Kolmapäev, 20. oktoober 2021
21:38
Kristjan Remmelkoor:  Tere, varsti on algamas Meistrite liiga alagrupiturniiri kolmanda vooru viimased kuus kohtumist. Alagrupifaas jõuab seega täna täpselt poole peale.
21:40
Kristjan Remmelkoor: Kaks tänast varasemat mängu äsja lõppesid. Barcelona alistas 1:0 Kiievi Dinamo ja tõusis oma grupis kolmandale kohale, kohtumise ainsa värava lõi 36. minutil nurgalöögi jätkuolukorras Gerard Pique. Salzburg võitis Wolfsburgi 3:1 ning kindlustas G-alagrupi liidrikohta, kaks väravat lõi 1:1 viigiseisult Noah Okafor.
21:59
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumiste järel saab Soccernet.ee-st lugeda pikemat ülevaadet Manchester Unitedi ja Bergamo Atalanta mängust. Siin püüan hoida silma peal kõikide mängude olulistel sündmustel.
22:00
Kristjan Remmelkoor:  Pallid pannakse käima!
22:02
Külastaja Tere kommentaar
Kellelgi veel Viaplays hääl on, aga pilti pole?
22:05
Kristjan Remmelkoor:  Rashford (Manchester United) pääses üks-ühele ja lõi mööda! Pärast olukorda tõusis ka suluseisulipp.
22:06
Kristjan Remmelkoor:  Zappacosta (Atalanta) trügis palliga karistusalasse, aga Maguire pani hästi keha vahele.
22:06
Külastaja suits kommentaar
Pilt on olemas, värskenda brauserit
22:07
Kristjan Remmelkoor:  Werner (Chelsea) lõi kahelt meetrilt tühja värava eest mööda! Tema õnneks tõusis suluseisulipp.
22:08
Kristjan Remmelkoor:  Sane (Bayern) sai Müllerilt hea pika söödu ja pääses kastis löögile, lõi mööda.
22:10
Kristjan Remmelkoor:  Värav Esimese tiimina tegi praegustes mängudes skoori Villarreal! Yeremi Pino skooris Young Boysi vastu peaga, tsenderduse andis Alfonso Pedraza.
22:13
Kristjan Remmelkoor:  Värav Järgmisena skooris Chelsea! Thiago Silva tsenderdas ja Andreas Christensen lõi Chelsea eest oma esimese värava! Vastaseks on Malmö.
22:17
Kristjan Remmelkoor:  Värav Atalanta läks 15. minutil Unitedi vastu juhtima! Zappacosta andis madala palli värava ette ja Pašalic lükkas võrku!
22:18
Külastaja R. kommentaar
Kaua seda Ole-t hoitakse seal ManU eesotsas? No ei tule ju
22:19
Kristjan Remmelkoor:  Värav 16. minutil pani Villarreal Young Boysi võrku teise palli! Parejo karistuslöögist lõi peaga ära Gerard Moreno.
22:24
Kristjan Remmelkoor: Värav  Chelsea on Malmö vastu 2:0 ees! Lukaku teenis karistusalas triblades penalti (Nielsen tegi vea) ja Jorginho realiseeris selle (lõi üles vasakule, Dahlin hüppas teises suunas).
22:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Lukaku sai penaltit teenides nii palju viga, et vahetati 23. minutil Havertzi vastu välja.
22:29
Kristjan Remmelkoor:  Sevillal oli hea võimalus, Lille'i kaitsja klaaris joonelt. Olukord tekkis väravavaht Grbici jämedast eksimusest palli mängupanekul.
22:31
Kristjan Remmelkoor: Värav Demiral lõi peaga nurgalöögist Atalanta võõrsil Manchester Unitedi vastu 2:0 juhtima!
22:33
Kristjan Remmelkoor:  Koopmeiners oli nurgalöögi andjaks.
22:33
Rip Man United kahjuks
22:34
Kristjan Remmelkoor:  Praeguste seisudega oleks tabelis Atalantal 7, Villarrealil 4, Young Boysil ja Unitedil 3 punkti.
22:36
Kristjan Remmelkoor:  Aebischer (Young Boys) virutas 31. minutil tugeva kauglöögi posti ja sealt põrkas pall Villarreali väravavahile näkku! Aga mitte väravasse.
22:36
ManU varsti toob Kalašnikovsi asemele mudast välja tooma, kui kaua Ole ees otsas on
22:40
Kristjan Remmelkoor:  Sane (Bayern) lõi 20 meetrilt napilt mööda.
22:42
Kristjan Remmelkoor:  Young Boysil oli hea võimalus, kastist löödi mööda.
22:45
Kristjan Remmelkoor: Lewandowski lõi Comani tsenderdusest käega värava, VAR tühistas selle.
22:47
Kristjan Remmelkoor:  Bruno Fernandes andis hea välisküljesöödu Fredile, kes lõi karistusalast mööda.
22:50
Külastaja estuunia kommentaar
Küsin siin viaplay vaatajatelt. On teil mingeid seriaalisoovitusi sealsel platformik? :)
22:50
Kristjan Remmelkoor: Rashford (United) lõi avapoolaja viimasel rünnakul latti!

Avapoolajad lõppesid! Kolmes mängus juhib üks meeskond 2:0, kolmes mängus on seis 0:0. Juhivad Atalanta, Villarreal ja Chelsea. Kaotusseisus on United, Young Boys ja Malmö.
22:53
Kristjan Remmelkoor: Kui mängud lõppeksid praeguste seisudega, näeksid tabelid välja kolme vooru järel sellised:

E: Bayern 7, Benfica 5, Barcelona 3, Dinamo 1.
F: Atalanta 7, Villarreal 4, Young Boys 3, Man United 3.
G: Salzburg 7, Sevilla 3, Lille 2, Wolfsburg 2.
H: Juventus 7, Chelsea 6, Zenit 4, Malmö 0.
22:59
Löögu see Solskjaer minema peatreeneri toolilt kaua võib
23:01
Külastaja . kommentaar
Manu esimest poolaega oli piinarikas vaadata.
23:02
Külastaja Kas kommentaar
Kuna saab Vara ja Kruusi tagasi CLi??
23:03
Kristjan Remmelkoor:  Teised poolajad järjest algavad!
23:06
Kristjan Remmelkoor: Bruno Fernandese heast söödust sai Ronaldo kastis löögile, Musso tõrjus.
23:08
Kristjan Remmelkoor:  Värav Chelsea läks 48. minutil Malmö vastu 3:0 juhtima! Hudson-Odoi tegi kontrarünnakul hea eeltöö, vedades pikalt palli ja andes söödu, ning Havertz tõstis pehmelt üle puurivahi postipõrkega sisse.
23:11
Kristjan Remmelkoor:  Morata andis hea läbisöödu ja McKenniel oli Juventuse senise mängu parim võimalus, Kritsjuk tõrjus.
23:13
Kristjan Remmelkoor:  Värav Manchester United lõi ühe tagasi! Bruno Fernandes andis välisküljega super läbisöödu ja Rashford lõi tagumisse alanurka.
23:16
Kristjan Remmelkoor:  Alfonso Perdaza (Villarreal) tabas latti!
23:18
Kristjan Remmelkoor:  VAR tühistas täna teist korda Bayerni värava! Müller oli värava ees täpne, aga fikseeriti suluseis.
23:21
Kristjan Remmelkoor: Värav  Chelsea lõi Malmö vastu 4:0! Rüdiger teenis penalti ja Jorginho realiseeris samamoodi nagu esimese penalti.
23:22
Kristjan Remmelkoor:  Üle 60 minuti on kõigis kuues mängus mängitud ning pooltes kohtumistes seis endiselt 0:0.
23:23
Kristjan Remmelkoor:  McTominay tabas posti! United on täna juba kaks korda raame kolistanud, aga on 1:2 kaotusseisus.
23:26
Kristjan Remmelkoor:  Neuer (Bayern) tegi hea tõrje, tõrjudes Goncalvese löögi ühe käega lati alt ära.
23:30
Kristjan Remmelkoor:  De Gea tegi topelttõrje, võttes esmalt jalaga ära Zapata lähilöögi ja seejärel käega kaugelt tulnud Malinovski jätkulöögi.
23:34
Kristjan Remmelkoor:  Värav Bayern läks 70. minutil Benfica vastu 1:0 juhtima! Sane tulistas 23 meetrilt karistuslöögi üle müüri väravasse!

Paar minutit varem oli Benfica ründajal Jaremtšukil olnud teiselpool hea võimalus.

23:37
Kristjan Remmelkoor: Värav  Maguire viigistas Unitedi ja Atalanta mängus seisu 2:2-le! Bruno Fernandes tsenderdas nurgalöögijärgses olukorras, Cavani ei saanud napilt peaga pihta, aga tagapool lõi Maguire jalaga palli võrku.
23:38
Kristjan Remmelkoor:  Värav 77. minutil lõi Young Boys ühe tagasi! Rieder pani pika söödu ette ja Elia lõi ära.
23:41
Kristjan Remmelkoor:  Värav 0:2 kaotusseisust välja roninud United läks 3:2 juhtima! Shaw tsenderdas, Ronaldo hüppas kõrgele ja lõi peaga alla nurka!
23:41
Külastaja Joosep kommentaar
Eile valisin Atletico-Liverpool, täna United-Atalanta
23:42
Kristjan Remmelkoor:  Head valikud.
23:44
Kristjan Remmelkoor:  Värav 80. minutil läks Bayern Benfica vastu 2:0 ette! Gnabry terava palli suunas Everton peaga õnnetult oma väravasse.
23:45
Kristjan Remmelkoor:  Värav Juventus läks Zeniti vastu juhtima! De Sciglio tsenderdas, Kulusevski lõi peaga postipõrkest sisse!
23:47
Kristjan Remmelkoor:  Värav Bayern lõi Benficale kolmanda! Lewandowski lõi meetri pealt palli tühja võrku! Gnabry tegi paremal äärel osa eeltööst, Sane andis viimase söödu ja Lewandowskil sellest kohast polnud erilist võimalust eksida.
23:49
Kristjan Remmelkoor:  Värav Alberto Moreno lõi kontrarünnakul latipõrkega Villarreali Young Boysi vastu 3:1 ette!
23:50
Kristjan Remmelkoor:  Värav Bayern juhib 4:0! Stanisic söötis ja Sane lõi võrku.
23:52
Kristjan Remmelkoor:  Värav Mõni minut tagasi väljakule tulnud Chukwueze viis Villarreali 4:1 ette!
23:53
Kristjan Remmelkoor:  Lille'i ja Sevilla mäng lõppes 0:0 viigiga.
23:53
Kristjan Remmelkoor: Peterburis ka mäng läbi, Juventus alistas Zeniti 1:0.
23:54
Kristjan Remmelkoor:  Chealsea võitis Malmöt 4:0.
23:54
Kristjan Remmelkoor:  Bayern võitis Benficat 4:0.
23:54
Kristjan Remmelkoor:  Manchester United sai jagu Atalantast 3:2.
23:54
Kristjan Remmelkoor:  Ja lõppes ka Villarreali mäng, 4:1 võiduga Young Boysi üle.
23:59
Külastaja Kaido kommentaar
Bayernil läks 70min,et Benfical mast murda!
23:59
Külastaja Sir Alex Ferguson kommentaar
Just nagu 15 aastat tagasi Sir Alex Fergusoniga... Maru hea emotsioon säärase teise poolaja soorituse tulemusena, nädal sai väga positiivse süsti :)