Laupäev, 2. juuli 2022
16:47
Laura Jaansen: Tere ja ilusat laupäeva! Võime end vast vaikselt mängulainele sättida, sest avavile pisut enam kui kümne minuti pärast.
16:48
Laura Jaansen: Nagu näha, siis Transi poolelt teeb oma debüüdi keskkaitsja Deniss Taraduda. Artjom Škinjov saab oma tavapärasele positsioonile ehk paremkaitsesse naasta.
16:52
Laura Jaansen:  Paide rivistuses paistavad ehk enim silma Bubacarr Tambedou, Hindrek Ojamaa ja Kristofer Pihti nimed. Olgu ka üle käidud, et Siim Luts ja Kaimar Saag on kaartide tõttu väljas.
16:55
Külastaja ee kommentaar
Jarju on väljas välismängijate piirangu pärast, või vigastus?
16:55
Eelmine voor polnud Paidel pingil Ats Sillastet, see voor pole Erkit ja Atsi kumbagi. Mis seal toimub?
16:58
Laura Jaansen:  Kuna mängupäevale võib viis välismaa passiga meest võtta, siis võis Jarju jaoks just see tõesti saatuslikuks saada jah.
17:00
Laura Jaansen:  Aga pingijutte ma ei oska hetkel kommenteerida.
17:00
Laura Jaansen: Samal ajal kõlas avavile!
17:02
Laura Jaansen: Alustuseks sai Deabeas täpsust proovida, aga vasaku jalaga kasti äärest teele pandud löök läks ikkagi mööda.
17:02
Külastaja R kommentaar
Mattias Sapp on vigastatud?
17:02
Laura Jaansen:  Täpselt nii.
17:03
Laura Jaansen:  Kolleeg tõttas appi ja teatas, et Sillaste on U17 koondisega Balti turniiril.
17:04
Laura Jaansen:  Paide esimene nurgalöök suurt ohtu ei kujutanud, saadi küll justkui löögile, aga mööda-mööda.
17:04
Aa õige jah, Eestis siin treeneritel kõigil 10erinevat meeskonda juhendada
17:04
Rannajalkas on Poola Eesti vastu juhtima läinud juba
17:06
Laura Jaansen:  Transi poolelt ka kerget lubavust. Vasakult äärelt leiti üles Kovaltšuk, kes ei saanud palli kohe kaasa, aga värava alla söötes teenis lõpuks ka esimese nurgalöögi.
17:06
Laura Jaansen:  Sealt langes pall kohe Aksalu saagiks. Ja Paide hakkab vaikselt tulema.
17:09
Laura Jaansen:  Tambedou on esimestel minutitel agaralt vasakul äärel toimetanud. Frolovi viimane sööt läks pisut pikaks ja Matrossov tõttas vastu, aga seal peab Transi ikkagi hoolikam olema.
17:09
Külastaja Fänn kommentaar
Millal paidel euromäng?
17:10
Laura Jaansen:  Paidel läheb euromängimiseks 7. ja 14. juulil.
17:10
Laura Jaansen:  10 minutit mängitud kah. Hiiliv algus.
17:13
Laura Jaansen:  Trans sai veel kaks nurgalööki. Esimene klaariti esimesest postist ära, teine langes taaskord Aksalu saagiks.
17:13
Laura Jaansen:  OI-OI! Valus kokkupõrge Transi karistusalas!
17:14
Laura Jaansen:  Matrossov läks kõrgele pallile ebaõnnestunult vastu ja vist oli see Piht, kes sai palli värava alla pikendada. Tambedou tõttas lõpuni mängima, aga rammis värava ees Taraduda maha. Hoiatus Tambedou sai hoiatada ka.
17:20
Laura Jaansen:  Aga Paide hoiab palli enesekindlamalt. Korralikku lööki esimese 20 minutiga tulnud pole, aga otsitakse. Transil seevastu rünnakuid selgelt vähem, vaevu saadakse Paide karistusala lähistele.
17:22
Laura Jaansen:  Pikkade pallidega otsitakse Prõjomovit, aga seni on Yusif ta selgelt ära söönud.
17:24
Laura Jaansen:  Aloe kukutas Tambedou ja seejärel kõlas ka vile - joogipaus.
17:27
Laura Jaansen:  Deabeas proovib ka oma klassikalisi võtteid teha. Seni on ta natuke saanud triblada ja ette võtta, aga nüüd viimase olukorra nullis Taraduda ära. Lõpuks oli suluseis kah.
17:27
Laura Jaansen:  Transile sinna otsa neljas nurgalöök. Teenijaks teravat söötu värava alla otsinud Zakarljuka.
17:28
Laura Jaansen:  Mihhailovi kõrge kaarega teele pandud pallile sai pea taha tagumises tsoonis olnud Dedetško, aga teravat lööki ei tulnud ja pall läks üle värava.
17:30
Laura Jaansen:  Paidele ka natuke lubavamat. Frolov saatis palli keskväljalt värava alla, Yusif sai peaga ka löögile, aga Dedetško klaaris värava all. Törts hiljem eksiti sööduga ja Matrossov sai jälle puurist vastu tulla.
17:33
Laura Jaansen: Deabeasele anti vasakul äärel nüüd väga palju ruumi, trikitas end kasti ja läks ka löögile, aga Taraduda viskus vahele. Siis tulid ka teised mehed appi lappima ja nurgalöök Paidele.
17:34
Külastaja cam kommentaar
Tere õhtust, Laura! Kuidas läheb? Milliseid emotsioone esimene pooltund tekitanud on?
17:35
Laura Jaansen: Tere õhtust! Minul läheb alati hästi, tänan küsimast. Kuidas sinul? Esimene pooltund on rahulik olnud, emotsioonid on sellised tagasihoidlikud.
17:36
Laura Jaansen: Aga praeguse pildi järgi on selline suhteliselt võrdsete mäng, sest isegi kui Paide hoiab palli natuke enam, siis Trans ei luba väga ohtlikuks muutuda.
17:39
Laura Jaansen: Uhh! Pikk pall leidis karistusala ees olnud Mihhailovi, Pelt oli tal kindlalt seljas, aga Transi mees sai pöörata ja söödu ka kõrval olnud Prõjomovile lükata, aga selgelt mööda! Väga hea võimalus.
17:39
Laura Jaansen:  JA PRÕJOMOVILE VEER PAREM ŠANSS! Nüüd kõmmutas Aksalule madalalt keresse.
17:41
Laura Jaansen:  Yusif jäänud nüüd murule istuma, hoiab justkui käest kinni, kui end püsti ajab. Eks näis, kas on midagi tõsisemat.
17:42
Laura Jaansen:  Aga praegu tundub, et häda pole.
17:44
Ojamaal ilus kõht ette tulnud
17:45
Laura Jaansen:  Žuravljov pani paremalt äärelt palli kõrge kaarega kasti. Prõjomov ei saanud kohe löögile minna, vaid otsis teisest lainest söötu, Mihhailov kõmmutas, aga jälle liialt keskele ja Aksalu saak.
17:46
Mul läheb ka hästi
17:46
Laura Jaansen:  Mihhailovile tehti pisut liiga, Eremenko pole rahul. Aga noor mees püsti ja tundub, et saab jätkata.
17:47
Laura Jaansen:  Kolm minutit anti muuseas lisaks ka. Kaks mängitud.
17:49
Laura Jaansen:  Tambedou sai Aloe käest putku, lükkas palli ka värava alla, aga seal põrkasid Transi mehed omavahel kokku ja Taraduda jäi natukeseks ajaks murule lesima. Aga Aloe tegi ikkagi ka vea enne ära ja karistuslöök paremalt äärelt.
17:49
Laura Jaansen:  Pall läks ette posti ja Prõjomov klaaris.
17:50
Laura Jaansen: Esimene poolaeg on sellega lõppenud!
17:51
Laura Jaansen:  Hoiatus Aloe sai veel selle viimase olukorra eest hoiatada ka. Ja see tähendab ühtlasi ka seda, et Aloe järgmises voorus väljakule astuda ei saa.
18:05
Laura Jaansen: Teine poolaeg!
18:05
Laura Jaansen:  Vahetus Zakarljuka läks puhkama, Koževnikov mängu. Ja kohe esimesel minutil sai kollase kaardi kah, noh, tervituseks või nii ...
18:08
Laura Jaansen: Paide on teisele poolajale natuke entusiastlikumalt tulnud. Tempot krutitakse aina juurde, Transi jaoks on oluline nüüd see samm kaasa astuda. Praegu ollakse sellega pisut-pisut hädas.
18:10
Laura Jaansen:  Transi kasti kollitatakse hoolega erinevat laadi tsenderdustega, praegu on punastes särkides mehed peal.
18:11
Laura Jaansen: Paide! Nurgalöögi järel sai peaga proovida Yusif, aga Matrossov viskus korralikult! Jätkupall langes Paide meeste saagiks, Saliste tsenderdas uuesti ja Deabease katse jõudis kindlalt Matrossovi käte vahele.
18:13
Laura Jaansen: Vahetus Saarma 54. minutil Tambedou asemele lustima.
18:14
Laura Jaansen:  Paha kokkupõrge keskväljal. Kannatajaks Žuravljov, kes hoiab seljast kinni.
18:15
Laura Jaansen:  Aga abistav jääkotike tegi asja kohe paremaks ja Žuravljov tagasi platsil.
18:17
Laura Jaansen:  Nüüd käis justkui mingi klõps. Mäng muutus tüki jõulisemaks, võideldakse hambad ristis iga palli pärast. Tempo tüki kõrgem ka.
18:17
Külastaja Mõtiskleja kommentaar
Väga raske on ikka vaadata neid Paide mänge. Väga kardan seda Euromängu. Samas, kui on olnud vaja korraks end üheks/kaheks mänguks kokku võtta, siis sellega on Paide sel hooajal hakkama saanud, kui karikas võideti. Ehk siis see süstib natuke lootust, et päris häbisse ei jääda ja pakki ei saada.
18:18
Laura Jaansen:  Frolovi nurgalöök oli väga korralik, aga napilt ei saanud omad löögile. Jätkuolukorras proovis Trans kontrasse tõusta.
18:20
Laura Jaansen:  Vahetus 60. minutil Piht ja Simon välja, asemele Singhateh ja Tur.
18:20
Laura Jaansen:  Mihhailov murdis end jälle kasti, aga sööt nähtamatule sõbrale? Raiskamine, oeh.
18:21
Külastaja Cpidr kommentaar
Mis on transi geoffreyst saanud tänaseks päevaks
18:21
Paide ei suuda mängia domineerivat mängu, see kus nad ise kaitsema peavad, see tuleb rohkem välja neil. #voolaidout
18:23
Laura Jaansen:  Geoffrey mängib parasjagu FC Lahtiga jalgpalli. Turu Inter juhib muuseas 1:0.
18:23
Külastaja X kommentaar
Geoffreyl läheb hästi, mängib Soomes.
18:25
Laura Jaansen:  Paide tempo on Transi korralikult maha murdmas. Singhateh teenis omadele järjekordse nurgalöögi.
18:26
Laura Jaansen:  Kovaltšuk otsustas ise minna, lidus pikalt läbi keskvälja ja lõpuks pani ka puraka teele, aga Aksalu jaoks lihtne saak.
18:26
Palun küsige lõpuks deibiselt kuidas ta nime hääldada ma olen juba nii palju variante kuulnud
18:28
Laura Jaansen: Vahetus  68. minutil Mihhailovi asemele Pevtsov, Aloe asemele Gonsevitš.
18:31
Laura Jaansen: Laias laastus 20 minutit minna.
18:32
Külastaja hmm kommentaar
Tundub, et selline klassikaline Paide mäng. Viimaste minutitega kaotavad 0-1
18:34
Laura Jaansen: Tegelikult ei mängi kumbki meeskond otseselt halvasti ka. Paberil on Paide tugevam ja üldpildis ollakse ka veenvamad, aga vähemalt kõrvalt vaadates võiksid tempomuutused otsustavaks saada. Teise poolaja alguses oli tunda, et Trans ei jaksa Paidega kaasas püsida. Siis vajus Paide ise ka natuke ära ja andis narvakatele võimalusi sutsata.
18:35
Paide mehed paneval silmad kinni tsenderdusi või kuidas kõik nii võssa lähevad?
18:36
Laura Jaansen: Transile mõnekümne meetri pealt karistuslöök. Dedetško palli taga ja noh eeldaks, et läheb kõmmutama.
18:36
Laura Jaansen:  Nii oligi. Pall põrkas enne Aksalut maha, aga siis püüdis Paide puurilukk palli kindlalt ja viskas ka ruttu mängu.
18:37
Laura Jaansen:  Trans näitab nüüd väga head söödumängu, aga edasi ei jõuta.
18:37
Külastaja kask kommentaar
Hommik
18:37
Laura Jaansen:  Tsau, jah!
18:38
Laura Jaansen: TRANSILE PENALTI! Ojamaa tõmbas Kovaltšuki maha!
18:38
Laura Jaansen: Hoiatus  Paide äärekaitsjale kaart ka.
18:38
PALUN SACK VOOLAID. KAUA TALLE ANTAKSE VÕIMALUSI?!?!??!?!?!!!!!
18:38
Laura Jaansen:  Värav TRANS 1:0!
18:39
Laura Jaansen:  Dedetško pani palli kindlalt Aksalu poolt vaadates vasakule nurka!
18:39
Ojamaa miks sa jätkuvalt väljakul oled...
18:41
Aeg vist Voolaiule alternatiive otsima hakata.
18:41
Eks pärast kuuleme vabandust kuidas Paide üritas võita lõpus, seepärast nad kaotasid. Nagu iga selline mäng Paidelt.
18:41
Ojamaal oli esimese poolaja 20minutil surm silme ees juba. Ta selle mängupausiga korraliku kõhu ette sõõnud omale
18:41
Külastaja stranglers kommentaar
Klavan on jätkuvalt eemal, aga miks?
18:41
No ega siis muud.Järgmine hooaeg tuleb U21 tiimide vastu mängida kui niimoodi meie eest ara minnakse
18:43
Laura Jaansen: Škinjov krampidega hädas, Taraduda tohterdamine on selline, et äärekaitsja saab omadusi jalgadesse. Noh, sõbralikul moel küll.
18:44
Laura Jaansen: Vahetus  80. minutil vahetas Paide ka. Ojamaa ja Frolov läksid puhkama, Palumets ja Eino tulid mängu.
18:44
Laura Jaansen:  Vahetus Ja Škinjovi asemele Nesterovski.
18:44
Külastaja Q kommentaar
Kas soccernet plaanib flora ja paide euromänge näidata ka?
18:45
Laura Jaansen:  Kui ma mäletan õigesti, siis hetkel on seis Paide mängudega lahtine.
18:45
16 juuli tuleb tartu sepa staadionile minna..
18:46
Laura Jaansen:  Hoiatus Dedetško võttis rumala kollase kaardi, jääb sellega järgmisest kohtumisest kõrvale.
18:46
Flora eurokaid näeb Etv pealt:P
18:47
Üsna kindel, et Paide ei saa Gruusiast mingit kolakat. Aga ega neil vöimalust vöiduks ka ei tule
18:48
Laura Jaansen:  Paar minutit normaalaja lõpuni. Lisa tuleb ka kindlasti. Transi jaoks on oluline hoida seisu, ilmselgelt.
18:49
Laura Jaansen:  Värav DEABEAS! 1:1!
18:49
Laura Jaansen:  Transi mehed ei suutnud palli nurgalöögi järel klaarida ja Deabeas põrutas lati alla!
18:50
Laura Jaansen:  Kuus minutit lisaks.
18:50
Must huumor. Mäng tuleb täiesti teistsugune ka, kus nad tõenäoliselt peavad enamus ajast kaitsma.
18:51
Laura Jaansen:  PAIDELE PENALTI!
18:51
Laura Jaansen: Hoiatus Eemaldamine Dedetško pani Saarmale jala ette ja ukrainlane saadetakse väljakult ka minema!
18:52
Külastaja To suits kommentaar
Just, ja Voolaid saab sellise mänguga paremini hakkama, kui ründsmisega
18:52
Dedetško võib teha hooaja lõpus kollaste kaartide rekordi :), 2x juba 2 kollast mängus saanud, lisaks vist pea iga mäng kollane
18:53
Laura Jaansen:  MATROSSOV PÜÜAB! 1:1 PÜSIB!
18:53
Laura Jaansen:  Päris-päris keskele, kehv löök tõesti.
18:53
Niikaua kuni Voolaid 4.nda koha ja eurokoha uueks hooajaks ära hoiab lastakse tal vast see hooaeg lõpuni ikka mängida. Uut treenerit pole mõtet tuua uisapäisa kiirustades, vaid tuleb teha korralik lobitöö, et ei peaks järgmine aasta samal ajal me jälle samadel teemadel siin arutlema.