Neljapäev, 7. juuli 2022
17:36
Kris Ilves: Tere! Mullu Konverentsiliigas alagrupiturniirile jõudnud FC Flora alustab uut eurohooaega kodus soomlaste Seinäjoki vastu. Kohtumine algab A. Le Coq Arenal kell 19.00, aga koosseisud on juba väljas.
17:38
Kris Ilves: Flora koosseisus üllatusi ei ole. Joonas Tamm on meeskonnast lahkunud ning keskkaitsepaari moodustavad Marco Lukka ja Henrik Pürg.

Flora: Karl-Romet Nõmm, Ken Kallaste, Marco Lukka, Henrik Pürg, Michael Lilander, Markus Soomets, Konstantin Vassiljev, Henrik Ojamaa, Martin Miller, Sergei Zenjov, Rauno Alliku.

Seinäjoki: Jesse Öst, Pablo Andrade Plaza Da Silva, Martti Haukioja, Matej Hradecky, Ville Tikkanen, Kingsley Asante Ofori, Nooa Laine, Jake Dunwoody, Mehmet Hetemaj, Pyry Hannola, Jake Mario Jervis.
17:56
Külastaja Lempz kommentaar
Võiks ju edasi saada küll siit. Keegi peab Sappineni eelmise aasta ründeteravuse korralikult üle võtma.
18:07
Kris Ilves: Tamme laenuleping on lõppenud ja ta on meeskonnast lahkunud. Kreida küll treenib Floraga, aga talle otsitakse uut mängupaika.
18:09
Kui treenib siis peaks mängida ka saama
18:09
Kris Ilves: Ei saa, sest teda ei ole koosseisu registreeritud.
18:12
Tühipaljas mula ja paberi majandus laske koigil mängida ja olge onnelikud
18:13
Külastaja @aleksander kommentaar
No siis võiks Pogba juba täna rohe-valge täna selga tõmmata, samasugune vabaagent nagu Tamm
18:18
Kris Ilves: Jah, kõik pakkumised-ennustused on oodatud. Tuletan meelde, et Seinäjoki mängib Euroopas viieaastase pausi järel, koduliigas asuvad nad praegu üheksandal kohal.
Külastaja tiit kommentaar
4-1 Flora, võõrsil võtavad ka ära Kahjuks Paide saab korralikult tappa mõlemas mängus
18:45
Kris Ilves: Flora lõpetas mängueelse soojenduse. 15 minuti pärast läheb mänguks!
18:48
Külastaja Onu Üllar kommentaar
Pakun et flora votab siit 4-0 ja saab voorsil 1-0 tapa, kuna läheb noore koosseisuga peale
18:56
Kris Ilves: Meeskonnad tulevad väljakule.
19:03
Kris Ilves: Vassiljev tegi äärel Hannola vastu vea. Sellele järgnenud karistuslöök oli ohtlik, aga ükski Seinäjoki mängija tsenderdusest löögile ei saanud.
19:04
Kris Ilves: Flora on praegu enda kaitsekolmandikule surutud.
19:04
Külastaja graf1x kommentaar
nõmm ärme neid valearvestusi tee eks, lepime kokku
19:04
Külastaja Ok kommentaar
Kahjuks flora pigem kaotab, Soome keskmine tase niivõrd parem ja tänane Flora ei ole minu silmis päris see, kes viimased 2 aastat olnud.
19:06
Kris Ilves: Flora proovis korraks kõrgemalt pressida, aga Seinäjoki tuli ilusti söötudega surve alt välja. Pall püsib rohkem Seinäjoki valduses.
19:07
Külastaja Reaalsus kommentaar
Olen Euroopas eestlaste poolt alati, aga Flora siisii siin paaris autsaider.
19:07
Aga sellist tappa saamist ikka ei saa olema isegi tunduvalt tugevama vastase vastu kui levadia sai islandilt.
19:08
Kas Flora Levadia ja Paide saaks õnne korral kuidagi kuskil voorus kokku ka minna?
19:08
Kris Ilves: Ei saaks.
19:10
Kris Ilves: Hoiatus Laine sikutas keskväljal Soometsa maha ja mängu esimene kaart 10. minutil.
19:10
Külastaja muigega kommentaar
SJK on tunduvalt aktiivsem. Floral sisuliselt ei õnnestu seni midagi.
19:11
Kris Ilves: Vassiljev riputas palli karistusalasse, aga see lendas üle mängijate. Raisatud standardolukord.
19:12
Kris Ilves: Lilander tegi äärel vea, Vassiljev ei ole kohtuniku otsusega rahul, Seinäjokile karistuslöök.
19:13
Kris Ilves: Väga ohtlik karistuslöök ja lõpuks lendas pall Seinäjoki mängijast üle otsajoone. Külalised küsisid korraks isegi käega mängu ja penaltit.
19:13
ilus vorm sjkl
19:13
Levadia mängu järgseid kommentaare arvestades ja et see on kaks astet madalam liiga peaks kõva Flora täna vähemalt 18:3 võitma
19:13
Kas keegi soccernetist Paidega ka kaasas?
19:14
Kris Ilves: Ei ole.
19:14
Miks? Soccernet käib ainult Floraga reisidel?
19:14
Kris Ilves: Soccernet ei käinud Islandil ja ei lähe ka järgmisel nädalal Soome.
19:15
Kris Ilves: Hoiatus Seinäjoki kapten Hetemaj tegi 15. minutil keskväljal Ojamaa vastu päris jõulise vea ja sai selle eest kollase kaardi.
19:16
Külastaja To ok kommentaar
See tunduvalt kehvem sats Islandilt sai isegi kordades tugevama vastasega kui SJK, ehk Mälmoga, võõrsil hästi hakkama. Alahindate islandasi.
19:16
Kris Ilves: Flora sai esimese nurgalöögi ja Alliku pääses kastist pöörde pealt löögile, aga ei saanud raamidele pihta.
19:17
Sama siin. Ei mõista mida oodati Isalndilt. Seal ikka mängitakse hästi ja lüüakse palju. Aga kui ei jälgi ei tea ja vaatad riigi suuruse järgi
19:18
Külastaja sven kommentaar
kohtunik küll veits juust. Iga pikali viskamine viga.
19:20
Kris Ilves: Ojamaalt superpall Allikule jooksu peale, Alliku konksutas kastis ennast löögile, aga löök blokeeriti.
19:21
Kris Ilves: Värav MARTIN MILLER!
19:21
Kris Ilves: Alliku ja Zenjov mängisid paremal äärelt suurepäraselt kokku ja lõpuks lükkas Miller Zenjovi tsenderduse väravasse.
Külastaja zenjovilt kommentaar
Zenjovilt ülihalb otsus peale lüüa esimeses olukorras...teisest lainest tuli mitu vaba meest. Aga noh lõpp hea kõik hea.
19:23
Kas võõrsil löödud väravate reegel ei kehti enam?
19:23
Kris Ilves: Ei kehti.
19:24
Kris Ilves: Vassiljev virutas umbes 14 meetrilt peale, aga sihik polnud veel paigas ja veidi väravast mööda.
19:24
Island on tubli ja ei ole midagi kurta kui kaotada 1-0 või 2-0 aga 6-1... selleks ei ole vabandust. Flora mängis Frankfurtiga ka nii, et hea õnnega oleks 1 mängus võidu võinud saada.
19:24
Islandi sats oli SJK-st kindlasti taseme poolest peajagu üle. Ütleks, et SJK tase on umbes Nõmme Kaljuga võrreldav
19:26
Aga kindel ka see, et värav annab Florale vast rohkem võimalusi, kuna vastased peavad veel rohkem hakkama üritama ja eksimusruumi jagub
19:26
Real Madrid sai Seriff tiraspolilt pähe. Kas Eeal on sellepärast halb? Ei neil oli lihtsalt kehv päev. Vahetpole kui suur kaotus. Tuleb neid päevi valel ajal ette
19:27
Sjk kõige lahjem kes siiani vastasteks
19:27
Külastaja Uimo kommentaar
Levadia lagunes ku ikka totaalselt ise ära, vahet pole kes seal vastas oli kui suure suuga mehed väga rumalaid vigu tegid.
19:27
Kris Ilves: Ojamaa leidis kasti juurest Alliku, kes keeras ennast ka kaitsjast lahti, aga löök ebaõnnestus.
19:29
Kris Ilves: Ja nüüd leidis Zenjov kasti jooksnud Milleri, kes jätkas penaltipunkti juurde, aga seal ei olnud enam kedagi.
19:29
Alliku paras puujalg ikka
19:30
Kris Ilves: Vassiljevi nurgalöök lendas kõrge kaarega üle mängijate. Floral nüüd kaks nurgalööki olnud.
19:31
Ma kuulsin küll eetrist, et hea pall
19:31
Külastaja Sk kommentaar
Vara kannate Levadiat maha, vaatame, mis nad Hiberniansi vastu teevad enne.
19:31
Külastaja suits kommentaar
Hetemaj vend juhtumisi mängis Itaalia kõrgliigas kunagi?
19:31
Kris Ilves: Jah, Perparim Hetemaj.
19:32
Järgmisest voorust oleks kõik võrdsel astmel vist. Siis saame võrdlema hakata. Hetkel Levadia parim
19:33
Kris Ilves: Ojamaa ja Alliku mängisid ilusti kokku ja Ojamaale koitis löögikoht, kuid Seinäjoki kaitsja jõudis klaarima.
19:33
Kris Ilves: Miller riputas palli kasti, aga natuke liiga tugevalt, Vassiljev selleni ei jõudnud.
19:34
Kris Ilves: Flora on nüüd kergemat sorti surve peale saanud.
19:34
Külastaja Ton666 kommentaar
Kes räägivad kui kõva tegelikult Islandi liiga on. Esiteks Flora lükkas nende ühe võistkonna välja hiljuti. Teiseks, läbi ajaloo on kõigi klubide peale kokku jõudnud 1 klubi korra 4. Ringi (2004) uefa cup ja edasi 2 või 3 korda on jõutud 3. Ringi
19:36
Nii? Ja meil kaugele oleme jõudnud kui see konverentsi alagrupp välja jätta? Sest see värske ja lahjem sari kui eelnevalt cl ja euroopa liiga
19:37
Kris Ilves: Flora kergemat sorti surve on taandunud ja nüüd mängib Seinäjoki palliga Flora väljakupoolel.
19:38
Kris Ilves: Nõmm läks tsenderdust püüdma ja lendas Seinäjoki mängijale sisse. Kumbki palli ei puutunud. Mõlemad mängijad vajavad arstiabi.
19:39
Kris Ilves: Mõlemad mehed on terveks ravitud ja mäng jätkub.
19:39
Kui räägime nii ammustest aegadest islandi puhul, siis me värsket konvernetsi liigat ei saa arvestada
19:41
Kris Ilves: Ojamaa, Alliku ja Miller kombineerisid. Ojamaa sai löögile ja kolmas nurgalöök Florale.
19:41
Kris Ilves: Miller pääses nurgalöögi järel kasti lähistelt löögile, aga blokeeriti.
19:43
Levadia puhul ei maksa ainult selles islandi kaotuses kinni olla vaid vaatame laiemat pilti - euroopas on viimased aastad kaotatud ikka väga palju mänge kaasa arvatud fääride torshavn b36le
19:43
Külastaja jaan kommentaar
Soome tiimil särk reklaami täis ja Floral ainult kaks reklaami, meil mingi piirang või Floral pole toetajaid?
19:44
Soomlastel tavakas, et särk asju täis
19:44
Aga Uimo Fääri saarte ainus klubi,kes midagigi teeb.Nii,et ei ole üllatus.
19:44
Külastaja Hyrax kommentaar
Mehed vaatavad Flora mängu aga ikka mõtlevad Levadia peale. Võib-olla natuke tasub korra elu üle järgi mõelda. Ilus mäng on, natuke jalgpalli. Flora nagu mängiks Kurega
19:45
Kris Ilves: Levadia-jutte saab järgmise Levadia euromängu ajal rääkida küll ja veel. Keskendume Florale, jah.
19:45
Kris Ilves: Esimesele poolajale lisati 1 minut juurde. Seinäjokil nurgalöök kasutada.
19:46
Kris Ilves: Soomets klaaris nurgalöögi peaga minema.
19:46
Külastaja Dmx kommentaar
Sommidel läbi ajaloo kombeks särgid triiki täis laduda sponsored ja seda sellepärast et nende liigat alati brodcastitud, neil on reaalselt pealtvaatajad kes toovad reaalset raha klubidele, plus ettevõtjatele au asi see olla särgil
19:47
Kris Ilves: POOLAJAVILE! Flora juhib Martin Milleri väravast 1:0. Mängu algus kuulus pigem Seinäjokile, kus surus päris korralikult, aga Flora kohanes hästi ja tekitas mitmeid lubavaid rünnakuid.
19:50
Kris Ilves: Pealelöögid 7:0 (raamidesse 1:0) Florale. Kolm raamidest mööda ja kolm lööki Seinäjoki blokeeris. Ehk Flora ainus raamidesse läinud löök maandus võrgus.
19:55
No Hibernians ja shamrocki paar parim asi, mis sai levadiale tulla. Nüüd saab hea võrdlus kätte. Eelmine aasta mängis Flora mõlemaga. Hiberniansit võitis Flora nii 3-0 kui ka 2-0 ja Shamrocki võitsid 4-2 ja 1-0.
19:55
Külastaja realist kommentaar
Kas see SJK sarnaselt Levadiale mitte ei armastavat pallivaldavat stiili vms - kuskil nagu mainiti seda. Igatahes nagu nãha siis eurosarjas ja/või Flora vastu töötab see eriti hästi irw ...
20:03
Kris Ilves: MÄNG JÄTKUB!
20:06
Kris Ilves: Hoiatus Hradecky võttis keskväljal rünnakule jooksnud Alliku maha. Nüüd on kolm Seinäjoki mängijat hoiatuskaardiga.
20:07
Kris Ilves: Vassiljev paugutas karistusalast peale, aga liiga palju Seinäjoki mängijaid oli ees. Enne seda purjetas ilusti Miller, aga ise löögile ei läinud.
20:07
mõni meeter sjk poole ja oleks punase saanud kah
20:09
Kris Ilves: Nõmm püüdis Seinäjoki nurgalöögi ja Hetemaj lendas talle seejärel sisse. Korraks läks tõuklemiseks, aga mehed rahunesid maha.
20:10
Külastaja Saarlane kommentaar
Hakake peale lööma juba kasti pealt, te pole veel seda klassi ning seis pole ka et vaja koguaeg värava ette sööta
20:12
Kris Ilves: Pürg pani hea palli Allikule jooksu peale, Alliku sai söödu suurepäraselt kätte ja otsis värava eest Millerit, kes aga löögile ei pääsenud.
20:12
Alliku on küll positiivne üllatus täna
20:13
Kris Ilves: Seinäjoki kombieeris Flora kastis ja Da Silva sai ohtlikult löögile, aga napilt posti kõrvalt mööda. SJK parim võimalus.
20:16
Tânane sûnnipãevalaps Frank Liivak alustab igatahes esialgu Sligo pingil ...
20:16
Kris Ilves: Suurepärane tõrje SJK väravavahilt Östilt! Zenjov pääses üks-ühele, aga pall läks liiga pikalt ette ja väravavaht tõrjus.
20:17
Kris Ilves: Sellele järgnes Seinäjoki kontrarünnak, mis lõppes samuti löögi ja Nõmme tõrjega.
20:20
Kris Ilves: Miller läks kastist löögile ja otsis esimest posti, aga Öst noppis palli sealt endale.
20:22
Kris Ilves: Mark Anders Lepik on peagi mängu sekkumas.
20:23
Kris Ilves: Vahetus SJK tegi esimese vahetuse 65. minutil: Hetemaj välja, Bates sisse.
20:23
Kris Ilves: Alliku konksutas ennast kastis löögile, aga lõi keskele ja SJK väravavaht püüdis.
20:24
Külastaja Hm kommentaar
SJK tunduvad suht aeglased. Paras vastane Kuraksini ja Šapovalovi jaoks
20:24
Kris Ilves: Lepik pani soojendusvesti uuesti selga ja läks soojendama, aga ilmselt millalgi siiski sekkub.
20:25
Kris Ilves: Seinäjokil oli karistuslöök umbes 30 meetrilt, aga Hannola ei saanud raamidesse.
20:26
Kris Ilves: Vahetus Flora esimene vahetus 69. minutil: Alliku välja, Lepik sisse.
20:27
Huvitav valik Lepik panna ründesse. Hetkel on palju liini taha jooksmist ja seal nagu Lepik eriti ei hiilga. Kuraksini oleks võinud sisse tuua
20:28
Kris Ilves: Flora kombineeris ühel rünnakul mitu korda järjest Seinäjoki karistusalas, aga lõpuks löögile ei saadud.
20:29
Külastaja Q kommentaar
Soomets mängu parim? Väga ssilmapaistev mäng siiamaani
20:29
Ei imestaks kui siin jääb 1-0 ning Soomes kogemata 2-0 sisse saame ning jààme oma lollust kodus taga kiruma
20:30
Kris Ilves: Soomets on tõesti väga hea olnud.
20:33
Kris Ilves: Vahetus Flora teine vahetus 75. minutil: just nurgalöögi teeninud Ojamaa välja, Kuraksin sisse.
20:33
Kris Ilves: Flora nurgalöögist asja ei saanud.
20:34
Kris Ilves: Kuraksin sai kukkumise pealt karistusalast löögile, aga blokeeriti.
20:34
Kahjuks Floral jääb rünnaku lõpetamisel teravusest puudu. Kostjal lendab juba mitmes nurgalöök sinna, kus ei ole ühtegi florakat
20:35
Kris Ilves: Zenjovi kauglöök lendas kõrge kaarega üle värava. Poom on samuti mängu sekkumas.
20:36
Kaitses on SJK niipalju kiirem, et suudavad florakate pealelööke blokeerida
20:37
Kris Ilves: Vahetus 80. minutil mõlemad meeskonnad vahetavad: Seinäjokil Ofori välja, Hakans sisse. Floral Miller välja, Poom sisse.
20:38
Lepiku sisse toomsiega on Flora rünnak ikka täitsa ära kadunud
20:39
Kris Ilves: Hoiatus Kuraksin tegi keskväljal vea. Florale esimene kollane kaart.
20:41
Kris Ilves: Lillekülas on 1910 pealtvaatajat.
20:42
Mingi eestlane on küll seal taustal suur SJK fänn :D
20:43
Kris Ilves: Hoiatus Vassiljevile samuti kollane kaart. Seinäjokile karistuslöök.
20:44
Kris Ilves: SJK tipuründaja Jervis pääses tsenderdusest ohtlikult peaga löögile, aga napilt üle värava. Suurepärane võimalus Seinäjokil.
20:45
Kris Ilves: Kuraksinilt vasakult äärelt madal sööt värava ette, kus Poom sai jala vastu, aga SJK väravavaht püüdis.
20:46
Kris Ilves: Hakans proovis umbes 20 meetrilt, aga selgelt väravast mööda. Käib 89. minut.
20:47
Kris Ilves: Hoiatus Soomets peatas keskväljal Seinäjoki rünnaku.
20:48
Kris Ilves: Teisele poolajale lisati 3 minutit juurde.
20:50
Kris Ilves: Poom võitles Florale veel supervõimaluse välja, aga Seinäjoki kaitsja sai viimasele söödule ennast ette. Nurgalöök Florale.
20:51
Kris Ilves: Flora mängis nurgalöögi lahti ja mängis aega.
20:51
Kris Ilves: LÕPUVILE! Flora 1, Seinäjoki 0. Mängu ainus värav sündis 21. minutil Martin Milleri läbi. Flora alustas uut eurohooaega võiduga!
20:52
Kris Ilves: Minu poolt aitäh! Aga jälgige kindlasti Paide euromängu Soccernet TV-st!