Kristjan Remmelkoor:  Tere, algamas on Premium liiga 17. vooru maiuspala Tallinna Flora - Nõmme Kalju.
Kristjan Remmelkoor:  Võrreldes koondisepausi-eelse vooruga, on Floral algkoosseisus kaks muudatust: keskkaitses alustab Pürgi asemel Lipp, tipuründes alustab Alliku asemel Lepik. Allikut on kimbutanud viimasel ajal reieprobleem, mis jättis ta eemale ka juunikuistest koondisemängudest.
17:11
Kristjan Remmelkoor: Kaljul on kolm muudatust: Subbotin, Marin ja Volkov alustavad täna pingilt; Mannone, Gussev ja vigastuspausilt naasnud Tamm on põhikoosseisus.
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Mängule on Poolast tulnud kohale 52 Bialystoki Jagiellonia fänni, et jätta hüvasti klubi endise mängijaga Konstantin Vassiljeviga.
17:13
Külastaja Asd kommentaar
Kas Fortune on ikka veel vigastatud ??
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Fortune on olnud jah aprilli algusest saadik vigastatud.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Flora pani palli mängu!
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Flora alustas väravavahi ja kaitsjate pallikõigutamisega, kuid seejärel jõudsid mõlemad meeskonnad korra vastaste kasti. Gussev oli väga ohtlikult peale löömas, aga löök blokeeriti.
17:21
Kristjan Remmelkoor:  Markovitš andis madala tsenderduse ja Gussev lõi kolme meetri pealt posti! Tagasipõrganud palli virutas Elhi taevasse.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Värav Kui ise ei löö, lüüakse sulle. Minut pärast Gussevi supervõimalust viib Zenjov hoopis Flora juhtima.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Lepik andis peaga söödu kaitseliini taha sööstnud Zenjovile. Lööginurk jäi küll üsna teravaks, aga Zenjovil oli aega lööki pikalt ette valmistada ja lõi täpselt tagumisse ristnurka.
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Soomets niitis keskväljal maha Komissarovi, kellel paistis päris valus olevat, aga sai lõpuks ise püsti.
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevilt on kaks pikka söötu järjest liiga pikaks läinud, üle otsa- või küljejoone.
17:32
Külastaja segadus kommentaar
Kostjaga tullakse hüvasti jätma - kas mingi väga oluline uudis kahe silma vahele jäänud või lihtsat jõutakse alles nüüd sealt Poolast?
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Fännidel omal ajal olla korralik klubist ärasaatmine tegemata jäänud ja nüüd siis tehakse.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Joonas Tamm ei suutnud esimese hooga Kalju pikka palli korralikult peaga minema lüüa, kuid jätkuolukorras said florakad nõmmekatelt palli kätte.
17:41
Kristjan Remmelkoor: Komissarov sai Lepiku jalaga valusalt pihta ja jäi natukeseks lamama. Flora mängis samal ajal poolohtliku rünnaku lõpuni, Lilander lõpetas rünnaku ebatäpse löögiga kasti joone juurest.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Markovitš tsenderdas, Lipp oli peaga vahel.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi nurgalöögist lõi Zenjov peaga üle. Kui Vassiljev Jagiellonia fännide nurgast kornerit andis, siis fännid skandeerisid tema nime väga aktiivselt.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Pauri kauglöök jäi nõrgaks ja läks mööda ka. Kohe järgmisel rünnakul proovis kasti joonelt uuesti lüüa, Joonas Tamm blokeeris selle üle otsajoone.
17:50
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
no järgmine aasta ootame siis Liverpooli fänne siia Klavanit ära saatma :D
17:51
Kristjan Remmelkoor:  Alex Matthias Tamm pääses palliga ohtlikult kasti ja pani palli värava ette, Lilander ennetas seal Gussevit.
17:51
Külastaja Betoonpörsas kommentaar
Poolakad saavad korraliku shoki siinsest jalkakultuurist ehk siis selle puudumisest
17:51
Külastaja Rups kommentaar
On mingi võimalus sellest küpsiste märgist alt vasakus nurgas lahti saada? Panen nõustu, tuleb kohe tagasi, panen keeldu kõigist, tuleb kohe tagasi.
17:52
Kalju fänne polegi kohal? 0 korda kuulnud ja näinud neid.
17:53
Kristjan Remmelkoor: Alex Matthias Tamm lõi karistusala tagant, Nõmm tõrjus latti!
17:53
Kristjan Remmelkoor:  Kalju seega kaks korda juba väravaraame tabanud.
17:54
Külastaja Wtf kommentaar
Mis toimub, Alex Mattias Tamm on vigastuspausi ajal Lewandowski juures eratrennis käinud ? Päris haigelt lammutab
17:55
Kristjan Remmelkoor:  Šlein ja Kallaste said kokkupõrkel haiget, Kallaste jäi veel natukeseks paelu siduma.
17:57
Külastaja Ants kommentaar
Ma usun, et paljud Liverpooli fännid tuleksid ka suvel Klavani mängule kambakesi, kui Inglismaal liigades paus. Tulevad kolmeks päevaks, muidu Vanalinna jooma, aga viimsel õhtul näiteks Flora-Paide mängule. Kui kellegil tutvused seal, siis andke teada neile.
17:58
Külastaja v kommentaar
Võtke see küpsiste märk ära
18:00
Kristjan Remmelkoor:  Kalju Tamm proovis Flora Tammest läbi murda, kuid kaitsja sai palli kätte.
18:01
Kristjan Remmelkoor:  Üleminuteid ei tulnud, esimene poolaeg lõppes Flora 1:0 eduseisus. Kalju on tabanud kaks korda väravaraame, kuid mitte võrku.
18:16
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg algas!
18:19
Kristjan Remmelkoor:  Kallaste tsenderdas, Miller hüppas kõrgele ja lõi peaga, Meerits püüdis altnurgast. Elhi segas Millerit nii palju, et pealöök ei olnud väga tugev.
18:21
Kristjan Remmelkoor: Komissarov tegi vea Soometsale, kes teenis heast löögikohast karistuslöögi. Vassiljev tulistas müüri alt madalalt keskele, Meerits püüdis.
18:22
Külastaja mudis kommentaar
Kas Kreida saab Floras jätkata või peab uue klubi otsima?
18:22
Kristjan Remmelkoor:  Eks Flora peab hakkama seda otsustama.
18:24
Kristjan Remmelkoor:  Zenjovi löögi Tsivelekidis blokeeris.
18:25
Kristjan Remmelkoor:  Elhi hakkas oma karistusalas liiga rahulikult palli töötlema, Zenjov tuli selja tagant ja lükkas palli Millerile, kelle pealelöök ebaõnnestus.
18:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 57. minutil Kalju topeltvahetus: Komissarov välja, Subbotin sisse; Gussev välja, Marin sisse.
18:31
Kristjan Remmelkoor:  Värav Zenjov lööb 60. minutil enda teise värava ja Flora juhib 2:0! Suure eeltöö tegi Lepik, kes pööras palliga Mannonest mööda.
18:32
Külastaja graf1x kommentaar
psg mehel tehti selg täitsa prügiseks
18:33
Külastaja to Refid kommentaar
Jah, kohtunikel uued vormid. Macron firmaks.
18:34
Kristjan Remmelkoor:  Markovitši tsenderdus oli päris ohtlik, aga Nõmm püüdis selle.
18:34
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 63. minutil Flora esimene vahetus: Ojamaa välja, Kuraksin sisse.
18:35
Külastaja Hm kommentaar
Kreida võiks Florasse jääda, euromängudeks kindlasti hea täiendus.
18:35
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Joonas Tamm tegi 64. minutil nimekaimule keskringis õhuvõitluses vea ja sai mängu esimese kollase kaardi.
18:37
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 66. minutil sai kollase Soomets, kes libistas võitlusesse Šleiniga.
18:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus 67. minutil Kalju teine topeltvahetus: Mannone välja, Järvelaid sisse; Šlein välja, Volkov sisse.
18:39
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  68. minutil Flora teine vahetus: Miller välja, Poom sisse.
18:40
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on 1061.
18:40
cardoso patsu ei löö oma meestega kes välja tulevad jah, kas tuhh läinud?
18:42
Kristjan Remmelkoor:  Kalju läks oma viimatiste vahetustega üle neljasele kaitseliinile. Elhi liikus vasakult paremale, Markovitš paremkaitsest keskväljale ja Järvelaid tuli vasakkaitsesse.
18:43
Kristjan Remmelkoor:  Kallaste sai Vassiljevi nurgalöögist peaga löögile, Meerits rahulikult püüdis.
18:44
Kristjan Remmelkoor:  Lepik sai võitluses Markovitšiga haiget, aga tõusis lõpuks uuesti püsti.
18:44
Külastaja Trk kommentaar
No kuidas see sai olla Lepiku viga??? Püha jumal kohtunik...
18:45
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaid pani värava ette nii tugeva tsenderduse, et Nõmm ei suutnud seda püüda ja pall põrkas tema kätest üle otsajoone.
18:49
Kreidale oli see korralik reality check. Kahjuks enamuste kes Eestist välismaale läheb on nii. Nüüd siis ilmselt hakatakse Soometsa eelistama. Pool aastat OJ kiitis ühes saates Kreidat nii et vähe pole. Eks nüüd siis Soomets koondises ka esimene valik, peaasi et Lepistu ei saaks.
18:50
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus 79. minutil sai Markovitš kollase kaardi, ilmselt mingi jutustamise eest.
18:53
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus 81. minutil libistas Tsivelekidis Lepikule jalgadesse ja sai kollase kaardi, mis jätab ta järgmisest mängust eemale.
18:54
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 83. minutil võttis kaardi ka Elhi, kes libistas Kuraksinile jalgadesse.
18:54
Külastaja muigega kommentaar
Kalju mehed hakkasid üksteise võidu kollaseid kaarte koguma
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini löök 20 meetrilt takerdus kaitsjatesse, teiselpool Järvelaid blokeeris Zenjovi löögi.
18:56
Kaljule lohutuseks siis pronks võib seekord ära tulla.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Lepik, kes on paar korda mängu jooksul murule jäänud, näitas pingile, et vajab vahetust.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 88. minutil Flora kolmas vahetus: Lepik välja, Koskor sisse.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Markovitši madala tsenderduse puhastas Joonas Tamm.
19:00
Hakkab pihta Lepikuga. Kahju poisist, nii karjääri ei tee.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 4 minutit.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Koskoril ei õnnestunud karistusala joonel Tsivelekidisest mööda triblada.
19:03
Külastaja Lepik kommentaar
Pole mänginud ammu nii pikalt ja küsis lihtsalt krampide pärast vahetust
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 90+3. minutil võttis Alex Matthias Tamm kollase, kuna võttis keskringis Kuraksini, kes proovis kontrarünnakut algatada, veaga maha.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas lõpuvile, Flora võitis 2:0! Teisel poolajal oli Flora parem, Kalju tagasitulekut õhus ei olnud.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Flora pikendas oma kaotuseta seeria Premium liigas 31-mänguliseks ja võitis Kaljut omavahelistes liigamängudes seitsmendat korda järjest.
19:07
Kristjan Remmelkoor: Mõne aja pärast tulemas ülevaade ja järelkaja, head õhtu jätku!