Huvitav kui tõenäoline see on, et (minimaalselt) ühes järelejäänud liigamängus vahetab Flora taas (vähemalt) pool koosseisu välja ?!?
14:44
Külastaja R kommentaar
Aga Zenjov?
14:44
Siim Pulst:  Tere päevast. Markus Soomets on mängukeelu all, nagu ka Sergei Zenjov. Allikule on eelistatud Kuraksinit ja Milleri asemel alustab Shein, aga muus osas on Flora algkoosseis igati esinduslik.
14:45
Siim Pulst:  Kuressaare poolelt on suurimaks uudiseks Silver Alex Kelderi naasmine algkoosseisu, mis ühtlasi viitab sellele, et Kure võib täna kolme keskkaitsja asetuse juurde tagasi pöörduda.
14:46
Külastaja Kus kommentaar
Ãœle kannab?
14:46
Siim Pulst:  Otsepilti näitab ETV2.
14:48
Siim Pulst: Kes veel kursis pole, siis tegemist on otsustava kohtumisega selles osas, kas viimaseks ringiks pääseb esikuuikusse Kuressaare või Narva Trans. Kure tõuseks sinna ainult tänase võidu korral, mis on maruraske ülesanne, olgugi et viimati nad Florast tõesti jagu said.
14:49
Kurat mingi 10 võib ikka Kure võidule panna ju!?
14:50
Siim Pulst: Kure augustikuine võit on heaks näiteks selle kohta, et jalgpallis on kõik võimalik. Enne seda mängu polnud Kure löönud Florale 11 mängu järjest ainsatki väravat, olles ise alati välja korjanud vähemalt kolm.
14:51
Siim Pulst:  Kihlveokontorite koefitsiendid on nii võimsalt Flora poole kaldu, et Kure nagu polekski viimast omavahelist mängu võitnud. Flora võidu koef on Coolbetis langenud praeguseks juba 1,11 peale.
14:51
Külastaja Irv kommentaar
Kurele ei ole mõtet kümmet panna, Flora duublile ikka :)
14:56
Külastaja Meelis Kohva kommentaar
Pilti pole ?
14:56
Siim Pulst:  ETV2 teeb sellest mängust otseülekannet.
15:00
Päris julm, et Tulevik jääb sisuliselt 6ndast kohast ilma läbi tehnilise kaotusele pärnule, kui flora peaks kuret võitma? On mul õigus härra Pulst?
15:00
Siim Pulst: Nii on. Väga kallis apsakas.
15:02
Siim Pulst: Kure pani palli mängu!
15:02
Mis apsakas oli? Tuletage meelde
15:02
Siim Pulst:  Tulevik võitis suvel Vaprust võõrsil 1:0, aga Muidinov unustati protokolli lisada, nii et võidupunktide asemel said nad tehnilise kaotuse.
15:02
Külastaja Markus kommentaar
Kas aint mulle tundub või pole juba pikemat aega suudetud Kuraksini särgile nime trükkida?
15:04
Miks ei ole koondises Mööl? Miks ta ei ole Poomi asemel? Mees kes toob muutusi ja meie de Bryne
15:06
Külastaja Etv2 kommentaar
Kas kellegil veel ei tööta etv2 pilt netis?
15:06
Siim Pulst:  Ãœsna vaikne algus. Flora poolelt tegutseb Ojamaa täna paremal, Kuraksin vasakul. Kurel on aga Tutk seekord paremal äärel, mida mina küll ei mäleta, et oleks varem näinud.
15:06
Siim Pulst: Värav  5. minutil 1:0! Ojamaa!
15:07
Siim Pulst:  Poomi karistuslöök jäi trahvikasti mängijate vahel põrkama, kuniks Ojamaa selle kastijoonelt võrku lõi.
15:08
Siim Pulst:  Kuusk saab kirja väravasöödu, sest pall põrkas Ojamaale tema blokeeritud löögi kaudu.
15:09
Siim mis sa arvad kas Mööl pile sobivas klubis, et pole koondises?
15:10
Siim Pulst:  Ma ei usu, et Häberlit mängija klubi eriti huvitab, aga amatöörmeeskonnast on muidugi keerulisem kutset saada.
15:11
Ojamaa on küll korralik kloun. Vaja tõmmelda ja kakelda koguaeg
15:11
Siim Pulst: Mõni mängijatüüp lihtsalt on selline. Omad armastavad, võõrad vihkavad. Igal juhul aga lisavad värvi.
15:12
Siim Pulst:  Kure ründab täitsa julgelt ja agressiivselt. Näha on, et endast antakse täna sada protsenti lootuses kuues koht ikkagi ära napsata. Aga muidugi on see nüüd väga keeruline.
15:14
Ei ole mulle keegi võõras ega oma. Aga see mängijatüüp pole meeldiv. Pole vaja nii lõhkuda ja tõmmelda
15:15
Siim Pulst:  Vassiljev kaugelt. Kõrgustesse. Mõnda aega tagasi blokeeriti ka üks Kallaste lubavam üritus. Ãœldiselt aga ei saa mingist turmtulest seni rääkida, pigem võib öelda, et Flora on oma ainsa võimaluse ära löönud.
15:15
Kõige hullem see kui ta on selline tüüp. Ja omale viga tehakse siis hala ja nutt lahti
15:16
Ojamaa ässamisel oleks alust, kui vana oleks meeletult üle kõigist, reaalsuselt muidugi on asi sellest kaugel sellest. Vähem Zlatani hoiakut, rohkem tegusi.
15:17
Külastaja Vasinski kommentaar
läheb läheb, poisid
15:19
Siim Pulst:  Kuraksin murdis Tutki ja Miili vahelt hästi kasti, aga hea löögikoht läks raisku, sest löök tuli üsna nõrk ega valmistanud Lapale probleeme.
15:20
Siim Pulst:  Mööli 18. minuti kauglöök (Kure esimene löök täna) sundis Igoneni põlved maha panema, aga muret väravavahile siiski ei valmistanud.
15:20
Siim Pulst:  Poom vastas kohe teises väljakuotsas samalaadse üritusega. Paar meetrit mööda.
15:24
Siim Pulst: Ojamaa teema kohta veel niipalju, et InStati indeksi järgi on ta lausa kogu Premium liiga parim mängija. Muidugi on see kahtlane, kuivõrd saab selline hinnang statistiliselt selguda, aga üks oma meeskonnale kasulikumaid mängijaid on ta kindlasti.
15:25
Siim Pulst:  Pool avapoolajast on läbi ja tundub, et Kure ei jõua enam endise intentsiivsusega pressida. Kure vajub üha sügavamale.
15:26
Siim Pulst: Minu sõnu taheti kohe ümber lükata, kui Männilaanel oli tekkimas väga hea võimalus, aga ta ei tabanud värava ees Lahe tsenderdust. Järgnes ka esimene nurgalöök, kust siiski löögile ei pääsetud.
15:28
Siim Pulst: Standardijärgne pallivaldamine lõppes aga lõpuks Schjönning-Larseni löögiüritusega, mis blokeeriiti uueks nurgalöögiks. Aga kogu see survepuhang lõppes siiski ilma korraliku löögita.
15:28
Siim Pulst:  Sappinen saatis teises väljakuotsas täpse löögi tagumise posti kõrvale, aga Lapa vastas hiilgava tõrjega.
15:30
Siim Pulst:  Esimene nurgalöök ka Florale. Pall lõpetas teist korda Kure väravas, kuid enne seda vilistati Kallastele viga Lapa vastu.
15:34
No see oli normaalne Siim Ojamaa poolt? Mängijatüüp kes lükkab kahekäega
15:35
Siim Pulst: Hoiatus  Sheinile kollane kaart 33. minutil vea eest Kelderi vastu.
15:36
Siim Pulst: Omajagu ärevust Flora kastis pärast karistuslööki, aga Igonen jäi ikkagi tõsiselt proovile panemata.
15:37
Siim Pulst:  Vead on jah normaalne osa jalgpallist ja seda, kas need lähevad liiale või mitte, hindavad kohtunikud.
15:38
Siim Pulst:  Kus hundist räägid ... Ojamaa lõpetas Flora ohtliku rünnaku veel ühe löögiga raamide vahele, aga Lapa tõrjus. Lapal peaks olema vist kolm tõrjet juba.
15:39
Sellised vead normaalne. Hea töö soccernet
15:40
Külastaja Ars kommentaar
Top nutt Ojamaa kohta ikka, tunnetan pisaraid
15:41
Siim Pulst:  Sappinen ei löönud ära! Tsenderdus põrkas 39. minutil värava ees ootamatult Sappinenile kehasse, aga ta ei suutnud piisavalt kiiresti reageerida.
15:41
Hahaha Pukk täna neljas kohtunik. Ikka on tore näha endist flora ja kure mängumeest patseerimas alekokil kui kaks oma endist klubi mängivad. Kahtlegi, et Pukk on erapooletu, aga tra no miks vaja ikka panna just pukk, reaalne liikumine ikka😃
15:46
Siim Pulst: Pajunurm proovis selg ees mingit sorti imelööki, aga ei olnud ei jõudu ega täpsust. Kuressaare ründab aga väga isukalt veel ka poolaja lõpuminuteil.
15:46
Siim Pulst:  Ja kohe tuli Flora jälle vastu, nagu on juhtunud pea iga Kure olukorra juures. Sappinen lükkas palli värava eest läbi, aga kaaslased ei jõudnud seda tühja võrku lükkama.
15:47
Siim Pulst:  45. minutil veel üks hea tõrje Lapalt, lükates Ojamaa pealöögi üle otsajoone. Nurgalöögist midagi ei sündinud.
15:48
Siim Pulst:  Poolaeg 1:0! Flora oli selgelt üle, eduseis on igati teenitud, aga ka Kure on igati sümpaatse esituse teinud ega lahku väljakult võitluseta.
Külastaja Hyrax kommentaar
Võiks soccernet välja panna kõige sümpaatsema ja ebasüpaatsema mängija (mänguaususe ja sportshmanshipi kontekstis) hääletamise ka. Neid ägedaid jalgpallureid on premmis küll aga ojamaa on ebasportlikuse tipp. Muidu on iga aasta Levadias on olnud igast toorutsejad ja ülbikud aga see aasta Ojamaa on teistest peajagu üle. Peakski üldse levas mängima
16:06
Siim Pulst:  Lihtsalt huvi pärast - kes seal hääletusel veel variantideks peaks olema?
16:07
Äkki too Kuresaare vend kel kombeks kossi sõita tavaliselt? Kelder vms
16:08
Siim Pulst: Pajunurm pääses 15 meetrilt jalaga löögile, aga pall jäi meestesumma kinni. Kuressaare suudab pea iga standardolukorra ohtlikuks muuta, olgu siis kohe või teise lainega.
16:09
Siim Pulst:  Shein saatis teisel pool väljakut kauglöögi kõrgelt üle värava. Kiirustatud löök kaitsja tagant.
16:11
Siim Pulst:  52. minutil jõudis Miili järjekordse pika audi järel jalaga kasti tagant löögile Rass. Mööda ja üle.
16:12
Siim Pulst:  53. minutil Sheinilt veel üks kauglöök, teise poolaja löökide seast kõige lubavam, aga siiski mööda.
16:13
Külastaja Bussijuht kommentaar
Vaadates tänaseid teisi "suuri" vastasseise Euroopa liigades siis kas neist mitte ühestki ei tee Soccernet teksti-laivi ?!?
16:13
Siim Pulst:  Välismaa laive täna kavas ei ole kahjuks jah.
16:14
Siim Pulst:  Lilander sai nüüd ühe palli ka raamide vahele, aga võimas pommlöök lendas otse Lapa peale ja järgnes nurgalöök.
16:14
Siim Pulst:  Ning korneri järel tabas Shein teisest lainest väravaposti!
16:17
Siim Pulst: Vahetus Vahetus Kure toob ründajaid juurde: Klein ja Lipp sisse, Rass ja Tutk välja.
16:17
Kelder on ebasportlik old jep. Viimasel ajal vähem. Legionist Andrejev esimene hooaja pool. Lepistu ka kuigi isegi vähem kui kunagistel hooaegadel.
16:18
Siim Pulst: Vahetus  Ja Flora tõi Sheini asemele Milleri.
16:18
Külastaja Maakas kommentaar
Hyrax, Kes siis kõige sümpaatsem mängumees on?
16:19
Siim Pulst:  Kure on sisuliselt kõik oma ründejõud sisse toonud, nii et all-in ja tulgu mis tuleb.
16:20
Siim Pulst:  Sappinenil jäi napilt puudu, et seitsmel meetril Ojamaa välisküljetsenderduseni küündida.
16:22
Siim Pulst:  Vassiljev saatis kastijoonelt löögi meetri jagu üle tagumise ristnurga.
16:24
Siim Pulst: Hoiatus Kelder võttis Ojamaa jõulise maadlusvõttega maha.
16:25
Sappinen. Isegi kui kossi kastis saab siis päris tihti üritab jalgadele jääda ja ei hakka näitlema kergelt. Lukka ja Lilander on ka üsna viisakad. Kurest on Sander Laht, Männilaan. Neid sümpaatsemaid on raskem välja tuua. Igas tiimis sellised eeskujulikid kes teisi rahustavad. Paides Klavan näiteks
16:27
Siim Pulst: Intensiivne survepuhang Floralt, aga korralikku pealelööki see kaasa ei toonud. Lõpuks põrkas Milleri üritus ohutult väravast mööda.
16:27
Siim Pulst:  Vahetus 69. minutil Alliku Ojamaa asemele.
16:28
Siim Pulst: Värav  2:0! 70. minutil Ken Kallaste!
16:29
Siim Pulst:  Filigraanne karistuslöök Vassiljevilt tagumisse posti, kus Kallaste võttis palli rinnaga ette ja surus terava nurga alt jõuga võrku.
16:33
Külastaja Jee kommentaar
Trans saab edasi. Aitäh Flora! Kui ise ei suuda, siis on hea, kui sõbrad aitavad.
16:33
Siim Pulst:  Teise värava järel on Kure vastupanu raugenud ja Flora valitseb praegu väljakul toimuvat täielikult.
16:35
Siim Pulst: Värav  MISASI! OTTO-ROBERT LIPP tõmbas Flora kaitse totaalselt ribadeks!
16:36
Siim Pulst:  Keskvälja kandist tulema hakanud Lipp möödus kõigist tema teel seisnud kaitsjatest, jõudes Igoneniga silmitsi ja lüües sealt palli lihtsalt väravasse! Võimas kiirus ja oskus, aga ka uskumatu magamine Flora kaitsjatelt.
Külastaja Ok kommentaar
Täna esimene el classico peale 11 aastat kus kuningaid pole kummagil meeskonnal enam alles ja te ei tee live v. njoh, eks eesti tsikid versus france oligi väärtuslikum😃
16:38
Siim Pulst: Hoiatus  Pürgile kaart 79. minutil. Tabas Kelderit jalaga ohtlikult rindu.
16:39
Siim Pulst:  Kolmapäevase mängu Tammekaga peab Pürg nüüd vahele jätma.
16:39
Siim Pulst:  Tribüünidelt on kokku loetud 410 pealtvaatajat.
16:40
Siim Pulst: Vahetus 81. minutil Kure viimane käik: Iljin sisse, Laht välja.
16:41
Siim Pulst: Kuressaare on pärast väravat taas särtsu täis ja pea iga rünnak on ohtlik.
16:44
Siim Pulst: Hoiatus  Lipp võttis Flora kontra maha.
16:44
Külastaja Märten kommentaar
See pole võimalik kuidas tohver iga mäng kurele keerab
16:44
Siim Pulst: Vahetus  86. minutil Reinkort sisse, Kuraksin välja.
16:49
Siim Pulst:  3 lisaminutit.
16:49
Külastaja Kure kommentaar
Kure on ikka võimas, varem ei olnud mõeldavgi, et kure suudab floraga mängida võrdselt.
Külastaja ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖà kommentaar
VÖIMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSS!!!!
16:50
Siim Pulst:  Nurgalöök, pall põrkas kastijoonele ja Lipp vajutas sealt ühe puutega posti kõrvale.
16:50
HAHHAHAHHAHHAHAHAH HEAD AEGA TIITEL FLORA. PIIINLIK
16:50
Külastaja Allan kommentaar
Nüüd siis männilaanele assist?
16:50
Siim Pulst:  Kui temast tuli, siis küll, ja vist tuli.
16:50
Külastaja Camron kommentaar
Lipp MOTM
16:51
Siim Pulst:  Pajunurme karistuslöök lendas värava peale, aga Igonen sai kätte.
16:52
Külastaja motm kommentaar
Lipp kindlalt!
16:52
Siim Pulst:  Kõik! Hundid näljas, lambad söödud. Flora kaotas kullaväärtusega punkte, Kuressaare jäi ikkagi esikuuiku ukse taha.
16:53
Siim Pulst:  Aga Kuressaarel on ikkagi kõik põhjused uhked olla, see viimase veerandtunni surve oli ikka midagi äärmiselt muljetavaldavat.
16:53
Külastaja Un kommentaar
Underdogina kaks väravat, millest üks väga ilus soolo endisele meistrile lüüa, kõva!