Pühapäev, 31. oktoober 2021
14:49
Kris Ilves: Tere, head jalgpallisõbrad! Premium liiga nädalavahetus lõppeb Sportland Arenal, kus lähevad vastamisi Nõmme Kalju ja Tallinna Levadia. Mäng algab kell 15.00 ja koosseisud on uudises.
15:02
Kris Ilves: Vigastused kimbutavad, lisaks Kulinitš mängukeeluga väljas.
15:04
Kris Ilves: Kirss teenis mängu esimese nurgalöögi Levadiale. Beglarišvili tsenderudsest sai Putincanin peaga löögile, aga Kalju suutis olukorra klaarida.
15:05
Kris Ilves: Esimesed viis minutit on väga võitluslikud olnud. Kumbki meeskond ei taha vastasele initsiatiivi anda.
15:06
Kris Ilves: POST! Subbotin tegi valesöödu ja Kirss leidis Lepistu, kes purjetas karistusalasse ja veeretas vasaku jalaga posti.
15:07
Kris Ilves: Lepistult muidugi suurepärane liikumine palliga, vaid lõpplahendus ei õnnestunud.
15:08
Külastaja piranha kommentaar
Sellepärast Lepistu ei saagi koondisesse!
15:08
Kris Ilves: Kaljul oli päris kaugelt karistuslöök, aga Subbotini optimistlik löök lendas selgelt väravast mööda.
15:09
Külastaja Küsimus kommentaar
Kus Bogdan on?
15:09
Kris Ilves: Mängukeeluga väljas.
15:10
Kris Ilves: Tamm sai Kalju paremal äärel jooksma, aga tsenderdus ebaõnnestus täielikult.
15:11
Kris Ilves: Beglarišvili sai karistusalast löögile, aga Tsivelekidis blokeeris. Levadial oli väga hea võimalus.
15:12
Külastaja K. kommentaar
Jubedalt häirib, et Hunt kommenteerib nagu täielik töllakas. Kõnemaneer on väga kole.
15:13
Külastaja denis kommentaar
ks Tehva üldse külastab kalju mänge?
15:15
Kris Ilves: Kalju paremalt äärelt hea diagonaalpall Paurile karistusalasse, aga seal Pauri sööt ei õnnestunud. Seejärel proovis Paur veel teravust tekitada, aga Levadia klaaris.
15:16
Kris Ilves: Levadial oli mängu teine nurgalöök, pall kukkus värava ette maha, aga Avilov puhastas.
15:18
Kris Ilves: Liivak kaotas keskjoone juures palli ja Volkov jooksis palliga kasti, kuid Podholjuzin blokeeris löögi.
15:19
Kris Ilves: Markovitš riputas palli karistusalasse, Babitšev pikendas, aga pall ei jõudnud Tsivelekidiseni.
15:21
Kris Ilves: Vallner oli veidi väravast väljas ja Volkov (vist?) proovis keskjoonelt, aga mööda. Ei olnud halb üritus, vastupidi.
15:24
Kris Ilves: Ugge mängis Beglarišviliga ilusti kokku, aga madal sööt värava ette ei jõudnud. Nurgalöök Levadiale.
15:24
Kris Ilves: Seekord esimese posti juurde ja selle Kalju klaaris.
15:26
Külastaja juss kommentaar
miks vassiljevil airpod kõrvas on :D
15:26
Kris Ilves: Liivak sai karistusala joone juurest löögile, aga Tsivelekidis blokeeris.
15:28
Kris Ilves: VÄRAV, AGA EI LOE! Agyirilt hea tsenderdus vasakult äärelt ja Beglarišvili koksas peaga sisse, aga napp suluseis.
15:29
Kris Ilves: Kaljul oli karistuslöök, aga keegi ei saanud tsenderdusele pead või jalga vastu.
15:31
Kris Ilves: Hoiatus Podholjuzin võttis 31. minutil Volkovi maha ja sai kollase kaardi. Kaljule päris heast kohast karistuslöök.
15:32
Kris Ilves: Paur keerutas karistuslöögi müüri. Hoiatus Putincanin mängis müüris käega ja sai 32. minutil kollase kaardi. Putincanin ise vaidleb, aga ei ole väga palju vaielda.
15:33
Kris Ilves: Uus karistuslöök ja Paur pani taas müüri. Jätkuolukorras löödi küljevõrku.
15:33
Kris Ilves: Vahetus Kalju tegi 33. minutil vahetuse, kui Markovitš välja ja Tjapkin sisse. Huvitav. Ilmselt vigastus ja sunnitud vahetus.
15:34
Kris Ilves: Levadia sai järjekordse nurgalöögi. Korralik segadus värava ees ja Lepistu lajatas mõne meetri pealt palli taevasse.
Külastaja Kommentaatorid kommentaar
Neist viimane töötab riigitelevisiooni heaks ja nagutab nagu mõni teismeline, kõrvale õudne kuulata. Mängust ka – hirmus kangutamine, kas pole?
15:39
Kris Ilves: Levadial taas nurgalöök, seekord kinkis selle neile Tamm. Aga Lepistu sai Beglarišvili tsenderdusest peaga suunata, aga ei saanud värava poole suunata.
15:40
Kris Ilves: Agyirilt madal sööt/löök värava ette, aga Tjapkin oli vahel ja klaaris.
15:40
*keegi teeb midagi väljakul* Rimo Hunt: wäoooo
15:40
Külastaja M kommentaar
Hunt kõvatas jälle kuidas ta lõi nurgalööke otse sisse. Kohutav ego
15:42
Kris Ilves: Agyirilt superpall Kirsile penaltipunkti juurde ja Kirss virutas otse õhust, aga Meeritsale sülle.
15:42
Kris Ilves: Nüüd on aga Homutov pikali maas. Kas veel üks sunnitud vahetus?
15:42
Külastaja Hormoonika Kägu kommentaar
Levadia eesotsas Saviciga on selgelt üle häälestunud. Väga närvilised.
15:43
Kris Ilves: Tundub, et Homutovil on veri väljas, sest mingisugune side pannakse ümber pea.
15:44
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Minu arust on Rimo Hunt täiesti suurepärane, vahet ei ole, kas kommentaator või stuudios. Alati on teda lõbus kuulata. Midagi täiesti teistsugust võrreldes teistega, mis on alati värskendav :D
15:44
Külastaja muigega kommentaar
Homutovi pea meenutab praegu lillevaasi
15:45
Kris Ilves: Homutov mängib edasi ja andis Volkovile suurepärase läbisöödu karistusalasse, aga Volkov ei lahendanud ära, Vallner tõrjus.
15:45
Kris Ilves: Esimesele poolajale lisati kolm minutit juurde.
15:46
Volkov mulle meeldib :D, mees naudib mängu
15:49
Kris Ilves: Esimene poolaeg on lõppenud. Väravaid pole löödud. Levadial oli kaks väga head võimalust ja mõlemad Lepistul, lisaks veel üks šanss Kirsil. Kalju parim võimalus oli Volkovil.
15:52
Kris Ilves: Marko Kristal ETV2-le: "Selles suhtes oleme hakkama saanud kaitse poole pealt. Neil ei ole palju momente olnud, ühe esitasime ise neile. Levadia annab ruumi, ründamiseks on ruumi. Peame oleme enesekindlamad. Meil oli palju sunnitud vigu."

Tarmo Kink ETV2-le: "Alguses natuke võttis aega, et mängu sisse saada, aga sellega võis arvestada. Peame detailidele rõhku panema, natuke liiga palju tekib suluseise. Pinged on mõnusad asjad, kui mängid jalgpalli või teed sporti, see käib asjaga kaasas. Võtame üks mäng korraga."
15:58
Külastaja virrvarr kommentaar
Kui leva punne kaotab siin kas võib tiitlist suu puhtaks pühkida?
16:00
Kaljul polegi esikolmikut eriti lootust püüda ei ole aga tuju rikkuda saab neil küll. Ilmselt sellele ka keskendutaksegi.
16:07
Kris Ilves: Levadialt hea kontrarünnak Lepistu, Roosnupu ja Liivaku koostöös, aga löögile ei saadud.
16:07
Kris Ilves: Hoiatus Tamm võttis karistusala lähistel Agyiri maha ja sai 49. minutil kollase kaardi.
16:08
Kris Ilves: Beglarišvili tsenderdusest asja ei saanud, aga Levadia sai järjekordse nurgalöögi, mida mõistagi läheb andma Beglarišvili.
16:08
Kris Ilves: Pall kukkus karistusalas maha ja selle noppis kindlalt Meerits.
16:10
Kris Ilves: Agyiri tegi oma äärel Ivanjušinile ära ja pani palli värava ette, aga seal Avilov selle klaaris.
16:12
Kris Ilves: Homutov läks kaugelt löögile, aga pall lendas rikošetist üle otsajoone.
16:13
Kris Ilves: Värav AVILOV 55. MINUTIL!
16:14
Kris Ilves: Kalju nurgalöögist asja ei saanud, aga pall jäi Kaljule ja lõpuks Babitšev tsenderdas kasti, sealt lendas see vist Vallneri näppudest Avilovile, kes lükkas lihtsalt tühja.
16:14
Kris Ilves: PENALTI LEVADIALE!
16:15
Kris Ilves: Hoiatus 56. minutil kollane kaart Tsivelekidisele, kes kukutas karistusalas Liivaku.
16:16
Kris Ilves: Värav BEGLARIŠVILI REALISEERIS KINDLALT!
16:16
Kris Ilves: Meerits hüppas eest ära ja Beglarišvili lõi keskele.
16:16
Vallner on lahja ja käkib suht tihti!
16:18
Kris Ilves: Lahtine pall Levadia värava ees, kuid Vallner noppis selle kindlalt. Homutov sai vist isegi varbaga suunata, aga suunamine jäi pehmeks.
16:20
Kris Ilves: Hoiatus Ugge võttis Pauri maha ja sai 62. minutil kollase kaardi.
16:22
Kris Ilves: Värav AGYIRI JA LEVADIA JUHIB 2:1!
16:23
Kris Ilves: Beglarišvili purjetas keskväljal ja leidis imelise sööduga karistusalasse jooksnud Agyiri, kes lahendas suurepäraselt.
16:24
Kris Ilves: Volkov sai Tamme tsenderdusele pea vastu, aga sööt oli liiga tugev ja Volkov ei saanud seda eriti hästi suunata.
16:24
Kus vastsuk
16:24
16:25
Kris Ilves: Vahetus Levadia tegi 67. minutil esimese vahetuse, kui Liivak välja ja Peetson sisse.
16:27
Kris Ilves: Levadia on nüüd viimased minutid Kalju karistusalas ja selle lähistel toimetanud, aga löögile pole saadud.
16:30
Kris Ilves: Tammelt hea tsenderdus ja Volkovilt hea löök, aga Vallner oli valmis ja püüdis rikošetist tulnud palli.
16:30
Kris Ilves: Vahetus Levadia teine vahetus 72. minutil, kui Agyiri välja ja Õigus sisse.
16:32
Kris Ilves: Tamm ja Putincanin põrkasid kokku ning Putincanin vajab arstiabi.
16:33
Kris Ilves: Või, noh, Putincanin sai hoobi ebameeldivasse kohta ...
16:34
Külastaja tere kommentaar
mis seal narva-flora luup peale kommentaarides toimub?
16:34
Kris Ilves: Seal on jah asi käest ära läinud. Tegeleme.
16:36
Kris Ilves: Beglarišvili lõi värava, aga ei loe, sest suluseis. Levadia juhtvärava järel on tempo mängust ära kadunud.
16:37
Kris Ilves: HoiatusBabitšev võttis 79. minutil Kirsi maha ja sai kollase kaardi.
16:39
Kris Ilves: Hoiatus Veel üks kollane kaart. Peetsonile 80. minutil Subbotini vastu tehtud vea eest. Vahetus Kalju tegi aga teise vahetuse, kui Ivanjušin välja ja Usta sisse. Vahetus Levadia tegi kolmanda vahetuse, kui Beglarišvili sisse ja Natho sisse.
16:41
Kris Ilves: Mitrovic võttis Volkovi maha ja Volkov jäigi maha. Hoiatus Mitrovic sai selle eest ka kollase kaardi.
16:41
Külastaja Asdf kommentaar
Hooioioiuouii, oioioioioio - Hundi kommentaarid teisel poolajal :D
16:45
Kris Ilves: Kirss pääses terava nurga alt Meeritsaga silmitsi, aga väravavaht tõrjus.
16:49
Külastaja Mart kommentaar
Hunt on väga hea kommentaator.
16:49
Kris Ilves: Teisele poolajale lisati kolm minutit juurde. Kas Kaljul veel tekib üks võimalus?
16:51
Kris Ilves: Kalju lükkas mingi kaks minutit Levadia väljakupoolel palli ja siis Tsivelekidis vajutas mingi 40 meetri pealt peale, aga see ei olnud väravale isegi lähedal.
16:52
Kris Ilves: Mäng on lõppenud. Levadia tuli kaotusseisust välja ja võitis Kaljut 2:1.
16:53
Kris Ilves: Levadia vääris võitu rohkem, sest tekitas rohkem võimalusi ja oli mänguliselt parem meeskond väljakul.