Teisipäev, 7. detsember 2021
21:13
Kris Ilves: Tere õhtust! Meistrite liiga alagrupiturniiri viimane voor juba käib, sest PSG juhib teisel poolajal Club Brugge vastu 3:1 ja Leipzig Manchester City vastu 2:0. Meie keskendume LIVE-ülekandes hilisematele mängudele, mis algavad kell 22.00.
21:15
Kris Ilves: C-alagrupis ja D-alagrupis on edasipääsejad selged ehk seal enam pinget pole. Võib-olla ainult see, et Real Madrid ja Milano Inter selgitavad omavahel esimese ja teise koha.
21:16
Kris Ilves: See tähendab, et kõik pilgud on B-alagrupil, kus Liverpool on esikoha ja edasipääsu kindlustanud, aga nii Porto, Milani ja Atletico Madridi saatus on lahtine.
21:22
Kris Ilves: Milan mängib kodus Liverpooliga ning Portugalis madistavad Porto ja Atletico Madrid.

Milan: Maignan; Kalulu, Tomori, Romagnoli, Hernandez; Tonali, Kessie; Messias, Krunic, Brahim; Ibrahimovic.
Liverpool: Alisson; Williams, Phillips, Konate, Tsimikas; Morton, Oxlade-Chamberlain, Minamino; Salah, Mane, Origi.

Porto: Costa; Joao Mario, Mbemba, Pepe, Zaidu; Otávio, Grujic, Vitinha, Díaz; Evanilson, Taremi.
Atletico: Oblak; Vrsaljko, Kondogbia, Hermoso, Carrasco; Llorente, De Paul, Koke, Lemar; Suarez, Griezmann.
21:26
Külastaja Hmm kommentaar
Ma usun et Porto saab edasi ja kas Atletico võimalus on jääda ja kolmandaks või kuidas äkki saaksid seletada täpselt Aitäh 🙂
21:29
Kris Ilves: Atletico vajab edasipääsuks võitu ja peab samal ajal lootma, et Liverpool alistab Milani. Atletico jääb kolmandaks, kui nad saavad Portost jagu ja Milan alistab Liverpooli.
21:30
Kris Ilves: Atletico jääb kolmandaks ka siis, kui nad teevad Portoga viigi ja Liverpool alistab Milani.
21:50
Kris Ilves: Kümme minutit mängude alguseni. Mis siis Atleticost saab? Kas jätkab Meistrite liigas, kukub Euroopa liigasse või eurohooaeg saab sootuks läbi?
22:01
Kris Ilves: Mängud on alanud.
22:01
Külastaja zisda kommentaar
kris, mis mänge sa soovitad vaadata teisest ekraanist? telekas on milan ja liverpool :D
22:02
Kris Ilves: Ma ise keskendun näiteks Porto ja Atletico mängule.
22:03
Külastaja kalev kommentaar
jürgensoni hääl kõlab nagu ta oleks mitu päeva tinunni pannud
22:04
Kris Ilves: Dortmundil oli juba esimesel minutil Besikatse vastu hea võimalus, aga Hummels lajatas nullnurga alt taevasse.
22:04
Külastaja ee kommentaar
Ta ongi, viimane meistritiitel ikkagi
22:06
Külastaja suits kommentaar
Mitmendal minutil siis Porto mängus kakluseks läheb?
22:07
Kris Ilves: No see on päris agressiivselt igatahes alanud ja mingid väiksed tõuklemised on olnud.
22:08
Kris Ilves: Šahtar oli esimesele väravale lähedal Šerifi vastu, aga Solomoni finesse-löök lendas napilt üle värava.
22:09
Kris Ilves: Värav Ajax asus Sportingu vastu 8. minutil penaltist juhtima. Ei keegi muu kui Sebastien Haller!
22:11
Kris Ilves: Haller ise selle penalti välja võitles, aga peakohtunik esialgu ei andnud 11 meetri karistuslööki. Ta vaatas ekraanilt olukorra üle ja siis muutis oma otsust.
22:13
Kris Ilves: Vahetus Karm hoop Atleticole ja sunnitud vahetus: Suarez jalutab väljakult minema ja Cunha jookseb tema asemele.
22:13
Kris Ilves: Ja uruguaylane on nüüd pingil pisarates ...
22:14
hollandis ka tühjad tribüünid?
22:14
Kris Ilves: Tuleb nii välja.
22:18
Millal meistrite liiga loos toimub? Kas see nädal?
22:18
Kris Ilves: Järgmisel esmaspäeval, 13. detsembril.
22:19
Kris Ilves: Ajaxi teine värav Sportingu vastu oli lähedal, aga Berghuisi kauklöök lendas napilt posti kõrvalt mööda.
22:20
Kris Ilves: Värav Real Madrid on aga 17. minutil kodus Interi vastu juhtima asunud. Toni Kroos vajutas umbes 20 meetri pealt alla nurka.
22:22
Külastaja Siim kommentaar
Tõesti, jürgenson on nagu päevinäinud värniku häälega
22:23
Kris Ilves: Milline suurepärane võimalus Atleticol! Carrasco ehitas individuaalse meisterlikkusega võimaluse, kuid Cunha ja Griezmann ei saanud palli raamidesse ning jätkuolukorras tõrjus Costa.
22:24
Kris Ilves: Värav Sporting viigistas 22. minutil Ajaxi vastu, kui sahistas Nuno Santos.
22:26
Kris Ilves: Poolvõimalus Portol. Grujic proovis kaugelt, aga löök ebaõnnestus ja Oblak püüdis kindlalt.
22:26
Kris Ilves: Šahtar oli esimesele väravale Serifi vastu lähedal, aga Solomoni löök lendas posti.
22:29
Kris Ilves: Värav Dortmund asus Besiktasi vastu 1:0 juhtima. Donyell Malen.
22:29
Kris Ilves: Värav Ja oluline on see, et Milan asus Liverpooli vastu 1:0 juhtima. Fikayo Tomori.
22:32
Kris Ilves: Diaz sai karistusalast löögile, aga Oblakilt suurepärane reaktsioonitõrje! Seejärel Llorente klaaris värava ees lahtise palli ja Mehdi lendas talle sisse.
22:34
Kris Ilves: Milani värav Liverpooli vastu tähendab seda, et praeguse seisuga on alagrupis teisel kohal Milan.
22:36
Kris Ilves: Liverpool otsis Origi kaudu viigiväravat, aga Maignan tõrjus tema lähilöögi.
22:37
Kris Ilves: Värav Mohamed Salah viigistas 36. minutil Milani vastu ja see tähendab, et seis on uuesti endine ehk Porto teisel kohal.
22:38
Kris Ilves: Oxlade-Chamberlain ehitas Liverpooli värava, kui purjetas kahest mängijast mööda ja läks löögile, Maignan tõrjus palli Salahile ette ja edasi oli vormistamise vaev.
22:40
Kris Ilves: Real otsib oma teist väravat Interi vastu ja see oli lähedal, kuid Jovici löök lendas posti.
22:43
Kris Ilves: Värav Fernando viis Šahtari kodus Serifi vastu juhtima. Värav Ajax taastas Ajaxi eduseisu Sportingu vastu, kui skooris Antony.
22:44
Kris Ilves: Samal ajal oli Grujicil korralik võimalus, aga Oblak tõrjus tema löögi. Porto on aktiivsem ja rünnakul teravam olnud kui Atletico.
22:48
Kris Ilves: Eemaldamine Welinton tegi punase kaardi väärilise vea ja Dortmund sai penalti, mille Värav realiseeris Marco Reus. Dortmund juhib Besiktase vastu 2:0.
22:50
Kris Ilves: Sellega on esimesed poolajad lõppenud.

B-grupp: Milan - Liverpool 1:1, Porto - Atletico 0:0
C-grupp: Ajax - Sporting 2:1, Dortmund - Besitkas 2:0.
D-grupp: Real Madrid - Inter 1:0, Šahtar - Šeriff 1:0.
22:59
Kris Ilves: Inter on korralikult peale paugutanud.
23:03
Kris Ilves: Läksime edasi.
23:05
Kris Ilves: Carrasco kaotas oma karistusalas palli Otavile, kes leidis hea sööduga Mehdi, kes omakorda ei saanud palli raamidesse.
23:09
Kris Ilves: Barcellal oli võimalus lüüa Interi viigivärav Reali vastu, aga karistusalast sooritatud löök ebaõnnestus täielikult.
23:09
Kris Ilves: Diaz tegi suurepärase eeltöö ja leidis imelise sööduga Mehdi, kelle löögi aga Oblak jalaga tõrjus.
23:13
Kris Ilves: Värav Dortmund kindlustab kodus Besiktase vastu. Marco Reus ja 3:0.
23:14
Kris Ilves: Värav ATLETICO JUHIB 1:0 PORTO VASTU! Nurgalöök ja pall kukkus õnnelikult tagumises postis olnud Griezmanni jalale.
23:15
Kris Ilves: Värav Ja Liverpool aitab Atleticot samuti, sest Divock Origi ja Liverpool juhib Milani vastu 2:1.
23:18
Kris Ilves: Värav David Neres kaotati karistusalas ära ja Ajax asus Sportingu vastu 3:1 juhtima.
23:18
Kris Ilves: Samal ajal Cunha purjetas Pepe vastu ja tõstis ilusti üle väravavahi, aga Pepe jõudis värava ette klaarima.
23:20
Kris Ilves: Värav Ajax suurendas Sportingu vastu eduseisu 4:1 peale, seekord skooris Steven Berghuis.
23:20
Kris Ilves: Korralik väravatesadu teise poolaja esimese 15 minutiga.
23:25
Kris Ilves: Kähmlus Portugalis. Punane kaart lendas ja varumängijad väljakul.
23:26
Kris Ilves: Eemaldamine Carrasco saadeti minema. Kees üle.
23:27
Kris Ilves: Hoiatus Kollased läksid Correale, Otaviole ja Pepele.
23:28
Kris Ilves: Ja uus kähmlus Portugalis. Ja veel üks punane!?
23:30
Kris Ilves: Eemaldamine Wendell saadeti samuti minema. Ehk minnakse kümme kümne vastu edasi. Keegi Atletico ametnik korjas ka punase.
23:30
Sain oma eeldatud kaklused kätte
23:31
Kris Ilves: Igatahes vahepeal on mujal ka toimunud. Eemaldamine Barella jättis Interi Reali vastu kümnekesi. Värav Haaland lõi Dortmundi neljanda Besiktase vastu.
23:33
Kris Ilves: Eemaldamine Porto pingilt saadeti keegi minema. Päris julm.
23:33
Kris Ilves: Mängime nüüd äkki jalgpalli?
23:37
Kris Ilves: Värav Sporting lõi Ajaxi vastu ühe värava tagasi, 78. minutil Tabata ja seis 4:2.
23:37
peab oj nõustuma, meenutab kalju vs levadia kunagist karikamängu, kus neli punast vms oli. see oli äge mäng kalju fännina. :D
23:39
Kris Ilves: Värav Ja Real suurendas eduseisu Interi vastu 2:0 peale, 79. minutil Marco Asensio.
23:40
Kris Ilves: Värav Dortmund lõi Besiktase vastu 5:0, taas skooris Haaland.
23:41
Külastaja Ok kommentaar
Ancelotti on saanud Reali ikka vaga hasti mangima. Uldse ei imesta kui Real ka CL kinni paneb,
23:44
Kris Ilves: Vieira proovis kaugelt õnne, aga Oblak oli löögiks valmis ja püüdis üpris kindlalt.
23:47
Kris Ilves: Porto lükkab söötu ja otsib võimalusi, aga seni ei ole suudetud väga ohtlikud olla.
23:48
Kris Ilves: Värav ATLETICO 2:0 PORTO VASTU! Correa otsustas 90. minutil ära. Griezmannilt vinge eeltöö.
23:50
Kris Ilves: Värav TEHTUD! ATLETICO KOLMAS! Rodrigo De Paul.
23:50
Külastaja mc kommentaar
Mitte Sergio vaid ikka Marco Asensio
23:50
Kris Ilves: Jah, muidugi Marco.
23:53
Kris Ilves: PENALTI PORTOLE! Hermoso kukutas karistusalas Evanilsoni.
23:54
Kris Ilves: Värav Oblak hüppas õigele poole, aga Oliveira realiseeris kindlalt. Seejärel kõlas lõpuvile ja Atletico jõudis 3:1 võiduga kaheksandikfinaali.