Pühapäev, 26. september 2021
12:49
Siim Pulst: Tervitused! Viljandis ootavad tiitlikaitsjat FC Florat ees päikesepaisteline ilm ja JK Tulevik, kes on neid seal juba kaks korda järjest kurvastanud.
12:51
Siim Pulst: Florat ootab omakorda juba neljapäeval ees Belgradi Partizan võõrsil, aga täna ei ole Tulevikule erilist hinnaalandust tehtud. Katsetatakse vaid Marco Lukkat paremkaitsja kohal, Michael Lilander alustab pingilt nagu ka Henrik Ojamaa, ning Markus Poom puudub koosseisust sootuks. Aga üldiselt on tegemist ikkagi esindusrivistusega.
12:53
Siim Pulst: Tuleviku algkoosseisus pole ainsatki üllatust, mis on iseenesest veidi üllatav, sest vahetati värskelt ju peatreenerit. Aga Sander Post alustab uut ametiaega täpselt sama asetusega nagu Jaanus Reitelil viimasel ajal. Oluliseks puudujaks on Arcenciel Mintongo, aga seda mängukeelu tõttu.
13:00
Siim Pulst: Flora pani palli mängu!
13:03
Siim Pulst: Atanda tegi halvimat võimalikku, kinkides oma kastis Sappinenile palli, aga Tuleviku õnneks saatis Flora väravakütt terava nurga alt palli küljevõrku.
13:04
Siim Pulst:  Kuuldavasti oli Markus Poom eile abiellunud, mis selgitaks ühtlasi tema puudumist. Palju õnne!
13:08
Siim Pulst: Flora valitseb pallivaldamist ja mäng püsib Tuleviku väljakupoolel, aga mõistagi pole selles midagi üllatavat. Tulevikul on olnud ka üks lubav kontra, mis siiski pealelöögini ei jõudnud. Floralgi ei ole pärast mainitud Sappineni võimalust midagi ohtlikku olnud.
13:11
Siim Pulst:  Floral on olnud mitu standardolukorda, aga õhuvõitlustes on Tulevik seni kindel olnud.
13:12
Külastaja Betoonpörsas kommentaar
Kas Tuleviku mehed saavad palkka ka vöi on tegemist amatöör tiimiga?
13:13
Siim Pulst: Küllap ikka saavad. Ei oska öelda, kui paljud neist saavad ainult jalgpallile pühenduda.
13:14
Siim Pulst:  Sappinen ulatus nüüd ühe kõrge tsenderduseni, aga pealöök lendas üle värava.
13:16
Siim Pulst: Saag oli lähedal! Tuleviku tipuründaja pööras end Seppikust mööda, pääses Igoneniga silmitsi ja tõstis palli üle tema, aga paraku ka üle värava.
13:21
Siim Pulst: Tulevik teenis 22. minutil oma esimese nurgalöögi. Floral on neid olnud kaks.
13:22
Siim Pulst:  Heroli korner jäi madalaks ja klaariti auti. Audisisseviske järel kukkusid kaks Tuleviku mängijat värava ees, aga kohtunik midagi penaltiväärilist ei tuvastanud.
13:23
Külastaja junn kommentaar
Miks Eestis laenul olevad mehed võivad oma koduklubi vastu mängida?
13:25
Külastaja to junn kommentaar
Kas sa saaksid palun korrektsemalt laiendada oma seda küsimust?
13:25
Siim Pulst: See on osaliselt jalgpallikultuuri küsimus, nii on lihtsalt kombeks. Aga kunagi oli ka pretsedent, kus Kalju vastu mängis Kalevi ründaja, kes oli laenatud sinna eeldusega, et ta Kalju vastu ei mängi. Ning siis jõuti otsusele, et juriidiliselt ei saa seda nõuda.
13:28
Inglismannide juures on siis teine kultuur?
13:28
S.t.et näiteks Herol Flora vastu?
13:29
Siim Pulst: Hoiatus  29. minutil Zenjov vasturünnakut takistades. Flora on üsna hädas praegu.
13:29
Külastaja Hunk kommentaar
Pigem suurte rahade küsimus, liigadest kus suured klubid võivad selliseid lolle tingimusi lepingutesse suruda.
13:30
Külastaja Rzarector kommentaar
Kas ei ole nii et see tingimus võib olla laenulepingus kas mängja võib oma koduklubi vastu mängida või mitte..pmst et siis lepingu küsimus puhtalt.
13:31
Siim Pulst:  See on see pretsedent siis. Mihkel Uiboleht lausus toona nii: "Konsulteerisime ka FIFA vastava osakonnaga ja kuna klubi küsis nõu, siis selgitasime välja ka selle, et ka siis, kui Kõlu olnuks mitteamatöör ja protest laekunuks õigesti, ei oleks olnud põhjust selle rahuldamiseks, sest selline leping on vastuolus ausa mängu reegliga - sellisel moel mängijaid liiga sees laenule andes oleks võimalik tekitada valikuline konkurents."
13:31
Kes laenus on mängimas?
13:31
Mis edasi, lepingud, et mängija ei tohi oma kasvatajaklubi vastu mängida jne.
13:32
Siim Pulst:  Paar ärevamat momenti Tuleviku kastis vahelduseks, aga mingist suurest survest rääkida ei saa, kodumeeskond on 32 minutit väga kenasti vastu pidanud ja head väravavõimalused on siiani üks-üks.
13:33
Külastaja Ouroboros kommentaar
Küsimus on ju mängija huvide konfliktis kui mängib oma koduklubi vastu. Ju siis Eestis arvestatakse sellega, et liiga väiksem ja sama vastasega peab rohkem kordi mängima - jääks palju rohkem mänge vahele. Kuigi ka viimaste päevade uudiste valguses tasuks mõelda selle üle.
13:33
Siim Pulst:  Tuleviku rünnakud on sama ohtlikud. Muidinov pääses ka trahvikastist lubavalt löögile.
13:34
Väljakul pole mingit konflikti , platsil on aus võitlus 11 v 11. konflikt on klubiomanikel, kes tahavad võimalikult piiravaid tingimusi seada.
13:35
Siim Pulst:  Flora kolmas nurgalöök. Seppiku pealöök jäi aga nõrgaks ja lõpuks tegi ta ise ka vea, saades seejuures ise vigastada.
13:37
Eks klubiomanik võib ju samamoodi laenul olevale mängijale väikest preemiat pakkuda kui koduklubi vastu mäng kõige paremini ei õnnestu.
13:40
See on juba kriminaalne tegevus. Samamoodi võib pahatahtlik isik ükskõik millisele mängijale preemiat pakkuda tulemuse mõjutamise eest. EI pea olema tingimata laenul olev mängija.
13:40
Siim Pulst:  Flora neljas nurgalöök. Atanda on taas õhus kuningas.
13:41
Siim Pulst: Hoiatus  41. minutil Tuhkanen võttis sihilikult kontra maha.
13:42
Siim Pulst:  Flora ülilähedal! Vassiljevilt karistuslöök, Seppik pikendas värava ette ja Sappinen suskas posti kõrvale, kuid Atanda jõudis viimasel hetkel jaole ja klaaris väravajoonelt.
13:43
Külastaja asd123 kommentaar
13:45
Siim Pulst:  2 lisaminutit.
13:46
Siim Pulst: Hoiatus  45+2. Kazeem Bolaji võttis Sappineni maha.
13:47
Siim Pulst: Poolaeg 0:0!
13:48
Siim Pulst: Tulevik on teinud väga sümpaatse alguse ja Flora on tõsises hädas. Head väravavõimalused on Flora kasuks kaks ühe vastu, kuid nende üleolek pole ligilähedaseltki nii suur kui liigatabelisse vaadates võiks eeldada.
13:54
Külastaja 1kord võidame nkn kommentaar
Poolajal näidatav silm peale luccast on mul nähtus juba 10x, aga igakord esimesed 10-15 min. Akki saaks jargmine kird panna video sealt naalt toole, ss saaks poolaegadega vaadatud😂
13:56
Siim Pulst:  Aga näed, 10 korda on näidatud, kuidas Lukka ütleb seal, et ta eelistaks mängida paremkaitses, ja täna on sellest lõpuks ka aru saadud :)
14:01
Külastaja #98 kommentaar
Pulst mis idiootne vastust see praegu oli? Tõesti hakkab ära väsitama see yhe ja sama klipi vaatamine, olge natukene originaalsemad
14:01
Külastaja Fann kommentaar
Siim,kas Viljandis hall oktoobris on valmis?
14:02
Siim Pulst:  Augusti alguses kirjutati, et paari kuu pärast on valmis.
14:02
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
14:05
Siim Pulst: Flora on teise poolaja alguses sama hea surve peale saanud kui avapoolaja alguses. Toona jagus seda kümnekonnaks minutiks, näis kuidas nüüd. Korralikke pealelööke see veel kaasa toonud ei ole.
14:06
Siim Pulst: Järjekordse standardolukorra lõpetuseks proovis Kuusk kastijoonelt löögile minna, aga saatis palli taevasse.
14:07
Külastaja kaasaelaja kommentaar
Ootan täna põnevusega Transi ja Kure mängu- päeva mäng tänu Käosele. Käos küttis emotsioonid lakke. Ei ole küll ühe ega teise fänn, kuid täna hoian pöialt Transile. Loodan, et pärast mängu võetakse Käoselt intervjuud, vaatame mida mees räägib. Vähemalt on alati emotsionaalne.
14:11
Siim Pulst:  Flora ajab mängutempot nii kiireks kui võimalik, aga seni lõppevad nende rünnakud ikkagi tehnilise praagiga. Samas võidetakse pall kohe kiiresti jälle tagasi ja näib vaid aja küsimus, kui siit võimalused järgnema hakkavad.
14:11
Siim Pulst:  54. minutil Vassiljev saatis kauglöögi paar meetrit postist mööda.
14:12
Siim Pulst:  Bolaji tegi kontrarünnakul võimsa reidi kuni otsajooneni välja, aga lõpuks ei võitnud ta sealt isegi mitte nurgalööki.
14:12
Siim Pulst:  56. minutil pääses Alliku tagapostist peaga löögile, aga jäi natuke ebatäpseks.
14:16
Siim Pulst: Vahetus  60. minutil Komissarov välja ja Flora hirm Kristjan Kask sisse.
14:16
On seal Narvas kellelgi teiselt intervjuud võtta?Raivo Saarelt ?
14:17
Siim Pulst: Värav 1:0 Tulevikule!
14:19
Siim Pulst:  Tuleviku teise poolaja esimene moment üldse, aga kohe sahises! Tulevik teenis kõigepealt nurgalöögi, mille Igonen rusikatega klaaris, kuid jätkuolukorras suunas Juhkam viielt meetrilt täiesti vabana peaga väravasse Muidinovi tsenderduse.
14:20
Külastaja Juanito kommentaar
Oskab keegi öelda, palju olid koefitsendid nt ennem tänaseid mänge hooaja võidu peale Premium liigas. Praegust lives ei ole üheskis ennustusportaalis üleval
14:20
Siim Pulst:  PENALTI TULEVIKULE!
14:21
Siim Pulst:  Muidinov murdis kasti ja kukkus Lukka surve all. Palli taha astub Saag.
14:21
Siim Pulst: Värav  64. minutil ja 2:0! Saag realiseeris kindlalt!
14:21
Külastaja Keegel kommentaar
Levadia võib kapis karikale ruumi teha, kuute punkti sellises vormis Levadia enam ära ei kaota.
14:22
Siim Pulst: Hoiatus  Sander Postile anti väljaku kõrval kollane kaart.
Külastaja muigega kommentaar
Flora lollitamine oma ründefaasides kandis vilja. Samas Tuleviku üksikud rünnakud on meeskonna kahe väravaga ette viinud
14:23
Siim Pulst: Vassiljevilt ohtlik kross tahaposti, aga Alliku ei ulatunud pallini.
14:24
Siim Pulst:  VahetusEnnist jäi ka mainimata, et Sappineni asemele sekkus Ojamaa.
14:24
Siim Pulst: Vahetus  Ja nüüd tuli Lilander Lukka asemele.
14:24
kas keegi transi lehte eesti keelseks oskab panna?
14:24
Külastaja aa kommentaar
kuna Flora müüb talvel portsu mängijaid ja asub uut meeskonda ehitama, siis ehk ongi parem, et Leva saab Meistrite Liigast akustada
14:26
Külastaja Gr kommentaar
Saab Flora ka edaspidi rahulikult euromängudele keskenduda
14:26
Nagu paljud ennustasid, hakkab Flora lühike pink hooaja lõpus meeskonnale probleeme tekitama
14:26
Külastaja mkm kommentaar
Posti Tulevik mängib palju lihtsamat jalgpalli, mis tundub ka tõhusam hetkel
14:26
Siim Pulst:  Tuleviku nurgalöögijärgne olukord oli taas ohtlik, aga Igonen sai siiski värava ees Kase nina alt palli kätte.
14:27
Siim Pulst:  Kask jooksis nüüd Flora kaitsjate vahel slaalomit, aga vajutas olukorra lõpetuseks palli terava nurga alt küljevõrku.
14:28
Kui flora nüüd mingit imerohtu ei leia, siis võib vist tiitli vaikselt levadiale anda
14:28
Siim Pulst:  Publikunumber on 227.
14:29
Siim Pulst: Hoiatus  72. minutil Tanel Lang.
14:30
Siim Pulst:  Kallaste löök blokeeriti kaitsjate poolt. Flora üritab meeleheitlikult, aga korralikke võimalusi ei teki kuidagi.
14:31
Siim Pulst: Vahetus  74. minutil Flora viimane käik: Reinkort sisse, Miller puhkama.
14:31
Külastaja raiks kommentaar
Krt mis see viga oli
14:32
Siim Pulst:  Uskumatu, kuidas Reinkort esimese puutega väravat ei löönud. Terav tsenderdus värava ette ja Reinkortil tuli vaid jalg vastu panna, aga pall põrkas sealt hoopis valele poole. Olukord lõppes Kallaste pommlöögiga üle värava.
14:32
Flora rünnak muutub Tuleviku kasti lähedale jõudmisel väga hambutuks, mehed lihtsalt ei mõista, mida tegema peaksid, liigutavad palli kuni see vahelt lõigatakse
14:33
Siim Pulst: Värav Üks tagasi 76. minutil. Alliku!
14:34
Siim Pulst:  Vassiljevilt terav sööt värava ette ning Allikul jäi üle vaid jalg vastu panna.
14:35
Siim Pulst: Vahetus  78. minutil Demidov sisse, Muidinov välja.
14:37
Siim Pulst: Värav 2:2! Märten Kuusk!
14:38
Ok kena bänger
14:38
Pink lihtsalt ei vea välja. Reinkort täiesti kasutu.
14:38
Siim Pulst:  Kuusk korjas kastist välja klaaritud palli üles, liikus natuke edasi ja virutas kauni kauglöögi posti kaudu võrku. Söödupunkte keegi ei saa.