Kris Ilves: Tere, head jalgpallisõbrad! Legion ja Kalev alustavad kell 17.00. Koosseisudes eriti üllatusi pole, aga Kalevi puhul tasub märkida, et Anier on tagasi algkoosseisus, Purje ja Reimaa on pingil.
Kris Ilves: Mäng peaks olema alanud, aga otsepilti eriti ei ole ...
Kris Ilves: ETV+ näitab iluuisutamist ja ERR-i spordiportaalis on must pilt.
17:02
Kris Ilves: Spordiportaalis on pilt olemas. Ja mäng käib!
17:04
Kris Ilves: Hoiatus Stepanenko jooksis 4. minutil Grankini pikali ja peatas Legioni lubava rünnaku.
17:05
Kris Ilves: Raider tõrjus Dõmovi tsenderduse. Ilmselt läheb pealelöögiks kirja, aga tundus, et pigem oli tsenderdus.
17:06
Kris Ilves: Ja sellele järgnenud nurgalöögi klaaris Raider rusikatega.
17:07
Kris Ilves: Ivanov tegi Siitamile selge vea, aga pääses kollasest kaardist. See oli kindel kollane.
17:08
Kris Ilves: Stepanenko andis valesöödu ja Ivanov sai kasti lähedalt löögile. Raider tegi jalatõrje. Superšanss Legionil.
17:09
Kris Ilves: Legion on päris hea surve peale saanud. Kaheksa minutiga juba kolm nurgalööki teenitud.
17:12
Kris Ilves: Legion on väga aktiivne. Arhipov andis hea söödu värava ette, aga kalevlased klaarisid.
17:14
Kris Ilves: Kalevil on raskusi, et enda väljakupoolelt minema saada. Petrunin kukutas Grankini ja Legionile heast kohast karistuslöök.
17:15
Kris Ilves: Selle suutsid kalevlased kuidagi klaarida, pall põrkas karistusalas päris ohtlikult.
17:16
Kris Ilves: Hoiatus Salamatov võttis 15. minutil Mihhailovi maha. Kalev sai esimest korda palliga ründekolmandikule.
17:16
Kris Ilves: Kalevi karistuslöögist asja ei saanud.
17:18
Kris Ilves: Legion kombineeris pärast nurgalööki ilusti. Arhipov sai Tšenderi tsenderdusest peaga löögile, aga suunas palli üle värava.
17:20
Kris Ilves: Salamatov sai kasti juurest löögile, aga värava keskele ja Raider püüdis probleemideta.
17:20
Kris Ilves: Värav KALEV JUHIB! ANIER!
17:21
Kris Ilves: Kaljumäe andis hea söödu vasakule äärele Jakovlevile, kes murdis kasti ja tsenderdas Anierile, kes lükkas palli peaga võrku.
17:24
Kris Ilves: Kui enne väravat oli selgelt aktiivsem Legion, siis nüüd on mäng võrdsustunud.
17:25
Kris Ilves: Hoiatus Petruninile kollane 25. minutil Tšendei vastu tehtud vea eest.
17:27
Kris Ilves: Värav LEGION VIIGISTAS! GRANKIN!
17:28
Kris Ilves: Raider andis valesöödu, Legion mängis ühe sööduga ennast löögile ja Grankin pani posti kõrvale.
17:30
Külastaja Oooo kommentaar
Issand see on ju väravavahi esimene reegel, et keskele lyhikest ei mängita
17:30
Kris Ilves: Kalev sai esimese nurgalöögi ja Baturin eksis väljatulekul, aga Legion sai palli kastist välja.
17:32
Kris Ilves: Jakovlev sai kasti juurest löögile, aga keskele ja Baturins püüdis kindlalt.
17:34
Külastaja reina kommentaar
Liverpool -ManCity ülekannet te ei tee? Kus seda mängu näeb?
17:34
Kris Ilves: Viaplayst näeb.
17:36
Kris Ilves: Grankin andis paremalt äärelt hea söödu värava ette, aga seal ei olnud ühtegi meeskonnakaaslast. Legion on taas surve peale saanud.
17:38
Kris Ilves: Hoiatus Kaljumäele 37. minutil kollane ja Legionile umbes 25 meetri pealt karistuslöök.
17:39
Kris Ilves: Ivanov keerutas karistuslöögist värava katusele. Päris hea löök, aga natuke jäi puudu.
17:42
Kris Ilves: Legionil sai keegi karistusala nurgast löögile, aga Raider tõrjus. Legion on palliga aktiivsem ja otsib juhtväravat.
17:43
Kris Ilves: See keegi oli Ivanov.
17:45
Kris Ilves: Timofejev andis hea söödu penaltipunkti juurde, kuhu oli jooksnud Arhiopov, kelle löök aga ebaõnnestus ja Raider püüdis.
17:46
Kris Ilves: Kaljumäelt suurepärane läbisööt Jakovlevile, kes sai kastist löögile, aga lööki raamidesse ei tulnud. Võib-olla otsis isegi söötu selles olukorras.
17:46
Kris Ilves: Esimesele poolajale lisati üks minut juurde.
17:48
Kris Ilves: Esimene poolaeg on lõppenud. Legion 1, Kalev 1.
17:48
Kris Ilves: Legion oli aktiivsem, aga Kalev asus Anieri väravast juhtima. Eduseis ei püsinud kaua, sest Raider küpsetas endale ja Grankin viigistas.
18:00
Külastaja U kommentaar
Veidi mängust eemale tulles küsiks, et kus ja mida teeb Kaarel Usta?
18:02
Kris Ilves: Meile teadaolevalt on ta Kaljust lahkunud, aga mida ta teeb, ei oska öelda.
18:03
Kris Ilves: Vahetus Mõlemad meeskonnad vahetasid: Legionil Tšendei välja ja Kondratski sisse, Kalevil Anier välja ja Sillmaa sisse.
18:03
Kris Ilves: Teine poolaeg algas.
18:05
Kris Ilves: Ivanov sai kastist löögile, aga napilt posti kõrvalt mööda küljevõrku.
18:06
Külastaja Yo kommentaar
Kaks haledat vastamisi. Peaks nagu kumbki kummalgil puuri täis taguma, aga ei suudeta ise omasuguste vastu lüüa
18:11
Kris Ilves: Legion kombineeris ja Arhipov sai kastist löögile, aga napilt posti kõrvalt mööda.
18:13
Kris Ilves: Vahelduseks üks Kalevi rünnak, kui Palutaja jõudis kasti, aga palli seal ei saanud, sest Baturins püüdis tsenderduse.
18:13
Kris Ilves: Ivanov sai karistusala nurgast löögile, aga löök jäi pehmeks ja Raider püüdis.
18:16
Johhaidi. Kas seal küsiti piletiraha ka või tasuta ikka selline komöödia?
18:16
Kris Ilves: Täispilet on 5 eurot.
18:17
Kris Ilves: Vahetus Kalevi teine vahetus 60. minutil: Laur sisse ja Mihhailov välja.
18:18
Kris Ilves: Keskkaitsja Laur läks rünnakule. Kalev on varemgi teda ründaja kohal kasutanud.
18:21
Kris Ilves: Legionil oli nurgalöök, mille kalevlased klaarisid ja jooksid seejärel kontrasse, aga Laur kaotas seal palli.
18:21
Kris Ilves: Vahetus Legioni teine vahetus 64. minutil: Pankiv sisse ja Timofejev välja.
18:22
Kris Ilves: Hoiatus Trawally tegi 65. minutil vea Arhipovi vastu.
18:24
Kris Ilves: Kondratski ja Tamberg põrkasid peadpidi kokku. Mõlemad mehed murul pikali.
18:25
Kris Ilves: Kondratski on siiamaani murul pikali ja ilmselt tuleb vahetus.
18:26
Kris Ilves: Mõlemat meest tohterdati päris kaua, aga tundub, et mõlemaga on kõik korras.
18:27
Kris Ilves: Vahetus Mõlemad meeskonnad vahetasid 69. minutil: Kalevil Tamberg välja ja Purje sisse, Legionil Kondratski välja ja Vaherna sisse.
18:28
Kalevis ja legionis saadakse palka ka?
18:28
Kris Ilves: Mõned mängijad kindlasti.
18:29
Kris Ilves: Pankov vajutas karistusala nurgast peale, aga napilt mööda. Päris korralik löök.
18:31
Kris Ilves: Päris suur segadus Kalevi karistusalas, aga Legion lõpuks korralikult löögile ei saanud.
18:32
Kris Ilves: Hoiatus Purje jäi olukorda hiljaks ja tegi 75. minutil Kolobovi vastu vea.
18:33
Kris Ilves: Vahetus Kalevi vahetus 76. minutil: Reimaa sisse ja Trawally välja.
18:33
Peaks oma palgatöö legioni või kalevi vastu vahetama. Ei pea oskama midagi ega vaeva nägema.
18:34
Kris Ilves: Taas korralik segadus Kalevi karistusalas, mis lõppes Kalevi jaoks õnnelikult.
18:35
Kris Ilves: Järgmises olukorras tegi Raider korraliku tõrje. Legion surub.
18:36
Kris Ilves: Hoiatus Grankinile 79. minutil sukeldumise eest kollane kaart.
18:37
Kris Ilves: Grankin sai karistusala joone juurest löögile, aga lõi umbes 20 meetrit väravast mööda.
18:39
Kris Ilves: Kalev käis Legioni karistusalas ja teenis nurgalöögi, aga pealelöögini ei jõudnud.
18:39
Kris Ilves: Nüüd Sillamaa sai löögile kasti juurest, aga keskele ja Baturins püüdis.
18:41
Kris Ilves: Laur oleks peaaegu omale löönud, aga pall maandus värava katusel.
18:42
Kris Ilves: Pankov sai paremalt äärelt palliga kasti, aga löök ebaõnnestus täielikult.
18:43
Kris Ilves: Kalevi võimalus! Reimaa sai Purje söödust värava ees löögile, aga ei tabanud palli korralikult.
18:45
Kris Ilves: Purje purjetas mitu korda Nikolajevist mööda, aga andis lõpuks valesöödu. Purje: "T*****maa!"
18:46
Külastaja garrido kommentaar
Tuulepealnemaa!
18:48
Kris Ilves: Salamatov kaugelt, aga napilt üle! Korralik kuul.
18:48
Kris Ilves: Teisele poolajale lisati viis minutit juurde.
18:50
Kris Ilves: Kalev ehitas päris ilusa rünnaku, mis lõppes Jakovlevi löögi ja Salamatovi blokiga. Sellele järgnenud nurgalöögi suutis Legion klaarida.
18:51
Kris Ilves: Jakovlev lõi karistuslöögist alla nurka, aga Baturins oli valmis ja tõrjus palli üle otsajoone.
18:52
Kris Ilves: Sillamaa välisküljelöök kasti juurest lendas mõne meetri jagu väravast mööda.
18:52
Kris Ilves: Kalev on surve peale saanud, aga mäng saab kohe läbi.
18:53
Kris Ilves: Mäng on lõppenud. Teisel poolajal väravaid ei löödud ehk seis jäi esimese poolaja väravatest 1:1.