Kolmapäev, 29. juuni 2022
17:27
Martti Kallas:  Tervitus kõikidele vutisõpradele! Tartu Tamme staadionil on peagi algamas Premium liiga 18. vooru kohtumine, milles kohalik Tammeka võõrustab Narva Transi.
17:29
Martti Kallas:  Tammeka poolelt naaseb väljakule keskkaitsja Kevin Anderson, kes müttas liigamängus viimati väljakul märtsikuus. Muus osas on tartlaste koosseis võrdlemisi ootuspärane.
17:30
Martti Kallas:  Sama ei saa aga öelda Transi rivistuse kohta, sest vähemalt paberile märgitult mehitavad täna keskkaitset Kevin Aloe ja Artjom Škinjov, kes paberite järgi ikkagi eelkõige äärekaitsjad. Tavapärane keskkaitsja Deniss Dedetško on märgitud aga hoopis alumiseks ründajaks.
17:31
Külastaja OK kommentaar
Teinekord võiks omavahel ikka kokkuleppida, et toimub kätlemine, sest praegu oli suht segadus see asi. Ei näinud kõige parem välja.
17:33
Martti Kallas:  AVAVILE!
17:33
Martti Kallas:  (Tegelikult pandi pall mängu juba oma poolteist minutit tagasi, aga mis õige LIVE-ülekanne see ilma tehniliste viperusteta ikka on, eks.)
17:34
Martti Kallas:  Addy saab vasakul äärel palli ja üritab tsenderdada, aga üritus ebaõnnestub täielikult ja pall kukub kaugele-kaugele värava taha.
17:38
Martti Kallas:  Esimesed kuus minutit on möödunud Tammeka selge initsiatiivi tähe all. Äsja otsiti liini tagant Kapperit, kes oli aga jõudnud suluseisu.
17:39
Külastaja OK kommentaar
Addy paberil võiks olla suurnimi Tammeka jaoks, aga tase on võrdväärne Tammeka eestlastega või mõnes elemendis isegi kehvem. Aasta Tammeka ämber see üleminek kahjuks hetkel, võiks vabalt mõnd noort mängitada ja kogemust ning oskusi anda. Mis viga ka sellele noorele andeks anda mõni eksimus, kui peab iga mäng vaatama ebamääraseid sööte, lööke ja otsuseid Addy poolt. See sööt/löök oli alla igasugust arvestust ja hiljem see mingi imelik kannasööt auti oli ka ei tea mis asi. Noor vähemalt kardab eksida, mistõttu ei tee selliseid imelikke otsuseid kannaga sööta, kui oskust nagunii ei ole.
17:39
Külastaja OK kommentaar
Ilus pallikaotus nüüd Addylt
17:40
Martti Kallas:  No kohati on Addy päris korraliku mulje jätnud, aga olen nõus, et leegionärilt ootaks enamat. Ei saa öelda, et ta mingit erilist lisaväärtust senise hooaja vältel meeskonnale pakkunud oleks.
17:41
Martti Kallas:  Mihhailov lõikas paremalt äärelt kasti ja otsis kavala löögiga tagumist nurka, aga ei saanud raamidele pihta.
17:42
Külastaja OK kommentaar
Addy ainus lisaväärtus või korralik mulje tulenebki sellest, et tal lihtsalt kogemuste pagas suur, mis tema pluss
17:44
Martti Kallas:  Tammeka on lähedal! Välja tsenderdab paremalt äärelt ja Mätas avaneb, aga Škinjov sätib napilt enne Tammeka ründajat jala palli teekonnale ette.
17:48
Martti Kallas:  Tammeka hoiab palli, aga võimalusi eriti ei teki.
17:50
Martti Kallas: Tammeka saab palli võrku, aga ei loeta ära! Anderson paneb Puri tsenderdusele pea vahele ja suunab palli väravasse, aga Kristo Tohver fikseerib määruste rikkumise.
17:51
Külastaja OK kommentaar
Kommentaator ikka hea, ei jälgi üldselt, et kohe tühistati ja väravavaht palli hakkas mängima. Kommentaatoril terve lugu väravast juba ära räägitud :D
17:51
Martti Kallas:  Tead, vahel juhtub ka nii. Kõik oleme inimesed.
17:52
Külastaja Mm kommentaar
Kui pikk Kiidjärv on?
17:52
Martti Kallas:  Mitte eriti pikk. Julgeks pakkuda kuskil 180-182, äkki. Võin eksida.
17:53
Martti Kallas:  Mihhailov purjetab äärelt läbi ja annab terava palli värava ette, aga kaitsja jalg on vahel.
17:54
Külastaja Meh kommentaar
Mis väljamaalaasi sa siia ootad? Eile oli näha, kuidas Kure poisid välismaalasi sutsasid. Ainukene normaalne väljamamees liigas in Singateh aga see istub ka pingil, sest Treenel on selline, kes midagi puutub muutub haisvaks pruuniks …
17:54
Martti Kallas:  Kui võtta välismaalane, siis ta peab olema kohalikest poistest üle. See on ju elementaarne.
17:55
Martti Kallas:  Demidov läheb kasti tagant ühe puutega löögile, aga kõrgelt-kõrgelt üle.
17:57
Martti Kallas:  Pikk pall läheb Mätase suunas, aga Matrossov on õigel hetkel väljas.
17:57
Martti Kallas:  Prõjomov jätkab Kovaltšukile, kes läheb vasaku jalaga löögile, aga kõmmutab väga selgelt üle värava.
17:58
Külastaja M kommentaar
Milleriga juhtus midagi, et pingil?
17:59
Martti Kallas:  Ei usu. Antakse ilmselt puhkust.
17:59
Külastaja OK kommentaar
Õnneks lootust on, et Georg Lani võtab selle vasaku koha üle. Potentsiaalikas kutt, 18aastane.
17:59
Kristjan Remmelkoor:  Tere Kitsekülast, kus on algamas Tallinna Flora ja Pärnu Vapruse mäng.

Flora on tavapärastest põhimängijatest jätnud täna esialgu pingile Tamme, Ojamaa ja Milleri, pluss vigastusest taastunud Alliku. Kõige ebatavalisem on see lüke, et Lukka alustab Pürgi kõrval keskkaitses.

Vaprusel on lisaks varem teadaolnud puudujatele täna ootamatult puudu ka Yunis. Pingil on esmakordselt pärast aprillikuud olemas vigastuspausi järel Lukovic, esmakordselt pärast ajateenistust on pingil olemas ka Rocco Mõtt. Üldiselt Vaprusel eriti roteerimisruumi pole, kõik terved regulaarsemad mängijad alustavad.
18:00
Kristjan Remmelkoor: A. Le Coq Arenal mäng algas! 
18:00
Martti Kallas:  Hoiatus29. Demidov jookseb karistusala külgserva juures Kapperile selga. Saab ise veidi haiget ka. Karistuslöök Tammekale.
18:01
Kristjan Remmelkoor:  Tavaliselt vasakkaitses mänginud Mark tegutseb täna keskväljal, kuna vasakkaitses on Kiltmaa.
18:01
Martti Kallas:  Välja ja Puri mängivad karistuslöögi lahti, aga viimase üritus on päris nadi.
18:01
Martti Kallas:  Tartus joogipaus.
18:03
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev andis keskväljal sundimata valesöödu täpselt Kristjan Kase jalale, aga Vaprusel sealt korralikku rünnakut üles võtta ei õnnestunud.
18:03
Martti Kallas:  Mäng jätkub.
18:03
Kristjan Remmelkoor:  Kuraksin sooritas 3. minutil kasti tagant esimese pealelöögi, O. Nõmm püüdis probleemideta. Täna siis mõlemas väravas Nõmm.
18:04
Kristjan Remmelkoor: Kallaste tsenderdus kaldus otse värava katusele. 
18:05
Martti Kallas:  Tammeka otsib taas Mätast pikema sööduga jooksu peale, aga Matrossov on väljas ja saab palli enda valdusesse.
18:06
Martti Kallas:  Trans tuleb kohe vasturünnakule, kuid Prõjomovi sööt väravaesisele jääb Mihhailovi jaoks veidi kaugeks.
18:06
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev riputas palli vasakule äärele ja Kallaste suunas selle peaga kasti, kus Nõmm palli endale noppis.
18:08
Martti Kallas:  Hoiatus37. Kovaltšuk teeb karistusala külgserva juures Tenistele vea. Sarnane olukord esimese kaardi omaga, aga teises ääres.
18:09
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 10. minutil sai mängu esimese kaardi Lilander, kes sikutas äärel kontrarünnakule joosta üritanud Veensalu maha.
18:09
Martti Kallas: Kapper oli juba Škinjovist peaaegu mööda jooksnud, aga i-le jääb täpp panemata ja Tammeka mees kaotab palli.
18:10
Martti Kallas:  MATROSSOV!
18:10
Kristjan Remmelkoor:  Vahetult enne kaardiolukorda pääses Zenjov karistusalas väga ohtlikult löögile, kuid Kiltmaal õnnestus löök blokeerida.
18:10
Martti Kallas:  Addy tsenderdab ja Välja saab värava eest peaga suunata, aga Matrossovilt supertõrje.
18:11
Martti Kallas: Hoiatus  40. Väljale kollane ka. Tegi keskväljal vea.
18:11
Külastaja Küsimus kommentaar
(Pole mängu pikalt jälginud) Trans mängib kolmese/viiese kaitseliiniga?
18:11
Martti Kallas:  Aloe ja Škinjov on keskkaitses, Irie ikkagi pigem kõrgemal. Ehk siis neljasega.
18:12
Martti Kallas:  Kapper on nüüd mitmel puhul äärest teravust tekitanud. Viimati otsis kavala tsenderdusega Mätast, aga pall ei jõudnud kohale.
18:13
Kristjan Remmelkoor: Värav Poom viib Flora 14. minutil 1:0 juhtima!
18:13
Martti Kallas:  Kapper ja Mihhailov jooksevad korraga palli peale ja põrkavad kokku, karistuslöök määratakse Tammekale.
18:14
Martti Kallas:  Mätas oli taas pusimas, aga ei saa Matrossovist mööda! 
18:15
Külastaja Kohtunik kommentaar
See, et Kapper sealt vea sai oli küll päris huvitav otsus. Mida see äärekohtunik vaatas seal?
18:15
Kristjan Remmelkoor:  Kallaste andis karistusala vasakust servast madala söödu keskele Kuraksinile, pärnakad said jala vahele, aga nii õnnetult, et pall põrkas Poomile, kellel oli aega sättida ja alla nurka lüüa.
18:15
Martti Kallas:  Mihhailov pääses jooksu, paraku suluseisust.
18:15
Külastaja ajuvaba kommentaar
kuidas see mätas PL mängib :D :D :D täiesti absurdne vaadata, raskusi otse isegi joosta
18:16
Kristjan Remmelkoor:  Värav 15. minutil kohe Flora teine värav otsa! Poom oli seekord söötja ja Kuraksini löök umbes 14 meetrilt läks tugeva rikošeti kaudu võrku.
18:16
Kristjan Remmelkoor:  Esimese värava eest keegi söödupunkte ei saanud.
18:18
Martti Kallas:  MILLINE TÕRJE! Mätas paneb tagumise posti juurest tsenderdusele pea vastu ja suunab palli Matrossovist mööda, aga Škinjov päästab joonelt! Suurepärane tegutsemine Transi keskkaitsjalt.
18:19
Martti Kallas:  Esimene poolaeg Tartus lõppenud! Tammeka on seni väravale lähemal olnud, kuid Aleksei Matrossov on Transi mitmel puhul vee peal hoidnud ja viimasena sai päästjarolli täita ka Artjom Škinjov. Nullid püsivad.
18:19
Kristjan Remmelkoor:  Kordusest vaadates oli näha, et Kuraksini löök võttis esmalt pisikese rikošeti Kõrre jalast ja seejärel suure rikošeti Martin Kasest. Pall võttis seejärel suuna värava keskele, aga Nõmm oli juba äärde ära hüpanud.
18:21
Kristjan Remmelkoor: Kask andis Vapruse kontrarünnakul söödu Vallikule, kes triblas ühest vastasest mööda, aga jäi siis kauemaks triblama ja kui löögisuunad pandi kinni, andis valesöödu. 
18:22
Kristjan Remmelkoor:  Pürg sai nurgalöögist peaga löögile, napilt mööda!
18:24
Kristjan Remmelkoor:  Flora on kohati ohtliku kiire söödumängu Vapruse kasti joone juures käima saanud, pärnakad on olnud kaitses raskustes.
18:25
Kristjan Remmelkoor:  Lepik lõi 20 meetrilt tugevalt, aga natukene mööda.
18:28
Külastaja tyyp kommentaar
flora mangu ka naeb kuskilt?
18:28
Kristjan Remmelkoor:  Mängu näeb jalgpall.ee-st.
18:29
Külastaja tyyp kommentaar
aityma
18:30
Kristjan Remmelkoor:  Lilander teenis Florale nurgalöögi, mida läks andma Poom. Pürgi pea kaudu lendas pall ohutult üle värava.
18:32
Kristjan Remmelkoor:  Ott Nõmm võtab 0:2 kaotusseisust hoolimata palli mängupanekuga endale rahulikult aega.
18:34
Martti Kallas:  Teine poolaeg Tartus alanud!
18:34
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevilt hirmus kauglöök posti! Veerevat palli tabas väga hästi.
18:35
Martti Kallas:  Vahetus Vahetus46. Trans tõi vaheajal Žuravljovi Demidovi asemele. Tammeka poolelt lahkus platsilt Anderson, kelle asemele sekkus Laabus.
18:35
Martti Kallas:  Mihhailov pääseb Kiidjärvega silmitsi, aga tartlane tõrjub!
18:36
Kristjan Remmelkoor: Vassiljevi nurgalöök leidis Lepiku, kes ei saanud pallile korralikult pihta.
18:37
Martti Kallas:  Kovaltšuk otsib kaugelt, aga lööb taevasse.
18:37
Külastaja Paidefänn kommentaar
Kus klavan? Kas vigastatud? Või asi selles, et mäng kunstmuru peal
18:38
Martti Kallas:  Tervisemure Klavani mänguvalmidust takistada ei tohiks.
18:38
Martti Kallas: Pall jääb Transi karistusala kohale õhku, kuid lõpetab oma tee Matrossovi käte vahel.
18:38
Kristjan Remmelkoor:  Veensalu tsenderdus võttis suuna värava tagumise ristnurga poole, Nõmm lükkas palli käega üle lati.
18:39
Kristjan Remmelkoor:  Värav 39. minutil vähendas Vaprus nurgalöögist vahe minimaalseks! 1:2!
18:40
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid andis nurgalöögi ja Tiismaa sai lüüa jalaga palli posti kõrvale.
18:41
Kristjan Remmelkoor:  Lilander oli see, keda Tiismaa ennetas.
18:43
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 43. minutil võttis Vapruse esimese kaardi Kiltmaa.
18:43
Kristjan Remmelkoor:  Eelnevalt lõi Karl-Romet Nõmm Sinilaidi järgmise nurgalöögi rusikatega minema.
18:43
Külastaja paus kommentaar
Kas sellise ilmaga joogipaus mitte kohustuslik pole? Pean hetkel silmas just Flora - Vapruse mängu.
18:44
Kristjan Remmelkoor:  Joogipausi Flora-Vaprus mängu esimesel poolajal ei tehtud tõepoolest. Ilmselt sellepärast, et siin vihma sadas.
18:44
Martti Kallas:  Zakarljukalt korralik sööt Mihhailovile, kes üritab kaitsjatest vabaneda. See tal paraku ei õnnestu ning löök lendab selgelt üle.
18:45
Martti Kallas:  Addy on murule jäänud, aga vinnab end ikkagi püsti ja kõnnib platsi kõrvale. Vist tuleb vahetus.
18:45
Kristjan Remmelkoor:  Esimene poolaeg A. Le Coq Arenal lõppes, Flora juhib 2:1.
18:46
Martti Kallas:  Vahetus57. Jah, Addy tulebki platsilt ära. Veelma tema asemele.
18:46
Kristjan Remmelkoor: Mängupilt oli üsna ühepoolne ja tundus juba, et Flora, kes tabas ka posti, läheb 2:0 eduseisult kindlalt oma teed, aga Vaprus vähendas nurgalöögist vahe minimaalseks, nii et teise poolaja eel on veel kõik võimalik.
18:47
Martti Kallas:  Žuravljov jäi hetkeks kokkupõrke järel maha pikali, aga õnneks ei midagi tõsist.
18:48
Martti Kallas:  VäravTAMMEKA EES! KEVIN MÄTAS!
18:49
Martti Kallas:  Puri purjetas mööda vasakut äärt ning andis madala palli värava esisele, kus Mätas edestas Dedetškot ja koksas palli lati alla. Tammeka ühega ees.
18:52
Martti Kallas:  Hoiatus63. Lang teeb Kovaltšukile keskvälja lähistel vea ning jätab järgmise mängu vahele.
18:52
Külastaja Mänguväline kommentaar
Vabandan, et mänguväline! Martti, on mul õigus, et kuulud rahvaliiga satsi, kes mängib pühapäevases karikamängus Tartu Heliose vastu? Kas on ka sind platsile oodata? :)
18:52
Martti Kallas:  Paraku mitte. Aga Jalgpalliklubi 32. Keskkool ootab kõiki kaasa elama. :)
18:54
Martti Kallas:  Samal ajal on Prõjomov ja Juhkam omavahel diskussiooni laskunud. Kumbki ei ole õieti rahul, eelkõige Juhkam.
18:54
Martti Kallas:  Tohver kuulab abilisi.
18:55
Martti Kallas:  Hoiatus Hoiatus66. Nii Juhkam kui Prõjomov lobisevad endale siit kaardi välja.
18:56
Martti Kallas: Välja krutib karistuslöögi teravalt värava peale, Matrossov lööb puhtaks. 
18:59
Martti Kallas:  Vahetus70. Gonsevitš puhkama, Pevtsov tema asemele. Selgelt ründava suunitlusega vahetus.
18:59
Külastaja Imelik kommentaar
Vaadake üle, Pürg peaks kollase saama.
19:00
Martti Kallas:  Vett peab jooma. Seda Tartus nüüd tehaksegi.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg A. Le Coq Arenal algas!
19:01
Martti Kallas:  Jätkame. 
19:01
Külastaja Rene kommentaar
Transi treeneri nimi hääldub Jerjomenko, mitte Eremenko.
19:02
Martti Kallas: Mätas pääseb Matrossoviga silmitsi, aga lööb lihtsalt mööda!
19:02
Kristjan Remmelkoor: Zenjov triblas äärel ilusti mööda nii Kiltmaast kui ka Veensalust. Olukord lõppes nurgalöögiga, mille Nõmm lõi käega eemale.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi kauglöök lendas nii kõrgele tribüünile, et selleni ei ulatanud ükski Flora fänn.
19:04
Martti Kallas: Trans käristab kaitses ja Väljal avaneb hiilgav võimalus, aga temagi lööb mööda! Tammeka raiskab võimalusi.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Poom mängis Lepikuga karistusalas seina. Ott Nõmm korjas napilt enne Poomi palli sülle, aga sai ühtlasi kokkupõrkel viga.
19:06
Martti Kallas:  Jerjomenko/Eremenko teemal: küsimus, et kuidas siis hääldada ja kirjutada, oli meil toimetuses ühel hetkel laual ka. Otsustasime Eremenko kasuks just seetõttu, et too nimi on vutisõbrale eeldatavasti tuntum (Aleksei poja Roman Eremenko kaudu). Jah, venekeelne variant on näpuga järge ajades ilmselt täpsem, aga otsustasime soomepärase kasuks, sest see on jalgpalliüldsusele tuntum. Pluss, nende kodumaal Soomes näiteks öeldaksegi nii.
19:06
Külastaja OK kommentaar
JOHHAIDI, SEIS VÕIKS 3-0 OLLA, KUI MEHED SUUDAKS TÜHJA VÄRAVASSE LÜÜA NEED PALLID... VASTI NÄEME KUIDAS TAMMEKA 1-2 TAGA SELLE TÕTTU....
19:07
Martti Kallas:  Tammeka on tõepoolest kõvasti raisanud. Aga ka ekraani vahendusel on aru saada, et Tartus on väga palav. Mehed on ikka täitsa väsinud.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Poom, kelle jalg kogemata Nõmme pead tabas, sai 50. minutil kollase kaardi. Aga Nõmm sai väikese pausi järel jätkata.
19:07
Martti Kallas:  Vahetus78. Saar tuli Kovaltšuki asemele.
19:08
Martti Kallas:  Transi mehed jätavad palli kastis Aloele, kes lajatab peale, aga ei suuda endist koduklubi kurvastada ja kõmmutab üle!
19:09
Martti Kallas:  Vahetus Vahetus80. Mätas ja Kapper ära, Kuhharev ja Laaneots platsile.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 54. minutil sai kollase kaardi Mark, kes libistas keskväljal Poomile jalgadesse.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Väga ohtlik rünnak Vapruse värava all, kuidagi suutsid pärnakad järjest kõik pealelöögid blokeerida.
19:09
Külastaja Duell kommentaar
Tammeka lööb oma võimalused mööda, Trans lööb üle. Tehnika pole täna kummalgi kiita ja eks kuumus teeb ka oma töö.
19:10
Martti Kallas:  Kõva pusimine Transi kastis, aga Veelma löök takerdub kaitseblokki.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Värav 55. minutil lõi Flora 3:1! Vassiljev äärelt tsenderdas ja Kallaste lõi tagumise posti juurest õhust jalaga palli taha küljevõrku!
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Mark pääses vaheltlõike järel palliga Flora kasti ja vahetas seal K. Kasega sööte, kuid jäi suluseisu.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Korduse põhjal võib Flora kolmas värav minna ka Villota omaväravaks, kuna temast põrkas Kallaste löök sisse, mis vist muidu poleks võrku läinud.
19:13
Martti Kallas:   VÄLJA LÖÖB TÜHJAST MÖÖDA?
19:14
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus Vahetus 59. minutil Flora kolmikvahetus: Kuraksin, Lepik ja Vassiljev välja; Ojamaa, Alliku ja Miller sisse.
Ojamaa sai kaptenipaela ka endale.
19:14
Martti Kallas:  Kuhharev andis tagaliinist ilmselt senise Premium liiga hooaja ühe parima diagonaalsöödu (iseasi kas tahtlikult, aga nii see igal juhul välja kukkus), Välja pääses Matrossoviga silmitsi ja mängis temast mööda ka, aga lõi siis posti!
19:14
Külastaja Duell kommentaar
😂😂😂😂😂
19:14
Külastaja OK kommentaar
No millest me räägime. Kuumus küll, aga no ei saa "profiliigas" see vabandus olla.
19:16
Martti Kallas:  JA IKKA EI LÄHE! Välja sai jälle Matrossoviga silmitsi, aga Narva kindamees toob palli alt nurgast välja!
19:16
Külastaja Tuulehaug kommentaar
Tammeka raiskamine on ikka uskumatu. Seis peaks 4-0 olema
19:16
Martti Kallas:  See on täiesti uskumatu, jah. Matrossov on ikka kõvasti tassinud ja Tammeka on muidugi veel rohkem raisanud ka.
19:17
Martti Kallas:  Laaneots sihtis väravat, aga ohustas hoopis lennukit.
19:17
Külastaja OK kommentaar
Ja no minge, kui Tammeka siit need 3 punkti maha mängib..
19:17
Martti Kallas:  See võib ikka uskumatu pettumus olla, jah.
19:19
Martti Kallas:  Viis üleminutit Tartus!
19:19
Külastaja Duell kommentaar
Narva lööb 90+3 ära, vaadake
19:19
Martti Kallas:  See oleks kõva kino.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Ojamaa pealelöögile viskus Kase jalgadega ette.
19:20
Martti Kallas:  Transi mehed otsisid kastist Saart, aga Laabus sai pea vahele.
19:21
Otto Kase:  Tere kõigile ka minu poolt! Pisut vähem kui kümne minuti pärast algab vooru viimane matš Tallinna Legioni ja Paide Linnameeskonna vahel. Mis te arvete, kas Paide saab seekord kolm punkti kätte või suudab Legion neid üllatada?
19:21
Martti Kallas:  Hoiatus 90+3. Veelma jookseb värava poole, Dedetško paneb tee kinni. Esmapilgul tundus küll, et Veelma jooksis lihtsalt ise mehele otsa. Dedetško on ahastuses, kollasest ei pääse.
19:22
Martti Kallas:  Välja otsib karistuslöögist esimest ristnurka, aga lööb üle.
19:22
Martti Kallas:  Vahetus90+4. Välja tööpäev saab läbi, Uggeri platsile.
19:22
Kristjan Remmelkoor: Värav  Flora söödumängu lõpetuseks andis Zenjov 66. minutil viimase söödu ja läbi Nõmme käte jõudis pall Allikuni, kes lõi 4:1!
19:23
Kristjan Remmelkoor: Ott Nõmm vajab jälle füsioterapeudi abi ja Vainu on valmis pingilt sekkuma.
19:23
Martti Kallas:  Hoiatus90+4. Kiidjärv saab kaardi. 
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 69. minutil Vaprusel väravavahi vahetus: Ott Nõmm välja, Vainu sisse.
19:24
Martti Kallas:  Trans veel üritab, aga ei midagi.
19:25
Martti Kallas:  NÜÜD ON KÕIK! Tammeka hoiab uskumatute raiskamiste kiuste 1:0 võidust kinni ja lõpetab neljamängulise kaotusteseeria. Väga raske mäng mõlema võistkonna jaoks, aga pikema kõrre tõmbab kodumeeskond. Mina tänan, kuulake ka intervjuusid!
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus 70. minutil Vapruse teine vahetus: Tiismaa lahkus longates väljakult ja Mathias Villota läks tema asemele.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Ojamaa madalale teravale pallile ei saanud Alliku napilt pihta.
19:27
Otto Kase:  Kui vaadata tiimide algkoosseise, siis on näha päris palju üllatusi. Võrreldes ennustatuga on välja jäänud nii Palts, Dõmov, Timofejev (kõik Legion), Luts, Simon, Frolov, Klavan kui ka Aksalu (kõik Paide). Legioni poolt pääsevad hoopis platsile Nikita Kondratski, Vladimir Ištšenko ja Nikita Grankin (Palts ja Timofejev on ka pingilt puudu) ning Paide saadab väljakule Hindrek Ojamaa, kes on määratud ka kapteniks, Kristjan Pelti, Edgar Turi, Ebrima Singhatehi ja Ebrima Jarju.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Värav Flora läheb 73. minutil 5:1 juhtima!
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Zenjov pani madala palli värava ette ja Kase lõi omavärava.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Flora teine värav tundus ka kordusest vaadates kahtlane, et kas pall oleks Kase puuteta raamide vahele läinud. Siin on õhus Vapruse kolm omaväravat, hiljem tuleb need olukorrad üle vaadata.
19:31
Otto Kase:  Aga Sportland Arenal on matš alanud!
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vahetus Flora topeltvahetus: Poom ja Lilander välja, Järviste ja Hussar sisse.
19:33
Otto Kase:  Legion sai kärmelt poolohtliku olukorra: Arhipov andis ääre peal Singhatehile keha, jooksis trahvikasti ning andis terava söödu värava ette, mis kaitsjate poolt siiski minema löödi. Järgnenud nurgalöök ohtlikuks ei saanud.
19:33
Otto Kase:  Hoiatus Tšendei sai juba kolmandal minutil matši esimese kollase kaardi. Mees tõmbas pikali kontrarünnakule tormanud Deabease.
19:34
Külastaja ee kommentaar
Klavanit ei taheta kunstmurul mängitada?
19:35
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on A. Le Coq Arenal 390.
19:35
Otto Kase:  Vot ei oska öelda, jah. Meile ei öeldud, et Klavan vigane oleks, kuid eks ole ka võimalik, et mees sai viimasel hetkel soojendusel haiget.
19:36
Otto Kase:  Ivanov ehitas vahepeal päris ohtliku rünnaku, kuid tema pealelöök tabas vastaste kaitsjaid.
19:36
Külastaja Fan kommentaar
Otto,miks Dõmovit ei ole põhikosseisus?
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Värav 82. minutil Ojamaalt hea tõste üle kaitsjate peade kasti ja Miller lööb 6:1!
19:38
Otto Kase:  Sarnaselt Klavanile ei oska ka sellele vastata. Dõmov peaks terve olema ehk äkki lihtsalt ei soovinud Belov teda praegu platsile saata.
19:38
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 82. minutil Vapruse kolmas vahetus: Kõrre välja, Ristikivi sisse.
Kolme vahetust polnud Vaprus teinud 11 mängu järjest, täna siis tegi.
19:39
Otto Kase:  Mängu enda juurde naastes võin öelda, et matš on esimese seitsme minuti jooksul olnud mõnusalt lahtine. Mõlemad saanud juba paar nurgalööki ning teinud mõne pealelöögi. Paide pisut rohkem palli vallanud, aga ei saa öelda, et nende värav oleks lähedamal kui võõrustajate oma.
19:40
Külastaja pes kommentaar
6-1 selline eesti 7-1 skoor, tuletab nii mõndagi meelde
19:42
Otto Kase:  Kuigi tribüünid liialt täis ei tundu, siis vähemalt staadioni mikrofonidesse on kuulda mõnusalt nii "Legion" kui ka "Paide" hüüdeid.
19:42
Otto Kase:  Singhateh proovis 12. minutil peaga peale lüüa, kuid nahkkera lendas otse Baturinsi sülle.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Miller mängis end kastis löögile ja lõi esiposti juurest napilt mööda.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Mrk sai keskväljakokkupõrkel haiget, aga pärast väikest pausi jätkab mängu.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati 1 minut.
19:45
Otto Kase:  Pall lendas nurgalöögiolukorras värava ette ning Deabeas oli täitsa üksinda, kuid hollandlasel ei õnnestunud nahkkera raamidesse suunata.
19:48
Otto Kase:  Legion mängis 16. minutil karistuslöögi kärmelt lahti ning Arhipov saatis terava söödu värava ette. Palli tõrjus väravast välja astunud Jarju ja kuigi pall põrkas väga ohtlikult Paide trahvikastis, siis lõpuks lennutas Saag nahkkera kastist kaugele.
19:51
Otto Kase:  Pisut naljakas olukord. Yusif purjetas osavalt vastaste väljakupoolele, proovis tiimikaaslasele söötu anda, aga tabas enda arvates vastase kätt. Kaitsja tõstis seejärel käe õhku - et näidata, et vastane tabas palli käega - kuid Legioni mehed lõid samaaegselt palli tagasi vastu Yusifi kätt. Ghana mängumees vihastas selle peale ning viskas palli jõuga vastu maad. Peakohtunik Karhu kutsus koheselt mehe ka enda juurde ja ütles, et ära nii tee.
19:52
Otto Kase:  Hoiatus 19. minutil sai Saag külaliste esimese kollase kaardi. Lendas ohtlikult vastasele sisse.
19:54
Otto Kase:  Saliste andis taas ohtliku tsenderduse värava ette, kuid Mööl ei saanud piisavalt tugevat lööki tehtud. Paar hetke hiljem paugutas kaugelt Palumets, ent temagi saatis palli napilt raamidest üle.
19:54
Otto Kase:  Paide domineerib nüüdseks päris selgelt, aga endiselt on võõrustajad saanud iga paari minuti tagant poolohtlikult kontrarünnakule tõusta.
19:56
Otto Kase:  Arhipov proovis 23. minutil umbes 25-30 meetri kauguselt karistuslööki otse väravasse saata, kuid Jarju võttis kindlalt palli omaks.
19:56
Otto Kase:  Väike joogipaus vahele.
20:00
Otto Kase:  Päris ohtlik! Singhateh lendas 28. minutil Ištšenkole seljatagant jalgadesse. Kuigi mees mängis palli, siis oli taklamine siiski päris ohtlik.
20:02
Otto Kase:  Legion ehitas 31. minutil päris pikalt rünnakut. Korra sai peale lüüa Kondratski, kuid tema tabamus jäi kaitsjatesse kinni. Paar hetke hiljem tegi Ivanov päris mitu petet, aga temagi pealelöök veeres lõpuks päris aeglaselt värava suunas.
20:05
Otto Kase:  Ai-ai, kui lähedal Legion oli! Nikolajev saatis 32. minutil palli väga ohtlikult trahvikasti, ent Ivanov pealelöök ebaõnnestus täielikult. Mees oleks teoorias võinud isegi teha ühe puute lisaks, kuid otsustas lüüa otse õhust.
20:06
Külastaja stranglers kommentaar
kus Moshnikov juba mõnda aega?
20:06
Otto Kase:  Mošnikovi peaks segama mingisugune vigastus. Kui olen õigesti aru saanud, siis on ta poolterve ehk võib lähiajal platsile naasta.
20:07
Otto Kase:  Vahetus Aga Paide teeb juba 36. minutil kaks vahetust! Välja tulevad kahvatu mängu teinud Singhateh ning Tur ja platsile pääsevad Tambedou ning Luts.
20:09
Otto Kase:  Eemaldamine Ja kas nüüd ongi Paidel jama majas? Saag lendas taas ohtlikult vastasele sisse ning sai teise kollase kaardi. Kuna ta sai ka varem kollase, siis peabki mees väljakult lahkuma. Paide peab seega esimese poolaja viimased seitse minutit pluss teise poolaja 45 minutit vähemuses hakkama saama.
20:09
Külastaja mhm kommentaar
Paide mängib ikka Premmi konkurentsitult suunatumat, sihitumat vutti pärast Vaprust.
20:09
Külastaja Valli baar kommentaar
Millal voolaiu raamat tuleb
20:09
Külastaja ee kommentaar
Nojah Saag, saab ka nii
20:11
Otto Kase:  Nüüd lendas Luts päris jõuliselt põlvega Arhipovile sisse. Legioni pallurile lasti korralikult külmaspreid peale ning õnneks saab ta siiski jätkata.
20:12
Külastaja Siim kommentaar
Miks vahetused tehti? Voolaid püüab nn mingisugust intelligentsi näidata või hoopis selle puudumist?
20:13
Otto Kase:  Turi osas ei oska öelda. Singhateh oli tõesti päris nõutu ja ei saanud millegi ohtlikuga hakkama (kui välja jätta ohtlik taklamine).
20:13
Külastaja ee kommentaar
Paide mehed käisid poksitrennis vahepeal?
20:13
Külastaja jõhvik kommentaar
tribkal päris mõnus praadida seal päikse käes, muidu täitsa võiks ju vaadata kohapeal
20:14
Külastaja R. kommentaar
Sellise mänguga Paidel üldse on mõtet euromängudele sõita? Hoidku raha kokku ja panustagu noortesse. Korralikud koslepid tulevad sealt
20:16
Otto Kase:  Saliste saatis 44. minutil hea tsenderduse kasti ning Luts proovis akrobaatikatundi meenutava puusalöögiga iluväravat lüüa. Vahetusest sekkunud mehe sooritus aga võõrsilfännide kahjuks ebaõnnestus ning pall lendas edasi auti.
20:16
Otto Kase:  Kolm lisaminutit juures.
20:16
Külastaja ee kommentaar
Koslepit ei tule sealt kindlasti, aga võidust/viigist jäädakse kaugele eurokatel
20:16
Külastaja Juudas kommentaar
Paide mängib väga ilusat ja atraktiivset jalkpalli. Lust vaadata
20:18
Otto Kase: Hoiatus Tambedou mängis osavalt Arhipovist mööda ning Legioni pallur pidi veaga vastase maha võtma. Mees sai selle eest kollase, aga palju karmim tundub see, et mees tegi olukorras enda põlvedele liiga. Tundub, et Legion paneb juba ka vahetust valmis.
20:19
Otto Kase:  Vahetus Ja väljaku kõrval lamav Arhipov vahetatigi välja. Platsile saab Dõmov.
20:19
Külastaja Valli baar kommentaar
Diivis
20:20
Otto Kase:  Värav LEGION LÄKS JUHTIMA!!! 
20:22
Otto Kase:  Grankin tegi tugeva pealelöögi/tsenderduse, mis laksatas ristlatti. Pall põrkas seejärel värava ette, kus oli täiesti üksinda Legioni mängumees Markus Vaherna. Endine Kalevi pallur lükkas suuremate raskusteta nahkkera võrku ning punasärgid saidki viimasel hetkel juhtima - 1:0!
20:22
Külastaja Valli baar kommentaar
Hea poika Vaherna!
20:22
Külastaja ee kommentaar
Kumb ennem tala saab? Savic või Voolaid
20:24
Otto Kase:  Kohe peale tabamust kõlas ka avapoolaja lõpuvile. Kui 45 minutit kokku võtta, siis oli asi Paide jaoks päris nukker. Matši alguses ei õnnestunud üldse söödud ega rünnakud. Seejärel tehti kaks vahetust, kuid kohe peale seda nägi tipuründaja Kaimar Saag oma teist kollast kaarti. Lõpusekunditel lõi Legion ka matši esimese värava. Muidu tahaksin öelda, et Paide oli pigem domineerivam, aga jah, alati sellest kasu pole.
20:24
Külastaja Hormoonika Kägu kommentaar
Euroopas tuleb ikkagi Paidele koslep. Ses mõttes kahju et Kalju euromängu ei saanud.
20:24
Külastaja xxd kommentaar
kas Vaherna mitte laenul pole kalevist?
20:28
Otto Kase:  Vot ei leiagi selle kohta praegu infot. Ise mäletan nagu, et täitsa sõlmis uue lepingu Legioniga. Kui keegi oskab aidata, siis täitsa võib seda teha!
20:28
Külastaja Hyrax kommentaar
Voolaid ja Savic on bettinud, et kumb kiiremini lahti lastakse? Mängujoonis ja mängijate valik on täiesti arusaamatu. Singateh muidugi nii ei sära kui ei oska teda kasutada. Debease tegevus on ka täitsa arusaamatu olnud juba mitu mängu. Paide materjal on ikka kuradi hea. Ei saa aru kuidas saab nii kehvasti mängida selle meeskonnaga
20:28
Külastaja Äss kommentaar
Voolaid ju täielik prügiteeener
20:29
Külastaja Hmm kommentaar
Zelinskit täitsa huvitav kuulata. Eks enamus jutust õige ka, aga eks selgelt näha, et mingi kala tema ja Paide vahel siiani
20:33
Külastaja asd123 kommentaar
Mingisugusest Kalevi treeneri kommentaarist jäi jutt, et ikka üleminek. Vast ei saanud Kalevis piisavalt intervjuusid anda.
20:33
Külastaja Uudo kommentaar
Ikka ei tule uut treenerit Paidele?
20:35
Külastaja R. kommentaar
Ootused olid suured hooaja alguses Paide peal, nüüd ootan juba, et kure võtab neljanda koha
20:35
Otto Kase:  Nii, aga alanud on teine poolaeg!
20:36
Otto Kase:  Vahetus Paide tegi kohe ka oma kolmanda (!) vahetuse. Välja tuli Kevor Palumets ning platsile Andre Frolov. Väljakule tulnud mängumees sai koheselt ka Ojamaalt kaptenipaela endale.
20:37
Otto Kase:  Tambedou oli kohe lähedal! Baturins ja Kolobov puterdasid värava ees palliga ning Paide ründemees suutis peaaegu ootamatust kohast nõelatud.
20:37
Külastaja muigega kommentaar
Ei saa seni ajani aru, miks Paide LK tõsifännid rõõmustasid Voolaiu määramise üle. Mees võib entuasiast olla aga paistab, et sellele pöördvõrdeliselt saamatu ning andetu.treener. Kui Paide samal moel jätkab, siis euromaäng kaotatakse igal juhul ning hooaja lõpus võivad õnnelikud lla kui tabelis neljandaks jäädakse. Samas meeskonal endal on potentsiaali mängida medalite eest nagu Zahhovaiko juhendamisel.
20:39
Otto Kase:  Tribüünidel kokku 145 pealtvaatajat.
20:39
Külastaja Äss kommentaar
Kuidas keegi sai üldse enne hooaja algust oodata et Paide kolmandast kohast paremat suudab teha😅 nende maksimum ongi 3-4 koht
20:41
Otto Kase:  Paide saanud paar rünnakut järjest nüüd teha. Pilti kõige rohkem saanud Deabeas. Samas Baturins pole veel siiamaani otsustavalt pidanud sekkuma ehk Paide pole liialt ohtlikuks muutunud.
20:44
Otto Kase:  Aga nüüd Baturins päästab! Yusif purjetas pikalt ning proovis 53. minutil peale lüüa, aga lätlane tõrjus palli enda ette. Nahkkerani jõudis esimesena Tambedou, kuid temagi saatis löögi vastu Baturinsit.
20:44
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Voolaidu tõesti raske näha peale sellist hooaja algust uuel aastal ka Paidet juhendamas. Ootasin välistreenerit või Indermittet hooaja alguses aga sain sellise üllatuse hoopis. Nagu ikka tuleb võimalus anda, mitte kohe risti lüüa aga pool hooaega selja taga ja viimaste aastate halvim Paide, mida näinud olen. No ei saa olla juhus, et just uue treeneri all mingi kukkumine on toimunud. Kui hooaja teine pool sama kannatamine tuleb, siis ma loodan, et Paide ei võta seda riski, et uuel hooajal ka veel proovida Kareliga.
20:46
Otto Kase: Vahetus Paide neljas vahetus 56. minutil. Saarma saab platsile, äärekaitsja Ojamaa välja. Tundub, et Paide mängib nüüd kolme kaitsjaga.
20:47
Otto Kase:  Hoiatus Luts sai teise Paide mängijana omale kollase kaardi. Mees tõukles ühe Legioni mängumehega ning puudutas õnnetult küünarnukiga vastase lõuga.
20:49
Otto Kase:  Paide tahab penaltit, aga seda nad ei saa. Luts hüppas suhteliselt selgelt Ištšenkole sülle ning tahtis kohe trahvilööki.
20:50
Otto Kase:  Päris ohtlik! Volodin proovis 59. minutil keskväljalt Jarjut üllatada, aga Gambia mängumees taganes ning tõrjus palli nurgalöögiks. Standardolukorrast midagi ohtlikut aga ei tekkinud.
20:51
Otto Kase:  Legion viidab nüüd juba päris selgelt aega. Teisalt ega seda ei saa neile pahaks panna.
20:51
Külastaja Juudas kommentaar
Indermitte paide etteotsa
20:52
Külastaja Inno kommentaar
Paide vajab treeneriks Joel Indermitte,Henni kõrvalt kogemusi kõvasti rohkem kui Voolaiul
20:53
Otto Kase:  Vaherna sai peaaegu üksinda jooksma, kuid viimasel hetkel tõttas Yusif appi ning päästis Paide jaoks päeva.
20:53
Otto Kase:  Luts põrkas jälle valusalt Ištšenkoga kokku. Mõlemale lastakse põlve peale külmaspreid, loodame, et mehed saavad siiski jätkata.
20:53
Külastaja Alex kommentaar
Karel Voolaid Gambia esiliigasse
20:55
Otto Kase:  Värav OLEMAS!! Siim Luts lööb 66. minutil tabloole viigiseisu!
20:57
Otto Kase:  Paide harutas hetkel suurepäraselt vastaste kaitseliini lahti: esiteks andis Tambedou suurepärase söödu Saarmale, kes veeretas palli vägagi ohtlikult värava eest mööda. Ükski punasärk pallini õigeaegselt ei ulatunud ja seega veereski nahkkera tagaposti juures olnud Lutsuni, kes palli ka tühja väravasse rammis.
20:58
Külastaja Alex kommentaar
Karel palun jätka paides
21:00
Otto Kase:  OI, KUI LÄHEDAL!!! Ivanovilt 69. minutil imeline sööt Vahernale jooksu peale, kuid Legioni väravaautor veeretas palli paari sentimeetriga tagumisest postist mööda.
21:00
Otto Kase:  Ja kohe väljaku teises otsas tekkis suurepärane võimalus Robi Saarmal, ent temagi suunas nahkkera napilt raamidest mööda. Mäng on mõnusalt lahtiseks läinud!
21:01
Otto Kase: Väike joogipaus jälle vahele.
21:02
Otto Kase:  Vahetus Legion teeb ka oma esimesed kaks vahetust: Vaherna ja Grankin välja ning Fedotov ja Havier platsile - selgelt kaitsvamapoolsem vahetus.
21:03
Otto Kase:  Vahetus Paide vastas samuti oma viimase vangerdusega. Minema läks keskkaitsja Kristjan Pelt ja platsile tuli ründaja Kristofer Piht.
21:03
Otto Kase:  Värav JA TULI KOHE KA PAIDE TEINE!!!
21:04
Otto Kase:  Legioni kaitsetöö lagunes täielikult! Piht sai kohe 74. minutil peale lüüa, kuid esialgu tegi Baturins hea jalatõrje. Pall veeres tagasi Paide mängijale, kes tõstis pea üles ning otsustas sööta täiesti üksinda olnud Saarmale. Teine Paide vahetusmees saatis korraliku kuuli võrku ja tablool ongi seisuks 2:1.
21:05
Külastaja Vest kommentaar
Voolaiult ikka väga ahne käik mängides vähemuses. Tuleb Legioni poolt ära karistada
21:05
Külastaja Vest kommentaar
Ei aegunud hästi :(
21:05
Külastaja Hyrax kommentaar
Gambia poisid saab koos Voolaiuga saata ära. Saarma ja Piht noored omad poisid mängivad paremini ja toovad tulemuse. Debease peaks veits pingil järgi mõtlema oma elu üle
21:07
Otto Kase:  Legioni mehed täitsa läbi omadega. Paide on pannud kõik tsoonid kinni ka ehk kuidagi ei leita võimalusi ründamiseks.
21:09
Otto Kase:  Deabeas mängis uhkelt kahest mehest mööda ning lõi terava nurga alt ka väravale peale, ent Baturins tõrjus löögi nurgalöögiks.
21:09
Külastaja graf1x kommentaar
legioni vennad jalutavad käed puusas jah, nii süte. paide võtab tati ja tahtejõuga ära
21:09
Külastaja Mis kommentaar
Kus on opnid Meerits ja Aksalu?
21:10
Otto Kase:  Mööl pani 81. minutil paarikümne meetri pealt korraliku pommlöögi teele, mis võttis ka suuna täpselt lati alla, kuid viimasel hetkel pani Baturins käe löögile ette.
21:10
Külastaja graf1x kommentaar
assa mait mis mammu mööl pani, ta ikka hooaja jooksul paneb ühe siukse ära :D
21:11
Otto Kase:  Päris huvitav muidugi ka see, et Paide kaitseliin koosneb hetkel Yusifist ja Salistest.
21:13
Otto Kase:  Hoiatus Havier sai 82. minutil kollase kaardi. Pigem sai praegu vale mees kaardi, kuna tema rammis Pihti vastu Ištšenkot, kes siis paidekat küünarnukiga tabas.
21:13
Külastaja graf1x kommentaar
korralik kohtuniku praak havieri kollase suhtes
21:13
Külastaja muigega kommentaar
Leegionil on võhm väljas aga Paide millegipärast riskib kaitses
21:15
Otto Kase:  Hoiatus Ivanov tegi kohtuniku peale kurja häält ning sai vaidlemise eest kollase kaardi. Sellises tempos lõpetavad mõlemad kümnekesi. Viis minutit pluss lisaminutid veel jäänud.
21:17
Otto Kase:  Aga Legion jõudis taas lähedale! Kolobov võttis osavalt palli maha ning söötis Kondratskile, kes nahkkera napilt värava eest mööda saatis.
21:18
Otto Kase:  Aga Paide jaoks tundub nüüd asi kehv ... Jarju tegi eelmises olukorras oma käele liiga ning tuletame meelde, et Paidel enam vahetusi pole.
21:18
Otto Kase: Hoiatus Tundub, et Jarju saab õnneks ikkagi jätkata. Fedotov sai ka olukorra eest kollase kaardi.
21:19
Külastaja Hyrax kommentaar
Saarma sööt + värav ja siis räägivad ERR-i kommnetaatorid Debease-ist kes on kõik asjad jätnud löömata ja söötmata. mida kuradit
21:19
Otto Kase:  Mõtlesin ise samamoodi, et Saarma ju olnud seotud mõlema väravaga, et pigem vääriks vast tema seda tiitlit.
21:20
Otto Kase:  Lausa viis lisaminutit juures!
21:21
Külastaja ee kommentaar
Etv mehed hiilgavad pidevalt oma saamatusega mängijaid hinnata
21:22
Otto Kase:  JARJU PÄÄSTAB!! Legion tegi värava ees kolm pealelööki järjest, kuid Gambia mängumees tõrjus kõik üritused.
21:23
Otto Kase:  Eemaldamine Sergei Terehhov saadeti kaks minutit enne lõpuvile platsi äärest minema.
21:23
Külastaja muigega kommentaar
Paide on hakanud lihtsalt taguma pikka ükskõik kuhu
21:23
Külastaja graf1x kommentaar
jarju motm tea mis sonimine siin käib
21:24
Otto Kase:  Tuletan meelde, et Jarju on siiamaani võitnud kõik Premium liiga mängud, kus ta on platsile saanud. Mees on varem pallinud Kalevi (7:0), Transi (4:2) ja Tammeka (3:0) vastu.
21:25
Külastaja mhm kommentaar
Paide hetke mentaliteedist ja tiimivaimust ehk annab aimu see, et Jarju hiilgava topelttõrje järel läks teda patsutama-õnnitlema täpselt 0 meest.
21:25
Otto Kase:  Baturins läks Legioni viimase minuti nurgalöögiks üles ka, kuid ei saadud seda soovitud väravat. Sellega kõlas ka lõpuvile ning Paide sai endale avapoolajal päris võimatuna tundunud võidu.
21:25
Külastaja Hyrax kommentaar
Legioni mees lõi vastu VV-d kes lihtsalt lebas maas :D Polnud imetõrje. Jälle tõrjus enda ette see Jarju ja sealt tuli see jätku olukord üldsegi
21:27
Otto Kase:  Võrreldes avapoolajaga oli Paide teisel poolajal selgelt teravam. Vahetused olid õiged ning Paide sai poolaja keskel kaks tükki kätte. Teisalt sai ka Legion paar head võimalust, ent viigiväravat nemad lüüa ei suutnud.
21:27
Külastaja Mis kommentaar
Paides pole asjad korras. Mehed lihtaat teebad tööd mitte ei naudi seda. Krt meeskonna päästmise eest ka üksteist ei tänata
21:28
Külastaja To mhm kommentaar
Jaaaaa ma vaatasin sama. Mida kuradit??? See ei ole meeskond ja selline käitumine sûmboliseerib midagi palju enamat. Voolaid on igatahes kohutav peatreener.
21:28
Otto Kase:  Aga tänan teid, et kaasa rääkisite! Kindlasti lugege ka mängu ülevaadet ning järelkaja!
21:28
Külastaja muigega kommentaar
Paidel oli õnne enam täna.
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!