Pühapäev, 15. mai 2022
17:11
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Premium liiga nädala lõpetavad Levadia ja Paide. Koosseisudes on suurimaks üllatuseks see, et Paide parim väravakütt Deabeas alustab pingilt. Eelmise vooruga võrreldes alustavad seekord pingilt ka Herol ja Saarma, põhis on aga Mošnikov, Luts ja Tur. Levadia põhikoosseis on praktiliselt sama nagu eelmisel nädalal Kalevi vastu, ainult Pikk alustab Roosnupu asemel, aga Pikk ongi enamasti põhisse kuulunud.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  Levadia pingile on Premium liigas teist korda pääsenud 14-aastane Patrik Kristal.
Külastaja Marek Kärdlast kommentaar
Kes on praegu kõige noorem platsil käinud mängija Premium liigas? Kas kui Kristal saab väljakul on ta kõige noorem?
17:16
Kristjan Remmelkoor: Andrei Tjunin käis kunagi Tartu Merkuuri eest platsil 14 aasta ja 336 päeva vanusena, püstitades sellega nooruse rekordi. Pole kuulnud, et keegi oleks selle rekordi hiljem ületanud. Kristal oleks täna veel noorem, aga pigem oleks see üllatav, kui ta täna platsile pääseks.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas!
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Levadia käis juba esimesel minutil palliga Paide kastis, aga Vaštšukil ei õnnestunud vastastest läbi pugeda.
17:17
Külastaja kalev kommentaar
Zelinski vastus kõigele: "ma ei tea"
17:17
Külastaja Kewin Wart kommentaar
huvitav, kui teeks mängupiletid tasuta või siis sümboolne summa..kas siis tuleks staadionile rohkem kui 150 inimest?
17:18
Külastaja R kommentaar
Ma mitmendat päeva juba imestan, et isegi soccerneti foorumis pole veel üles võetud, et Savic Levadia dokumentaalis tegi üks-ühele sama siunamise kohtunike suunal nagu Santos, ainult selle vahega, et tema väitel suure neliku asemel soositakse ainult ühte klubi. Delfisse täna artikkel siiski lõpuks ilmus sellest.
17:21
Kristjan Remmelkoor: Yusif klaaris peaga Levadia tsenderduse, seejärel teenis Paide teiselpool väljakut nurgalöögi, mille järel Klavan pääses peaga löögile! Lõi tagumise posti juurest mööda.
17:21
Külastaja Savic kommentaar
Veel suurem nali oli veel see et ta ise võitis tiitli eelmine aasta TÄNU kohtuniku eksimusele, mida on ka avalikult tunnistatud.
17:24
Minuarust sai levadia tänu paremale tabeliseisule tiitli
17:24
Külastaja Mees kommentaar
Millal eurosarjade loosid toimuvad ning millal mängud algavad? Juunis?
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Euromängud algavad jah juunis, Levadia alustab 21. juunil Islandil.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Luts tormas palliga karistusalasse ja tsenderdas, Saag vajutas terava nurga alt otse õhust üle.
17:28
Külastaja Uudo kommentaar
Kams käis ju hiljuti Taanis Viborgis, et nende mängija vastu oli sealt huvi. Deabeas käis ennast näitamas, et pingil?
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Pikk tsenderdas, Klavan puhastas peaga.
17:31
Külastaja graf1x kommentaar
ainuke loogiline mängija keda võiks müüa jah
17:32
Kus Piht kadunud on? Vahepeal lõi mitu olulist väravat Paide eest ju.
17:32
Kristjan Remmelkoor:  Piht on mõneks nädalaks vigastuspausil.
17:32
To Uudo. Deabeas vast jah kõige loogilisem nimi kui spekuleerida. Yusif ja Palumets võibolla ka, teisi ei oskaks pakkuda.
17:32
Huvitav kas Tur'ile on täna lepituseks algkoosseisukoht antud? Kui ma ei eksi, siis esimene mäng algkoosseisus tal see hooaeg?
17:32
Kristjan Remmelkoor:  Tur on algkoosseisus sel hooajal kuuendat korda.
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Vallneri väljalöök ebaõnnestus ja läks Möölile jala peale. Mööl proovis seejärel karistusala poole söösta, kuid kaotas palli.
17:34
Kristjan Remmelkoor:  Luts lõi madalalt karistusala nurgast peale, Vallner korraks pillas, aga korjas kokkuvõttes kindlalt palli sülle, kuna vastaseid noolimas polnud.
17:34
Külastaja kommentaar
Yusifil uus särginumber
17:35
Kas see uus meistrite liiga süsteem, kõik ühes alagrupis, kuidas selgitakse need 10 vastasseisu kes kellega mängib? Ja võib tulla olukord kus ühel on rasked vastased teisel kergemad?
17:35
Kristjan Remmelkoor:  Nii detailselt ei tea, kuidas need mängud loositakse. See uus Meistrite liiga süsteem algab hooajal 2024/25.
17:35
Soh, nii palju isegi. Mul oli kuidagi meeles, et Tur oli vigastatud hooaja algusest saati.
17:35
Külastaja Kork kommentaar
Mida tagapool oled tabelis, seda enamaid klubisid sinu ees soositakse, kui Kalevi omade käest küsida, siis eelistatakse esiüheksat.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili karistuslöögile sai Lepistu pea vastu, kuid tugevat lööki ei tulnud ja Aksalu püüdis.
17:39
Njaa, Korgi teooria kõlab üsna usutavalt.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Agyiri tegi Salistele vea ja Saliste natuke lonkas, aga mängib edasi.
17:41
Külastaja kl kommentaar
mika agiyri juba kaarti ei saa
17:43
Palju neid Levadia mehed vigu tegema peavad, et kaardi saaks
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Värav Liliu lõi 28. minutil Levadia juhtima! 20 meetrilt madal nõrk löök, Aksalu pudistas külje alt sisse.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Söödupunktid saab Putincanin.
Külastaja Puuma kommentaar
Mis seal Paide pingil klappidest kuulatakse iga mäng? Reketi uut albumit?
17:50
no mis lööks see oli? maailmaklass?
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Mööli tõste värava ette läks liiga värava peale ja Vallner püüdis.
17:51
Külastaja puujalg kommentaar
olgem ausad, et sellise kvaliteediga mängu eest küsitud piletihinda maksta on nöörimine. 2-3 eur küsida oleks mõistlik.
17:51
see värav võttis liliu terve hooaja kokku siiamaani
17:51
Maaimaklass või mitte, värav oli ju? pigem aksalu kehv.
17:52
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili riputas karistuslöögi kasti, pall jäi seal veidike lahtiseks ja tekitas segadust, kuid Paide suutis klaarida.
17:53
Külastaja Breket kommentaar
Puujala loogika järgi võiks iga mängu eest hoopis inimestelt väravast väljudest piletihinda küsida. Nt kui on igav 0-0 või 1-0 mäng, siis 3 euri, kui aga ilge andmine ja 4-4, siiis nt 20 euri
17:53
zoomi võiks küll kasutada - koos staadionivarjudega ei näe vahpeal üldse midagi.
17:55
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 39. minutil sai kollase Klavan, kes tegi karitusala kaare juures vea Liliule.
17:55
Kristjan Remmelkoor:  Levadiale ohtlikust kohast karistuslöök.
17:56
Kristjan Remmelkoor:  Agyiri keerutas, müüris seisnud Mošnikovi pea pihta.
17:56
Kristjan Remmelkoor:  Agyiri pääses ka nurgalöögi järel 16 meetrilt vajutama! Lõi üle.
18:01
krooni ajal oli vahepeal üks kampaania, kus käidi kodudes mingit imetolmuimejat demomas ja müümas. masin maksis kümneid tuhandeid, mõned vast mäletavad. Eesti liigaga on sama, hind ei peegelda kvaiteeti. miks sataadionid kogu aeg nii tühjad on - keskmine inimene ei taha maksta 10 euri selle eest. mõttetu. löögu hinnad alla ja rahvas staadionile.
18:01
Kristjan Remmelkoor:  Esimesele poolajale lisaminuteid ei antud ja kõlas vile! Levadia läheb vaheajale 1:0 eduseisus.
18:01
Kristjan Remmelkoor:  Tempo oli enamasti madal ja häid väravavõimalusi oli vähe.
18:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Paide vahetab vaheajal: Klavan välja, Pelt sisse.
18:17
Kristjan Remmelkoor:  Aksalu eksis pika palli väljalöömisel ja tabas Liliu pead, sealt siiski mingit ohtlikku põrget ei tulnud.
18:17
Väljas on 11KRAADI JA PELT ON KINNASTEGA??AHHHH??? Selline asi ei peaks klubi poolt isegi lubatud mitte olema.
18:18
Erki Keskküla poolajaintervjuu põhjal võiks pakkuda, et Deabeas tõesti müüki minemas.
18:18
paidel imelik koosseis, nagu tunamullu euromängus, mis otsustas tollal
18:19
To R Ei näinud, mis rääkis?
18:19
11 kraadi tuulega võib väga jahe olla. Kelle asi see kuidas mängija olla tahab üldse😂
18:20
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus Hoiatus  Mošnikovi ja Lepistu vahel läks tõuklemiseks, mõlemale 50. minutil kollane.
18:21
To Puuma. No ta ütles, et Deabease kohta, et küsige mängu lõpus peatreenerilt, et ta praegu pigem ei kommenteeriks. Kui vigastus vms oleks, siis ta poleks vast nii öelnud. Teine variant oleks mingi tüli peatreeneri ja mängija vahel, aga no seda pigem ei usu :)
18:21
Tippvutis oleks Mošnikov punasega ära saadetud. Löögiliigutus jalaga ja siis peaga.
18:21
Lumehelbekesed kannavad kindaid praegusel ajal
18:22
Nüüd on kõik selge miks Kams ja direktorid, Senegalis käisid kui Deabeas minemas on :D uut ründajat vaja :D
18:23
Deabease lahkumine saab kõva põnts olema..ilmselt liiga kõige parema tehnikaga mees. Eks saab Singhateh rohkem peale.
18:23
Kristjan Remmelkoor:  Vallner läks riskantselt küljejoone juurde palli mängima, kuid sai olukorraga hakkama.
18:24
Külastaja Hei tippvutt kommentaar
Aus kohtunik oleks ju kohe lepistule kollase andnud ja poleks neid reageerimisi üldse tulnudki. Lihtne.
18:24
Paidel oleks pigem keskkaitsesse kedagi juurde vaja.
18:24
Külastaja Lisa kommentaar
Ma ei usu deabease müüki. Varsti singa ja deabease sisse ja paide viigistab
18:25
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 54. minutil sai Putincanin keskväljavea eest kollase.
18:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 54. minutil Paide teine vahetus: Mošnikov välja, Deabeas sisse.
18:26
mis värk täna välismaalaste numbritega? Deabeas on nr 66
18:26
Kuna Paide võimalusi hakkab saama? Täiesti 0 on see ründemäng. Tooge Zahhovaiko tagasi
18:29
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili nurgalöögist pealelöögini ei jõutud.
18:29
Väljaku nurgas oli mingi jõhker kogus veepudeleid. Mis värk sellega on?
18:29
Ma ei saa aru miks ei saa Liliu olla Liliu igalpool. Mitte üheskohas Morais ja mujal Liliu. Debeas samamoodi. Üheskohas üks teises teine. Miks. Nagu Otit kõik igalpool omaloomingut
18:30
Slavaga ei saadud Flora vastu väga punktigi kätte..nüüd ei saada suurte vastu mitte midagi kätte. Mänguliselt ikka väga nüri oldud.
18:31
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on 713.
18:32
Kristjan Remmelkoor:  Frolovi nurgalöök jäi kõigi jaoks natuke kõrgeks.
18:32
To Puuma, Flora vastu saadi nädal aega tagasi ju viik kätte ja poolteist nädalat tagasi karikas võit?
18:34
Kristjan Remmelkoor: Frolovi karistuslöögist lõi Saag peaga napilt üle!
18:35
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Pall läks hoopis Liliu peast üle. 64. minutil sai Luts kollase kaardi, küsis ilmselt protesteerides nurgalööki.
18:35
Mõtlesin Zahavaiko käe all
18:35
Külastaja Moepolitsei kommentaar
713?! loeti topelt või :D
18:36
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 65. minutil Paide topeltvahetus: Saag ja Tur välja, Singhateh ja Herol sisse.
18:37
Kristjan Remmelkoor: Deabeas lõi 20 meetrilt, Vallner tõrjus, tagasipõrganud palli sai lüüa Singhateh, aga see ka tõrjuti!
18:37
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 66. minutil sai kollase Liliu, kes libistas Salistele jalga.
18:37
singaaa kuidas sa seal vallnerile pihta lööd
18:38
Kristjan Remmelkoor:  VahetusLevadia vahetas ka: Pikk välja, Roosnupp sisse.
18:38
Külastaja Karl kommentaar
Uskumatu näitlemine saliste poolt, natuke võiks ikka häbi ka olla😀
18:40
Kristjan Remmelkoor:  Luts proovis käärlööki! Löök jäi siiski pehmeks ja ebatäpseks.
18:40
Paide vahetustega mängu oma kätte saanud, tuleb veel peale kruttida pinget
18:42
Alecoq arena kunagi muru kohta väga hea staatuse ka saab? Või aasta läbi pruunide lappidega põld?
18:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 72. minutil Levadia topeltvahetus: Vaštšuk ja Liliu välja, Antonov ja Kirss sisse.
18:45
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 74. minutil tegi Deabeas kõrge jalaga vea Uggele ja sai kollase kaardi.
18:45
No see Debease viga puude nii hull ka polnud, et nii hullult karjuda ja kollane saada
18:46
Külastaja Noh kommentaar
Keegi pennalt nägi? 😀
18:46
puhas käsi veidi ülekaaluliselt uggelt?? või kuidas neid tõlgendatakse ?
18:46
Kristjan Remmelkoor: Ugge käe pihta pall kastis läks, kuid see tõlgendati loomulikuks asendiks. Paide ei hakanud sealt isegi midagi nõudma.
18:46
Külastaja Murumees kommentaar
AleQ muru on häbiväärne! Rahvusstaadion ja selline karjamaa! Pannakse ju sinna korralikult raha ja hooldust kuid miks ei ole korraliku tulemust? Milles asi?
18:48
Ei panda siis piisavalt raha, et korralikku muru saada. Põld. Ja ärge tulge mingit päikese peale paistmis juttu rääkima
18:50
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 79. minutil Paide viimane vahetus: Palumets välja, Saarma sisse.
18:52
Kui keegi teine midagi ette ei võta. Ks tavarahvas ei saa allkirju koguda vms, et liidule uus juht tuleks?
18:54
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 84. minutil kollane kaart Peetsonile.
18:55
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus 84. minutil Levadia viimane topeltvahetus: Agyiri välja, Liivak sisse, Beglarišvili välja, Jürgenson sisse. Jürgensoni jaoks on need selle hooaja esimesed minutid.
18:55
Miks Jürgensoni tulek sellist nalja teeb?
18:55
Mis nali selle Jürgensoni kohta oli? Miks ta mängida ei saa?
18:56
Kristjan Remmelkoor: Ilmselt lihtsalt treenerid ei näe teda põhikoosseisus.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Mööl astus vea järel kogemata Jürgensonile valusalt peale. Aga Jürgenson sai veidikese pikutamise järel jätkata.
18:58
Tegemist on ainult treeningpartnerina levadias
18:58
kui nüüd lev ei võida, siis jürgenson rohkem mängu ei saa
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 90. minutil jäi Vallner Singhatehi vastu hiljaks ja sai kollase. Levadia õnneks juhtus see väljaspool karistusala.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 4 minutit.