Teisipäev, 28. juuni 2022
17:47
Heiti Heli:  Tere ja ilusat teisipäeva õhtut, head vutisõbrad! Natukene vähem kui veerandtunni pärast pannakse pall mängu Kuressaares, kus kohalikud viikingid võõrustavad valitsevat meistrit Tallinna Levadiat.
17:49
Heiti Heli:  Arvan, et on oodata väga põnevat ning võitluslikku kohtumist, kuid mida arvate või ootate teie?
17:51
Heiti Heli:  Enne kohtumise algust saate kiiresti läbi lugeda ka eelvaate.
17:54
Külastaja Q kommentaar
Kuidas saare peal ilm? Kisub äikest ka sinna?
17:54
Heiti Heli:  Ise olen hetkel Tallinnas ehk Saaremaa kohta rääkida ei oska. Umbes viie minuti pärast saab näha, milline see ilm seal on.
17:56
Külastaja Haha kommentaar
Kuressaare vs Levadia 6-1
17:57
Heiti Heli:  Telepildi järgi tundub, et Kuressaares paistab päike.
18:00
Heiti Heli:  Grigori Ošomkov andis avavile!
18:01
Heiti Heli:  Levadia tuleb mängule vastu 1:6 kaotuse pealt, mis saadi Reykjaviki Vikingurilt. Kindlasti ollakse tahtmist täis ning soovitakse tõestada, et tegu oli tööõnnetusega. Kuressaare mängis viimati Paide Linnameeskonnaga 1:1 viiki.
18:03
Heiti Heli:  Raske öelda, kus Liliu on. Äkki sarnaselt Otto-Robert Lipule Kuressaare poolelt sai ta trennis vigastada.
18:04
Heiti Heli:  Kolmandal minutil hea moment Levadiale: Lepistul oli vasakul äärel väga palju ruumi ning pani tsenderduse karistusalasse, kuhu sööstis Agyiri, kes ei saanud peanupukest pallile vastu.
18:05
Heiti Heli:  Hoiatus Keldrile viiendal minutil kollane kaart. Kuressaare mees astus karistusala ees Beglarišvilile jala peale.
18:05
Heiti Heli:  Ehk karistuslöök Levadiale. Sealt annaks keerutada küll.
18:06
Heiti Heli:  Ja Agyiri keerutas, kuid pall vuhises üle Lapa väravalati.
18:09
Heiti Heli:  Laht tsenderdas karistuslöögist umbes 40 meetri pealt Levadia karistusalasse, pall jäi lahtiseks ning Pajunurm läks löögile, kuid löök jäi pealinlastesse kinni.
18:11
Heiti Heli:  Kuressaare mängib täna võrdlemisi kõrge kaitseliiniga. Aprillis, kui omavahel mängiti, siis oli Kure väga madala liiniga ning see tekitas Levadia mängijatele peavalu.
18:12
Heiti Heli:  Lisaks kõrgele kaitseliinile teevad ründajad ühiselt kõrget pressi, ent Levadia mängijad on tulnud selle alt võrdlemisi hästi välja.
18:14
Heiti Heli:  REINKORT TABAS POSTI! Männilaan võitis keskväljal palli tagasi, söötis Reinkortile, kes umbes 30 meetrilt peale virutas ning tabas väravasammast.
18:14
Külastaja Rene kommentaar
Huvitav, et kaamerad on teisel pool kui tavaliselt.
18:15
Heiti Heli:  Värav Aga Beglarišvili vastab löögiga, mis lõpetas väravavõrgus!!!
18:17
Tubli Zaka👍
18:18
Heiti Heli:  Roosnupp viis palli vasakust äärest keskele, kus oli Beglarišvili, kes tegi palliga paar puudet ning virutas selle Lapa selja taha.
18:18
Heiti Heli:  Ehk Roosnupule väravasööt kirja.
18:19
Külastaja To Rene kommentaar
Muidu vastu päikest väga kehva vaadata
18:19
Heiti Heli:  Agyiri proovis kaugelt, aga otse Lapale sülle.
18:20
Heiti Heli:  Värav OI-OI-OI, MILLISE VÄRAVA LÕI SANDER LAHT!!!
18:20
Heiti Heli:  Kuressaare vastas väga kähku!
18:23
Heiti Heli:  Kelder leidis sööduga paremal äärel jooksnud Soomre, kes andis nurgalipu juurest tsenderduse, mis jõudis Laheni, kes virutas esimese puutega õhust palli sisse.
18:24
Külastaja goblin kommentaar
sander laht on klass
18:24
Heiti Heli:  Laht on sel kuul löönud kaks imeilusat väravat, mis kahtlemata kandideerivad kuu parima tiitlile.
18:27
Heiti Heli:
 Kuressaare sunnib Levadia mängijaid pikema palliga kaaslasi otsima.

18:27
Külastaja kask kommentaar
A kui mängu ajal äikesetorm siis mis edasi saaks?
18:28
Heiti Heli:  Eks oleneb tormi tõsidusest. Alati saab mängu pausile panna.
18:29
Heiti Heli:  Ja kui torm ei lõpe, siis viia mäng järgmisele päevale. Hetkel meenub, kui Kuressaare võõrustas Nõmme Kaljut ning see tormi tõttu järgmisele päevale lükati.
18:29
Tänud
18:29
Külastaja uv kommentaar
Ma mäletan, et Kink ütles kunagi Betsafes et ta parema meelega oleks peatreener kui spordidirektor. Tea, kas peatselt avaneb ka võimalus selleks
18:30
Külastaja mc kommentaar
Heiti, huvitav mitu mängu Levada Vassiljevile ja Savicile aega andis nüüd?
18:31
Heiti Heli:  Isiklikult arvan, et Levada mingi kindla arvu ei andnud, aga mine tea muidugi.
18:36
Heiti Heli:  Lepistu sai Beglarišvili tsenderdusele pea vahele, kuid pall lendas üle Lapa värava.
18:37
vabandust, veidi teemavälist, aga tekkis küsimus, et kui meeskond lööb värava, aga siis VAR tuvastab, et nende meeskonna mängija tegi enne punase kaardi väärilise vea, et kas siis värav loeb?
18:38
Heiti Heli:  Ei tohiks lugeda, kui enne väravat tehti sellise kaliibriga viga. Eks see muidugi oleneb ka liigast, kus VAR parasjagu toimetab. Eestis seda veel pole ning peame hakkama saama nelja kohtunikuga.
18:39
Külastaja Tere kommentaar
Ei loe
18:40
Heiti Heli:  Putincaninil tekkis löögikoht karistusala tagant, kuid otsustas tõsta Lepistule, kes lükkas peaga palli Lapale sülle.
18:45
Heiti Heli:  Paar minutit on veel esimese poolaja lõpuni ning kumbki meeskond pole viimasel ajal midagi väga ohtlikku tekitanud. Levadial ja Lepistul on paar võimalust tekkinud, kuid seis püsib 1:1.
18:49
Külastaja ennustaja kommentaar
väga kespärane tiim see leva
18:50
Heiti Heli:  Esimene poolaeg on lõppenud. Esimesed 20 minutit olid väga aktiivsed, mil löödi ka avapoolaja väravad. Nagu kaaskommentaator Margus Rajaver ütles, siis pärast seda oli rohkem võitlust keskväljal ja mäng rahunes maha. Vähem kui 15 minuti pärast läheb kohtumine edasi.
18:58
Külastaja Matkustaja kommentaar
Levadia mäng on muutunud liiga läbinähtavaks ja ühekülgseks peale Artur Pika lisandumist. Artur on hea poiss ja 4ses liinis pakuks kvaliteeti aga Leva süsteemi ta ei sobi minu arust.
19:02
Heiti Heli:  Vahetus Levadia vahetab teise poolaja eel, kui Velijev tuleb Kirsi asemele.
19:03
Levadia olnud vahepeal läbirääkimistes mingi noore eestlasest väravavahiga - kas sel rindel on edasiminekuid olnud ?!?
19:03
Heiti Heli:  Georg Mattias Lagusega. Hetkel info selle osas puudub, kuid juba sel reedel avaneb Eestis üleminekuaken ja juulikuu jooksul selgub nii mõndagi.
19:03
Heiti Heli:  Ja vahepeal on teine poolaeg samuti alanud.
19:07
Heiti Heli:

19:08
Heiti Heli:  Katariina Peetsoni klõpsud avapoolajast.
19:08
Külastaja to heiti kommentaar
miks osasid pilte kaks ja osasid üks?
19:09
Heiti Heli:  Süsteem viskas vingerpussi. Kui lehte värskendada, siis peaks korras olema.
19:10
Heiti Heli:  Vahetus Veel üks vahetus Levadia poolelt: Peetson välja, Antonov sisse.
19:10
Enne igat mängu ütleb Vassiljev, et nad on mänguks täiega valmis, kuid millegi pärast ei kajastu see väljakul
19:12
Heiti Heli:  Kuressaare jätkab kõrge pressinguga ning praegu toimis see väga hästi.
19:13
Heiti Heli:  Hoiatus Pikk tegi keskväljal Lahele vea ning teenis sellega kollase kaardi.
19:15
Heiti Heli:  Putincaninilt väga hea tsenderdus Agyiri peale, kes sai peanupuga pallile pihta, ent suunata ei suutnud ja pall lõpetas otsajoone taga.
19:15
Külastaja rallikas kommentaar
Tekib tunne, et see Levadia "oma mäng" ei ole pikas plaanis eriti jätkusuutlik. Eriti, kui mängutempo niivõrd aeglane on.
19:15
Heiti Heli:  Minut hiljem tsenderdas Velijev ja Roosnupp läks peaga löögile, kuid pall lendas üle Lapa värava.
19:17
Heiti Heli:  Kuressaarelt väga huvitav rünnak, kus pall pea kordagi murukatet ei puudutanud. Nurgalöök kodumeeskonnale.
19:18
Heiti Heli:  Antonov proovis kaugelt, kuid sihik oli paigast ära.
19:19
Heiti Heli:  Vallner pidi väravast välja spurtima, et peaga pall Männilaane eest ära lüüa. Mäng on muutunud väga ärevaks.
19:20
Heiti Heli:  Oi, kus trikitas Beglarišvili, aga kui esimesed kaks vastast olid seljatatud, siis kolmas oli liiast.
19:21
Heiti Heli:  Vahetus Savic ja Vassiljev muudavad Levadia koosseisu veel ründavamaks: Pikk puhkama, Õigus mängima.
19:22
Heiti Heli:  Lepistu langes kolmandaks keskkaitsjaks. Saab põnev näha olema, kuidas selline selgelt rünnakule orienteeritud koosseis end ära tasub.
19:24
Heiti Heli:  Vahetus Miil saabus Soomre asemele, kel olid 66. minutil krambid.
19:25
Heiti Heli:  Kuressaare mängib nüüd madala kaitseliiniga. Sarnaselt tehti ka aprillis.
19:26
Heiti Heli:  Kodumeeskond püsib tiheda kaitseblokina Levadia mängijatel ees nii, et rohesärkidel on raskusi leida ruumi löömiseks.
19:28
Heiti Heli:  Joogipaus peetud, mäng jätkub.
19:28
Heiti Heli:  Ligi 20 minutit pluss lisa veel lõpuni minna.
19:30
Heiti Heli:  Eemaldamine PUNANE KAART VALLNERILE!!! LEVADIA ON VÄHEMUSES!
19:31
Lõpuks sai Vallner karistatud oma lolluste eest
19:31
Heiti Heli:  Levadia nurgalöök ebaõnnestus ning Kure mängijad andsid pika söödu Männilaanele, kes spurtis paremale äärele palli suunas, aga Vallner lendas talle sisse ja sai punase.
19:32
Rofl @ Vallner. Võttis aega, aga lõpuks sai oma teenitud punase kätte. Mitmeid kordi on ikka halastatud talle oma olukordadesse hilinemistega.
19:32
Heiti Heli:  Vahetus Kotenko läks väravasuule ning välja võeti Õigus, kes saabus ligi 10 minutit tagasi.
19:32
Külastaja Leo kommentaar
Selline loll küsimus kas need leva mehed saavad selle jama eest palka ka .Tundub et oleks aeg päris töö sebida
19:32
Savicil jalg väriseb veidi
19:33
Külastaja mina kommentaar
olen küpsistega nõus aga miks pilti ei ole?
19:33
Heiti Heli:  Huvitav, et pilti pole. Kas uuendasid lehte ka? Õnneks saab Youtube'ist samuti pilti näha.
19:33
Külastaja Nali kommentaar
Leva ikka nii hambutu ja mitte mingisugust plaan b ei ole. Plaan A ei tööta nagunii sisuliselt ükski mäng aga et ikka peaga bastu seina joostakse näitab ajusurma
19:34
Tavaliselt räägitakse euro pohmakast aga Levadia ongi lihtsalt halb
19:35
Külastaja Asfff kommentaar
You are getting sacked in the moooorning…
19:35
Heiti Heli:  Nüüd peab Kuressaare Kotenko proovile panema, sest on ta ju terve kohtumise vältel pingil istunud. Viimati kaitses ta Levadia esinduse väravat eelmise aasta 9. oktoobril.
19:35
Oleks aeg verevahetuseks Levas. Kink peatreeneriks
19:35
Ausalt pange Savicile suukorv, mida vingub alatasa
19:36
Heiti Heli:  Hoiatus Mitrovic rebis Männilaane maha ning sai selle eest kollase kaardi. Serblane Kalevi vastu ei mängi.
19:37
Külastaja Hm kommentaar
Nüüd respekteerin Levadiat. Aitavad Kurel klubirekordeid saavutada, väga suuremeelne
19:40
Heiti Heli:  Üle 80 minuti on mängitud ja tablool püsib 1:1. Kohtumise lõpp tõotab tulla närviline.
19:41
Heiti Heli:  Agyiri proovis tsenderdusega kasti sööstnud Putincaninit leida, ent Lapa oli kiirem ja püüdis palli kinni.
19:42
Heiti Heli:  Teeväli on mängu tulemas.
19:43
Heiti Heli:  Vahetus Männilaane tööpäev on läbi, Teevali saabus tema asemele.
19:44
Heiti Heli:   Kuressaarel on üks mängija rohkem, kuid ikka mängitakse võrdlemisi madala kaitseliiniga ning loodetakse vasturünnakutele.
19:45
Päris nii halb ta ka ikka pole, meister on meister ja selle vastu ei saa. Küll aga ma arvan, et Savic on tekitanud sarnase olukorra nagu Jasikevicius Barcelona kossutiimis. Kui peatreener on konstantselt närviline ja ainult räuskab siis ega see just liialt enesekindlust ei anna. Kas Heiti teab, mitu serblast nüüd kokku on Levadias? Et kui peaks minema puhastuseks, siis paljud treenerid võivad kaasa minna?
19:45
Heiti Heli:  Umbes viie ringis (treenerid + mängijad) peaks neid olema, kui mitte rohkem.
19:46
Heiti Heli:  Beglarišvili leidis nurgalöögist Ugge, kuid itaallane ei saanud löögile jõudu taha. Jätkuolukorras virutas Lepistu peale.
19:47
Külastaja Ettetuulutaja kommentaar
Tiitli võidab Flora, Kalju võtab hõbeda
19:47
Heiti Heli:  260 inimest on tulnud tänast kohtumist vaatama.
19:48
Heiti Heli:  Teisele poolajale lisati viis minutit juurde.
19:49
Levadia on 10-kesti ohtlikum, kui 11-kesti. See peaks olema korralik mõttekoht Levadia treeneritetiimile, et mis seal niivõrd teistmoodi on et vähemuses osatakse mängida, aga 11vs11 ollakse täispask.
19:49
uvga nõus. Ma ei usu et Leva mängijad on nii väga halvad vaid meeskonna häälestatus on väga paigast ära.
19:49
Heiti Heli:  Levadiale nurgalöök. Äkki siit tuleb midagi.
19:50
Heiti Heli:  Lapa pidi rusikate sekkuma.
19:50
Heiti Heli:  Beglarišvili tegi Lapa vastu viiekastis vea ning Kuressaare füsioterapeut Martin Seeman tuli väravavahti tohterdama.
19:52
Külastaja a1 kommentaar
Jasikeviciust siin mängus kellegagi võrrelda on ikka väga optimistlik.
19:52
Heiti Heli:  Minut veel lõpuni minna. Tutk tegi Lepistu vastu vea ja karistuslöök vasakult äärelt Levadiale.
19:52
Heiti Heli:  Reinkort klaaris palli karistusalast välja.
19:53
Heiti Heli:  95 minutit on mängitud ja Levadiale veel nurgalöök!
19:53
Jah kui kure treener suudab mehed häälestada igaks mänguks siis midagi on ikka levadial valesti
19:53
Heiti Heli:  Agyiri andis tsenderduse Lepistule, kes läks peaga löögile, kuid pall lendas väravast selgelt üle.
19:55
Heiti Heli:  Ošomkov andis lõpuvile! Kuressaare näpistas Levadiat 1:1 viigiga ning saadab nad tagasi mandrile vaid ühe punktiga. Oli see vast üks kaasahaarav matš! Kuulake järelkaja, lugege mängu ülevaadet ning vaadake ka teisi kohtumisi, mida Soccernet TV näitab. Aitäh, et jälgisite seda lahingut minuga, ilusat õhtu jätku!