Kas kellegil on soovitada mängu ülekande linki Poola- Rootsi ?
21:00
Siim Pulst:  Tere õhtust. Go3 näitab kõiki mänge.
21:01
Siim Pulst: Ja lähitundidel selgub, kas me näeme aasta lõpus MM-il Robert Lewandowskit või Zlatan Ibrahimovici? Cristiano Ronaldot või suurüllatajat? Kolmest supertähest vähemalt üks, aga võib-olla ka kaks peavad jalgpallimaailma tähtsaimat võistlust telerist vaatama.
21:02
Siim Pulst: Ibrahimovic peaks olema tervislikult mänguvalmis, aga mitte veel valmis alustama. Rootsi ründepaari moodustavad Isak ja Quaison, kes sepistasid Tšehhi vastu lisaajal Rootsi võiduvärava.
21:03
Siim Pulst:
21:04
Siim Pulst: Kas võib olla, et Põhja-Makedoonial ei olegi oma ametlikku Twitteri kontot? Esimese hooga ma seda igatahes ei leidnud.
21:04
Siim Pulst:
21:13
Siim Pulst:  Portugal on teinud mitmeid muudatusi kaitseliinis, kus kõige olulisemaks on igiliikur Pepe naasmine. Põhja-Makedoonial on kaks muudatust eespool, kõvasti peaks neile juurde andma Napoli poolkaitsja Eljif Elmase naasmine.
21:16
Siim Pulst: Rootsi on edutanud Quaisoni põhikoosseisu, mis on viinud Kulusevski rünnakult paremale äärele. Vigastuste tõttu kaotati kaitseliinist Nilsson ja Olsson ning keskväljalt Ekdal, kuid kõigile kolmele on ka head asendused võtta. Mängukeelu ära kandnud Ibrahimovic on pingil.
21:17
Külastaja Q kommentaar
Go3 peal peaks ka Kruus Vara duo kommenteerima veel Poola-Rootsi mängu.
21:21
Siim Pulst:  Poola mängijate tervislikud pisimured näivad olevat kõik seljatatud, teiste seas olid väiksed küsimärgid ka Lewandowski ja Gliki kohal, aga suuremaks mureks on Miliku puudumine rünnakult. Üllatuslikult alustab Moskva Dinamo poolkaitsja Sebastian Szymanski, kes enne käesolevat koondiseakent oli viimati koondises aasta tagasi.
21:25
Külastaja Qwerty12345 kommentaar
Kas siin keelatakse ka suure juhi suhtes kriitilised kommentaarid ära?
21:25
Siim Pulst: Kui sa pead suurte juhtide all silmas Lewat, Ibrat või Ronaldot, siis mitte. Vastasel juhul leiad aga vast mõne sobivama ruumi.
21:28
Selge. Uus suur juht võiks vabalt olla Lewa, Ibra või isegi äärmisel juhul Ronaldo (me oleme meeleheitel)!
21:31
Siim Pulst:  Mida ootame siis tänasest? Poola on kihlveokontorite silmis kerge soosik, ise pakuks sisetunde põhjal Rootsit.
21:32
Siim Pulst:  Teises paaris muidugi ei nähta Põhja-Makedoonial pea mingit šanssi, aga ega seda ei nähtud neil ka neljapäeval.
21:36
Siim Pulst:  Nagu näha, siis Chorzowis kallab vihma, Portos tervitab meeskondi aga sinine taevas.
21:41
Külastaja realist kommentaar
Kui siin jutt juba Lewa, Ibra, Ronaldo peale läks siis sellest kolmikust vãhemalt 1 võiks jãrgmises valiksarjas Tallinna tulla (kui enne koondisekarjääri pole lõpetatud) ...
21:42
Siim Pulst:  Põhja-Makedoonia mängijad karjuvad hümni kaasa kõvasti ja valesti, seda on alati ilus näha. Küll mitte kõik neist.
21:44
Siim Pulst:  Mõlemad staadionid on kenasti täis pakitud ja selline tõeliselt suure jalgpalli tunne on, mida ju tegelikult isegi eelmise aasta EM-il veel tihti tunda ei saanud.
21:46
Siim Pulst: Avavile Portos!
21:47
Siim Pulst: Ja täpselt minut hiljem ka Chorzowis.
21:50
Siim Pulst:  Väga rabedad avaminutid mõlemas mängus. Eks finaalides muudmoodi ei saagi alustada.
21:50
Siim Pulst:  Halb uudis Poolale, kui keskkaitse-raudvara Glik näis juba vahetust küsivat.
21:52
Millal MMi alagrupide loosimine toimub?
21:52
Siim Pulst: Doktor Google ütleb, et 1. aprillil. Muidugi ei ole selleks ajaks veel kaugeltki kõik tiimid selged.
21:53
Siim Pulst:  Põhja-Makedoonia on alustanud ootamatult elavalt ja enesekindlalt ka palliga. Millegi loomisest siiski veel rääkida ei saa.
21:56
Siim Pulst:  8. minutil oli Lewandowski kastis palliga, aga otsustavusest jäi puudu ja tagantjärele vilistati eelnevast olukorrast suluseis ka.
21:56
Loodan et Makedoonia võtab võidu siit
21:57
Siim Pulst: Miks ka mitte - Portos oleme näinud ilma naljata 11 minutit võrdset mängu.
21:57
Suudavad suurte riikide vastu kaunilt mängida
21:58
Siim Pulst:  Poola on teises mängus üritavam pool. Lewandowski sai peaga proovida, aga talle pandi ka korralikult keha ja pall lendas mööda.
21:59
Siim Pulst:  Isak proovis kaugelt peale lüüa - Szczesny oli valmis.
22:00
Siim Pulst:  Ronaldo lähedal! 14. minutil mängiti ta läbijooksule, aga väikese nurga alt saatis ta palli tagumisest postist mööda.
22:02
Siim Pulst: Põhja-Makedoonial kaks nurgalööki järjest. Kummastki löögile ei jõutud.
22:04
Siim Pulst: Järgnes ka ohtlikust kohast karistuslöök, kuid õhus on Portugal seni kuningas. Pallivaldamise osas seda kuidagi öelda ei saa, aga see võib mingil määral ka taotluslik olla, et endale ruumi tekitada.
22:05
Siim Pulst: Rootsil mängu parim võimalus 19. minutil! Pallivõit keskväljal ja võimas kontra, kuid väravavaht suutis Forsbergi tugeva löögi raskustega tõrjuda.
22:07
Siim Pulst:  Rootsil kaks nurgalööki järjest, millele järgnesid veel ohtlikud olukorrad (millele võis küll eelneda ka suluseis, kuid seda ei saa me kunagi teada).
22:10
Siim Pulst: Portugal ähvardab! Bernardo Silva nurgalöök ja Diogo Jota pealöök, aga see lendas maapõrke järel napilt üle ristnurga.
22:11
Siim Pulst:  Poola oli teises mängus nüüd ise kontraga nõelamas, aga väravavaht Olsen jõudis napilt vastu, et pall ründaja nina alt ära klaarida.
22:12
Siim Pulst:  Portos on kodumeeskond lõpuks oma mängu peale surumas. Põhja-Makedoonia on vajunud nii sügavale, kus nad olid Itaalia vastu sisuliselt terve mängu.
22:13
Siim Pulst: Poola võimalus. Matty Cashil avanes 26. minutil üheksalt meetrilt lubav löögikoht, aga ei tabanud korralikult palli.
22:16
Siim Pulst: Bednareki pealelöök leidis tee läbi meestesumma, aga ei võtnud õnnelikku rikošetti, vaid jõudis turvaliselt Olseni käte vahele. Mõnusalt lahtine mäng.
22:17
Siim Pulst:  Värav Portugal sai kätte!
22:19
Siim Pulst:  32. minutil Põhja-Makedoonia kaotas ise oma poolel rumala sööduga palli. Ronaldo tõusis, näis pisut koperdavat, aga lükkas siis kõrvale Bruno Fernandesele, kes realiseeris kindla löögiga. Manchester Unitedi mees ise oli ka see, kes algselt söödule jala vahele oli saanud.
22:20
Siim Pulst:  Tähendab, Fernandes siis oli vaheltlõike autoriks. Unitedi mehed on muidugi mõlemad.
22:22
Siim Pulst:  Põhja-Makedoonia on nüüd vapra alguse järel selgelt raskustes ja peab lootma, et vaheajaks rohkem tuppa ei saada.
22:25
Siim Pulst: Hoiatus 38. minutil Goralski astus Karlströmile valusalt säärele.
22:27
Siim Pulst:  Diogo Jota jättis löömata! Pepe püstsööt, Ronaldo lükkas palli tagasi ja Jotale jäi õnnelikult pall ette, aga ta ei saanud terava nurga alt palli tühja väravasse.
22:29
Siim Pulst:  Poola staadionil kustusid osad tuled ära ja Forsbergil läks kohe pall jala alt läbi. Väga huvitav, mis nüüd saama hakkab.
22:31
Siim Pulst:  Mäng jätkub.
22:32
Siim Pulst:  Portos poolaeg 1:0! Portugal tahaks, et asi oleks otsustatud, aga üldiselt võivad nad siiski rahul olla, sest viimased pool tundi olid väga kindlalt kontrolli all.
22:33
Siim Pulst:  Chorzowis jätkub mäng aga nii, et Poola väravaesine on selgelt hämaram. Paistab, et mängimist see siiski oluliselt ei sega.
22:34
Siim Pulst:  Poolajavile - 0:0! Mängu alguses oli Poola üritavam pool, edasine kuulus pigem Rootsile.
22:37
Siim Pulst: Portugal - Makedoonia statistika: pallivaldamine 69-31, pealelöögid kokku 7:2 (neist raamide vahele 1:0), nurgalöögid 3:2.

Poola - Rootsi statistika: pallivaldamine 45-55. pealelöögid kokku 3:6 (neist raamide vahele 1:3), nurgalöögid 2:2.
22:40
Siim Pulst:  Vahepeal on selgunud üks MM-koondis Aafrikast, kui Ghana edestas Nigeeriat tänu võõrsilvärava reeglile. Senegali ja Egiptuse oodatud duell läks aga lisaajale.
22:48
Siim Pulst:  Päris pull mäng seal jah. Senegal nüüd ühe lõi ära, Egiptus ka. Rõve on see, kui palju lasereid Egiptust segavad.
22:49
Siim Pulst:  Portos on vahepeal teine poolaeg alanud!
22:50
Siim Pulst:  Senegal juhib nüüd 2:1, aga kurat, sellise laserishow järel ei imestaks, kui tulemus protestitakse. Tahes tahtmata hoian nüüd pöialt Egiptusele. Väge inetu.
22:50
See laserite teema on päris hull jah. Kogu aeg meestel näos need, keelata ei saa neid või mis värk nendega
22:52
Siim Pulst: Mane realiseeris ja Senegal võitis penaltiseeria 3:1. Mo Salah vaatab MM-i telerist.
22:53
Siim Pulst:  Poola - Rootsi jätkus koguni viis minutit hiljem kui Portugal - Põhja-Makedoonia.
22:55
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Teiseks poolajaks tuli Põhja-Makedoonial Miovski Milan Ristovski asemele ning Poolal Krychowiak Goralski asemele.
22:55
Siim Pulst:  Glik jätkab, kuigi taarub teinekord ikka päris kahtlaselt.
22:55
Siim Pulst:  Penalti Poolale!
22:56
Siim Pulst:  Selge penalti, Itaalia kohtunik ei kõhelnud hetkegi ja mulle tundus samuti, et rootslane lendas sealt väga rumalalt sisse Krychowiakile.
22:57
Siim Pulst:  Näis, kas VAR ka nõustub ... tundub, et nõustus. Lewandowski palli taga.
22:58
Siim Pulst: Värav  Lewandowski 49. minutil penaltist 1:0! Pettis Olseni täielikult ära.
23:00
Siim Pulst: Hoiatus Zielinski sai UEFA kohaselt kaardi, kuigi hoopis Moder näis olevat see, kes karmi vea tegi.
23:01
Siim Pulst:  Poola-Rootsi on paratamatult mu tähelepanu enda peale tõmmanud, aga nii palju kui ma teisele mängule pilku olen nüüd heita jõudnud, siis Põhja-Makedoonia alustas jälle korraliku duhhiga, kuid on seejärel surve alla jäänud.
23:02
Siim Pulst:  Ronaldo sai standardist peaga löögile, aga lõi kõvasti üle värava.
23:03
Siim Pulst: Vahetus Põhja-Makedoonia 59. minutil: Churlinov sisse ja eelmise nädala kangelane Trajkovski välja.
23:03
Siim Pulst:  Zielinski kaart on nüüd ametlikult ära parandatud Moderi nimele.
23:05
Mis suvel Lewadovskist saab? Mingit jutud et Barcelonasse läheks aga ei taha uskuda seda?? Siim mis sa oskad selle kohta öelda?
23:06
Siim Pulst:  Üldiselt ma välismaa spekulatsioonidele erilist tähelepanu ei pööra, see on lihtsalt üsna mõttetu tegevus, kuna suitsu on sada korda rohkem kui tuld. Aga Barcast on viimastel päevadel räägitud küll omajagu.
23:07
Siim Pulst:  Forsberg jättis löömata! Viiekasti nurgast täiesti vabalt löögile, aga ei saanud palli Szczesnyst mööda. Ja nurgalöögi järel oldi jälle lähedal, aga pealöök põrkas postist mööda.
23:07
Aga üllatusi me suvel kindlasti näeme ma usun
23:08
Siim Pulst: Kindlasti. Ja eks kui keegi neid ennustada oskaks, siis ei olekski need üllatused.
23:08
Siim Pulst: Värav  Portugal 2:0! 65. minutil kontral.
23:08
Täitsa nõus jaa sellega
23:09
Siim Pulst:  Põhja-Makedoonia ründas üsna suurte jõududega, Portugal nõelas välkkiirelt vastu. Otsustav sööt Diogo Jotalt ja realiseerimine taas Bruno Fernandeselt.
23:11
Siim Pulst: Hoiatus Hoiatus  Joao Cancelo (Portugal) ja Visar Musliu (Põhja-Makedoonia) pusklesid natuke liiga ülbelt.
23:12
Siim Pulst:  Rootsi surve muutub üha tugevamaks. Forsbergi löök kasti tagant tõi nüüd kaasa nurgalöögi.
23:15
Siim Pulst:  Vahetus Vahetus Rootsi topeltvahetus: Elanga ja Svanberg sisse, Quaison ja Karlström välja.
23:16
Siim Pulst:  Svanberg vajutas esimese puutega kaugelt peale, aga Szczeznyt ei üllatanud. Poola hoiab hammastega kinni, aga ca 25 minutit on veel hoida.
23:17
Siim Pulst: Hoiatus  Ezgjan Alioski (Põhja-Makedoonia) 74. minutil. Üritavad veel midagi päästa, aga nüüd oleks see juba ülim ime, kui nad tagasi tuleksid.
23:18
Siim Pulst: Vahetus  Põhja-Makedoonia tegi ka kolmanda vahetuse: Ashkovski sisse, Kostadinov välja.
23:20
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Portugali esimesed vahetused 77. minutil: William Carvalho ja Rafael Leao sisse, Otavio ja Diogo Jota välja.
23:20
Siim Pulst: Värav  Poola teine! Zielinski võidab palli ja karistab!
23:21
Siim Pulst:  Danielsoni must puude lubas Napoli mehe üks-ühele ja nüüd on Poola juba ühe jalaga MM-il.
23:21
Siim Pulst:  Kas näeme nüüd lõpuks ka Ibrahimovici?
23:23
Siim Pulst: Poola kolmas oli ka lähedal, aga Olsen sai Bednareki pealöögi kätte.
23:24
Siim Pulst:  Ja nurgalöögi järel uuesti võimas pealöök, seekord Lewandowskilt. Poola on nüüd sõiduvees.
23:25
Siim Pulst:  Teises mängus näib olevat põhiküsimus selles, kas Ronaldo saab ka mõne värava kirja või mitte. Peaaegu iga kord kui pilgu sinna heidan, jääb tal mõni võimalus kasutamata.
23:27
Siim Pulst:  Zlatan tuleb!
23:27
Siim Pulst:  Kui mitte muud, siis vajab Rootsi väljakule mentaalset liidrit.
23:27
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Ibrahimovic ja Karlsson sisse, Danielson ja Olsson välja. 80. minutil.
23:28
Siim Pulst:  HoiatusLewandowski on vahepeal kollase kaardi teeninud.
23:28
Siim Pulst: Hoiatus Hoiatus  Ja nüüd saavad kaardi kirja nii Isak (Rootsi) kui ka Bielik (Poola). Kõik jõuti 80. minuti sees ära teha.
23:31
Siim Pulst:  Ibrahimovic võitis peapalli, kuid Kulusevski ei jõudnud jätkuni.
23:31
Külastaja Pandev kommentaar
Makedoonia kindlasti häbi tundma ei pea peale tänast kaotust. Väga vapralt võitlesid ja ei uskunud algul, et võivad play-off finaali pääseda. Siiski kahju, et täna üllatusi ei sünni ja läheb nii nagu arvata oligi, et Portugal ja Poola MM-il
23:32
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Portugal: Joao Felix ja Matheus Nunes sisse, Bernardo Silva ja Bruno Fernandes välja.
Vahetus Põhja-Makedoonia: Nikolov Elmasi asemele.
23:33
Siim Pulst:  Kahtlemata pole vähimatki põhjust häbi tunda. Võib-olla natuke võib jääda kipitama see, kuidas täna ründama mindi ja siis ära kustuti, aga keegi ei tea, et teisiti toimides paremini oleks läinud.
23:35
Siim Pulst: Vahetus  Viimane vahetus selles mängus Portugalilt: Vitinha Joao Moutinho asemele 90+1.
23:36
Rootsist küll kahju. Pigem oleks tahtnud neid näha MM-il ja Zlatanit samuti. Arvan, et Zlatani viimane koondisemäng :(
23:36
Siim Pulst: Portugal on MM-il!
23:37
Siim Pulst:  Kõik suurturniirid sel sajandil on toimunud Portugali kohaololuga.
23:37
Siim Pulst:  Vahetus Poola: Buksa Zielinski asemele 89. minutil.
23:39
Siim Pulst: Lewandowski jättis kolmanda löömata, aga pole hullu, Poola kontrollib teise värava löömisest alates sündmusi päris kindlalt.
23:39
Oleks tore olnud kui Portugal oleks eemale jäänud
23:40
Siim Pulst: Hoiatus Kulusevski võtab veel kaardi.
23:41
Siim Pulst: Poola mänguline esitus ei olnud täna ehk teab mis veenev, aga neil on kogenud meeskond, mis mängib taktikaliselt küpselt ega kaota rasketel hetkedel pead.
23:42
Siim Pulst:  Kõik! Poola on MM-il!
23:43
Siim Pulst: Tõmban siinkohal joone alla. Täna öösel selguvad veel kolm MM-koondist Aafrikast, unetud võivad end nende lainele keerata - Viaplay'st näeb.
23:44
Siim Pulst:  Tänan jälgimast, järgmiste mängudeni. Muda või mitte muda, jalgpall veereb edasi.