Pühapäev, 26. september 2021
14:48
Kris Ilves: Tere! Premium liiga pühapäev jätkub Kadrioru staadionil, kus lähevad vastamisi tabelinaabrid Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskond. Kalju on neljas ja Paide kolmas, aga neid lahutab koguni 13 punkti.

Kaljul on tagasi esiväravavaht Marko Meerits, kuid mängukeelu tõttu jääb eemale Vladimir Avilov, kelle asemel on algkoosseisu saanud Deniss Tjapkin. Paidel on vigastatud Joseph Saliste asemel algkoosseisus Hindrek Ojamaa ja keskväljal on tagasi mängukeelu alt vabanenud Abdul Razak Yusif.
14:53
Külastaja sudira kommentaar
jälle see tore neiu stuudios, ta nii ilus ja tore.
14:55
Külastaja asd kommentaar
mis variant on et klavan koondisekutse saab?
14:56
Kris Ilves: Variant on alati. Kui ta terve püsib, siis arvan, et ta on ka koondises, aga eks ole näha.
15:00
Kris Ilves: Kalju pani palli mängu!
15:02
Külastaja Betoonpörsas kommentaar
Saab keegi seletada inimesele kes ei ela Eestis mis on rämmar?
15:02
Külastaja Vurr kommentaar
Kas Lepmets treeneritepingil ikka on olemas?
15:02
Kris Ilves: Ma ei ole staadionil ja telepildist pole teda näinud.
15:03
Kris Ilves: Värav 4. minutil Homutov!
15:04
Kris Ilves: Markovitši küljesissevise leidis Pauri, kes pani palli kohe värava ette, kus Homutov lükkas Konda ja Klavani vahelt sisse.
15:05
Külastaja On aeg kommentaar
Kams out!
15:06
Kris Ilves: Nüüd on Paide paar rünnakut saanud ja palli ka karistusalasse toimetanud, aga Kalju on need klaarinud.
15:06
Külastaja virrvarr kommentaar
to betoonpõrsas parim ja halvim tulemus korraga
15:08
Kris Ilves: Tur purjetas pika spurdiga karistusalasse, aga Kulinitš jõudis esimese posti juurde ette.
15:09
to:virrvarr Rämmar on parim ja halvim tulemus korraga? Siis misasja
15:10
Kris Ilves: Mošnikov ja Homutov põrkasid peadega kokku ja Homutovi on vaja tohterdada.
15:10
Külastaja kadriorg kommentaar
Samasugused lapsehääled täna ka kaasaelamas. Kas Kadriorul saab mingeid lapsi palgata kaasaelama?
15:13
Kris Ilves: Tamm proovis kaugelt, aga löök blokeeriti. Seejärel kaotas Paur paremal äärel palli.
15:15
Kris Ilves: Tjapkin oli umbes 20 meetri peal markeerimata, aga poolkaitsja löök ebaõnnestus ja maandus täpselt Aksalu süles.
15:15
Kris Ilves: Sellele järgnenud Paide rünnakul tekitas Deabeas endale ise löögikoha, aga keerutas napilt posti kõrvalt mööda.
15:17
Kris Ilves: Paide lükkab rohkem palli, aga seni on Kaljul olnud ohtlikumad rünnakud.
15:20
to betoonpõrsas no kui õhtul pidu oli ülikõva aga hommikul peolauda vaatad siis viinapits on õlle sees
15:22
Kris Ilves: Täna on päris huvitav number 24 duell. Paidel Klavan ja Kaljul Tamm.
15:24
Kris Ilves: Tempo on üpris tagasihoidlik. Vähemalt nii tundub praegu.
15:27
Kris Ilves: Paidel ei suju praegu mäng üldse, aga Kaljul on siiani kõik hästi.
15:28
Kris Ilves: Frolov nüüd otsis karistusalast Anieri, aga tsenderdus oli liiga kõrge ja see maandus Meeritsa kinnaste vahel.
15:28
Kris Ilves: Värav Luts 29. minutil!
15:29
Kris Ilves: Babitšev oli positsioonist väljas ja Yusif lükkas Lutsule jooksu peale. Luts pani tugeva löögi ja Meeritsal polnud suurt midagi teha.
15:30
Kris Ilves: Mošnikov sai karistusalast vasaku jalaga löögile, aga pall veeres väga napilt posti kõrvalt mööda.
15:34
Kris Ilves: Anier sai kaitseliini taha söödu, aga Kulinitš ja Babitšev takistasid teda nii palju, et Paide ründaja ei saanud löögile.
15:35
Kris Ilves: Paide mängis nurgalöögi lühidalt ja osavalt lahti, misjärel sai Frolov löögile, aga Meerits tegi reaktsioonitõrje!
15:39
Kris Ilves: Debeas sai karistusalast löögile, aga rikošett võttis löögil hoo maha ja pall veeres Meeritsani.
15:39
Külastaja rämmar kommentaar
kas Roosad Pantrid panid oma ameti maha või mis?
15:43
Kris Ilves: Kaljul oli lühikese aja jooksul kolm nurgalöögi, neist kõige ohtlikum oli viimane, kui Homutov (vist?) sai värava eest jalaga suunama, aga suunas täpselt Aksalule sülle.
15:44
Kris Ilves: Paide kombineeris karistusala lähistel ja selle sees, kus lõpuks Mošnikov sai löögile, aga Meeritsale sülle.
15:45
Kris Ilves: Esimesele poolajale lisati üks minut juurde.
15:46
Kris Ilves: Esimene poolaeg on lõppenud 1:1.
15:47
Kris Ilves: Kalju sai Homutovi tabamusest kiire avavärava, seejärel ei saanud Paide kuidagi oma mängu käima, kuni Luts viigistas. Esimese poolaja teine pool kuulus pigem Paidele, aga üpris võrdne mäng.
15:49
Kris Ilves: Kalju abitreener Marko Meerits ütles ETV2 otsestuudios esimese poolaja kokkuvõtteks põhimõtteliselt sama, mille just kirja panin.
15:50
Kris Ilves: Marko Kristal on siiski Kalju abitreener. Minu paha. Las Meerits veel seisab väravasuul.
16:01
Kris Ilves: Teine poolaeg algas!
16:06
Kris Ilves: Teine poolaeg on alanud sarnaselt nagu esimene poolaeg kulges, ainus erinevus on ehk see, et esimese viie minuti jooksul on päris palju praaki mõlemalt poolt.
16:06
Kris Ilves: Penalti Paidele!
16:07
Kris Ilves: Lutsult hea sööt karistusalasse Turile ja Marin jooksis talle lihtsalt jalgadesse.
16:07
Kris Ilves: Värav Anier realiseeris penalti kindlalt. Meerits hüppas teisele poole.
16:09
Kris Ilves: Deabeas keerutas karistusala nurgast, aga keerutas napilt ristnurgast mööda.
16:10
Kris Ilves: Kui teise poolaja esimesed viis minutit olid üpris uinutavad, siis nüüd on Paide päris aktiivselt tegutsenud.
16:11
Kris Ilves: Hoiatus Mängu esimene kollane kaart 55. minutil Ojamaale, kes võttis Pauri toorelt maha.
16:13
Kris Ilves: Paur läks kaugelt löögile, aga Klavani rikošetist üle otsajoone. Sellele järgnenud nurgalöögi klaaris esialgu Anier, misjärel virutas Tamm kaugelt posti kõrvalt mööda.
16:14
Külastaja muigega kommentaar
Jääb mulje, et esikolmiku vastu mängib Kalju parasjagu nii nagu välja tuleb just kui eesmärk oleks jääda nelja hulka.
16:14
Kris Ilves: Aksalu tõrjus Homutovi lähilöögi. Ja nüüd on Aksalu murul pikali.
16:16
Kris Ilves: Sapp teeb aktiivselt sooja. Kas tuleb sunnitud vahetus?
16:17
Kris Ilves: Aksalu ajas ennast püsti, aga hoiab randmest kinni.
16:18
Kris Ilves: Mäng igatahes jätkub koos Aksaluga.
16:20
Kris Ilves: Konda oli standardolukorra järel Kalju karistusalasse jäänud ja peaaegu ka löögile pääsenud, aga Meerits oli valvel.
16:21
Kris Ilves: Anier leidis karistusalast Turi, kelle terava nurga alt sooritatud löök lendas tagumise posti kõrvalt mööda.
16:23
Külastaja X kommentaar
Kus Edur on? Kas lõpetas mängimise?
16:23
Kris Ilves: Värav Marin 68. minutil 2:2.
16:24
Kris Ilves: Paremalt äärelt Babitševilt pall värava ette ja ükski Paide mängija ei saanud jalga vastu, esimesena oli jaol Marin, kes lahendas ära.
16:25
Kris Ilves: Vahetus Kalju tegi vahepeal oma esimese vahetuse, kui Volkov sisse ja Tamm välja.
16:27
Kris Ilves: Frolov virutas kaugelt ja üpris terava nurga alt peale, aga Meerits oli valvel.
16:31
Kris Ilves: Debeas taas keerutas, aga seekord mitte ristnurkast mööda, vaid Meerits tõrjus lati alt.
16:31
Kris Ilves: Vahetus Kalju teine vahetus, kui Usta sisse ja Marin välja.
16:31
Külastaja Asdf kommentaar
Kus on Roosad Pantrid????????
16:33
Kris Ilves: Paide on nüüd surve peale saanud, aga Kalju kaitsjad on karistusalast pallid minema puhastanud. 77 minutit mängitud.
16:34
Kris Ilves: Kalju hoopis sai päris hea väravavõimaluse, kui Volkov sai karistusalast löögile, aga Aksalu tõrjus.
16:35
Kris Ilves: Homutov pääses terava nurga alt löögile, aga Aksalu oli taas ees ja lõpuks läks Klavanist pall nurgalöögiks.
16:35
Kris Ilves: Vahetus Kalju viimane vahetus, kui Gussev sisse ja Homutov välja.
16:36
Kris Ilves: Värav ALEKSANDR KULINITŠ 80. MINUTIL!
16:36
Kris Ilves: VABANDUST, GIANNIS TSIVELIKIDIS HOOPIS!
16:37
Kris Ilves: Kaspar Pauri nurgalöök ja Giannis Tsivelikidis lükkas peaga sisse.
16:39
Kris Ilves: Paide ei ole teinud veel ühtegi vahetust.
16:39
Kris Ilves: 83 minutit mängitud.
16:42
Paides nii nõrgad omanikud, nad ei julge kunagi Zlavale öelda, et kuule, paki asjad ja hakka astuma
16:43
Külastaja hmm kommentaar
Arbeiter järgmiseks hooajaks Paide eesotsa?
16:44
Kris Ilves: Paidel ei ole 2:3 kaotusseisus midagi õnnestunud, 88 minutit saab kohe mängitud, aga tuletame meelde, et Aksalu tohterdamiseks kulus päris palju aega, lisaks on tehtud kolm vahetust.
16:46
Külastaja Panter kommentaar
Nõmmel fänne ei ole enam?
16:46
Kris Ilves: Teisele poolajale lisati viis minutit juurde!
16:47
Kris Ilves: Hoiatus Kondale 90+1. minutil kollane.
16:47
Külastaja r2mmar kommentaar
see tuleb r2mmar
16:48
Külastaja K. kommentaar
Mulle jäid Kristali sõnad poolajal meelde. Et Paide mängib individuaalse peale. Ja nüüd ainult seda näengi. Meeskondlik mäng on väga nõrk. Pole ime et siis Möölil, keskvälja mängijal, seal tugev rahulolematus tekkis. Kui seda ei parandata, ega siis liigat ei võida. Väga hea meeskonnatöö on ju põhjus miks Flora on teistest parem. Pluss Kostja ja Sappinen.
16:49
Kris Ilves: Anierile kukkus karistusalas pall jala peale, Tur mõistagi aitas, aga Paide ründaja ei saanud korralikku lööki tehtud.
16:49
Kris Ilves: Klavan on ette viidud.
16:49
Kris Ilves: Klavan saigi peaga löögile, aga meetri jagu üle värava.
16:51
Kris Ilves: LÕPUVILE! KALJU TULI 1:2 KAOTUSSEISUST VÄLJA JA ALISTAS PAIDE 3:2!
16:52
Kris Ilves: Väga võrdne mäng, kus üldjuhul loevad pisiasjad. Paide küll domineeris rohkem, aga Kalju kasutas oma võimalused paremini ära.
16:52
Kris Ilves: Minu poolt aitäh, aga Narvas algas järjekordne mäng, kui kohtuvad Trans ja Kuressaare!