Teisipäev, 17. mai 2022
17:55
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Premium liiga 14. voor läheb käima Tammeka ja Kalevi mänguga. Tammekal on põhikoosseis praktiliselt sama nagu eelmises, 3:1 võidumängus Vapruse vastu. Ainsaks erinevuseks on see, et kui eelmises kohtumises sai Addy vigastada ja vahetati teise poolaja alguses Kuhharevi vastu välja (Kuhharev lõi paar minutit hiljem värava), siis nüüd on Kuhharev kohe alguses Addy asemel platsil.
17:58
Kristjan Remmelkoor:  Kalevil on koosseisus muudatusi rohkem. Mängukeelu ära kandnud Jakovlev ja Mihhailov alustavad põhis, Kruusalu ja Sõtšugov on samuti algrivistusse edutatud. Petrunin veel ei naase, kuna tema mängukeeld määrati kahemänguliseks. Palutaja ja Sillamaa alustavad täna pingilt, Stepanenko puudub tervislikel põhjustel ja Kaljumäe on kaitseväe suurõppusel Siil.
18:00
Kristjan Remmelkoor: Kalev pani palli mängu.
18:03
Kristjan Remmelkoor:  Huvitav on see, et Teniste mängib kolmeses keskkaitseliinis, Kuhharev on parem äärekaitsja ja Tammik vasak.
18:06
Külastaja Noh kommentaar
Jälle mingi uus kommentaator? Kõlab keegi vanamees punti võetud!?
18:06
Kristjan Remmelkoor:  Kommenteerib Kaspar Koort, kes on seda teinud ka palju kordi varem.
18:07
Kristjan Remmelkoor:  Teniste on saanud juba mõlemalt poolt pikka audiviset proovida, neist teise olukorra lõpetuseks pääses Tammik kasti joonelt lööma, Raider püüdis.
18:08
Kristjan Remmelkoor:  Kuhharevi tsenderdusest sai Mätas peaga palli riivata, aga ei enamat.
18:10
Kristjan Remmelkoor:  Mihhailovilt ohtlik pall värava eest läbi, keegi löögini ei jõudnud. Järgnes veel paar Kalevi tsenderdust, mille tartlased klaarisid.
18:15
Kristjan Remmelkoor:  Välja karistuslöögile pani taas Mätas pea vahele, aga jällegi ei suutnud palli väravaraamide poole lükata.
18:15
Külastaja skeptik kommentaar
Kas mitte Kaspar Koort mitte ei kommenteerinud omal ajal Kalev Spordis koos Ott Järvelaga ?!?
18:15
Kristjan Remmelkoor:  Täpselt nii oli.
18:16
Külastaja ee kommentaar
On keegi veel Premium liiga mängijatest Siilil?
18:17
Kristjan Remmelkoor:  Rohkem neid minu teada Siilil pole.
18:17
Tundub sama väärt kombo kui Kruus ja Vara
18:17
Kaspar Koort on väga legendaarne kommentaator. Mäletan aastaid-aastaid tagasi kui kommenteeris aastalõputurniiri
18:20
Kristjan Remmelkoor:  Välja kauglöök võttis rikošeti ja läks paar meetrit mööda.
18:21
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka kombineeris nurgalöögi mitme lühikese sööduga Kalevi kasti, aga sealt klaariti ära.
18:21
Kristjan Remmelkoor:  Trawally põrkas Kiidjärvega kokku (jooksis ise väravavahile otsa, kui pall oli juba Kiidjärve käes) ning jäi murule istuma ja abi saama.
18:25
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlevi nurgalöögi lõid tartlased peaga minema.
18:26
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlev tsenderdas Anierile pea peale, kuid ründaja puude ebaõnnestus ja korralikku lööki ei tulnud.
18:27
Kristjan Remmelkoor:  Teniste nihutati parempoolse keskkaitsja kohalt vasakpoolseks keskkaitsjaks. Kalev on ka oma ääred (Jakovlev ja Mihhailov) ära vahetanud.
18:28
Kristjan Remmelkoor:  Tammiku tsenderdse lõi Tamberg peaga Mätase eest minema.
18:30
Kristjan Remmelkoor: Jakovlev liikus tagasi vasakule äärele ja Teniste liikus ka vastavalt sellele tagasi Tammeka parempoolseks keskkaitsjaks.
18:31
Kristjan Remmelkoor:  30 minuti täitudes oli Kuhharevil senise mängu parim löögivõimalus! Sai Väljalt söödu karistusalasse, tal oli aega ühe puutega pall endale ette sättida ja teisega vajutada, kuid löök jäi nii nõrgaks kui ka ebatäpseks.
18:37
Kristjan Remmelkoor:  Veelma proovis äärel Laurist kiirusega mööda minna, kuid Laur sai keha vahele ja Veelma tegi vea.
18:41
Kristjan Remmelkoor:  Mätas pääses kastis löögile, Raider püüdis.
18:42
Kristjan Remmelkoor:  Kuhharevi tsenderdus maandus täpselt Raideri süles.
18:47
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik Külljastinen käis päris pikalt vestlemas Jakovleviga, et viimane paneks nurgalööki andes palli nurgalipu juures õigest kohast mängu. Järgnes ohtlik nurgalöök! Pall põrkas kastis ärevalt ja Kiidjärv lõi lõpuks selle rusikaga ära.
18:47
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes, seis on 0:0.
18:48
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka valdas palli rohkem, aga oli mõlemapoolsete rünnakutega mäng. Oli ka ohtlikke tsenderdusi, parim löögivõimalus avanes kastis Kuhharevil, kes tabas aga palli ebapuhtalt.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Purje teenis Toomsalu vastu kohe teise poolaja alustuseks nurgalöögi, aga Jakovlevi korner kaldus otse üle otsajoone.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 54. minutil sai mängu esimese kollase kaardi Tamberg, kes võttis veaga Mätase maha, mitte kaugel oma karistusalast.
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka mängis karistuslöögi nii ebaõnnestunult lahti, et Kalevil oli tekkimas ohtlik vasturünnak, kuid Purje ei suutnud Langi üle joosta.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Teniste pikk aut tekitas ärevust, aga Kalev vastas kohe ohtliku kontrarünnakuga. Jakovlevil oli ainsa kaitsjana Kuhharev tee peal ees, kuid Kuhharevist Jakovlev mööda mängida ei suutnud.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Värav 60. minutil läheb Kalev nurgalöögist juhtima! Trawally skooris!
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Esimese peapalli võitsid tartlased, aga teise palli lükkas Laur peaga värava ette tagasi ja Trawally suunas selle omakorda peaga väravanurka.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Trawally on nüüd löönud tänavu Premium liigas neli väravat. Ei Kalevi ega Tammeka mängijatest pole mitte keegi teine löönud rohkem kui kaks tükki.
19:18
Külastaja Tõugjas kommentaar
Mis värk see Tammekal Kaleviga on, ei saa aru :D
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Praeguse seisuga liigub Kalev jah hooaja teise võidu suunas ja mõlemad oleksid siis just Tammeka vastu.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Välja nurgalöök jäi liiga kõrgeks ja Langi kauglöök nõrgaks.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Värav Purje viib 65. minutil Kalevi 2:0 juhtima!
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Teniste tegi keskkaitsjana valesöödu, Jakovlev lõikas selle vahelt ja leidis Purje, kes omakorda liikus palliga kasti ja lõi ilusti tagumisse ristnurka!
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus Vahetus 66. minutil Tammeka kolmikvahetus: Veelma, Tammik ja Välja välja; Laaneots, Mägimets ja Uggeri sisse.
19:24
Trawally mul ikusti pingil, et seekord Purile ja Tenistele ikka ei löö
19:26
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus 70. minutil teeb Tammeka ära ka ülejäänud kaks vahetust: Mätas välja, Jõgi sisse; Puri välja, Laabus sisse.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 71. minutil Kalevi vahetus: Trawally välja, Palutaja sisse.
19:27
Aga tabeli põhi läheb sellega palju huvitavamaks
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Uggeri kannasöödu järel avanes Mägimetsal suurepärane võimalus, aga Mägimetsa löök värava all ebaõnnestus!
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Kordusest oli näha, et Mägimetsa löögile jõudis Palutaja ette blokeerima.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Laur puhastas peaga Tammeka nurgalöögi.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Anier jäi väljakule maha ja hoiab vasaku põlve juurest kinni.
19:40
Külastaja Hannes Kraav kommentaar
Peale 55minuti karistuslööki,kus välja ja puri mängisid karistuslöögi lahti nagu amatöörist poisikesed ei tahtnud enam seda koledat kvaliteeti vaadata. Peale seda oli aru saada,et kaua ei lähe,kui Kalev nad üle mängib.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 85. minutil lonkis Anier välja, Sillamaa vahetati sisse.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Palumets ei suutnud peaga palli kuigi kaugele klaarida ja klaaris Mägimetsa jalale. Mägimets vajutas 14 meetrilt otse õhust, Raider tõrjus lati alt!
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Värav 89. minutil läheb Kalev 3:0 juhtima! Jakovlev andis karistuslöögi ja Laur suunas selle peaga alla nurka.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 90. minutil mängu viimane vahetus: Purje välja, Premium liiga debütant Tomberg sisse.
19:46
Külastaja cp kommentaar
tammeka nii kehv t2na voi milles asi?
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Mängupilt 3:0 moodi ei ole, aga Kalev on täna hästi realiseerinud, Tammeka mitte.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Värav 90+1. minutil lööb Tammeka auvärava!
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Jõgi söötis, Lang lõi kasti joone lähedalt rikošetiga palli võrku.