18:39
Külastaja realist kommentaar
Vãrava(id) võiks ikka lüüa.
18:40
Siim Pulst:  Tere õhtust! Flora algkoosseisu vaadates on täitsa usku, et väravaid võib tulla, sest Vassiljev ja Sappinen on mõlemad rivis ning Zenjov ja Ojamaa ka muidugi, nii et parim ründevalik täies koosseisus.
18:40
Külastaja FCF kommentaar
Flora võidab!
18:43
Siim Pulst: Kris Ilves on Küprosel kohapeal ja võttis kõik olulisema värskelt kokku:

18:46
Siim Pulst: Flora koefitsiendid on ka kihlveokontorites langenud, mis viitab sellele, et esialgsetes hinnangutes eestlasi alahinnati. Coolbetis on näiteks langenud Flora võidukoef 5,5 pealt 4,6 peale. Sellest hoolimata on ka see 4,6 kõige kõrgem koefitsient, mida ükski kihlveokontor Florale täna pakub.
18:47
Külastaja Kurja kommentaar
Panen 50 euri viigi peale, kui Flora siit punkte ei too, ei vaata ma enam ühtegi nende mängu
19:00
Külastaja peeterpikkkõrv kommentaar
Kurja oled sa täitsa arust ära võe!?
19:00
Külastaja . kommentaar
Ma arvan, et Flora paneb selle küprose satsi paika ja võtab 2:0 võidu :)
19:01
Külastaja jaan kommentaar
Võit on kindel
19:01
Siim Pulst:
19:02
Kris Ilves: Tere, siin Küpros! Flora koosseisust rääkisin juba Facebooki Live'is, aga paar lauset ka Anorthosise kohta. Suur üllatus algkoosseisus on tipuründaja Nika Katšarava alustamine, sest ta pole tänavusel hooajal just ülemäära palju mänguaega saanud. Põhja-Iirimaa ründaja Kyle Lafferty on küll pingil olemas, aga tema kohal on kerge küsimärk. Väidetavalt on ta vajadusel valmis mängima. Kaitseliinist puudub vigastuse tõttu oluline lüli Pavlos Korrea.
19:04
Siim Pulst:  Staadioni panoraam on täitsa kaunis. Foto: Brit Maria Tael

19:08
Külastaja goblin kommentaar
Taevas on ilus, staadion on hullem kui ale coq.
19:08
Kris Ilves: Väike parandus minu eelmise postituse kohta: vigastatud ei ole mitte Küprose keskkaitsja Pavlos Korrea, vaid Brasiilia vasakkaitsja Anderson Correia. Sarnased nimed.
19:09
Siim Pulst: Lisaks Krisile, et ilmselt on üllatav ka Lazaros Christodoulopoulose puudumine, sest tegu on Anorthosise ühe suurimate kogemustega mängijaga. 57 UEFA mänguga on ta löönud koguni 14 väravat.
19:10
Siim Pulst: Rauno Sappinenil on enne tänast kirjas 12 euroväravat kõigest 22 mänguga ning Flora kogenuimana on Sergei Zenjovil 54 euromängu ja 11 väravat.

Külastaja sappinen kommentaar
Sappinenile välismaal mingi tööots ka paistab?
19:22
Siim Pulst: Staadionile oodatakse ca 5000 pealtvaatajat, nende hulgas ka paarkümmend Flora poolehoidjat.

19:31
Siim Pulst: Flora fännid (Foto: Kris Ilves):

19:32
Siim Pulst: Kes teeb sooja, kes pumpab palli (Fotod: Brit Maria Tael):

19:42
Külastaja trida kommentaar
konverentsliiga ikka peab saama oma hümni, mingi suht lamp euroopa liiga hümn prgu 😀
19:44
Külastaja suits kommentaar
Minus probleem või on ülekanne väga vaikne?
19:45
Miks on väravavahil joogipudel,45 minutit enamasti seistes vaja vedelikku tarbida?
19:45
Siim Pulst: Vedeliku tarbimine on alati hea.
19:45
Siim Pulst:  Anorthosis pani palli mängu!
19:46
Külastaja Vedur kommentaar
Ülekanne väga vaikne ja
19:48
Siim Pulst:

19:49
Siim Pulst: Mäng on alanud kompavalt, aga 3 minuti järel teenis kodumeeskond esimese nurgalöögi.
19:49
Siim Pulst:  Ning Hambartsumyan sai kohe ohtlikult peaga löögile. Õnneks napilt üle.
19:54
Siim Pulst: Anorthosisel on kerge pallivaldamise ülekaal, aga Flora seisab kõrgel ega lase neil mänguliselt seni midagi korraldada. Kõik vasturünnakud on aga samuti kiiresti sumbunud.
19:54
Külastaja muigega kommentaar
Esialgu Floral ei õnnestu rünnakute üles võtmine
19:55
Külastaja Skeptik kommentaar
Selle LIVE'i kommentaarides keegi promob võimalust illegaalselt seda kohtumist vaadata - on see lubatud vôi ?!?
19:55
Siim Pulst:  Loomulikult mitte. Tänan teatamast, võtan maha.
19:58
Siim Pulst: Sotsiaalkriitika ei peaks võib-olla siia ülekandesse kuuluma, aga kuni meeskonnad midagi korraldama ei hakka, siis las olla :) Anorthosise 4. minuti nurgalöök on siiani ainus mainimistväärt olukord üldse. 12 minutit täis.
19:58
No kõik soovijad leiavad ebaseadusliku pildi vast ise ka, juriidilistel asjaoludel ei tohi selliseid asju kommentaariumis jne. lubada
19:58
Kust kinnitus, et illegaalselt? Äkki keegi miljardär vahendab omal kulul
19:58
Siim Pulst: Õigused on üldiselt eksklusiivsed ja antud juhul kuuluvad need Viaplayle.
19:59
Siim Pulst:  Vassiljev üritas 13 minuti täitudes ülikaugelt peale lüüa. Pall jäi kaitsjatesse.
20:00
Siim Pulst:  Anorthosis on veel mitut puhku tsenderdusi proovinud, selgelt ongi see nende plaan, aga rohkem pole nad oma ründajaid üles leidnud.
20:00
Külastaja Allan kommentaar
"Skeptik" on ilmselt ise mingi viaplay asjapulk.
20:00
Mängu edastavad ka teised peale Viaplay
20:00
Külastaja s kommentaar
Flora fänne ka kohal on?
20:00
Võtsin ka selle viaplay ära, naine tahab bonde vaadata, ma saan jalkat vaadata, pole viga, prem tuleb neil järgmisesr hooajast?
20:01
Siim Pulst:  Flora fänne paarkümmend kindlasti. Mängu alguses olid kenasti ka telepildis.
20:01
Siim Pulst:  Ojamaa sai palliga vastaste trahvikastis toimetada, aga seljaga värava poole ja ei leidnud täpset jätku.
20:02
Siim Pulst: Flora karistuslöök parema nurgalipu lähistelt 17. minutil ... Vassiljev otsis terava sööduga etteposti Zenjovi, kaitsja klaaris üle otsajoone, aga kohtunik määras ekslikult väravalöögi.
20:03
Siim Pulst: Hoiatus  18. minutil Spyros Risvanis vea eest Ojamaale. Veel üks ohtlikust kohast karistuslöök Florale.
20:04
Siim Pulst:  LATT! Poom vajutas 23 meetrilt karistuslöögi ristnurga juures vastu latti.
20:04
Külastaja Mati kommentaar
Zenjovile sõideti jala tald ees sisse, "suures mängus" oleks VAR ja punane reaalne. Siin pääses lihtsalt suulise hoiatusega.
20:04
Mis teema nende Kreeka lippudega on? Proovitakse igal võimalikul moel Põhja-Küprose ja türklastega vastanduda?
20:04
Oijah Poom, pani enne yhe sitaks hea diagonaali ja nyyd latti
20:04
Zenjov võib olla ju veidi küüruga ja mitte maailma pikeim jalgpallur, aga hüppevõime on täitsa kena
20:04
Külastaja dipikaste kommentaar
Mic drop oli lähedal.
20:05
Arvasin ette, et selle Viaplayga laag tuleb kaasa aga see oli küll lollkoomiline, kui lugesin Flora kodumängu ajal siit sündmusi mõnikümmend sekki varem kui pildis nägin
20:06
Ma just viaplayga tundub et ees võrreldes siinse livega
20:08
Sõltub millal refreshida i guess
20:08
Siim Pulst: Pool avapoolajast saab peagi mängitud ja seni on kõik täitsa kena. Mängutempo ei ole kõige kiirem, Flora saab sellega kenasti hakkama, ja pärast 4. minuti standardolukorda on Flora olnud selgelt ohtlikum pool.
20:08
Siim Pulst: Anorthosise pikakasvulist tipuründajat Kacharavat otsiti läbisööduga, aga Igonen jõudis esimesena pallini ja tagatipuks oli ka suluseis.
20:08
Külastaja Jeekim kommentaar
Eks see ongi nii, et tele on maas mingid 30 seki, voogedastus läbi neti 1-1,5 min. Kodumängul oli soccerneti live ees, sest tegi seda otse staadionilt 0 seki lagiga.
20:09
Siim Pulst:  See tekstilaiv on muidugi maas, sest mina jälgin mängu ka Viaplay vahendusel.
20:09
Vähemalt seni Flora kaitse peab aga rünnakul ollakse jätkuvalt veits peata, justkui kiirustatakse või mõeldakse üle
20:10
Külastaja Camron kommentaar
Miks need meie mehed Norra minna ei taha? Bodo teeb praegu Romale uut ja vana. Seis 2:0 ehk Norra liiga parem kui Itaalia :)
20:10
20:10
Külastaja ? kommentaar
Kes ütles,et mängu ei tohi Live's näidata ja teistega jagada?
20:10
Siim Pulst: Värav  1:0. 25. minutil Deletic.
20:10
Kaitse peab? Kus ta sul peab?
20:11
No tra mis asi see oli
20:12
Siim Pulst:  Hušbaueril lasti keskväljalt trahvikastini joosta ning madal sööt keskele leidis ründaja, kes sooritas Kallaste tagant täpse ühepuutelöögi.
20:12
Külastaja @Carmon kommentaar
Võib olla sellepärast neid ei võetagi.
20:13
Külastaja Bussijuht kommentaar
See vastane on ilmselt ôppinud. Ojamaa sugust pallurit tulebki pidevalt töödelda eriti kui ülereageerimise oht on vãgagi reaalne ...
Külastaja .. kommentaar
kuidas niimoodi lastakse purjetada, kolm eri tüüpi sörkisid veits kõrval, aga keegi survet ei avaldanud ega üritanud palli võtta
20:13
Külastaja Hyrax kommentaar
Kostja, Soomets ja Zenjov imetlesid jooksu. Lilander oli teise vastase poolt kinni hoitud. Oligi kõik
20:13
Nüüd enam ei pidanud kaitse. Kergekt tuli sisse
20:13
See põhja iiri väravavaht annaks ellise asja peale tervele kaitseliinile lõuga.
20:15
Siim Pulst: Kacharava pööras end vasakul äärel Pürgist mööda, liikus edasi ja andis siis söödu etteposti, kuhu jõudis esimesena palli sisse suunama Denis Popovic.
20:15
To jeekim. Ja täiesti põhjendatud oleks see.
20:15
Paha paha, aga mäng ei ole läbi. Eile maju mängu vaatasite?
20:18
jälle audisissevise ja täiesti seisvast olukorrast lastakse ründajatel vabalt tegutseda
Külastaja Mart kommentaar
@Carmon. Ja kui sini-must-valged prillid eest ära võtta, siis 10st väljakumängijast 9 on uued võrreldes viimase Roma mänguga Juventuse vastu.

Külastaja f kommentaar
Poom vahtis kuidas ta eest ära löödi, oleks vaid kreida, agressiivsust kuidagi vähe, ligi ei minda kehasse
20:19
Siim Pulst:  Sappinen oli 33. minutil läbi pääsemas, aga kaitsja jõudis viimasel hetkel jaole. Õnnestumisi on vaja praegu.
20:19
Kas flora on üldse väravalöögini jõudnud?
20:20
Siim Pulst:  Flora tabas latti ja Sappinenil oli päris lubav olukord just. Pole sugugi nii ühepoolne, aga sel tasemel karistatakse väiksed eksimused ära.
20:20
@lol. Tänu meistrite teele, millega välditi eelringis suuri klubisid.
20:20
Pakun, et Meistriliiga kuttide käbinäärmesse on juba sisse kodeeritud, et praegu vaikselt talveunne jäämise, kunstmuruväljakutel veeremise ja Aastalõputurniiriks valmistumise aeg. Ka teistel spordialadel ajastatakse tippvormi.
20:21
Siim Pulst:  See on muidugi õige tähelepanek, et kui suviste eelringide ajal on Eesti klubidel väike eelis, sest hooaeg on täies hoos ja teistel alles algamas, siis sügiseks peaks olema pigem vastupidi.
20:21
kes Luup Peale sellest mängust kirjutab?
20:22
Siim Pulst:  Luup tuleb täna kohapealt Krisi poolt.
20:22
Flora vorm on kehv ja järjest alla läheb. Seda on liigas ka näha, et ei ole enam nii veenev kui paar kuud varem.
20:22
Floral on pikeemaajalisem vormilangus juba ammu ka eesti liigas.
20:23
Siim Pulst: Värav  Sappinen 38. minutil üks tagasi!
20:24
Siim Pulst:  Ojamaa võttis vasakul äärel kenasti ette ja saatis terava palli värava eest läbi, kust Sappinen selle kolmelt meetrilt võrku lükkas.
20:24
Sappinen minema Eesti liigast! kaua ta kopitab siin.
20:26
Siim Pulst:  Zenjov ja Ojamaa on vahelduseks ääred ära vahetanud. Ei ole seda vist varem silma hakanud isegi Premium liigas mitte.
20:26
Kaitses tuleb jälle ennast kokku võtta
20:27
Floral 2 väravat vaja et oma nahk päästa. Siit alla võidu on ebaõnnestumine. Oleme ausad Flora tase peaks olema sellest satsist parem.
20:28
Siim Pulst:

20:31
Siim Pulst:  Poolaeg 2:1!
20:31
Ei ole Anorthosis tõesti mingi ületamatu aga just seda jamam on selliselt kaks sisse saada
20:31
Siim Pulst: UEFA statistika järgi on pealelöögid Flora kasuks 5:3, aga löögid raamide vahele 1:2. Ehk siis kõik värava peale lennanud pallid on ka võrgus lõpetanud.
20:31
Reegiites kirjas et jslgpalli poolseg kestab 45 min, ags kohtunik vilistas 44.40 ära?!
20:32
Siim Pulst: See oli tõesti imelik. Äkki ei pandud ekraanigraafikas kella õigel ajal käima?
20:32
Ega see flora värav oli ikka tühja koha pealt, mäng ikka küprose omade käes.
20:32
Siim Pulst:  Ei näe põhjust nii negatiivne olla. Avavärava järel oli raske periood, aga muus osas igati võrdne mäng.
20:32
Kohtuniku kell jääb maha
20:33
või vastupidi käib ette
20:33
Külastaja Kane kommentaar
Tõeliselt kohutav poolaeg, arvestades siiski asjaolusid, et tegemist on Famagustaga.....pettunud, lootsin rohkemat
20:36
Külastaja Parnov kommentaar
Loodetavasti on raamat “Ärka Famagustas” riietusruumis kaasas
20:36
Boltfoodist tellisin enne mängu algust. Toit sai valmis 20 min tagasi ja siiani otsib kullerit 🤦🏼‍♂️
20:36
Nüüd tuleb jalad tagumiku alt välja võtta ja proovida vähemalt viik välja võidelda.
20:37
20:38
Külastaja parnakas kommentaar
sappi varavat videona? laksin peale 2-0i syya tegema ja magasin maha
20:38
Külastaja Tõnu Tõukemõnu kommentaar
Huvitav millal Kuusk & Sappinen skandinaavia liigadesse saadetakse ...
20:38
Siim Pulst:  Viaplay'd veebis vaadates peaks saama ka tagasi kerida.
20:40
Külastaja SiimSusi2.b kommentaar
Kui keskväli vastasel niimoodi purjetada laseb, siis läheb Flora paat pôhja
20:40
Famagustal võib ju olla Lafferty, aga meil on, ee, Reinkort.
20:41
Siim Pulst: Pole hullu, küll Sappinen kestab. Ta on löönud sel eurohooajal Flora 14st väravast koguni 9.
20:44
Siim Pulst:
20:45
Siim Pulst: Tore näha, et ka klubi sotsiaalmeedia kanal suudab toota värsket sisu värskete piltidega.
20:45
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
20:46
Siim Pulst: Vahetus  Korrea tuli paremkaitsesse Hambartsumyani asemele.
20:47
Siim Pulst:  Sappinen sai juba 47 minuti täitudes Kallaste tsenderdusest peaga löögile, aga mööda.
20:48
Siim Pulst:  Vassiljevilt terav sööt värava ette, aga väravavaht noppis palli Poomi jala eest. Hea algus teisele poolajale Floralt.
20:49
Sappinen on kahtlemata tubli
20:50
Siim Pulst: Hušbauer pääses võitluses Lilanderiga löögile, aga kaitsja segas siiski piisavalt, et pealöök lendas kõvasti üle.
20:50
Mis HJK-l täna valesri läks? Kõik?
20:51
Siim Pulst:  Mängu teine nurgalöök Anorthosisele. Kornerid 2:0.
20:52
Siim Pulst:  Seekord klaaris Zenjov peaga ja viis Flora kiirele vasturünnakule, kuid lõpuks rünnaku tempo vaibus.
20:52
Krt Flora kaitse laseb jälle vastasel kastis purjetada
20:52
Külastaja rallikas kommentaar
Kallaste pani hea turboga
20:53
Siim Pulst: "Nagu noor Bale" ütles selle kohta Kris, kel oli privileeg seda kohapeal tunnistada.
20:53
Valesöötude kaskaad mõlemalt poolt vahepeal
20:55
Siim Pulst:  Hušbauerilt 55. minutil võimas kauglöök, aga veidi ristnurgast mööda.
20:55
Kallaste söödud on ikka päris kehvad. Kui Lukka terve oleks, siis vist oleks põhis tema asemel?
20:56
Siim Pulst:  Mine tea, Kallaste on üldiselt ikkagi üha tõusvat vormi näidanud.
20:56
Flora mängijate enesekindlus ja eneseusk on null.
20:57
Siim Pulst:  Warda sai Flora kastis lubava löögikoha, aga tabas õnneks oksakohaga.
20:57
Käidi koduklubi näitab Mourinhole, kuidas asjad käivad
20:58
Siim Pulst: Igonen päästis! Pürg lendas Kacharava eest läbi ja tipuründajal oli vaid väravavaht veel ees, aga Igonen vastas suurepäraselt.
20:58
Katses mängitab Flora kahjuks jätkuvalt kehvalt
20:58
@suits. Pigem Mourinho näitab enda kooseisu valikuga mida ta sellest liigast arvab.
20:59
Oksakoht peaks olema Zenjovi leivanumber
20:59
Siim Pulst: Alliku on peagi mängu sekkumas.
21:00
Külastaja Ettetuulutaja kommentaar
Flora euroseiklus lõpeb heal juhul viigipunktiga, hunniku vigastatutega ning Levadia meistritiitliga.
21:00
Siim Pulst:  Või siiski mitte, Alliku läks uuesti sooja tegema. Vahetas hoopis kodumeeskond.
21:00
Pürg ja Kallaste siiani Flora nõrgimad. Ülejäänud on enamvähem olnud
21:01
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Kaltsas ja Christodoulopoulos sisse, Deletic ja Kacharava välja. 59. minutil.
21:01
@Mart ja siis...? Naudi momenti.
21:01
Külastaja Trk kommentaar
Kas Lukka ei oleks parem keskel kui Pürg? Väga raske ikka Pürgil, palju jama toodab, sh ka Eesti liigas
21:01
Siim Pulst:  Kolmas nurgalöök Anorthosisele. Pürg klaaris.
21:01
Külastaja Vahetus90min kommentaar
Kallaste on KOHUTAAAAAV!!!!!!!!! Tagasi sörgib, enamus pallid kaotab, enamus võitlused kaotab. KOHUTAV
21:02
Kallaste on kaitsefaasis veidi mitterahuldav jah
21:03
Siim Pulst:  Lilander blokeeris Warda kauglöögi, aga jäi kergelt lonkama. Loodetavasti on kõik korras, sest juba mängu eel oli ta valmidus kahtluse all.
21:03
Ettetuulutaja – isegi, kui läheb nii, võib oodata Järvela artikliseeriat sellest, kuidas Flora hooaeg oli kõige fenomenaalsem asi pärast jalgpalli leiutamist.
21:03
Igonen on seni ehk kõige parem florakas.
21:04
Siim Pulst:  Nüüd võttis Alliku soojendusvesti maha. Ei tea, kelle asemele?
21:05
Ma pakun, et vassiljev välja. Pole 100%
21:06
Siim Pulst:  Igatahes on värsket impulssi vaja, sest Anorthosis on viimased kümmekond minutit mängu selgelt kontrollinud.
21:06
Siim Pulst: Vahetus  Alliku tuli Ojamaa asemele.
21:06
Alliku Kallaste asemele. Ojamaa nagunii lapib vasakut kaitset. :D
21:07
Siim Pulst:  Kui ma ei eksi, siis kuuldus teleülekandest isegi Flora fännide skandeerimist. Üsna vaikne kodupublik peab siis olema, numbrite vahet arvestades.
21:07
Alliku vallatud lokid teenivad suht kindlasti 83’ paiku Flora kasuks penalti
21:07
Ojamaa oli väga terav. Võhm oli juba väljas? Natuke arusaamatu vahetus
21:07
2 dipikaste Kahjuks sul on õigus ja seda legndaarset seiklust kuuleme veel aastaid nagu 2 kaotust Eintrachtile.
21:07
Mis Hennule Ojamaa mängus ei meeldinud siis
21:08
Siim Pulst:  Artymatase kauglöök võttis rikošeti ja tõi kaasa järjekordse nurgalöögi Anorthosisele. 4:0 peaks kornerid olema.
21:09
Siim Pulst:  Seekord lendas üle kõigi meeste ja üle otsajoone.
21:09
Ojamaa oli ju kottis omadega. Loogiline vahetus
21:09
21:09
Siim Pulst: Vahetus  69. minutil Ioannou sisse, Popovic välja.
21:09
Siim Pulst:  Ja Flora poolt on Miller peagi sekkumas.
21:09
Flora pole täna vist ühtegi nurgalööki teeninud, vastased juba mitu
21:10
Ojamaa tundus jaa et ega väga kestnud poleks
21:10
Siim Pulst: Vahetus  Miller sisse, Poom välja. 70. minut.