Teise kollase oht sellega neutraliseeritud.
17:24
Siim Pulst: Hoiatus  Dõmov 67. minutil. Samuti vea eest Beglarišvili vastu.
17:25
Siim Pulst: Publikunumbriks on 142.
17:25
Külastaja Huvitav kommentaar
Kas kuskil on näha lugeda mis võistkondadest kes on täis proffid. Kes “peavad tööl käima” ? Huvitab mis satsides ja kes mängijad ainult jalkast elatuvad
17:27
Külastaja Huvitav kommentaar
Staadionil tabloo kell täitsa 15minutit vale? Või mul ülekande nihe niipalju?
17:28
Siim Pulst: Legion suudab ühtteist tekitada küll. Just tõi Šapovalovi tsenderdus kaasa nurgalöögi, aga Dõmovi tsenderdus klaariti.
17:28
Siim Pulst:  Dõmovi kauglöök valmistas 71. minutil Vallnerile juba tõsist muret, aga Levadia õnneks lendas pall siiski mõned meetrid mööda.
17:29
Siim Pulst: Vahetus  72. minutil Natho sisse, Beglarišvili välja.
17:30
Siim Pulst:  Professionaalsusest rääkides, siis selle piir on alati üsna ähmane. Aga üldjoontes võib vast praegu rääkida kuuest profiklubist, kes ühtlasi on ka tabeli esimesed kuus.
17:30
Siim Pulst: Hoiatus  73. minutil Roosnupp.
17:31
Külastaja Huvitav kommentaar
Ma enamvähem neid mõtlesingi. Et kas seal vähemalt kõik esindussatsi mängijad saavad pühenduda aijult jalkale
17:32
Siim Pulst:  Valdavalt kindlasti. Eks noored teevad tihti kooli kõrvalt ja osad mängijad teevad klubides lisaks ka treeneritööd.
17:33
Külastaja Huvitav kommentaar
Aga edasi vist Tammeka seitsmes kus rohkem palgasaajaid või enne Tulevik? Kure ja Vaprus suht kindlalt selles mõttes 9s ja 10nes!?
17:34
Siim Pulst:  Usutavasti küll. Tulevik ja Tammeka ilmselt üsna võrdsed selles osas.
17:34
Siim Pulst:  Legion suutis vahepeal kerge surve peale saada, kuid suures plaanis Levadia kontrollib jätkuvalt.
17:36
Külastaja Huvitav kommentaar
Kas Karol Metsa Florasse tulek võis palga taha jääda? Oli ju teada, et selleksajaks konverentsi mängida ei saa kui viivitab. Oleks võinud varem Floraga diili ära teha, kasvõi regamise viimasel päeval konverentsi koosseisu
17:37
Siim Pulst:  Küllap taseme taha ka ikka. Pärast Eestisse tagasitulemist peaks väliskarjääriga sisuliselt otsast peale hakkama. Aga Metsal on kindlasti veel palju aastaid ees Euroopa kõrgliigades.
17:37
Külastaja Huvitav kommentaar
Samas Bulgaaria ongi sel aastal populaarne eestlaste seas olnud kus puhkamas käia
17:39
Külastaja Huvitav kommentaar
Kuskilt läbi käinud kas ja keegi teda ootamas uuel ülemineku aknas?
17:39
Siim Pulst: Bakic jättis löömata! Podholjuzin kaotas oma kasti ees palli ning Bakic pääses Vallneriga silmitsi ja püüdis palli väravavahist üle tõsta, aga Vallner päästs oma meeskonna.
17:40
Siim Pulst:  Vahetus  82. minutil mängu viimane vahetus: Hannes Anier sisse, Kirss teenitult puhkama.
17:40
Külastaja mc kommentaar
Siim, millal Agyiri võiks väljakule naasta?
17:41
Siim Pulst:  Ei oska öelda, aga tegelikult ei loetletud teda juba selle vooru eel vigastatute hulka. Küllap on siis peagi naasmas.
17:41
Külastaja Huvitav kommentaar
Eestlastel veel Prantsusmaa ja Hispaania kõrgliigas mängimata…
17:41
Külastaja Sann kommentaar
Kuidas oled kindel, et viimane vahetus. Äkki saab kohtunik viga ja tuleb vahetus
17:43
Siim Pulst:  Parajalt segadust ja ärevust Levadia värava all, aga olukord lõppes mitte pealelöögiga, vaid hoopis suluseisuga.
17:44
Külastaja Huvitav kommentaar
Krt see staadioni tabloo kell seisab. Mis see töötab patareide pealt?
17:46
Külastaja ap kommentaar
Pange fantasys Uggele ka ikka söödupunktid :)
17:46
Külastaja Huvitav kommentaar
Mis kuradi muru riba see vahetuspinkide pool on? Niitmine jäi pooleli?
17:46
Külastaja Huvitav kommentaar
Pidanuks mänguaeg edasilükkuma, et niidetud saaks
17:46
Siim Pulst:  Seal oli kaugushüpperada suvistel kergeraksuvõistlustel.
17:47
Siim Pulst:  Roosnupu kauglöök tõi kaasa Levadia seitsmenda nurgalöögi, millele kohe järgnes ka kaheksas. Legionil on olnud täna üks korner.
17:47
Siim Pulst:  4 lisaminutit.
17:48
Külastaja Huvitav kommentaar
Kergeraksu?😂😂😂 Hea sõna
17:50
Siim Pulst:  Legion on sel aastal tippklubide vastu väga sümpaatselt esinenud, aga kõigist mängudest Flora, Paide, Levadia ja Kalju vastu ainult ühe viigipunkti saanud. Täpselt nii kipub minema ka täna.
17:50
Külastaja rallikas kommentaar
Tore, et Kirss lööb just siis, kui ta Fantasyst välja võtan
17:50
Siim Pulst: Väike madin väljakul. Arhipov müksas põlvega pikali olevat Nathod peapiirkonda ning Ugge tormas olukorda, haarates Arhipovilt kõrist.
17:51
Siim Pulst: Hoiatus  Ugge sai sealt ka kaardi, aga ei enamat.
17:52
Siim Pulst: Levadia värava ees veel mõned ärevad olukorrad, aga ei tulnud sealt midagi. Kõik!
17:52
Külastaja Huvitav kommentaar
Misasja. Ja arhipov pääses puhtalt??? Võib tagantjärgi tulla midagi?
17:52
Siim Pulst: Kõik jätkub vanaviisi: Levadia tosin võitu jutti on tõsiasi ning Legion jäi jälle valusalt tühjade pihkudega. 
17:53
Külastaja M kommentaar
Kas on veel võimalik, et Ugge kollane muutakse punaseks peale mängu??
17:53
Siim Pulst:  Tänan jälgimast ning kohtumiseni homme, mil on kavas kolm kohtumist, millest kaks on Soccernet TV mängud.
17:53
Külastaja smh kommentaar
uggele kindel punane, täis nali
17:57
Külastaja Huvitav kommentaar
Ugge krt tublipoisss. Mida see tatikas vehib põlvega
17:57
Külastaja Huvitav kommentaar
Tatikas alguses kõva mees põlvega vehkima kui ise saab siis pikali ja nutt lahti
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!