Laupäev, 30. oktoober 2021
15:44
Kris Ilves: Tere, head jalgpallisõbrad! Täna on üks mäng Premium liigas juba peetud, kui Paide alistas kodus Legioni 4:0. Teine mäng algab kell 16, kui Vaprus võõrustab Tulevikku.
15:45
Kris Ilves: Koosseisud on uudises olemas. Vapruse puhul torkab silma, et Kõrre alustab vasakkaitses ja Kaljumäe keskkaitses. Kõik muu on üpris loogiline. Tulevikul on Lang pingile jäänud ja Demidov alustab paremkaitses.
16:00
Kris Ilves: Mäng algas.
16:01
Kris Ilves: Värav KRISTEN SAARTS 37. SEKUNDIL!
16:02
Kris Ilves: Vapruselt ilus kontrarünnak, kui Vallik mängis Saartsi üks-ühele ja Saarts realiseeris kindlalt.
16:05
Kris Ilves: Muidinov tegi keskväljal Hansoni vastu vea, aga pääses kollasest kaardist.
16:07
Kris Ilves: Esimene ärev olukord Vapruse karistusalas, kui Muidunov pani palli värava ette, aga Kaljumäe klaaris.
16:07
Kris Ilves: Saag pääses vabalt positsioonilt karistusalast löögile, aga virutas palli selgelt üle värava.
16:09
Kris Ilves: Muidinov murdis karistusalasse ja läks löögile, aga see sooritus blokeeriti. Tulevik on šokkalguse järel mängu sisse saanud.
16:11
Kris Ilves: Saag läks seekord kaugelt löögile, aga Nõmm püüdis kindlalt.
16:12
Kris Ilves: Komissarov sai Saagi tsenderdusest otse õhust löögile, aga pall lendas napilt posti kõrvalt mööda. Tulevik on kerge surve peale saanud.
16:14
Kris Ilves: Atanda sai karistuslöögist peaga suunama, aga see oli ebatäpne ja Nõmm korjas enne Saagi palli endale.
16:16
Kris Ilves: Saarts virutas kaugelt peale, aga pall veeres napilt posti kõrvalt mööda. Sarnane olukord esimese minutiga, kui Saarts ära lahendas.
16:16
Kris Ilves: Riiberg läks karistusala joone juurest löögile, aga kastis oli liiga palju Vapruse mängijaid ja nendest pall mööda ei läinud.
16:17
Kris Ilves: Muidinov ja Saag mängisid hästi kokku, aga Muidinov jäi blokki kinni ja kukkus. Viga ei määratud.
16:19
Kris Ilves: Korralik segadus Tuleviku karistusalas, aga Vaprus löögile ei pääsenud, sest Tuleviku mängijaid oli seal liiga palju ja lõpuks löödi pall karistusalast välja.
16:19
Külastaja Jasper kommentaar
Mäletan õigesti, et Tulevikul üks tehniline kaotus sellest hooajast all?
16:19
Kris Ilves: Jah.
16:21
Kris Ilves: See tähendab, et kui Tulevik lõpetab kellegagi sama punktisumma peal, siis on automaatselt eelis vastasel.
16:22
Ok. Hetkel tundub ulme, aga kui tänu sellele üleminekumängudele satutakse oleks suht koom
16:23
Kris Ilves: Saag purjetas mitme Vapruse mängija vahel karistusalas ja sai lõpuks ka löögile, aga meetri jagu posti kõrvalt mööda. Villota on meeskonnakaaslaste peale maruvihane.
16:26
Kris Ilves: Muidinov läks karistusala joone juurest välisküljega löögile, aga napilt mööda. Nurgalöök Tulevikule, sest Nõmme näpud olid vist vahel.
16:27
Kris Ilves: Nurgalöögi järel kukkus pall Atandast Muidinovile jala peale, aga Nõmm püüdis.
16:27
Kris Ilves: Mintongo virutas kaugelt peale, aga tabas Kaljumäe pead.
16:29
Kris Ilves: Pall püsib Vapruse karistusala lähistel ja Tulevik surub, aga sajaprotsendilist võimalust pole veel olnud.
16:31
Kris Ilves: Muidinov leidis hea tsenderdusega Saagi, kes tuli Kaljumäe selja tagant välja, aga lõi palli väravast mööda.
16:31
Külastaja parnakas kommentaar
see 1 mang kuhu pohmaka tottu minemata jai, kuidas mangupilt tundub?
16:31
Kris Ilves: Vaprus sai kiire avavärava, aga seejärel on mäng olnud pigem Tuleviku käes, kes domineerib, aga nagu just mainisin, siis väga-väga head võimalust pole Tulevikul olnud, poolvõimalusi on omajagu olnud.
16:33
Kris Ilves: Nüüd sai Vaprus üle pika aja Tuleviku karistusalasse, kus Hanson ja Atanda põrkasid kokku. Vaprus tahtis penaltit, aga ei saanud.
16:34
Külastaja estuunia kommentaar
Mis valemiga kaitseväest nii kiirelt juba mängule lastakse? :)
16:34
Kris Ilves: Mõtlesin eile sama asja peale, aga ei mõelnud välja.
16:37
Kris Ilves: Veensalu riputas karistuslöögist palli kasti, misjärel oli Tuleviku karistusalas korralik segadus. Jätkuolukorras saadi ka värava eest löögile, aga Kruusmäe tõrjus.
16:38
Kris Ilves: Villota on nüüd karistusalas murule jäänud. Villota sooritas ka selle löögi. Tundub, et Villota sai Kazeemilt jalaga näkku.
16:38
Kris Ilves: Vapruse nurgalöögist asja ei saanud ja Villota on ka nüüd uuesti väljakul.
16:40
Kris Ilves: Hoiatus Vallik rippus Kazeemil küljes ja 40. minutil kollane kaart.
16:44
Kris Ilves: Demidovilt madal sööt värava eest läbi, aga keegi ei saanud jalga vastu. Päris ohtlik olukord.
16:46
Kris Ilves: Pall kukkus Komissarovile karistusalas jala peale, aga Komissarov lajatas palli üle värava, kuigi keegi teda ei seganud. See oli juba väga hea võimalus.
16:46
Kris Ilves: Hoiatus Muidinov korjas veel 45+1. minutil Tekko vastu tehtud vea eest kollase kaardi.
16:47
Kris Ilves: Hoiatus Ja Tekko sai sõnelemise eest samas olukorras samuti kollase kaardi.
16:48
Kris Ilves: Esimene poolaeg on lõppenud. Vaprus juhib Saartsi 37. sekundi väravast 1:0. Seejärel on initsiatiiv olnud Tulevikul, kes on loonud poolvõimalusi, aga mitte midagi väga-väga head, kui see Komissarovi olukord avapoolaja lõpus välja arvata.
16:58
Külastaja Albert Prosecco kommentaar
Tekko 71. kollane Premium liigas #legend
17:02
Kris Ilves: Teine poolaeg algas.
17:02
Kris Ilves: Vahetusi ei ole kumbki meeskond teinud.
17:02
Kris Ilves: Hoiatus Kaljumäele 46. minutil kollane kaart. Muidinov purjetas ja teenis karistusala joone juurest karistuslöögi.
17:04
Kris Ilves: Komissarovi löök ebaõnnestus ja Tuhkanen proovis seejärel kaugelt. Nurgalöök Tulevikule.
17:05
Kris Ilves: Nõmm eksis nurgalöögi olukorras väljatulekuga, misjärel said Mintongo ja Tuhkanen kordamööda löögile, aga olukord lahenes Vapruse jaoks õnnelikult.
17:06
Kris Ilves: Värav MUIDINOV 49. MINUTIL!
17:06
Kris Ilves: Saag riputas palli värava ette, kus Nõmm taas eksis ja Muidinov lükkas palli peaga tühja väravasse.
17:09
Külastaja urmar kommentaar
väravasööte ei saa lisada sellel turniiril, vähemalt hetkel, lihtsalt teadmiseks.
17:11
Kris Ilves: Väga suur segadus Tuleviku karistusalas, kui Veensalu tegi äärel Demidovile üks-üks ära ja leidis Hansoni, kelle löök/sööt maandus Saartsi jalal, kuid temal ei õnnestunud palli väravasse lükata.
17:11
tegelt ikka saab, praegu sai saag, aga kes avavärava puhul oli
17:11
Kris Ilves: Vallik andis esimesele väravale söödu.
17:11
Kris Ilves: Vihmoja läks aga kaugelt nüüd löögile, aga täpselt Kruusmäele sülle.
17:14
Kris Ilves: Komissarov keerutas karistusala joone juurest napilt ristnurgast mööda.
17:15
Kris Ilves: Nüüd keerutas Tuhkanen kaugelt, aga see löök lendas selgelt väravast mööda.
17:15
Kris Ilves: Hoiatus Veensalu võttis karistusala nurgas Demidovi maha ja sai 59. minutil kollase kaardi.
17:16
Kris Ilves: Vahetus Vaprus tegi 60. minutil oma esimese vahetuse, kui Veensalu välja ja Pent sisse.
17:18
Kris Ilves: Muidinov võitis keskväljal palli ja leidis vasakult äärelt Saagi, kes pööras sisse, aga ei saanud löögile, sest Tekko jõudis kaitsesse tagasi.
17:18
Kris Ilves: Tuhkanen ja Vallik põrkasid keskväljal kokku. Viga Vapruse kasuks ja Vallik pikali maas.
17:19
Kris Ilves: Tuhkanen astus vist Vallikule peale ja Vallik hoidis käest kinni, aga on nüüd uuesti püsti.
17:20
Kris Ilves: Hoiatus Demidov kukutas 64. minutil karistusala lähedal Saartsi ja sai kollase kaardi.
17:21
Kris Ilves: Hanson keerutas karistuslöögist palli värava katusele.
17:23
Kris Ilves: Komissarov riputas karistuslöögist palli kasti, kus Saag sai peaga löögile, aga ründaja ei saanud korralikult suunata.
17:24
Kris Ilves: PALL VÄRAVAS, AGA SULUSEIS!
17:25
Kris Ilves: Riiberg andis suurepärase karistuslöögi Saagi pea peale ja pall maandus väravas, aga suluseis.
17:25
Külastaja qq kommentaar
Kallas on tublisti arenenud kommentaatorina
17:27
Kris Ilves: Korralik segadus Vapruse karistusalas. Mitu korda saadi proovida, aga küll jäi keegi ette või löödi lihtsalt mööda.
17:27
Kris Ilves: Vahetus 70. minutil Vapruse teine vahetus, kui Mõtt välja ja Mathias Villota sisse Premium liga debüüdiks.
17:28
Kris Ilves: Kohe sellele järgnenud olukorras sai Saag löögile, aga pall veeres väga napilt posti kõrvalt mööda. Tulevik otsib võiduväravat.
17:30
Kris Ilves: Hanson sai karistusalas löögile, aga Atanda jäi ette.
17:30
Külastaja AuOhUh kommentaar
Teemaväline küsimus. Mida tähendab Tammeka-Kure mängueelses protokollis DISKVALIFITSEERITUD MÄNGIJAD Otto-Robert Lipp ?
17:30
See mängumees tegi alles Flora vastu ajalugu ju.
17:31
Kris Ilves: Tal on mängukeeld kaartide tõttu. Lipp sai selles 2:2 viigimängus Floraga oma neljanda kollase kaardi sel hooajal.
17:31
Kris Ilves: Vahetus Vapruse kolmas vahetus 75. minutil, kui Tekko välja ja Paabut sisse.
17:33
Kris Ilves: Pall oli nüüd päris pikalt Tuleviku väljakupoolel ja isegi karistusalas, kus Villota sai ka löögile, aga ei midagi ohtlikku.
17:34
Kris Ilves: Riiberg läks aga järgmisel Tuleviku rünnakul kaugelt löögile ja teenis nurgalöögi, kuid Komissarovi tsenderdus klaariti minema.
17:35
Kris Ilves: Vihmojalt väga-väga halb tagasisööt, aga Saag löögile ei pääsenud, sest Nõmm jõudis napilt vastu.
17:35
Kris Ilves: Kazeem mängis Komissarovi penaltipunkti juures löögile, aga Komissarov lõi üle.
17:37
Kris Ilves: Nüüd kinkis Atanda oma valesööduga Vaprusele lubava rünnaku, aga Kazeem sai Valliku pidurdamisega hakkama.
17:37
Kris Ilves: Mathias Villota sai karistusalast löögile, aga Kruusmäe tõrjus! Tuletame meelde, et Mathias Villotal on Premium liiga debüüt! See oli sajaprotsendiline väravavõimalus.
17:38
Kris Ilves: Petrunin siiski blokeeris selle löögi, mitte Kruusmäe tõrje.
17:40
Kris Ilves: Hoiatus Pent võttis 84. minutil keskväljal trikitanud Riibergi maha.
17:42
Kris Ilves: Vahetus Tuleviku esimene vahetus 86. minutil, kui Muidinov välja ja Kask sisse.
17:43
Kris Ilves: Riiberg tõstis rikošetist palli üle värava. Tuhkanen andis talle suurepärase söödu, aga Riiberg ei lahendanud ära.
17:44
Kris Ilves: Riiberg sai taas löögile karistusalas, aga seekord maandus pall Nõmme süles.
17:46
Kris Ilves: Mingisugune segadus Pärnus. Riiberg lahkus väljakult. Punane?
17:46
Kris Ilves: Eemaldamine Nii ongi. Riiberg saadeti punase kaardiga minema, aga miks!? Hoiatus Kõrre sai samas olukorras kollase kaardi.
17:47
Kris Ilves: Loodetavasti näeme veel kordusi, sest neljanda kohtuniku juures oli korralik segadus, kus oli ka väga palju mängijaid.
17:48
Kris Ilves: Igatahes 91 minutit mängitud. Ei märganud, palju teisele poolajale juurde lisati.
17:48
Kris Ilves: Hoiatus Veel üks kollane kaart. Seekord Kasele 90+2. minutil.
17:50
Kris Ilves: Värav SAAG 90+3. MINUTIL 2:1! LÕPUVILE!
17:51
Kris Ilves: Demidovilt pall värava ette, aga Kaljumäe klaarimine ebaõnnestus, sest pall kukkus täpselt Saagi jala peale, kes leidis alumise nurga üles.
17:52
Kris Ilves: Minu poolt aitäh! Kuulake ja vaadake intervjuusid. Ja õhtul on veel üks kohtumine Premium liigas!