Pühapäev, 8. mai 2022
16:57
Heiti Heli: Tere ja ilusat pühapäeva, head vutisõbrad! Kõikidele emadele soovin ka toredat emadepäeva! Ligi 20 minuti pärast algab A. Le Coq Arenal Premium liiga 12. vooru maiuspala ehk Tallinna Flora ja Paide Linnameeskonna vaheline madin.
16:58
Külastaja Yo kommentaar
Kas selle Turi vahetuse tagamaid eelmises mängus komenteeriti kuskil? Ootasin meest põhisse pärast sellist jama ja häbistamist
16:59
Heiti Heli:  Tundus, et tegu oli taktikalise vahetusega. Kuigi Tur oli väga pettunud, siis hiljem mingit järelkaja sellest ei tulnud.
17:00
Heiti Heli:  Tänased algkoosseisud:
Flora
: Karl-Romet Nõmm, Michael Lilander, Henrik Pürg, Joonas Tamm, Marco Lukka, Markus Soomets, Markus Poom, Sergei Zenjov, Konstantin Vassiljev, Martin Miller, Rauno Alliku.
Paide: Mihkel Aksalu, Joseph Saliste, Abdul Razak Yusif, Ragnar Klavan, Andre Frolov, Karl Mööl, Kevor Palumets, Robi Saarma, Herol Riiberg, Deabeas, Kaimar Saag.

17:01
Heiti Heli:  Kindlasti võib oodata sama tasavägist mängu nagu neljapäeval, kui omavahel mängiti karikavõistluste raames. Millist seisu ennustate või loodate teie?
17:05
6:5 Paidele
17:10
Heiti Heli:  Flora on võrreldes neljapäevase poolfinaaliga teinud 3 vahetust, kui Tristan Koskori asemel alustab tipuründes Rauno Alliku, Daniil Kuraksini asemel Martin Miller äärel ja Konstantin Vassiljev ründava poolkaitsja kohal, samuti alustab täna äärekaitses Michael Lilander, mitte Kristo Hussar. Paide on teinud ühe vahetuse, kui Siim Lutsu asemel mängib Robi Saarma.
17:12
Heiti Heli:  Mängijad sammuvad Premium liiga hümni saatel väljakule ning rahvas koguneb tribüünidele.
17:13
Heiti Heli:  Flora peatreener Jürgen Henn sai kätte aprillikuu parima treeneri tiitli.
17:15
Heiti Heli: Peakohtunik Kristo Külljastinen andis avavile, läksime!
17:16
Heiti Heli:  Vabandust. Tänase mängu vilistab ikkagi Juri Frischer, mitte Külljastinen.
17:16
Juri polegi peakohtunik enam v
17:16
Külastaja Madis kommentaar
Vennad omavahel
17:17
Heiti Heli:  Poomilt nõrgema jala ehk paremaga löök kastijoone juurest, kuid Aksalule otse sülle.
17:19
Heiti Heli:  Hetkel mulle tundub, et tänane Lilleküla muru on paremas seisukorras kui see neljapäeval oli.
17:20
Aga paras põld on see ikkagi
17:23
Heiti Heli:  Hetkel valdab Flora rohkem palli, kuid mingeid ohtlikke olukordi pole veel tekkinud.
17:24
Heiti Heli:  Vassiljev leidis nurgalöögist Tamme, kes läks viiekasti juures löögile, kuid Aksalu jäi ette.
17:27
Heiti Heli:  Milline tsenderdus Saliste poolt! Palumets sai keskväljal palli ning andis selle edasi vasakul äärel olnud Salistele, kes tsenderdas penaltipunktile, kus ootas Herol, aga Paide poolkaitsja ei saanud pallile korralikult pihta.
17:29
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Paide suurim probleem peale Anieri lahkumist. Pole rünnakute lõpetajat. Tehakse suur töö ära, pannakse pall nii ilusti ette, et lükka aind raami aga enamus need viimased puuted Paidelt on nii ebakvaliteetsed. Löögid mis peaksid kindlalt raami minema lähevad mööda ja löögid mis peaks kindlalt sisse lööma, lüüakse vastu väravavahti või vaevu raami.
17:32
Heiti Heli:  Frolovilt hea tsenderdus paremalt äärelt Saagi peale, kuid Paide ründajal jäi paar sentimeetrit puudu, et pea vahele saada.
17:34
Heiti Heli:  Esimene löök Paide poolt - Saag virutas kastinurgast peale, aga pall veeres Nõmmele sülle.
17:36
Heiti Heli:  Palumets oli nihkunud parema äärekaitsja positsioonile, sai palli ning teisest äärest karjuti talle: "Too julgelt üle, Kevor.".
17:38
Heiti Heli:  Omavärav oli lähedal! Tamm võitis keskväljal palli tagasi, tõusis sellega vaikselt ning andis söödu Alliku suunas, kuid Klavani jalast põrkas see Paide väravast napilt mööda.
17:41
Heiti Heli:  Nonii, kas Vassiljevi mäng on läbi? Flora kapten andis Paide värava suunas tsenderduse, kuid tõmbas vist mingi lihase ära ja koheselt küsis ka vahetust.
17:41
Heiti Heli:  Vahetus Jah, Flora vahetab! Vassiljev läheb välja ning Ojamaa tuleb tema asemele.
17:42
Heiti Heli:  Ojamaa liikus vasaku ääreründaja kohale ning Miller täidab Vassiljevi rolli.
17:42
Heiti Heli:  Hoiatus Ojamaale kiirelt ka kollane kaart. Sõitis kiirelt Yusifile sisse ning Frischerilt konkreetne otsus.
17:43
Mida see Ojamaa teeb?: D::D:D
17:44
Heiti Heli:  Ojamaalt järgmine viga ja Paide mängijad nõuavad uut kaarti.
17:45
Ojamaa käis boxi trennis, sellepärast ei mänginud paar mängu või mis klounaadi ta teeb?
17:45
Heiti Heli:  Yusif jätkab hetkel. Eks Ojamaa üritas end väljakul kehtestada.
Külastaja Ojamaa kommentaar
Kas Ojamaal mingid eraelu probleemid või mis värk on? Järgmine viga peaks sisuliselt punane olema juba hetkel. Lihtsalt jookseb tuimalt vastastele sisse ja mingit mõtet ka pole palli mängida. Ise samal ajal ei saa nagu aru, et midagi valesti isegi teeks.
17:46
Miks videokohtunikud Ojamaa kaarte ei aruta. Reaalselt peaks need lunased olema. Aga ei saa Flora valesid otsuseid reeta?
17:47
Kehtestada. Selline vend on peast korrast ära kitte kehtestada
17:47
Heiti Heli:  Hetkel on Paide palliga domineerivam meeskond ning Flora teadlikult on teadlikult initsiatiivi loovutanud.
17:47
Külastaja Jep kommentaar
Henrik Ojamaa on meeletult must ja närviline mängija. Vaatame, kaua teda tassitakse, et punaseid ei saa.
17:48
See vend ajab närvi lihtsalt. Pole see jalgpall. Mina igatahes panin mängu kinni peale seda idiootset vahetust
17:48
Heiti Heli:  Tundub, et Ojamaa sai Frischerilt viimase hoiatuse!
17:49
Heiti Heli:  Ojamaa on väljakul olnud ligikaudu seitse minutit.
Külastaja sven kommentaar
ebareaalne kuidas hoitakse, taas ei läinud kuidagi palli mängima ja lihtsalt ei anta seda teist kollast.
17:49
oioi see oli teise kollase koht
17:49
PAHAHHA PALJU ON ÜHEL MEHEL JA ÜHEL MEESKONNAL LUBATUD? Poolajal võetakse välja, kui enne punast ei saa
17:50
Heiti Heli:  Ja nüüd tegi Herol vea Ojamaa vastu.
17:50
Kolmas viga juba. Kaua seda venda platsil hoitakse? Las läheb poksitrenni vms
17:52
Külastaja Masendav kommentaar
See on väga haige ja koomiline, mis toimub viimased minutid peale vahetust
17:53
Heiti Heli:  Mäng on elavnenud vähemalt.
17:53
Heiti Heli:  Deabeas vahetas Saarmaga ääred ehk hollandlane paremal ning eestlane vasakul äärel.
17:55
Heiti Heli:  Alliku põrkas Froloviga kokku ning selle tulemusel lendas Flora ründaja vastu reklaamplakatit.
17:55
Mitu tükki annaks ette ka
17:56
Heiti Heli:  Ojamaa läks Paide kastis löögile, kuid Aksalu jaoks oli see võrdlemisi kerge saak.
17:57
Heiti Heli:  Hoiatus HoiatusEemaldamine Ongi Ojamaa mäng läbi!
17:57
Misasja? Selline vend on kapten ka veel??? Julm flora. Julm. Piinlik.
17:58
Heiti Heli:  15 minutit sai Ojamaa mängus olla ning sellega see ka lõppes.
17:58
Heiti Heli:  Deabeasil tekkis minut varem Flora kastis hea võimalus. Sai Paide hollandlane kena söödu Flora kasti, konksutas ning läks järgmise puutega löögile, kuid Nõmm püüdis.
17:58
Haige vend
17:59
Külastaja Jeekim kommentaar
16 minutit kapten Ojamaale.
18:00
Eks kui kohtunikud lasevad niimoodi mängida, siis üks vend harjubki ära. Silver Alex Kelder on teine vend, kes võib põhimõtteliselt ära ka mõrvata kellegi väljakul ja vahepeal ei saa kollastki. Täna ilusti jälgiti, et mis mees teeb ja anti õiged kollased. Võiks rohkem sellist joont olla.
18:00
Heiti Heli:  Neljas kohtunik Joonas Jaanovits lisas esimesele poolajale kaks minutit juurde.
18:01
Heiti mis arvad treeneritel savi või järgneb karistus mehele klubis?
18:01
Kas paidekad tegid Ojamaale midagi neljapäeval, et siiani närvis oli?
18:01
Heiti Heli:  Usun, et kindlasti järgneb midagi. Pikem jutuajamine ning äkki ka karistus.
18:02
Külastaja R kommentaar
Ojamaa oli ülimotiveeritud või lihtsalt loll
18:02
paar mängu võiks duublis lasta selle eest
18:02
Heiti Heli:  Ja ongi esimene poolaeg lõppenud. Väravaid me ei näinud, kuid vahetusest sekkunud Henrik Ojamaa mäng lõppes 15 minutiga.
18:02
20 aastat palliga vastu pead saad siis polegi midagi teha
18:02
Mis karistused tavaliselt ? Jutuajamine lihtsalt öeldakse ära enam nii tee?
18:03
Heiti Heli:  Oleneb klubist: osades on rahaline trahv, teistes noomitus, kolmandates tehakse meeskonnale pitsad/tort välja jms.
18:04
Ojamaa asja peaks uurima edasi ka pikendama mängukeeldu. Häbiplekk Eesti jalgpallile nii käituda. Floral on klubi siseselt mingid trahvid ka ebasportliku käitumise pärast ja klubi maine rikkumise eest?
18:05
Külastaja ?? kommentaar
Mis ila te ajate, spetsialistid? Esimesed 2-3 viga väga õiged. Kehtestad end ja ajad vastased närvi ära. Täpselt nii peabki töötlema. Lihtsalt siis oleks pidanud tagasi tõmbama, targem olema ja hoidma veidi.
18:08
Külastaja goblin kommentaar
Ojamaa on meie oma Balotelli. Ärge olge kuri.
18:08
See on pigem piinlik et Ojamaal alles essa punane kaart. Teistes mängudes oleks ka pidanud saama ja selleski oleks pidanud kohe otse saama. Miks sellist asja tolereeritakse?
18:08
?? mida sa ajad, esimene kollane, mida sa teed palli pole vastasel lendad tuugalt sisse vastasele kätega, see pole kuskil normaalsus, idiootne tegevus
18:13
Külastaja Lol kommentaar
Dividendikuningal rasked ajad, aktsiad langevad. Elas ennast nüüd väljakul välja.
18:13
Lemsalu arvates on Varro Vooglaid Paide peatreener. Jumal küll
18:13
Sa ei lähegi palli mängima vaid vastaseid närvi ajama. Kas kossus lauavõitluses pekstakse ka küünarnukiga ribidesse selleks et palli saada? Ei, vaid selleks et vastased keema ajada. Sellised räpsed mängijad on täiesti tavaline, lihtsalt tuleb osata tajuda, millal aitab.
18:13
Külastaja staar kommentaar
rahu graf1x
18:14
Külastaja To lol kommentaar
Dividendiinvestoril on poogen, kui aktsiad langevad, sest dividenditootlust see ei mõjuta
18:14
Külastaja bnd kommentaar
kes kaptenipaela sai?
18:15
Heiti Heli:  Sain põneva infokillu: Flora sai viimati Premium liigas punase kaardi 2019. aastal.
18:16
Heiti Heli:  Mängijad sammuvad taas väljakule ning vastates bnd küsimusele, siis kaptenipael on nüüd Alliku käe ümber.
18:17
Külastaja Asdff kommentaar
Kurat Hyraxil nii siin kui ka foorumis viimasel ajal ikka väga katus sõidab. Rääkida esimeses momendis punasest ja mingitest sel aastal varem andmata punastest, ulme. Yks koht oli vs Kalju, aga siis me ei kuulnud Hyraxilt midagi kui Ugge sama asja tegi kollane all. Sest see ei lähe tema pakutud narratiiviga kokku.
18:17
Heiti Heli:  Frischer vilistas teise kolmveerandtunni alanuks, läksime!
18:17
Külastaja M kommentaar
Kaua te vingute selle punase üle :D
18:18
No Hyrax tõestab igapäevaselt siin kui kõva spetsialist ta on, tegelt ei saa ikka jalgpallist ööd ega mütsi aru.
18:18
Heiti Heli:  Florab mängib nüüd 4-4-1 formatsiooniga. Miller on jälle vasakul äärel.
18:19
Heiti Heli:  Alliku jättis palli Lilanderile paremale äärele, kes virutas esimese puutega peale, aga pall lendas väravast üle.
18:23
Ma ei vaadanud toda mängu. Essat korda kuulen sellest Ugge olukorrast. Ma räägin eelmisest hooajast + sellest Ojamaa puhul. See aasta on 1 mäng varem olnud punases ainult. See sama Kalju mäng
18:25
Heiti Heli:  Hetkel mängib Flora nii, nagu nad poleks vähemuses, kuid ligi 40 minutit on veel lõpuni minna.
18:26
Heiti Heli:  Paide valmistab ette kahte vahetust.
18:26
Heiti Heli:  Vahetus Saarma ning Herol välja, Luts ja Mošnikov sisse.
18:30
Heiti Heli:  PENALTI FLORALE!
18:31
Heiti Heli:  AKSALU TÕRJUS ZENJOVI LÖÖGI!!!
18:32
Heiti Heli:  Zenjov lõi paremasse alla nurka, aga Aksalu arvas nurga ära ja tõrjus.