Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Premium liiga 11. voor läheb kohe-kohe käima Kuressaares, kuhu on külla tulnud Legion. Ja mis kõige vahvam - oleme lõpuks pärismurul!
Kristjan Jaak Kangur: Koosseisud leiab uudisest, aga võtame nad siin ka korraks veel ette. Kuressaarel on puudu Silver Alex Kelder, kellel tervis üsna viimasel hetkel alt vedas. Tagasi on aga Märten Pajunurm. Ka Otto-Robert Lipp on algkoosseisus. Legionil üllatused puuduvad.

Kuressaare: Kristen Lapa, Michael Schjönning-Larsen, Märten Pajunurm, Moorits Veering, Markus Allast, Rauno Tutk, Sander Seeman, Sander Laht, Otto-Robert Lipp, Sten Reinkort, Mattias Männilaan.
Varus: Magnus Karofeld, Sander Alex Liit, Oliver Rass, Joonas Soomre, Tristan Toomas Teeväli, Andri Rõõmus, Sten-Egert Paap, Aleksander Iljin.

Legion: Ivans Baturins, Nikita Salamatov, Aleksandr Volodin, Mihhail Kolobov, Ivan Timofejev, Pavel Dõmov, Nikita Ivanov, Stefan Tšendei, Daniel Fedotov, Markus Vaherna, Nikita Kondratski.
Varus: Pavel Londak, Mihhail Tõsjatov, Aleksander Švedovski, Nikita Grankin, Leonid Arhipov, Vladimir Ištšenko, Mark Antonio Havier, Mathias Palts.

19:00
Kristjan Jaak Kangur: PALL MÄNGUS!
19:00
Kristjan Jaak Kangur: 30 sekundiga Kuressaarel juba supervõimalus, aga Laht lööb pool meetrit postist mööda!
19:07
Kristjan Jaak Kangur: Legion otsib läbisööduga Vahernat, kuid saadakse jalg vahele. Paberil on Kuressaare täna jälle kavaldanud, kui see muidugi enam kellelegi kavalusena tuleb - tegelikult on taga ikka kolmeses liinis Allast-Veering-Pajunurm, Larsen vasakkaitses ja  Männilaan töötab mööda paremat äärt üles-alla. Ning Lipp on tipus, mitte äärel.
19:08
Kristjan Jaak Kangur: Legion saab 8. minutil oma esimese väga šansi, kui Fedotov pääseb Lapaga silmitsi, aga saarlaste väravavaht tõrjub!
19:11
Kristjan Jaak Kangur: Ka mängu esimese nurgalöögi saab Legion. Karistuslöök mängiti kiiresti lahti ja Ivanovi jooks magati veidi maha, kuid viimasel hetkel õnnestus kaitsjatel jaole jõuda. Nurgalöögist siiski midagi väga ohtlikku ei tule ja lõpuks teevad hoopis Legioni mehed ise Lipule vea.
19:13
Külastaja Inimene kommentaar
Infoks Kasparile ja Aivarile, et Kalevi eest on ka 2005a mängijad sel hooajal peale saanud. Tõsi, kaugeltki mitte nii palju kui Holobov
19:14
Kristjan Jaak Kangur: Väljakul on tõesti sel hooajal 2005 poisse juba päris palju käinud, aga Kolobovil on juba kuus 90-minuti mängu kirjas ja siit tuleb täna ilmselt seitsmes.
19:15
Kristjan Jaak Kangur: Kuressaarel nüüd nurgalöök. Tuul on täna selline ... Saaremaale omane.
19:15
Kristjan Jaak Kangur: Pajunurm annab ülikaugelt tuld ja läheb lati alla, Baturins lükkab üle värava!
19:16
Kristjan Jaak Kangur: Selle nurgalöögi mängib Kuressaare ette posti, Tutk üritab pikendada, kuid Baturins nopib palli Reinkorti pea kohalt.
19:20
Kristjan Jaak Kangur: Viimased minutid saab kokku võtta kirjeldusega "joostakse ja võideldakse palju, aga mänguilu on vähe".
19:21
Kristjan Jaak Kangur: POST! Kõigepealt pöörab Seemanilt läbisöödu saanud Reinkort hästi kaitsjate vahelt läbi, aga ei saa korralikult löögile. Kohe proovib Männilaan ja post koliseb!
19:24
Külastaja Hyrax kommentaar
Kümblustünn on see mitte tünnisaun. Öelge edasi
19:25
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd saab Lipp karistusalas ohtlikus kohas palli, ent korraliku löögi asemel tuleb varbakõks ja nurgalöögist enamat Kuressaare ei saa. Viimased minutid on kuulunud selgelt Kuressaarele ja võimalusi tekibki, aga viimistlus jätab soovida.
19:25
Dõmov 1993
19:26
Kristjan Jaak Kangur: Jälle vasaku ääre pealt sööt kasti, aga Lipp jääbki lööki sättima ja saadakse jalg vahele!
19:27
Kristjan Jaak Kangur: Nurgalööke on Kuressaarele tulnud ridamisi, ent nende pareerimisega on Legion seni hästi hakkama saanud.
19:28
Kristjan Jaak Kangur: Reinkort?!?! Pääseb läbi, petab kaitsja pikali, Baturins on ka juba eest ära vajumas, aga siis keerutab tagumisest postist napilt mööda! Pool väravat oli tühi, äralöömise vaev...
19:31
Kristjan Jaak Kangur: Legion mängib nurgalöögi lahti ja selle magab Kuressaare veidi maha, kuid tsenderduse lööb Larsen peaga minema. Kuressaare proovib vasturünnakule tulla, sellest asja ei saa.
19:32
Külastaja Valdo Gubern S. Knoll kommentaar
Öelge keegi kommentaatoritele palun, et ei ole ilus otse-eetris Kuressaare fännid olla. Natukene õudne hakkab selle falsett-käsikiimluse peale.
19:33
Kristjan Jaak Kangur: Veel üks nurgalöök Kuressaarelt, seekord prooviti kasti joonele mängida, kuid ikka on pall lõpuks Baturinsi süles.
19:35
Kristjan Jaak Kangur: Laht proovib kaugelt karistuslööki, see läheb ... peaaegu lahte.
19:36
Kristjan Jaak Kangur: Dõmov proovib ka nüüd eemalt, Veering suunab üle lati. Nurgalöök Legionile, kuid pall käib üle otsajoone ja ongi jälle kõik. Standardeid on täna kõvasti raisatud.
19:43
Külastaja to valdo kommentaar
Vaata kes kommenteerivad ka.
19:43
Kristjan Jaak Kangur: Legion jõuab korraks Kuressaare kasti, aga selle rõõmu lõpetab kohtuniku vile - mängiti käega.
19:45
Kristjan Jaak Kangur: Kuressaare rünnakul viga ei vilistata ja hoopis Legion pääseb vastu jooksma. Fedotov pressib end otsajooneni ja sealt tuleb nurgalöök.
19:45
Kristjan Jaak Kangur: Ivanov kaugelt üle puusa, aga lööb mööda ka! Esimene poolaeg sellega läbi.
19:46
See kileda häälega noormees võiks pärast mängu sellelt baritoniga noormehelt intervjuu võtta. Mis neid mängijaid ikka piinata. Saavad mälestusi jagada Saaremaa jalgpalli eripäradest ja sellest miks Kuressaare muru ikka köikseparem oo.
Külastaja Fann kommentaar
Kristjan,kus on Daniil Pankov? Millega tegeleb Aleksandr Dmitriev?
19:53
Kristjan Jaak Kangur: Pankovil on kerge vigastus. Dmitrijev valmistub tõenäoliselt oma lahkumismänguks koondise eest, mis peaks suvel tulema.
20:02
Kristjan Jaak Kangur: Teine poolaeg läks, vahetusteta!
20:03
Kristjan Jaak Kangur: ... mille alustuseks Kuressaare raiskab kohe järjekordse karistuslöögi.
20:03
Külastaja Mart kommentaar
Nüüd on siis Oper, Piiroja, Klavan ja Šein Hollandi kõrgliigas väljakule jõudnud. Või läks keegi meelest?
20:04
Külastaja to Mart kommentaar
meerits ka
20:04
Meerits sai ka paar mängu
20:08
Kristjan Jaak Kangur: Lapal on teisel poolajal tükk tegemist, et oma väljalööke vastutuult üle keskjoone saada. Aga muus osas minnakse edasi täpselt nii nagu avapoolajal - Kuressaare domineerib, kuid väravat pole veel suutnud lüüa.
20:09
Kristjan Jaak Kangur: Männilaan proovib eemalt väga efektset lööki, aga vint ja tuul tapavad palli lennu täiesti ära ja Baturins püüab.
20:13
Kristjan Jaak Kangur: Esimene lähedal, kuid ikka ei tule! Lahe karistuslöök äärelt, Tutk suunab peaga edasi, Baturins tõrjub enda ette ja siis lööb Timofejev puhtaks. Aga lõpuks võeti ka viga Kuressaare meestele.
20:17
Kristjan Jaak Kangur: Larsen kukub nüüd keskväljal üpris valusalt puusa peale ja vajab enese kogumiseks veidi aega. Aga saab püsti.
20:18
Kristjan Jaak Kangur:  Värav PAJUNURME POMM JA KURESSAARE ON EES!!!
20:19
Kristjan Jaak Kangur: Sisuliselt nullolukorrast annab kaugelt tuld ja madal löök lendab alla nurka! Palju õnne sünnipäevaks, kingitus sai endale ise just tehtud!
20:21
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus Legion teeb 67. minutil kaks vahetust - Arhipov ja Švedovski sisse, välja Kondratski ja Fedotov.
20:26
Külastaja Q kommentaar
Kas meil see suvi mitu lahkumismängu korraga? Jääger, kruglov, dmitrijev (+keegi veel?)
20:27
Kristjan Jaak Kangur: Eemaldamine  ARHIPOVILE PUNANE!!!
20:28
Kristjan Jaak Kangur: Põrkasid Lapaga kokku, pall oli juba Lapa käte vahel, kui Arhipov teda vist põlvega pähe tabas.
20:28
Kristjan Jaak Kangur: Midagi tahtlikku seal ilmselt küll polnud, aga niimoodi torkima ei oleks ka pidanud minema.
20:30
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Lapa saab õnneks püsti ja tuleb oma jala peal ära, kuid väravavahi vahetus - Karofeld saab viimaseks 15 minutiks platsile.
20:33
Külastaja medved kommentaar
minu jaoks tundus küll päris tahtlik liigutus, eriti arvestades ta agressiivset käitumist jalgpalliväljakul minevikus.
20:34
Kristjan Jaak Kangur: Sellistel hetkedel ei tohi minu arust "varasemat käitumist" üle tähtsustada. Aga kordusi vaadates - ega ta jalga nii-öelda tagasi ka ei tõmmanud.
20:36
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Seemanile kollane kaart, tõmbas läbimurdel olnud Švedovski karistusala joonel maha. Ivanov saab lüüa, põrutab hästi ristnurga suunas, aga Karofeld on valmis ja toob ära!
20:36
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Lapa vigastuspausi ajal tegi Legion oma kolmanda vahetuse ka ära, Grankin tuli Tšendei asemele.
20:36
Kristjan Jaak Kangur: Vähemusse jäänud Legion on aktiivselt suruma hakanud ja ega neil midagi kaotada ole.
20:38
Kristjan Jaak Kangur: Lipp pääseb Baturinsiga vastamisi, kuid nurk läheb teravaks ja lööb üle!
20:39
Kristjan Jaak Kangur: Švedovskilt väga hea tõste Vaherna pea peale, Legioni ründajal jääb vaid mõni sentimeeter puudu, et pallini ulatuda!
20:44
Kristjan Jaak Kangur: Kuressaarele nurgalöök, Lipp lööb mööda. 90 minutit saab kohe täis, aga siit tuleb kindlasti lisa.
20:44
Kristjan Jaak Kangur: Tuli kuus!
20:45
Kristjan Jaak Kangur: Legion pressib väga sümpaatselt, aga kvaliteedist jääb kogu aeg natuke puudu.
20:48
Kristjan Jaak Kangur: Legionil ei õnnestu palli kuidagi ette pidama jätta, samas ei suuda ka Kuressaare ülemäära targalt mängida ehk palli ei hoita.
20:49
Kristjan Jaak Kangur: Kas Legioni viimane šanss? Karistuslöök keskväljalt ... ja veel üks nurgalöök. Baturins veel kasti ei tule.
20:50
Kristjan Jaak Kangur: Veel üks karistuslöök Legionile, Lipp ja Dõmov maadlesid ning vile läks Legioni kasuks. Ja nüüd tuleb ka Baturins!
20:50
Kristjan Jaak Kangur: Kuressaare saab palli siiski kastist välja ja sellega on vist kõik. Kuus üleminutit on igatahes täis.
20:51
Kristjan Jaak Kangur: KÕIK! Kuressaare võtab selles keerulises mängus 1:0 võidu!
20:51
Kristjan Jaak Kangur: Mina tänan, kuid järelkaja ja mänguülevaade on veel tulekul, püsige lainel!