Pühapäev, 21. november 2021
12:10
Martti Kallas:  Tere ilusat pärastlõunat! Veidi vähema kui tunni aja pärast panevad Tartu Tammeka ja Pärnu Vaprus oma Premium liiga hooaja viimases kohtumises palli mängu.

Mängu eel on selgeks favoriidiks mõistagi uuel hooajal Esiliigas palliv Vaprus ja seda pea ainult tänu Tammeka koosseisuvalikule: peatreener Dmitrijs Kalašnikovs on otsustanud üleminekumängude eel taas võtta appi riskide hajutamise taktika ning määranud algkoosseisu viis (!) Premium liiga debütanti, lisaks viis meest, kel kirjas üks või kaks mängu.

Kokku on Tammeka tänasel algkoosseisul kõrgliigakogemust hinge all 52 kohtumise võrra, millest 44 on kirja saanud Mart Paul Preiman. Meeskonna kaptenipaela kannab 20-aastane Mikk Raid.
12:13
Martti Kallas:  Mina jätan teid nüüd siia ootele, aga juba umbes poole tunni pärast on platsis Kris, kes mängu teieni toob. Head lugemist!
12:43
Külastaja Jasper kommentaar
Loodetavasti mängib Tartu jalgpall "au ja uhkus" järgmine aasta ka esiliigas. Ei päästa neid see põhimeeste mittemängitamine täna. Pärnu võiks täna korraliku sauna kütta.
12:51
Kris Ilves: Aitäh Marttile ja tere minu poolt. Mängu alguseni on jäänud vähem kui kümme minutit.
12:51
Külastaja spekull kommentaar
tooks veel välja, et eile oli suurel osal tammeka koosseisust mäng esiliigas welco vastu
12:51
Külastaja heh kommentaar
Soccernet pole vist varem ühtki algkooseisu nii valesti ette ennustanud kui tänast Tammeka oma :D
Külastaja Vest kommentaar
Sellise tsirkuse peale tuleb loota, et üleminekumängudel jäädakse vastasele alla. Pigem las tuleb mängib Kalev meistriliigat kui hale Tammeka
12:58
Külastaja herr kommentaar
Tammeka seadis koosseisu vastavalt kohtunikule. Lääne on vilistanud selle ja eelmise aasta peale kokku ühe esiliiga mängu ja nüüd kohe Premium liiga
13:00
Kris Ilves: Mäng algas.
13:01
Kui täna tuleb saun ja homses lehes Tammeka-Vaprus 0-5 nt siis ei koti kedagi, et mängis duubel, vaid see et Tammeka kaotas suurelt Pärnu Vaprusele! Vaprusele! Krdi hale. Miks peaks selle hooaja Tammeka üleminekumängudel soosik olema? Soosik oli ta mõned aastad tagasi üleminekumängudel Tarvase vastu,aga mitte sel aastal Kalevi või Maardu vastu
13:01
Külastaja TT kommentaar
Peaasi, et poisse ära ei lõhu. Kas neil juba kolmas mäng pole viimase 5 päeva jooksul?
13:03
Kris Ilves: Värav TAMMEKA NURGALÖÖGIST!
13:04
Kris Ilves: Tammeka sai mängu esimese nurgalöögi, mida andis Mägimets ja Villota lükkas endale.
13:04
PÄrnu :DDDDDDDDDD
13:05
Külastaja haha kommentaar
Tänks Villota, panin Tammeka skoorib üle 0,5 esimesel poolajal 100 sisse ja 260 tagasi :D .
13:05
Kris Ilves: Mul on Villota Fantasy-meeskonnas.
13:06
Villota lööb 2 veel täna, vali ise kummale poole
13:07
Kris Ilves: Värav VAPRUS VASTAS KIIRELT!
13:07
Kris Ilves: Krutogolov realiseeris Hansoni tsenderduse. Mõlemal oli tohutult ruumi ja karistasid selle ära.
13:07
korralik väravatesadu tundub tulevat juba 6 minutiga kaks.
13:08
Külastaja . kommentaar
See mäng on fantastiline Premium liiga visiitkaart
13:12
Kris Ilves: 12 minutit mängitud. Mõlemad meeskonnad on värava kirja saanud, aga seni suures plaanis üpris rahulik mäng olnud.
13:13
Külastaja realist kommentaar
Tubli Tammeka. Flora-Levadia-Kalju ei teeks sellist asja elusees isegi mitte hooaja viimases kohtumises kui millegi peale mängida ka pole irw.
13:15
Kris Ilves: Tammeka sai mängu teise nurgalöögi, aga see väravat ei toonud. Mägimetsa tsenderdus jäi lühikeseks, aga pall jäi Tammekale, korralikult löögile siiski ei saadud.
13:15
Külastaja Hm kommentaar
Võiks uurida Tammeka fännidelt, kuidas neile selline asi meeldib
13:15
Külastaja Allan kommentaar
Ilmselgelt kalasnikovsi ei koti, mida keegi arvab. Tema ainuke ülesanne on jätta meeskond meistriliigasse ja seda ta ilmselt ka teeb
13:17
Külastaja Kd kommentaar
Läänel debüüt?
13:17
Kris Ilves: Peaks olema küll.
13:18
Tartlasena ilmselgelt oleks piinlikum, kui linna esiklubi pallib esiliigasnä kui see, et pärnu vapruselt saadi pähe
13:18
Külastaja Halapaju kommentaar
Kas keegi mäletab neid selle hooaja 4-1 ja 5-3 pakke Viljandilt? Ei mäleta, ei huvita. Treeneril on õigus, üleminekumängud on need, mis praegu loevad.
13:19
Külastaja asd123 kommentaar
Mis arvate, kuhu Vapruse selleks hooajaks toodud täiendused liiguvad? Kas Tekko teeb Kapperit ja läheb tagasi Tammekasse? Kas Krutogolov pääseb teisel katsel Tulevikku või läheb Narva või Maardusse/Kalevisse? Kaljumäe tagasi Kalevisse (kui tõusevad)? Lehter peaks ka Tartu poiss olema tegelikult.
13:19
Päris mitu debüüti sel hooajal kohtunikel
13:19
Külastaja Hyrax kommentaar
Minu arust on ok, et Tammeka mängib sellise koosseisuga. Näha on mängupildi järgi et see on ok ka. Flora käest said vanasti esindusmeeskonnad sisse suurelt ka. Seal pole midagi veidrat
13:20
Kris Ilves: Mängupilt on esimesed 20 minutit üpris võrdne. Vaprus kergelt domineerib ja otsib väravavõimalusi, aga ei midagi erilist.
13:22
Külastaja muigega kommentaar
See on risk loota sellele, et nn. puhanud põhimehed mängivad otsustavaid mänge paremini. Korduvalt on juhtunud, et sellistest 'puhkustest' saab algus vormilangus.
13:22
See Tammeka duubel mängib päris okeilt, nende võidukoef hetkel 8.50, peaks 10nekaga peale lendama :D .
13:24
Kris Ilves: Tekkolt hea diagonaalpall Markile, kes andis edasi karistusalasse, kus sai Hanson löögile. Ka sellele järgnenud nurgalöögist saadi löögile, aga Agarmaa püüdis.
13:24
Asi pole ilmselt puhkuses, vaid selles, etei taha, et keegi vigastada saaks või punase
13:25
Kris Ilves: Käblik sai üks-ühele, aga ei lahendanud seda Nõmme vastu ära. Tammeka teine oli lähedal. Nõmmelt korralik tõrje.
13:26
Külastaja suits kommentaar
Mis kuupäevadel Tammekal näljamängud Maardu/Kaleviga on?
13:26
Kris Ilves: Avamäng on järgmisel laupäeval, 27. novembril.
13:27
Kris Ilves: Ja nüüd ei lahendanud Saarts üks-üks olukorda ära. Seekord väravavahi tõrjet ei tulnud, sest Saarts veeretas lihtsalt mööda.
13:27
Külastaja virrvarr kommentaar
saarts?? kuidas sa isegi raami ei saa sealt
13:28
Tammeka noortel tundub täitsa savi olevat Vapruse meestest, mängivad väga isukalt ja enesekindlalt. Saavad tihti hakkama ka
13:32
Külastaja Irv kommentaar
Saarts kirjeldas just olukorda kus suur enamus PL jalgpallurid on valinud vale eriala.
13:33
Kris Ilves: Vaprusel oli korralik nurgalöök. Krutogolov tsenderdas ja keegi (aga kes?) sai peaga löögile, aga Tammeka klaaris lahtise palli.
13:34
Kris Ilves: Vist oli Kõrre see mängija, kes sai nurgalöögi-olukorras löögile.
13:37
Kris Ilves: Hanson purjetas mitmest mängijast mööda, aga kaotas karistusala juures palli ja Tammeka jooksis kontrasse, aga löögile ei saadud.
13:38
huvitav kuidas Vaprus u-17 eliitliigas hakkama saaks
13:38
tekko ja kaljumäe lahkuvad pärast hooaega või hakkavad reaalselt esiliigat mängima?
13:38
Külastaja asdf kommentaar
Kes Tammeka peatreener täna? Kalašnikov ikka?
13:39
Kris Ilves: Hoiatus Limbergile 39. minutil mängu esimene kollane kaart.
13:40
Kris Ilves: Ma ei ole ülekandes veel Kalašnikovsi näinud, aga eeldan küll, et ta on ikka väljaku ääres, sest Flora-mängus, kus kasutati duubelmeeskonda, oli Kalašnikovs olemas.
13:40
Saarts elab suluseisus
13:40
Kalevisse ja Maardusse ka mängumehi vaja :D
13:42
Kris Ilves: Tammeka kombineeris ilusti ja Käblik läks karistusalas terava nurga alt löögile, aga Nõmm püüdis.
13:42
Külastaja Tähelepanek kommentaar
Kalašnikovs küll ainult teoreetiliselt peatreener. Pähn juhendab ikka enamasti kõike seal.
13:42
mulle meeldib, kuidas kõik "slanderivad" vaprust, nagu tarvast ega lasnamäe ajaxit poleks kunagi eksisteerinud
13:43
Külastaja Tähelepanek 2 kommentaar
Kalevi duubli pingil pole täna Ats Purje treeneriks, vaid Daniel Meijel. Huvitav, kas lastakse Atsil finaaliks ilusti puhata? :D
13:44
Kris Ilves: Hansonilt tsenderdus värava ette, aga seal ei olnud kedagi peale Agarmaa, kes palli kindlalt püüdis.
13:44
Külastaja To virrvarr kommentaar
Kas tekko ja kaljumäe "reaalselt" :D:D nii kõvad vennad, et nad peaks kuskil mujal olema? Vallik ja Villota ainukesed vennad kes võiks kuskile liikuda.
13:45
Tarvase vabalangus Meistriliigast teise liigasse on üsna kõnekas jah
13:45
Valliku tase ongi esiliiga. Krutogolov (kes nkn laenul) ja Villota Premmi väärilised
13:45
Kris Ilves: Krutogolov virutas umbes 20 meetri pealt peale, aga meetri jagu üle värava.
13:46
Kris Ilves: Esimene poolaeg on lõppenud.
13:47
Kris Ilves: Kes ei ole uut "Silm peale!" osa näinud, siis praegu on 15 minutit pausi.

13:48
Alati on oht, et premmist väljalangenud klubist saab 'tarvas' või 'ajax'. Kõik oleneb klubi mängijate juhtkonna mentaalusest, kas tahetakse tagasi kõrgseltskonda või lüüakse peale paari ebaõnnestunud katsetust käega
13:48
ei ma ei mõelnudki et nad mingid ülihead mängumehed oleks, aga tekko tagasi tammeka on variant üldse v? :D ja kaljumäe tiirutab koguaeg premium liiga bäkkari meeskondades ringi ju :D mõtlesin et kas kellelgi äkki siseinfot :D
13:55
Külastaja nonoh kommentaar
Tammeka noored mängivad täitsa okeilt.
13:58
Külastaja Krisile kommentaar
Silm peale ju 16 minutit. Mis skipida soovitad?
13:58
Kris Ilves: Pange pausile ja vaadake hiljem lõpuni. Või skippige selle mängu teise poolaja algus. Ma luban, et väravat ei lööda.
14:00
Külastaja ennustaja kommentaar
habemega mehed pärnust versus tartu u 17 eliitliiga vennad ? pjarnu on tasemel mansa ikka :) tammekal peakski see koosseis mängima.no paar venda juurde.ei tea,kas nad vaatavad ka tribüünil mängu ?
14:00
Kris Ilves: Teine poolaeg algas. Vahetus Vaprus tegi esimese vahetuse, kui Limberg välja ja Vihmoja sisse.