Laupäev, 21. mai 2022
12:54
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, klubijalgpalli pidupäev ja ühtlasi Eesti naiste karikafinaal on kohe algamas. Ei Flora ega Kalevi algkoosseisudes suuri üllatusi pole, senise hooaja suurimad mänguminutite kogujad on põhis olemas.
12:56
Kristjan Remmelkoor: Kalevi peatreener Rõtškov on mitu minutit rahulikult üksinda keset väljakut jalutanud, nüüd sammuvad väljakule rivistusele ka naiskondade mängijad.
12:58
Kristjan Remmelkoor: Kõlas Eesti hümn ning naiskondade patroonid Anne-Catherine Paulus ja Reili Järvalt kätlesid mängijaid.
13:01
Kristjan Remmelkoor: Kalev pani palli mängu!
13:01
Kristjan Remmelkoor: Värav  23 sekundit mängitud ja pall on võrgus! Flora juhib 1:0.
13:02
Kristjan Remmelkoor:  Flora võitis kõrge pressinguga palli, Volkov söötis selle värava ette ja Lillemäe lükkas võrku.
13:03
Kristjan Remmelkoor:  Teisel minutil veel üks hea Flora võimalus! Lillemäe tsenderdas ja Saar sai jala vahele, kuid korralikku lööki ei tulnud.
13:05
Kristjan Remmelkoor:  Floral oli kaks järjestikust nurgalööki, teise jätkuolukorrast lõi Räämet palli võrku, aga oli suluseisus.
13:07
Kristjan Remmelkoor:  Kalevil on Grutop tipuründaja kohapeal ja parim väravakütt Treiberg keskväljal, kuigi paberile on märgitud vastupidi.
13:09
Kristjan Remmelkoor:  Tammik tsenderdas, Soomets püüdis selle napilt enne Volkovit.
13:12
Kristjan Remmelkoor: Värav11. minutil Kadastu viigistab!
13:13
Kristjan Remmelkoor:  Flora kaotas oma kasti juures palli ja Kadastu lõi selle karistusala joonelt tagumisse ülanurka.
13:15
Kristjan Remmelkoor:  Kui esimesed 8 minutit oli Kalev suure trammi all, siis järgmistel minutitel sai Kalev keskväljal pikalt palli lükata ning seejärel jõudis juba mitu korda Flora kasti ja lõi ühe viigiväravagi.
13:15
Kristjan Remmelkoor:  Treibergi löök Flora kastis blokeeriti ja siis kohe teiselpool väljakut kontrarünnakul tulistas Saar üle.
13:18
Kristjan Remmelkoor: Tarkmeele nurgalöögi järel oli pall Kalevi kastis ohtlikult lahti, kuid läks lõpuks Uleksinist üle otsajoone.
13:18
Kristjan Remmelkoor:  Lillemäe sai karistusala joone juurest löögile ja kõmmutas üle.
13:20
Kristjan Remmelkoor:  Värav 18. minutil läks Õunpuu tsenderdus paremalt äärelt posti ja Soometsa käte kaudu otse sisse!
13:20
Kristjan Remmelkoor:  Flora oli eelnevatel minutitel uuesti initsiatiivi haaranud ja sai nüüd tasuks oma teise värava.
13:22
Kristjan Remmelkoor:  Värav läks kirja Soometsa omaväravaks.
13:25
Kristjan Remmelkoor:  Tammik triblas kahest vastasest mööda, aga viskas end liiga kergelt kastis pikali ja penaltit ei saanud.
13:26
Kristjan Remmelkoor:  Aga Lillemäe teenis penalti! Link tegi talle vea.
13:27
Kristjan Remmelkoor:  Värav Ja 26. minutil realiseeris Lillemäe enda teenitud penalti kindlalt! Lõi tugevalt enda poolt vaadates vasakule posti äärde.
13:33
Kristjan Remmelkoor: Oli huvitav olukord, kus pall oli aeglaselt Flora mängijatest üle otsajoone veeremas ja Arike tahtis selle välja lasta, aga pall jäi ootamatult täpselt joone peale seisma. Keegi florakatest seda palli noolimas ei olnud.
13:35
Kristjan Remmelkoor: Tammik tegi äärel eeltöö ja Volkov pääses lähedalt löögile, Soomets tegi väga hea tõrje!
13:40
Kristjan Remmelkoor: Värav 39. minutil lööb Lillemäe ilusa kauglöögiga lati alla oma kübaratriki! Flora juhib 4:1.
13:41
Kristjan Remmelkoor:  Tammik proovis seda kauglööki järele teha, kuid tema löök lendas üle.
13:43
Kristjan Remmelkoor:  Lingi ja Volkovi pead põrkasid kokku ning Volkov jäi korraks väljakule lebama, aga suudab jätkata.
13:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Flora juba 43. minutil vahetab: Saar välja, Teern sisse.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg lõppes lisaminutiteta, Flora domineeris ja juhib 4:1.
14:01
Külastaja Moepolitsei kommentaar
Kas Soomets on Kalevi põhi vv?
14:01
Kristjan Remmelkoor:  Jah.
14:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
14:05
Kristjan Remmelkoor:  Flora on teeninud ühe nurgalöögi, aga teine poolaeg on alanud muidu rahulikumalt kui esimene.
14:07
Kristjan Remmelkoor:  Uleksin sai Arikese löödud palliga tugeva löögi kõhtu. Vajas korraks toibumiseks aega.
14:11
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus Vahetus 55. minutil Kalevi kolmikvahetus: Kikkas, Rasmussen, Grutop välja; Valgeväli, Fjodorova, Saar sisse.
14:13
Kristjan Remmelkoor:  Flora kaotas oma kasti juures ohtlikult palli, kuid Räämet libistas selle viimasel hetkel Treibergi jalgade eest tagasi.
14:14
Kristjan Remmelkoor: Volkovi löök karistusala vasakust servast läks mööda.
14:16
Kristjan Remmelkoor:  Pärast Kalevi kolmikvahetust on kapten Orav viidud kaitsva poolkaitsja kohalt ette ründesse.
14:17
Kristjan Remmelkoor:  Oravalt hea läbisööt Valgevälile, kes pääses puhtalt keskelt üks-ühele, aga kukkus karistusalas pikali!
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Värav Ja 62. minutil karistab Teern selle kohe ära! Lõi karistusala nurgast palli tugevalt lati alla! Flora juhib 5:1.
14:20
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 63. minutil Flora vahetus: Tarkmeel välja, Ivanova sisse.
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Kadastu karistuslöök tabas müüris seisnud Teerni jalga.
14:24
Kristjan Remmelkoor:  Saare pika söödu järel pääses Orav kiirusega üks-ühele, tahtis üle Vihmani tõsta, kuid tõstis palli väravast mööda! Kalevi teine supervõimalus teisel poolajal.
14:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Kalev vahetas Polstjanova välja ja Smirnova sisse.
14:28
Kristjan Remmelkoor:  Treiberg andis pika söödu ette, Vihman jõudis napilt enne Oravat kohale.
14:33
Kristjan Remmelkoor: Teerni kauglöök kõige paremini välja ei tulnud ja Soomets püüdis.
14:36
Kristjan Remmelkoor: Värav Lillemäe tsenderdas ja Ivanova koksas tagumise posti juurest palli võrku! Flora juhib 6:1.
14:37
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 81. minutil Flora kolmas vahetus: Uleksin välja, Toding sisse. Toding ootas platsi ääres päris mitu minutit, et pall läheks auti ja ta saaks väljakule. Lõpuks sai ta platsile pärast seda, kui Flora värava lõi.
14:38
Kristjan Remmelkoor: Tammik läks kontrarünnakul palliga Kalevi kasti, aga viimane kaitsja Link sai temalt palli kätte.
14:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 83. minutil Flora neljas vahetus: Õunpuu välja, Häberli sisse.
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Värav Link põhjustas oma mängu teise penalti, tõmmates Tammiku kastis maha. Tammik lõi penalti kindlalt posti kõrvale, Flora juhib 7:1!
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 86. minutil Kalevi väravavahtide vahetus: Soomets välja, Rammo sisse.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  Esimese penaltiolukorra vaatasin vaheajal üle ja see tundus küll väga pehmelt antud, Link mängis seal pigem palli. Teise penaltiolukorra puhul oli viga selgem.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajate arvuks hõigati 174.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Teisele poolajale lisati 4 minutit.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  Kadastu lõi kaugelt, Vihman tõrjus ühe käega ristnurgast ära!
14:50
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile! Flora võitis oma viienda järjestikuse ja ühtekokku kaheksanda Eesti karika. Seis jäi täna 7:1.
14:51
Kristjan Remmelkoor:  Järgneb autasustamine.
14:53
Kristjan Remmelkoor:  Selle tekstiülekande praegu lõpetan, liigun varsti mängujärgseid intervjuusid püüdma. Head klubijalgpalli pidupäeva jätku!