Neljapäev, 21. juuli 2022
17:51
Kasper Elissaar: Tere ja ilusat jalgpalliõhtut!
17:51
Kasper Elissaar: Õigepea on algamas Paide Linnameeskonna Konverentsiliiga mäng Armeenia hõbedaklubi Ararat-Armeniaga.
17:51
Kasper Elissaar: Paide algkoosseisus üllatusi ei ole. Lähevad nagu seni on ikka mindud.
17:55
Kasper Elissaar: Ei. Täitsa päris staadion.
17:56
Esimene pilt eksitas
17:56
Kasper Elissaar: Võistkonnad tulevad väljakule. Paide sinises, Ararat-Armenia valges.
17:56
Kasper Elissaar: Sooja on 29 kraadi. Ilm on tuuline.
17:57
Kasper Elissaar: Kohtunikud on täna Taanist.
17:58
Külastaja Alex kommentaar
Pakun 0-0
17:59
Kasper Elissaar: PAIDE PANI PALLI MÄNGU!
17:59
Külastaja vana kommentaar
mis see mahutavus ka on? teaks mõõtu panna Pärnu staadioniga
17:59
Kasper Elissaar: 1428. Sama suur sisuliselt.
17:59
Kuskil pilti ka mängust saab??
17:59
Kasper Elissaar: ETV2 näitab.
18:00
Kasper Elissaar: Ühisvaatamisi on täna nii Paide kesklinnas kui ka Pärnu rannas, näiteks.
18:01
Kuidas muidu vastane peaks olema? Tugevam kui Gruusia punt?
18:01
Kasper Elissaar: Eeldatavasti natuke tugevam, jah.
18:01
Külastaja Anq kommentaar
Kes Ararat parim mängija on?
18:01
Kasper Elissaar: Agdon ja Firmino äkki.
18:01
Mida Singhateh tegema peab ,et alg 11 saaks.Võib-olla ongi super vahetusmees...
18:02
Kasper Elissaar: Tema mõju vahetusest sekkudes on kindlasti alati väga suur, jah.
18:02
Kasper Elissaar: Paide on proovinud esimestel minutitel palli hoida. Avapoolajal mängivad eestlased vastutuult.
18:05
Külastaja 1kord võidame nkn kommentaar
Ootamatult palju palli saab paide
18:05
Kasper Elissaar: 6. minutil sai Deabeas kasti ja pani väga hea söödu viiekasti joonele, kust Saag ei ulatu palli tühja lükata!
Külastaja Roomet kommentaar
Kas kellelgi mingit streami pakkuda, mida väljaspool Eestit näeb?
18:06
Kasper Elissaar: Nüüd teenib Luts Paidele ohtlikust kohast karistuslöögi.
18:06
Külastaja kukeseen kommentaar
Nagu Kuressaares mängiks
18:07
Kasper Elissaar: Frolovi tsenderdusest teenib Paide nurgalöögi. Tuul on ikka väga-väga kõva.
18:07
Kasper Elissaar: Väga ohtlikult jõudis nurgalöök värava eest läbi, aga pealelööki ei tulnud.
18:07
Külastaja Bambaata @ kukeseen kommentaar
Tõsi 🤣
18:09
Kasper Elissaar: 11. minuti alguses lõi Deabeas kaugelt mööda. Paide on väga korralikult alustanud.
18:11
Kasper Elissaar: Saag rammis kastis mitme mehe vahel, aga lõpuks patustas käepuutega.
18:11
Külastaja rallikas kommentaar
Paide mängib täitsa jalgpalli. Vastased mängivad küll megafüüsilist ja ülikontaktset mängu, aga hetkel on Paide hakkama saanud
18:16
Kasper Elissaar: Paide on saanud oma mängu päris vastase väljakupoolele. Karistusala ümber tekitatakse pidevalt ohtu.
18:16
Külastaja Tormi kommentaar
Roomet - ETV2 näeb ka välismaal kui lehel sisse logida ja autentida ennast ID kaarti vöi mobiil ID-ga
Külastaja Uh? kommentaar
Esimesed 15 minutit näitavad, et see sats on küll Tbilisist nõrgem või siis on esimese võistlusmängu mõju nii suur...
18:16
Külastaja . kommentaar
Go Luts
18:16
Külastaja Uudo kommentaar
Päris julgustav veerandtund..tänane vastane on paberil eelmisest tugevam või nõrgem?
18:17
Kasper Elissaar: Paberil peaks vastane veidi tugevam olema, aga kuna meeskonnas on suvel olnud väga suur verevahetus ning tegu nende jaoks hooaja esimese mänguga, siis rabedust on kõvasti.
18:17
Külastaja Hd kommentaar
Paide suhtumine mängu on korralik! Nt Levadiale pole sellist suhtumist sel aastal näinud
18:18
Palju ararat vs paide aasta eelarve?
18:19
Kasper Elissaar: Ei tea armeenlaste numbrit, aga see on kindlasti kordades suurem.
18:19
Külastaja Bussijuht kommentaar
Kuuldavasti olla tasuta sissepääs seal - Eestis võib sellest vaid und näha seega mis neil raha palju või mis värk on/oli?
18:19
Kasper Elissaar: Ega üks Eesti klubi ei ole liiga atraktiivne armeenlaste jaoks. Hooaega on tore ikka alustada täismaja ees, eriti kui tegu nii olulise matšiga.
18:19
Kas teist mängu ei saaks A le Coqil mängida?
18:20
Kasper Elissaar: Paide ise soovis Pärnus mängida ja A. Le Coq Arenal on samal päeval Levadia euromäng.
18:20
Kasper Elissaar: Ararat-Armenia kasutas nurgalöögi puhul põnevat lahtimängu, aga lõpptulemus ei õnnestunud Paide õnneks.
18:20
Järgmine potentsiaalne vastane on teada?
18:21
Ararat 5.69 Paide 3.53 miljonit eurot
18:22
Kasper Elissaar: Need ei ole klubide eelarved, Bambaata.
18:22
Külastaja Kommentaatorid kommentaar
Misasja need kommentaatorid ajavad. Leedu klubi võidab 1:0 Moldet aga kiidetakse Eesti klubisid, et me ikka kasutame kodumaa poisse mitte nagu Leedu klubi, kus 1 Leedukas alustas. Kuidagi põhjuslik seos läks sassi või midagi? Ma ei kujutaks küll meie tiimidest kedagi ette, kes 1:0 Molde vastu suudaks võita.
18:22
Külastaja Naljakas kommentaar
Mis nüüd siis senikaua kuni eesti klubid edasi pääsevad, eesti liigat ei mängi? Ehk lükkame mänge edasi, suvel pausitame ja talvel detsembris kirume miks nii pikk hooaeg? Väljamaa klubid mängivad küll liigat kõrvalt edasi. Naljakas on see eesti asi ikka. Suvel puhkame talvel lumes mängides mõtleme miks rahvast pole tribkal
18:23
Kasper Elissaar: Tippklubid ei mängi kahe euromängu vahel liigamänge. Ringide vahel mängitakse. Neil nädalavahetustel, kus ei mängita liigat, mängitakse karikavõistluseid. Igal nädalal leiad mänge, mida tribüünil nautida.
18:23
Külastaja Fänn kommentaar
Kes iganes ütles, et Leva oli Hiberniansi vastu mängus.... Vot praegu ollakse mängus Paide näol...
18:23
Väärtus jh
18:24
Külastaja lorenzo kommentaar
Alemao= portugali keeles "sakslane"
18:24
Kasper Elissaar: 25. minutil on joogipaus.
18:24
Loodame et see pole Ararati taktika, et anda Paidele võimalusi ja ise kontrate peale mängida ning paidet väsitada. Vaid nad ongi halvad praegu
18:24
Külastaja Tähelepanek kommentaar
Algul vaatasin, et mängivad mingil suvalisel staadionil, aga siis panin tähele et kaamera hoopis tribüüni juures. Ei mäletagi millal viimati vaatasin mängu, mil kaamera tribüüni suunas ei vaatanud :D
18:24
Kasper kas teil kunagi plaanis külalisi ka Pikk Ette podcasti kutsuda? Võiks ju :D
18:25
Kasper Elissaar: "Pikk ette (ja ise järele)" on arutelusaade, kus toimetuse liikmed analüüsivad. On täitsa olemas selle saate väikevend "Pikk ette (ja intervjuu)", mis on eri põhjustel olnud unaruses, aga kindlasti on kavas sellele elu sisse puhuda. Ja tulemas on veel põnevaid asju, kus saab ka külalisi olema.
18:26
Kasper Elissaar: Mäng jätkub joogipausi järel.
18:26
Külastaja suits kommentaar
Žalgiris võitis 1-0 Malmöt.
18:26
Paide sai Ararati asukoha tõttu pigem vaba nädalavahetuse. Kui Paide siit paarisr edasi astub, siis Anderlechti vastu pole neil vaja 30h reisida.
18:26
Kasper Elissaar: Möödunud nädalavahetuse mäng lükati jah edasi, kuna Paide pidi juba pühapäeval reisima.
18:26
Telepilt mida armeenlased meile pakuvad on küll 5+, paju kaameraid ja tänu sellele palju eri nurki väljaku äärest. Väga meeldiv näha.
18:27
Külastaja Pes kommentaar
Vastas mingi kanakari aina jooksevad peale, paidel pall kaitses jooksevad kohe peale, pall vaba jooksevad paide meestele lih otsa. Mingit austust pole ja treenerina ma ütleks et aitab küll ükski füüsis ei pea 90 vastu nii
18:27
Mängust otsepilt Youtubes
18:28
Kuna Paide kaotas pärnus normaal-ja lisaajal, siis kas sealt ei saadud ühtegi konfitsenti punkti juurde?
18:28
Kasper Elissaar: Ei saadud.
18:28
To suits ja Flora võitis partisani, your point?
18:28
Jala minnakse mängudele?😂
18:29
Kasper Elissaar: See, mis praegu Euroopa lennunduses toimub, on täiesti üle mõistuse. Nii hindade, järjekordade, lendude ärajäämise ja ülebroneerimise suhtes. Möödunud nädalast on näiteid, kus meeskond jõudis euromänguks kohale alles mängupäeval. Asi on keeruline.
18:30
Külastaja To Naljakas kommentaar
On näha, et sul pole õrna aimugi kus kaugel Armeenia asub ning kuidas sinna saab. Tee eeltööd, ennem kui üritad nalja teha Eesti jalgpalli üle
18:30
@Pes Ma lihtsalt ütlesin mänguskoori. Rahune. Nõiajahti pole vaja pidada.
18:35
Kasper Elissaar: Nüüd on mängus kodumeeskond vähe rohkem pallivaldamist endale haaranud. Sündmuseid joogipausi järel pole palju olnud.
18:35
Külastaja Mr Tähelepanelik kommentaar
Pole ammu Tammeka mãngu vaadanud? Häbi häbi
18:35
Külastaja Aksalu kommentaar
Saan õigesti aru, et Paide kordusmängu kuskilt ei näe, aga Leva oma näeb ETV2-s?
18:36
Kasper Elissaar: Saad täitsa valesti aru. Soccernet TV näitab Paide kordusmängu.
18:36
Öelge lihtsalt, et pole raha tippklubi moodi reisida kiirelt ja otse. Oleks asi selge olnud. Vaja mingi ringiga minna kust saab odavamalt.
18:37
Kasper Elissaar: Kui eelmisel aastal sai tšarteri isegi ca 50 000 euroga, siis praegu on tšarterite hinnad 200 000 euro ümber. Sellist raha ei ole ühelgi Eesti jalkaklubil niisama vedelemas.
18:37
Külastaja Aladar kommentaar
Ülekande tehniline kvaliteet on tõesti üllatavalt hästi õnnestunud huvitavate kaameranurkadega. Üllatab ka see, et Paide tõesti hästi mängus on. Huvitav on näha, mis see allatuult mängitav teine poolaeg toob.
18:37
Külastaja SP kommentaar
või kui flora v sjk mängu kohtunik on brigaadis, siis võeti nüüd kaardid käest ära
18:38
Kasper Elissaar: Aksalu tõrjus terava tsenderduse kastist välja.
18:38
Külastaja Tippliigad kommentaar
Keegi raakis, et mängime liigat talvelt. Vahe tulebki sealt, et tipptuimidel pole 2 euromängu 2 nädala peale. UCLi alagrupis on 1 mäng nt teisip, liiga laup. Nädal vahet, kus ainult liiga/karikas, seal vahel 2 liigamängu ja sellest järgmine nädal jälle teisip/kolmap mäng. Nii nende 2 mänguste nädalatega välditaksegi liiga venimist. Kahjuks quall torurnamendis pole kindlat nn vormi, et nädal vahet jne. Pole midagi teha
18:38
kohtunikul pole kaarte kaasas vist jälle
18:38
Ararat fännid teevad küll head möllu staadionil
18:38
Kasper, mitu % on tõenäosus, et Paide edasi pääseb? Ott on küll protsendispetsialist, aga mida ise hindad?
18:39
Kasper Elissaar: Ma ei ole absoluutselt protsendimees. Mu jaoks suht müsteerium, kuidas Ott suudab nii kärmelt neid arvutusi teha. Jään vastuse võlgu! Võid Otilt Twitteris küsida!
18:39
Kasper Elissaar: Hoiatus41. minutil peatas Joseph Saliste vastaste kontra. Oli vaja maha võtta.
18:40
Hea mäng senimaani Paidelt. Ei taha midagi ära sõnuda, aga masin töötab hästi ja värav tundub olevat aja küsimus.
18:40
Joonas Tamm algkoosseisus✌️
18:40
Kasper Elissaar: Firmino läks kastis löögile, aga see blokeeriti.
18:41
Kasper Elissaar: Lutsu tsenderdus kukkus nüüd päris ohtlikult värava peale, aga kiiper püüdis.
18:42
Kui paide liinid niimoodi kogu mängu korras hoiab ise realiseerib on täiysa reaalne, et mängime järgmises ringis Anderlecht või mis iganes küla sats sealt belgiast
18:43
Kasper Elissaar: Hoiatus44. minutil saab Firmino kollase. Lendas Simonile sisse.
18:44
Kasper Elissaar: Klavan tegi Duartele ära ning viimane läks natuke endast välja.
18:46
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud 0:0 seisuga!
18:47
Kasper Elissaar: Paide alustas väga tugevalt ning pärast avapoolaja keskel olnud joogipausi sai Ararat-Armenia paremini mängu sisse, samas ohtlikke võimalusi neilt väga ei tulnud. Matši alguses oli ka kõva tuul, praeguseks on see väheke raugenud.
18:51
Kasper Elissaar: Pealelöögid kodumeeskonna poolelt vaadatuna 5:2, neist raami 0:0. Nurgalöögid 1:2. Vead 11:6. Pallivaldamine 45:55.
18:51
Klavani diagonaale tahaks rohkem näha kuigi tuul segab.
18:51
Ei ole hullu, teisel poolajal tuleb Singateh ja hakkab neid Brasiilia ja Kolumbia keskkaitsjaid koolitama
18:51
Külastaja Deemon kommentaar
Kurat, jäin super Tour de France etappi vaatama ja magasin alguse maha. Kas on meil võiduvõimalust kah?
18:51
Loodetavasti Paide näeb, et Ararat on täna haavatav ja läheb võidu järele.
18:51
Külastaja muigega kommentaar
Võrreldes Araratiga oli Dinamo agressiivsem. Kui Paide jätkab teisel poolajal samas vaimus, siis on võimalik vähemalt viik v'lja mängida. Paide mehed peaks tsenderdusi täpsemalt mängima, liiga tihti lendab pall sinna, kus Paide mehi ei ole.
18:52
Tänane nagu öö ja päev võrreldes Levadia mänguga. Lust kohe! Aga mul küsimus, et mis aastast/aastal Paide tõusis konkureeritavaks tiimiks Kaljule/Florale/Levadiale või noh… viimasel ajal nad ju ka pigem ikka tabeli eesotsas?
18:53
Kasper Elissaar: 2019. aastal tuli Paide Premium liigas neljandaks, tunamullu teiseks ja mullu kolmandaks.
18:53
Külastaja manalamees kommentaar
seda on juba 10 korda mainitud,aga paide on tõesti mängus sees ja mängib täitsa jalgpalli moodi mängu.no loodame parimat.anderlecht on muidu viisakas klubi,mida vaatama minna
18:53
Külastaja Natsalnik kommentaar
Oeh Armeenia...selecti palliga mängitakse?🤣 Meeskond valis esimesel poolajal taganttuule ja läksid 1 ja pool korda rünnakule...jooksid ringi nagu mädamuna mängiks. Arvan, et see Firmino võeti ka tiimi nii et arvati et Liverpooli Firmino tuleb. Päris kurbnaljakas mäng Armeenia satsi poolt...nagu eilne naiste EMi kommentaatoritetiim. Singateh sisse nüüd ja cartoon network let's go. Paide 2:0.
18:54
Kasper Elissaar: Firmino oli mullu Armeenia liiga parim mängija.
18:54
Külastaja R kommentaar
Haha. Klavan noori armeenia nolke kantseldamas. Siin võib mängulõpp huvitav tulla.
18:54
Kui saadakse edasi, siis järgmine mäng PEAB olema alecoqil? Või ajab seal ka pärnuga läbi
18:55
Kasper Elissaar: Eks Anderlechti puhul on vast potentsiaali müüa ka rohkem pileteid kui 1500.
18:56
Keegi enne ütles, et paide saab 3-0 kolaka, praefuse mängu järgi pigem vastupidi
18:59
Kes anderlechtis kõige kuulsam või kõige uhkema CV-ga mängija
19:00
Kasper Elissaar: Anderlechtis on palju väga nimekaid mehi. Alustades Hollandi koondises ja tippliigades pallinud Wesley Hoedtiga ja lõpetades värskelt Wolvesist laenule võetud Portugali ründetalendri Fabio Silvaga.
19:01
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
19:01
Külastaja Sass kommentaar
Aga isegi kui minnakse anderlechtiga kokku kindel võid nkn paidele
19:02
Kasper Elissaar: Vahetusi pausil ei tehtud.
19:03
Kasper Elissaar: Saliste kannast põrkas armeenlaste karistuslöök päris ohtlikult värava suunas, aga Aksalu püüdis rahulikult.
19:07
Ararat alustas teist poolaega paremini
19:07
Kasper Elissaar: Jah, kodumeeskond on teisele poolajale teinud parema stardi. Paide keskendub kompaktsele kaitsele.
19:10
Kasper Elissaar: Klavan klaaris peaga tsenderduse, ent täpselt Firmino jalale. Tema pealelöök lendas aga taevasse.
19:10
Palju Paide eurorahasi teise vooru saamisega teeninud on üldse
19:10
Kasper Elissaar: Üle poole miljoni euro.
19:11
Kasper Elissaar: Agdon keerutas 55. minutil kasti tagant üle värava.
19:12
Paide ei saa teist palli kuidagi kätte hetkel
19:13
Kasper Elissaar: Vahetus57. minutil tuleb Saag puhkama ja Paide senine eurokangelane Ebrima Singhateh sisse.
VahetusSamal minutil ka Deabeas ära ja Bubacarr Tambedou sisse.
19:13
Paide mehed peaks hoolsamad laitses olema. Liiga tihti on Araratile elu lihtsamaks tehtud
19:13
Singateh sisse kohe
19:13
Külastaja Njaa kommentaar
Joonas Tamm teeb hetkel oma koduklubi eest debüüti Euroopas.
19:14
Kasper Elissaar: Tamm on jah Bukaresti Steaua põhikoosseisus mängus grusiinide vastu.
19:15
Huvitav et Deabes nii vara ära vöeti
19:16
Kasper Elissaar: Ega Deabeas täna liiga silmapaistev ei olnud. Siim Lutsul on rohkem kogemusi ehk tema oli mõistlik äärele jätta. Samas oli ette vaja uut hingamist ja teravust.
19:16
Külastaja Oiil kommentaar
Ülemineku uudiseid ka veel tulemas, vöi jääbki nönda rahulikuks see meil
19:17
Kasper Elissaar: Eks ikka on tulemas. Näiteks Mihkel Ainsalu liitumine Hollandi esiliigaklubi Telstariga peaks lähiajal ametlikuks saama. Ta on seal juba figureerinud tiimifotodel jne.
19:18
Kasper Elissaar: Vahetus62. minutil Avanesyan ära ja Mailson sisse.
19:19
Eurorahadega on nii, et Paidel on 350k praegu kindel. Raha antakse vastavalt sellele millises ringis välja langetakse. 1. ringis langemise eest sai 150k. 2. Ringi eest saab 350k, kui kukud. Kui jôuad kolmandasse ja langed, siis on summa 550k ja play-offis kukkumise eest saab 750k.
19:20
Kasper Elissaar: Täpsustan rallika öeldud: lisaks saab 100 000 igas ringis osalemise eest. Ehk Paidel ongi juba praegu koos üle poole miljoni. 550 000 eurot.
19:23
Kasper Elissaar: Armeenlaste karikavõitja ei saanud litsentsi. Ehk langes sealt see au liiga teisele.
19:24
Kasper Elissaar: Hoiatus68. minutil saab Karl Mööl kollase kaardi ja järgneb joogipaus.
19:26
Kasper Elissaar:  Klavanilt väga oluline vaheltlõige!
19:26
Kes Armeenia karikavõitja oli, et litsentsi ei saanud? Külasats?
19:26
Kasper Elissaar: Noravank, kaks aastat tagasi loodud klubi.
19:27
Külastaja das.hf kommentaar
Kuidas saab Saliste silmad kinni tsenderdada taguisse posti? Tal maa ja ilm vaadata, et ühtegi Paide mängijat seal pole!
19:27
Mis see paide poolelt praegu oli äärel mehed vabad, aga kastis pole mitte kedagi
19:28
Kasper Elissaar: Vahetus72. minutil Paide topeltvahetus: Ojamaa ja Luts ära, Mošnikov ja Saarma sisse.
19:28
Külastaja M kommentaar
Palju publikut?
19:28
Kasper Elissaar: Tundub suhteliselt täismaja ehk 1400 ringis.
19:29
Jeps, 550k kindel. Leidsin juhendist sinu öeldud punkti ka üles.
19:29
Meie klubidel on jätkuvalt probleeme tsenderdustega. Ei tulda äärerüdajaga kaasa või see lööb palli sinna, kus omi mehi ei ole
19:30
Kasper Elissaar: Paide virutas nüüd kaugelt, aga Frolovi löök lendas veidi ristnurgast mööda!
19:31
Kasper Elissaar: Vahetus74. minutil Udo ära ja Tera sisse.
19:31
Kasper Elissaar: Paide vahetuste järel liikus Frolov äärekaitsesse ja Mošnikov võttis keskväljal tema koha.
19:31
Kasper Elissaar: Aksalu tõi tsenderduse ära!
19:32
Uuhh!! Õige Frolov! Nii hull tuul on et siin peab proovima kui antakse
19:32
Kust see lisa 100 000 tuleb, et 550k? (Langemine 350 ja 100k ringis osalemine)
19:32
Kasper Elissaar: Paide osaleb juba teises eelringis. Selle pealt. :)
19:32
See mõjutab, kas klubi loodud 2 a tagasi vms?
19:32
Kasper Elissaar: Eurolitsentsi saamiseks on vaja täita päris palju nõudeid, jah.
19:33
Mis värk armeenias nende klubidega on? Paar aastat vanad klubid aga võidavad tiitleid. Mingi suur ärimees tuleb teeb klubi, ostab head mehed kokku, ja siis võidavad tiitli?
19:33
Kasper Elissaar: Armeenias tuuakse jah aeg-ajalt päris palju raha jalgpalli.
19:33
Kasper Elissaar: Alla veerand tunni jäänud. Seis jätkuvalt 0:0 ja kõik lahtine.
19:33
Kas see Firmino, on sugulane Liverpooli Firminole vöi mis
19:34
Kasper Elissaar: Ei ole sugulased. Hugo on portugallane, Bobby on brasiillane.
19:34
Külastaja levadia kommentaar
Kas Champions league vs Europa league vs Conference league eelringide rahad on ka erinevad? Palju Levadia tänaseks teeninud on?
19:34
19:34
Kasper Elissaar: Jah, erinevad. Levadial on käes vähemalt 810 000 eurot.
19:35
Isiklikult arvan, et kôige suurem vôimalus on Eesti klubil kuhugi jôuda siis, kui saad meistriks. Siis on neid turvavôrke kohe kaks ja piisab 3 vastase alistamisest, et saada konverentsi liiga alagrupi turniirile. Kui Flora peaks meistriks tulema, siis eks ole näha, kas suudavad jälle oma saavutust korrata.
19:35
Külastaja Türbo kommentaar
Alati pettumus kui tuleb kena eesti nimega mängija nagu Tera mängu ja komentaator rikub kogu funi ära hääldades püüdlikult kes teab mis keeleväänamisega teraaaaa
19:35
Haha õighs. Vabandused! Aga tänud eelnevate vastuste eest!