Laupäev, 9. aprill 2022
19:26
Kasper Elissaar: Tere ja kaunist laupäeva õhtut! Õigepea on algamas Premium liiga kuuenda vooru kohtumine Tartu Tammeka ja FC Kuressaare vahel.
19:29
Kasper Elissaar: Tammekal on täna üllatuslikult puudu Karl Johan Pechter. Kuressaare on üllatusvaba, sest oli teada, et seal on pool võistkonnast vigased.
19:29
Külastaja nonoh kommentaar
Ülekandenupus võiks eelvaate link ka olla. Kerin ka kerin aga mitte ei trehva.
19:29
Kasper Elissaar: Kui jutt üleval olevatest nö sakkidest, siis sealt nüüd leiab selle ka.
19:30
Kasper Elissaar: AVAVILE! Tammeka avas pika palliga.
19:31
Kasper Elissaar: Kuressaare mängib ootuspärases 3-4-2-1 asetuses. Männilaan tuuseldab paremal äärel. Vasakul on teist mängu järjest Rass.
19:34
Kasper Elissaar: Tammeka on hetkel mängu Kuressaare väljakupoolel hoidnud.
19:40
Kasper Elissaar: Tammeka tundub ka mängivat 3-4-3 asetust, mitte 4-4-2, nagu paberile kanti. Ehk keskkaitsjad on tavapäraselt Lang, Juhkam ja Tammik. Ääred on vasakul Addy ja paremal Veelma. Keskel kapten Puri ja Laabus. Üleval toetavad Uljanovit Kapper ja Välja.
19:41
Külastaja Hyrax kommentaar
Huvitav, et Kure nii hädas praegu Tammekaga on.
19:42
Kasper Elissaar: Eks Kure mängib teadlikult ka nii, et annavad initsiatiivi vastasele, et siis kontratega rünnata. Tammekale meeldib palli vallata.
19:44
Kasper Elissaar: Kure käis nüüd esimest korda ohtlikumalt kastis, aga Kiidjärv püüdis tsenderduse.
19:46
Kasper Elissaar: Värav16. minutil viib Sander Kapper Tammeka 1:0 juhtima! Tugev löök värava vasakusse alla nurka!
19:47
Kasper Elissaar: Tsenderdus lendas üle Veeringu pea, Allast ei suutnud palli kontrollida ja mängis selle Kapperile rinna peale. Tammeka mees võttis palli omaks ning tulistas penaltipunkti ja kastijoone vahelt.
19:49
Kasper Elissaar: Väravasöötu siin siis mõistagi ei olnud. Allastile ei saa anda.
19:49
Kure teadlikult laseb endale tuppa ühe. Tundub et nende skeem ei tööta hetkel Muidu nad jah kontratega on üsna hästi nõelanud tavaliselt
19:50
Kasper Elissaar: Eks neil on eksperimentaalne tagaliin ja ääred. Ehk siis tagant ülesehitus on problemaatiline.
19:51
Kasper Elissaar: Kure nurgalöök sumbus ära.
19:51
Kuidas tammeka mängib?
19:51
Kasper Elissaar: Tammeka mängib pallivaldavalt ja otsivalt. Aga nüüd värskelt on kaitsesse vajutud.
19:52
Kasper Elissaar: Männilaan on Miili puudumisel pikkade autide peale pandud.
19:52
Kasper Elissaar: Kure sai veel ühe nurgalöögi, aga Rassi löök lendas lõpuks üle värava. Väga kõrge kaarega.
19:54
Kasper Elissaar: Kuressaare on nüüd suutnud mängu Tammeka väljakupoolele suruda.
19:54
Kasper Elissaar: Hoiatus24. minutil libistab Kelder keskväljal Kapperi pikali ja saab oma hooaja neljanda hoiatuskaardi. Teisipäeval Flora vastu ta mängida ei saa ning arvestades saarlaste vigastusprobleeme, on see väga suur mure.
19:55
Kelder tõmbas jalad tagasi viimasel hetkel. Muidu vist oleks punane ka olnud
19:57
Kasper Elissaar: Kiidjärv püüdis Lahe karistuslöögist antud tsenderduse.
19:58
Kasper Elissaar: Kelder vedas Kuret kontrasse, aga sööt leidis tartlased.
19:58
Kasper Elissaar: Hoiatus28. minutil saab Kapper kollase selle eest, et proovis enne kontrasse minevat Keldrit maha võtta.
19:59
Külastaja Vunts kommentaar
Kus sir märten penaldo pajunurm on?
20:01
Kasper Elissaar: Vigastuse tõttu jälgimas matši Soccernet TV otseülekande vahendusel. Kui on huvi, võite poolajal küsimusi küsida talt. Vahendame vastuseid!
20:03
Külastaja Vest kommentaar
Mis vigastusega tegu on, kaua väljas?
20:04
Kasper Elissaar: Sportlase songa algstaadium. Heal juhul paar nädalat, halvemal juhul pikemalt.
20:05
Külastaja taavi kommentaar
Teemaväline, aga küsin ikka. Umbes aasta tagasi oli jutt, et Kalevi staadion läheb renoveerimisse ja sellest saab uus rahvuskoondise kodustaadion. On selles osas mingit infot?
20:06
Kasper Elissaar: Kalevi staadionist rahvuskoondise uut kodu küll ei ole pidanud saama. Aga seal mingisugused arengud on jupiti toimunud. Aga sellisel kujul, nagu planeeritud, ei tea, millal valmib.
20:07
Kasper Elissaar: Vahetus36. minutil jätab David Addy vigastuse tõttu matši pooleli ja Carl Robert Mägimets tuli tema asemel vasakule äärele.
20:09
Kas härra kasper sc peatoimetaja elissaar ja sir märten penaldo pajunurm vaatavad mängu ühest ja samast monitorist?
20:09
Kasper Elissaar: Lausa samast televiisorist!
20:11
Kasper Elissaar: Tammeka esialgne initsiatiiv on poolaja teisel poolel kadunud. Aga Kuressaare ei suuda korralikult ohtlikkust tekitada.
20:12
Kasper Elissaar: Rassi madal tsenderdus klaariti nurgalöögiks.
20:13
Kasper Elissaar: Kornerist ei tulnud midagi.
20:15
Kasper Elissaar: Männilaane löök läks üle jala.
20:16
Kasper Elissaar: Üks üleminut avapoolajale.
20:17
Kasper Elissaar: Tammeka nurgalöögist ei tulnud midagi ja esimene poolaeg lõppeb Tartu 1:0 eduseisuga.
20:18
Kasper Elissaar: Tammeka alustas paremini, valdas palli ja otsis. Kuressaare kaitsjate eksimuse tõttu sai Kapper võimaluse, mille oskuslikult ära kasutas. Värava järel nihkus mäng pigem Tammeka väljakupoolele, aga väga head šanssi pole Kurel olnud.
20:19
Kasper Elissaar: Nii. Nüüd siis võimalus küsimusi küsida Kuressaare kaitsjalt Märten Pajunurmelt.
20:20
kellele järgmine kübaratrikk lüüa kavas on?
20:20
Kasper Elissaar: Märten Pajunurm: "Eelistusi pole. Tahaks lihtsalt kellegi vastu kolm lüüa!"
20:21
Külastaja Optimist kommentaar
Kuna läheb tiitel tallinnast välja? Mis pakkumised oleks? Pakun 10a jooksul mitte
20:21
Kasper Elissaar: Märten Pajunurm: "Viie aasta jooksul."
20:22
Külastaja üritustekorraldaja kommentaar
Kas herr Pajunurme vigastus leidis aset Verstoni ühisüritusel või midagi jalgpalliga seotult?
20:22
Kasper Elissaar: Märten Pajunurm: "Verstoni ürituse ajaks oli juba vigastuspaus. Vigastuse sain jalgpalli mängides."
20:27
Külastaja KV kommentaar
Kes trennis kõige rohkem värvaid lööb: Männilaan, Laht, Reinkort või keegi muu?
20:28
Kasper Elissaar: Märten Pajunurm: "Mängulises osas Reinkort ja Männilaan võrdselt. Löögiharjutustes mina."
20:28
Kuulsin et allast
20:29
Kasper Elissaar: Märten Pajunurm: "Ta vahepeal üllatab kuulsa Loo Haamriga ja lööb võrgud puruks."
20:29
Märten penaldo pajunurm kuidas võrdled kure praegust mängu kure 2a taguse mänguga?
20:30
Kasper Elissaar: Märten Pajunurm: "Riietusruumist on Tanel Neubauer puudu, aga platsil läheb seis iga hooajaga paremaks."
20:31
Kasper Elissaar: Nii palju praegu küsimustega. Naaseme mängu juurde.
20:31
Kasper Elissaar: Teine poolaeg algas!
20:32
Kasper Elissaar: Vahepeal selgus ka nii palju, et Karl Johan Pechter puudub täna õlavigastuse tõttu.
20:36
Kasper Elissaar: Kiidjärv võttis läbisöödu vahelt.
20:41
Kasper Elissaar: Veidike Brit Maria Taela fotosid:

20:41
Kasper Elissaar: Uljanovi keerutus lendas üle ristnurga!
20:42
Kasper Elissaar: Uljanov sai väikese vopsu.
20:43
Kasper Elissaar: Lahe löök kasti tagant lendas väga mööda.
20:46
Kasper Elissaar: Kiidjärv tõrjus Lipu löögi korneriks.
20:46
Kasper Elissaar: Lahe nurgalöögist käis pall üle otsajoone.
20:47
Kasper Elissaar: Kapper sai kontrast konksutama, aga lõi mööda. Nüüd on hakanud võimalusi tekkima. Kure hoiab kerget initsiatiivi.
20:52
Kasper Elissaar: Lahe löök blokeeriti. Kiidjärv püüdis õhust kaarega tulnud palli.
20:54
Kasper Elissaar: Korraldusjuht Siim Juks on Tartus kokku lugenud hetkeseisul 188 inimest.
20:54
Kasper Elissaar: Vahetus69. minutil Uljanov ära ja Kuhharev sisse.
20:56
Kasper Elissaar: HoiatusKeegi tartlastest sai kollase. Aga kes, jäi hetkel segaseks.
20:58
Kasper Elissaar: Ilmselt sai kaardi Tammik.
20:59
Kasper Elissaar: Kure rünnakul löögid blokeeriti. Tammeka kontra peatas Liit, ent küljesisseviskest ennistati uus rünnak, mille külalised jõudsid samuti peatada.
21:00
Kasper Elissaar: Välja mängis karistuslöögist madala söödu Purile, kelle löögi Lapa püüdis.
21:01
Kasper Elissaar: Reinkort jõudis Tammeka kasti, aga saab vaid nurgalöögi.
21:01
Kasper Elissaar: Kornerist ei saanud Kure midagi.
21:02
Kasper Elissaar: Kiidjärv püüdis Tutki kannalöögi. Olukord sündis pikast küljesisseviskest.
21:03
Kasper Elissaar: Männilaan võttis Kapperi maha. Karistuslöök 20 meetri pealt. Keskelt. See on Välja koht.
21:03
Kasper Elissaar: Oi kui halb löök! Välja saatis palli taevasse. Ebatavaline.
21:04
Kasper Elissaar: Vahetus78. minutil tuleb Tutk ära ja Tristan Toomas Teeväli teeb oma debüüdi Kuressaare esindusvõistkonnas.
21:08
Kasper Elissaar: Hoiatus83. minutil võtab Lang Lipu maha ja saab ise väga palju haiget.
21:10
Kasper Elissaar: Vahetus  84. minutil tuleb Toomsalu Langi asemel väljakule.
21:11
Kasper Elissaar: See mäng tundub tüürivat sadamasse, kus kolm punkti jäävad Tartusse.
21:11
Külastaja Koeru kommentaar
Palju lisamin ennustate?
21:11
Kasper Elissaar: Vahetusi pole liiga palju olnud, aga seisakuid ja venitusi on olnud. Äkki neli.
21:11
Seal maskis laulja see ahv on zevakin?
21:12
Kasper Elissaar: Ei tea, ei ole kursis selle saatega.
21:12
Kasper Elissaar: Kuhharevi löök blokeeriti kastis.
21:13
Kasper Elissaar: Lapa kastis juba 88. minutil! Aga kornerist tema löögile ei saanud.
21:14
Kasper Elissaar: Pole nii vara ammu väravavahti kastis näinud.
21:14
Kasper Elissaar: Kurele karistuslöök ja Lapa uuesti kastis.
21:15
Kasper Elissaar: Kelder lõi Lapa eest ära, aga joonelt toodi välja!
21:16
Kasper Elissaar: Neli üleminutit, nagu ennustasin.
21:18
Kasper Elissaar: Liit udjas palli värava ette, aga täpselt Kiidjärvele kätte.
21:19
Kasper Elissaar: HoiatusVeelma tegi Kuressaare kasti juures vea. Saab kaardi 90+4. minutil.
21:20
Kasper Elissaar: LÄBI! Tammeka saab raske 1:0 võidu Kuressaare üle! Tartlased tõusevad saarlastega samadele punktidele.
21:21
Kasper Elissaar: Tammeka alustas mängu paremini, aga episooditi oli ka Kure hästi asju ohjamas. Lõpuks oli aga Kuressaare rünnak sedavõrd mannetu, et Kiidjärvel liiga palju tööd ei olnud. Muidugi veel vähem tööd oli Lapal, kes korra palli enda võrgust välja pidi noppima.
21:29
Kasper Elissaar: Selline oli siis see tänane lahing. Aitäh, et olite meiega. Ilusat õhtu jätku!