Kus Klavan on?
16:51
Siim Pulst:  Tere päevast! Klavan on teist vooru järjest kerge vigastusega audis.
16:52
Siim Pulst: Puudujaid jagub täna üldse omajagu mõlemasse meeskonda. Paide väravasuule naaseb küll Mihkel Aksalu, kuid kaitseliinist on lisaks Klavanile puudu ka Edgar Tur, mistõttu kapten Andre Frolov võtab koha sisse paremkaitses. Keskväljal saab oma esimese Premium liiga stardi Prantsusmaa kodakondne Dominique Celidor Simon. Paide koosseis näeb paberi peal väga ründav välja.
16:53
Siim Pulst: Levadia kaitsjatest puuduvad nii Maksim Podholjuzin kui ka Rasmus Peetson, mistõttu tegutseb täna keskkaitses kapten Brent Lepistu. Kuna puudub ka Marko Putincanin, pakub see keskväljal stardivõimaluse Ilja Antonovile ja Mihkel Ainsalule. Paremal äärel eelistatakse Ernest Agyirit Frank Liivakule ning rünnakul Robert Kirssi Liliule.
16:56
Siim Pulst:  Kihlveokontorid peavad Levadiat kergeks soosikuks ning ausalt öeldes tundub algkoosseisudele peale vaadates, et ka põhjusega. Nende pink on Eesti mõistes ikka hämmastavalt hea.
16:58
Siim Pulst: Kas keegi vaatab veel ETV2 mängueelset stuudiot? Mida sellest formaadist arvate?
16:59
Siim Pulst: Mulle isiklikult küll väga meeldib see lahendus, et aega ja sisu on mängude lahkamiseks rohkem, aga võib-olla tahaks natuke rohkem tähelepanu eesseisvale mängule.
17:00
Külastaja Vest kommentaar
Rohkem Eesti jalgpalli teleeetris on alati tänuväärne ettevõtmine
17:00
Siim Pulst:  Värsked uudised: Kristofer Piht alustab Robi Saarma asemel. Põhjuseks väiksed tervisemured.
17:05
Külastaja Tom kommentaar
Mulle ei meeldi selle hooaja telemängu aeg. 15:30 oli palju mõnusam. Stuudio on tore
17:09
Siim Pulst: ETV stuudio võttis fookuse alla Deabease ja Beglarišvili, kes on kahtlemata kesked kujud. Üks võtmekohti võib täna aga olla ka see, kuidas Frolov suudab äärekaitses Artur Pikaga hakkama saada.
17:13
Siim Pulst: Joseph Salistet tervitavad fännid 27. sünnipäeva puhul spetsiaalse õnnitlusplaguga.
17:15
Siim Pulst: Levadia pani palli mängu!
17:16
Siim Pulst: Vahelduseks üks selline mäng, kus kumbki pool pole mängu eel kägu ajanud, vaid paberile pandud asetused vastavad sajaprotsendiliselt tegelikkusele.
17:20
Siim Pulst: 4. minutil esimene nurgalöök Paidele, aga löögile ei jõutud. Senimaani väga kompav algus - Levadia on vallanud pisut rohkem palli, Paidel on nüüd ette näidata paar tsenderdust.
17:24
Simon esiliigas andnud ilusaid sööte liini taha jne, loodetavasti suudab Premiumis ka hakkama saada kohe alguses
17:26
Siim Pulst:  10 minutit mängitud ilma väravalõhnata. Paistab küll, et Levadia sihib Frolovi äärt, aga siiani ei ole sealt ka midagi tulnud.
17:27
Külastaja Optimist kommentaar
Raharaiskamine ju mõlemad tlnst paide sõita ja pärast tagasi. Kütusehinnad laes ju
17:30
Siim Pulst: Mõned standardolukorrad on mõlemal poolel olnud, aga löögile pole kordagi pääsetud. Pinget on kõvasti, aga efekti mitte.
17:31
Frolov palli üle aia lööb, kellegil pleki mõlki või klaasi katki, kes maksab remondi?
17:31
Siim Pulst: Beglarišvili nurgalöögi järel sai Ugge kirja mängu esimese pealelöögi, aga väravale see ohtu ei kujutanud, vaid tõi kaasa uue korneri. Selle järel blokeeriti Kirsi löök.
17:32
Siim Pulst: Piht juhtis Paide hea kontrarünnakuni, mis tõi kaasa teise nurgalöögi ka neile.
17:32
Külastaja Q kommentaar
Leva mängib nagu bayern juba. Kaitseliinis aind 2 puhast kaitsjat. Ülejäänud 3 aga väga ründavas
17:33
Siim Pulst:  Levadia sai ka selle standardolukorra kaitsmisega edukalt hakkama.
17:34
Külastaja Sven kommentaar
Paide üsna sümpaatne hetkel. Levadia nagu natuke vàristab liialt.
17:36
Siim Pulst: Paide sirgjooneline lähenemine on mängu elu toonud jah, selles suhtes igati sümpaatne. Mäletatavasti ka see mullune kuulus 4:0 võidumäng Levadia üle sündis väga konkreetselt kontratele rajatud mänguplaaniga.
17:39
Külastaja graf1x kommentaar
paidel vaja esimene poolaeg vastu pidada, nad teise poolaja sats :D
17:40
Siim Pulst:  Paide ründab isukalt. Deabeaselt lõpuks ka üks löögikoht, aga Vallnerile see probleeme ei valmistanud.
17:40
6. Voor ja ETV 4ndat korda näitab mängu, kus Paide üks osaline. (3x vist juba ka Paide kodumäng)
17:41
Siim Pulst: Huvitav tähelepanek tõesti. ETV telemängud on olnud kolm korda Paidest, kaks korda Tartust ja korra Kuressaarest. Tallinnast mitte kordagi.
17:42
Paidel raske mängugraafik ka olnud, ei ütleks et need mängud põhjuseta oleks
17:44
Ega ei viitsi ka mingit kalevi, vapruse vms mängu korralike komentaatoritega vaadata
17:45
Siim Pulst: Aksalu klaaris Levadia kolmanda nurgalöögi rusikatega. Sisuliselt kõik Levadia variandid ongi sündinud standardolukordadest. Tõsist ohtu ei ole aga kumbki meeskond veel üldse tekitada suutnud.
17:46
Külastaja to optimist kommentaar
mulle just meeldiks, ei ole kogu aeg mingi suure 4 mangud, mis riigitelevisiooni jouavad, hea ka vaiksematele satsidele minu meelest
17:47
Ega see neid paremaks ei tee ja enamjaolt mingit pinget seal pole
17:48
Külastaja kalev kommentaar
Soojendus õhtuseks City vs Liverpooli mänguks?
17:50
Siim Pulst: Natuke ärevust Levadia kastis, kui Luts võttis tsenderduse maha ja Saag pääses lubavast kohast löögile, aga saatis palli üle värava. Ilmselt parim moment senises mängus.
17:51
Saagi asemel oleks võinud Singhatehi proovida - esiliiga mängud ja pisukesed minutid põhimeeskonna eest on ta olnud puhas kuld
17:53
Siim Pulst: Esiliigas teda näinud ei ole, aga Premium liiga minutite põhjal on jäänud mulje, et ta on eriti efektiivne just vahetusest sekkudes, et liinitagust ruumi ära karistada. Tahaks teda põhikoosseisus näha küll, aga võib-olla mitte kohe sellises mängus.
17:56
Siim Pulst: Hoiatus  Saliste võttis suupruukimise ees kaardi 40. munutil. Vea tegi enne seda Yusif Beglarišvilile, järgneb üsna ohtlikust kohast karistuslöök.
17:57
Siim Pulst:  Beglarišvili läks sealt otse löögile, kuid ei leidnud ristnurka üles ja Aksalu oleks palli kätte saanud, isegi kui see oleks sinna kukkunud.
17:57
Külastaja Best kommentaar
Kus City Liverpooli näeb?
17:57
Siim Pulst:  Eks ikka Go3 näitab Eestis Inglismaa kõrgliigat.
17:58
Külastaja ManC vs Pool kommentaar
tv3sport
17:59
Siim Pulst:  43. minutil pääses Luts trahvikasti nurgast löögile, Vallner pidi tegema esimese korraliku tõrje. Ei midagi liiga ohtlikku siiski.
18:00
Arvasin go3 näitab ainult kährik papa saateid lollusi
18:00
Võiks juba kõik sport üheskoos siis juba olla. Viaplay vms
18:01
Siim Pulst:  Poolaeg läbi! Igati õiglane 0:0 tulemuseks.
18:02
Siim Pulst: Levadia valdas selgelt rohkem palli, kuid Paide rünnakud olid palju teravamad. Parim moment oli 35. minuti paiku Kaimar Saagil.
18:09
Külastaja kl kommentaar
oeh. olen levadia,meil on pikk pink, 3 kooseisu jagu mängijaid, igamäng saab mängida uue kooseisuga, reaalsus nõrkade vastu saavad mängida nii, kui tuleb tugevam meeskond vastu pole mingit kokkumängu ega loogigat mängus, väga väga igav 1 poolaeg leva poolt
18:09
leva ääred null, keskelt null, vatsuk null, agyri null, bega null
18:10
Külastaja To Siim kommentaar
Mis mängu sa vaatad? LEVADIA valdas selgelt rohkem palli?
18:10
valdad palli oma poolel mis kasu sellest on?
18:11
Siim Pulst:  Ei olegi, väga ümmargune mäng Levadialt, aga olen üsna kindel, et see protsent on ikka nende kasuks.
18:13
Siim Pulst:  Levadia vabanduseks võib pakkuda seda, et alumised keskpoolkaitsjad on ilma erilise mängupraktikata. Antonov ja Ainsalu olid üsna nõutud avapoolajal.
18:14
Selise mänguga pole Euroopas midagi peale hakata Leval
18:14
Külastaja vigastus kommentaar
see et ei suudeta vōi ei taheta oma mängus miskit muuta on suur probleem levadiale. selgelt plaan ei toimi ja paide hästi seisab aga ikka levadia jookseb vastu seina. mäeme kas poolajal tehakse korrektuure
18:15
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
18:17
ma arvan et leval savic ütles vaheajal c mon guys more energy ja kõik. kui vaadata seda võidunimel 1 osa siis ta väga muud ei öelnud
18:19
Külastaja Paide kommentaar
luts ikka nii nüri see aasta old
18:20
Siim Pulst: Teine poolaeg on jätkunud samas vaimus, nii jätkates koidabki siit üks väravateta viik või siis otsustab mängu mõni üksik eksimus või standardolukord.
18:21
Külastaja Ps kommentaar
ma arvan et leval savic ütles vaheajal take ball kick ball goal ja kõik. kui vaadata seda võidunimel 1 osa siis ta väga muud ei öelnud
18:22
Siim Pulst: Levadial on nüüd lõpuks ühtteist tekkima hakanud. Kahel rünnakul järjest jõuti palliga kasti, aga korralikku pealelööki siiski ei järgnenud, kuigi pall põrkas seal viimati päris ohtlikult.
18:22
levadia natuke ärganud
18:24
Siim Pulst: Vahetus  54. minutil tuleb Roosnupp Ainsalu asemele.
18:26
Siim Pulst: Mängu parim võimalus kukkus Agyirile sülle, kui tsenderdus Salistest ootamatult läbi põrkas, aga ghanalane saatis healt positsioonilt palli üle värava.
18:27
Siim Pulst:  Hoiatus Antonov võttis Frolovi tõusu maha.
18:30
Külastaja Klaar kommentaar
Kes Etv kommentaatorid?
18:30
Siim Pulst:  Kristjan Kalkun, Marko Lelov.
18:31
Siim Pulst: Paidele teise poolaja esimene nurgalöök, kokkuvõttes on need viigis 3:3.
18:32
Siim Pulst:  Vallner püüab aga Frolovi tsenderduse ning Levadia saab jälle tulema hakata.
18:33
Siim Pulst: Vahetus Vahetus  Pikk ja Kirss välja, Oleksi Hoblenko ja Liliu sisse.
18:35
Siim Pulst:  Levadia on positsioone tublisti ümber mänginud ning kaks värskelt sekkunud meest tegutsevad mõlemad ründes.
18:36
aeg mosse tuua :D
18:36
Siim Pulst:  Simon pääses kasti tagant löögile ja kuigi pall lendas taevasse, teenid Paide vähemalt nurgalöögi.
18:38
Siim Pulst: Hoiatus  Roosnupp 68. minutil. Pinget on üha rohkem tunda.
18:39
Siim Pulst:  Vahetus 68. minutil Paide esimene vahetus: Piht välja, Ebrima Singhateh sisse.
18:40
Siim Pulst: Paide võimalus! Saag liikus risti trahvikasti eest läbi, leidis löögikoha ja saatis terava löögi posti suunas, aga pisut jäi täpsusest puudu.
18:40
assa saag kurat
18:41
Siim Pulst:  Liliu võitis Levadiale neljanda nurgalöögi.
18:41
Siim Pulst:  Beglarišvili nurgalöök maandus ohtlikku tsooni, aga ei leidnud omasid.
18:42
Siim Pulst: Hoiatus  72. minutil Singhateh.
18:43
Siim Pulst:  Liliu löögiüritus lõppes järjekordse nurgalöögiga. 5:4 kornerid nüüd Levadia kasuks.
18:43
Siim Pulst: Seekord leiti üles Mitrovic, aga tema pealöök oli ebatäpne.
18:46
Siim Pulst: Hoiatus  77. minutil Luts. Beglarišvili on võtnud välja kaks kaarti järjest.
18:47
Siim Pulst: Vahetus  77. minutil Sergei Mošnikov Saagi asemele.
18:49
Külastaja Sing kommentaar
Sel Singatehil pall päris hästi jala küljes, tehnika tundub hea
18:50
Roosnupp täiesti null,mingit loovust pole, lihtsalt on seal väljakul
18:50
Siim Pulst:  Simon pääses karistuslöögijärgses olukorras kasti tagant löögile. Selgelt üle.
18:51
Siim Pulst:  Viimased kümme minutit tiksuvad. Levadia surve oli vahepeal väga tugevaks muutumas, aga nüüd viis minutit on Paide jälle paremini mängus sees olnud.
18:52
Siim Pulst: Levadia kuues nurgalöök lõppes ründajatele vilistatud veaga.
18:52
Külastaja hmm kommentaar
Florale sobilikult liigub asi
18:53
Siim Pulst:  Hoblenko jooksis läbisöödu peale, aga Yusif oli peal ja nurk terav, nii et tuli üritada optimistlikku tõstet, mis üle värava lendas.
18:53
flora sellise mänguga leva küll ei pea kartma
18:55
Siim Pulst: Hoiatus  Ugge hoidis Singhatehi kinni.
18:55
Siim Pulst:  Kollased kaardid on nüüd ka viigis, 3:3.
18:57
Siim Pulst: Vahetus  Frank Liivak tuleb 87. minutil Beglarišvili asemele.
18:58
see ikka tõsi, bega suurtes mängudes null
18:58
Siim Pulst: Hoiatus  Mitrovicile kollane kaart.
19:00
Siim Pulst:  Vahetult enne kaarti oli Paidel kiirrünnakul mängu parim šanss, kui Singhateh pääses viiekasti nurgas Vallneriga silmitsi, kuid Levadia väravavaht vastas jalatõrjega.
19:00
Siim Pulst:  Ja 90. minutil tabab Luts latti!
19:00
lattiiiiii fakkk
19:00
Siim Pulst:  Nüüd võib julgelt öelda, et ka teisel poolajal on Paidel ikkagi paremad võimalused olnud.
19:01
singateh väga mõnusalt terav ikka
19:01
Siim Pulst: Levadia värava ees veel üks ärev olukord ja Paidele nurgalöök, aga lõpplahendus jääb sündimata.
19:01
Siim Pulst: Hoiatus  90+1. Deabeas.
19:02
Siim Pulst: Värav  LEVADIA!
19:03
Siim Pulst:  Paide südamed purunevad jälle viimasel hetkel. Ai kui valus.
19:03
Siim Pulst:  Liliu klass otsustas selle mängu lõpuks ära. Mees murdis kasti, kahest mehest mööda ja lükkas palli keskele, kust Vaštšuk selle võrku lajatas.