Pühapäev, 3. juuli 2022
17:11
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtupoolikut! 19. vooru lõpetavad Kalju ja Kuressaare. 
17:12
Kristjan Jaak Kangur: Koosseisud leiab mõistagi uudisest, aga kordame korraks veel üle:

Kalju: Marko Meerits, Yohan Mannone, German Šlein, Igor Subbotin, Kaspar Paur, Trevor Elhi, Alex Matthias Tamm, Giannis Tsivelekidis, Mihhail Babitšev, Henri Järvelaid, Pavel Marin.
Varus: Sergei Lepmets, Henri Perk, Artur Šarnin, Andre Fortune, Rommi Siht, Nikita Komissarov, Aleksandr Volkov, Maksim Gussev, Stanislav Tsõmbaljuk.

Kuressaare: Kristen Lapa, Markus Allast, Oliver Rass, Joonas Soomre, Sander Seeman, Silver Alex Kelder, Märten Pajunurm, Sten Reinkort, Mairo Miil, Sander Laht, Mattias Männilaan.
Varus: Magnus Karofeld, Moorits Veering, Tristan Toomas Teeväli, Rauno Tutk, Sten-Egert Paap, Otto-Robert Lipp, Aleksander Iljin, Sten Penzev, Rasmus Saar.

17:12
Külastaja rallikas kommentaar
Ukrainlastega on kõik? Welves ja Markovits täna koosseisust puudu.
17:13
Kristjan Jaak Kangur: Sajaprotsendiliselt ei julge väita, aga oleks põhimõtteliselt loogiline küll. Need laenulepingud tehti ju juuni lõpuni.
17:14
Külastaja hobisportlane kommentaar
Mis teema on Eesti kommentaatoritel sõnaga kreatiivsus? Väga hästi saab ju öelda loov mängija või loovus
17:14
Kristjan Jaak Kangur: Igati nõus. Rohkem eesti keelt!
17:16
Kristjan Jaak Kangur: Aga mehed on Sportland Arenal murul, kõik mängueelsed kohustuslikud teod tehtud ja kohe läksime ka.
17:17
Kristjan Jaak Kangur: AVAVILE!
17:19
Kristjan Jaak Kangur: Kuressaarel karistuslöök, seejärel saadakse nurgalöök, Männilaan proovib käärlööki, aga suluseis ka.
17:20
Kristjan Jaak Kangur: Kalju esimese rünnaku lõpetab Tamme eeltöö järel Paur kauglöögiga, kuid selle püüab Lapa rahulikult.
17:22
Kristjan Jaak Kangur: Marin pääseb kastist löögile, aga ei taba korralikult palli ja see veereb Lapale.
17:25
Kristjan Jaak Kangur: Väga ohtlik rünnak Kaljult! Mängitakse jälle Tamme peale, Tamm suunab Marinile, kes söödab otsajoonelt tagasi värava ette, kuid Pauri suudetakse nii palju takistada, et löök veereb napilt väravast mööda.
17:25
Külastaja Betoonpörsas kommentaar
Mis vöi kes on rämmar? Kaua välismaal elanuna on jäänud natuke ebaselgeks millega tegu
17:25
Külastaja krip kommentaar
Kes Etvs koos T.Tiisleriga kommenteerib?
17:26
Kristjan Jaak Kangur: Janno Joala.
17:28
Kristjan Jaak Kangur: Soomrel superšanss, pääseb ebaõnnestunult tegutsenud Mannonest mööda ja Meeritsaga silmitsi, kuid lööb väravavahile täpselt sülle!
17:29
Kristjan Jaak Kangur: Tosin minutit mängitud, mäng on olnud pigem Kalju käes, nagu võis ka eeldada. Aga Soomre äsjane võimalus oli seni kõige ohtlikum.
17:32
Kristjan Jaak Kangur: Kalju nurgalöögi järel Kuressaarel vasturünnak, Reinkort konksutab keskväljal KOLM korda järjest vastaseid, saab ka lõpuks lüüa, ent blokeeritakse.
17:33
Kristjan Jaak Kangur: SANDER LAHT?!?!?! Väravalöömisputsad jäid täna vist koju ... Kalju kaitse jällegi käriseb, Reinkort söödab Lahele ja näib olevat vormistamise vaev, kuid üle!
17:33
Külastaja Kure kommentaar
Kure mängib ikka väga ladnat jalkat täna. Hea vaadata. Meenutab seda Vikinguri stiili
17:36
Külastaja Väino kommentaar
Mannone peaks tagasi Prantsusmaale saatma, täiesti kasutu vend
17:36
Külastaja Betoonpörsas kommentaar
Ega Kure pole ju pole päris profi tiim ? Köik mängijad elavad jalkast ära?
17:37
Kristjan Jaak Kangur: Noh, sõltub, mida äraelamiseks nimetada. Nii mõnigi mees käib seal ikkagi tööl ka, teised jällegi koolis ja nii edasi.
17:37
Kristjan Jaak Kangur: Elhi astub vastase jalale ja jääb korraks hüppeliigest hoidma, aga on kiirelt jälle mänguvalmis.
17:38
Kristjan Jaak Kangur: Kontroll mängu üle on veidi ootamatult selgelt Kuressaare kätte läinud. Võimalusi tekib, tehakse julgelt kõrget pressi ja mingist vasturünnakutele lootmisest pole juttugi.
17:42
Kristjan Jaak Kangur: Kaljul vasturünnak, Järvelaid saab söödu karistusala joonele ja läheb ka löögile, kuid see blokeeritakse. Kohe on pall uuesti Järvelaiul, tuleb ka madal sööt värava eest läbi, ent Tammele läheb pall selja taha ja tagapostis Kalju mehi pole.
17:44
Kristjan Jaak Kangur: Lapa lükkab Järvelaiu nurgalöögi teisele poole väravat uueks nurgalöögiks. Kalju hoiab survet, mille lõpetab taas Järvelaiu terav löök - mööda.
17:46
Kristjan Jaak Kangur: Kuressaare teenib nüüd ohtliku nurgalöögi, Laht ja Pajunurm palli taga.
17:46
Kristjan Jaak Kangur: Värav  MATTIAS MÄNNILAAN VIIB KURESSAARE JUHTIMA!!!
17:47
Kristjan Jaak Kangur: Pajunurm lõi müüri, pall jõudis tagasi Lahele, kes lükkas kaitsjate vahelt läbi Männilaanele. Ründaja oli üksi jäänud ja lööb lähilöögi Meeritsa käte kaudu väravasse!
17:47
Kristjan Jaak Kangur: Joogipaus ikkagi ka!
17:50
Külastaja Oi kommentaar
Traktoristide liiga
17:50
Kristjan Jaak Kangur: Ilus kollane traktor on sel juhul, töötab ka päris kenasti.
17:51
Kristjan Jaak Kangur: Enne siin küsiti, mis on rämmar. Laseme asjaosalistel ise kõnelda:

“Rämmar” on sõna, mille võttis esimesena kasutusele Põhja-Korea. “Olime Võsul, mina ja Estoni Kohver kuulasime väga vara hommikuni muusikat, aga teised tahtsid magada. Põhja-Korea tuli pahasena alla ja käskis meil selle rämmari ära koristada. Sealt see külge jäi,” meenutab Päevakoer.
17:51
Kristjan Jaak Kangur: Mis on rämmaril pistmist Nõmme Kaljuga? Sõltumatus ja iseseisvus vist peamiselt. Aga eks igaüks saab veel ise tõlgendada, see ongi asja võlu.
17:51
Külastaja Priit-Igor G. Punkt-Vitju kommentaar
Soovitaks Lillekülas mängivate nõmmekate bossul Kunol rohkem ärbelda sotsmeedias Tallinnas treenivate saarlaste osas. Siis on kindel, et karma ei ole biatch. Onjo?
17:51
Külastaja Wee kommentaar
Kure sellel hooajal kindlasti üks parimaid meeskondi liigas.
17:53
Kristjan Jaak Kangur: Pusimist mõlemas suunas, igati võrdne mäng seni. Kümme minutit veel esimese poolaja lõpuni. Aga jah, kui vaadata, mismoodi on Kuressaare mänginud alles äsja Paidega ja mängib nüüd Kaljuga, siis tõesti, äkki peame juba suurest viisikust rääkima?
17:53
Külastaja Hehe kommentaar
Kure on kuldne, kuldne..
17:56
Kristjan Jaak Kangur: Marin kiusab Miili ja Lapat, väravavaht jõuab esimesena pallini, aga saab veidi haiget. Siiski ei midagi hullu. Miilil on täna keeruline ülesanne täita, sest äärekaitsjana tuleb seekord Sander Alex Liitu keskkaitses asendada.
17:56
Külastaja Betoonpörsas kommentaar
Kiilakad on ikka päris lahjad hetkel
17:57
Külastaja lammas kommentaar
Tamm ei suuda ees ühtegi palli hoida, mis talle tuleb...
17:57
Kristjan Jaak Kangur: Allast blokeerib Tamme hästi ära. Kalju jõuab küll palli viia vastase poolele, aga viimasel kolmandikul enam rünnak ei jookse.
17:58
Kristjan Jaak Kangur: Kuressaare teab hästi, et kui Tamm Kalju rünnakul kinni võtta, takerdub ka nende ülejäänud mäng märkimisväärselt. Ja sellega on praegu hästi hakkama saadud.
18:01
Kristjan Jaak Kangur: Terav pall on kukkumas juba Kuressaare väravasse, aga Lapa saab näpud vahele ja lükkab üle lati! Nurgalöögid on Kaljul olnud pigem ohtlikud, samas pole ühestki suudetud väga head pealelööki välja võluda.
18:01
Kristjan Jaak Kangur: Ja taas täpselt sama. Karistuslöök tuleb tagumisse posti vabaks jäänud Babitševi pea peale, Babitšev lükkab Lapale sülle.
18:04
Kristjan Jaak Kangur: Ei saa asja ka Kalju viimasest rünnakust ja Juri Frischer annab avapoolaja lõpuvile. Kuressaare 1:0 ees ja mäng olnud igati võrdne, Kaljul on lihtsalt suuri probleeme rünnakute lõpetamisega.
18:04
Külastaja lammas kommentaar
Kaljul ikka viimasel kolmandikul jääb see killer pass tegemata, üles saadakse aga siis jookseb kokku
18:05
Külastaja Wee kommentaar
Minu arust kalju meeskond ülehinnatud
18:06
Külastaja Alex kommentaar
Kalju president Kuno Tehva puhka jalga
18:11
Külastaja hoidke kellad kommentaar
Kure on kõvasti lõvikonservi söönud see hooaeg. Kui nii edasi, siis võib pronks ka tulla kui Paide treenerit ei vaheta ja Kalju nagu ikka oma Kalju asja edasi teeb. Kure!
18:11
Külastaja Betoonpörsas kommentaar
Kure olnud väga sympaatne
18:18
Külastaja suits kommentaar
Publikum nõuab Kuret eurosarjas. Töötage edasi ja tehke ära!
18:18
Külastaja skeptik kommentaar
Kuuldavasti olla Flora neljapäevane euromäng ETV2s seega Soccernet piirdub Paide omaga jahh ?!?
18:18
Kristjan Jaak Kangur: Flora mängu osas vastab tõele. Paide mängu ülekande osas tean praegu öelda, et töö selles suunas käib.
18:19
Kristjan Jaak Kangur: Teine poolaeg läks! Vahetusi pole.
18:19
Külastaja , kommentaar
Kure on tubli. Aga pisut paneb muretsema see, et Eesti üks hetke parimaid meeskondi esindas peaaegu täies koosseisus U21 koondist ja jäi välismaa noortele väga selgelt alla. Kui nad Eurosarja pääseks, saaks Eesti noorte tegelikust tasemest hea pildi.
18:21
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Kelder ja Marin etendavad episoodi, mida tavaliselt näeme Old Firmis või mõnes sellises derbis. Hiljaks jäi seal Kelder, tulemuseks mängu esimene kollane kaart.
18:21
Kristjan Jaak Kangur: Kalju karistuslöök Järvelaiult jälle väga hea ja jälle ei lööda ära! Pall veeres pool meetrit postist mööda.
18:22
Kristjan Jaak Kangur: Kaljult nüüd hea vasturünnak, kuid Subbotini sööduni ulatumisest jääb Tammel napilt puudu.
18:24
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Subbotin teeb keskväljal Kelderi vastu väga jõulise vea. Tabas hüppeliigest, tema õnneks oli jalg täiesti vastu maad. Kõrgemalt tulles olnuks äkki isegi punase hõngu. Õnneks on Kelderiga ka kõik korras.
18:24
Külastaja hoidke kellad kommentaar
Kure on Flora tütarklubi. Pole üllatav, et koosneb U21 meestest. Florakad Akoondises ja Kure omad U21 ja Pohlak rahul. Kure!
18:25
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Nüüd saab Reinkort kollase! Kasutas võitluses liiga jõuliselt küünarnukki, Tsivelekidis sai haiget. Taas õigustatud kaart nagu kaks eelmistki.
18:25
Kristjan Jaak Kangur: Kelder saab uuesti keskväljal obaduse, seekord Paurilt, aga nüüd viga ei vilistatud.
18:27
Kristjan Jaak Kangur: Mäng on äkitselt väga jõuliseks läinud, Miil lükkab Marini kätega auti pikali. Ei midagi hullu, aga korduse vaatamise järel tahaks küsida - kas nende Sportland Arena betoontreppide vastu peab keegi tõesti end vigaseks kukkuma, enne kui midagi tehakse? Selgelt ohtlikud.
18:29
Kristjan Jaak Kangur: Rass kukub õhuvõitluse järel päris pahasti Elhile otsa. Kõigepealt vops kuklasse ja siis maandus kogu keharaskusega Kalju mehele peale. Õnneks on Elhi üsna sitke kuju ja saab kerge turgutamise järel jätkata.
18:29
Külastaja rallikas kommentaar
No mida t*ra see Frischer teeb?
18:31
Kristjan Jaak Kangur: Nii palju kui teisel poolajal on pauside vahel jalgpalli mängitud, on veidi teravam olnud Kalju. Aga lõppteravust jällegi napib.
18:32
Kristjan Jaak Kangur: Soomre ei lase Järvelaiul auti visata ja jälle on rähklemist.
18:33
Kristjan Jaak Kangur: Tamm kahelt meetrilt taevasse!!! Paur ei suuda kõrget palli peaga värava poole suunata, tuleb uus sööt ja seda viskub suunama Tamm, kuid ei suuda lööki raamidesse panna.
18:33
Külastaja goblin kommentaar
Väga mõnus testosterooni täis mäng.
18:34
Kristjan Jaak Kangur: LAPA TASSIB!!! Elhi tuleb paremalt äärelt, Paur mängib end viielt meetrilt löögile, aga Lapa blokeerib!
18:34
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd on Tamm viiel meetril vaba ja lööb peaga, aga taevasse!
18:35
Kristjan Jaak Kangur: Kaljul on olnud kolme minutiga kolm võimalust viie kastist skoori teha, aga ära pole kasutatud ühtegi!
18:38
Kristjan Jaak Kangur: Reinkort proovib vahelduseks eemalt, Meerits on valmis.
18:38
Külastaja Lihtsalt kommentaar
Kohtuniku töö on alla igasugust arvestust!
18:39
Kristjan Jaak Kangur: Kuressaare pääseb neljakesi nelja vastu ründama, ent lõpuks löögini ei jõutagi.
18:44
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  69. minutil Kalju topeltvahetus - Mannone ja Paur ära, Komissarov ja Volkov sisse. Šlein nihkub allapoole kaitseliini keskmiseks meheks, aga hakkab sealt ka ilmselt tõusma. Tamm läheb äärele, Volkov tippu.
18:45
Kristjan Jaak Kangur: Jälle joogipaus. Umbes-täpselt 20 minutit veel mängida.
18:47
Kristjan Jaak Kangur: Üle pika aja üks karistuslöök Kuressarele. Kelder saab veel jätkata, ent keskele pall ei jõua.
18:49
Kristjan Jaak Kangur: Kalju muudkui otsib ja saab juba oma kümnenda nurgalöögi. Parema jalaga annab neid nüüd Komissarov, ent ei tule ka seekord midagi.
18:50
Kristjan Jaak Kangur: Penalti Kaljule!
18:50
Kristjan Jaak Kangur: Allast lükkab Tamme pikali ja erilist mõtlemist siin pole! Tamm ise lööma.
18:51
Kristjan Jaak Kangur: Värav  TAMM LÖÖB PENALTI ALLA NURKA JA KALJU SAAB 1:1 VIIGI KÄTTE!
18:51
Külastaja Huviline kommentaar
Jaak Kangur: Miks teie ajakirjanikud ei tee uurivat ajakirjandust ja uuri asja kuidas täpselt Kure sellise eelarvega läbi ajab? Palju juttu sellest ja see on kindlasti Jalgpalliuhiskonna huvides! Väga paljud tahaks seda asja täpsemalt teada! Ma ei ütle, et seal miskit ebaseadusliku on ja läbipaistev kirjatükk oleks hea kinnitus selleks! Edu Kurele ja nad teevad liigat huvitavamaks! Lihtsalt oleks loogiline kui keegi teist oleks seda teinud! Miks ei ole? Kas on seda oodata? Tänud Jaak
18:53
Kristjan Jaak Kangur: Rahaasjadest on ükskõik millise klubi (või ettevõtte või ükskõik mille) puhul keeruline kirjutada, sest kellelgi pole kohustust neist avameelselt rääkida. Ei ütle, et selline lugu ei võiks millalgi ilmuda, aga ei ütle ka, et kindlasti ei ilmu.
18:54
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Rasmus Saar tuleb Joonas Soomre asemele.
18:54
Kristjan Jaak Kangur: Värav  SUBBOTIN!!!!!!!!!
18:55
Kristjan Jaak Kangur: Volkovilt jõuab pall Subbotinile, kes annab terava nurga alt täiesti jõust tuld ja otse lati alla!!!
18:57
Kristjan Jaak Kangur: Järvelaiult järjekordne hea pall värava alla, üle puusa teele saadetud löök lendab siiski üle.
18:58
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Kurelt topeltvahetus. Tutk ja Teeväli sisse, Seeman ja Männilaan ära.
18:58
Külastaja hoidke kellad kommentaar
@huviline. EJL toetab Kured, maksab teatud asjad. Küsi parem Flora kohta, kes mängib EJL poolt ülelpeetaval staadionil. Kure!
18:58
Kristjan Jaak Kangur: Tamm korraldab õhuvõitluses kohe Teeväljale väga jõulise tervituse.
19:01
Kristjan Jaak Kangur: 87. minutil saab Kuressaare üle pika aja ohtlikust kohast karistuslöögi. Pajunurm lööb - napilt, aga siiski kindlalt üle. Meeritsal oli asi kontrolli all.
19:03
Kristjan Jaak Kangur: Kuressaare on lõpusurve peale saanud, ent Kalju mehed blokeerivad järgemööda lööke.
19:03
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Üks vahetus veel Kuressaarelt, Rassi asemele Iljini. Otto-Robert Lippu täna ei toodagi.
19:04
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Teeväli saab Kalju rünnaku mahavõtmise eest kollase. Niitis Komissarovil jalad alt.
19:04
Kristjan Jaak Kangur: Viis lisaminutit!
19:09
Külastaja Raha kommentaar
Mis siin arusaamatut on? Liit maksab pooltele meestele palka, pooltele stippi. Kui klubi seda võõrast raha enda omaks ei tembelda nagu teised, siis mis selles valet? Kures pole ju tuhandeid eurosid palka saavaid vendi nagu teistes klubides
19:09
Külastaja @hoidke kellad kommentaar
ei tea pool eesti meistriliigat mängitakse EJL väljakutel :D
19:09
Külastaja Sambaz kommentaar
Kangur, kas Iljin oli see tore poiss kes kunagi pani kellegile vastu hambaid esiliigas? Oli vist Tarvase vastu. Poiss nii suureks kasvanud, et vb ajan sassi.
19:09
Kristjan Jaak Kangur: Minu mäletamist mööda oli tema, jah.
19:09
Kristjan Jaak Kangur: Värav  VOLKOV LÕPETAB SELLE ASJA ÄRA!!! Läbisööt liini taha ja vormistamise vaev. 3:1 Kaljule!!!
19:10
Kristjan Jaak Kangur: Ja ühtlasi on mäng sellega ka läbi! Kaljule raske võit!
19:13
Külastaja Huviline to Raha kommentaar
Liit maksab palka ja stippi ja tasuta väljakud jms. Jah arusaadav ja teame seda enam vähem kuid korralik täpsustav kirjatükk oleks hea! Kui liidult abi tuleb siis peaks see ka avalik olema! Oleks hea näha ja vb siis ka mõni muu klubi seda teeks ning ei peaks ütlema EI kõrgliigasse tõusmisel!
19:14
Kristjan Jaak Kangur: Mina tänan, ülevaade ja järelkaja on Lillekülast tulekul.
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!