Pühapäev, 22. mai 2022
15:07
Ott Järvela: Palun sisestage siia kõik Manchester Unitedit pilkavad kommentaarid, märkused ja torked. Parimad avaldame. Halvimad samuti.
15:13
Ott Järvela: Ühtlasi ootame innuga Manchester City toetajate kommentaare ja selgitusi, kuidas nende lemmikklubi näol on tegu puhtalt sportliku projektiga, mille seostamine Araabia Ühendemiraatide poliitiliste eesmärkidega on täiesti meeldevaldne.

Liverpooli toetajatelt ootame kõikvõimalikke selgitusi, kuidas nende klubi on erilisem kõigist teistest. Palun silmas pidada, et selgituste komplekt peaks olema ammendav ja täielik. Mitte midagi ei tohi puudu olla!
15:19
Ott Järvela: Arsenali toetajad võivad meile kirjutada lühiessee teemal "David Seaman, Arsene Wenger ja Emmanuel Petit", sest ilusate aegade meenutamine aitab keerulisemaid üle elada. Näiteks selliseid, kus St. Totteringham's Day jääb sootuks pidamata.

Tottenham Hotspuri toetajad, meie toimetuse prognooside kohaselt, eriti sõna võtta ei tihka, sest kõik mäletavad, mis juhtus 2016. aastal, kui Spurs suutis kahe meeskonna võidujooksus meistritiitli suunas saavutada auhinnalise kolmanda koha.

Eesti mõlemal teadaoleval Leeds Unitedi fännil palume koostada ühisavalduse, kus võetakse lõplik seisukoht, kas palverännak Marcelo Bielsa sünnilinna on vältimatu või mitte.

15:21
Külastaja Oligarh kommentaar
Kas cityl fänne on üldse ?
15:22
Ott Järvela: Tunnen ise vähemalt kahte. Aga ma tunnen ka Nottingham Foresti, Derby County ja Sunderlandi eestlastest fänne. Seega ma pole kindel, kas ma olen kõige õigem inimene, kelle arvamust küsida.
15:24
Külastaja Taavi kommentaar
Loodetavasti kasvatab praegune ajastu välja palju Man City ja Liverpooli fänne, et ei tuleks ette neid koledaid pretsedente kus tuleb külaline Betsafe´i jalgpallisaatesse ja ütleb, et arutab sõpradega jalgpalli asju, kes põhimõtteliselt kõik on loode-Inglismaa paremuselt kolmanda klubi (varsti tugevuselt neljanda. kui newcastle tuleb tippu), ManU fännid. See ei ole aus praeguste tippklubide huvides, kes saavad põhjendamatult vähem tähelepanu kui nad väärivad ja too loode-Inglismaa hääbuv klubi jätkuvalt põhjendamatult palju tähelepanu. Loodetavasti selline pilt lähima 10-20 aasta jooksul muutub, oleks tore ja aus.
15:24
Ott Järvela: Toomas, sa kirjutasid eksklikult oma nimeks Taavi. 
15:29
Ott Järvela: Aga mis puudutab Manchester Unitedi hääbumist, siis saades enda arvates üpris hästi aru põhjustest, miks seda soovitakse, on seda keeruline ette näha. Manchester United on nimelt monstrum, mille sportlikud saavutused ja majanduslik suutlikkus on teineteisest üpriski lahus. Ning kuna selles teises vallas ollakse endiselt väga edukad tänu Sir Alex Fergusoni ajal üles ehitatud vägevale brändile, pole hetkel ka hääbumise ohtu näha.

Kui aga Premier League muutub veelgi sarnasemaks USA profiliigadega, kus kehtivad palgalimiidid ning eesmärk on kõigile omanikele kasumit teenida, võib Manchester United muutuda Inglismaa-versiooniks New York Knicksist, mis on ropult rikas, aga ei suuda NBA-s mitte kuidagi end sportlikult ree peale saada. Nagu mitmel pool räägitud, Manchester Unitedis pole spordistrateegilist juhtimist, mis on nende kehvade tulemuste peamine põhjus.
15:33
Ott Järvela: Vaatame videost üle, mis olukorrast viimasele voorule vastu minnakse.
15:50
Külastaja Erik kommentaar
Liverpool võiks tulla meistriks(ise Liverpooli toetaja), aga miskipärast tundub ikkagi City kätes kõik. Elame näeme mõne tunni pärast. Klopp on see hooaeg jälle satsi saanud kenasti tööle ja suuri vigastusi mis eelmine hooaeg olid pole olnud õnneks!
15:51
Ott Järvela: Ma eriti ei kahtle, et Liverpool täna võidab. Aga ma arvan, et Manchester City võidab samuti.
15:53
Külastaja Andrus Pärnust kommentaar
Ott kelle poolt oled?
15:53
Külastaja Madis kommentaar
Kuna pole kummagi toetaja, siis loodan väga näha seda imelist 5:5 viiki ja 0:6 kaotust ning otsustavat omavahelist kohtumist. Lisaks loodan väga, et manu oma “suurepärase” kapteniga mängib konverentsi liigas ja saab seal kohe tala.
15:54
Ott Järvela: Nottingham Foresti, Lissaboni Sportingu, Glasgow Rangersi ja Real Betisi. Näiteks.
15:56
Külastaja realist kommentaar
Mis seisus Paskotši ja Hein üldse on? Kas kavatsevad Londonis edasi elada pallides oma tiimi duublis või sihivad näiteks mingi euroopa riigi kõrgliigat kus saaks iganädalaselt mänguaega ?!?
15:58
Ott Järvela: Karl Jakob Hein ei ole Arsenali duubelrivistuse mängija, vaid esindusmeeskonna liige. Tõsi, ilmselt kolmanda väravavahi rollis, mis võib tähendada, et suvel otsitakse samasugust võimalust nagu tänavu talvel, kui ta siirdus laenulepingu algusel Readingisse.

Maksim Paskotši on tõesti Tottenham Hotspuri U23 meeskonna liige. Isiklikult arvan, et see ei ole kindlasti keskkond, kust oleks vaja hetkel väljapääsu otsida. See on ikkagi Meistrite liiga klubi. Seal tuleb proovida nii kaua, kui veel mingitki varianti on. Ning pole mingit põhjust arvata, et Spurs oleks Paskotši aktsiad kuidagi allapoole hinnanud.
16:10
Külastaja Manchester will be RED kommentaar
Mitu korda peab läbi küsitluste selguma, et Glazerite perekond on Inglismaa halvimad klubi omanikud. Isegi Mike Ashley oli parem omanik ning ikkagi suutsid fännid omaniku vahetuse läbi suruda. Loodetavasti on suvel toimumas muudatusi. GGMU!
16:10
Külastaja Manchester will be RED kommentaar
Mitu korda peab läbi küsitluste selguma, et Glazerite perekond on Inglismaa halvimad klubi omanikud. Isegi Mike Ashley oli parem omanik ning ikkagi suutsid fännid omaniku vahetuse läbi suruda. Loodetavasti on suvel toimumas muudatusi. GGMU!
16:10
Külastaja Trust kommentaar
Usun, et City põleb, nagu ManU põles nende vastu 11/12 hooajal. Aston Villa teeb selleks kõikja Pep mõtleb üle
16:10
Külastaja Roland kommentaar
Viimati kui Liverpool kaotas liigas meistrile ühe punktiga suudeti see-eest samal hooajal võita Meistrite Liiga ning järgnenud hooajal tehti Premieris puhas töö seega ei imestaks kui sama stsenaarium kordub ka seekord ...
16:12
Ott Järvela: Aasta enne Leicester City esimest tiitlivõitu sündis mu naabrimehe suvilanaabri kirjul kassil viieliikmeline pesakond, kus kaks poega olid mustad, kaks valged ja üks kirju. Tänavu juhtus sama lugu. Kusjuures tegu on isase kassiga!
16:15
Ott Järvela: Olukord Anfieldil.
16:18
Külastaja Asd kommentaar
Kas ka itaalia tiitliheitlust kajastate? Hispaanias ka viimased mängud, aga seal vist kõik selge?
16:19
Ott Järvela: LIVE-ülekande teeme ainult Inglismaa tiitliheitlusest. Itaalia ja Hispaania tavapäraste uudistega. Miks? Sest lugejate huvi Inglismaa liiga sündmuste vastu on võrreldes kõigi teiste Euroopa tippliigadega võrreldamatult suurem. See on fakt.
16:20
Külastaja Bussijuht kommentaar
Ronaldo võiks tõesti veel korra Tallinna tulla enne kui karjääri ära lõpetab. Ükskõik kas koos koondise või klubiga. Viimati käis ta siin vist 2005 aasta suvel ...
16:22
Ott Järvela: Etihadi staadion kohal taevas on pilved. Mida see tähendab? Ilmselt mitte midagi.
16:45
Külastaja suits kommentaar
Tere Ott ja kõikse rahvas. Teemaväline küsimus: mida arvate Leipzigi esimesest karikavõidust?
16:50
Ott Järvela: Leipzigi projekti vastuolulisus - eriti Saksamaa klubijalgpalli kontekstis - on üldteada fakt. Rivaalide fännid põlgavad neid avalikult. Samas on aus möönda, et Leipzig pole võrreldav Manchester City, Newcastle Unitedi või Pariis Saint-Germainiga. Ma nimetaksin neid, nagu muidki Red Bulli spordiprokjekte, laboratooriumiks. On loodud keskkond tipptulemuste püüdmiseks, aga mitte iga hinna eest, vaid viisil, mida ise õigeks peetakse.

Freiburgile, ma arvan, oleks karikavõit tähendanud rohkem.


16:58
Ott Järvela: Nüüd aga juttudega Inglismaale ning Manchesterist laekuvad olulised uudised. Aston Villa esiväravavahil Emiliano Martinezil on probleem väikese vigastusega ning kuna ta soovib iga hinna eest olla valmis 1. juunil Wembley'l mängitavaks Finalissimaks, kus lähevad vastamisi Euroopa meister Itaalia ja Lõuna-Ameerika meister Argentina, kelle esikindaks ta on, palus ta end tänasest mängust kõrvale jätta.

Aston Villa peatreener Steven Gerrard nõustus ja nii lähevad nad mängule Manchester City vastu ilma esiväravavahita. Tuletagem meelde, et Liverpool vajab tiitlivõimaluste tekkeks seda, et Manchester City ei alistaks Aston Villat. Liverpooli punane leer selle uudise üle õnnelik ei ole. Tipus otsustavad väga väikesed marginaalid ning pole välistatud, et just see võib täna mingid asjad ära otsustada.
17:00
Ott Järvela: Niimoodi saabus Liverpooli meeskonna buss mõne aja eest Anfieldile. Tuhanded fännid palistasid tänavaid. Videos võib näha ka nädala alguses ilmavalgust näinud uut seinamaali Anfieldi kõrval, kus kujutatud Ian Rushi, kes on löönud värava ka Kadrioru staadionil. Tõsi, seda Walesi koondise, mitte Liverpooli särgis.
17:03
Ott Järvela: Vahelduseks üks jalgpalliväline video kah, sest sündmus on vägev ja Kaia Kanepi samuti!
17:08
Ott Järvela: Naaseme jalgpalli juurde ning vaatame otsa Liverpooli koosseisule. Inglismaa karikafinaalis vigastada saanud Mohamed Salah ja Virgil van Dijk on koosseisus tagasi, mis on Meistrite liiga finaali silmas pidades Liverpooli jaoks kahtlemata hea märk, aga mitte põhikoosseisus, vaid varumeeste seas. Fabinho puudub, aga see on ootuspärane. Kuskil mujal Klopp kedagi ei säästa, mis on samuti ootuspärane. Ma ausalt öeldes ei näe varianti, et see sats täna Wolvesist jagu ei saa.
17:12
Ott Järvela: Manchester City on võrreldes eelmise mänguga, kus West Hami vastu 0:2 kaotusseisust 2:2 viik tehti, teinud põhikoosseisus kaks muudatust. Pingile langesid Oleksandr Zintšenko ja Jack Grealish, peale said John Stones ja Phil Foden. Meeskonna kapten Fernandinho mängib keskkaitses. See on brasiillase viimane mäng Man City särgis. Kell 20 on selge, kas ka kuldne.
17:12
Külastaja Ründaja kommentaar
Ott, mis arvad, kas Gerrardile annab see olukord ka lisamotivatsiooni täna, et tal on vōimalik Liverpool meistriks aidata?
17:14
Ott Järvela: Jah, annab. Ning kuna terve Aston Villa meeskond teab ülimalt hästi, mis on Gerrardi side Liverpooliga, siis see kandub edasi ka neile. Säärased emotsionaalsed seosed on tohutult inimlikud ja neid ei ole võimalik kuidagi sildiga "professionaalsus" muutujate seast eemaldada. Tõsi on minu meelest see, et sääraseid seoseid hinnatakse aeg-ajalt üle. Aga ma arvan, et praegune olukord nende sekka ei kuulu. Steven Gerrard ja Liverpool käivad niivõrd ühte jalga isegi siis, kui ta töötab praegu Aston Villa peatreenerina. See suurendab Aston Villa võimalusi tänasest mängust tulemus kätte saada.
17:15
Külastaja Kahjuks. kommentaar
On tiitel siiski City jagu, ei ole Aston Villast Cityle vastast, Liverpool mängis ise varasemalt oma võimalused maha.
17:15
Külastaja Taavi kommentaar
Mis sa prognoosid Ott, kui näiteks 65. minutiks on Liverpool kindlalt 3 väravaga peal, aga City ja Villa on viigiseisus, siis kas Gerrard läheb oma värava ette sellest momendist bussi parkima?
17:17
Ott Järvela: Ei lähe. 25 minutit enne lõppu Man City vastu bussi parkimine ei tundu mõistliku plaaniga, sest elu on näidanud, et säärastes olukordades suudab Pep Guardiola meeskond oma lakkamatusega ikkagi sihile jõuda. Aga 10 minutit enne mängu lõppu juba võib juba bussi appi võtta küll. Aga see pakkumine tuleneb tinglikul keskmisel mängustsenaariumil. Nagu me teame, siis jalgpallil on kombeks vägeva amplituudiga võnkuda.
17:19
Ott Järvela: Cristiano Ronaldo täna Manchester Unitedi koosseisu ei kuulu. Küll aga leiab põhirivistusest Hannibali! Seriaali "A-Rühm" paadunud fännina valmistab säärane olukord mulle muidugi suur rõõmu!
17:24
Külastaja TV3 kommentaar
Täna on ühtlasi vähemalt mõneks ajaks viimased Premier League'i kohtumised, mida näitab TV3 Sport. Man City - Aston Villa on Sport 1 kanalil (kommenteerib Ojassaar), Liverpool-Wolves on Sport2 kanalil (Kangur), Brentford-Leeds on Sport 3 kanalil (Leitmaa) ja Burnley-Newcastle on Sport Open kanalil (Pailk).
17:24
Ott Järvela:
Jürgen Klopp mängu-eelses intervjuus Sky Sportsile: "Virgil van Dijk ja Mohamed Salah on võimelised platsile tulema, aga mitte põhikoosseisus. See on meditsiiniosakonna hinnang. Fabinho treenib, aga täna ei mängi. /.../ Ma olen poiste üle tohutult uhke. Saavutus on juba praegu hullumeelne. Tegu on maailma tuevaima liigaga, kus oleme teinud väga hea hooaja teise poole. See on eriline.

Selle käigus võitsime kaks karikasarja ja jõudsime Meistrite liigas finaali - hullumeelselt hea. Naudime kindlasti! Aga täna saame mängida ainult ühte kohtumist, mitte kahte. Me ei saa Etihadil samuti väljakule minna. Peame lihtsalt ise võidu ära võtma ja siis peab Stevie [Gerrard] ülejäänu eest hoolitsema! Kõige tähtsam on oma mäng võita. Küll me siis vaatame."
17:27
Külastaja Q kommentaar
Mis Chelsea seis enne uut hooaega on? Arvan, et chelsea hakkab ka tulevastel hooaegadel vähem top4 mängugi sekkuma
17:27
Külastaja parnakas kommentaar
haamrite fannidelt ei tahtnudki midagi?😅
17:28
Ott Järvela: Chelsea osas saab midagi põhjapanevat öelda pärast suvist üleminekuakent. Praegu on liiga palju määramatust.

West Ham Unitedi eestlastest fänne ma ei tea. Ühte britti tean. Kohtusin temaga 2018 juunis Königsberg - Klaipeda liinibussis.

17:28
Külastaja nahkkindamees kommentaar
Ons mingisuguseid uudiseid Ronaldo kohta? Lahkub ManUst? Kui Euroopas ei mängita, siis ei usu et Ronaldo sinna jääda tahab.
17:29
Ott Järvela: Aus vastus on, et ega keegi täpselt tea. Meenutades eelmist suve ja tema liitumist Manchester Unitediga, siis asjad arenesid väga kiiresti ja suurema eelhoiatuseta. Küll aga olen ma üpris veendunud, et Ronaldo lähema aja suurim eesmärk on MM-finaalturniir ning kõik suvised otsused teeb ta silmas pidades seda, et Kataris võimalikult heas löögihoos olla. Mida see täpselt tähendab, ei oska öelda. Aga Ronaldo rihib MM-i.
17:29
Külastaja parnakas kommentaar
nyyd yhte tead, kaudselt
17:32
Ott Järvela: Tore! Vaatame selle tähistamiseks kaunist jalgpallifoto Mark Noble'ist, kes kuulub täna West Ham Unitedi vahetusmängijate sekka ja lõpetab kohtumise järel karjääri. Kui David Moyes ta platsile saadab, on see tema 550. mäng klubi särgis.
17:34
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Tere. Väike teemaväline küsimus. Kas koondisemänge hakkad sina viaplays kommenteerima Ott ja kas mingid stuudiod ja asjad ka tulemas?
17:34
Ott Järvela: Jah.
17:36
Külastaja Taavi kommentaar
Miks Premier League ei käi ajaga kaasas ja jääb oma traditsioonidega ajale jalgu? Pean siin silmas seda, et viimases voorus peetakse kõik kohtumised samalajal. Hispaania ja Itaalia liigad on sellest traditsioonist juba eemaldunud ning mängud on hajutatud kogu nädalavahetusele laiali, et vaatajad saaks keskenduda kas tiitliheitlusele, top 4 võitlusele või relegartsiooni heitlusele eraldi aegadel. Millal tullakse mõistusele ja lüüakse mängud lahku - see oleks kõigi huvides kasulik.
17:39
Ott Järvela: 1. Ma arvan, et Inglismaa ei teegi seda.
2. Mulle meeldib, et nad seda ei tee.
3. Põhjustest rääkides, siis üks on näiteks, et Premier League'is on iga liigakoha hind mõned miljonid eurod (üks osa auhinnaraha jagatakse vastavalt tabelikohale) ja lõppvõitlust tahetakse näha olukorras, kus kellelgi pole eelist seeläbi, et teab enne mängu, mis tulemust tal vaja on.
17:42
Ott Järvela: Nii. Aga nüüd on nii, et mina tänaseks lõpetan. Mõne minuti pärast jõuab kohale Martti Kallas, kes võtab live'i üle ja viib meid kindlalt sihile õhtul, kus selgub, kas Inglismaa meistriks 2022 tuleb Manchester City või Liverpool.

Olgu lisatud, et alates 1993. aastast on Premier League'i tiitli omanik selgunud viimases voorus kaheksal korral. Kolmel viimasel puhul, kui see juhtus (2012, 2014, 2019), tuli meistriks Manchester City. Eks näis, kas see seeria pikeneb neljale või katkeb.


17:52
Martti Kallas:  Tere õhtust ka minu poolt ning aitäh Otile põhjaliku sissejuhatuse eest! Mängude alguseni on jäänud umbkaudu kümme minutit. Mina hoian mõistagi eelkõige silma peal tiitlinõudlejate madinatel ehk Manchester City ja Aston Villa ning Liverpooli ja Wolvesi omadel, aga jooksvaid skooriuuendusi üritan võimalikult kiirelt tuua ka teistest mängudest.
17:54
Külastaja Taavi kommentaar
Ott, on sul infot kas sinu Soccerneti kolleegi K. J. Kangur hakkab 22/23 hooajast Viaplayst Premieri mänge kommenteerima või jääb ta TV3 spordi jalgpallikommentaatorite hulga ka tuleval hooajal?
17:54
Martti Kallas:  Eks aeg annab arutust.
17:57
Külastaja Hmm kommentaar
Zidane sai vanaisks palju õnne
17:57
Külastaja Hmm kommentaar
Mis järgmisel hooajal Chelsea saab? Kas tehakse täielik uuendus kuur klubis või mis üldse saab
17:58
Martti Kallas:  Seda on praegu väga keeruline öelda. Mina ei ole end Todd Boehly visiooniga liialt kurssi viinud, seega ei oska plaanide osas õieti midagi arvata.
17:59
Martti Kallas:  Aga Manchesteris ja Liverpoolis on mehed platsil. Varsti hakkame pihta.
18:00
Külastaja Uudo kommentaar
Loodetavasti langeb manu konverentsi liigasse.
18:01
Martti Kallas:  Nüüd läksime - Premier League'i viimane voor on alanud!
18:02
Martti Kallas:  Aston Villa sai palli hetkeks endale, aga City tuli kohe väga kõrgelt pressingusse ja sundis Olseni eksima. Isukalt on alustatud, sama kehtib ka Liverpooli kohta.
18:02
Külastaja sass24 kommentaar
Järvela võiks edaspidi kah selliseid laive teha. Huvitav oli.
18:03
Martti Kallas:  VäravWOLVES LÄHEB JUHTIMA!
18:04
Martti Kallas:  Kolmandal minutil annab Jimenez palli paremalt äärelt värava ette ning Pedro Neto suskab ära. Liverpool on taga!
18:05
Martti Kallas:  Aga sass24-le vastates: see on täiesti müstiline küll, kuidas mõni mees on Inglismaa jalgpalli(kultuuri) osas nagu kõndiv entsüklopeedia.
18:06
Martti Kallas:  Matip sai karistusalas palli peaga suunata, aga siiski mööda.
18:08
Martti Kallas: Liverpool noolib! Keita andis söödu ja Jota sai kastis palli jalga, aga puterdas üle ning löögini ei jõudnud. 
18:09
Martti Kallas: Foden koolitas äärel Cashi, aga kodustatud poolakas sai varba vahele ja suunas palli üle küljejoone.
18:10
Martti Kallas:  Olsen ehitab! Võttis tagasisöödu väga hooletult ette ning Gabriel Jesus oli kohe lähedal noolimas, aga rootslase puhastusüritus põrkub brasiillasest üle otsajoone.
18:11
Martti Kallas: Liverpoolis oli Wolvesi kaitseliin samuti endale ehitamas, aga lõpuks saadi pall klaaritud. Keegi kaitsjatest klaaris palli vastu Jose Sad.
18:12
Martti Kallas:  Samal ajal läheb Chelsea Watfordi vastu juhtima ning tsementeerib sellega pronksikohta. Kai Havertz värava autoriks.
18:13
Martti Kallas:  Luis Diaz murdis värava ette ja lükkas palli löögikohale edasi, aga seal polnud ühtegi oma meest.
18:14
Martti Kallas:  Liverpool nõuab penaltit! Punasärgid jõudsid kasti ja (vist) Keita sai löögile, aga kohtunik näitab nurgalööki, mitte penaltit.
18:16
Martti Kallas:  Liverpool pusib ja pusib, kuid mängib olukorra üle. Viimane võimalus langes Jotale, aga tema üritus takerdus meestesumma.
18:17
Martti Kallas:  Tottenham on Norwichi vastu juhtohjad haaranud. "Punapea Rootsist" ehk Dejan Kulusevski.
18:18
Martti Kallas:  Mahrez koolitab nii mis hirmus, aga ühtegi meest pole värava ees jätkamas. 
18:18
Külastaja alek kommentaar
tere ka minu poolt..Go liverpool
18:18
Martti Kallas:  Rõõm sind tervitada!
18:19
Martti Kallas:  Milline võimalus Wolvesil! Neto pääses äärelt ihuüksi jooksma ning söötis palli värava ette, aga kiirrong Dendoncker lõi ühe puutega mööda.
18:22
Martti Kallas: Muutused väljalangemistsoonis! Leeds asus Brentfordi vastu juhtima (19. Joe Gelhardt) ning Burnley jäi Newcastle'i vastu kaotusseisu (19. pen. Callum Wilson). See tähendab, et Leeds on hetkeseisul esimesena väljalangemisalast prii ning Burnley esimesena sees. Mängude eel oli seis vastupidine.
18:22
Martti Kallas: Leedsi värav kuulub suluseisu tõttu siiski tühistamisele, aga üldpilti see hetkel ei muuda. Burnley on punkti võrra tagapool.
18:24
Martti Kallas: VäravLIVERPOOL VIIGISTAB - SADIO MANE! Ja me oleme alguses tagasi.
18:24
Külastaja parnakas kommentaar
MADIO SANEEEEE
18:25
Martti Kallas:  Sai Thiagolt söödu, jooksis Jose Saga vastamisi ning naelutas palli võrku.
18:25
Martti Kallas:  Vaid kaks minutit varem jäi Wolves ilma avavärava autor Pedro Netost, kes vigastuse tõttu platsilt lahkuma pidi. Hee-chan Hwang tema asemele.
18:26
Külastaja Raigo kommentaar
Ma inglise klubidest toetan pigem man cityt (eelkõige De Bruyne ja Pepi pärast) aga täna tahaks livepooli edu kuna mulle meeldivad kõiksugu rekordid ja oleks punk kui keegi lõpuks 4 ära võtaks ehk siis ka seal live poolt.
18:27
Martti Kallas:  Tõepoolest, Liverpool oleks sel juhul ajaloolise neliku lävel. Meistrite liiga finaal Real Madridi vastu leiab aset järgmisel laupäeval.
18:28
Martti Kallas:  Arsenal asus Evertoni vastu juhtima (27. pen. Gabriel Martinelli). Üldpilt ei muutu, sest ka Tottenham juhib.
18:28
Külastaja r2mmar kommentaar
Liverpool on maailma kõige ebasümpaatsem klubi ning oleks ääretult punk kui nad jääksid aegade lõpuni kuivale karikate osas.
18:29
Martti Kallas: Robertson saab päris hästi proovida, aga üle. Teises mängus üritab Jesus palli teravalt värava ette mängida, aga lööb Olsenile vastu molu. Kerge kosumispaus.
18:31
Martti Kallas: Värav andis Liverpoolile uue hingamise. Punasärgid otsivad juhtväravat. 
18:31
Martti Kallas:   Arsenal on Evertoni vastu kahega peal. Eddie Nketiah 31. minutil.
18:32
Martti Kallas:  Villa kaitsjad ebaõnnestusid ja Jesus pääses jooksu, aga löögi asemel tuli välja miskine ebamäärane plönn.
18:32
Martti Kallas:  Tottenham samuti kahega ees. Harry Kane.
18:32
Külastaja Q kommentaar
See 4 karika võit selline nii ja naa, sest teiste riikide tipud ei saa ju sellist asja teha kuna lihtsalt pole kahte kodust karikasarja
18:35
Külastaja to Q kommentaar
No seal näiteks fifa klubide turna
18:37
Martti Kallas:  VäravASTON VILLA LÄHEB JUHTIMA!
18:38
Martti Kallas: Digne annab vasakult palli kasti ja Villa esimene pealelöök on sees! Matty Cash suunab tsenderduse peaga võrku.
18:39
Martti Kallas:  Hiilgav avanemine Cashilt.
18:39
Martti Kallas: Ja veel sõnumeid - Manchester United on taga. Wilfried Zaha viib Crystal Palace'i 37. minutil juhtima. 
18:40
Martti Kallas:  Hwang pääses Alissoniga silmitsi, aga brasiillane sai käe vahele.
18:40
Martti Kallas:  Seis tabelitipus aga hetkel veel ei muutu. City ja Liverpool on küll võrdsetel punktidel, kuid väravate vahe räägib ikka veel esimeste kasuks.
18:42
Martti Kallas:  Watkins konksutab ja ohustab taas City väravat, aga kaitseblokk on ees.
18:43
Martti Kallas: Coutinho purjetab ja otsib eemalt Villa teist väravat, aga siiski mööda. Etihadil kõlab vilekoor. 
18:44
Martti Kallas: West Ham asub 41. minutil Michail Antonio väravast Brightoni vastu juhtima. Nemad on praeguse seisuga Euroopa liiga alagrupis ja Manchester United Konverentsiliiga play-off'is!
18:46
Martti Kallas: Manchesteris sai avapoolaeg lausa neli üleminutit. 
18:49
Martti Kallas:  Everton on Donny van de Beeki isikus Arsenali vastu ühe tagasi löönud. Absoluutselt mittemidagimuutev värav.
18:50
Martti Kallas:  Thiago tuleb neljandal üleminutil platsilt ära! Meistrite liiga finaalini on kuus päeva ...
18:50
Martti Kallas: Etihadil on poolaeg lõppenud ja kodumeeskond on kaotusseisus! Üks löök Villalt raamide vahele ja ühtlasi ka sisse.
18:54
Martti Kallas: Ja nüüd ka kõikides teistes mängudes. Vaatame olukorra üle:

1) City on endiselt esikohal, aga närvikõdi on rohkem kui küllaga. Punktiseis hetkel Liverpooliga võrdne.

2) West Ham kerkis jooksvas tabelis 1:0 eduseisuga kuuendale ehk Euroopa liiga kohale ning Manchester United langes samaskoorilise kaotusseisu tõttu seitsmendaks ehk Konverentsiliiga play-off-pääsme tagavale tabelireale.

3) Leedsilt võeti küll VAR-i abiga värav ära, kuid hetkeseisul on nad väljalangemistsoonist ühe punktiga väljas. Nende asemel langes sinna Burnley, kes on hetkel 0:1 taga.
18:54
Külastaja ltltl kommentaar
Keegi mingit strriimi oskab jagada kust liverpooli mängu näha? Tv3 sporti pole kahjuks
18:55
Martti Kallas:  Lingid teevad selle laiviakna katki, aga livetv, punkt ja tähed sx võiksid sind võib-olla aidata.
19:03
Külastaja stream kommentaar
reddito punkt soccerstreamlinks punkt com
19:05
Martti Kallas:  City teeb vaheajal ühe vahetuse. Oleksandr Zintšenko sekkub oma City-karjääri viimast mängu pidanud Fernandinho asemele.
19:06
Külastaja Ründaja kommentaar
Kallas, kelle tiitlivõitu ise loodad?
19:07
Martti Kallas:  Keeruline küsimus, pole tõtt-öelda kummagi meeskonna eriline fänn. Olen tulise lõpuheitluse poolt ja hetkel paistab see täitsa elus olevat. Poliitkorrektne vastus, kas sobis?
19:08
Martti Kallas:  Vahetustest ka: Liverpool tõi James Milneri vigastatud Thiago asemele. Wolves muutis aga meest puurisuul: 35-aastane John Ruddy sekkus Jose Sa asemele, kes samuti avapoolajal pahasti haiget sai.
19:09
Martti Kallas: Liverpooli kastis oli penaltihõngu, aga Konate tõuge kohtuniku hinnangul selle vääriline ei olnud.
19:10
Martti Kallas:  Leicester läks Southamptoni vastu 1:0 juhtima (49. James Maddison), kerkides sellega kaheksandaks, Wolvesiga võrdsetele punktidele.
19:12
Martti Kallas: Värav Värav VäravLIVERPOOL LÄHEB TIITLI JÄRELE?
19:12
Martti Kallas: Siiski mitte. Mane mängiti üks-ühele ja senegallane tõstis palli võrku, aga suluseisust. VAR võttis ära.
19:13
Martti Kallas:  Samal ajal on Joel Veltman langetanud West Hami seitsmendaks ja Manchester United on taas kuuendal real ehk Euroopa liigas. Brighton - West Ham 1:1.
19:15
Martti Kallas: Aga Liverpool ei võta käiku välja. Kohe tullakse uuesti väravat jahtima, aga Jota tabab lõpuks Maned.
19:16
Martti Kallas:  MIDA VÕIMALUST??? Ollie Watkins pääses Edersoniga üks-ühele, aga lõi väravast mööda... suurepärane positsioonivalik keskjoonel, mis nullis suluseisu, aga võimalus jäi kasutamata.
19:16
Martti Kallas: Vahetus  City võtab Mahrezi ära ja toob Sterlingu asemele.
19:17
Martti Kallas: Arsenal läheb Cedric Soarese väravast Evertoni vastu 3:1 juhtima, aga tuleb taaskord tõdeda, et Tottenhami eduseisu tõttu on tegemist suhteliselt tähtsusetu väravaga. 
19:18
Martti Kallas:  Leeds saab nüüd oma kätte. Raphinha 56. minutil penaltist.
19:18
Martti Kallas:  Coady sai palliga hirmsa litaka vastu vahtimist.
19:19
Martti Kallas:  Arsenal neli. Keskkaitsja Gabriel 60. minutil.
19:20
Martti Kallas: Vahetus  Liverpool vahetab. Liiga parim väravakütt Mohamed Salah tuleb Diogo Jota asemele.
19:22
Martti Kallas:  Newcastle on Burnley vastu 2:0 ees (60. Callum Wilson). Hetkel tundub, et Burnleyl on Championshipi minek!
19:23
Martti Kallas: Villa ehitab, aga Watkins jääb Coutinhole ise ette ja viimane jääb pallist ilma. 
19:24
Martti Kallas: Tottenham tsementeerib kohta Meistrite liigas ning asub Norwichi vastu 3:0 juhtima. Dejan Kulusevski korda kaks! 
19:25
Külastaja Nunes kommentaar
Kes Championshipist üles tulevad?
19:26
Martti Kallas:  Fulham, Bournemouth ning üks kahest - kas Huddersfield või Nottingham.
19:29
Martti Kallas:  Kuivõrd Dejan Kulusevski on nähtavasti võtnud Tottenhami Meistrite liiga koha kindlustamise enda õlule, jagan teiega üht oma viimase aja lemmikut jalka-chant'i. Kuulamisel piisab umbes poolest minutist.

19:29
Martti Kallas:  Heung-min Son ütleb ka sõna sekka. Tottenham neli.
19:30
Martti Kallas: VäravASTON VILLA KAKS! NÜÜD ON KÕIK LIVERPOOLI KÄTES!
19:30
Martti Kallas:  PHILIPPE COUTINHO!
19:31
Martti Kallas: Olsenilt hiilgav pikk pall, Watkins jätkab peaga, Coutinho teeb väikese konksu ja toob selle asja vähemalt praegu Villale kätte!
19:31
Martti Kallas:  Burnley on ühe tagasi löönud (Cornet) ja Leicester on eduseisu duubeldanud (Vardy).
19:31
Külastaja täielik kasjakk kommentaar
kuidas see võimalik on? ropendada tohib siin laivis?
19:32
Martti Kallas:  Ole hea, ära ropenda. Kogupereportaal.
19:33
Martti Kallas:  See on uskumatu, mis käkki City endale ehitab. Aga Liverpool peab ka võitma, sest hetkeseisul on City ikka veel meister!
19:33
Külastaja Uudo kommentaar
Oi jumal jumal, see oleks kõige halvem stsenaarium, kui Villa teeb oma öra aga liverpool mitte
19:34
Külastaja K kommentaar
City andis tiitli käest
19:34
Martti Kallas:   Aga keegi peab selle võtma ka!
19:34
Martti Kallas:  Son on löönud viienda. Tottenhamil on rämmar.
19:35
Külastaja kridu kommentaar
martti, rämmar on kaljul. :D
19:35
Martti Kallas:  Tottenhamil on natuke rõõmsam rämmar.
19:36
Martti Kallas: Värav Värav  CITY LÖÖB ÜHE TAGASI! GÜNDOGAN!
19:36
Martti Kallas:  Sterling tsenderdab ja Gündogan paneb tagumise posti juures pea vastu.
19:37
Külastaja K kommentaar
Kui palju peaks Villa veel lööma et Liverpool võidaks
19:37
Martti Kallas:  Kuus veel. Mina ei hellitaks liiga suurt lootust.
19:38
Martti Kallas:  Southampton lõi Ward-Prowse'i penaltist ühe tagasi, aga Leicester vastas kohe läbi Pereze tabamuse. Leicester 3:1 peal.
19:38
Külastaja ee kommentaar
Milan on ka tiitlit kindlustamas. 30 minutiga 2-0
19:38
Külastaja , kommentaar
Brentford!!!
19:39
Martti Kallas: Värav VäravCITY TEINE - NAD ÄRKASID ELLU!
19:39
Martti Kallas:  Rodri, kasti joonelt, siseküljega - täpselt alla nurka!
19:40
Martti Kallas: Tohutult palju väravaid lüüakse praegu. Brentford ja Brighton on samuti löönud.
19:40
Martti Kallas:  Aga olukord on endiselt selline, et kui Liverpool võidab ning City ja Villa vahel püsib seis muutumatuna, on Liverpool meister. Aga selleks peab Liverpool lööma ja City mitte lööma.
19:40
Külastaja parnakas kommentaar
coutinho 90+2
19:40
Külastaja täielik kasjakk kommentaar
samas oleks täiesti guardiolalik et city annab tiitli käest veel.
19:42
Martti Kallas:  Värav Värav VäravILKAY GÜNDOGAN PÄÄSTAB MANCHESTER CITY???
19:42
Martti Kallas:  KOLM-KAKS!
19:43
Martti Kallas: City pööras 0:2 kaotusseisu VIIE MINUTIGA 3:2 eduseisuks!
19:43
Martti Kallas: De Bruynelt sööt värava ette ja Gündogan koksab tagumise posti juurest ära! Täiesti hull vana. 
19:44
Külastaja D kommentaar
Palju väravaid lüüakse tõesti, aga ManU vähemalt ei löö midagi. Vähemalt keegi on tubli ja ei sega.
19:45
Martti Kallas:  Watford lõpetab oma Premier League'i-perioodi stiilselt: Dan Gosling viigistab seisu Chelsea vastu.
19:45
Martti Kallas: Värav Värav  MOHAMED SALAH!!!
19:46
Martti Kallas: Meeletu segadus ja lõpuks Salah suskab palli mingi kahtlase pöörde pealt võrku. Aga sellest hetkeseisul ei piisa.
19:46
Külastaja hahaha kommentaar
hahahaha, ilus. liverpooli haip ongi mutta loodud, real paneb nad ka paika ja jaabki uks kakane karikas,hahahahaha hahahahahhahahahahah
19:46
Külastaja Martin kommentaar
Pakun et ikka Leeds jääb püsima ja Burnley langeb.
19:46
Külastaja täielik kasjakk kommentaar
manu soovib hooaja väravate vahe nulli peal hoida. huvitav millal selline asi üldse neil viimati juhtus?
19:46
Külastaja , kommentaar
Brentfordi mehel Sergi Canosel oli tegus päev. Tuli vahetusest, lõi viigivärava, võttis kollase, võttis kollase, läks duši alla.
19:48
Martti Kallas:  Keegi tõmbas just tervet Anfieldi tillist, öeldes, et Villa on seisu viigistanud.
19:49
Martti Kallas:  Ross Barkley viis esimesel üleminutil Chelsea taas juhtima ja Watford ikkagi ei saa oma kübekest rõõmu.
19:50
Martti Kallas: Brighton juhib West Hami vastu 3:1 ning langetab nad seega uueks eurohooajaks Konverentsiliigasse. 
19:50
Martti Kallas: Värav Värav Värav  LIVERPOOLILE KOLMAS! ANDY ROBERTSON!
19:51
Martti Kallas: MANCHESTERIS NELI MINUTIT LISA!
19:52
Martti Kallas:  Ederson on platsil pikali. City ei saa enam vahetada!
19:54
Martti Kallas:  Aga jätkame. Kolm minutit umbes veel minna.
19:55
Külastaja Madis kommentaar
Tegelikult, olles küll pigem City poolt, oleks üsna pull, kui Liverpooli eksmängijad oma vana leivaisa tiitlile upitaksid.
19:56
Martti Kallas:  MANCHESTER CITY ON INGLISMAA MEISTER!!!!!
19:57
Martti Kallas:  Uskumatult vägev jalgpalliõhtu. Üks punkt jääb Cityt ja Liverpooli lahutama, aga need maagilised viis minutit. Ilkay Gündogan on põhimõtteliselt rahvuskangelane.
19:57
Külastaja ee kommentaar
Turvasi on ikka väga väga väga palju City staadionil :D:D
19:57
Külastaja ee kommentaar
AGa nendest turvadest polnud kasu
19:57
Martti Kallas:  Uskumatu hooaeg, uskumatu lõppvaatus ja City toob selle asja ikkagi lõpuks koju.
19:58
Martti Kallas:  Mina tänan, et elasite sellele lõppvaatusele kaasa. Ilusat õhtut!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!