Laupäev, 18. juuni 2022
19:24
Otto Kase:  Tere õhtupoolikut kõigile! Peagi algab põnev Paide Linnameeskonna ja Kuressaare vaheline duell. Kellele teie võitu ennustate või olete hoopis kindlalt kellegi poolt? Kribage sellest kindlasti siia kommentaaridesse!
19:28
Otto Kase:  Kui heidame kärmelt pilgu ka algkoosseisudele, siis näeme, et olen Paide poolelt eksinud lausa nelja palluriga (platsil on tagasi Ragnar Klavan ning Siim Luts, Andre Frolov ja Dominique Simon, kes on minu pakutud Hindrek Ojamaa, Kristjan Pelti, Edgar Turi ja Ebrima Singhatehi asemel) ning Kuressaare saatis platsile täpselt samad mehed, kes ka eelvaates ennustatud.
19:29
Otto Kase:  Nii, aga nüüd jalutavad mehed juba platsile. Viimane võimalus ennustada!
19:31
Otto Kase:  Aga avavile on kõlanud ja matš on alanud!
19:35
Otto Kase:  Esimeste minutitega liialt ohtlikuks pole kumbki saanud, kuid nagu eeldada võis, siis palli on rohkem hallanud võõrustajad. Paide sai ka matši esimese nurgalöögi, ent selle klaarisid saarlased suuremate raskusteta.
19:36
Otto Kase:  Palli lõi minema Sten Reinkort, kes põrkas samaaegselt kokku Yusifiga ning sai sellega oma pea täitsa veriseks. Loodame, et Kuressaare tipuründaja saab siiski jätkata.
19:39
Otto Kase:  Seejuures ei saa öelda, et Paidel oleks mõni eeldatud väljakuosa, kust rünnata - proovitakse nii Deabease kui ka Lutsu äärelt. Siiamaani on aga kollasärgid olnud kaitses vägagi kindlad ning paidekad pole veel trahvikasti jõudnud.
19:41
Otto Kase:  Otto-Robert Lipp üritas Kuressaare rünnakut algatada, aga Frolovi ja Simoni kaitsetöö surus ründaja pallilt minema.
19:43
Otto Kase:  Ja tundub, et valge sideme ümber pea pannud Reinkort saab ikkagi jätkata. Platsil nüüd taas 22 mängijat.
19:45
Otto Kase:  Mattias Männilaan saanud kaks küljeauti vastaste trahvikasti saata, kuid kumbki midagi ohtlikku ei tekitanud.
19:46
Otto Kase:  Kas esimene pealelöök? Sander Laht proovis 14. minutil ernestagyirilikult palli keskväljalt väravasse saata, kuid pall lendas värava peale.
19:46
Külastaja Junn kommentaar
Paide kivikõva kindlus on ilmselge ajakirjanduslik liialdus!
19:48
Otto Kase:  Kuidas võtta, nad on kodus ikkagi päris hästi mänginud.
19:51
Otto Kase:  Simon varastas keskväljalt palli omale ning söötis selle Möölile, kuid mullu Kuressaares pallinud mees ei jõundud pealelöögini.
19:52
Otto Kase:  Hoiatus 21. minutil andis Yusif korralikult Lipu pikali ning saarlastele heast kohast karistuslöök.
19:53
Otto Kase:  Päris hea võimalus! Laht saatis terava palli trahvikasti ning nahkkera põrkas Rassi õrnast puutest napilt tagumisest postist mööda.
19:55
Otto Kase:  Nagu tekstilaivist aru saada, siis ei tegele ründamisega enam ainult Paide vaid ka saarlased on saanud paar poolohtlikku olukorda tekitada. Loodame, et millalgi näeme ka esimest väravat.
19:56
Otto Kase:  Ai-ai, Reinkortil jookseb ikka verd ning mehe särk on täitsa punane.
19:58
Otto Kase:  Oi, milline tõrje Karofeldilt! Paide teenis 25. minutil heast kohast karistuslöök, mille Frolov kasti söötis. Nahkkera jõudis Yusifile, kes saatis korraliku kuuli ristnurga suunas, aga saarlaste kollkiiper tõrjus palli.
19:59
Otto Kase:  Värav KURESSAARE JUHIB!! Sander Laht viis omad 28. minutil Paide vastu juhtima!
20:00
Otto Kase:  Vahetus Hetk varem oli Reinkort ikkagi välja läinud ning Teeväli tema asemel platsile tulnud. Värav ise tuli sellest, et Klavan eksis sööduga ja kärmelt jõudis pall platsile tulnud Teeväljani. Nooruk vaatas ettepoole ning andis suurepärase söödu Lahele, kes palli otse õhust nahkkera tagumisse nurka saatis - suurepärane värav!
20:00
Klavan terve senine mäng täiesti segi olnud. Pidevalt kaitseliinist kadunud ja nüüd paneb hea söödu ka veel
20:00
Külastaja suits kommentaar
Vot see oli üks ilus värav
20:03
Otto Kase:  Paide sai kaks nurgalööki järjest, ent nendest midagi head ei sündinud.
20:05
Otto Kase:  POST! Karl Mööl sai 33. minutil Lutsult suurepärase söödu, aga saatis palli vastu väravaraami.
20:06
Külastaja Jojo kommentaar
Paidel see nurgalöögi spesialist läks koos zahoga minema v? Nurgad on ikka täiesti mõtetud Paidele anda. Nagunii ei sünni sealt midagi.
20:06
Külastaja Hyrax kommentaar
Debeas nagu statistika järgi oleks väga oluline Paidele, aga see statistika on enamasti väga nõrkade meeskondade vastu ja mängudes, kus söödud/väravat väga mängutulemust ei mõjutanud. Vähe on olulistel mängudes tal rolli mängu otsustamisel
20:08
Otto Kase:  Ei vea ikka saarlastel: nüüd sai Sander Laht labakäega näkku. Õnneks tal kusagilt verd ei hakanud jooksma, kuid karistuslöök saadi sellegipoolest. Mees keerutas taas ohtlikult palli värava suunas, aga seekord õnnestus kodumeestel pall minema lüüa.
20:09
Aga üldiselt on hea näha, et paus oli ja mängutempo hetkel päris hea olnud, kõik nagu näljased ka 🙂 Deabeas saanud suurte vastu ka ikka häid lööke teha, aga jah eksimise protsent on kõrge
20:10
Otto Kase:  Taas ohtlik pall saarlaste trahvikasti, aga ükski sinisärk ei suutnud õigel ajal jalga vahele panna.
20:11
Otto Kase:  Kohe peale eelmist võimalust hakkas Lipp vasturünnakule tormama, aga Klavan lendas mehele päris kõrge jalaga sisse. Mulle tundus, et kaitsja mängis palli, kuid tuleb tõdeda, et tegemist oli suhteliselt ohtliku taklamisega.
20:11
Reaalsus on, et Debeas hoiab palli üle, ei sööda Salistele kuigi äärelt teeb overlape. Söödab tagasi suvaliselt ja ründed surevad sinna. Väga tore on vaadata seda triblamist, aga kui see tulemuseni ei vii siis pole sellel mõtet. Paide võiks mõne sirgjoonelisema mängija sinna panna või mõne puujala, kes koledalt mängib aga vähemalt tulemust teeb
20:12
Külastaja Jaja kommentaar
Kurel on elu hooaeg käimas, loodan et panevad veel paide ka selili
20:13
Otto Kase:  Pean täitsa nõustuma, Kožuhhovski pannud saarlased ikka väga hästi mängima. Tänagi vägagi targalt palli veeretatud.
20:16
Otto Kase:  Simon sai 44. minutil peale lüüa, kuid otse vastu Karofeldi. Kiiper korra pudistas palli maha, ent ükski kodumees ei jõudnud võimalust ära kasutada.
Külastaja Joja kommentaar
Ammu oli selge, et kure on heal päeval hea meeskond. Floraga mängud juba on näidanud nii mõndagi, juba eelmisel aastal. Kõik ok, kure on tubli, aga täna väsib lõpus ja kaotab siiski.
20:17
20:17
Paide kipub toorutsema! Frustratsioon -nii vist seda kutsutakse!
20:18
Otto Kase:  Kelder proovis nurgalöögist tulnud palli käärlöögiga väravasse saata, kuid pealelöök ebaõnnestus täielikult.
20:20
Otto Kase:  Aga kõlas ka poolajavile!
20:23
Otto Kase:  Matš oli mõnusalt tempokas ning seda on oli täitsa lust vaadata. Paide hoidis küll palli rohkem, kuid Kuressaare oli kaitses kindel ning nõelas kontrarünnakutega. 27. minutil mindi ka juhtima, kui Teevälja suurepärane sööt lendas Sander Lahe löögist ka väravasse. Paide parim võimalus tuli Saagil, kes lõi palli posti, aga tuleb öelda, et liiga palju ohtlikke võimalusi võõrustajad ei teinud.
20:23
Külastaja Jap kommentaar
Saag null jah, mängu algul jättis söödu andmata, seal oleks 1-0 olnud. Vaadake järgi, üks mees pendla punktil ootas üksi, aga tal vaja ikka ise pressida..
20:23
Saag ongi null!
20:31
Külastaja Kusimus kommentaar
Kas keegi oskab vastata uhele lollile kusimusele - Mis erinevus rikastab Florat ja Kuret?
20:36
Otto Kase:  Aga jätkame teise poolajaga!
20:37
Otto Kase:  Paide sai koheselt nurgalöögi, kuid Frolovi tsenderdus lendas otse vastu Seemani pead.
20:39
Otto Kase:  Saag oli lähedal! Pall oli lahtiselt saarlaste trahvikastis ning kogenud ründemees proovis pöörde pealt nahkkera võrku saata. Pall põrkas siiski paari meetriga postist valele poole.
20:39
Otto Kase:  Paide alustanud teist poolaega päris aktiivselt, kuid eks neil tuleb ka olla, kuna hetkel ollakse ikkagi kaotusseisus.
20:42
Külastaja @kusimus kommentaar
Erinevus on see, et Florakad kuuluvad A-koondisesse ja Kuressaare omad U21.
20:43
Otto Kase:  Paidel nüüd jällegi järjest võimalusi saanud. Viimasena proovis Saag taas peaga peale lüüa, kuid Karofeld püüdis palli kinni. Tundus, et muidu oleks pall ka latti lennanud.
20:49
Otto Kase:  Ai-ai! Nüüd Liit vist põlvele liiga teinud. Tundub, et saab ikkagi jätkata.
20:50
Otto Kase:  Pall taas Kuressaare kastis lahtiselt ning Saag kukkus ka pikali, kuid ei penaltit ega ka väravat ei tulnud. Videokordustest ei saanudki täitsa aru, kas pigem tegi Tutk vea või läks Saag viga otsima.
20:55
Otto Kase:  Pall läks müüri alt päris ohtlikult värava suunas, kuid pikali maas olnud Oliver Rass tegi suurepärase "tõrje" jalgadega.
20:55
Otto Kase:  Vahetus Paide võttis 65. minutil Saagi välja ning tõi maikuu sümboolsesse koosseisu pääsenud Singhatehi platsile.
20:56
Zeroman välja!
20:57
Otto Kase:  Hoiatus Deabeas ja Kelder põrkasid keskväljal valusalt kokku ning hoiatuskaarti nägi Paide mängumees.
20:59
Otto Kase:  Laht proovis palli nurgalöögist otse väravasse keerutada, kuid Aksalu oli selleks valmis ja lõi nahkkera rusikatega minema.
21:00
Otto Kase:  Ohoo! Siim Luts proovis väga efektset ülepealööki teha, kuid ei saanud hästi pallile pihta.
21:01
Kohtunik on ka pisivigu täna omale lubanud palju kahjuks. Ei saaks praegu öelda et deabease kollane õige oli, see oli välja meelitatud ikka. Kure on kaval rebane 🦊
21:02
Otto Kase:  Vahetus 72. minutil tulevad Frolov ja Palumets puhkama. Neid asendavad Robi Saarma ja Edgar Tur.
21:04
Otto Kase:  Deabeas sai terava nurga pealt löögile, ent tabas küljevõrku.
21:06
Otto Kase:  Värav Deabeas lööb seisuks 1:1!!
21:06
Otto Kase:  Saliste saatis 75. minutil palli hollandlasele, kes võttis osavalt nahkkera rinnaga maha ning toksas selle kindlalt võrku.
21:06
Külastaja Aga kommentaar
Teab keegi Paide standardi treenerist midagi? Tundub et oma tööga hakkama eriti ei saa. Ei taha ebaaus või paha olla, aga no pool hooaega läbi juba ja noh..
21:09
Otto Kase:  Paide viigiväravaga aga leppida ei taha ning endiselt rünnatakse suurte jõududega.
21:10
Otto Kase: Ai, kui lähedal jälle!! Saliste andis 77. minutil hea tsenderduse kasti, kust Robi Saarma palli ka latti saatis.
21:13
Otto Kase:  Vahetus Päris ründav vahetus Paidelt! Poolkaitsja Simon välja ning ründaja Piht sisse.
21:18
Otto Kase:  Umbes viis minutit veel jäänud. Paide otsib oma väravat, kuid Kuressaare pallurid viidavad osavalt aega.
21:19
Otto Kase:  Vahetus Kuressaare teeb oma teise vahetuse: Saar sisse, Rass välja.
21:22
Otto Kase:  Kolm lisaminutit! Singhateh proovis sarnaselt päris mitmele teisele pallurile midagi käärlöögisugust teha, kuid saatis samuti palli taevasse.
21:22
Otto Kase:  JA PENALTI PAIDELE!!!
21:24
Otto Kase:  Singhateh proovis kiirusega Liidust mööda mängida ning tabas palliga Kure mängija õlga. Ei tea küll, kas sellest penaltit oleks pidanud andma.
21:24
Otto Kase:  AGA SAARMA LÖÖB VÄRAVAST MÖÖDA!!!
Külastaja muigega kommentaar
Kure võib viigiga võõral väljal rahule jääda.
21:25
Ebaaus pennal !
21:25
Külastaja R. kommentaar
Aus lõpp.
21:26
Otto Kase:  Mängu dikteerivamaks pooleks oli mõlemal poolajal pigem Paide, kuid kuna vastased olid kaitses vägagi kompaktsed siis ei saadud neist kuidagi mööda. Teise poolaja keskel õnnestus Deabeasel üks tagasi lüüa ning kuigi hiljem tabas Robi Saarma ka latti ja sai penaltit lüüa, siis võiduväravat Paide ei saanud.