Kolmapäev, 8. detsember 2021
21:25
Otto Kase:  Tere õhtust kõigile! Pisut rohkem kui poole tunni pärast pannakse kuuel suurel jalgpalliväljakul pall mängu. Kuigi põnevust jagub peaaegu kõikjale, siis ma ise keskendun täna (enim) Müncheni Bayerni ja Barcelona duellile. Vajadusel saab muidugi kuhugi mujale üle kolida.
21:25
Külastaja Asd kommentaar
Atalanta Villareal jääb ära ilmselt. Seal ei osata eesti kombel lumes mängida
21:27
Otto Kase:  Tõepoolest. Bergamos lendab hetkel mõnusalt lumekristalle taevast alla. Vast mäng ikka seetõttu ära ei jää.
21:29
Otto Kase:  Aga kuna juttu teeme põhiliselt Allianz Arenal toimuvast matšist, siis oleks paslik lisada ka kohtumise algkoosseisud.
21:31
Otto Kase:  Aga ma jätan teid siia korra omapäi, võite hakata tasapisi ennustama, kas Barcelona läheb edasi Euroopa või ikka Meistrite liigasse.
Külastaja suits kommentaar
Mingi irvhammas tegi lehekülje, kus iga klikk viib Benfica treenerit Jorge Jesust tema endisele koduklubile Flamengole lähemale. Väga popp kuju vist ei ole fännide seas
21:54
Otto Kase:  Olulisematest asjadest rääkides, siis ongi nii - Atalanta ja Villarreal heitlevad esimesed 20 minutit lumega ning alles siis pannakse ka pall mängu.
21:57
Otto Kase:  Nüüd suundun aga pilguga Münchenisse, kus jalgpallurid juba platsile tulevad.
22:00
Otto Kase:  Ja läksime!
22:02
Otto Kase:  Esimene minut on pall olnud küll sakslaste käes, kuid kollases särgis Barcelona survestab väga korralikult. Lõpuks saadi ka pall kätte, ent vastaste kaitseliinist pole mööda saadud.
22:04
Otto Kase:  Hoiatus Kolm minutit mängitud ning esimene kollane olemas! Ter Stegen söötis palli Lewandowskile ning Busquets tiris kärmelt poolaka pikali. Nüüd Bayernil väga heast karistuslöök ... palli taga Lewandowski ja Sane.
22:06
Otto Kase:  Lööma läks Sane, kes lajatas Busquetsile otse näkku ning hispaanlane vajus hirmuäratavalt pikali. Tundub, et nüüdseks on kapten siiski püsti ja loodame, et mees ei näe liiga palju linnukesi.
22:07
Otto Kase:  Opa, Alba tegi päris kauni pealelöögi, kuid Neuer püüdis nahkkera suuremate raskusteta.
22:07
Külastaja zisda kommentaar
kas pühapäeval oli sportlandil rohkem rahvast kui praegu bayernis?
22:07
Otto Kase:  Ja nii ongi! Sportland Arenal oli täpselt 1023 fänni rohkem kui täna Allianz Arenal.
22:08
Otto Kase:  Seda siis sel põhjusel, et kuna Bavaarias pole koroonaga sugugi hästi, siis otsustati matš pidada tühjade tribüünide ees.
22:10
Otto Kase:  Jälle Barcelonalt ilus vasturünnak! Dembele vudis osavalt ääre peal teistest mööda ning söötis palli värava ette, kuid seal lõi Sergino Dest nahkkerast mööda.
22:12
Otto Kase:  Samaaegselt võin öelda, et samas alagrupis tegid nii Benfica kaitsjad kui ka Kiievi Dinamo ründajad paraja eksimuse: kui portugallaste kehva kaitsetöö tõttu sai ukrainlaste tipuründaja tühja värava ette, siis mees ei suutnud omasid ette viia, vaid saatis kuidagi palli paari meetriga väravast üle.
22:12
Dinamo Kievi mehelt aasta eksimus
22:13
Otto Kase: Värav Ja ka väravaid on juba löödud! Manchester United ja Lille läksid vastavalt Berni Young Boysi ja Wolfsburgi vastu juhtima. Mõlemas kohtumises siis seisuks 1:0.
22:13
Greenwood lõi suht akrobaatiliselt Unitedi juhtima
22:15
Otto Kase:  Barcelona ehitas juba teist korda Dembele äärest ning nüüd teenis prantslane hispaanlastele nurgalöögi.
22:16
Otto Kase:  Seejuures poldud kaugel ka väravast: Bayerni raamide ees oli paras segadus, kuid mitte kuidagi ei õnnestunud õigetel meestel pall väravasse lennutada.
22:17
Otto Kase: Hoiatus Kohe toimub ka väljaku teises otsas! Ronald Araujo niitis tagant välejalg Alphonso Daviesile sisse ning kinkis vastastele taas heast kohast karistuslöögi.
22:17
Külastaja Dex kommentaar
Greenwood näitas Ronaldole, kuidas tuleb kääre lüüa!
22:17
Külastaja Siider kommentaar
Cristiano ei mängi täna huvitab , aega Mata on mängus üle pikka aja huvitav uus treener kasuta pingile istutatud mängijaid 🤔
22:19
Otto Kase:  Oi-oi milline šanss! Musiala pääses hea sööduga tervest kaitseliinist mööda, kuid viimase hetke sööt jäi napilt Mülleri selja taha. Paar hetke hiljem selgus, et sakslased olid tegelikult ka suluseisus.
22:19
Külastaja sven kommentaar
Atalanta mäng jääbki ära.
22:19
Külastaja Ok kommentaar
Ronaldo utleb Greenwoodile sellepeale, et 800 kolli, 800 kolli.
22:19
Otto Kase:  Aga jah. Bergamos täna jalgpalli siiski ei mängita.
22:20
Otto Kase: Värav Kuid Barcelona vajab nüüd kindlasti väravat - Roman Jaremtšuk lõpetas Benfica kauni rünnaku ning viis omad juhtima - 1:0.
22:21
Külastaja jaan kommentaar
Aitäh Eesti, et oleme lumega natuke sõbrad, Kesk-euroopas ikka parajad amatöörid
22:24
Otto Kase:  Järgmine mees sai viga: Upamecano hüppas Depayle jala peale ning hollandlane langes päris suure karjatusega pikali.
22:25
Otto Kase: Värav  Portugalis tahetakse asi kärmelt ära otsustada - Gilberto lõi 22. minutil Benfica 2:0 juhtima.
22:29
Otto Kase:  No kuidas siit esimest ei tulnud! Müller pääses vabalt jooksma, andis kukkumise pealt söödu värava ette, kuid Poola superstaar Lewandowski jooksis pallist mööda ning ainult riivas seda kannaga. Siit oleks võinud küll ära lüüa.
22:29
Otto Kase:  Sama rünnaku ajal tegi kogenud Jordi Alba viga oma tagareiele. Pallur vajus koheselt pikali ning hetkel lastakse talle külmageeli peale.
22:31
Otto Kase:  Vahetus Ja ongi nii! Hispaanlane tuleb 30. minutil pingile ning teda asendab Oscar Mingueza. Barcelonal ikka vigastustega ei vea ...
22:32
Otto Kase:  Panen siia siis ka väikse infokillu, mis vast näitab, et isegi tippaegadel oli Barcelonal väga raske Bayerni vastu.
22:33
Otto Kase:  Bayern otsib! Coman jooksis vahetusest sekkunud Minguezast mööda, lennutas tsenderduse kasti, kuid seal suunas Musiala mänguvahendi otse ter Stegenile.
22:35
Otto Kase:  Värav OLEMAS! Bayern läks Mülleri tabamusest juhtima - 1:0!
22:37
Otto Kase:  Sane andis Lewandowskile suurepärase söödu, poolakas jooksis ja trikitas, kuid ei saanud Piquest kuidagi mööda. Lõpuks tõstis mees palli kasti ning seal oli õigel ajal õiges kohas Thomas Müller. Kogenud poolkaitsja lõi palli peaga kõrge kaarega üle ter Stegeni ning kuigi Araujo lõi joone pealt palli minema, siis peakohtunik näitas kella peale ja luges värava ära!
22:37
Barcelonat näeb edaspidi neljapäeviti siis
22:38
Otto Kase: Hetkeseisul paistab nii olevat jah. Pääsemiseks tuleb neil ise kaks lüüa või siis loota, et Kiievi Dinamo suudab võõrsil Benficale kaks lüüa.
22:39
Otto Kase:
22:42
Külastaja parnakas kommentaar
Barcal 4. koht valistatud?
22:42
Otto Kase:  Nii kaugele nad langeda ei saa jah. Hetkeseisul tabeliseis järgnev: Bayern 18, Benfica 8, Barcelona 7, Kiievi Dinamo 1.
22:43
Otto Kase:  Värav Ohsa poiss!! Leroy Sane saatis kauni pommlöögi kaugelt väravasse! Barcelona seis on aga väga hapu ...
22:46
Otto Kase:  Värav Erinevalt hispaanlastest õnnestus Young Boysil viigivärav lüüa - Manchester Unitedi kaitseliinis tehti üks valesööt ning Fabian Rieder saatis vapustava vindiga palli tagumisse nurka. Veelgi ilusam tabamus kui Sane oma! 1:1!
22:46
Otto Kase:  Allianz Arenal kaks lisaminutit veel jäänud.
22:46
Külastaja madis kommentaar
Millega see Ter Stegen täna seal väravas tegeleb? Esmalt arulage sööt, mille Busquets kollasega päästis, nüüd küll tugev, kuid põhimõtteliselt keskele löök ja korjab…mannetu
22:48
Otto Kase:  Ei taha kedagi süüdistada, kui ter Stegen siiski ju sakslane ... Okei, ega tema siiski Bayernisse (veel) ei jõudnud, vaid kasvas üles Mönchengladbachi Borussias.
22:50
Otto Kase:  Nii, aga nüüd siis poolaeg ka läbi. Väike sisukokkuvõte kah: Barcelona on proovinud ja proovinud, kuid Bayern on neist ikka selgelt kindlam olnud ning tulemuseks ongi sakslaste 2:0 eduseis. Kuna samaaegselt juhib ka Benfica, siis on olukord selline, et veebruarikuus näeme suure tõenäosusega mainekat Barcelonat hoopis Euroopa liigas.
22:50
Külastaja Kõrvalteema kommentaar
Viaplay on ikkagi lati alla lasknud. Jahuti midagi professionaalsusest ja uuele tasemele viimisest, aga peab mingit monotoonset noormeest kuulama, kes on pealegi veel üksi. Poissi ma ei süüdista, ts teeb oma ära, aga mingit mõnu küll mängu vaadata ei ole. Lõpetan tellimuse niipea kui 3 kuu pakkumine lõppeb
22:50
küsimus tarkadele: panin combo panuse, kus oli ka atalanta bet sees. tühistatakse või oodatakse mil see mäng ära peetakse?
22:50
Vagas heas vormis Bayern versus suhteliselt maaslamajast kriisis olev klubi, seal samas kriisis kus on koik tipud olnud, ollakse nuud megagiga ullatanud, et jou barca kaotab. Johaiidi. Las raplevad volgadest lahti ja taastavad klubi ja siis saame edasi raakida. Ei moista seda ullatus, et Barca hakkama ei saa.
22:51
Külastaja Jürgen kommentaar
Kui keegi oleks paar aastat tagasi väitnud, et 2021/22 hooajal Barcelona langeb Euroopa liigasse, siis oleks kõva häälega naernud.
22:52
Külastaja mutionu kommentaar
selliste poisikestega ju ei saagi mängida meeste vastu. mäng kaotatakse keskväljal ja Xavi teab seda
22:57
Xavi tuli alles ehitama seda klubi ju. Hetkel pole paris padev vordlus megahea Bayern versus suhteliselt perses Barca. Skaala ikka totaalselt erinev.
22:58
Otto Kase: Peab tõdema, et põnevaid asju juhtub ka teistes mängudes.

23:03
Külastaja Koll kommentaar
Viimati Barca mängis euroopa liigat 2003/04 ja said seal Celticult pähe. Järgmine aasta Barcat meistrite liigas nagunii ei näe.
23:04
Otto Kase:  Ma ise selle peale varem ei mõelnudki, kuid jah ... koduliigas on Barcelona alles seitsmes.
23:05
Otto Kase: Vahetus Nii, aga teine poolaeg on alanud ning Xavi tegi kärmelt ühe vangerduse: sisse tuli Nicolas Gonzalez ning puhkama läks Sergino Dest.
23:07
Otto Kase:  No hallo!! Praegu oleks pidanud kolmas tulema, kuid Sane otsustas tühja värava ees palli otse ter Stegeni - kes oli posti kõrval kõhuli - sülle sööta.
23:09
Otto Kase:  Värav Sõud tehti aga Salzburgis, kus esialgu lõi Sevilla ründaja palli peaga latti ning paar hetke hiljem lennutas kodumeeste Noah Okafor nahkkera hoopis hispaanlaste võrku. 1:0.
23:09
2023/24 Konverentsliiga alagrupi mäng Lillekülas. Flora VS Barca. Täismaja ja Sappinen hattrick?
23:09
Otto Kase:  Vot see oleks alles mäng!
23:13
Otto Kase:  Omapärane olukord: mäng jäeti korraks pooleli, kuna vilemehe raadiosaatja läks katki.
23:13
Otto Kase:  Mehe tiimikaaslased aitasid ta aga välja ning nüüd kõlas uuesti vile.
23:16
Otto Kase:  Kuigi olukord on kehv, siis peab ütlema, et Barcelona mehed ikka proovivad. Päris korralikult survestatakse vastaste kaitseliini ning vahepeal isegi võidetakse pall omale. Kahjuks (või õnneks; sõltub, kelle vaatenurgast) pole tiimil aga ühtegi lionelmessiliku pallivõlurit, kes mitmest vastasest lihtsalt mööda triblaks.
23:19
Otto Kase:  Vahetus Huvitav vahetus Bayerni poolt: hispaanlasest Marc Roca, kes pigem pole mängida saanud, tuleb Tolisso asemel platsile.
23:19
Otto Kase:  Barcelonal veel 30 minutit armuaega. Kas tegemist on nende viimase pooltunniga Meistrite liigas?
23:21
Otto Kase:  Depay aitas omad heale rünnakule, aga Dembelel ei õnnestunud kuidagi pealelööki teha.
23:21
Otto Kase:  Värav Sakslased näitasid aga kohe vastu, kudias asi käib! Jamaal Musiala lõi 63. minutil Bayerni kolmanda!
23:22
Otto Kase:  Kauni eeltöö tegi seekord Alphonso Davies. Barcelona olukord on aga võib-öelda, et tehtud. Siit läheb ikka üüratult suurt ime vaja.