Laupäev, 23. aprill 2022
16:57
Siim Pulst: Tere päevast! Kuni Otto kohale jõuab, teen siin kiiresti otsa lahti.
16:58
Siim Pulst: Kohapealne info ütleb, et Siim Luts pole veel piisavalt taastunud eelmise nädala haigusest ja on seepärast koosseisust väljas. Mattias Männilaan jäi nädala keskel veidi haigeks ja kuigi eile veel arvati, et äkki täna mängib, siis ei hakata riskima.
17:00
Kristjan Remmelkoor:  Tere, võtan mõneks minutiks üle. Avavile kõlas!
17:03
Otto Kase:  Tervist lõpuks siis ka minu poolt! Vabandan, et hiljaks jäin ning tänan Siimu ja Kristjanit, kes hädast välja aitasid!
17:04
Otto Kase:  Esimesed minutid olnud suhteliselt vaiksed ning Paide saanud palli keskväljal sööta.
17:06
Külastaja Dex kommentaar
Kurel täna Männilaan puudu? Pajunurm oli juba eelmises mängus pingil täna puudu?
17:06
Otto Kase:  Nagu Siim juba ütles ka, siis Männilaan jäi nädala keskel haigeks jah. Pajunurme peaks samuti mingisugune vigastus segama.
17:07
Otto Kase:  Paide sai seitsmendal minutil trahvilöögi abil palli kasti, ent keegi sinisärkidest ei suutnud palli värava suunas lüüa.
17:09
Otto Kase:  Ja endiselt püsib Kure kaitses kindlalt: Frolovi nurgalöök lendas küll suhteliselt ohtlikusse tsooni, kuid Reinkort oli kõige kõrgemal ning saatis palli auti.
17:11
Otto Kase:  Värav OSSA!! Sten Reinkort saatis 11. minutil korraliku kuuli tagumisse ristnurka! Kuressaare juhib 1:0!
17:11
Otto Kase:  Mees sai trahvikastis palli, tegi väikse konksu sissepoole ning lennutas seejärel nahkkera täpselt tagumisse nurka.
17:14
Otto Kase:  Värav Ja Paide lõi kohe tagasi!! Kristofer Piht saatis 13. minutil palli trahvikasti servast tsenderdus/löögi tagumise nurga suunas ning kuidagi vihises see ka Kristen Lapast mööda!
17:14
Otto Kase:  Ei saanudki nüüd aru, kuidas see pall väravasse läks. Nurk oli ikka väga terav. Videopildist ei saanud ka aru, kas keegi andis veel puute juurde.
17:15
Külastaja graf1x kommentaar
Saarma lõi paide oma? :D tundus nagu ripsekas
17:15
a ei saarma ei saanud olla, huvitav olukord, lapa kook tundub lasi esipostist läbi?
17:15
Otto Kase: Hetkel ütleksin ka, et oli Lapa praak. Millalgi vaatan olukorra üle ning proovin siis öelda.
17:16
Otto Kase:  Aga Kuressaare teenib penalti!
17:16
Otto Kase:  Yusif lükkas trahvikastist välja jooksva Lipu ümber ning tulemuseks kindel penalti! Ikka rumal viga Paide mehe poolt.
17:17
Otto Kase:  Värav Sten Reinkort läks 17. minutil lööma ning saatis surmava kindlusega palli ka väravasse! Kuressaare juhib 2:1!
17:17
Millega see Yusif tegeleb :DDDD
17:17
yusif yusif nii ei kannata lonkida kastis ...
17:18
Otto Kase:  Ja oli ka Paide värav jälle lähedal! Pall võttis Simoni üritusest korraliku rikošeti, ent Kure meeste õnneks veeres pall siiski väravast mööda.
17:19
Otto Kase:  Kui esimesed minutid olid pisut rahulikud, siis nüüd on ikka vägagi atratiivseks ja lahtiseks see kohtumine läinud. Mulle sobib!
17:20
Külastaja R kommentaar
Ma mõtlesin seda ükspäev, et kas Paidel see hooaeg on see hooaeg mõni mängija, keda võiks oma positsioonil liiga parimaks nimetada? Klavan ehk, kuigi võibolla hetkel on Tamm äkki paremgi. Saliste võibolla mingite mööndustega? Varasematel aastatel on ikka olnud (Anier või Sanneh näiteks). Et selles vaatenurgast võibolla olekski ülekohtune Paidelt oodata Florale ja Levadiale vastu saamist?
17:21
deabeas kindlasti see hooaeg kõige teravam olnud, kas just parim kogu liigas jah
17:22
Otto Kase:  Ise oleksin ka äkki Deabease välja toonud, kuid tõepoolest teistes klubides samuti üsna head ründemängijad. Aksalu ka tegelikult tasemel, aga tedagi ei saa vist parimaks nimetada.
17:23
Otto Kase:  Ai-ai, kui lähedal! Mööl kõmmutas 24. minutil umbes 20-25 meetri pealt võimsa ülepuusalöögi värava suunas ning Lapa pidi suurepärase tõrjega palli raamidest üle tõstma.
17:24
Otto Kase:  Kuressaare mängijad võtavad nüüd juba täitsa rahulikut, Paide ikka otsib päris aktiivselt.
17:24
22minut ja Lapa viivitab aega
17:25
Otto Kase:  Mööl sai nüüd jälle palli kasti tsenderdada, aga Saarma lõi selle peaga ikka selgelt mööda.
17:28
Otto Kase:  Taas lähedal! Esiteks keerutas Deabeas kaugelt, kuid selle Lapa tõrjus. Pall põrkas aga saarlase ette, aga jällegi lõi Saarma nahkkera raamidest mööda.
17:28
saarma kuidas raami ei saa
17:29
Otto Kase:  Hoiatus Tuleb mängu esimene kollane. Moorits Veering rippus korralikult Saagi küljes ning pääses 29. minutil kohtuniku märkmikusse.
17:36
Otto Kase:  Vaatasin Paide väravat aegluubis ning vähemalt mulle tundub küll, et Lapa oli väravast pisut väljas ning lasi pallil enda vasaku käe juurest sisse minna. Tahaks öelda, et oli Pihti värav, kuid olemasoleva kaamernurga abil ei saa välistada Tutki omaväravat.
17:37
Otto Kase:  Mängu enda juurde naastes võin öelda, et jätkatakse nii-öelda vanamoodi: Paide ehitab ja otsib ning Kuressaare püsib vägagi kindlalt kaitses. Midagi ohtlikut lähiminutitel juhtunud pole.
17:38
Otto Kase:  Voolaid paistab treeneripingil päris mures olevat. Avaminutit veel ligikaudu seitse-kaheksa minutit mängida.
17:39
Otto Kase:  Kure on ka päris kõrge survega silma paistnud. Hetkel oli Aksalu otsimas kedagi, kellele sööta, kuid ümberringi oli kaks-kolm kollasärki.
17:44
Otto Kase:  OHSA! Kelder proovis 41. minutil päris kaugelt ülepealöögi ehk käärlöögiga üllatada, aga Paide õnneks sai Aksalu palli siiski tõrjutud.
17:45
Otto Kase:  Lisaminuteid ei tulnud ehk avapoolaeg on lõppenud!
17:48
Otto Kase:  Riietusruumi läheb eduseisus pisut üllatavalt Kuressaare, kelle ründeäss Sten Reinkort suutis kaks väravat lüüa Paide ühe vastu. Paide küll hoidis palli rohkem, ent saarlased olid kaitses väga kindlad ning ei lasknud vastaseid sugugi mööda.
17:59
Otto Kase:  Aga jätkame teise poolajaga!
18:02
Otto Kase:  Paide küll vahetusi ei teinud, kuid tundub, et meeste asetus on muutunud tunduvalt ründavamaks. Päris mitu meest kogu aeg vastaste väljaku poolel.
18:02
Otto Kase:  Juba lähedal! Mööl oli paremas servas täitsa üksinda, kuid tema pealelöök veeres napilt raamidest mööda.
18:07
Otto Kase:  Pall suurem osa ajast hetkel saarlaste väljakupoolel. Kohe, kui nad palli aga endale saavad, võtavad mehed ikka väga rahulikult ning viidavad aega.
18:09
Otto Kase:  Ohoo! Kuressaare karistuslöök jõudis Aksalust paari meetri kaugusele, kust täiesti üksinda olnud Tutk selle korralikult üle lati lõi.
18:13
Otto Kase:  Vahetus Tuleb esimene vahetus: Liit tuleb 58. minutil välja ning lahases käega Larsen tuleb platsile. Tundub, et Liit tegi reiele liiga ehk Kure vigastusprobleemid võivad veelgi tõsisemaks minna.
18:13
Otto Kase:  Kuressaare sai palli kolmandat korda võrku, kuid ... eelnevalt vilistati suluseis.
18:13
Otto Kase:  Hoiatus Larsen sai kärmelt pilti ka. Mees teenis 60. minutil oma kollase ära.
18:14
Otto Kase:  Saarma proovis karistuslöögist vist peale lüüa, ent Lapa püüdis suuremate raskusteta.
18:14
Valus vaadata seda Voolaiu paidet
18:15
Otto Kase:  Hoiatus Kurele juba kolmas kollane. Deabeasele viga teinud Allast nägi siis 61. minutil samuti hoiatuskaarti.
18:19
Otto Kase:  Hoiatus Robi Saarma niitis ikka päris korralikult Kelderi maha ning saarlasele tulid lausa arstid appi.
18:20
Otto Kase:  Kelderil hoiti jääkotti pea peal, aga õnneks tundub, et midagi tõsisemat lahti pole.
18:22
Otto Kase:  Vahetus Robi Saarma mäng sai sellega ka läbi. 68. minutil tuleb väljakule Gambia mees Singhateh.
18:23
Otto Kase:  Paide on ikka täitsa nõutu. Polegi siia midagi tarka kirjutada, kuna kuidagi ei saada saarlaste kaitsemüürist läbi. Kas Paide saabki täna oma esimese šokk-kaotuse?
18:26
Otto Kase:  Paidele lubavast kohast karistuslöök ... kas äkki?
18:27
Otto Kase:  Deabeas saatis palli osavalt müüri kõrvalt mööda, ent Lapa oli mees oma kohal. Esikinnas sai seejärel jällegi paar sekundit laiaks ka lüüa.
18:29
Otto Kase:  Saarlased saatsid juba neljandat korda palli võrku, aga taaskordselt oli tegemist suluseisuks. "Väravalööjaks" oli seekord Otto-Robert Lipp
18:30
Otto Kase: Vahetus Paide teeb päris ründavad vahetused: 76. minutil läksid platsilt ära Frolov, Simon ja Saag, asemele jooksid Mošnikov, Tambedou ja Palumets.
18:33
Otto Kase:  Kaks head võimalust Paidelt! Järjestikuses nurgalöögid lendasid Pihti jalale, ent esimesel korral läks löök vastase rikošetist üle otsajoone ning teise ürituse klaaris Lapa.
18:34
Otto Kase: Hoiatus Tambedou sai hea läbisöödu, ent Lapa tuli õigeaegselt ennastohverdavalt vastu. Gambia pallur nägi vea eest kollase kaardi.
18:36
Otto Kase:  Vahetus Joonas Soomre teeb kauaoodatud tagasituleku! Mees naaseb vigastuspausilt ning tuleb Lipu asemele. Samaaegselt läks ka väravalööja Piht välja, keda asendab Herol Riiberg.
18:37
Külastaja nike kommentaar
Nõustun Voolaid Paide eesotsas hambutu , tuleks hakata vaatama uue treeneri poole
18:37
Külastaja Paidekas kommentaar
Päris veider otsus Voolaidilt mängitada Saagi 10 peal 20 minutit toomata kohe Moshnikov asemele
18:37
Otto Kase:  Ligikaudu kümme minutit veel jäänud. Ikka päris kriitiline on Paide seis ...
18:38
Otto Kase:  Hoiatus Umbes tunnike läks aega, kuid lõpuks nägi Lapa ajaviitmise eest oma kollase ära.
18:42
Otto Kase:  Oi, kui ilus! Singhateh konksutas 88. minutil kolm vastast pikali ning teenis lõpuks omadele ka karistuslöögi.
18:43
Otto Kase:  Karistuslöök lendas ohtlikult kasti ning väravast välja tulnud Lapa ei saanud esialgu palli ka kätte, ent kodumeeste õnneks löödi nahkkera lõpuks siiski minema.
18:44
Otto Kase:  Mäng näeb vähemalt nelja lisaminutit!
18:44
Otto Kase:  Taaskordne karistuslöök Paidele.
18:46
Otto Kase: Hoiatus Mošnikov lõi palli müüri alt läbi ning nahkkera põrkas pisut värava ees ringi ka, kuid lõpuks vilistati Deabeasele viga ning ründeäss nägi ka kollast kaarti.
18:48
Otto Kase:  Ja ongi matš lõppenud! Kuressaare võitis koduõuel Paide Linnameeskonda!
18:49
Otto Kase:  Mäng möödus suures osas Paide pallivaldamisega, ent selge oli see, et Kure kaitsjad suutsid osavalt oma kaitseliini lukku keerata. Avapoolajal löödi kuue minutiga kolm väravat ning sellega ka piirduti.
18:50
Otto Kase:  Mina tänan ning kindlasti jälgige Soccerneti vahendusel ka Kalju - Transi ja Bayern - Dortmund mängu!